tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gösterişlinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuresel ucgen » cırcır » yuksuk kına » oldurmek » ustune alınmak » mutenebbih » yuklu » kecelenme » toz pembe gormek » kıptî » guceniş » ince karton parcası kartvizit » kocmak » allah ıveya allah ını seversen » gorev alan ic salgıda salgıla » cıkarmak » senegalli » teşbihte hata olmaz veya olmas » cek vana » toluen » kandırıcı İnandırıcı » yatakcı » iki eli boğrunde kalmak » yarışcı » kaşyapayım derken goz cıkartma » yuz yuze yaşamak » kacakcı » camaşır » alışverişe cıkmak » comak sokmak veya koymak » yalın kılıc » govem eriği » sus » uclu » gun batısı » iceren genel kavram » kor ağac » gecmek » kul rengi » bu yuzden » uğrum » su culluğu » sulfurlemek » supurge otu » gecilmek » termonukleer » kok » vergi kacağı » geciş » emekleme donemi »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.