tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gösterişlinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dağcileği » kullanılır » temerkuz etmek » gecici » dokuntu » uzengilemek » ozet » tatar boreği » yureği sızlamak » ozgeci » tek ornek » gozunu daldan budaktan veya co » gorevden alınmak » centiklenme » cevri » taclı » u u » gorme hucresi » kuplu » goz onune almak » luzumsuzluk » hukum yemek » allah ın gazabı » uc dort » duru » acmak » yenik duşmek » calcene » başına işcıkarmak » ic ısıtıcı » sunme » guvelenme » duş » suvari boluğu » cullandırma » aclıktan olmeyecek kadar » boluculuk » ceşitlemek » coğurcuk » masal okumak veya anlatmak » butunculluk » rasatcı » kalbi carpmak » olumlu tumce » mumteni » album » ırz duşmanı » oğur olmak » gecmişzaman sıfat fiili » soz tutmak »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.