tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gösterişlinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
durdurmak » kantara cekmek veya vurmak » ordovr arabası » surtme ağı » başlık atmak veya koymak » kafa cıkışı » anas acuta » boylesi » edinc » yuzuk parmağı » maddî olmayan manevî şeyler » desinator » koşe donmeci » olumsuzleştirme » yuzeyinin her noktasına basınc » ictima » acılış » azıcoğa saymak veya tutmak » paratuberkuloz » toren » yakınlık gostermek » etmek » gurluk » ustune kalmak » surme » veya orulen dikey duzlem » olcusuz » naturist » cavuşluk » cozumcu » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » supurtmek » supurulmek » hodukce » coğur » ucuz etin yahnisi yavan veya t » soz karışıklığı » kurekci » iciriş » başka bir ulkeye veya yere sığ » kehkeşan » eteğindeki taşıdokmek » oz gecmiş » yapma » koy » goz kamaştırmak » bon bon bakmak » on deyi » icini yemek » el ermez guc yetmez »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.