tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gösterişlinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuzey veya cizgi kaide » buyuk lokma ye buyuk soyleme » inmek » cullanış » suline » tac » rab » yurt ici » cocuğu olmayan evli kadın » İki veya daha cok maddeyi birb » camurlatma » avuc avuc » canından bezmek veya bıkmak u » gonul avlamak » golleme » sun î tahta » arap » bonleşmek » ceneleşmek » lâtifce » ikili kok » kıvanc duymak » acık duruşma » satın alınan erkek kul esir » yorgun duşmek » ceteleşme » durdurmak » secim » zulum » cozumleniş » bicmek » mubarek » u » işleri ve dışişleri bakanlıkla » umit » kotek yemek » calınmak » kıskıvrak yakalamak veya bağla » muntahap » gorungu bilimi » cıbanbaşı » yeniceri ocağı » gorev » mulâyim » ici dışına cıkmak » basıncolcer » fitne fesat cıkarmak » cılbır » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » mukavemetci »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.