tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gösterişlinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şaka goturmemek » kafaya cıkmak » dunya » humor » dallarından her biri » acıortay duzlemi » gocebe » duşkun » iki eli boğrunde kalmak » deniz ordeği » bocelenme » ictenliksizlik » kolelik » gosteri adamı » paradan cıkmak » balık kavağa cıkınca » gurultulu patırtılı » suntırac » yuz aklığıgostermek » ruzgârlanma » kona goce » cav » yuklu » gonderilme » ademimerkeziyetcilik » hungur hungur » tenasupsuz » oğur olmak » cıban ağırşağı » arozoz » aklına duşmek » tut kelin perceminden » acılmak » akca pakca » koy ekmeği » sac baş » torpulenme » yatcı » cilek suyu » curukluk » rontgen » toprak doyursun gozunu » oruk » doğme » saygıduymak veya beslemek » editorluk » farsca » ceşni katmak » sarıcizmeli mehmet ağa » rufaîler karışır »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.