tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gösterişlinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gobek » dalgıc » şifreli canta » iltibasa yol acmak » cam » bilinc » cul » guneşe karşıişemek » duzenleyici » gosterici » bicimdeki bolumler » bağlaclıyan cumle » ucgen piramit » yamcı » cezasınıcekmek » beni sokmayan yılan bin yıl ya » ongormek » anlamına gelmek veya manaya ge » curuk para karşıtı » soze yatmak » once gelen onceki » cok sesli » kotu adam » sudanlı » şofor » acık bilet » doşemesiz » allah tan » turlu şeylerden yaptıklarıve t » bayram cocuğu » butunleyici » cozunme » vus at » yenicerilik » kotumserlik » bukuluş » cıkartılmak » komurleştirilme » uzere » gocurulmek » mutluluk cubuğu » zucaciye » duğmeleme » hayrulhalef » zamanıgecirmek » tekâsuf » yapakcı » cozyağı » apacık » aslanım »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.