tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gösterişlinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
munferit » keceleme » dukkân » dovizzede » belgegecer » on denetim » yuzmek » efendim nerede ben nerede » hotanto » hukumler ve izlenecek yollar » gozlenme » gunu yetmek » orumcek sarmak » ozenli » icmeler » dili donmemek veya donmek » pabucuna kum dolmak veya taşka » balıkcıduğumu » ara cumle » duz kap » ağzından kacırmak » akca armudu » sokum » karaimce » kendi kabuğuna cekilmek » karşıduşurum » baldırıcıplak » tl » orucu » brıcka » mufekkire » kume bulut » cifte kavrulmuş » bulunulan noktasının meridyen » koprulu » uflemek » terzi kendi sokuğunu dikemez » copurina » yalcın » kucuk tansiyon » yer altıcarşısı » gozlerini veya gozunu oymak » yureği delik » guvercingoğsu » sundurme » cağcıllaşmak » ceyreklenme » carksız » buyuk hanım » selâm para kelâm para »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.