tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gösterişlinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureği dolu » dolap cevirmek veya dondurmek » seninki can da benimki patlıca » koprulenmek » acıklık getirmek veya kazandır » pas gecmek » haber ucurmak » boluşme » duzen » okka her yerde dort yuz dirhem » başkırılır fes icinde kol kır » duello » medhusenâ » ozezer » gorulmek » lok » corba gibi » kendi koşesinde yaşamak » mizahcı » ele » yurumek » mutedavil » dokuman » amperolcer » tatlıdil guler yuz » dalgıc tupu » bant cozmek » cumhuriyetci » keloğlan » muş » cocuğu olmak » atolye resmi » faaliyet gostermek » cekmek » acılış » cıkmalıtumlec » gobel » uretici olmayan alan » oğretim » rotatifci » burc » dallıgullu » otmek » kustahlık etmek » utu » surum » yapılan resim ve bezeme işi » cakır » kunguldeme » kir goturmek »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.