tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gösterişlinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mis uzumu » gomlek » berbat etmek veya eylemek » etkilerle oluşturduklarıyer de » ucurulmak » rukuş » at » sarac » kısa cizgi » dokulmek » hamle etmek veya yapmak » tecahul » sozde » mizaclı » w » icini cekmek ic cekmek veya ic » e mi » dizginleri ele vermek » gurultuye getirmek veya boğmak » carşaflatmak » kitap acacağı » fıcı » x veya rontgen ışınları » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » inmek » gucun » ictima » dokmek » olağanustuluk » kok bacaklılar » cozumleyici » leninizm » cınlamak » tuysuz » İleri bir tarihte beklenen ge » turemek » supermarket » gomlek » hafifletici sebep bi » su gibi aziz ol » derecedeki yol yan yol » moskof camı » basıolcer » boykotculuk » doşem » ictepi » kafayıtutsulemek » sonra yalnız balistik kanunlar » bahce kekiği » ceper »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.