tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gösterişlinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
verilen ad » yore » varidatcı » bilinc » sırtustu yatmak » marksizm » acık hava » odul almak » gelişmişcanlı » hayat mucadelesi » sacak » cocuk oyuncağı » sorgu suale cekmek » iştahıacılmak » ozden » hamallığınıetmek veya yapmak » kotucul » koy turkusu » cat pat » kolay işlenebilen yumuşak bir » civileme » ciğtoprak » barca » gumruklu » oğrenci kartı » kure » yelken gonderi » goruşmek » yapılan cıkmaz yazıveya resim » orospu bohcası » rofle » tevehhum » bicmek » ackıcı » goz actırmamak » temas etmek veya biriyle temas » caca » ustubec macunu » temel tumce » ciziş » gul gibi bakmak » kamcılanmak » mulâyemet » sozlendiricilik » aşufte » askerî ruştiye » sıcankuyruğu » sıcrama » eli boşdonmek cevrilmek veya g » elcilik »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.