tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gösterişlinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gun dikilmesi » tarihci » den yana » teşevvuş » ayağının veya ayaklar altında » cullama » icine sinmek veya sinmemek » korku sacmak » yuklenmek » bir cenekliler » gozunu yıldırmak » muzminleştirmek » taraf gozetmek » odunu koparmak veya patlatmak » sınıfta cakmak » konuk koşesi » fâni dunya » ozel televizyon » cığır » spekulâtif » copsuz uzum » fars » gencleştirilme » kaclı » olcme » kancıkca » yureğinden gelmek » koy koy » insanustu » cicek durumu » ara secim » cukurluk » umur gormek » amerikan salatası » kongovdeli » percinleme » rontgen » ocakcı » ciftleşmek » ermeni » tuvit » ışık olcumu » culluk » kuskus corbası » ucucu » yureğini pek tutmak » cak cek cak cek » yapısı » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » pence vurmak »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.