tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gösterişlinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
eski defterleri karıştırmak ve » ortaklık sozleşmesi » kıcınıyırtmak » kırkgecit » sokuluş » ayrıseci yapmak » uckur » goz kuyruğu » buyulemek » kaltakcı » yureği parlamak » guveylik » suspansiyon » cetrefilleşmek » toplu sozleşme » ır ir ur ur » peşinden yurumek » para ile değil sıra ile » surekli » kartezyen » hâli veya hâlleri duman olmak » makine gucu » koyuvermek » yonerge » bulûğcağı » onlemek » purcuklu » bukunme » mel un » karburator » gibi işler icin beslenen memel » aklından cıkarmamak » cenabıhak » ayağına dolanmak veya dolaşmak » omur curutmek » uzerine tuz biber ekmek » ayım eyim » kilimci ile kor hacı » kamcılanma » kalkan bocekleri » gecim » gibi birtakım makinelerin işle » cam devirmek » gosterişsiz » cıkarma işareti » icin icin kaynamak » gucu gucune yetmek veya yetmem » kıt a sahanlığı » avurtlarıcokmek veya avurtları » tervic »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.