tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gösterişlinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bardakcı » dubel » suclamak » zuğurtluk » bitmez tukenmez veya bitip tuk » bir yakadan başcıkarmak » vehme kapılmak veya duşmek » gonul gezdirmek » kırkından sonra saz calmak » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » gozum gormesin » gecinmeye gonlu olmamak » gudumleme » eski camlar bardak oldu » on defa veya kere » aramca » boluntu » gozsuz » bicimsiz » mustehcenlik » at olur meydan olmaz bulunmaz » madagaskarlı » cozgun » odunsuz » dumeni kırmak » pacasınıcekecek veya toplayaca » banyo kuveti » secmece » evdeki pazar veya hesap carşıy » bıcak atmak » doğa otesi » korfez » allah tamamına eriştirsin » duğuncu » gocurmek » gormez » goz gozu gormemek » aylıkcı » yarışcı » omrunce » hic yoktan » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » şurekâ » gocu » kurekci » guduk » muspet ilimler » gozu veya gozleri ustunde kalm » olu » vatandaşlıktan cıkarılmak »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.