tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gösterişlinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
felc olmak » gozu veya gozleri kararmak » avuc » dupeduz » kosemenlik » gibi işler icin beslenen memel » secmece » daş taş » mubaşeret » yucelik » bir doğu germen halkı » koclanma » saclarıiki turlu olmak » kamyonetci » kıyamet gibi veya kıyamet kada » cıkmaklık » iltibasa yol acmak » yaşgunu » corku » ana duşunce » ne ne » suklum puklum » somuru » icine su almak » lugat » goturumlu » okuyana bırakan oyun muamma » sokmek » kacırtmak » oz » maca » aktuel » comeltme » kursu şeyhi » gorunuş » istenc » kulağıkirişte veya tetikte olm » tanrıkorusun » eline su dokemez » ustu başıdokulmek » kulağıters taraftan gostermek » eşyanın yapımında kullanılan b » cevirme » goğuslu » cift koşmak » cok yuzlu » o kapımahalle senin bu kapımah » ornekleme » kor ocak » yoneltec »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.