tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gösterişlinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icatcı » coğaltıcı » benlik catışması » duşunulme » kuplu » sorguc » gormek » borclanılma » plâkcı » muştak » acısınıcıkarmak » cokel » cifteleşme » aklına duşmek » mucevhercilik » sutleğengiller » askere cağrılmak » konsul » teneffus etmek » yureği yarılmak » burun bukmek » başıustunde yeri olmak » secim yasağı » gosteri » tenezzuh » gecişme » ceper » olu gozunden yaşummak » ucretli » bulunan bir sıvı » calık » zuğurtlemek » gercek dışı » başıcatlamak » vasıfsız işci » ar yılıdeğil kâr yılı » etmek icin uzerlerine konulan » calışma karnesi » kat îleşme » ustun » donebilecek bicimde yapılan şa » yurutum » kıskac gozluk » caba gostermek » tunc » kırlangıc donumu » ustune evlenmek » gok atlası » haric » cepin »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.