tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gösterişlinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici acılmak » hurdasıcıkmak » cifti bozmak » gedik acılmak » puskurme » ifrata kacmak » ağustos boceği » hakka erenler » durme » pece » kalp kazanmak veya fethetmek » sutlu kengel » gol ayağı » mujde koşturmak » dokuntu » calmak » mantıkcılık » gobek atmak » lisansustu » tarh etmek » merkeziyetci » ne yârdan gecer ne serden » ocakcı » sozun ardıboşa cıkmak » duşunulmek » celik kasa » donumluk » melâmîlik » dutturu » kuşcubaşı » veya bu anlamda birleşik isim » flâman » potikare » ortakcılık » ozgurlukcu » muştemilât » kup gibi » muezzin » ciftleştiriş » İki veya daha cok maddeyi birb » goz yummamak » yonetimsel » ustunleşmek » celik » hareket » cenet » gureşme » gece gunduz dememek » carşamba karısı » odemek »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.