tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gösterişlinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu olmak » gelin ciceği » guneşli » tohmet » suresiz » cop tenekesi » fırtına cıkmak » konsolide butce » bakla dokmek veya atmak » guğum » pacavracı » ziraatcılık » gectiği yoldan gecmek » coluk cocuk » coklukla » havale » istihrac » yurumek » zırnık bile koklatmamak » yuksek » virtuoz » emici tuyler » kokusunu veya koku almak veya » kocboynuzu » orman gulu » kırlangıc otu » cağdaş » sonuc niteliğinde başka bir bi » olcek cizgisi » ligden duşmek » semiyoloji semiyotik » bir elini bırakıp otekini opme » kısıtlayan kısıt altına alan » sıkıştırmaya yarayan alet men » canlılara yaşama ortamısağlaya » oluşturduğu demet » duzem » benlikci » onemsenme » acınmak » kusuf » nazım turu » camat » yakasız gomlek » musteşar » peygamber uzumu » tohmet » kurallara ve yontemlere gore k » cok koyu sarırenkli guclu bir » cıkmak »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.