tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gösterişlinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
secimlik » nefsi mudafaa » maddelerden oluşan varlığın he » kadukluk » nukte » takti i » nankorce » cemberlemek » husnuteveccuh » coğulculuk » akca yel » omuzlarıcokmek » hesap vermek veya hesabınıverm » cekiştirme » pişirgec » zerzevatcı » huzunlendirmek » verilmesi ve bu sahipliğin bir » kacmak » sozleşmeli » nufus kaydı » ortakcı » somurge » yuz kızartıcısuc » kapıdan kovsan bacadan duşer » orta cağfelsefesi » grek » ucara atmak » cırpıvurmak » canıyok mu » ali cengiz oyunu » gocmenleştirme » gozune uyku girmemek » korebe » kendinden gecmek » dort cifte » gozluk » cekirdekli » pas gecmek » israfa kacmak » canım » karakalpakca » bust » buyuk » olumcul » ucsuz bucaksız » musademe » gerekceli » cicek bahcesi » tecessus »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.