tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gösterişlinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzumunu ye de bağınısorma » tavukcu » bir tatlı » ceyrek finalist » civitsiz » cevirmek » leninci » zerduştî » murettiphane » henuz » capari » coreklenmek » birbirine surtunmek » kunk » madde » tum kirpikliler » departman » soku otu » başında değirmen cevirmek » mustehcenlik » anlam cıkarmak » donencel ay » gorulmek » gonlunce » duşunce » gorevden alınmak » kuyudan adam cıkarmak » cavuş » mut a » uzum hoşafı » yaşyetmiş işbitmiş » pekiştirmek » bayramîlik » kısa unlu » kunefe » mutedeyyin » camurlukcu » kesmeden ustten gecmesini sağl » alt tarafıveya yanı » duzenleme işleri » mezardan cıkarmak » karagozcu » pireyi gozunden vurmak » tanrıile şeytan arasında surek » gobek bağlamak veya salıvermek » ozel kesim » karagozluk » cakış » esperanto » hanbelî »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.