tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gösterişlinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ortodoks » carpma » cıkış » film cevirmek » duz unlu » calkalamak » oğutucu » oğleyin » gecmişi kandilli » bilinc » dinden imandan cıkmak » zul saymak » percinleniş » cuvallama » nonfiguratif » actıağzını yumdu gozunu » bulunan iri govdeli hayvan ur » iki duzlemli » indikator » gorumsetme » celik parca » guducu » muhre » mış miş muş muş » kultursuzluk » mahrut » dikişcilik » facalı » lufere cıkmak » selâm durmak veya selâma durma » uc catal » yurutec » cozumlenmek » kumulus » ar yılıdeğil kâr yılı » maltız » kuturtu » cetrefil » olu » fin ugor » onemlice » kafa goz yarmak » oncelik » yarım pabuclu » kulak asma » gobeği biriyle bağlıveya berab » rahat doşeği » hanya » gozleri donmek » urpertmek »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.