tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gösterişlinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pacalık » uzunluk olcusu » icinden cıkamamak » yağlıkcı » gumuşyağmurcun » capaculculuk » buyuk gormek bilmek veya tutma » dil » işkilli buzuk dingilder » diktator » orgu » tercume etmek » urun vb » icindeki en kucuk birlik » ağaclaşma » duz yuzeylerden her biri » kulce gibi oturmak » burokrat » ut » noel baba » uremek » suzme » boğur » gecişim » cayırlaşma » kostebek illeti » işi allah a kalmak » paylaşmış benzer odevlerle yu » turlu » kundakcılık » mahrut » kuşuzumu » acık mektup » guz » ici icine gecmek » doğme » ay aydın hesap belli » buyuk balık kucuk balığıyutar » cekmece » duşundurme » guluncleşmek » diskur gecmek veya cekmek » uclemek » cumhuriyetcilik » sutculuk » ac gozluluk » kimsenin eski saygınlığının ka » odunlemek » yukumlenme » uretmek zihnî yetiler oluştur »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.