tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gösterişlinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sokmek » vurgun veya vurgunu vurmak » doşenmek » ağır soz » cimentolu » yemeden icmeden kesilmek » nasip etmek veya etmemek » hataya duşmek » calım » kesenin dibi gorunmek » kalafatcılar » duzelti » gabardıc » aslanpencesi » guney karamanı » doner ayna » ustunden şu kadar zaman gecmek » yurume » burnu surtulmek veya burnu sur » haclı » doşetme » carpı » tum » yukselme » sercin » niyetcilik » bilmunasebe » acıklayıcı » soz cıkmak » soyleyeceği olmak » sopa atmak veya cekmek » ic ice » bereket ki veya bereket versin » gevrekci » gok adası » hata etmek veya işlemek » fizik otesi » tartışma goturmek » cepellemek » ac kalmak » ozerkleşmek » huyu huyuna suyu suyuna uygun » kendini dev aynasında gormek » tespih cekmek » ozdekci » mulkiye mektebi » kılıc kuşanmak veya takmak » ada » sansurcu » yureği kararmak »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.