tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gösterişlinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cımacılık » acık hava » goynumek » dovuşcu » cat » catlatış » uzun sivri kumes hayvanların » ehlisunnet » kopeksiz » rotuşlamak » cıbanlaşma » suru » cabuklaştırılma » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » capraz kur » cılgıncasına » oz su » kaclık » cocuk bilimci » turkceci » musvedde » carşaflanmak » allah bir yastıkta kocatsın » duşunur » cengel iğnesi » cukurlaşmak » ustadane » ahi » pelur » calyaka » elden kacmak » melengic » kadayıfcı » duz » ucleme » denizkopuğu » cakal » yukluluk » benzi ucmak » cift » cekirge » ozdeş » bir gomlek aşağı » dokumcu » secim cevresi » ceribaşı » museddes » camura yatmak » aclık » oluş »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.