tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gösterişlinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
korunu oldurmek » bal ciceği » buruk » mavişmavişbakmak » gonen » ağacıkurt insanıdert yer » ticanî » duzeysiz » okka her yerde dort yuz dirhem » sure olcen » umuk » ceteci » parcası » su » burgu » hukum surmek » oturak kundesi » agrostemmagithago » tecrube etmek » coğmek » fırsat duşkunu » kor » takarrup » kemalpaşa tatlısı » yuce » cok yanlıveya yonlu » gomulmek » uc hâl kanunu » gol başı » cenesi duşuk » bankadan cekmek veya almak » gundelik » kaba turkcesi » ceneksiz » deniz orumceği » kolay işlenebilen yumuşak bir » guvenliği sağlamak icin yapıla » stokculuk » on calışma » uclu bahis » lâfcılık » buhtan » astığıastık kestiği kestik » harac » cerceveci » cıkma » altınıustune getirmek » orumceklenmek » kaynana olma durumu » cetrefilsiz »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.