tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gösterişlinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guler yuzlu » yoluna cıkmak » calışmak » cekingence » yureği kabarmak » calıştırılmak » gıcık almak kapmak veya olmak » bobur » tek hucreli » alcaklaştırma » aylakcılık » nufuzkâr » ihtiyac » bir gunluk beylik beyliktir » sofra veya sofrayı kurmak » sozunu tutmak » kup » duzenleşim » mukemmellik » samur kurk » butunu hars ekin » portor » şukretme » camurcun » gozu gormemek » oksuruk » gıyabî hukum » sunger doku » cift » allah ın evi » yapma yapmayın yapmayınız » yerleşim yerinden başka bir ye » cıngırakcılık » ors » kafasıdonmek » demek ki demek oluyor ki » elinle ver ayağınla ara » oğurtme » catak » dama cıkmak » dualizm » kurduğu medeniyetleri kendi i » sutolcer » kap » gurultulu » oz indukleme » cıt cıkmamak » mış miş muş muş » bir gomlek fazla eskitmişolmak » turemişzarf »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.