tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gösterişlinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hareket » nuruceşmim » kıvanc duymak » acma » belcikalı » sağlık olsun » sıkmac » uretimlik » bîtap duşmek » cınar » pabuclarınıcevirmek » kaldırım işcisi » gercek dışılık » ust geciş » mukrim » pişmişarmut gibi birinin eline » kusmek » gecmişzaman » muhtac » tıraşcı » bugun » umide duşmek » ucuşma » kacırmak » buyume » rencper » bilinc akışı » zuluf » cırak cıkarmak » ihtiyac » dupeduz » cardak » gecimlilik » yuzeyleşmek » barca » gokyuzu » bobur » az tamah cok ziyan getirir » dokunmek » gozlukcu » o » bicki dikişkursu » cocuk gibi sevinmek » hareketin yeniden kurulmasıyla » mudevven » doldurulmuşcam seramik veya c » hasatcı » korpe » pestilini cıkarmak » yatcı »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.