tdk sözlük TDK Sözlük

 

gösterişlinin eş anlamlısı

gösterişlinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gösterişlinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gösterişlinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gösterişlinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başmuhendis » dik » saclısakallı » siluryen » turunc » hot demek » gece ucuşu » calmak » guzel duyu » gorevindeki kule » bocuk domuzuna donmek » bicme » medducezir » capalı » corba tabağı » guzide » ici dışıbir » buzulmek » olmek var donmek yok » ozensizlik » tulum cıkarmak » hoşgorurluk » cığırtma » kecimemesi » gozunu dort acmak » ilâc icin yok » cizim » hava kacırmak » yeryuzu » hareket » comelmek » sungusu duşuk » ık ik uk uk » hıckırmak » sızın sizin » ucmak » ust » puskurtu » yolgecen hanı » ikinci cağ » başınıkaldırmamak veya kaldıra » yapay dolleme » bir karıyla bir koca dırdır e » tek cekirdekli » ve katımadde » esir duşmek » ulke » kotu » duzensiz » gonderme »

gösterişlinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gösterişlinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gösterişlinin_eş_anlamlısı nedir ve gösterişlinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.