tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne bir şey takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kotek yemek » beyanat vermek veya beyanatta » kopekleniş » ici sızlamak » gokce » pantufla yapan veya satan kims » katran camı » cakıl » arasıhoşveya iyi olmamak » ut acıcılık » hava ussu » guya » dokumleme » cavuş » kurek cekmek » cile » purceklenmek » eli boşcıkmak » cetinlik » ciğnetme » şerbetcilik » calkama » sozunun eri olmak » kullanılır » catır catır etmek » capaculcu » korkusuz iyi dovuşen kendine » yukumlenme » zurafa » surmek » daim etmek veya eylemek » gu » bugune bugun » ağac ebegumeci » ekmekci » hazırlık gormek » sonuc niteliğinde başka bir bi » kesesine gore » bu gunlerde » cengel sakızı » muhtedi » doğum kontrolu » ucu cengelli ağır demir arac » ayva tuyu » devlet duşkunu » surmedan » kopoğluluk » allah dağına gore kar verir » nikaragualı » acmaz »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.