tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne bir şey takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
âlemşumul » teller takmak veya tel takınma » konveyor » donum » şarkiyatcılık » ufleyen alet » karşılaşmalarda sayıları uyar » buyuk kalori » korkunclaşma » uslûpsuz » sudan cıkmışbalığa donmek » yurutme » vurut » belli belirli kesinleşmiş ş » anlarsın ya » tuketici » guveyi girmek » hem nalına hem mıhına vurmak » tac » cingenelik » sercegiller » bilinc » ası esi » kesip veya kestirip atmak » cık cik cuk cuk » gelen gecen » sakatatcı » soz atmak » topluluğu » falcete » cop » acık » surungen » goğem » butun » az gormek » ateşolmayan yerden duman cıkma » gozleri velfecri okumak » koşekleme » cıkmak » fermejup » surre » oğleustu » kafatascı » temerkuz kampı » sm » bir tatlı » gule gule » lugol » yuzu gormemek »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.