tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne bir şey takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dağıstanlı » cıldırtma » olum dirim » hırgur » bilincsiz » un » uyarlac » delikli taştekne » olu salı » gluten tutkalı » boyacıkupune girmişgibi » karayca » butunlemeli » gucluk cıkarmak » yayık dovmek » mutevazin » kurkcu » guneşcarpmak » soz ehli » it surusu kadar » murtesem » secim bolgesi » teneke calmak » gereklerine uyacak duruma soka » goz bağcılık » bıyık altından gulmek » yukculuk » su » soğuk calmak » dokmek » dalgıc kuşları » koordinator » bonkor » ağır ol » dile veya dillere destan » halac » mahfazasıolan » cıbanın başınıkoparmak » odun » mantık oncesi » meydan bir şeye veya kimseye k » luks » supurtmek » sun î kalp » duğurcuk » polonez » bulunan bolum kafa ser » para ile değil sıra ile » tarikatcılık » tukurmek »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.