tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne bir şey takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ic gıcıklamak » transfuzyon » kına yakmak koymak surmek vu » utulu » meydana cıkarmak » kafesci » ackıcı » oneriş » produktor » gerceğe uygunluk » calarmak » yuzustu » aşcılık » beşyuzluk » ucuz » fluor » goden bağırsağı » okse otugiller » gozlerinin ici gulmek » cıkıkcılık » fuzesavar » amak » aşağıgormek » gonenme » dağardında olsun da yer altın » uretim » celiğe su vermek » ulku » kurek cekmek » havalara ucmak » maz mez » gozunu doyurmak » rahat doşeği » emlâkcilik » gozden kaybetmek » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » murettep » uzun arac » başıdara duşmek » beyninde şimşekler cakmak » calıştırılmak » dışa donuk » tedahul » mutalâa » guveylik » âlemi var mı » gozu korkmak » hint ipeği » kucuk hanım » urkekleşmek »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.