tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne bir şey takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yaprakcıl » sutsuz » cakaralmaz » şovalyelik » hurmetli » capraşmak » gocmenlik » alman gumuşu » soz bir allah bir » sac sakala karışmış » catak » haftalıkcı » teveccuh » icinden gelmek veya gelmemek » kıskıvrak yakalamak veya bağla » gorguculuk » nefesi kesilmek daralmak veya » muhurletmek » gecişustunluğu » cenesini actırmak » oğrenci yurdu » yapma cicek » ulen » uzay ussu » yanlarında goturmekle yukumlu » ya allah » yuzbeyuz » kırıkcı » yonetim gideri » celme » aclıktan imanıgevremek » soğurme » kunguldeme » yulunmek » zumrudî » men » gosterme sıfatı » bırakılan mulk veya para » ote beri » kancayıtakmak veya atmak » ağız ağıza vermek veya konuşma » başdumeni » muttehit » guz noktası » cozucu » as » gureşetmek veya tutmak » cokuntu hendeği » dili varmak veya varmamak » celişmezlik »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.