tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne bir şey takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bir icim su gibi » cetrefil » gununu gormek » gezdirme kulağıtemizleme bici » bolucu » kimse » gulmeceli » dalga cukuru » flâman kuşu » munafık » onluk » alcak kavuşum » soğuk cıkmak » ve bilinc merkezlerinin bulund » başcavuş astsubay başcavuş » garc gurc etmek » ayım eyim » bulunan bolum kafa ser » insanlıktan cıkmak » icli » gozunu sevdiğim » camgobeği » borc altına girmek » atma recep din kardeşiyiz » muteber olmak uzere » kara yuz » duztabanlık » keci soğudu » comertleşmek » utu makinesi » tecessum » odun komuru » tecrubelilik » başmufettiş » yunan » goz ardıetmek » duğum ustune duğum vurmak atma » eskimo » ostaki borusu » soylemesi ayıp » hilesi hurdasıyok » koc yumurtası » ucurum » kriz gecirmek » takla atmak veya kılmak » kohnemek » luks hayat » cek » guneşyılı » pejmurde »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.