tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne bir şey takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
munteha » insanın adıcıkacağına canıcıks » tuyune dokunmamak » ic deri » surata bak sunguye davran » bir daha yuzune bakmamak » imanıyok kısa soyleyişle » yukseltec » eli ermez gucu yetmez » eline duşmek » biletcilik » muşkulât cekmek » elden duşme » gecimsiz » anaclık » kohne » calımlanış » karalar bağlamak veya giymek » ici surmek » luzum var » duzgulu » koşekleme » yuz yazısı » tacsız » akıl akıldan ustundur » gulboceği » nabzına gore şerbet vermek » mucellithane » ozon olcum » grev sozcusu » geciliş » tekeden sut cıkarmak » cullanma » kurk boceği » rotatifci » soz gelimi » gozu veya gozleri kararmak » soğe » cergi » calıgibi » ecel geldi cihana başağrısıba » ustunluk derecesi » genişgonullu » borcunu kapatmak veya borctan » kadiriye » cumlecik » kedi yetişemediği veya uzanama » kurnemek » gucluluk » cekirdek »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.