tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne bir şey takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
horozu cok olan koyde sabah ge » comezlik » pişirilen tatlıcorek » cekirdek » dili başka bir dile calmak » yuzunu unutmak » ruya » kucuk » goz kapağı » sabahın korunde » oğur » korukcu » anac » frenkleşmek » iğne yutmuşite veya maymuna do » cekmek » vekil vukelâ » sacılmak » konvektor » tac yapraklı » cap » sonuk » akca pakca » iyodur » cevrileme » yumruğuna guvenmek » cilekeş » sumuk doku » cekiş » goze carpmak » pergelleri acmak » purdikkat » denetcilik » gucune gitmek » oluşturduğu tuzel varlık » kuşculuk » purizm » yararlanılan bir bitki corchor » manikursuz » dili donmemek veya donmek » sacmalık » cepellemek » noroloji » orakcı » lâtife goturmek » su boceği » ozgul ağırlık » odevlendirilmek » sonuclandırma » f k b »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.