tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne bir şey takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ta te » cengelleme » yukseklik » muteahhitlik » cop sepeti » rutbesiz » davul calmak » carliston marka kereste » kireclik » yuklenilmek » ce » cift dirsek » tir » dolmuşucak » şovalye ruhlu » triportor » comaklamak » sozunden cıkmamak » pelur » gozunde olmamak » keloğlan » gun » odunlemek » top tufek » lupletmek » goğsunu gere gere » cırpmacı » cocuklaştırma » koncerto » gun doğmadan neler doğar » faturasınıbirine cıkarmak veya » şifreli canta » carşaf carşaf » icmece » gundelikcilik » gobek adı » icinden konuşmak veya demek » tulûatcılık » busbutun ortadan kaldırmak ici » kına ciceğigiller » sıctıcafer bez getir » koşe başı » temerrut » ıstırap » sescil alfabe » coğunme » gokturk » anasınısat veya satayım » vucuda getirilmek » yurutulmesini ve bunlara dayan »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.