tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne bir şey takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
denizden veya denizi gecip cay » muttehiden » donencel ay » aryanizm » icki sofrası » ozel yaşam » ciy » zerre kadar olsaydı » hıckırık » kaba turkcesi » iliğine işlemek veya gecmek » cınarlı » cicekli » amerika armudu » partizan olma durumu veya part » sapınc » gozetmek » sozune sahip » gonlu olmak » revaluasyon » buyuk boy » sut » bir iki demeden demeye kalmada » ere gitmek veya varmak » şoyle bir » kucukleşmek » ozenc » kul rengi » dovmeci » carıkcı » iki gozu iki ceşme ağlamak » ozsel » sureğen » bir cırpıda » bakar kor » romanyalı » ic salgıbezi » yargıclık » koşe » bir don bir gomlek » rus salatası » tuy duzmek » ozel ulak » don yağı bayağısıcaklıkta kat » cicek sapcığı » parcalatma » kavanoz dipli dunya » mudahale » selâmunaleykum kor kadı » dil surcmek »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.