tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne bir şey takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
puskurmek » kat iyet » sıcan dişi » direnc » ur » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » surculisan » kamanco » yuzlu yuzlu » soz » gureştirmek » emekcilik » ağac mobilya » lâcka etmek » ekmek opmek » puskurtec » ici cekmek » mustehlik » amerikalı » surekli olarak gidip gelmek » kıyakcı » gun » comertleşmek » somurgesi olan veya somurge el » ihracatcılık » musluman adam » bir kalem gecmek » bakılmadan secilen şey » kocancı » iz duşumsel » kecileşme » armatorluk » tuf » mustensih » mektupcu » horguc » sut kuzusu » gocertmek » azrail e bir can borcu olmak v » odunsuz » eski tufek » gunluk ağacı » cicekleşmek » mucadele vermek » kir goturmek » boru calmak » torpulemek » yetki kanunu » cihat acmak » gondertme »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.