tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne bir şey takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
macasına mecesine » kadının fendi erkeği yendi » trenckotlu » ateşboceği » vokal muzik » evli evine koylu koyune » humanistleşmek » olu gibi » buzlar cozulmek » yayla cayırı » ne munasebet » tekme atmak veya tekme vurmak » kutuphane » muhur » boluşturme » utopik » ozendirmek » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » calışkan » yaya koprusu » oyle gelmek » yanal yuzey » cap » yan gelip oturmak veya yatmak » malzeme » doğma buyume » duğuncu » gonul cokuşu » goz kırpmadan » tunclamak » yuze gulmek » kor nişancılık » ozel radyo » ors » gonul bulandırmak » ozensiz » pacalık » er gec » gumbedek » manikurlu » bulunan bolum kafa ser » kafa utulemek » yalınc » calışma yontemi » gozu kesmek » suspansiyon » sarnıclı » hamam boceğigiller » kokusunu veya koku almak veya » muşahede »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.