tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne bir şey takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
puskulsuz » literatur » cerge » yuzunu kızartmak » sucsuz » icinden konuşmak veya demek » recineli » yapmaya yarar » allah bahtından guldursun » gun batımı » kulyuc » oncul » mubarek olsun » parşomen kâğıdı » cıraklık » cenebazlık » goz banyosu » celtik » candan yurekten » vergi yukumlusu » gudelemek » tırnakcılık » mer i » tup gaz » tekabul » gonuldaş » fırca cekmek » surur » pupa yelken ilerlemek gitmek » formul bulmak » ecel teri dokmek » organı » ak ek » ahmağa yuz abdala soz vermeye » kece kulâh olmak » hukûmet » omurlu » super benzin » calışmak yapmaya kalkışmak » surcme » gunu gecmiş » coğul eki » guvercinler » uz » cekememek » dosta duşmana karşı » civanpercemi » devletle » cin lâhanası » cin leylâğı »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.