tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne bir şey takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
linc » ağzınısıkıveya pek tutmak » su turbini » muessif » cırpmacı » rumlaşmak » palyacoluk » bolu » gonullenmek » guneşcavmak » hesabınıgormek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » lâtin » cicek » cirişci canağı » keceleşmek » carşafa dolanmak » yuruk at yemini artırır » oğlenci » perdelerini acmak » bolut » uckâğıda bağlamak veya getirme » golcuk » organların her biri » inişli cıkışlı » koreşe » figuranlık » iyi gun dostu olmak » cete » yontemsizlik » murettep » dili bir karışdışarıcıkmak vey » canından gecmek » kuru hasır veya kilim ustunde » fizikci » goz gozu gormemek » yeryuzu » fırcalatmak » maruz kalmak veya kalmamak » on alım hakkı » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » gomme » kumelemek » odul » gecmelik » gozu ac » taşcıkartmak » kostekleniş » acık pembe » eli kolu bağlıkalmak veya durm »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.