tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne bir şey takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ummetcilik » mustakil » ozur » yonetici » ıstırap » kulleme » iki rahmetten veya iyilikten b » kabahat samur kurk olsa kimse » maddelerden oluşan varlığın he » bektaşî uzumu » kılıc pabucu » hukûmet » yağma etmek veya edilmek » cember cevirmek » suslu puslu » duzenlilik » mef ul » ustten » calmac » muhurlu » guclu duygu durumu » odeniş » ortak yonetim » İspanyol muziği » ceşitlenmek » alâminut » gobel » micel » icirtmek » bıcaklı » nobet şekeri » cevre yolu » bulaşıkcı » pekmez kopuğu » gok bilimi » kuşku beslemek veya kuşku duym » dağarcığındakini cıkarmak » kotu olmak » cil yavrusu gibi dağılmak » serguzeştci » zamane cocuğu » tanzimatcı » rucu etmek » kucuk karyola » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » beşeriyetci » ir » veya krom kaplanmışcember bici » berguzar » gecit »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.