tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne bir şey takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calışma hayatı » kanatcık » spekulâtif » kazanclı » uzunlamasına acılan oyuk » bir avuc » gureşmayosu » curuksuz » sune » unluleşme » kulliye » harman dovmek » cağmak » balkanlılık » munteşir » değer duşurumu » surcmek » dokuk » cıtır cıtır konuşmak » kosemen » tumur » acık alınla » telgrafcı » olumsuz » ciftteker » dayayıp doşemek » ticaret kanunu » cozumleyiş » cokme » hukumler ve izlenecek yollar » yurek carpıntısı » dediğinden dışarı cıkmak » gozlerini kan burumek » muzik corner » yukcu » yazlıkcı » somurulme » lokun » hatırıicin » coğalış » acık eksiltme » kulâhsız » vatandaşlıktan cıkarılmak » gıllugişli » bicimine getirmek » ecel şerbeti icmek » gozunun onune gelmek » cetrefilsiz » ıl » kaktusgiller »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.