tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne bir şey takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir turlu » İnegol koftesi » yureği sıkılmak » kulube » korletmek » kıvanc duymak » tehacum » tenturdiyot » paramparca olmak » tevarus » ictihat » keyif catmak » yureği ferahlamak veya hafifle » doğrultmac » ar er » iki bucukluk » at cevirmek » yuksuk » telgrafcı » işbolumu » başaşağıduşmek » cayır kuşu » don gomlek » umit bağlamak » teferruc » docentlik » ala yuntlu » caba harcamak » ablakca » kacta » munasebetsiz » ozbeoz » elinin koru » on tasar » gozunu alamamak » keskin zekâ keramete kıc attır » gulucuk » cakmaksız » seyrana cıkmak » gonlunden gecirmek veya gecmek » muhre » kayıkcı » gecici » kulağınıbukmek » cağanak » sonmek » popularite kazanmak » yalancışohret » allah etmesin » surmedan »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.