tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne bir şey takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olcmek hesaplamak hesap etme » oğurleşmek » coğu gitti azıkaldı » kunhune varmak » saclarıiki turlu olmak » ucuşma » tavukcu » gureşilme » elden gecirmek » hukum surmek » paytakca » yuz olcumu » uzerinde kalmak » dayayıp doşemek » ayağıuzengide » vergi kanunu » azot karışımıgaz » misyon ustlenmek » bukuş » şohret sahibi » bir dilin kelimeleriyle duşunc » guvenlik borusu » ofkelendirmek » bir istek ve surerlik bildirir » baha bicmek » gozu korkmak » hucum » ununu elemiş eleğini asmış » bucurleşmek » yuzu kızarmak » urkutmek » allah selâmet versin » gubre » parcası » duzlem kure » culûsiye » sonuc » sacıp savurmak » edi » gumul » genişgoruşlu » dut yemişbulbule donmek » capasız » aristokrasi ekonomik toplumsa » gosterişlice » kosele taşı » turkuculuk » ovunc cizelgesi » ucleme » aracılığıyla duymak değmek e »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.