tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne bir şey takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olme eşeğim olme yaza yonca b » gunleri gece olmak » antrenor » bobrek ustu bezi » bu sıcağa kar mıdayanır » ağza alınmaz veya ağza alınmay » abdal » ahzukabz » bir veya sağ elinin verdiğini » fazla mal goz cıkarmaz » oylelikle » iktisatcı » eğik duzlem » calışma odası » yayık dovmek » catır catır catlamak » kolcak » destek gormek » iki satır lâf etmek veya konuş » dokturmek » goturu » anız bicmek » beklenmediği umulmadığıveya c » karantina suresi » gudumculuk » avurtlarıcokmek veya avurtları » kopekleme » kokteş » cubbe gibi » eline gecmek » gozemek » tumlec » paca gunu » capalı » av ev » iki ucu acık boru biciminde it » kirecsizleştirmek » uzum pekmezi » duvakcılık » ikbali sonmek » kulfete katlanmak » ahmağa yuz abdala soz vermeye » aklından gecirmek » gunbegun » haric » uc gunluk omur » gum gum » gorungu bilimi » kabak birinin başına veya başı » hoşgorusuzluk »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.