tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne bir şey takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
veya kazanc payıolarak belirli » beyaz renkte kolay işlenir ve » cizgi » kılıc oyunu » donup dolaşmak veya done dolaş » cicek durumu » kriz yoneticisi » akburcak » icine sokacağıgelmek » cikletcilik » butunu » gobek taşı » elinden cıkmak » devletci » ayağının turabıolmak » kirecci » rencper » umran » kucuk ay » arkasında veya sırtında yumurt » kucuk bitkilere verilen ortak » catal bıcak takımı » murekkep » acık » kuldur » korelme » mızıkcılık » ceşit » makedonyalı » surfe » otleğengiller » bilinc » fırıldak yapan veya satan kims » cabuklaştırılma » yuz etmek » takdir etmek veya eylemek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » nogay » kusturme » elini cabuk tutmak » populerlik » ağlamayan cocuğa meme vermezle » dipdinc » gonul gezdirmek » buyumek » oğuzca » gonlu bol » kor ucuş » lehceci » tostcu »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.