tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne bir şey takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sacsız » meyve bahcesi » cıkıntılarıolan organ » sunger taşı » isteri nobeti » ara kazanc » gorulmek » kaucuklu » dokuk » catıpenceresi » taklip bi » cur et etmek » donebilecek bicimde yapılan şa » ciceklenme » ıskatcı » cukura duşmek » eşekce » romalı » gelsin veya gelsin gitsi » surtuşmek » sormak veya sorması ayıp olmas » gunahınıcekmek » coğaltma » kul » mukâfatınıgormek » aşcılık » gumuşrengi » uleş » sutleğen » cevrelik » duzen » papazkactı » arasıveya araları acılmak acık » urkuş » hareket » pacavralaşmak » husnukuruntu » boke » korku dağlarıbekler veya aşırı » kalcalı » kapak bıckıcısı » teşebbusu ele almak » şuphecilik » cekme » sozluk bilimi » oğurtleme » tekme atmak veya tekme vurmak » odleklik » cicek » tel cekmek »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.