tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne bir şey takılmak

gözüne bir şey takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne bir şey takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne bir şey takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne bir şey takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cumle âlem » buğday surmesi » goğus bağır acık olmak » ucmak » gurbuzluk » ic bağlamak » bıcak bıcağa gelmek » ostaki » temize cıkarmak veya cıkartmak » ali nin kulâhınıveli ye veli » unlenme » cakıldatmak » kursu hocası » dışgucler » can cıkmayınca veya cıkmadan h » citmek » ucuncu dunya ulkeleri » catıklık » ecen » duşuncesiz » cicek sapı » piyasaya duşmek » ozverili » kulağıkirişte olmak » buyukluk hastalığı » hint avrupa » kara evli » kapcık meyve » duello » mutekâmil » bicimsellik » set cekmek » umuk » odobenus rosmarus » sukûnet veya sukûnet bulmak » tenisci » sertleşmek katılaşmak » pabuc bırakmamak » modul » bolumlenmek » yukleme durumu » calışma » gecirtilmek » tohmet » cengel iğnesi » kabuğundan kinin cıkarılan bir » duşuncellik » mucevher mahfazası » ayağınıveya ayaklarını opeyim » kısa cizgi »

gözüne_bir_şey_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_bir_şey_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_bir_şey_takılmak nedir ve gözüne_bir_şey_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.