tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
parayıaraya değil paraya verm » cil » yıldırımlarıustune cekmek » bir gomlek aşağı » kukremek » numayişkâr » ciziktirmek » muselsel » cantacı » paramparca » uzuntusuz » cenkcilik » orneklenme » golgeli resim » ızgara kofte » hayırlıveya hayırlısı olsun » donuş » tur ağac veya metalden değnek » kendini gostermek » murekkebi kurumadan bozmak » modulâsyon » copurina » kostumlu » yedek veya yedekte cekmek » nadasa bırakmak veya nadasa ya » korkudan cıldırmak » cevre » hukûmet kurmak » taşa cekmek » kıyıbalıkcılığı » su orumceğigiller » murşit » organikci » cobanaldatangiller » şohret salmak » doğru acı » pakistanlı » gecmek » sinirleri alt ust olmak » yarma corbası » eline ayağına kapanmak sarılma » harp acmak » sodyum klorur » suflî » murtesem » cimdik atmak veya basmak » ardından veya arkasından atlık » ciceklik » kesir olcek » grizuolcer »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.