tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustu başıdokulmek » kuşumlenme » parmaklarınıbirlikte yemek » şeytanın kıc bacağıveya art ay » icine ateşatmak » cevreci » t » salepcilik » bula bula bunu onu bir şeyi » duşkun » cıldırtma » gumbedek » ici erimek » aba vakti yaba yaba vakti aba » ic kapak » kağnıgibi gitmek » yapay dolleme » curum » cevre sağlığı » kopuk gibi » katıyurekli » başına calsın » ic » fikir hurriyeti » soyletme » ovunduruculuk » ad cekilmek » yolun acık olsun » mentollu » sutre » bordur » arasında den başka anlamıyl » ag » kurit » zıp diye cıkmak » zerresi veya zerre kadar eseri » soz cambazlığı » kor baca » mesket turkleri » cakal » trockicilik » ve dengeyi sağlayan organ » gokcek » ic hat » orta doğu » kaşıkcıkuşu » durme » dokum » tahaccur » değişen arac »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.