tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
huveyda » namus sozu » alcalma » calkanmak » yureğine kar yağmak » oz yaşam » fare deliğe sığmamış bir de k » goruşmek » leyleği havada gormek » dovunmek » boy almak veya surmek » oge » ecel şerbeti icmek » cocuk dili » catlak » koy oyunu » ustelik » fırcalama » duzenlemeci » cirişleme » temizlemek » icin » goyuk » yukleme durumu » yontemlilik » curutmek » teneffus » bucak bucak kacmak » kulyutmaz » butunleme » sut kuzusu » ara tumce » mucahitlik » sutlu » başyemek başınıyemek » angıc » mektupcu » ciğrenkcilik » pu » oyle oyle » yuzunu gozunu acmak » balık sutu » sacma » beşeriyetci » merdane » iltimascılık » tatarsı » percinleşmek » tokezleme » duyun »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.