tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catma » yan gozle bakma » cevirmek » alımlıcalımlı » rik a » hırlımıdır hırsız mıdır » kabarmasınısağlamak kabarması » beli cokmek » denize duşen yılana sarılır » pislik parmağından veya pacala » dualist » circirci » gonulden ırak olmak » salâ vermek veya okumak » parcası » cimleyiş » yurek vermek » babaî » ozunlu » her gorduğu sakallıyıbabasısan » aleyhe donmek » gozetletmek » hayat mucadelesi » on tasar » cılan » kacırmak » yıldızıduşuk » temulentum » allaha ısmarladık » ileri geri surulebilen sistem » ortusuz » goz nuru dokmek » penceli » gucendirme » mestcilik » gecindirme » kapalıyuzme havuzu » saati calmak » muhlet vermek » dolambacsız » rucu hakkı » lâmadan oluşmuş arasına yerle » yukseltec » sabahın korunde » gurultuye veya patırtıya pabuc » coğu gitti azıkaldı » pence pence » akıllıgecinmek » ici vık vık fık fık veya pır p » ispenc »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.