tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir turlu » avans cekmek » olu nokta » duvar cekmek » koken belgesi » gorunmek » mahagoni » celişiklik » koluk » cıkışlarıuzerine konulan kafes » yaşakıtmak veya dokmek » soğuk calmak » cozum yolu » carpılı » comez » kotu soylemek » taraca » duldul » bec tavuğu » kopuksuz » sacıştırmak » usulsuzluk » ortenek » kulupcu » gorulmek » gobel » super benzin » butunlemeli » sokulmek » kalcın » borc » gozer » teessuf etmek » iştah kapamak veya kesmek » hacamatcı » ozdekci » muştemilât » ruya » camuru karnında ciceği burnun » tıraşcı » felekten bir gun veya gece cal » tart sucu » analıkuzu kınalıkuzu » yağolcer » ust diş » askıya cıkmak » sungercilik » koknar sakızı » muşevvik » sokağa veya sokaklara duşmek »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.