tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bahce nanesi » yuzune bakamaz olmak » bocelenme » secmek » kopuk » yalayıp gecmek » muddei » futur etmemek » hereklemek » gecindirmek » cileli » nufuzkâr » kulakcık » cece » inanc » onunu ardınıduşunmemek » haraccı » ici yağbağlamak » gurultu cıkarmak etmek koparm » ozel af » plâkcı » soğuşme » duve » gocmek » ustune cekmek » allah tan umut kesilmez » oğul balı oğul arılarının yap » mustevli » cekinilme » yureği kalkmak » mor otesi » ateşli silâh » imalâtcı » madan meden » camcak » cı ci cu cu » cabalama kaptan ben gidemem » oğutucu » guclu duygu durumu » cetince » kosnu » gul gibi gecinmek veya yaşamak » hasta ol benim icin oleyim se » omrude » subap » ıssızlık cokmek » ici acılmak » cıt cıkmamak » başak » gonlunden kopmak »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.