tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
citleme » sel seli goturmek » şomiz » murekkep » kutletmek » cerkez » İnegol koftesi » cıraklık » ciğnetmek » ak don kara don gecitte belli » başyonetmenlik » tepkili ucak » hızır » başıdonmek » şofor mahalli » muteessir olmak » humanistleşmek » yaşınıicine akıtmak » vucuda vermek aşıyapmak » tukuruk » yanık ruzgâr » bulunan iki dairesinden her bi » duşunceye bağlayarak yorumlaya » lugol » surtunup durmak » men » ciğerinin icini bilmek » sen sağ ben selâmet » resti gormek » boluk » tecennun » seluloit » yazık etmek veya olmak » bolumlemek » ustune varmak » psikolojizm » duz » şişe cekmek veya vurmak » cilekeş » coğullama » yuzuk parmağı » el işciliği » soz sahibi » canaklık » icini kurt yemek veya kemirmek » kurulur » ağıt yakmak veya tutturmak » yapı sebilhane » cenebaz » muteallik »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.