tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mukâfatlandırmak » arnavutluk » gulmekten kırılmak katılmak » yuzustu bırakmak » lehce bilimi » kultur sarayı » dollenme » tıpıştıpışyurumek » teslim bayrağıcekmek » curuk tahtaya basmak » sutculuk » gozuyle gormek » sabanın tutağına yapışan el ac » kına yakmak koymak surmek vu » mustevi » sungercilik » cıkmak » camura bulaşmak veya batmak » cuvallama » meydanıbirine veya bir şeye bı » darıunundan baklava incir ağa » goynuk » yuzu gormemek » koken bilimi » tır » kuru oksuruk » oncu oyun » kalbini acmak » kendinden gecmek » dovuş » acılmak » cekimsiz » cimentolanmak » termonukleer » ic » varoluşculuk » cırpmak » centik acmak » sonmek » cole donmek » onlemlerin butunu » kotu » calgıorağı » sokmek » goz akı » avuclama » gurbete cıkmak » gerek gormek » seckinleşme » icine kapanmak veya icine ceki »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.