tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mineral » sun î solunum » yargıc » bicim » rak rek » şumul » sumsukleşme » kor kuyu » ozne grubu » kullanılır » eksik cıkmak » yuzleşme » carpmak » cekelemek » sıfıra sıfır elde var sıfır » şeyin ayrıcalığınıanlatır » cıkmak » ozsever » allah ne verdiyse » ciceklik » kulhanî » inkâr etmek veya inkârdan gelm » suc duyurusunda bulunmak » genc » torelcilik » hava calmak » gecmek » carkıt » allah beterinden saklasın veya » tereddutsuz » uretimlik » gırtlağına duşkun » surunmek » pupa yelken ilerlemek gitmek » coban » yedek veya yedekte cekmek » yedek akce » bıcak » secmek » kapalıbolge » cekirdek aile » acmak » tufekcilik » bağlanmışkıl veya kıla benzer » cizim » duşuk » mukaddesatcı » surdurmek » arakcılık » ictima »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.