tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cemre duşmek » olumcul » ucleme » pacavra » hoşgoru » yoruk cadırı » doner » kandil gunu » pabuc eskitmek veya paralamak » organize suc » kostekli » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » puskurgec » hodukleşmek » got » istatistikci » silindir prizma vb bicimindek » oksuruklu tıksırıklı » nufuscu » takdim edilmek veya olunmak » arada cıkarmak » dili varmak veya varmamak » cıbanbaşı » bin işci bir başcı » hareket » ayağının turabıolmak » yoneltim » gelip gecici » tereddut » kulâhsız » dediğinden dışarı cıkmak » gol olmak » seramikcilik » telgrafcılık » akım olcumu » acınmak » ıtriyatcılık » muhur mumu » parca parca etmek » tatar » nobetcilik » kimine hay hay kimine vay vay » akıntıcağanozu » arif olan anlasın veya anlar » kulağıters taraftan gostermek » şohretsiz » ic donu » gondermek » guvenc » bitki sutu »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.