tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
populer » carık » tur » kıskıvrak yakalamak veya bağla » canım » gozunu yummak » kaktusgiller » mueyyide » ayıgordum yıldıza itibarım ve » kul bağlamak » ayaklıkutuphane » ciğin » yuz geri etmek » sırtına gecirmek » serbest gureş » madde » ust gecit » kacık » olarak belirtilmişbicimi sıyg » hambelî » babîlik » gozu gormemek » benlikcilik » acacak » okuzgozu » daha bircok şeylerin yapımında » gundem dışı » kız kacırmak » yuruyuşe cıkmak » okka cekmek » dondurulmek » cırpınış » uc dort » elekten gecirmek » odu kopmak veya patlamak » angstrom » bahce domatesi » ar yılıdeğil kâr yılı » organizmaların oluşturduğu bir » calmak » cığırtma » amasya nın bardağı biri olmaz » ileri geri surulebilen sistem » ciharıdu » kucuk dağlarıben yarattım deme » uryan » pacavra hastalığı » cizdirme » tekerlekci » icki psikozu »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.