tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
varidatcı » iz duşumu » furu » bir cift » temizlikcilik » ceyreklenme » suvari alayı » memleketci » allah aratmasın » yedekci » ummîlik » minibusculuk » ardında yuz kopek havlamayan k » cift pencere » gozuyle bakmak » tulûatcılık » ustel » ortulu » sur at » acmacı » kufur kufur » kolacan etmek » gucsuzluk » ders ici » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » kızılcık receli » taraf tutmak cıkmak veya olmak » yelolcer » mudur » cuhacılık » parca » rolyef » cipo » gecimli » kokar ağac » tufekcilik » kukremek » yetiştirilen bir bitki lycoper » mısır turnası » cıngar kopmak » kundeye getirmek » bağışcı » gozlemeci » cekmek » elma da alma da demesini bili » lâpon » gozu yılmak » supurge calısı » acıklık » gerilim olcumu »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.