tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuksuk otu » cocuksu » mutefekkir » guvence akcesi » bel kundesi » buyuk hanım » cırpıntılı » garc gurc » akcakavak » cakşır » citilemek » sokmek » yuf borusu calmak » incelenmesi muşahede » cembersel bolge » canis lupus » dil cıkarmak » tesellum etmek » dunyadan elini eteğini cekmek » kopekoğlu » burc » komurcu » kokenlenmek » kocak » zamanıgecmek » mandallı uzerinde mandal bulu » mucehhez olmak » şukreylemek » nam vermek veya salmak » deniz otobusu » mutearife » İslâm dininden olan kimse » koskoturum » ışık gocum » buyutmek » bu gunlerde » kafasıorumcekli » sumter » sokum » camur kalemi » iş arî » tayini cıkmak » yumurta kufesi yok ya » gecmesi » muzekkere » kulliye » kirecsilemek » duşuncesini acmak » binin yarısıbeşyuz o da bizde » gecmek »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.