tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kızamıkcık » borekci » ic yuz » uzak duşmek » kasvet basmak veya cokmek » capsız » borclandırmak » pusur » feragat gostermek » bahcesi » gundelik » luk » cakaralmaz » aklına tukurmek » cığlık cığlığa » ada » tefessuh etmek » humanist » dolap beygiri gibi donup durma » emanet bırakmak veya vermek » olu » gecmek » muttefikan » kabarcıklıduzec » hazırlıklıolmak veya bulunmak » yola cıkmak » catkı » ronesans » yalama ucuş » secim yapmak » donem » akşam ahıra sabah cayıra » son gurluğu » fluorışıl » bey mi yaman el mi yaman » andac » kebapcılık » tus » gerekce » embriyon » tur ağac cember » hoşgorusuzluk » tuvaca » dadacılık » monitor » secimlik » orumceksi zar » cu » zumre » colleşmek »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.