tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tekessur etmek » y y » cimlenmek » koken bilimsel » sozu tartmak » dort cifte » belâ cıkarmak » tutunu tepesinden cıkmak » imtihana cekmek » uyelik » hamur acmak » tumen » goz kapağı » cakısız » top tufek » yuruk » şeşudu » gubre boceği » e » tevil goturmek » el dokunulmak veya dokunulmama » cift parmaklılar » cil » kılıc pabucu » yaparlu » keci sakal » cekip gitmek » nufuz » kalın unlu » gecmişolsun » kuflu » geciştirilmek » muhurdar » minder curutmek » gradosu duşmek » sempati duymak veya beslemek » icin surulen kimyasal madde » karanlıkta goz kırpmak » diskci » gır gecmek » koksuz » ozge » yayla gulu » buzuktaş » fıcıbalığı » kurkcu » hakasca » ort ki olem » cozulmek » butuncu ekonomi »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.