tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
makyavelizm » bunların arasınıdolduran ozek » başına belâ acmak » mustehcenleşmek » muhur mumu » yuzune gulmek » kavunici » ulkeler coğrafyası » kucumencik » ustune bir iki guneşdoğmak » av dışında padişahın yanında b » yakışıklı » komurleştirilmek » buzmek » bulbulleşme » yerote » kambersiz duğun olmaz » gosterge » cift dalma » sesini cıkarmamak » icler veya yurekler acısı » gozunun ustunde kaşın var deme » goğuslu » sokulmek » yer opmek » ucunu kacırmak » mutecaviz » cattırma » oyle » ceteleşmek » linumusitatissimum » muleyyin » kova » dokmek » yukseklikleri ve yol actıkları » tarih atmak veya koymak » karakeci » pabuc pahalı » uzerine uzerine gitmek » cırpınmak » gunduzcu » gec veya gec efendim » oksurtucu » golgelenmek » işin icinden cıkmak veya sıyrı » cakır cukur » dil oğrenimi » payına duşmek » başına kakınc etmek » kayıttan duşmek veya birinin k »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.