tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bal ozu » yureği kaldırmamak » buyu » mulâhaza yapmak » kopeklemek » kacımsamak » donumluk » meraktan catlamak » capsız » bahcıvanlık » goz kulak olmak » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » ağız ağıza vermek veya konuşma » indukleme makinesi » babaî » capkımak » gonenme » cicekli bitkiler » kendini gosteren ve bulaşıcıol » tufek atmak » nur yuzlu » yırtıkca » cakıl kuşu » rum » uygun bir bicimde takılarak on » civilenme » mustefit » oğrencilik » tumel » bicimini alır hidrojenle oksi » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » yukseklik » muslumanlık » kıc atmak » surata bak sunguye davran » guzel » ucretlendirmek » centiklenmek » yureği sıkılmak » ruslaştırma » yemek » kucuklu buyuklu » sunnet ehli » deveyi duze cıkarmak » burudet » gobek » av avlanmış tav tavlanmış » malc » sungulenmek » teşrifatcı »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.