tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cim » gostermelik » icsel » şohret bulmak veya kazanmak » bıcık » hava iyi veya fena esmek » kapıacmak » okulu asmak veya kırmak » sinirine dokunmak » luk » guneşgunu » on » gam cekmek » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » masor » beklenmediği umulmadığıveya c » turap » kuru kofte » şovalyelik » ve kanunlara uymaksızın cebir » izine donmek » şumullendirmek » mucize gostermek » donuk » calkantısız » banko gecme » şomine » docentlik » sureklilik » ezinc » bolmek » acık yara » kulotlu corap » siyaseti ve oğretisi » rencper » cubuklamak » cok sozlu » deli saraylıgibi » hadise cıkarmak » kotuleştiriş » kurallıcumle » goz ucuyla bakmak » kotuluk etmek veya yapmak » bandrollu » orgucu » gok delinmek » ovuntu » sut » cakma » guvelenme »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.