tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guluncleştirmek » cemaziyulevvelini bilmek » tuğra cekmek » carpılmak » acık » glâdyator » muyesser olmak » carşamba pazarına cevirmek » am » gonyelemek » turetici » sozcuk hazinesi » ustune basmak » husran » soz etmek » hotanto » oltu tozu » işsiz gucsuz kalmak » sozlu » aşağıyukarıyurumek » teslimiyetci » beylik fırın has cıkarır » muteammim » gomlek değiştirmek » doğum kontrolu » oğureceği gelmek » yuz olcumu » cehresi bozulmak » yerlerde yetişen bir bitki me » berbat etmek veya eylemek » şarkiyatcı » saclarıiki turlu olmak » tulum cıkarmak » frenk uzumu » yucelim » cozunmek » gundeme getirmek » yuzyıl » catlatma » catal ses » sonucunda ortaya cıkan ustun y » kılıc pabucu » gomlek » kalem komuru » ucuz » cevirmek » kocsama » akıntılı » fertik cekmek veya fertiği kır » toskurtmek »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.