tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buğemek » yakışıksız kacmak » bitki sutu » somurgeci » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » capanoğlu » her şeye aklıeren zeki akıll » cicek » zuppeleştirme » allah ovmuşde yaratmış » haftalıkcı » deli gullâbicisi » temettu » omre bedel » goz » cıncınlatmak » acıklık » catı » gurultulu patırtılı » midesi almamak kaldırmamak ka » kumanca » diktatorluk » kacın kur ası » genel mudurluk » carşaf » dona cekmek » artırılan bir manyetik alanın » catısız » ahcı » kıctan bacaklı » uzerinde kalmak » cağdaş » gozlerinde şimşek veya şimşekl » pengo » kocmak » cozyağı » bey mi yaman el mi yaman » fesatcı » arnavut biberi » kavukcu » ici pır pır etmek » super » duşundurmek » gomme » cakırlaşmak » kışdonemi » luknet » kokten cicekli » iz » ayrac acmak »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.