tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ecel teri dokmek » yuksek tahsil » arpasıcok gelmek » borc » me » turemek » yuzucu » aromaticus » tefavut » goyunme » cok yavaşişyapan cevik olmaya » olumlu tumce » oğuruş » cunku » vucuda gelmek » ozbek pilâvı » gozunun bebeği gibi sevmek » cakıl taşı » donuşsuz » yargıusulu » umitlendirme » ne mumkun » pat kut » kullanılır » olgunluk » otme » surcturme » akce » varışcizgisi » yakıt maddelerinin genel adı » bal alacak ciceği bilmek veya » eli ayağıduzgun » selâm soylemek » boşnak » cakmak taşı » sungulenmek » kopek balıkları » cark etmek » gozyaşıbezeleri » posasınıcıkarmak » otmek » burulu » rahat yuzu gormemek » amac » renkli element kısaltmasıcu » acmak » suzucu » ustune vazife olmamak veya değ » ağacsı » mubaşirlik »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.