tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uc dort » tukuruk hokkası » gecme » yahudi almancası » lâmbayıacmak » kucuk dil unsuzu » işine gelmek veya gelmemek » alın damarıcatlamak » ruslaştırma » amasımamasıyok » guvenliği sağlamak icin yapıla » kacışmak » dediğim dedikci » oşurcu » uygun duşmek » yuzuculuk » germanist » etekleri zil calmak » guneşbanyosu » ote » yuzler » ucleşme » dondurulan ince uzun ışık ara » guncelliğini yitirmek » bir ucu sivri olarak yapılan t » kokten dincilik » su boreği » nankorluk » percinleniş » don cozulmek » yuksek gerilim » kubist » gozlerini bitirmek » utme » boşta olarak yapılan ortu » coğunluk » ortmek » yonetim kurulu » uvertur yapmak » ackılama » kavga cıkmak » hukmunde olmak » kasavet cekmek » ciğleşmek » yol acmak » gormek » macun kureği » yureklilikle » soz gelimi » ustunluk kompleksi »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.