tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözüne takılmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuplu » gonlune doğmak » bulunan bolum kafa ser » mubadele » tatar boreği » ondule » paranın yuzu sıcaktır » munebbih » kuskunu duşuk » kimse » iliğine işlemek veya gecmek » cervişli » sana yalan bana gercek » gorelik » kurallıcumle » tecavuz » yonlu » tekefful etmek » ermeni » deli divane âşık olmak » omur boyunca » kosele » cokturme havuzu » eksi uc » gormek » resmiyete dokmek » yuzeysel » ote » carşaflatma » olunme » dunur gitmek » portakal bahcesi » karnızil calmak » ust başı » gurbuz » cicer arietinum » sudanlı » garnitur » meksikalı » sonuk » uclanmak » yondeş » calmadan oynamak » barutculuk » ici cekmek » onluk » yalın tumce » işbirlikci » gecer » istimzac »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.