tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aktor » anglofil » guncelliğini yitirmek » turkceleştirmek » şeyhulislâm » mutluluk cubuğu » eli kolu bağlıkalmak veya durm » rağbet etmek veya gostermek » ıslıklıunsuz » gulleci » bekci kalmak » karın catlağı » cil cil » atla arpayıdovuşturmek veya da » copluk horozu » tumlemek » kesip veya kestirip atmak » dilini veya dillerini yutmak » ucuz halkcılık » elinden geleni ardına arkasına » ustunc » yonelmek » ligden duşmek » kafdağı » orklemek » iyi soylemek » ortak olculmez sayılar » gonendirtmek » orselenmek » caprazlama » amac gutmek » cekingen » koc yiğit » pusur » tatil koyu » capalamak » puskurtme » inmek » percinleme » muzevir » kucuk kumru » şeyler musavî » kan emebilen halk arasında ba » anac » coraklaşmak » kulyutmaz » plâckacı » gecirgenlik » bortturme » secenek »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.