tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calkalamak » celenk » ice kapanıklık » başkoşe » akdarıpanicum » mutezayit » ozru kabahatinden buyuk » su turbini » bicmek » acılmak » ustune kalmak » parkcı » cokrama » losemi » kursu » eşyanın yapımında kullanılan b » ağız unlusu » yuze cıkmak » carpılı » benlikcilik » acık kalpli » yuklu » pek soylemek » sunturlu kufur » cıkmak » top atmak veya topu atmak » cikolata yapan veya satan kims » hareketini inceleyen bilim dal » sıcratma » ozenli » sondurme » produktorluk » ici vık vık fık fık veya pır p » yapılan resim ve bezeme işi » denli densiz soz soylemek » yuruyen merdiven » bıckıcı » aklına takmak veya aklınıtakma » kargaşa cıkarmak » kaleminden cıkmak » kancıkca » muhurletmek » tam ustune basmak » refakatci » gomulmek » kene goz » cucuklenme » roman dilleri » sağacık » murekkep balığı »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.