tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gume gitmek » medet allah » dokmek » kepce gibi » başlangıc » fırıldakcılık » utu altlığı » ozgecilik » isimden tureme isim » parca boluk » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » ust » yuksek » cavuşkuşu » dort kaşlı » kethuda » surutme » prusyalı » goz » muhur » acık kapıpolitikası » yarayan kuru ince yaprak » gozde » muhimseme » buyuk tansiyon » murt » alt yanıcıkmaz sokak » koylu » gunluk guneşlik » kocekce » sonuc niteliğinde başka bir bi » yasama donemi » sağlayan parca » un » tespit etmek » kopeğin ağzına kemik atmak » frenk uzumu » tapan cekmek » cuzamlı » by pass » ucmak » tur » dekorator » gok ekseni » munhasır » acık kahverengi » kepce kulak » kecelemek » rolâtivist » tanrı »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.