tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşes » keciboynuzu » gur » lokmasıağzında buyumek » ku » bulbul gibi konuşturmak veya s » hanya » duşut » ciğer kebapcısı » ncı nci ncu ncu » tutsulu » duzelticilik » ağaclandırmak » gonder » cam goz » calışma karnesi » kulot pantolon » muhrusuleyman » yuzunu gozunu acmak » dunya nimeti » sonuc karşılaşması » guneşlekeleri » gudum bilimi » perhiz yapmak veya etmek » kucuk duşmek » cırak cıkarmak » hiclik » modasıgecmek » turna gozu gibi » kakırdak poğacası » got » doğmek » durdurmak » gecmek » odenen prim karşılığında bu iş » gonlu zengin » işkilli buzuk dingilder » cokum » turkucu » porsuk » gormek » acılma » tıkaclanma » sozculuk » surgu kolu » sozlukcu » azrail e bir can borcu olmak v » catlamak » yurttaşlık hukuku » koyuvermek »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.