tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
icin kullanılan boru oluk vey » mukellef » tefavut etmek » duş » juglans regia » tokezlenmek » kursu şeyhi » turedi » dini butun » ustunluk derecesi » yanından bile gecmemiş » centme » âşığın gozu kordur » leyleğin omru veya gunu lâklâk » goturme » ulûfe vermek veya dağıtmak » hiclik » ıskarca » koclanma » surmeleme » komurleştirmek » cift kapı » bicenek » gumuşîleşmek » guzergâh » cimen » gureşci koprusu » ne âlemde » iki buklum olmak » cilemek » ahdicedit » cizgi » golleme » dortleme » bir elmanın yarısıo yarısıbu » yupurmek » duzenleme » guclu » gunaydın » uşuşmek » polonyalı » papirusgiller » fal acmak veya bakmak » tatbikatcı » oylamaya gecmek » lektor » surucu belgesi » tuh » domifinal » kurek cezası »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.