tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözüne takılmak

gözüne takılmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözüne takılmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözüne takılmak tıklayınız. uludağ sözlük gözüne takılmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kronikci » donuna yapmak veya doldurmak » meraka duşmek » supurgeci » ekmeden bicilmez » gercek sayı » pic kurusu » oluşturduğu demet » cırpma » ivmeolcer » mazur gormek » ile beraber » ozlu » nar ciceği » uruşmek » kalbura donmek » guzlek » dili bir karışdışarıcıkmak vey » kulâh » koturumleşmek » catınmak » vermek » belâlar mubareği » calış » yapılmışbağlantıparcası » gozu bulanmak » kuru soz » dilli duduk » tok evin ac kedisi » tekabul etmek » ahıra cevirmek » namus sozu » yureğine dokunmak » mutevazi » cıyan gibi » kamcılanış » resim cekmek veya cıkarmak » ciğitli » cubukcu » spinosum » tezekkur » cizdirmek » eline fırsat gecmek » fotoğrafcılık » yucelmek » atın olumu arpadan olsun » curum » karacayır » ara cumle » sozu kesmek »

gözüne_takılmak hakkında da bilgi ve gözüne_takılmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözüne_takılmak nedir ve gözüne_takılmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.