tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz göz eş seslisi nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dumencilik » kurek kadar veya papuc kadar d » eşekci » civitleme » sunger gecirmek » mısır baklası » iki cenetli » cadırcılık » ne arar veya onda ne gezer » ici almamak » cığa » diline dolamak virt etmek veya » serbest yuk » tukuruk hokkası » kalcalı » cıkmaklık » kontrolorluk » kıvanclı » oğrenmek » ağacıdibinden kesmek » cağcıllaştırmak » ateşci » dolapcı » kucuk asya » yurutulmesini ve bunlara dayan » duzenbazlık » aşure gunu » ust » gumruklemek » gozune bakmak » son dort » hint tavuğu » barcak » surgune gondermek » gucsunme » pacavralaşma » dondurulan ince uzun ışık ara » gonen » akıllıduşununceye kadar deli c » lâf yok » caşıtlama » goreyim seni » beklenmediği umulmadığıveya c » paraya cevirmek » ile beraber » uc iki » maocu » gunce » fırcalama » hayatınıbirine borclu olmak »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.