tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz göz eş seslisi nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carpıklaştırmak » moskof toprağı » dikiz etmek veya gecmek » coğunlukla » emir cumlesi » tandır boreği » veya giysinin uzerine konulan » civit otu » acıktan » işin ustesinden gelmek » ustunseme » dizini dovmek » kamanco etmek veya edilmek » lık lik luk luk » cıkrıksız » patlayıcıunsuz » tuzlayayım da kokmayasın veya » yuzu gozu acılmak » ortodoks » şarjor » ağzından cıt cıkmamak » gomme balkon » mulâkat » duztaban » karun » gac gec kac kec » gozleme » merhem » ak ek » hoşgorusuz » hurluk » toz fırcası » urpertili » kulâh » icli » ara secim » adetimurettep » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » daha bircok şeylerin yapımında » tupculuk » bicim » ortak mulkiyet » yerleştirilmişcift camdan oluş » surukleyici » uleşme » editorluk » kalıpları » işin icinden cıkmak veya sıyrı » komadan cıkmak » cılgınca »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.