tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için göz eş seslisi nedir tıklayınız. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
nufuzu altında tutmak » mayıs bocekleri » acık celse » koncina » gencten » gonulsuzce » mulkiye » hakikî » goruşme yapmak » ozlu soz » uşengec » cıkar yol » tef calsan oynayacak » neler de neler maydanozlu kof » orta cağfelsefesi » sulukcu » mehter muziği » mubadele » duzayak » ici cız etmek » ve bilinc merkezlerinin bulund » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » mucahit » dinamitci » yemin olarak kullanılır » gorev » gorumluk » milletce » fakulteli » aglutinasyon » korelmek » kısır dongu » tanrı » donem » babam » mef ul » yalcın » kireclenmek » kotu kotu duşunmek » cifttekerci » sozlukce » duzeysizlik » bozyuruk » cemberleme » tokezleme » tadınıkacırmak » yumruk atmak veya indirmek » gomulemek » ezilip buzulmek » sozde »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.