tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için göz eş seslisi nedir tıklayınız. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alışkılarının butunu » cakmak » cay demlemek » kuru yemiş » duduk » boşluk » kur a efradı » uclemek » arpa boyu kadar gitmek veya yo » bicme » toprak koleliği » lutfetme » ceşitli kavimlerinin toplandığ » sarayda veya zengin konakların » tebaruz etmek » ictinap etmek » kok bilgisi » eti » ust » mumkun mertebe » aşcıbaşı » ileri geri surulebilen sistem » kacış » alt yanıcıkmaz sokak » beklenmediği umulmadığıveya c » kubist » hukûmet » boku cıkmak » muthiş » enayi dumbeleği » avar » turemişsıfat » cakar » donmek » paraşutcu » astığıastık kestiği kestik » esmayıhusnâ » ekmeğini taştan cıkarmak » cakır » susleme » cok yuzlu » tur ağac cember » soyleşme » duğun » derleyip toplamak veya toparla » merak sarmak duymak veya salma » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » dilli duduk » kaldırıma duşmek » cirozluk »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.