tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz göz eş seslisi nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guzel » ducar olmak » ideal » rumen » denetci » emekleme cağı » buyuk anne » soz almak » guneşgunu » kambersiz duğun olmaz » supurgeci » bukuş » olum kalım savaşı » mantıkca » şovalye » yardakcılık etmek » elcek » harc » pufleme » odemek » yelken gonderi » goz hapsine almak » civilemek » yokcu » kornişcilik » madenî yun » uc » guc » muruvvetli » po » koken belgesi » suflîlik » derdine duşmek » zibelilina » cıban başvermek » guvenirlik » malkar » muselles » dincleşme » harcamak » cimentolamak » goruş » geri cekilme » casar » ekmekci » tuccarlaşmak » cicek acmak veya vermek » sulukcu » catılma » koc »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.