tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için göz eş seslisi nedir tıklayınız. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
osmanlıca » donuşturmek » gozu yuksekte veya yukseklerde » kurduğu medeniyetleri kendi i » dovme yapmak » temeddun » duşukluk » taylorculuk » uzerine bir bardak su icmek » guzergâh » caltı » ovunme » toprakcıl » golge » sağlayan parca » puruzsuz » cay » japon gulu » surgulenmek » beleşci » acmalık » kurban bayramı » gune doğrulum » uckâğıtcılık » camat » gul gibi bakmak » calımsızlık » teknikci » oz yonetim » gecmek » cıpıcıpı » değirmen taşının altından diri » ortaklaşa alışkanlıkların tut » cu » duşme » uslûp » sulfamit » mukâfaten » yırtıkca » omrunce » gordurme » duşuruş » umtırak » boyunca cocuğu olmak » toren duzeni » mustezat » kâğıdından değişik olanınıbulm » ceremesini cekmek » sayıgostergesi » cağa »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.