tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz göz eş seslisi nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cicekli bitkiler » dunyadan gecmek veya el cekmek » muselles » duşunce » yuzu asılmak » mutalâa » ozgurleştirmek » kokenlenmek » kosteksiz » muzik » ocunu cıkarmak » buğday guvesi » goreli » yan yuzergiller » cişik » it ite buyurur it de kuyruğun » yalıcapkını » komputer » gozu gonlu tok » tuze » yonelmek » boy almak veya surmek » ileri geri konuşmak lâflar etm » bac » soz veya lâf duşmemek » cekimsenmek » oylece » pohpohcu » pence atmak » gozu gormemek » ne yârdan gecer ne serden » dokumculuk » duşmek » yoldan cıkmak » ağzına geleni soylemek » uclemek » kursu » canıburnuna veya burnundan gel » dişdamak unsuzu » cırcıplaklık » doğuş » zumruduanka gibi » kullanılır » kucağına duşmek » kok boyasıgiller » o gun bugundur » soyleme » tuylu » muessir » gok doğan »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.