tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için göz eş seslisi nedir tıklayınız. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cantada keklik » hu cekmek veya demek » kırbac kurdu » biciminde duzenlenen ulusal ve » otu cek kokune bak » muhrelemek » utucu » munfesih » turkuculuk » cakışmalı » cekme » kesip bicmek » aracılığıyla duymak değmek e » hint fulu » ulkeler arası » orgutsuz » cekirdek » kokenlenmek » cevza » inkılâpcılık » kan başına sıcramak veya beyni » oyuncak » mustahzar » şın » yureği kanamak » yurutulme » cat pat » gun yayı » cırpıcı » peluş » kopekleşmek » tekaudiye » yengecvari » yuz tutmak » duzgu » olumune susamak veya olume koş » bu gozle » kıskac » boşnak » mufrez » guzellik » muhrusuleyman » amerika armudu » duşculuk » ikizkenar ucgen » ruhum » dinamitcilik » marksizm » muşevveş » goz ucuyla suzmek »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.