tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için göz eş seslisi nedir tıklayınız. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ara kazanc » kındırac » ağzıvar dili yok » sene » durumu duzelmek » gordurme » yemenli » cakmağıolmayan » capaklı » yureği dar » yıkılmayacak bir bicimde duzg » icinden cıkamamak » bu yuvacıklar topluluğunun bal » cevrelik » buyuk oynamak » carpan » brut » kuafor » icki sofrası » yarıgecirgenlik » omur gecirmek » mutecasir » duşcu » hamle etmek veya yapmak » yuz akı » luks koltuk » goğus ingini » siyasetci » studyo » kopeklenme » yerin dibine gecmek batmak vey » calyaka » soyup soğana cevirmek » ultimatom » şansolyelik » baygın duşmek » fos cıkmak » se » gibi birtakım makinelerin işle » can cana başbaşa » cokertme » broşur » karga duleği » cıvdırma » nefsini korletmek » nemce » cıkışalmak » birey ustu » le » protestanlık »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.