tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz göz eş seslisi nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yerote » cimentoculuk » kuskun » eli boğrunde veya koynunda kal » cobandeğneği » acar » cığırış » hukumran » hafifletici sebep bi » yuzu ak » yuzde yuz » korkudan cıldırmak » camaşırlık » uckurluk » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » sen ben davasıveya kavgası » tenasup » comert » kıskanc » okka cekmek » soz arasında » asıl nusha » beklenmediği umulmadığıveya c » si » dokulup sacılmak » yer demir gok bakır » sayac » dunya kelâmı » cariyeniz veya cariyeleri » ejder ejderha gibi » guneşsutu » tumleme » hallac pamuğu gibi atmak » yay » muşkul » aclık » acmaz » peştuca » zıddına basmak veya bir şey bi » gozun aydın » sevinmek sev in sevdirmek se » oge » yurekten » kılıc oyunu » muheyyic » gecmek » cevre » yaltakcı » f » ust »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.