tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz göz eş seslisi nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pacalık » murtefi » veya dokunmuşpamuktan yapılan » cekmek » cembersiz » cokuk » bukuntu » coreklenmek » para cekmek » ek kok » kucuk hanım » demir gibi cok sağlam » uzuntulu » cuvallamak » kan cekmek » iş ar » yaltakcı » gurbuz » norvecce » hayatınıbirine borclu olmak » uckurluk » cozunme » fındıkcılık » tetikci » sonuc » hoduk » yenilikci » değiştirgec » perdenin uzerinden oynatılan » gerekceli » ittihatcı » cıkma » guneşbatmak » gun yapmak » bir cuval inciri berbat etmek » bire vermek » gelgec » secik » koyunyunu » alkışcı » ağzından dokulmek » ebegumeci » kulağıkirişte olmak » kutinleşme » durumunda olmak veya bulunmak » odenmek » sarnıc » devletle » guc » fikir hurriyeti »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.