tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için göz eş seslisi nedir tıklayınız. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıra dibine ışık vermek » ceşnisine bakmak » yuruk at yemini artırır » sinema sanatcısı » başmuhendis » mustahzarat » bıcak sırtı » marketcilik » sozleşmesiz » di » acık secik » pes perdeden konuşmak » gec kalmak » dan den tan ten » goveriş » kovanın ucuna yerleştirilmişme » boşa cıkmak » cıngı » gozunu seveyim » kalıba dokmek » kullanılır » sucsuzluk » surum » corbada tuzu veya maydanozu bu » zırva tevil goturmez » nerede hareket orada bereket » hancere » kopuk gibi » goruşulmek » uc beyliği » konservator » borclu olmez benzi sararır » tumsekleşme » hukum » cılbır » tukurmek » bancolaşma » el ayak veya el etek cekilmek » duruma gelmek » dar acı » govde gosterisi » bilgic bilgic » cerkezce » aranjor » surme mantarıgiller » sunger » imalâtcılık » eceli gelen kopek cami duvarın » putur putur » unlu kısalması »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.