tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için göz eş seslisi nedir tıklayınız. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
elimi sallasam ellisi başımıs » kuluckalık » kıcınıyırtmak » puskul » istim ustunde olmak » suc duyurusunda bulunmak » afşar » yuk altına girmek » colleşmek » elekten gecirmek » pirupak » dikişcilik » cağatayca » yon vermek » olum korkusu » psikolojizm » kecileşme » gonendirilme » goz kuyruğu » ne soyluyorsun » ic ses duşmesi » yedekci » guz ciğdemi » cıtlatmak » omurler olsun » acınsamak » sozu bağlamak » vekilharclık » cıkıntılarıolan organ » mal da yalan mulk de yalan va » formul » gok evi » donence » ic » saati calmak » yere hızlıca surtulduğunde haf » m » burnunun dikine veya doğrusuna » duzec » sozune gelmek » guc » cıkma » ahlâkcı » muktesebat » guler yuzlu » cekiye gelmez » kazık kok » yokculuk » bicimcilik » ucuzleme »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.