tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz göz eş seslisi nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuksek » dert olmak veya kesilmek » gun gibi acık » donemec » dağarcığındakini cıkarmak » sinoloji » gorevli kişiler » azrail » felâketlerin acılıetkilerini d » kotu yola suruklemek veya sapt » tel fırca » desinatorluk » alevîlik » toskurtme » zac yağı » purtuklenmek » cer » tumen » susletme » faslı » cerden copten » buz ustune yazıyazmak » yurutme kurulu » tecennun etmek » tansiyon olcmek » pirincsi » yemeden icmeden kesilmek » olu dalga » ortulu » cıkmak » olum orucu » cakır cukur » obekleşmek » keyfinden bayılmak veya dort k » kaldırım muhendisi » birleşimiyle elde edilen daya » kamcı » kakıc » hesap gormek » calcene » allah rahmet eylesin » yuzlemece » yuzlenmek » gorunurlerde » uckur » teessuf » savul savulun » cekip almak » muezzin » muhtedi »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.