tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için göz eş seslisi nedir tıklayınız. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ceremesini cekmek » ustune ustune gitmek » ucuzlu » karidesci » mulemma » sunnetlik » somestr » kur a » duyun » papirusgiller » gunu gunune » doğaustuculuk » kortizonlu ilâc » olculen » nazım turu » catışmak » koy imamı » sızın sizin » recine yağı » deş teş » muscardinus avellanarius » ciğnem » gecilmek » hindu » curmumeşhut hâlinde » kulâhınıters giydirmek » dokum » cırpınmak » sun î » kılıc » ornek » soz ehli » modul » zurafa gibi » bakkal cakkal » turkcesi » kıskanc » fumerol » tatarsı » on veya beş para etmez » tufekci » yarım pabuclu » butun » ustume iyilik sağlık ustune u » cırılcıplaklık » ipi curuk » kulâhınıhavaya atmak » yurumek » gucleniş » dışdunya »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.