tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için göz eş seslisi nedir tıklayınız. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici veya midesi kazınmak veya » canıyanan eşek attan yuğruk ol » yağkupu » temiz kanıda vucuda dağıtan or » buhtan etmek » sovgu » tevessu etmek » donuşumlu » ruyalarına girmek » şuphecilik » orgutleme » carksız » yuz tutmak » urem » olur musun oldurur musun » f » emekleme donemi » budist » uzum hoşafı » sıcanımsılar » geri cekilmek » operator » vechişebeh » patır kutur » cinke » odetmek » kucuk » uc » dostca » yivacar » lâstikci » gozleri suzulmek » konferans cekmek » kılıc gagalı » gercekustucu » kirişci » muddeialeyh » dubel » caycı » major » el el ustunde oturmak » kofterlik » cekmek » hurdasıcıkmak » duşuk yapmak » taahhut » korleştirmek » bilincli » aromaticus » ulkesel »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.