tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz göz eş seslisi nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yapışık ceneliler » işin kolayına kacmak » abdulleziz » fransızlaştırma » nevruz bayramı » hristiyanlaştırmak » meraktan catlamak » celişkili » cekmek » carkcı » gazla » acığa vurmak » eski dunya » at binenin veya işbilenin kıl » soz dağarcığı » cepheden hucuma gecmek » donuşturucu » şahadet şerbetini icmek » sağic » ne soyluyorsun » teessur » durdurmak » cengel takmak » buddhist » avurdu avurduna gecmek » carşafsız » kantarın topunu kacırmak » goz goz » kulhanbeyi ağzı » cekiştirmek » antep fıstığıgiller » yondeş » cıkmak » boşnak » uzay ucuşu » diplomatca » gozetlemek » ceyizlenme » ceza gormek » tanrı ya minnet duygusunu sunm » tencere tava herkeste bir hav » veya toprak harc » salkım soğut » işi e dokmek » koşeye atılmak » kalafatcılar » donumluk » işini gormek » kecileşme » başının gozunun sadakası »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.