tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için göz eş seslisi nedir tıklayınız. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sozu bağlamak » metal veya plâstik arac » yerleşim yerinden başka bir ye » tongaya basmak veya duşmek » kotumserleşme » gonulsuzluk » urkutme » yontem bilgisi » olenle olunmez » katma butce » kalcın » on vurgu » gozunde şimşek cakmak » kuafor » surumek » punez » uc parmaklı » bıckı » kan dokmek » sukûtîlik » husnuyusuf » kunh » konstruksiyon » yazı » alt ust » ictima » muşteri » podosuet » neon tupu » gercekleşme » cekicilik » dalgıc kuşugiller » yuzunu ağartmak » tumorleşmek » ıl » duşkırıklığı » eğik duzlem » duşkunler yurdu » ceyrekleme » daha bircok şeylerin yapımında » cakılmak » kırbaclanma » elinde bulunduran kimse » yuzergezer » kıvanclı » cekirdekli » ceşnilenme » tartışma goturmemek » tecavuz » musaade etmek veya buyurmak »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.