tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz göz eş seslisi nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
maraz esenlik karşıtı » fluorur » pastişci » donuşmek » kacak gureşmek » cifte dikiş » istirham etmek veya istirhamda » cephe acmak » siktir » cağlamadan catlamak » cıkmak » od » duvenci » yararlanarak yasalar cıkarmaya » gudek » yaşta kalmış kavat pabucu gib » orgu » evlâduıyal » partoner » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » ceşit » dokum » surunme » hayvanın sebep olduğu hastalık » cadır devlet » İskitce » kalmak » su uyur duşman uyumaz » tahavvul etmek » ustune varmak » su icinde » goz gore gore » zirve veya doruk toplantısıvey » gerekce » guclu » ackılanma » virus » insan eli değmemişveya dokunma » bıcak bıcağa gelmek » kulturlenme » marpuccu » şeyhulislâm » cingene cergesinde musandıra n » gecmek » terennum etmek » oz saygı » gelinlikci » maddî olmayan manevî şeyler » okce cene » kalcıncı »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.