tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz göz eş seslisi nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acılmak » mustesna » mortoyu cekmek » pop muzik » her dem taze olmak » golge olay » notrleme » cırpıcı » catıkirişi » cokluk » bulgar » muracaat » tuy duzmek » kılıclama » at gozluğu » guducu » mumkun mertebe » tufekcilik » teşebbus etmek » evrak cantası » balkopuğu » mumtaz » cepel » kepce gibi » gunden gune » gonul borcu » ay donumu » mucevherat » eski goz ağrısı » otomatiğe almak veya bağlamak » yureğinin yağıveya yağları eri » takaddum » iceride olmak » beylikci » ucayak » hac cıkarmak » gumrah » kedi veya eti ne budu ne » cumlecik » eşbicimli » beyaz etmek veya beyaza cekmek » calışmak » leton dili » insanlıktan cıkmak » astsubay kıdemli cavuş » cıkmak » kuru oksuruk » aklınıkacırmak » tecessum etmek » yureği rahatlamak »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.