tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz göz eş seslisi nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
malı meli » sozde ozne » şoyle boyle » ic denge » putur » muflis » sabah vaktinde » dokulmek » cumle kapısı » halic » ustupu » ucuşmak » duğuncubaşı » tanrı nın gunu » elini eteğini cekmek veya kesm » od » mumeyyiz » ebegumecigiller » testere caprazı » ucuşmak » ucuşma » iğrenc » kucultme » lâpon » kakac » kalbini calmak » doşemeci civisi » yurek darlığı » ucuş » spinosum » ihtilât etmek veya yapmak » buyume » ışıl kufler » acıktan kazanmak » bronşcuk » 30 ağustos » kundakcılık » tatar boreği » tukenik » tevarus etmek » elden duşurmemek » maddelerden oluşan varlığın he » dokmek » muteakip » ucgen prizma » herkesin yararlandığı » kıc » sescil yazım » davetci » ardıc kuşu »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.