tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için göz eş seslisi nedir tıklayınız. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goğus cukuru » hıckırmak » tekaut » iceri » sozum ona sanki guya » kılcıklı » gollemek » mucerret » beklenmediği umulmadığıveya c » mutevakkıf » secmen kutuğu » az » kosele suratlı » koleleşme » muhurdar » kuskus corbası » kir goturmek » inmek » muslukcu » cenesini actırmak » gelen birini karşılamaya cıkan » gayya » urperti » katır tepmişe donmek » kurelenmek » boşsoz » yoneltmek » sut otugiller » uzerinde kalmak » hava koprusu » gunah olmak » japon bezi » tehaluk etmek » kredi sozleşmesi » kar ciceği » duzensiz » ezip buzmek » acıkta kalmak veya olmak » dovunme » orulu olmak » pecete » adam kıtlığında veya yokluğund » gecirimsizlik » muzmin » lw » ruzgârlanma » arpasıcok gelmek » masturbasyon » ustsubay » celik yelek »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.