tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için göz eş seslisi nedir tıklayınız. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koceklik » goz kesesi » gozunu daldan budaktan veya co » kışdonemi » yureğini serinletmek » gosterilmek » âdet gormek » samanlıkerpic » kalp akce » cağanoz gibi » boylece » duztaban » omur curutmek » yuzu kızarmak » cirkinsemek » tutun » haybeye kurek cekmek » butun » tutsuleme » ciğde » gosterge » alârma gecmek » banka cuzdanı » kuşsutu » elinde bulunmak veya olmak » trolcu » yurekli » uzerinde » afrikalı » gozleme » şansıdonmek » nobet » calıştırmak » acık maaşı » ortmek » muheyyic » kaduk olmak » cercilik » atom reaktoru » tukurduğunu yalamak » teberruken » İnebolu kutuğu » phlebotomus » dol yatağı » kaplan bocekler » tatil koyu » ucuk » camaşırcı » tup » hakas »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.