tdk sözlük TDK Sözlük

 

göz eş seslisi nedir

göz eş seslisi nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • göz eş seslisi nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz göz eş seslisi nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük göz eş seslisi nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sussuz » okka cekmek » eşek kuyruğu gibi ne uzar ne » anasına avradına sovmek » sıcırgan » goynumek » carpışmak » arpa boyu kadar gitmek veya yo » oğurleşme » ici cıfıt carşısı » kıc » rufaî » soz dalaşı » olmezlik » donuşturme » calımsız » cakşırsız » camgobeği » patırtıya veya gurultuye verme » duzeltmen » butce yılı » carpmak » ici kabul etmemek » buro » her biri mesame » ardıl goruntu » cemberlenmek » ipekci » ozlu » soz başı » catı » alt bolum » gercekli » soyleyeceği olmak » calımcı » cizgi film » gozunun bebeği gibi sevmek » takla boceği » para cekmek » yeregecen » kup » dunur duşmek » gureşilmek » kılığına ceki duzen vermek » gormek » cihannuma » medine kurdu » kopekayası » yorgan gitti kavga bitti » citlembik gibi »

göz_eş_seslisi_nedir hakkında da bilgi ve göz_eş_seslisi_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. göz_eş_seslisi_nedir nedir ve göz_eş_seslisi_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.