tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözleri dolmak deyiminin anlamı

gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözleri dolmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözleri dolmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözleri dolmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cusse » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » koşk » turşusu cıkmak » dort » butun » slovak » bir olayıileri surenle inkâr » eliyle koymuşgibi bulmak » tumen tumen » carlık » ustune yurumek » bir parca » oğutmek » onduleli » ac gozlu » camaşır leğeni » gozle gorulur elle tutulur hâ » olcerme » elinde bulunduran kimse » ozezerlik » gonendirtme » ustun tutmak » okseye basmak » mutecaviz » keceleme » kız boceği » şeylerden yapılarak icine su d » olcululuk » calmak » yureği sıkışmak veya tıkanmak » gunu gunune uymaz » gorececilik » baygınlık gecirmek » cam sakızıcoban armağanı » dordul » camurlama » tart sucu » dort » mulâkat » uzengi » pamukculuk » kimsenin eski saygınlığının ka » yerin dibine gecmek batmak vey » boğazıacılmak » carıkcılık » umit dunyası » negatif buyukluk » acılıp sacılmak » mujdeleme »

gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı nedir ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.