tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözleri dolmak deyiminin anlamı

gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözleri dolmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gözleri dolmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozlemci » duşurmek » sulf » temessul » avuc ici » gereksinme duyduğu maddeler du » orenlik » ac » bir turlu » gecmek » gozleme » sarı cok sarı » yuzuk oyunu » cihanşumul » kâğıtcı » cubuk » kurdan » borusu tutmak veya ustunde » ozeniş » bolşeviklik » imtizacsız » eşit cenetli » beden hareketlerinin tumu » gurultuye getirmek veya boğmak » kacmaktan kovalamaya vakit olm » peynirli borek » gobeğini kesmek » gostermek » on ses duşmesi » toplu olarak oğretimin yapıldı » element kısaltmasıau » allah seni inandırsın » ducar » kirecleşme » dutturu » cebinden cıkarmak » bolum » korkunc » cirkefe camura taşatmak veya c » bulunan bolum kafa ser » gomec » harp malûlu » kılıfcı » cıraklık etmek » manyakca » allah halil İbrahim bereketi v » golgecil » ca ce » cirozlaşmak » benekli kopek balığı »

gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı nedir ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.