tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözleri dolmak deyiminin anlamı

gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözleri dolmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözleri dolmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözleri dolmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yucelmek » guc mevkide kalmak » ucretli » cıtır cıtır » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » salkım soğut » caldırma » cekememek » karikaturleştirmek » cenileme » tenasuh » havalara ucmak » ucleme » iyi veya temiz işaltıayda cıka » yuzlemece » acık liman » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » cubuk » cırptırmak » sokmek » kok boyası » bukuluş » ardına kadar acık » cantalı » antikomunizm » her yiğidin gonlunde bir aslan » bir kapıya cıkmak » kabul kabul etme » vazgecme » kocma » tegaful » karşısına gecmek » kuyruk cekmek » gozunu korkutmak » muhrusuleyman » sutanne » gı gi gu gu » temerkuz kampı » munferit » aldanc » gonderli » jut » arka muziği » nikâh duşmek » cıkışmak » hanuman » yarayan kuru ince yaprak » maddelerin genel adı » orucu » duğumlenebilir nesne »

gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı nedir ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.