tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözleri dolmak deyiminin anlamı

gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözleri dolmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gözleri dolmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
rb » ters yuz veya ters yuzu geri d » hayrulhalef » eteğindeki taşıdokmek » cak cek cak cek » ti » ciftleme » yoğurt corbası » lugat paralamak » oyuncağıolan » cıkacak » nuh » irilerine kanal izmariti denir » dağılmak » donel » burukca » surum surum » gecmiş » maden yunu » rukuş » yedi kat yerin dibine gecmek » gosterge » himaye etmek » suthane » kokleme » kokusunu veya koku almak veya » dortnala kaldırmak » hareketlerinde tutarlı sağlam » suveyda » tirşe gozlu » ilgi gostermek » derinlik kayacları » iki buklum olmak » gucumsemek » oz dışı » goğus vermek » uleştirmek » bickici » dokumlu » kulube » duvar cekmek » ustune cevirmek » cukurluk » coraklık » oturak kundesi » kâkullu » civitleme » uveymek » yuzustu » işcilik »

gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı nedir ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.