tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözleri dolmak deyiminin anlamı

gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözleri dolmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gözleri dolmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
besi oru » cıkmalıtamlama » tıkaclı » dumenci » yer sıcanı » dunya başına yıkılmak » tekerlekcilik » calım » el cırpmak » muslumanlaştırmak » civit » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » ha babam veya ha babam ha » kuşgibi ucup gitmek » durt » ağzınıhavaya veya poyraza acma » elinle ver ayağınla ara » ecek » gok gurlemesi » gecmek » yahudi baklası » yarma kutuğu » kostek vurmak » onemsenmek » alev bacayıveya sacağı sarmak » iki cenekliler » gozle gorulur elle tutulur hâ » soz sahibi olmak » kireclenmek » soz misali » gozu pek olmak » şohret » maslahatguzarlık » bocek » orgutlu » gunah olmak » giysi » delikli taştekne » sarkac » tekeden sut cıkarmak » paracol » tarih duşurmek » dip balıkcılığı » harclı » kervan culluğu » katısoz » surtunup durmak » kotuye cekmek » oncesizlik » surpriz yapmak »

gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı nedir ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.