tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözleri dolmak deyiminin anlamı

gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözleri dolmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözleri dolmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözleri dolmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
birleştirme montaj » hukumler ve izlenecek yollar » guvem eriği » im » duşkun » başına gecirmek » kuf bağlamak veya tutmak » gudum » turt » lugat » sac sakala karışmış » ikinci cağ » sozluk birimi » sakatatcı » muteyakkız » yuzyıl » haric olmak » kırkıcıkmak » bula bula bunu onu bir şeyi » lop lop » torba cay » zıddına basmak veya bir şey bi » icine kapanmak veya icine ceki » calma » coğurcuk » diktator » sulfatlaşma » başortusu » acan » sondurmek » tukurmek » donuşlu » buyuk elcilik » murdumuk » gun batımı » alcılamak » dostca » cizici » keyif surmek » kor boğaz » cıkar yol » ustadane » iz ansız » doven » guzellik malzemesi » devletle » cağa » cemberli » ovur » tu »

gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı nedir ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.