tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözleri dolmak deyiminin anlamı

gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözleri dolmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gözleri dolmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muvellidulma » soz cıkmak » ceşitlenmek » sinemacı sinemanın ceşitli ko » gorevsiz » yahudi tapınağı » orulme » ustlenme » uşenmek » eskimoca » cekirdekli » bak » abdulleziz » cozuş » ici daralmak » kenarda koşede » sacak » enfusî » cıngıl » ve katımadde » b » surulme » carşaflanmak » endonezyalı » koyuvermek » boşluk » işguzarca » cerge » cokertmek » otelenme » cevreleyiş » acından olmek » eli dar veya eli darda olmak » cok yavaşişyapan cevik olmaya » yunlu » lık lik luk luk » methusena » cığırtkan » mujdeli » yuzune kan gelmek » kuşmu konduracak » mutebahhir » masa ortusu » kuru oksuruk » calışkan » cığgibi buyumek » ele gune karşı » kulfet » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » dolabı frijider »

gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı nedir ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.