tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözleri dolmak deyiminin anlamı

gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözleri dolmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gözleri dolmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kor kor parmağım gozune » bîcare olmak » oluşturduğu tuzel varlık » kucu kucu » dolayısıyla verilen ortak ad » koprucuk kemiği » kosnul » pabuc bırakmamak » sutlâc » guleclik » puskul kuyruklular » darvincilik » sonuc karşılaşması » oteki aktarma oğelerine ileten » ozdeş » surtuşme » uzum guneşi » elektronikci » gonlunde kalmak » insanustu » camaşırlık » purizm » sussuz » butce » kur an » dunur gitmek » olu » bircoğu » slavistik » bicmek » goruntu » istifci » ok gibi yerinden fırlamak » obur dunya » carpmak » orak boceği » kusu » siktir » kona goce » guneşhayvancıkları » hayırla anmak veya yad etmek » turkulemek » donuşturulmek » cevre bilimi » surum surum » son dort » daussıla » eşit cenetli » utuleme » odem »

gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı nedir ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.