tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözleri dolmak deyiminin anlamı

gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözleri dolmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gözleri dolmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cifte vatandaşlık » gu » buklum » eyere de gelir semere de » kılıccı » purtuklenmek » kaldırım supurgesi » gonul borcu » allah ın veya tanrı nın gunu » oz beslenen » ust yapı » testere caprazı » kazak » buğru » cadır yıkmak » ofkelenmek » guceniklik » gecirimsizlik » bitki organizmaları » furu » manikurlu » acığıcıkmak » kokten dinci » suredurum » nezaket gostermek » beylikci » tecrubesiz » modul » bolunme » sutun » hareketi » dangalakca » hukme varmak » sesi ayyuka cıkmak » sulus » catışık » cekmek » oksuruk » cevrelemek » ofkesiz » selâm soylemek veya yollamak » organizmaların oluşturduğu bir » yaşam duzeyi » işini gormek » vurac » bonkor » sumuk doku » kalıplarla desen yapılmışbez » rukuşluk » facuna etmek »

gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı nedir ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.