tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözleri dolmak deyiminin anlamı

gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözleri dolmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözleri dolmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözleri dolmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guzlemek » munasebet » doger » etmek » muşavere » mut a » fruktoz » ek kok » coğu kez » kamcılatma » gozleri berraklaşmak » duzine » ozu sozu bir » sağcıkarma » nebatat bahcesi » recete » gobeği biriyle bağlıveya berab » gobeği catlamak » yaya koprusu » kafasına gecirmek » naciz » cingene cergesinde musandıra n » cok koyu sarırenkli guclu bir » silip supurmek » duğumlenebilir nesne » yaza cıkmak » kırağıduşmek veya yağmak » cuk » celik » garantor » avrupalılık » endustrileşme » mustantik » hareketi » el gun » fındıkcı » gobeği duşmek » cekinmek » olumle burun buruna gelmek » prusyalı » aktor » bıkıldığıbildirilir » umurumum teki ters soyleşiyle » gommek » acık » kronikci » buyu yapmak » caplı » ruhiyatcılık » onerge vermek »

gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı nedir ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.