tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözleri dolmak deyiminin anlamı

gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözleri dolmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gözleri dolmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
maca beyi gibi kurulmak » yuklu » kalafatcılar » rotatifci » sel » cevirmenlik » cıpır » cizgi » sanatcı » yuz yazmak » komurcu cırağına donmek » veya giysinin uzerine konulan » oluşturduğu demet » olu acı » ozverili » ustunluk kompleksi » dili kılıctan keskin » burunmek » kabarcıklıduzec » gozleme » kolemen » acılış » uretim » suzgecgagalılar » kundakcılık » tilki uzumu » teselsul etmek » amaclı » ic tutmak veya ic bağlamak » okelik » kaleminden cıkmak » ozut » kor topal » gomulmek » tekaut » sın sin sun sun » yuksunmek » karnından konuşmak veya soylem » yaltakcı » ağırlık basmak veya cokmek » tokatcılık » mitralyoz » nam vermek veya salmak » turemişisim » ideal » malın gozu » deveyi duze cıkarmak » gok kuresi » got » golgecil »

gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı nedir ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.