tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözleri dolmak deyiminin anlamı

gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözleri dolmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözleri dolmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözleri dolmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catlatmak » kıc atmak » ada » seksen kapının ipini cekmek » cemkirme » donuşturulmek » tumeller » cakı » allah yuru ya kulum demiş » naturmort » catlak zurna » cilekeş » fume » kusur etmek veya etmemek » iclem » cekilmek » bilâkayduşart » pestili cıkmak » mutekait » duşunulmek » rotarlı » cevrileme » ic » pirinci cok su kaldırmamak vey » obur » yuzu secilmemek » guc » satranc takımı » apacıklık » kuflenmek » un » yuzleşme » cumbuşcu » akışkanın gecişini ayarlamaya » cıralık » guney » nemceker » hâk ile yeksan etmek veya olma » oteye beriye » yuzleşmek » ic ses » goruşme yapmak » adana kebabı » tupluk » turku » carpışmak » barut fıcısı » ganalı » etek opmek » elden duşme »

gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı nedir ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.