tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözleri dolmak deyiminin anlamı

gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözleri dolmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözleri dolmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözleri dolmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşundurmek » olumle oc alınmaz » portorluk » sureli » gozunu acmak » yazar cizer » kutuk » sovme » Şafiî kopeği gibi titremek » butan » geceli » turbe » yureği kaldırmamak » pic olmak » soz tutmak » butunlemek » celik » camcak » ceşitlendirme » urperiş » cur etsiz » mutedeyyin » duruma gelmek » kulluk ağzı » beyninde şimşekler cakmak » yerlerde yetişen bir bitki me » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » duğumunu cozmek » beklenmediği umulmadığıveya c » ağzına tukurmek » lokosit » acık yeşil » altta yok ustte yok » gozlerinden okumak » kolcer » reomur » sucluluk duygusu » metal parca » sun î kalp » iciş » posasınıcıkarmak » kişilik tipi » o kapımahalle senin bu kapımah » ural dilleri » uzerine almak » davayıileri bir tarihe bırakma » universal » kongovde » icini kurt yemek veya kemirmek » acık şehir »

gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı nedir ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.