tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözleri dolmak deyiminin anlamı

gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözleri dolmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gözleri dolmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
inanılan iyilik kaynağı » kooperatifci » onemseme » duzen » dunya evi » gecmek » katlanır taşınır cerceveli pe » avans cekmek » protestanlık » bir şey soylemek » kunguldeme » surmek » olcek cizgisi » karantina muddeti » partoner » ordekgiller » goğus darlığı » duztaban » soven » kancıkca » gozlemlemek » bolumunden her biri sezon » duşuncel » de » uzum guneşi » kopekkuyruğu » kargın » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » cıkartı » nemceker » catlamak » acık duşme » sarkac » ovunek » guldur guldur » babî » onemsemek » icini parcalamak veya parca pa » gonc » gozunun icine baka baka » mucerret » ustun olmak veya gelmek » tup » turkcesi » ağacsız » intelektualizm » olmez otu » kucuk hindistan cevizi » deme » capalamak »

gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı nedir ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.