tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözleri dolmak deyiminin anlamı

gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözleri dolmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözleri dolmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözleri dolmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tuylu meşe » doğaclama » tahassur » kırcıl » pes perdeden konuşmak » bulunmak nezretmek » ozdek » yarayan kuru ince yaprak » teneffus etmek » torpido gozu » ciftehane » oğretici » madikci » entelektuel » cozunme » surahi » ic guveyi » odunleme » ici yanmak » blof yapmak » arıkcı » adam icine karışmak » muteneffir » olunmek » acem » salkım sacak » yukselme » gokyolu » kinin sulfatı » guderileme » uretmek zihnî yetiler oluştur » yureğini serinletmek » piyango vurmak veya cıkmak » yurumek » allah kavuştursun » tepesinde havan dovmek veya de » sumuklu » duzec » sescil yazım » gurleme » virus » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » cevirmek » surmeli » guneşlik » carşaflı » rukû » suc duyurusunda bulunmak » sulukcu » ağzına bir zeytin verir altın »

gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı nedir ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.