tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözleri dolmak deyiminin anlamı

gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözleri dolmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gözleri dolmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
capalanış » kecimemesi » sut asidi » şefaatcilik » kırıp gecirmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cıkış » bekle yârin koşesini » anketcilik » yaltakcı » edinmek hissetmek » cok yavaşişyapan cevik olmaya » halıdan yapılmışiki gozlu torb » durdurmak » sunnetlik » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » kalın unlulerle art damak patl » taklip bi » bir gomlek aşağı » bir bicimine getirmek » dokmecilik » ananın orekesi » toz fırcası » dumen suyu » onayak etmek » birbirinin gozunu oymak » guvensizce » capullama » kultur sarayı » bicenek » gık dememek veya gıkıcıkmamak » pey akcesi » saymakla bitmemek veya tukenme » duşuk yapmak » cikolata yapan veya satan kims » loklemek » inmek » urkmek » caltı » genel gorunumlu » gozu dunyayıgormemek » doner ayna » ateşbacayıveya sacağı sarmak » fır donmek » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » adaptor » icin » mahrec » caprazlamak » beraberlik muziği »

gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı nedir ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.