tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözleri dolmak deyiminin anlamı

gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gözleri dolmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gözleri dolmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orumcek bağlamak » yetişen bir ağaccık corylus av » nasihat etmek vermek veya nasi » yureği burkulmak » cubukcu » cıplak » kornetci » capalatmak » gorungu » katma butce » alâminut yemek » cekip gitmek » coban » cakmaksız » temize cekmek » cırpıvurmak » ozsever » ırakgorur » taban duzeyi » orta hizmetcisi » nazileştirme » ağac minesi » ovuş » gun » tumleme » on belirti » unvanı » curukluk » cıldır cıldır » olcunme » koşelik » durulmek » elektrikcilik » yasa onerisi » hayvan koklaşa koklaşa insan » arbutus uneda » ispermecet » ana baba gunu » manikur » menengic » selulozik » gumletmek » il » soz sahibi » guluşulmek » cimentolatma » oğurtu » play back » minyaturleştirme » muhafaza etmek veya edilmek »

gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı nedir ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.