tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözleri dolmak deyiminin anlamı

gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözleri dolmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözleri dolmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözleri dolmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
baygınlık gecirmek » coğumsama » dokumculuk » oğul cıkarmak » gecirtilme » buyuğumsu » allah eksik etmesin » nicelikleri ve değerleriyle ay » sumuk » revu » icin icin yanmak » universiteler arası » kopekayası » mukâfatlandırmak » canıcıkmak » mucevher kutusu » bir abam var atarım nerede ol » gozu veya gozleri kararmak » icler veya yurekler acısı » dovmek » camaşır sodası » paca » on teker » vekil vukelâ » turkiye turkcesi » tevettur » mustevli » uc etek » dunku » ozgurce » kocmak » gencleşme » gulhatmi » guvence vermek » icerlek » b » teşekkul teşkilât » temiz kanıda vucuda dağıtan or » turkuleme » dikensi cıkıntı » kuskunleşme » cingene parası » yeri goğu tutmak » gunaydın » surahi » bezekci » elinden kan cıkmak » onune getirilir » teeddup etmek » cekcek »

gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı nedir ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.