tdk sözlük TDK Sözlük

 

gözleri dolmak deyiminin anlamı

gözleri dolmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gözleri dolmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gözleri dolmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gözleri dolmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cuceleşmek » cay saati » bolumunden her biri sezon » butunluk » ağzının tadınıkacırmak » cenesi durmamak » derme catma » avşar » ucarılık » kursu şeyhi » ruşeym » calıfasulyesi » koru korune » um » tecavuz » agrostemmagithago » kopurtuş » bozguna uğramak veya vermek » bir kızıbin kişi ister bir ki » mustakim » iğne deliğinden hindistan ısey » mustensih » duzeltmek » ele » gundelikli » tufek atmak » buyuk para » musterih olmak » yandan carklı » uc ceyrek » ordek » buyuk anne » carpma kapı » oğlak » uzengi kemiği » camurlaşma » ardınıalmak veya getirmek » kacıklık » tulum cıkmak » ucuklamak » kendi kabuğuna cekilmek » yuzuş » yurek karası » surtup durmak » yalın ayak başıkabak » buyur » bıcaklatmak » aleyhine donmek » dokumleme » cığlık »

gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı nedir ve gözleri_dolmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.