tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ırgat pazarına dondurmek » rovanş » yureği goz goz olmak » cerkez » soz duşurmek » goz etciği » uyku gozunden akmak » olumsuzluk » ordovr arabası » amerika elması » alıcıyonetmeni » ceteleştirmek » ınc inc unc unc » catlamak » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » cark cevirmek » okceci » ara yon » f f » bağlayıcıunsuz » gecmek » sacılmak » tamtakır kuru veya kırmızı bak » koklendirme » iki soz bir pazar » celikleşmek » zerre kadar olsaydı » ofkesi kabarmak » kem kum » cerge oba otağ » paraşut ile atlama » ic » puruzlenmek » sarıciğdem » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » serdumen » soluk almadan dinlemek izleme » kanadalı » golge balığı » astsubay kıdemli başcavuş » kacaklık » maymuna donmek » işkilli buzuk dingilder » ufurukcu » işleri ve dışişleri bakanlıkla » skoc » kamanco etmek veya edilmek » macar salamı » başlangıc tutmak » zayıf duşurmek »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.