tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akrobat » goz aşısı » filipinli » kacınılmaz olan şey » boynu altında kalsın » cıkışbelgesi » gosterişlilik » allah yarattıdememek » duz duvara tırmanmak » secici kurul » ağzından cıt cıkmamak » işini gormek » kavukcu » hanuman » sukûnet » catıyıalmak » cabuk cabuk » sıralac » duz » duzgun » arkac » maraz esenlik karşıtı » pranga kacağı » yurekten cağırmak » dondurulmek » hamle etmek veya yapmak » cokelmek » cekimserlik » uretim aracları » araplaştırma » karısıkoylu » cığıltı » avantur » tevarus etmek » puskullu » ona gore hava hoş » phlebotomus » sağdıc emeği » ders gormek » celâlîlik » ışık canağı » bağlantıunsuzu » dalgıc » bilinclilik » dala cıka » pompalıtufek » gozum cıksın veya kor olsun » bıcak vurmak » calkanmak » hucre yutarlığı »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.