tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sesi veya sesi soluğu cıkmamak » yukseltgenmek » denize duşen yılana sarılır » calmac » yuksek perdeden konuşmak » azrail in elinden kurtulmak » tuketim » baştan cıkmak » onların temsilcileri arasındak » pic etmek » cene yarıştırmak » guc » kor kuyu » kolektor » cekcek » kacak » kandil gunu » sumsuk » cekmeli » kâğıda dokmek » yuzlenmek » tarla acmak » gerceklik » yureği kaynamak » gozetmenlik » balon ucurmak » matematikci » can cana başbaşa » nakliyatcılık » sperma ana hucresi » yasama gucu » gumuşlemek » kacınılmaz olan şey » dolmuşcu » coban yıldızı » otuşmek » an anevi » harac mezat satmak » emniyet duğmesi » tuy duzmek » dunyada » kavlukarar etmek » soz birliği » bok yemenin arapcası » carpan balığı » yiyip icmek » utuculuk » ozen » kakınc » plâtonizm »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.