tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
inmek » calkalamak » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » sutlendirme » kor fare » hanbelî » emen bir bitki dionaea muscica » ac acına » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » etuv » guvenc » kullî » nobetcilik » lâfıgecmek » tahayyul etmek » arapsacı » kok komuru » nazikce » dovme » ne hesaba gelmek ne de kantar » ovmek » dort dortluk » carşaf carşaf » paraşutlu » uful » ucuk » mes uliyetsizlik » muzahrefat » hangi taşıkaldırsan altından » kullanılan arac buat » değişiklik onergesi » sırtına gecirmek » kurek kurek » yuzleştirmek » sonmek » carptırış » ozgur » akıntıcağanozu » balcak » oz yaşam » goğusleme » akcıllanma » duldul » carpmak » permece » celişme » kemikcik » rotuşlamak » kabak ciceği » anadan gorme »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.