tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şut cekmek » deprem bolgesi » basıp gecmek » uyelik » koşutculuk » guldu gulecek » terbiyeli kofte » ilcebay » calışma gunu » ifrit kesilmek veya olmak » ardıl goruntu » bonleşme » pantufla yapan veya satan kims » tukenmez » busbutun ortadan kaldırmak ici » işe yaramak veya yaramamak » keci komureni » kundeden atmak » tufekci » telgraf cekmek » sıkıntıcekmek » paşmakcı » senyorluk » mulâkat vermek » helâluhoşolsun » yapı sebilhane » yer yarılıp icine girmek veya » millî guvenlik » cubuk » burokratik » amerika uzumu » secmeli ders » şohretli » gozene » gozu gonlu tok » cağırtmac » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » ateşci » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » hendek » catış » ackılanmak » civi » trampetci » zevkini cıkarmak » pabuclarınıcevirmek » kılığına ceki duzen vermek » camaşır » dipdinc » etiketcilik »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.