tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orgutsuz » miniskul » acma » hic yoktan » yureğine saplanmak » adamın alacasıicinde hayvanın » kacurga » tecrubelilik » acar » vefat ilmuhaberi » kor boğaz » ici acılmak » kecileşmek » caldırmak » cakılıp kalmak » akrobat » muhlet vermek » meydana cıkmak » soz cambazlığı » tohuma kacmak » hıckırmak » guleğen » kamışatmak veya koymak » şeylerden her biri tabaka » hararet kesmek veya sondurmek » tevessul » ustune titremek » koyuvermek » meydan acmak » ici ısınmak » govde gosterisi » dunyaya gelmek » oz » sırtına gecirmek » cizgisel » tıpkıcekim » cebi delik kimse » pekin ordeği » piyasaya duşmek » olculu bicili » rahatıkacmak » duş » bacasıtutmez olmak » cetrefilsiz » orumcek kuşu » gorunur » gobeklenmek » golgeli resim » facunalık » tekaut maaşı »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.