tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kotuleşmek » fena değil veya fena sayılmaz » oz kardeş » gulumseme » fazla gelmek veya gitmek kacm » mes ut olmak » orak boceği » buyutuş » ozurlu » muteessir olmak » goz alıcı » otoparkcı » yemek » dokumhane » ovuluş » saclı » kacınılmaz » guvence » koleleşmek » cıtcıt » sonucunda ortaya cıkan ustun y » donme » mulkiyeli » inada binmek veya bindirmek » sozcuk vurgusu » zuluflu » ust alize » iki ateşarasında kalmak » yuzu ak olsun » sandıktan cıkmak » tarafa olmak veya cıkmak » bahcıvanlı » citen » yunlu » calışma hayatı » canakcı » bulgurlu ya gelin mi gidecek » ıntı » tenevvur » itibardan duşmek » cerceveci » panturkizm » atlambac » uzre » kelebek ciceği » cizin cizin » yuksek » sırt cevirmek cevirmemek » sutsuzluk » luks »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.