tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz kuyruğuyla bakmak » somurgen » iclilik » turkuleşmek » eğri buğru » cırcır » ittihatcı » dili başka bir dile calmak » coplu » cıvdırmak » cala kurek » duzenleşim » yardımcıyargıc » ayrıcanak yapraklılar » gecgin » portor » batınîye » odetmek » camurlatma » bayram cocuğu » gecerletme » muzikci » cıtır pıtır » icsiz » tefessuh etmek » tutsu gozu » bir onerme sayılır cunku her » boya koku » anglosakson » allah esirgesin veya saklasın » buro » oğutucu » ık ik uk uk » tutturac » acıkta bırakmak » ozluk » cekiştirmek » olumsuzleştirmek » tunclaşma » gun tutulması » bıkıldığıbildirilir » gulkurusu » yuz olcumu » onlenmek » adıgecmek » yuznumara » alacabalıkcıl » kadidi cıkmak » cırak etmek » bulbulun cektiği dili belâsı »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.