tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gunulemek » mevlevîhane » muşterek bahis » genişletmeyi amaclayan yetkin » tunclaştırmak » dalı hendese » gozlemlemek » işcevirmek » donuşturulme » iltimascı » hurmet etmek » guneybatı » cizdirme » bulunulan noktasının meridyen » catışılmak » cinicilik » ileri geri surulebilen sistem » gorulmemiş » gercekleştirmek » kultur sitesi » uzerlik » bilinc kaybı » boğurtu » kılıcıkınına koymak » dunyalığıdoğrultmak » ataturkcu » oc almak veya ocunu almak » ozentisiz » ve kanunlara uymaksızın cebir » pic etmek » benden soylemesi » gomulme » arka muziği » deduksiyon » tahtalıguvercin » canak tutmak veya acmak » kılıc calmak » diri ortu » kuncu » gece silâhlıgunduz kulâhlı » copurlaştırmak » yaya koprusu » gayrimuslim » olcululuk » anas acuta » boğazına duşkun » nesne obeği » uretmek » dollenmesiz ureme » gorungu bilimi »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.