tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
supruntu » kopuk gibi » muhresenk » bahaî » gocucu » mes ul » ovungenlik » moğol » capacılık » yuklem birliği » sivric » cihannuma » catışma » gurultusuzce » icinden cıkmak » iğne yapmak veya vurmak » suzum suzum suzulmek » puruz » buldukca bunar veya bulmuşda b » akıldan gecirmek » icki » buyuleyici ozellik » ıcı ici ucu ucu » utme » uzunluğu » donuşlu » kundeye getirmek » kalaydan cıkmak » cağa » kazanc » cift kanatlılar » bahce nanesi » hispanica » lâtin » canıyanan eşek attan yuğruk ol » cimdik » uz » acara » lutfen » suvari sınıfı » cerceveleme » telekomunikasyon » ara soz » goz guclu bir ışık sebebiyle b » boğa » gi » beyaz rus » anglofil » mustezat » kufuru basmak »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.