tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ni » sansurlenme » iyi veya temiz işaltıayda cıka » surungen » doşgomu » gobek » yuksunmek » basın dunyası » cekilmek » ortalığıkırıp gecirmek » gonul rahatlığı » k » kusulu » ahfeş in kecisi gibi başınısal » boku cıkmak » kecileşmek » nazıgecmek » aclıktan olmeyecek kadar » cb » cam sakızıgibi » vazgecirme » bulunan bir sıvı » akıldan cıkmak » kibritci » guveylik » eli para gormek » goc etmek veya eylemek » yukluluk » komşuda pişer bize de duşer » cakırlaşmak » kokune kibrit suyu dokmek veya » yukleme hâli » mustehlik » surunmek » acıklık » cem » goz yıldırmak » yuz yazmak » oğretme » kedi gibi dort ayak uzerine du » zuğurt » ağzıacık » siyanurik » cığırma » araccılık » allah akıl fikir versin veya a » sumbule » deli saraylıgibi » dikiz etmek veya gecmek » us »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.