tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sus » her ne ise veya her neyse » başustu » tesetturlu » cenilemek » dediğim dedikci » ici dayanmamak » seyrana cıkmak » tureme unsuz » fırıldak cevirmek veya dondurm » murt olmak » zahmet etmek zahmete girmek ve » midesi veya ici ezilmek veya k » calvincilik » tarikatcı » eylul » kuşsutu ile beslemek » ur » yenidunya » yoresellik » olumlu cumle » ilk goz ağrısı » emek cekmek » parcacılık » mudavim » kıcın kıcın » muftehir » tokezlemek » temettu » goğus tahtası » papaz ucurmak » kuşatma ihata » yakın cağ » bir koroğlu bir ayvaz » maskesini duşurmek veya sıyırm » kufeci » gururlanmak » yelec » arac » rektorluk » yaşdonumu » kim kime dum duma » koşe dolabı » golluk » rahat kıcına batmak » kabarcıklıduzec » sosyo » gizil guc » ermeni » allah ovmuşde yaratmış »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.