tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sun î gubre » meş ale » ucup gitmek » istizan etmek veya eylemek » kucuk burjuva » olumsek » cetrefil » nazıgecmek » ziyaretci » cırcır » bolumlerden her biri kolon » koy ihtiyar heyeti » amerikanca » ne sularda » icermek » surec » şupheye kapılmak » tutmek » cıkmak » fransızlaşmak » canıburnuna veya burnundan gel » iraklaşmak » sinirine dokunmak » verkac » limon kufu » bahce domatesi » ummîlik » kırpıntıbohcası » ors kemiği » kuf bağlamak veya tutmak » mumsondu » kundeleme » alcak gonulluluk » hic » bortturmek » kostek vurmak » zumrut gibi » akla ekle » cene » kolcer » dikec » başına işacmak » carıklık » ile beraber » geri gondermek » kahpe dolu » deli sacması » yeni eflâtuncu » cıvlamak » pufur pufur »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.