tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşman » edebiyatcılık » kutle » dokme demir » uveymek » ustun zekâlılık » sut asidi » cuhadar » notrleme » cirişlemek » gıllugişsiz » calpara » yureği kaynamak » goz aşısı » kuru cay » fermantasyon » un » benicincilik » cakı » cekmek » cıkış » gecersizlik » ele gune veya ele gune karşı » kancılarlık » kulfetsiz » cu » her şeye aklıeren zeki akıll » ici icine sığmamak » İslâm dininden olan kimse » kostekleme » munacat » cıkmak » gorsel etkileme » gormek » karga yuruyuşu » carpılmak » gecirim » pabuclu » amacsız » mustemirren » tuy sıklet » orgutlenme » cağıl cağıl » odetme » yureğini eritmek veya sızlatma » kosele suratlı » yuksek gerilim » urpertili » berberî » seckin »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.