tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
odenek » surahi » huzunsuz » kustah » kap » dunya guzeli » girişucreti » olmezleştirme » akcıllanmak » kacıncı » kopekleşmek » uzuntu vermek » allah ın veya tanrı nın gunu » turlu şeylerden yaptıklarıve t » yontem bilimi » yontemsiz » yonlu » urperiş » kure » ickici » umur gormuş » murtekip » meşhut curumler mahkemesi » cete savaşı » patates boceği » cevirgec » piyango vurmak veya cıkmak » zahmet etmek zahmete girmek ve » icecek » ağzınıveya cenesini tutmak » tespit etmek » capraşma » dovdurtme » pacalı » ikbal duşkunluğu » ele gecmek » edilen sıvımadde » kucukleşme » ısıtma aracı » refuj » doğu turkcesi » gozluk takmak » garpcılık » geckin » canak yaprağı » paranın ustu » musekkin » caba harcamak » duğumlemek » takti i »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.