tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
organı » puskulsuz » monitor » cıkmak » grejuva » ayağına duşmek » kısıtlayan kısıt altına alan » yureğini acmak » mueccel » moduler » kafasından cıkarmak » susleme » muftehir » cıkmak » cizme » korelme » ders gormek » akılsız başın cezasınıayak cek » ozenli » tasasısana mıduştu » ana sozleşme » kor » sureğen » koyungozu » subap » cıkış » dovme » corba olmak » sut danası » cevrik » oh olsun » goruntuluk » el » olcunlu » rufaîlik » gorsel » ım » cokrama » cu » başıustunde yeri olmak » muzevirlik etmek » cilehane » ici yağbağlamak » eline fırsat gecmek » kervankıran » yon » yapılan resim ve bezeme işi » cektirme » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » suzgec »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.