tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uzerinde kalmak » orgutculuk » uygulama » yukseltmek » tenkitcilik » başcavuşluk » kaşıkcıkuşu » sungusu duşuk » munasebetli munasebetsiz » gencten » catlatmak » golgelenmek » izletmek » sıtma nobeti » kohneleşmek » hopurtu » butun » goz gezdirmek » gormediğe donmek veya gormemiş » yureği kalkmak » hoyuk » ağız ağıza vermek veya konuşma » muzahir » lopur lopur » acıklaşma » su gibi aziz ol » sunmek » gelinlik cağı » cıplak » catıortusu » catallanmak » cokluk » orta oğrenim » uc boyutlu film » sovup saymak » olculme » taannut » canıyanan eşek attan yuğruk ol » gun » cayırlanmak » govdesiz » goruş » kor yılangiller » koyleştirmek » alumina » ağzıacık » aklından gecirmek » cabucacık » ustune titremek » uyelik aidatı »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.