tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goğus bağır acık olmak » ava cıkmak » gocuş » pirinc » ozne obeği » catal » duzey » haraccılık » temiz kanıda vucuda dağıtan or » veya giysinin uzerine konulan » ackıcı » kosteklenmek » sutbaşı » rofle » sodyum hiposulfit » anıtkabir » şovalye » uşenc » gosterişsizce » gonderici » okuler » zuğurtleşme » koşeye oturmak » paracol » cekmek » emen bir bitki dionaea muscica » dışdunya » ne yuzle » lufere cıkmak » mufettişlik » gudulmek » kotu haber tez duyulur » hukûmet darbesi » caylıkek » nilufer » nerede nerede » dol yatağı » keci yemişi » kundakcılık » sacma sapan » kopekleşiş » uzumu tilki uzumu » sonuclanmak » ansiklopedik sozluk » be » sus icin » taban duzeyi » yeryuzu » yetişme » gozunu hırs burumek »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.