tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekiştirmek » su cıkrığı » suvari boluğu » merkeziyetcilik » allah beterinden saklasın veya » cakaralmaz » yenilir veya yenir yutulur şey » alman papatyası » uzengisiz » terbiye almak veya gormek » gosterişcilik » celme » urperti » acısınıcekmek » sokağa veya sokaklara duşmek » ayağıuzengide » dadacılık » acık işletme » cıkralık » amber ciceği » ustunde kalmak » beni sokmayan yılan bin yıl ya » cene yormak » yurutme » gencleştirilme » ufunetli » ebussuut efendinin gelini gibi » sus » nefsine duşkun » tavuk kumesi » kursu şeyhi » ust » cuda etmek » bir hucreli » kınalar yakmak » al birini vur otekine veya bi » kucuk minder » hukmetmek » ana rahmine duşmek » temel onerme » ispenc » sarıgoz » husnutelâkki » ce » uc uca gelmek » dirlik yuzu gormemek » parcalayıcı » mubaşirlik » dokmecilik » kullanılır »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.