tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
teamul » goreneksiz » sulfamit » oz dışı » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » olumle burun buruna gelmek » lâtifce » gecmek » cırcıl » fransızca » cicekleşme » sonuc niteliğinde başka bir bi » hareket » işguc edinmek » yuzune gulmek » ceşnicilik » yon » orgu » gumuşlu » aklından gecmek » kopuk » hunkâr » cozyağı » okseme » gunleri sayılıolmak » kuplere binmek » sırca » uşengen » mac » meyve ici » cağdaşlaşmak » mucerret » teşkilâtıesasiye kanunu » pejmurdelik » icicilik » cin carpmak » corbada tuzu veya maydanozu bu » munakale » ceki duzen vermek » mitral hucreler » ayın on dordu gibi » dilli duduk etmek » utu makinesi » murekkepleme » olu » tecahuluarifane » acılışkonuşması » sut kuzusu » yiyip icmek » carpılmak »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.