tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suluğen » avuc ici kadar » cekişmek » sepet havasıcalmak » oldurmek » icinden cıkamamak » polonez » eğri soz » bıcak gibi kesmek » eceli gelen kopek cami duvarın » duşuk yapmak » moduler sistem » cokuntu » surekli unsuz » yaşama cabası » uzum kompostosu » tecessum etmek » yarıgecirgen » gozunun bebeği gibi sevmek » gecirme » değişkene gore hesaplanan sayı » karım koylu » sumuksu zar » copra » zebur » sumeroloji » guneştekeri » bulbulleşme » cıkış » babacko » tulbent » muhabbet ciceğigiller » gucluğu veya guclukleri yenme » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » gok adası » sonucunda ortaya cıkan ustun y » butunleme » rezalet cıkarmak » sonukluk » turkolog » kacmak » kurek cezası » kustahlaşma » durbun » kirec cimento gibi şeyleri su » cemberli » dokuman » cariyeniz veya cariyeleri » habeş » yetki kanunu »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.