tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vizon kurk » acmak » muteessir olmak » cifte atmak » minder curutmek » surdurme » carklı » vakit gecirmek » nefes tuketmek » duğun bayram etmek » mulkî » olumcul » kara kedi gecmek » golge » kacınganlık » percinlemek » pac » kestiği veya attığı tırnak ola » sinuzit » ustun » asbest yunu » moskofluk » cay bahcesi » calışmak » guzel » oğretici » gozu pek olmak » hayır gormemek » mufret » ağrı sancıgibi fiziksel veya » struktur » imtizac » esrar cekmek » kurt kocayınca cakallara kopek » iğne deliğinden hindistan ısey » okse kuşu » parmak uzumu » tenezzuh » uflec » uckur » boluşum » yamcısız » başkurt » gecim dunyası » cit » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » gumuşrengi » tenasup » cekmek » koşe yastığı »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.