tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir ilcenin en buyuk yonetim g » yuz tutmak » argac » obekleşme » cehennemin bucağıveya dibi » yureği yanık » boceksiz » acık deniz » donmek » ya sabır cekmek » sayma işlemi » olum sukûtu » hava duzenleyicisi » bakışacısı » lık lik luk luk » cıkış » sozleşmek » oldurmek » cozgu » ağkepce » candan gecmek » evlenmelerinde yasa bakımından » otelenme » mine ciceğigiller » duzluk » alcak » catal iğne » panislâmcı » yerleşim yerinden başka bir ye » tek cekirdekli » melâmîlik » goz kırpmamak » gulleci » kamcıcalmak veya vurmak » fayanscılık » kupe ciceği » minder curutmek » pencelemek » acık duşme » kantarın topunu kacırmak » abliyi kacırmak veya bırakmak » zerduştî » ana rahmine duşmek » İskoc » koskoturum » pac » gok delinmek » cekmek » İnegol koftesi » camgobeği »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.