tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hırkayıbaşına cekmek » koclanmak » yedek parcacılık » bakar mısınız » ardıc otu » bicki » carliston marka » lu » yaradan tanrı rab mevlâ » haclamak » utopya » cektirici » itin gotune veya kıcına sokmak » hucumcu » gercekustucu » cağrılmak » lokman hekimin ye dediği » uremek » kendi kabuğuna cekilmek » cabucacık » tecahul » memleha » durum » icermek » guneşlik » cekmek » carşaflatma » kor topal » butunu hars ekin » gozlemek » herhangi bir doğal nesne veya » şansolyelik » kur an » boşnak » yatcılık » kundakcı » alacağına şahin vereceğine ka » hucum » gutmek » gecilme » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » ici hop etmek » cemrenmek » ustten » uzum şırası » devenin başıpapucu veya nalı » yuzmek » doğu turkcesi » cepelli » şoforluk »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.