tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
veya dokunmuşpamuktan yapılan » acık » malın gozu » inmek » koşelemek » yonetim gideri » ozdeşlik » muslukcu » gunuleme » icindeki en kucuk birlik » oksuzler anası oksuzler babas » bağlac grubu » sacmalama » iler tutar yeri olmamak veya k » sut otu » odevcil » asansor boşluğu » unsuz duşmesi » edilen sıvımadde » ucer » gurbuz » oturu » mektep gormemiş » gec veya gec efendim » icin kullanılır » satışa cıkarmak » kemence » suren goruş indeterminizm » icinden gulmek » gun ağarmak » unlu kaynaşması » surmek » curuk veya curuğe cıkmak » yaşama cabası » koksuz » buzuşmek » muzik salonu » yureklilik » yureklenmek » ortak mulkiyet » adıbatasıveya adıbatasıca » duğum ustune duğum vurmak atma » sokuluş » potikare » hareket » kosteklenmek » dikec » yoneylem » kuşumlenme » iz surmek »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.