tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
beliren olumle sonuclanan has » mumas » ciriş » ackılama » endustriyalizm » ne dese beğenirsin » opuş » cıtır cıtır konuşmak » pirinc orgu » orulu » kaşıkcılık » lektorluk » unsuzunu gosterir » şakşakcı » ortalamasına dayanan durumu » huruc » ezinc » başlangıc » şeytana kulâhıveya pabucu ters » coreklenmek » dağların şenliği veya dağların » dokulmek » işcilik » kazak » olum kalım savaşı » boynuz kulağıgecmek » icilmek » oleyazmak » genellikle orduda veya yatılıo » icinden cıkmak » husnukuruntu » teror » cokcu » oturuk » bıcaklanmak » geleceği varsa goreceği de var » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » ucuculuk » yuklu » carşaf kadar » suyundan yararlanılan cukur » kosemenlik etmek » cıkışvermek » kopeklik » cekmecesiz » buyuk abdest » altayistik » işine gelmek veya gelmemek » muvekkil » hulleci »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.