tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şahsiyat yapmak veya şahsiyata » alcaklaştırma » kirec cimento gibi şeyleri su » gorevli kişiler » hızla batmak » şoyle boyle » tarla acmak » makinelerin ağırlığına dayanab » ayrıc » muzik bilimci » puskurme benli » sağlamak amacıyla birbirlerind » » curukcul » aktualite » govdesiz » tuylendirmek » coğur » kethuda » ozlemini duymak » rotuş » gercekleştirilmek » karavana cıkmak » girintisiz cıkıntısız » deve bir akceye deve bin akce » terakki gostermek » sun î teneffus » pecelemek » mitralyoz gibi konuşma icin » yukselti » duğun » sifonu cekmek veya sifon cekil » toplumsal butunleşme » govdeli » aylakcılık » ara acmak » kacamak » percinleştirmek » kecileri kacırmak » ekmeğini cıkarmak » pusur » orseleme » calıp cırpmak » canak yalayıcılık » cık cik cuk cuk » neptunyum » donanım » kokak ağac » formul » yondeş »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.