tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuruyuşe cıkmak » martaval atmak veya okumak » aracılığıyla duymak değmek e » guneşbanyosu » l » comaklama » techil etmek » kumbet » cırpılma » sulukler » on denetim » karburator » olculu » salepcilik » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » dumduz » bir orman ağacıcastanea sabva » dokunmek » cırpmak » cıngırağıcekmek » ustundeki ustunde başındaki b » gozleri kan canağına donmek ve » goğus gecirmek » sumuklu » minyaturculuk » bunlardan yararlanması » boluk » celtik kargası » hercumerc » husnuhat » cıvlamak » yakasız gomlek » ağzına geleni soylemek » cıplak alev » guven duymak » ic » olan ve genellikle ulkenin baş » gozlemlemek » muşir » mureffehen » elini kalbine veya vicdanına k » tefahur » suflorluk » yaltakcılık » yuz kiri » şeref uyesi » koşk » yuklu » mutehavvil » boşaltac »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.