tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fırıldak ciceği » pece » tuy dikmek » ucuz atlatmak veya kurtulmak » cekip almak » facasınıalmak veya al aşağıetm » kor şeytan » cakıcı » goz gormeyince gonul katlanır » balkopuğu » gozaydın etmek » ackılanmak » lâpon » okelik » cekce » gun doğmak » butunlenme » caylak » gecerlilik » eyyam gormuşveya surmuş » tezahur » dışbukey » cakım » tebdilihava » hukum » avrupalılık » gorunur » bugune bugun » gormek » unletme » coluklu cocuklu » hukumdar » zembereği boşalmak veya boşanm » kullanılır » gozu kesmemek » surgulenme » ğ Ğ » tarh etmek » murettebat » utuleme » tonsuz unsuz » picleşme » cengel atmak » kaba turkcesi » mihnet cekmek » yumruk atmak veya indirmek » gozlerini fal taşıgibi acmak » luknet » calılandırma » belirli gecmiş »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.