tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cobantarağı » bukulmek » donem » ceşit » ureticilik » tefessuh etmek » cıngıl » gayrimusmir » hint bademi » neci oluyor » gozeneksiz » ustat » suc olmak » kopru başı » carliston » toplu goruşme acık oturum » maocu » dol vermek » yolunu beklemek veya gozlemek » hint pamuğu » doneleme » ceki » duşundurtme » iş ar » hint avrupa » orgusuz » ciftleştiriş » akraba cıkmak » dovunme » ic kavuz » bulten » gunu dolmak » allah ın hikmeti » sallanma » ic bellek » on uyum » taaffun etmek » tutmek » onceki » guvenceli » utangaclık » rucu hakkı » sonuc niteliğinde başka bir bi » şovalye » botanik bahcesi » merkeziyetcilik » ağzıvar dili yok » toz kondurmak veya kondurmamak » kutup yıldızı » ciceklik »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.