tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
puruz » acısal uzaklık » uste vermek » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » teheyyuc » dalgıc » ustune olmamak » ağzına veya diline sağlık » mulkiye memuru » kekec » başetmek veya edememek » alavere dalavere yapmak veya c » kelebek gozluk » ceşitlemek » camıcerceveyi indirmek » salon ciceği » iyi gun dostu » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » ikinci dizeleri birinci beyitl » cıktı » kokenlenme » olcerme » mes ul tutmak » ustlenim » koc » calkı » başmakcı » okse » boşluk » centik » boluş » tekaudiye » rusluk » dişci » işaretinin iki yanındaki anlat » sectirme » uzum sirkesi » kok sokturmek » başına cıkarmak » zulcelâl » kuculuş » bocek kabuğu » rotatifci » cingene pembesi » buyuk » iz ansızlık » eceliyle olmek » muneccim » borek » ucuc boceği »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.