tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ses cıkarmamak veya etmemek » gununu beklemek » gunlukcu » vektor » cıkış » ya sabır cekmek » olcu vermek » diri ortu » ceneli » madalya toreni » tutunluk » duzeltilme » hatırlatmak » rahatıkacmak » mest sermest » kutin » sıcma » koşe kapmaca oynamak » ici surmek » bıcak atmak » gum » rabbena » oze » cetene » catı » sodyum klorur » sarnıc » hucum » gordurmek » gorunuşalmak » cakşırlı » hıckırmak » amerikanist » boyun bukmek » guzellik » art bolge » gayret gostermek » civitli » kosteklemek » birkacı » karım koylu » tecennun etmek » konvertisor » urban » yonelik birbiri ile uyumlu am » nalca » gonlunu kaptırmak » uğur ola veya uğurlar olsun » cayır otu » koruklenme »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.