tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç eş anlamı

güç eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kup » cop » cicek boyası » sovdurmek » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » acılım » uzulmek » guc » hic yoktan » boğa gureşi » cubuk makarna » catpat » imtizac » taraf gozetmek » genleşmeolcer » tahammur » uyku vermek veya getirmek » kafayıcekmek » hic » kamburu cıkmak » kor nokta » coğurcu » donek » cirişci » guclu » elin veya âlemin ağzıtorba değ » cimentolanmak » arabî » alcaklık » uzerinde pas oluşmak » icinde » obek » buzgulemek » ad koymak adlandırmak tesmiy » allah rahatlık versin » ziraatcı » ipek ciceği » cozgun » mubalâğasız » golgeleme » muncer » sozu bağlamak » film cekmek » duzme » yerinden yonetim » buzdurmek » yuz tutmak » tuketmek » ic işleri » koleli »

güç_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güç_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_eş_anlamı nedir ve güç_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.