tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gonlunu serin tutmak » kok » durtuşturme » arnavutluk » kopuk » kampcı » gozlemecilik » komurcu » gozden uzaklaşmak » yureği kan ağlamak » fakulte » donek » felc olmak » gecmek » kıcın kıcın gitmek » kızılcam » edebiyatcılık » oyle ya » ebulyoskop » tervic » kara borsaya duşmek » allah ovmuşde yaratmış » kucuk hanım » ne soyluyorsun » cemic » bağlac grubu » kahrıcekilmez » kor ağac » icini okumak » cağırıcı » yolu » kulak civisi » al birini vur otekine veya bi » carşaflık » kacamak yolu » yurutulmesini ve bunlara dayan » ulke acmak » cokelme » kırcıllık » hititolog » catlatmak » suzuk » durum » urpertili » gozu doymak » vergi yukumlusu » elinde buyumek » mahalle capkını » golge duşurmek » pacavra hastalığı »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.