tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
secme suresi » akıl akıl gel cengele takıl » ruşvetci » cift vuruş » cıkmalıtumlec » donup dolaşmak veya done dolaş » sacınıbaşınıyolmak » fransızca » dunya » ceviren » ozdeşleştirmek » harekete gecirmek » caba harcamak » hizmetlerine bakan uyeleri ha » muhursuz » ağacıkurt insanıdert yer » ici almamak » pacalık » gecilmek » sulfatlaşma » duk » koklendirme » hayatınıbirine borclu olmak » otmek » ustunde dokulmek » pacavracı » suvari » şomuz » sifonu cekmek veya sifon cekil » fetvayişerife cıkarmak » cerkezlik » fucceten » yukseklik » tırnağına veya attığıtırnağa d » şoyle bir » kurekci » ozengenlik » tutunu tepesinden cıkmak » albumin » calkalamak » ceki » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » bahcesi » caylak fırtınası » tırpandan gecirmek » celtikci » bulunmalarınısağlamak amacıyla » tutun icmek » kulhanbeylik » fırsatcı »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.