tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuru ya kulum demiş » hunerli » ozgunleşme » sucustu yakalama » ağac oyma » kostek olmak » kulağına koymak veya sokmak » cavuşkuşugiller » guneş » acmalık » kırıp gecirmek » avurdu avurduna gecmek » ele verir talkını kendi yutar » orucu » olmayan tortul kayac birimi » kan beynine cıkmak » arka cıkmak » oluşturduğu demet » buyuk peder » sıralıcumle » gumruklu » puskurtme makinesi » ağaclama » oc almak veya ocunu almak » dili olsa da soylese veya anla » banka cuzdanı » ters yuz » hakasca » cocuk işi » kocancılık » ulûhiyet » berat kandili » toskurmek » dortluk » acılma » canıyurekten » tıpıştıpışyurumek » munakale » başaktor » uleş » allah ın binasınıyıkmak » citlemek » perşembenin gelişi carşambadan » yuzune vurmak veya carpmak » dalı hendese » tostculuk » kılıccı » hint darısı » gece kulubu » soz bolukleri »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.