tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşuncesizlik etmek » ağcekmek » ovundurucu » duşgucu » kirecli » inmek » ofke baldan tatlıdır » da var ki anlamlarında kullan » cilekeşlik » murekkepleme » bicim birimi » lâfcı » acık sozluluk » soğuk ter dokmek veya soğuk te » yaşam guvencesi » tekduze » dunyada » koken » mes uliyet almak » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » dizleri kesilmek veya tutmamak » gonderi » geciş » ve katımadde » goz kırpmamak » alıcıgozuyle bakmak » yolgecen » guzellik » rukun » dağgolu » cıplaklar kampı » oğuruş » den bu yana » şarlatanlık ğı » cin lâhanası » cokturme » paspascı » yonlendirme işi » bir gun evvel » başdumenci » sucustu yakalama » luzum gormek veya gormemek » boşluk » gosteren liste » seninki can da benimki patlıca » araf » amasımamasıyok » dollenmesiz ureme » keceleşmek » bicilme »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.