tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arozoz » it » tokaclanmak » erik receli » surungen » tebaruz etmek » portekizli » ne gune duruyor » tırtıl cekme » cadırcılık » sacıbitmedik yetim » cenileme » tutsulemek » ek odenek » cık cik cuk cuk » kopek gibi » rafinator » lutufkâr » kireclenmek » bilinclenmek » kopuk » ulke acmak » ulac » cıtırdama » suruklenme » turt » un » u » paşa cayı » calışma karnesi » cehre almak » koyun can derdinde kasap yağd » girdisi cıktısı » mukavemetci » summettedarik » oğretim yardımcıları » haber gecmek » hodukluk etmek » ağzısut kokmak » guldurucu » gun » murteci » ozendirme » geriye yurutmek » gosterişsizce » hurriyetperver » cigan » yuz yazısı » celimli » icinde »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.