tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
torel » cakma » cark etmek » paylaşmış benzer odevlerle yu » alaturka muzik » kulfetli » kalcalı » menu » bir avuc » İzmir koftesi » kasavet cekmek » gunduzun » onune katmak » lâf acmak » celim » hint kestanesi » carşı » gundelik » donmek » yuzu gozu acılmak » unsuzunu gosterir » dağsıcanı » surunmek » kuf » cekmek » goz gezdirmek » ayıbınıyuzune vurmak » ici cıfıt carşısı » başmudur » piknik tupu » sovuntu » un » sinirleri alt ust olmak » kendini toparlamak veya toplam » ciceklik » el kapısına duşmek » santrifuj » onluk » gucleştirme » medducezir » yararlanılan bir ağac acacia » oruclu » zac yağı » yangın sondurucu » unluleşme » muptelâ olmak » olcu » puruzlenme » muderris » mani duzmek veya yakmak »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.