tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ortmek » yukseltmek » oğutlemek » jole » fit vermek veya fit sokmak » soz duşurmek » acık dolaşım sistemi » kunguldemek » İcinde baklava bulunan » şovalyece » puruz » bacak bacak ustune atmak » olcun » cağlayış » iceriye dalmak » arkadaşdeğil arka taşı » cizmek » care » plâtonculuk » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » boşcıkmamak » zumrut gibi » amara » ofke topuklarına cıkmak » allah bir yastıkta kocatsın » nasihat etmek vermek veya nasi » oturme » karaya duşmek » sacmalamak » ağzından duşmemek veya duşurme » kapalıcarşı » koceklik » kullanılması » kuru kofte » memleha » caca » goktırmalayıcı » musveddelik » yamalıbohca » camlıkoşk » cokmek » papaz her gun pilâv yemez » turunc » kızılcam » ozel » yuzune gulmek » kahır veya kahrını cekememek » oğretilme » bilek gureşi » beyaz sıvı »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.