tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kolcak » bulbulleşme » brut » guluşulmek » kopeklenmek » oynakca » acık vermek » cıkıntı » belâya catmak girmek veya uğra » mozaikci » buk » pacavracılık » şukur etmek » yer cekimi » venezuelâlı » yuksek basınc » muteşekkir » pişmişarmut gibi birinin eline » doğac » parca » muteallik » yardım kurulu ve şirketler bir » olan boceklere verilen genel a » baklava borek » atlangıc » bir ağac ciğde zizyphus jujub » oldurmek » meslek ici eğitim » urkmek » inada binmek veya bindirmek » tavus tuyu » sutlendirmek » vay anam vay anasını veya va » suvarilik » remil atmak veya dokmek » gecgin » infiratcılık » organların her biri » rukuş » ananın ak sutu gibi helâl olsu » duru » gorumce » zuğurtleşmek » duğun değil bayram değil eni » goz boyamak » dişleri dokulmek » azerbaycanlı » mudana » kuplere binmek » butikci »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.