tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekap » icerik » strukturalist » yukumluluk » karacaylı » gul » kırılıp dokulmek » kolcak » ruslaştırmak » acısal » azerbaycanlı » bir soyledi pir soyledi » kafayıuşutmek » dişgostermek » acıcekmek veya duymak » ad cekme » emanetci » şeylerden yapılarak icine su d » orucu » aracsız » gumuşsu » muzevir » sozluk bilimci » kirec cimento gibi şeyleri su » pabuccu » ac doyurmak » duşunce iyilik ahmet ertuğr » gomulmek » onunde ardında gidilmez » cıkmak » su gecirmez kumaştan yapılmışt » cifteli » olme eşeğim olme yaza yonca b » askere cağrılmak » doğaustu » istismar etmek » kalsiyum klorur » faaliyet gostermek » kopru altıcocuğu » cabalama kaptan ben gidemem » museddes » başına guneşgecmek » gecmek » konukcu » mustağni » calkanmak » gureşmayosu » kalem komuru » ucuşma » anlam cıkarmak »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.