tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guguk gibi kalmak veya oturmak » donerci » vazgecmek » donuşluluk » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » cur etsiz » tecavuz etmek » ustune ustluk » dikiz etmek veya gecmek » turdeşlik » gecme » musriflik » ulfet » sozlendirme » dodurga » bir catıaltında olmak veya bul » duzeltme işareti » gobek odunu » kamcılamak » gozleyiş » ekmek elden su golden » on ad » yuk olmak » acıktan » yureği ezilmek » gorevlendirme » genel gorunum » yukletilme » akrobat » kırgızca » kandil gunu » acık mektup » paraşutcu » lâtin cicekleri » okuz » ben hancı sen yolcu oldukca » bir yerde kullanılan bir yere » felekten bir gun veya gece cal » yonlendirmek » teşehhut miktarı » alkışcı » rezede ciceği » alcak gerilim » lop lop » yan gozle veya yan gozle bakma » murteci » cim cim » allah utandırmasın » gozden surmeyi calmak veya cek » u »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.