tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gumruklemek » notr » kopcalanma » icki » olumsuzleştirmek » cileden cıkmak » gungormuşluk » yansıtac » sıygaya cekmek » allah dağına gore kar verir » comertleşmek » super cimento » kayakcılık » anketci » yayla cayırı » gencleştirme » huseynî » on soruşturma » cayır yulafı » satranccı » yarayan cevresi oluklu kucuk » ad cumlesi » sublime » frenkleştirmek » gok » elini cabuk tutmak » goğus » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » icmek » akcakavak » iğneli fıcı » ileri goruş » butunleme » cıkarım » dun » kor hat » rahat doşeği » cokek » mahkemeye duşmek » manikurlu » yuzune bakılacak gibi veya yuz » cin ifrit olmak veya kesilmek » umit bağlamak » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » akıldan cıkmamak » gok kubbe » canıcekmek » gecinmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » kahpenin dolu »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.