tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
otumluleşmek » surmek » varakcı » yetiştirilen bir bitki lycoper » komşu komşunun kulune veya tut » yel ufurdu sel veya su goturd » cağıltı » pocuk » cağınıaşmak » duzmecilik » yuk » captan duşmek » buzulme » orta uc » operator » bu yuvacıklar topluluğunun bal » mulâyim » daş taş » kepce gibi » balon ucurmak » tokaclama » pekiştirmeli ozne » kendine yedirememek veya onuru » cepel » cağrılmak » ovuntu » duğumlenmek » omur boyunca » mulâhazat » kepce surat » cıkmaza sokmak » havaya ucmak » aşcı » boke » zuppelik » ucuncunun olmazlığı » sunger » birbirine duşmek » gon » sesci » uleştirilme » cokbilmişlik » koşe penceresi » uclu ganyan » gunun adamı » tehaluk etmek » allah buyuktur » davar gutmek » kart cıkarmak » boşluk »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.