tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzere » oz » sinemacı sinemanın ceşitli ko » uzuntu vermek » corapcı » cift sayı » bir kulağından girip obur kula » pala calmak veya sallamak » gonulluluk » koalisyon hukûmeti » gozleme » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » muptelâ » faydasınıgormek » mujdeleme » sedefci » tabansızlık tabansız olma duru » tatarsı » ustunsemek » hâşâ summe hâşâ » kuskun » suzek » cenesini bağlamak » kurek kadar veya papuc kadar d » uygurca » tenevvur etmek » paskalya coreği » puslu » supurgelik » kılık kıyafet duşkunu » carşıekmeği » gunduzluk » ne dağda bağım var ne cakalda » sucluluk duygusu » dovdurtme » bakac » skoc » belediye cavuşu » cakılıp kalmak » kupelik » ustune yok » cingen » puantor » guneşlekeleri » yukseklikleri ve yol actıkları » boşluk » ustune » gumruksuz » dokmek » sırasıduşmek »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.