tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mahrec » yuzuk parmağı » ust cıkmak veya gelmek » cılgınlaşmak » soyleniş » acmak » cırpı » edatlıtumlec » sokağa cıkmak » cocuk yuvası » golerme » bicim » goymek » mukrim » ilâc yapmak veya hazırlamak » mukavemetci » sozu mu olur » k » palavra savurmak atmak veya sı » mutecessis » posteki saydırmak » goz kuyruğu » anglikanizm » sarnıc » bileşik onerme » gozleri kamaşmak » yureği kararmak » gecmek » guclu kuvvetli » cotra » bicem » sansur » sert unsuz » enfarktus » ozgecilik » butun » jeton gec duşmek » cukurlatma » masa ortusu » on deyiş » orgu » durtuşme » modul » gullâbicilik etmek » cekirdek kahve » dağveya dağlar gibi kadar » alafranga muzik » abaza » muhre » tunc »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.