tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akcıllanmak » olcunme » tuzel » guz noktası » uremi » baştan kalmışveya kalma » beyin gocu » şeşi beşgormek » fırıldak ciceği » kepcelemek » mucellitlik » ustun tutmak » kucuk » gonul yarası » ce » cevza » ducar » basıldığında duyulan kımıldama » hint pamuğu » duyuustu » teressup etmek » kececilik » tuyune dokunmamak » ozellik başkalık fark » acar » kuskunleşmek » talip cıkmak veya talibi cıkma » akla karayısecmek » yardakcılık etmek » ne haddine » opucuk gondermek veya yollamak » cağdaşlaşmak » suzgecgagalılar » spiritualizm » vatandaşlıktan cıkarılmak » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » cavuşluk » teşehhut miktarı » kacamaklı » hint tavuğu » runik » uzme » usderi » tanrıkorusun » kıymalıborek » cakma » ufurmek » kaygıcekmek » gozleri suzulmek » cekişmek »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.