tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkışcizgisi » celikleşmek » tutsu yapmak » nufus kesafeti » dinclik » yonetici » uydurukcu » duzletmek » temas etmek veya biriyle temas » uclu ganyan » abdesti gelmek veya olmak » duzen vermek duzene koymak vey » yaptıklarıgosteri » cobansuzgeci » cırpı » cevikce » denizde kum onda para » yahudi tapınağı » tunclaşma » bolice » goze carpmak » gunduzleri » ciğ » goz goz » kopcalamak » puskurmek » carcur etmek » purceklenmek » metre kup » ığrıp cevirmek » bir arpa boyu gitmek veya yol » surumek » işi allah a kalmak » dort goz bir evlât icin » iki cıplak bir hamama yakışır » aristoculuk » baskca » tureme » gecirmek » tukenmez » kılıc alayı » kahrolsun » mor otesi » donebilecek bicimde yapılan şa » guclenme » posasınıcıkarmak » cil cil » dervişce » kudum » adıgecmek »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.