tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orgutlenmek » gormek » garip kuşun yuvasınıallah yapa » kapıdan kovsan bacadan duşer » olcusuzluk » cıkma » onermek » gozyaşı » acığa cıkmak » kuluckahane » carpıntısız » başına corap ormek » omursuz » tokatcı » supurtme » palyacoluk » analıkuzu kınalıkuzu » bir elin sesi cıkmaz » kuşucurmamak » uye » olcunmek » donuşlu zamir » kafasınıtaştan taşa carpmak » he » kufur » carcur » beşuc » yureği dayanmamak » allah allah » capalanmak » uzuntulu » muşerref » uzağıgormek » muşir » ozleme » dovmek » hint avrupa » grizuolcer » anormal » dallarından her biri » kolelik duzeni » dokuntu » armudun iyisini dağda ayılar y » dortluk » odunleme » esprituel » tenasup » oldurmek » araf » acıklayan »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.