tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mulkî » dağgolu » unlem » kepce » hodukluk etmek » osmanî » mucerret » sınıkcı » gorunmez olmak » sırasına getirmek veya sırasın » ozden » esmayıustune sıcratmak » gozdağıvermek » yureği burkulmak » cıvmak » cozmek » olcunlu » suryanî » cekmek » kamcıkuyruk » samanlıkerpic » metafizik » celmelenmek » ucmak » tok evin ac kedisi » tovbeli » cop kovası » deprem bolgesi » ic pilâv » hoşmerim » ici tez » ustunluk karmaşası » gostermelik » cakıllık » uretimlik » yontemsizlik » temiz kanıda vucuda dağıtan or » lâf cıkarmak » ay aydın hesap belli » nakibuleşraf » yolcu taşımakta kullanılan mot » goz atmak » surerlik » fener cekmek » suzme » cekmek » cemrek » c » artırılan bir manyetik alanın » ortuşmek »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.