tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güç kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acemi caylak » ceşit » jubile » doşetilme » gozettirme » ceza cekmek » capacullaştırma » goruntusel » eğen » taaffun etmek » gozetleme deliği » cozumlenmek » caycılık » lr » civi kesmek » kopurme » ic kulak » cırpmak » hazır duruma getirildiği omurg » kurduğu medeniyetleri kendi i » bolucu » uzerinde » koklemek » cimlenme » sunturlu kufur » carşafcılık » unsuzunu gosterir » ic politika » rahat kıcına batmak » cozumsuzluk » duzen kurmak » metalurji » hıncsız » mitral hucreler » urpertici » araplaştırmak » tukuruk hokkası » gomlek » capsız » divan durmak veya el pence div » gecirmek » orneklik etmek » redaktor » husnuyusuf » guluşulmek » ovuş » orfî » kaşıkcı » corku » gecmek »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.