tdk sözlük TDK Sözlük

 

güç kelimesinin zıt anlamlısı

güç kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güç kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güç kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güç kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
orgutlendirmek » epikuroscu » nesturî » şaşkına cevirmek » ceşnilik » ateşacmak » sunnetleme » yukseltmek » ultramodern » ileri gecmek » colak » cetrefilleşmek » muzminleşme » giysi » yonelmek » musrif » celmelenme » dem dokmek » catlasa da veya catlasa da pat » doner » turbedar » vurucu guc » yazı tebliğ tebligat » munasebetsizlik » muzehhep » yuklu » rucu hakkı » halil İbrahim bereketi » dansoz » ilk once » ofkelendirme » teşekkul » husnutelâkki » cifttekercilik » oykuleştirmek » gordurmek » gutmek » var varın varsın varsınlar » munkesir » kasavet cekmek » cayır otu » dokuluş » goncu » gıcırıbukme » cavlı » on sezili » calım » istediği gibi at koşturmak duz » radyator » şovalyelik »

güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve güç_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.