tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlü eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oz yaşam oykusu » calımlı » fitcilik » ustelik » duşundurtme » hatırlatmak » sarnıc vagonu » fırıldak ciceği » icecek suyu olmak » surgu » ornek almak » husun » faca » kucukucu » yer altıdunyası » cekiştirmek » hafta ici » canına tukurduğumun veya ufurd » fıcıcılık » corak » duşuk » turbe eriği » yurek carpıntısı » kâğıdından değişik olanınıbulm » cıkmak » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » avuc ici kadar » allah buyuktur » coklarınca » suzgu » buzgulemek » ikili kok » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » odev bilgisi » cehre zuğurdu » ilgi cekici » kacta » olu yatırım » gurultusuz » cumle kapısı » duzeltme » arabasınıduze cıkarmak » butun » olculme » tepesinde havan dovmek veya de » zorunda kalmak veya olmak » hak dini » soğuşturmek » kavrac » kasetcalar »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.