tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlü eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
vazgecilme » kasık catlağı » olcmek hesaplamak hesap etme » ust » unsuz » aday gostermek » mutlakcı » uşengen » dolapcı » yurutmek » ilk iki dereceyi kazanacak atı » goz ucuyla bakmak » yalova kaymakamı » cirozlaşmak » okuzdili » yazık etmek veya olmak » uzun sivri kumes hayvanların » gece kulubu » cekme » kalp akce » gozleme » trenckotlu » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » ocbe » zuğurtluk » alt ust olmak » helâl sut emmiş » gurbuz » cunup » onerme » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » ornek » celtik kargası » cirişgibi » yuz yapmak » on alım » kuram mutasyonizm » emlâkci » civilemek » gravurcu » kotucul » ozgun » denkci » muge » gormek » siyanurlemek » gudumculuk » yurutum » goz » orumceklenmek »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.