tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlü eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cirkinleştirme » basıncolcer » art avurt unsuzu » cevrilmek » dunyevî » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gol kestanesi » citişme » mucize gostermek » ozel tiyatro » pergelleri acmak » hancerleme » acık zaman » ay tutulması » sure olcen » halil İbrahim bereketi » yezidîlik » rabbena hakkıicin » cağın gerisinde kalmak » guzelleştirmek » suvari boluğu » japon kaktusu » kader talih » sustalıcakı » toplu goruşme » celimli » kutuphaneci » polonez » bir veya tek başına » portorluk » percinlenme » tumselmek » sukûnet veya sukûnet bulmak » topac » cokbilmişlik » coğunca » karantina suresi » dokme » bozyuruk » gonlunu yaralamak » endustrileşme » cekirdek » yanlışcıkmak » acık elli » kucuk » guney » merak etmek k kalın okunur » ust » alcaltı » ana baba gunu »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.