tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlü eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nacar » dokuntu » ari dil » oncu tiyatro » beleşcilik » sus » olumsek » her boyaya girip cıkmak » ozbek » komurleşme » cıkarmak » ruzgârlamak » kazgıc » yardım etmek veya yapmak » su yurumek » sulu gozlu » argaclama » toskurmek » dovmeci » toren duzeni » ic guveylik » istifcilik » gocurucu » cıkarmak » yedek veya yedekte cekmek » vermemişveya vermeyince mabut » gıcırıbukme » olan insan topluluğu ulus » bir değer karşılığında birinin » carliston marka » goruşturmek » notunu veya numarasını vermek » capraz » buğday surmesi » ateşpuskurmek » kacamaklı » yıldırımlarıustune cekmek » yakut » yon gosterme eki » guneşgunu » entelektuel » suryanî » hasta olmak veya duşmek » elektronikci » ozgunleşme » kurdîlihicazkâr » yassısolungaclılar » tunuslu » turbin » ortusuz »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.