tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlü eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sutoğul » yapılan fıcıvb » j j » homoseksuel » uye aidatı » mesafe bırakmak veya koymak » cemen » kucuk capta » tebessum » gun balı » cok yıllık » bahce domatesi » carpıntısıtutmak » başına gecirmek » suslenmek » koturum olmak veya kalmak » mtırak mturak » eline gecmek » muhurcu » kullenmek » iki cenekliler » kup » veresiye karşıtı » ikiz unlu » subyan » kazak comelmesi » birbiri ustune gelmek » başmusevvit » gobek otu » el etek opmek » cavdar » dolmuşucak » yontemi ile hazırlanan tabla » dayanc » akım olcumu » bayram değil seyran değil en » bir avuc » uyelik aidatı » kucukle kucuk buyukle buyuk o » zorunda kalmak veya olmak » yureksiz » kalensove » patates koftesi » bir şeyler veya bir şey olmak » camura yatmak » ikinci cağ » anlamıverir » cıkmak » cakma » mahmuz ciceği »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.