tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlü eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
işin icinden cıkmak veya sıyrı » davranmak saygıgostermek soz » suruyu guden kurdu gorur » ağzına duşmek » dongel orucu » olumu goze almak » butunleme » donuşme » koklu aile » zuğurtlemek » ahcıbaşı » cekinik » tekst » şeytan ucurtması » cokuntu hendeği » az bucuk » catı » coğumsama » sunger avcısı » okse » cumbuşlu » cekul » icini kurt yemek veya kemirmek » olcuşturmek » aklından gecmek » ana cizgi » mustemlekecilik » avuc avuc » cabalayış » kelepcelemek » kufurbazlık » ors kemiği » yengecvari » ansiklopedik sozluk » kaclık » itham etmek veya ithamda bulun » yuz goz » bitki organizmaları » minibus » mezata cıkarmak veya koymak » ağzıvar dili yok » dunya evine girmek » caparız » duduklemek » defol » caldırılma » pure » mumkun » yonerge direktif » caykara »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.