tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlü eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fena gozle bakmak » mulâhham » kılıclama » can cekişmek » kosnu » oy cokluğu » koturum olmak veya kalmak » gelmeyen veya gelip de kıtalar » gorevlenme » » nukte yapmak » cıplak » guclendirme » parca parca » canak yalayıcılık etmek » gulme komşuna gelir başına » ele gune karşı » orta cağfelsefesi » şoyle » cozumlenme » golleşme » mineral » ziraatcı » namusait » ilk ornek » yuzu olmamak » cokuntu » kuskunu duşuk » oğretme » calkalamak » acık tohumlular » cıtcıtlamak » tart etmek veya eylemek » koycu » tebessumsuz » ustune yuklenmek » calışma » tukurmek » ileri geri konuşmak lâflar etm » fetva vermek veya cıkarmak » susen » başıdonmek » coğur » cuvaş » hesaba almak veya hesaba katma » fit vermek veya fit sokmak » duz » akrep » carpacak buyuklukte sembol ni » sumuklu bocek »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.