tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlü eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
taktikci » moğolca » pece » eğri yuz » tekautluk » duşunce alışverişi » sublime » palavra savurmak atmak veya sı » uzerinde kalmak » orgutlenmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » curum » kurşun dokmek » ayrık kume » ateşcıkmak » govermek » surgu » tam adamına catmak » kazanclı » teberruk » nukul etmek » halkcılık » kralice » maruz bulunmak veya olmak » bedcehre » sozsuz » yengec » levuloz » gunu gecmiş » cokluk eki » calmak » cekmek » cekyat » suruklenme » can duşmanı » kâğıtcı » ne buyrulur » gittikce » tel cekmek » gepegenc » goze yasak olmaz » başaktor » yenicerilik » tayfolcer » otobusculuk » yulume » havanda su dovmek » tehyic etmek » aklınıbir şeyle bozmak » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.