tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlü eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gun gunden » musevvit » cecik » kac kec » azrail in elinden kurtulmak » maraz esenlik karşıtı » bir catıaltında olmak veya bul » celme » altayca » koku » curuk veya curuğe cıkmak » tavukculuk » alcak kabartma » catışma » buzgulemek » mekanikcilik » sarac » um » sarıkart gormek » dağcayı » uzunclu » acık mektup » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » asker kacağı » duz kanatlılar » karanlığa gomulmek » dortlu » tukenmez » ceşme » cocuktan al haberi » uckâğıtcı » guvelâ » ıslık calmak » biri cok olmak » cizmecilik » nufuz etmek » cekirdeklenmek » pomakca » arkasında yer alan alfabetik l » okselemek » aşırıtepki » bağlac » bir karıyla bir koca dırdır e » icine atmak » cadır » a veya e gelince » bolum » sovup saymak » etmek » antikomunizm »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.