tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlü eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
moble » mizacsız » uzum » duşunceli » hancer » suru sepet » butunleşme » cağcıllaşma » toplumsal cozulme » gonendirtmek » kalıplarla desen yapılmışbez » her gun » vurac » orta ve yuksek bolumlerini bit » lisan » sercin » kacırga » cıkmak » gonullenme » şiddet gostermek » recete » karşılıklıbirbirini dovmek » odobenus rosmarus » kana boyamak veya bulamak » ac gozluluk etmek » sucluluk » yeri goğu ben yarattım demek » gulme » copurlaştırma » mehter muziği » ecel geldi cihana başağrısıba » vazgecmek » gelecek zaman sıfat fiili » başdumenci » kılıc calmak » kukreme » ictensizlik » soylem » hristiyanlaştırmak » gecmek » fuzyometre » cekişmesiz » deli gullâbicisi » edebiyatca » yarıunlu » kor sıcan » ozel » gerek gormek » yemin icmek » on kol kemiği »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.