tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlü eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kaplan bocek » gecmelik » taahhutname » cakıntısız » goğem » şohretli » ele » kavurmak işi yapılmak » goz sevdası » oznelci » ağacıkurt insanıdert yer » boşnaklık » utu » aksaklık veya bozukluk » yenene icilene bakılmamak » duruluş » bulbul » gun gecmek » cacaronluk » cevre sağlığı » obek obek » m » hoşgorulu » kotek yemek » anlamaya yarayan sınama » ağac kaplama » secmeli yemek » kuşucurmamak » soz konusu olmak veya soz konu » olur musun oldurur musun » gulut » pure » bebekce » kademli olsun » bak » hummasıolan » l » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » gozu kızmak » kacmak » centiklenmek » duşuk » bitki equisetum arvense » yalın ayak başıkabak » alâminut » yabancılık cekmek » sut danası » tazallum » teşkilâtcı » cenen tutulsun »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.