tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlü eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
fransızlaştırma » cırcıplaklık » davranmak saygıgostermek soz » paşacadırı » gun » ağzına bir parmak bal calmak » recelcilik » cevrinti » bayrakcı » icine su almak » patlangıc » toprağıcekmiş » ort ki olem » kıs kıs gulmek » kahrından olmek » muzikhol » muesseseleşme » seckinlik » gencleştirilmek » lektor » sıcmak » donum » gunahlı » bir ayak once evvel » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » salcalık » ofke ile kalkan ziyanla zararl » başortu » guzlek » itilâfcı » puren » kucuk karyola » broşur » uşuntu etmek » formulleşmek » detektor » hayalinden gecirmek » atmak muracaat etmek » soğumolcer » muhur pensi » yureği ferahlamak veya hafifle » secmek » maketci » nukul etmek » gullâbici » gumuşlemek » calımsız » curmumeşhut » munasebetsizlik » tukenmez kalem »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.