tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlü eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ad cekmeye girmek » nukleer enerji » kaşyapayım derken goz cıkartma » nacar » yuzde yuz » daha bircok şeylerin yapımında » guluşulmek » askere cağrılmak » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » kuşcubaşı » somurge » sureklilik ilkesi » ne care » cimnastikci » ağaclaşma » ses vermek veya vermemek » canak » icine dert olmak » goruşturulme » zaman tuneli » capanoğlunun abdest suyu gibi » şolen cekmek » temettu » seruvenli » benimseyip değişik bicimde anl » unlenme » bugunku gunde » kullemek » parca parca etmek » varakcı » geleceği varsa goreceği de var » kulâhcı » gozu arkada kalmak » ebussuut efendinin gelini gibi » gozden kacırmak » cıktı » gozdağı » buyuk » dokme demirden yapılmış uclar » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » inmek » boykotculuk » şeytan orumceği » azot karışımıgaz » oğrenci bileti » basın dunyası » balıkcıyaka » duğun ciceğigiller » naturizm » centilmek »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.