tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlü eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bolum » iceri » uckâğıtcı » havan dovucunun hınk deyicisi » venuscarığı » kalıc » hırkayıbaşına cekmek » şap gibi donmak veya kalmak » gosterilmek » kırdırmak işini yaptırmak » bolumlerine konulan ağırlık » bicmek » suzgec » yuklu » ozru kabahatinden buyuk » dortlu » falakaya cekmek yatırmak vurm » yara acmak » tecrubeli » une kavuşmak » gumbur gumbur » deş teş » mulkî » lâpon » plâstikci » lehce » dunya guzeli » kamcılanış » ileri veya one surmek » haberin olsun » edinc » gunluk guneşlik » bazıdingil doner bazıteker » başgostermek » kacınılmaz olan şey » muşahede etmek » dokmek » bonkorluk » colpa » pence » değer bicmek » eğir koku » acıklanma » kotumsemek » koşeye sinmek » kutleşmek » aradan cekilmek » emlâkci » kırbaclama » munasebet »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.