tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlü eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
arap » saclı » maca » uzatılabilir » hil at » duşkun » cap » kavunici » oykunmek » gozlu » pir ol » lâckalaşma » mec » dokum » sutkızı » adıustunde » mine ciceği » duz unlu » cırpıgibi » lenguistik » goğuslemek » yukleme » verilen genel ad afsun sihir » dovulmek » unvanlarının başına getirilir » uzerine olu toprağıserpilmişgi » icinde duymak » icine tukurmek » cur etlenme » alnından opmek » sonukluk » golge » cekme » ortaya duşmek » payına duşmek » davul birinin boynunda tokmak » keceleştirme » hukmu gecmek veya hukum yurutm » yargıc » reaktor » uleştirimli » muhur kimde ise suleyman odur » başa gecmek » tevessul » cıtırdayış » cıban başvermek » koşeleme » oyuncak » koseyle alay edenin top sakalı » gibi birtakım makinelerin işle »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.