tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlü eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dovuşken » notrluk » cakırlaşmak » menşevik » muteessif » hazır duruma getirildiği omurg » hot » kanadıaltına almak veya birini » zulâl » rezil rusva olmak veya rezil k » onder » indirme bindirme » dolaylıozne » boğurtme » koşe » onune cıkmak » gucsuz duşmek » sut şekeri » ic guveyinden hâllice » dolayısıyla verilen ortak ad » icindeki en kucuk birlik » an anesiz » kabul kabul etme » dolaylıtumlec » acık alınla » yer ozekcil » tuylendirme » ile beraber » muncer » acısal uzaklık » kor ağac » yaydığıgozle gorulen ışıma » ntı nti ntu ntu » oge » podosuet » cıvdırmak » hukumdarlık » kucuk sesli uyumu » gosterişlilik » yolgecen » doşemeci » mısır turnası » sahaca » hırkayıbaşına cekmek » tuy duzmek » cayırlaşma » cekinmek » sepetci soğudu » muzakere etmek veya yapmak » olumsuzluk »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.