tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlü eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
namzet gostermek » hatıra veya hatır ve hayale ge » olumlu tumce » ağır kacmak » oğretiş » duğme » celme » el ile elle tutulur » mangal komuru » koşe atışı » yılan ciceği » ne oluyor » dokuluş » oge » suluk gibi » gecirtilme » coğulcu » luk boyası » toprakcıl » onduleli » surgun » diplomatca » altın kupu » inancsız » coreklenme » geciş » tıkaclama » onunu kesmek » dışgucler » aleyhinde veya aleyhine soylem » faydasınıgormek » kamcılatma » meşrutiyetci » koşe » yazıp cizmek » camlık » ustelemek » cop sepeti » dışyarıcap » kasetci » kıskanclık etmek » sakalım yok ki sozum dinlensin » onune gecmek » değirmenin suyu nereden geliyo » lece » cardak » polonez » butunu » sonradan gorme gâvurdan donme » kamanco »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.