tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlü eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oğrenim » dayanma omru » iciş » ağız acmamak » bir cift soz » induksiyon » komunist » dondurme » puskuruk taş » kin beslemek veya tutmak » yeni eflâtuncu » kulfete katlanmak » koleleştiriş » urun » kireccil » muteessir » tecennun » orta cağfelsefesi » hakasca » bicimini alır hidrojenle oksi » gecimsiz » uzerine gelen duvar ağırlıklar » bir istek ve surerlik bildirir » cakışma » culcu » duzenek » centme » saat başıgaliba » zanaatcı » odev bilgisi » koreltmek » mes ul » cocukla cocuk buyukle buyuk o » ucgen prizma » avazıcıktığıkadar » duse » yuzu pek » şeytan cekici » buyuk hanım » kalp akce » cakşır » kırlangıc » yuzu gozu acılmak » boyle » tutun » gecirmek » formulleştirmek » catal » yabancılık cekmek » pur »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.