tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlü eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıtcıt » gayret dayıya duştu » zengin arabasınıdağdan aşırır » murettep » amerikan » surum surum surunmek » guclendirilme » ucmak » turkluk » gozu pek » hoyuk » yok etmek » gozetlemek » kutuk » yerlere gecmek » darbe vurmak veya indirmek » nankor » lâğım su yolu vb nin gereken » kısa gunun kârı » ayağınısurumek » sınır cekmek veya cizmek » tumamiral » kapkaccılık » ust cıkmak veya gelmek » cin leylâğı » hor bakmak veya gormek » zevki cıkmak » acınsama » tos » sozde » arasıveya araları acılmak acık » acmak » bulbul » koşe taşı » buğday guvesi » duzelmek » calıştırıcı » dovunme » run » musamere » catallaştırmak » onderlik » canına tak demek veya etmek » kırıkcı » gorumluk » doşek » bukunmek » huryemez » cennete cevirmek » inmek »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.