tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlü eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucuz alan pahalıalır » leyleği havada gormek » cıtırdatış » kultur varlıkları » sutu bozuk » cenek » hâşâ summe hâşâ » cileden cıkmak » cavuşluk » yuz vermemek » kuru yuk » on yargı » musademe » nesnelerin butunu » cemaziyulevvel » omursuz » somurgeleşme » cengi » dişini sokmek » ic ağa » doşeme » onel » vechişebeh » hır cıkarmak » cok koyu sarırenkli guclu bir » parca » pergelleri acmak » zorun ne » cağrışımcılık » gerec » yunmuşarınmışveya yıkanmış » caktırma » oyle » işe bak » kendi kendini yemek veya kendi » guzelhatun ciceği » duzen » olu » yolgecen » altayca » cozumlemeli » kor kurttan bile vazgecmemek » ofkesini cıkarmak veya almak » bisulfat » almancılık » araştırma gorevlisi » okceli » mecus » dekartcılık » ust dudak »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.