tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlü eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bıcaklı » nerede hareket orada bereket » sukûnetli » selâm durmak veya selâma durma » adaptor » allah ziyade etsin » iceri » mustefit » dutu rubus caesus » ceper » ucmak » sonmek » cıkrıkcılık » vay anam vay anasını veya va » cakmak » kuşatma ihata » arayıacmak » su urunleri » buyuye kapılmak veya tutulmak » kullanılırdı » gecersizlik » ozenilmek » teneffus » rusluk » kacıngan » tutamac » ağzına duşmek » calımcı » sokuş » geckin » cebi delik kimse » gozu gonlu tok » kumeden duşme » orgutlenme » cenesini kapatmak » kulturlenmek » hurriyetcilik » az tamah cok ziyan getirir » zararına kazanc sağlamak » alıc » bir ucu sivri olarak yapılan t » kacmak » muteakip » tarla acmak » tukurme » bohcasınıkoltuğuna almak » kursu » pencik » mizac » olum tazminatı »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.