tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlü eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yan gozle veya yan gozle bakma » başustune » gocmen » yazılan yazıveya yapılan resim » yasak bolge » bolutlenme » gerci » kacınganlık » İcra ve İflâs hukuku » avcunun icinde tutmak » onleyiş » calkalamak » adamkoku » ici tez » cimlenmek » cerceveli » alıcıcıkmak » suzum suzum suzulmek » guvenilmek » cetrefilleşme » inmek » ağaccık » edat tumleci » ayağınıcekmek » merhem » karun » sakalına gore tarak vurmak » acılım » tekercalarcı » celebice » iğne atsan yere duşmez » cınlatmak » bal dok de yala » orgucu » cimentolu » cebic » kaktusgiller » catapat » mac mec » torpu » iz duşumlu » i hâli » surre emini » orgutlendirme » yoğunlukolcer » golcul » elcilik » cerviş » kaba duzen » ilâcsızlık »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.