tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlü eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozunde buyumek » an anecilik » sın sin sun sun » şolen cekmek » coğu kez icinde yapıkalıntılar » mes uliyet almak » illuzyonist » tecavuzkâr » od » sıcan deliği bin akce » plâstikten arac » calarmak » surusune bereket » ti » cokca » ra » bucur » bıcak cekmek » mucadele » koc » purceklenme » icine sokacağıgelmek » sungulemek » goz kaşsuzmek » bu cumleden » camurluk » sumsukleşme » yukumlendirmek » sozu veya lâfı ağzında gevelem » kul » ustune alınmak » sure olcumu » ya deve ya deveci ya deve ust » cok şişmiş » sucsuz » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » dokmek » icraata gecmek » molekul » camgobeği » a dan z ye kadar » cem » guduk kalmak » su kucuğun soz buyuğun » bitkisel veya hayvansal madde » organların her biri » mumtaz » yuklenmek » gecmişlerini karıştırmak » n »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.