tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlü eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuzu gozu acılmak » durtmek » cihanşumul » kacakcı » tekduze » kopekleniş » teşbihte hata olmaz veya olmas » ustune kalmak » cişetmek » luzum yok » vatanî gorev » dunya » sosyolenguistik » başa gureşmek » um » davranmak saygıgostermek soz » surmeli » calışma gezisi » karikaturleştirme » uc etek » kulac atmak » guzide » temayul » uckâğıt » azrail e bir can borcu olmak v » arabistik » ağacıkurt insanıdert yer » umtırak » ciğnek » kendisini değiştiren calışma s » temel cumle » halel getirmek veya getirmemek » fiil cumlesi » arac » siyasetci » gureş » lâstikci » ozendirme » karikaturluk » ceyizlemek » kilimci ile kor hacı » esmer kuf » uruşmek » yetişen bir ağaccık corylus av » kokturkce » soz duellosu » ruyet » kacaklık » cakılı » cepel »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.