tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlü eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
faydasınıgormek » burume » sunger gibi » kucuk onerme » adama donmek veya benzemek » gormek » gecmek » gok gurlemesi » tevellutlu » cehennemin bucağıveya dibi » bulunan kimse » keceleşme » ozen » lı li lu lu » kırcıllaşma » furu » hint pamuğu » oleyazmak » bıcak gibi kesilmek » tetik ustunde beklemek » gıcırıbukme » aleyhine donmek » cığralık » celâlî » gorup goreceği rahmet bu » cumhuriyet bayramı » cimdikleme » girişik cumle » ordinaryus » girdisi cıktısı » asgarî ucret » tavşana kac tazıya tut demek » ucten dokuza » sabahcı » kuyruğunu tava sapına cevirmek » akaclamak » ağac morus » başlangıc » catal » cokturme » bakar mısınız » kolcer » mutehevvir » hintce » cakma » muşevveş » surmek » koruklemek » uyku gozunden akmak » kamcılanmak »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.