tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlü eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aclıktan olmek » takipci » kimin nesi » dil surcmek » duşunceli » haber studyosu » cevir sesi » İspanyol muziği » onemsemek » gayrimumkun » yururlukten kalkmak » cığrışma » soz acmak » ses seda cıkmamak » ciftehane » eski koye yeni âdet » odevlendirmek » yalıcapkınıgiller » ne gunlere kaldık » tutturgac » paspascılık » ağız actırmamak » cimlendirme » cipilti » macar salamı » eşeğini veya atını sağlam kazı » gozleme » goresimek » komurluk » kurekcilik » cekememek » korletme » başdondurucu » icinde duymak » cengi kolu » İki veya daha cok maddeyi birb » acıktan tayin » gozlukculuk » ciriş » sonumlu » muamele gormek » percinsiz » calkantı » gonullenmek » kader talih » zihnini celmek » konveyor » yuksek » canımın ici » kutuphanecilik »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.