tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlü eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
manipulâtor » yukunmek » golge balığı » lâckalaşma » cevir sesi » alâkayıveya alâkasını kesmek » ic evlilik » ele » gozune kestirmek » protestan » kendinden gecmek » yuzu gulmek » nufusunu cıkarmak » başkasına ait olan bir şeyi iz » zucaciye » manzarasıolan » kucuk onerme » once » cırpmak » yuksek » nuktedan » fiyat veya değer bicmek » yonetim gideri » tekerlek kırıldıktan sonra yol » icten » catırtılı » ust alize » acık onerme » kuplu » cabalamak » ucara atmak » bıcaklatma » suruklenme » elekcilik » boyun bukmek » umitsiz » mulk » bolumleme » tumel » guzel duyusal » ic salgıbezi » acılmak » oz yonetim » aman derim » gucleştirmek » tazıo tazıama culu değişmiş » taklip bi » dort işlem » kırbaclama » mustehase »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.