tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlü eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cam yarmasıveya bolmesi » secme hakkı » cilenti » koktencilik » tohmet » oldubittiye veya olupbittiye g » kacırmak » goz kuyruğuyla bakmak » tevarus » palet » dunyayızindan zehir etmek veya » yuz yuze yaşamak » koklenmek » noroloji » cerkezce » golge duşmek » tokat atmak aşk etmek veya pat » alt ust etmek » duğum atmak » suntırac » sut mavisi » soz veya lâf duşmemek » kuskunu duşuk » guzluk » dadaist » mizahcı » karaman ın koyunu sonra cıkar » urus » yuzune vurmak veya carpmak » voli cevirmek » gabonlu » ik » gorgulu » revu » cayırlanmak » yeni dunya aslanı » koylu » goz yuvarı » ucuklaşma » kupleği » icbukey » lunet » kumeleşme » uslûpsuzluk » makine veya bir kuruluşu plân » hamala semeri yuk olmaz » karşısına gecmek » gomlekliler » gulleci » kulac »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.