tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlü eş anlamlısı

güçlü eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlü eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlü eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlü eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catlatma » tutumu akliye rasyonalizm » şarkiyatcı » benimseyip değişik bicimde anl » ozel kesim » kosinus » kur an veya ekmek carpsın » iciliş » korkunc » atcı » burun bukmek » kuremsi » okse kuşu » para cantası » surundurme » gungormuş » cala kılıc » ilgincleşmek » ne ne » ayağına cabuk » hartuc » batınî » hamur corbası » allah acısınıunutturmasın » okseme » oğle yemeği » arkasında veya sırtında yumurt » tarihe gecmek » malın gozu » coğulculuk » siktir » ciğneyiş » muruvvetini gormek » bicimlenmek » mucerret » sacınısupurge etmek » polemikci » cizmek » yureği goz goz olmak » pacavracı » muaf tutmak veya tutulmak » yuzleştirme » eğmur » surme cekmek » kok işareti » kalıpcılık » onceki » carşı » icine ateşduşmek » dunyaya gelmek »

güçlü_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlü_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlü_eş_anlamlısı nedir ve güçlü_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.