tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fucceten » nogay » ec » dortluk » sacın ak mıkara mı onune duşu » soz acmak » gun balı » colleştirmek » abdestinden şuphesi olmamak » haric » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » bir şeyler veya bir şey olmak » gun doğmadan neler doğar » kazık kok » yuz gostermek » gungormuş » munderic » zerzevatcılık » turkceleştirmek » cavmak » yonelik birbiri ile uyumlu am » nacar » cavuş » koy turkusu » batakcı » tatarsı » hunerli » arıbal alacak ciceği bilir » muşabehet » calıkuşu » dovuşcu » oğretim programı » yalan cıkmak » maddelerden yapılmışkucuk tutt » cektirme » fikrini celmek » yuzsuzleştirme » gurultu bastırmak » cayırlı » ceng » kurekcilik » cizili » kılcık » mac yapmak » teehhur » gozemek » sungulenmek » alcak basınc » keceyi suya atmak » kukurt ciceği »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.