tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ışınolcer » cıplaklık » golgelik » dunya » ortaya cıkmak » coven » başdumeni » kul olmak » usderi » cift desimetre » kopeksiz » desikator » kacurga » donulmek » tenevvu » saba ruzgârı » cetrefilsiz » na » goğus boşluğu » turunu miktarınıgosteren cize » turkceleşmek » mucevher mahfazası » ofke topuklarına cıkmak » mukedder olmak » manuel » sulfur » havuc » icin icin yanmak » gun » cilekci » cekme kat » turkkâri » allah a emanet » iki eli şakaklarında duşunmek » dunyayıgozu gormemek » ciceklendirmek » doke saca » dokturme » samanuğrusu » yuz vermek » molekul » olmez oğlu » bu sıcağa kar mıdayanır » kurutularak ufalanmışhamurdan » tamir gormek » gonder » cın cın inletmek » ateşli silâh » ateşine veya nârına yanmak » dokumleme »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.