tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şın » cabucak » aristoculuk » taaddut » ateşli silâh » dilenci canağı » paraşut ile atlama » komşu kapısına cevirmek » mutercimlik » inti » gosterir » iceri » bey mi yaman el mi yaman » mustehcenlik » icinin veya yureğinin yağıerim » oğle vakti » cekirdek » gecgec yapmak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » suzmek » tabak sevdiği deriyi taştan ta » yer cekirdeği » gozu tutmak » sunnetcilik » balıkcılık » cekmek » iş arî » surunme » saati saatine veya dakikasıdak » sulfat » kusku » banliyo treni » terennum » sodyum klorur » ustune » neyce » duz rakı » soylemek » tezahurat » gucumseme » şilepcilik » catış » cekip gitmek » capullamak » dokmek » zorluk cıkarmak » surunmek » av dışında padişahın yanında b » deduksiyon » hey gidi hey »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.