tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
donmek » teşhis etmek veya koymak » altın yurekli olmak » purtuk » da de » başdondurucu » ordurme » durtmek » kacak » m2 » ters acı » spinosa » yuzde » hodukluk » secilmek » oğrenmelik » police cekmek » olumluk » koşe minderi » teessuf etmek » kusura bakmamak veya kalmamak » ustune yıkmak veya yıkılmak » goturmek » yapılmışince ve uzun şerit » saltanat surmek » boğazıduğumlenmek » işbirine kalmak » kulağınıbukmek » cağıra cağıra » ducar » boşnak » kolay işlenebilen yumuşak bir » dulger » alt ust olmak » gozu dalmak » golgelendirmek » turedi » unlem işareti » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » sıcankuyruğu » donenceli » emen bir bitki dionaea muscica » muteyakkız » kırıntıkulte » asitolcer » gozleri bayılmak » akdeniz mavisi » ozlemini duymak » tuketim » alumina »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.