tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buzuşuk » terakum etmek » yuz » ağac mantarı » torellik » pamukculuk » calımlanma » munasebet » bi » rovanş » gostermecilik » sabahlar hayrolsun » kutuk » acık oy » tuh » duzeltici jimnastik » suyu baştan veya başından kesm » takaddum » cekişli » mutenekkiren » papazkactı » gecimlik » yorgunu yokuşa surmek » kırılıp dokulmek » gosterim » ovunduruculuk » sıcan deliğine paha bicilmez o » karekok » ağzınıopeyim veya seveyim » teheyyuc » tatlısu frengi » kahır veya kahrını cekememek » evli evine koylu koyune » gecmek » başkonakcı » tunc » duşurmek » ac kalmak » aklından gecirmek » kokturkce » munasebetli » beylikci » on oda » pence » cullama » baskısız buyumek » etciller » terettup » guveyi olmadık ama kapıdışınd » odyometre »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.