tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catı » muteahhitlik » kotuleşmek » ipi curuk » cart cart otmek » kaypakca » ozluk işleri » muhafaza etmek veya edilmek » uzun parca » muderris » oy cokluğu » inzivaya cekilmek » corekci » mitral hucreler » ongorulme » başına gecmek » ucuncunun olmazlığı » tefekkur » gurultuye gitmek » kerem gibi sevmek veya yanmak » aklınıkacırmak » hareketin yeniden kurulmasıyla » aksiliği ustunde » durum » yarım gun » temiz yureklilik » surumcemede bırakmak » canıcekmek » guvenilir » caydan gecip derede boğulmak » yay ayrac » w » ic bakla » umum mudur » goruntusel » dunyalar biri in oldu » oneriş » değişkene gore hesaplanan sayı » cık cik cuk cuk » ayağıile veya kendi ayağıile g » kebapcı » sinirleri alt ust olmak » puskurme » koc yiğit » carkcılık » seslendirmek işi veya bicimi » ic gezegen » govermek » ul » ağzınıveya cenesini tutmak »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.