tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gunu birliğine » dokum evi » kabuğu dışına cıkmak » buk » ardıc rakısı » gomec » surgulu » mubahase » one surmek » davranmak saygıgostermek soz » dortnala kaldırmak » cıvgar » kacmak » sonum ayrımı » ekmek carpsın » tuccarlaşma » uretilmek » keyif benim koy mehmet ağanın » catra patra » hititolog » ucurumlaşmak » aşık atmak veya aşık oynamak » carşaflamak » nukleer silâh » coluk cocuk » seci » kecileşme » eline ayağına kapanmak sarılma » butunu hars ekin » kecitırnağı » dovuşkenlik » sacıbitmedik yetim » carpıcılık » cizgi resim » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » dunya » şeylerden her biri tabaka » soylemek » cıvmak » kutuphanecilik » gurbete cıkmak » ınca ince unca unce » gun yayı » salon camı » cıtak » eşbicimlilik » kucuk terim » traktorcu » ak arap » mufreze »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.