tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sutune havale etmek » muteessir olmak » durgunluk cokmek » hristiyan » dışarıya saldıklarısıvımadde » keci inadı » ici kararmak » şoforluk » peşini bırakmak veya bırakmama » dava gutmek » mutevelli » duruma gelmek » endazeyi kacırmak » okceli » kız kacırmak » soz olmak » yukarı goğe doğru olan yanı » canaksı » durum durum » ciroz » gorunuş » tekâsul » cekiştiricilik » damarına veya damarlarına işle » fluoresan » sozde kalmak » gunduzleri » karanlığa gomulmek » beşpence » bocekbaşı » dans etmek veya yapmak » yureği katı » cicek gibi » millî huviyet » guluşulmek » guzelleme » diktator » ciceklendirmek » yururluğe konmak » govem eriği » inşaatcılık » muteşekkil » uzerinde kalmak » savaşcılık » uzerine bir bardak su icmek » buyucek » suruşturme » koruklu » hayat mucadelesi » uşuntu »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.