tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
girişik cumle » alcaklaşma » kopeğin ağzına kemik atmak » ozgun » burumcek » ici erimek » birbirinin gozunu cıkarmak » kaşık calımı » tekaut olmak » tepesinde havan dovmek veya de » cevrinme » oldurmek » uzerinde » yarım elmanın yarısıo yarısıb » pic etmek » fesatcı » cadısupurgesi » cipilleşmek » ceyrek » oho » muk » soz veya lâf işitmek » kopek balığı » kukla » yarım pabuclu » gozetici » capasız » pahaya gecmek » romorkor » gucumseme » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » muhtaclık » sarkac » sacmacı » orospu boreği » ureme organları » duğum duğum » ruh cokuntusu » yapmacıktan uzak duzgun anlat » okuz balığı » kapıacmak » turkceleştirmek » pacasız » ispenc » hint fıstığı » kul bağlamak » korkunclaştırma » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » tavukpencesi » muşarunileyh »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.