tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğrenmelik » kuflenme » lehce » piclik » gumec » nufuscu » surme » sutleğengiller » cene cukuru » gonul ferahlığı » bulbulu altın kafese koymuşlar » yalın ayak başıkabak » departman » celik » lâmadan oluşmuş arasına yerle » icilmek » boy gostermek » kırk kapının ipini cekmek » yalanıcıkmak » tuylenmek » umit etmek » anca beraber kanca beraber » kralice » nobet beklemek veya tutmak » kur » it » yureğine kurt duşmek » zurafa gibi » sacalamak » cekilme » sınıkcı » bakar kor » mulâki » kaplumbağa yuruyuşu » oğleuzeri » dur » işguzarca » deniz gecişi » ozveren » eltieltiyekustu » acık senet » hırvat » catık yuz » hata etmek veya işlemek » hukum » durum » cizik » bir baştan veya uctan bir başa » goz aşinalığı » zam gormek »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.