tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzsuzleştirmek » doğaustuculuk » aslan sutu » dağcayı » curutmek » oğrenci bileti » kacmak » ince karton parcası kartvizit » surumek » gordek » muhabbet ciceği » hafta ici » guvelenme » sıkıntıcekmek » kıpcak » ağacsız » icine oturmak » yulunmek » eskisi kadar veya gibi » kun » orneklenmek » kanıicine akmak » orneğin » kırmızıcuruk » koşeye atılmak » temerkuz » ciklet » eli boşdonmek cevrilmek veya g » bicimini alır hidrojenle oksi » kuturdetme » acıklık » mutemmim » kalemiyle yaşamak veya gecinme » gozleri yaşarmak » bukluk » rontgen cekmek » goz kuyruğu » duşsuz » fetus » cirozlaşmak » bir cift » pencuyek » sublimleşme » ayva receli » faulsuz » ongormek » ozelleşmek » kopru başı » cobanaldatangiller » ağzına duşmek »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.