tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kaval tufek » kemik parca » mucadeleci » dunku » dolaba girmek veya gelmek » hancer ciceği » granduk » cok guzel kadın » aklınıbir şeyle bozmak » zarfcı » yerleşim yerinden başka bir ye » civanpercemi » guclendirici » alcalış » faaliyete gecmek » dışdunya » dunden » yuruyuş » dokturmek » uşuntu etmek » camaşır takımı » olumluk dirimlik » turna gozu gibi » katranıkaynatsan olur mu şeker » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » yuzeysel » yuzu olmamak » sondurmek » ağına duşurmek » cağrışımcı » ekmek elden su golden » guclu » amaclı » kulağına koymak veya sokmak » dopiyes » yenilir veya yenir yutulur şey » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » gununu gostermek » ormek » baklayıağzından cıkarmak » oru » calımlanış » li » goncu » kotuleşme » toprak cimento » od kesesi » nikâh duşmek » cocuk yapmak » arbutus uneda »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.