tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzum uzume baka baka kararır » ustune toz kondurmamak » kısa unlu » kacınılmaz olan şey » sıl sil sul sul » cirişlenme » nasihatci » baskul » cekiye gelmez » elinde buyumek » hizmetlerine bakan uyeleri ha » dokuk » gorulmek » furumaye » gondermek » darulfunun » kur anıkerim » alcak basınc » tup » işbolumu » goz yuvarı » batakcı » kutlu » cıkrıkcın » istatistikci » fair play » kup gibi » liman işcisi » soğdakca » cukurlaşma » naciz » başıacık » gucendirme » cadır tiyatrosu » durtmek » ağına duşurmek » cepci » kadar ıskarmozlar arasına uyu » ecele care bulunmaz » curuk » bicimsizleşme » yuz gorumluğu » postekiyi kurtarmak » fenike portakalı » ortmek » aslan » kurtcul » evlenmelerinde yasa bakımından » boynu armut sapına donmek » duşunuş »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.