tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
likor » muntesip » goze gorunmek » acılmak » lisan » nonfiguratif » guneşyanığı » mutelezziz olmak » karşıtı » gozlenmek » baskul » traktorcu » guluncleştirmek » derc » catal ses » mukeyyifat » huyu huyuna suyu suyuna uygun » cırılcıplak » butuncu ekonomi » jole » modullu » w » nacar kalmak » yureğine oturmak » ustune yuklenmek » ayıptır soylemesi » cepellenmek » dunur gezmek » carşaf » yuzulmek » gonye » guvelenmek » anadan yeni doğmuşa donmek vey » para donmek » iblisce » muessir » copurluk » dokunac » cıkmak » sus bitkisi » ateşten gomlek » reflektor » tuccar » alkollu » bolumlerine konulan ağırlık » gun doğusu » cayır » zanaatcılık » spiritualizm » ici bayılmak »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.