tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bundan boyle » hukumdar » acmak » allah son gurluğu versin » gork » komurleştirilme » ozene bezene » ofkelendirme » cır cır otmek » gerekce » kırkından sonra saz calmak » işlemeli yollar » allah var veya allah ıvar » hoşgormek veya karşılamak » arap sabunu » paradan cıkmak » koklemek » civicilik » genişce konuşmak » temas etmek veya biriyle temas » genellikle orduda veya yatılıo » parca purcuk » şiddet gostermek » goz » suhulet » inc » ufleyici » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » zebur » mucahit » işi uc nalla bir ata kaldı » budu » kulupler arası » ozumlenme » muştereken » emanetci » luks » kılıc pabucu » catlayış » teselli etmek veya vermek » dilekce » kurduğu medeniyetleri kendi i » ancuez » cekic makinesi » tunuslu » yureği yaralı » duğun değil bayram değil eni » ala yuntlu » te » hipotenus »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.