tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orme » kireclenmek » estetikcilik » gec » ibaret olmak veya kalmak » salcalık » koltuk gozu » guveyi girmek » terzi kendi sokuğunu dikemez » akılsız başın cezasınıayak cek » seckinlik » bileşik onerme » bicki yapmak » ha bugun ha yarın » camgiller » cene yarıştırmak » goz aydına gelmek gitmek » geciriş » gurleyiş » ozellik başkalık ayrım » gonul yarası » kokleştirme » cozum » orcin » turşusu cıkmak » ulusculuk » ici cıfıt carşısı » carpıtılmak » teveccuh » ozek ağacı » oyle olsun » cehreli » dağcamı » gonul meselesi » supruntuluk » başının derdine duşmek » ağza duşmek » hitit » kuşculuk » patlangac » verilen genel ad afsun sihir » eli ermez gucu yetmez » secmen kutuğu » boşkume » canak » kırc » yârdan mıgecersin serden mi » comleklemek » yapılmışbağlantıparcası » apoletleri sokulmek »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.