tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
işi ne » tebdilihava » tume varım » imtizac » se » sunger » akıl akıldan ustundur » şuphe yok » ballıborekli olmak » serdengecti » dort dortluk » cukurunu kazmak » penceleme » su gecirmez kumaştan yapılmışt » boluşturme » sene » goğermek » tayyor » alak elek » koşe » ickili » soylemek » percinleştirmek » ayrıcanak yapraklılar » cağ » civi yazısı » maaşa gecmek » calkantılı » ucluk » civileme » tarcın » ay » acık pazar » kebapcı » orseleniş » kaşgoz etmek » ustunluk karmaşası » vakitce » soz yarışı » musluman » capkınlaşmak » remil atmak veya dokmek » şarapcı » yeni eflâtunculuk » dili olsa da soylese veya anla » mez » multeci » cakıl » goz bebeği » nufus bilimsel »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.