tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buk » sozlendirici » arkasında yer alan alfabetik l » maymuna benzetmek cevirmek vey » otobuscu » soyleşmek » olmayan bağımsız hur » kalbini acmak » cocuk yetiştirmek » fıcıcılık » cita » ac goz » gorkemli » me » ozumsemek » tek kurekle mehtaba cıkmak » gereği duşunulmek » nobet şekeri » akciğer gobeği » tuydurmek » dubbuekber » tavanına cokmek veya yıkılmak » cizmek » alcaklık » şeytanın kıc bacağıveya art ay » mucamaa » sıcan deliğine paha bicilmez o » bulbulyuvası » dortluk » turt » sursat » ucuz alan pahalıalır » kamanco etmek veya edilmek » araştırma gorevlisi » cam » okuz gibi » cekirdeklenme » gore » cileli » tuzağa duşmek » kucuk bitkilere verilen ortak » cakırkeyf » ulfet etmek » boluşturme » bicimini alır hidrojenle oksi » keyfini kacırmak veya bozmak » kuşade » soylemediğini bırakmamak » cu » omuz opuşmek »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.