tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ayağıuzengide » duzenleyen ve genel olarak ilg » guneşcavmak » yuksekten ucmak » ay cekirdeği » cengi » cın cın » ruyalarına girmek » duzgun » bulanıkca » ala gun » yapılmışarac damga kaşe » durtuşme » pek yuzlu » tuy gibi » herkes gider mersin e biz gid » allah kısmet ederse » rolu olmak » dunya goruşu » cıldır cıldır » ağız tufeği » dunya âlem » kafayıcalıştırmak » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » muşahhas » canis lupus » cızıktırmak » cicekleniş » somurgen » parcalara verilen ad » yuzer havuz » kulturlenme » ağzınıaramak veya yoklamak » odiyometre » kemane cekme » mudellel » oğut » kusku » her tur gosteri yapmaya uygun » kitapcılık » cokbilmişlik » hispanica » motorkroscu » yolgecen hanı » sıcraşmak » duğme » kılıc kuşanmak veya takmak » guler yuz » batakcı » catlama »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.