tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kelepce » buyuk » balcak » yonelik » baskul » cene » duşuncelilik » kurduğu medeniyetleri kendi i » calgıcıotu » pusur » colpalık » cekme » cekirge otleğeni » pece » yalancıcıkarmak » emir cumlesi » muştehi » turdeş » urkuntu vermek » ay donumu » hurmet » oldurme » oykulemek » bolum » asıda olmak veya asıda kalmak » cığırtkan » fennini almak veya kapmak » duşunceli » ileri veya one surmek » coban salatası » yuzsuzleşmek » cimmek » cam sakızıcoban armağanı » bahcecilik » ors » kacık » kuluckaya oturmak veya yatmak » muzayede » inişcıkış » duzensiz » soz cambazı » iktisatcılık » Şafiî kopeği gibi titremek » oksuzler anası oksuzler babas » carpmak » tecavuz » saklamak inkâr etmek » oğuzca » başkurt » ic »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.