tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hayrulhalef » i » gelinlik etmek veya tutmak » suclu » etut » rumlaştırma » kervan culluğu » dile veya dillere destan » sonum ayrımı » ıskaca » kureselleşmek » ruzgârlanmak » icinden gecmek » soven » ruslaştırma » yuzunu kızartmak » nazizm » m2 » catıştırmak » guclu » nispetci » gozleri acılmak » tekniği » yuz akı » hasretini cekmek » seckin sivrilmiş » mubarek olsun » cift kanatlılar » kul rengi et sineği » mustevli » berbat etmek veya eylemek » bir atımlık barutu olmak veya » yuzustu » kıt a » yureği goz goz olmak » elini eteğini cekmek veya kesm » doğaclamak » cok yuzlu » koy oyunu » arnavut » rucu » melul mahzun » puruz » turap » şartlıbirleşik cumle » coğaltmak » hareketlerde bulunmak » yuruyuşkolu » suya duşmek » madde »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.