tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acılım » australis » gozetletmek » olcuşmek » yukselti » sokuntu » umur gormek » cecen » bir şey soylemek » goz kulak olmak » posteki saydırmak » gucleniş » bolum » gecindirme » meslek ici eğitim » calmac » malta taşı » ulkuleştirilmek » garnitur » beslenme cantası » gunindi » kapıdan cevirmek » suzek » birbirinin ağzına tukurmek » tartışma goturmek » tecennun etmek » coğaltma » papirus » can kaygısına duşmek » cevrelerine saldıklarıkendiler » taharruş » cocuk işi » sıra dayağıcekmek » kriz gecirmek » dehşet sacmak » yurutulmesini ve bunlara dayan » iki rahmetten veya iyilikten b » dağcayı » hukûmet » tavukculuk » haşatıcıkmak » kahrıcekilmez » şukur » gomme » fırıldakcılık » beklenmediği umulmadığıveya c » heple hic ilkesi » v » capar » coğaltma makinesi »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.