tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dişdamak unsuzu » bıcak bıcağa gelmek » yıldırak » icerlek » coban salatası » anlamıverir » guderi » guc kazanmak icin calışmaya ar » guneşcarpmak » coğaltmak » acılıp sacılmak » mitralyoz » ir » kafa işcisi » suyu getiren de bir testiyi k » muş » fındıkcılık » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » denizde kum onda para » gozluk takmak » cırpışma » caprazlaşma » orneklemek » cat etmek » eski defterleri karıştırmak ve » podosuet » mutehassis olmak » ayağının bağınıcozmek » zerduştculuk » rukun » carmık » cekeceği olmak » su gibi aziz ol » icerik » borc altına girmek » sebep olan fiziksel enerji ha » ulaşabilen yatay uzaklık » beşikci » sut cocuğu » balık corbası » ayağıduze basmak » sempati duymak veya beslemek » yonlu doğru » cağrıcı » terakki gostermek » guclukle » kacımsama » tecrubesi olmak » ya ya » harman dovmek »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.