tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamı

güçlünün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dostluk başka alışverişbaşka » cermik » yan pala zeydun » cenekli » ağzınıkapamak veya kilitlemek » duğum vurmak » sut kuzusu » analizor » iki eli boğrunde kalmak » ağzının ici yangın yerine donm » yapılan fıcıvb » mundemic » ceper » kucuk onerme » balıkgozu objektif » caylık » cuvaşca » karşıtı » uzunlukta bir yanıyivli yuva » kalkan bocekleri » luks lâmbası » teşekkul » gulmeceli » afrika cekirgesi » tebessumlu » patlangac » carpım tablosu » bunlardan yararlanması » catlaklık » cemkirmek » ozdeştirme » kıskac gozluk » ac susuz kalmak » gosterisi » veya krom kaplanmışcember bici » katır tepmişe donmek » cıldırış » paraşut birlikleri » komurculuk » kılık kıyafeti duzmek » kerpicci » se » gorunumlu » ayıgulu » surmeli » muşkulâtlı » sumkurmek » cekemezlik » on teker » oz dışı »

güçlünün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamı nedir ve güçlünün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.