tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uremek » talip cıkmak veya talibi cıkma » sulukcu » cepel » piclik » cok sozlu » arac » perdenin uzerinden oynatılan » gereklerine uyacak duruma soka » formul » cozuşme » uzerine cullanmak » yeni eflâtunculuk » kemale ermek gelmek veya kemal » mustevli » uzre » sepet havasıcalmak » cadır canağı » doygun olma durumu veya gonul » fakulte » uzaktan bakmak veya seyirci ka » cerre cıkmak » cıkarmak » cat pat » maraşdondurması » koprucu » yaya civisi » gomme balkon » soyunup dokunmek » duşeşatmak » sınamak tecrube etmek » muze » tımarhane kackını » cıkarmak » dunyayıanlamak » koprulenmek » docent » parcalarıkaynaştırma işi veya » yapılan resim ve bezeme işi » uc » cok uluslu » kulfetsiz » buzuşme » guven oylaması » tovbekâr » uluscu » icli dışlılık » gecmişi olmak » capkınlaşmak » pof »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.