tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sırtustu » duşeş » celişmeli » haraccı » sacmak » parantez acmak » duzayak » gecmek » yuklem obeği » uvez » adıcıkmak » urperti » işcevirmek » kâbus basmak veya cokmek » secki » orgulu » tumamirallik » koruk gibi » omca » alkışcı » oz bağışıklık » şarkiyatcı » tecahul etmek » pişmişarmut gibi birinin eline » aylakcılık » mutehayyir » sozcuk vurgusu » be » koyuvermek » ahmakca » amaclama » ne buyrulur » tavukgoğsu » balıkgozu objektif » kazak » fon muziği » teselsul » zumrutlenmek » gucleşmek » uzerine almak » gulbahar » sınır cekmek veya cizmek » fesat karıştırmak veya fesat c » kepceburun » guvence » huzunlenmek » mudana etmek » kılıfcı » allah a yalvar » yarışcı »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.