tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soz tutmak » uzerine bir bardak su icmek » eğen » germanist » japon denizi » kopeğe hoşt kediye pişt demem » gerekce » cınar » yurumek » şeylerden her biri tabaka » emlâk burosu » popularite kazanmak » uyeliği duşmek » bir derece veya bir dereceye k » temel civisi » mukedder olmak » ickicilik » mık mik muk muk » allah utandırmasın » duğum » purtuklenmek » ici ezilmek » suluk vurmak » gosterge » takaddum » kasetcalar » celik parca » merdane » papara veya zılgıt yemek » kluz » monatcılık » cuz î » sene » kafasında şimşek cakmak » govem eriği » kontor » munazaa » kucuk » elle tutulacak tarafıyanı kalm » olu salı » cevgen » olumlu cumle » icin » canına yandığım veya yandığımı » muhliye » arasında den başka anlamıyl » ciğin » ipipullah sivri kulâh kalmak » ruya » gucu »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.