tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guneşlik » zumrut yeşili » tutuncu » politika ile uğraşan kimse si » cığduşmek » corapcı » cimenli » capasız » teknokratcılık » oğul cıkarmak » cıkarmak » gozunun onune gelmek » odemek » terzi kendi sokuğunu dikemez » sineye cekmek » muzipce » gozetmen » sloven » yon belirteci » hâk ile yeksan etmek veya olma » murşit » keceleştirme » azotolcer » cengel » kotuleşme » su » sozsuz » sun î » sac sakala karışmış » başbaşa veya kafa kafaya verme » sacalanmak » uctaş » comaklama » sumeroloji » tam ustune basmak » civitlenme » allah etmesin » cırpıştırmak » kor şeytandan bulmak » luzumsuz » dolambacsız » yuz surat davul derisi yuz sur » caba » gunaşırı » buyuk kalori » sn » basıldığında duyulan kımıldama » cizik cizik » cakaloz » suclandırılmak »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.