tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cevrelenmek » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » cağdaşlaştırmak » mavişmavişbakmak » yureğini dağlamak » ne hesaba gelmek ne de kantar » yorgan yuzu » hapcılık » ciftleştiriş » millî huviyet » ickicilik » nasip etmek veya etmemek » hukûmet » girip cıkmak » ahbaplığa dokmek » onceki » bicerbağlar » bicici » macuna » elinden hicbir şey kurtulmamak » cevher » mucellithane » ileri atılmak veya cıkmak » akaclama » kosele gibi » donuşturme » bir nesneye kece gecirmek » cıban ağırşağı » inmek » turkleşmek » gonderme » siparişci » ciğleşme » kurutac » doğaustu » gulumseme » ozdek » hakcası » cadır devlet » icli dışlı » dortluk » karadağlı » allah cezasınıvermesin veya al » hırvat » futuroloji » pek gozlu » ozonolcer » cıtırdama » stokculuk » goz evi »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.