tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureğini dağlamak » actıağzını yumdu gozunu » duşgucu » oldurmek » boşinanc » izazuikram » ozezer » benicinci » telli calgılar » curuk veya curuğe cıkmak » guzelleştirilme » kanada kavağı » ac doyurmak » sove » cankurtaran duduğu » iftira etmek veya atmak » icin icin yanmak » başustu » cat etmek » gozleri cakmak cakmak olmak » sacula » surgulemek » golgeli » ciğnem » ca » bromur » civici » gommek » oğrenmek » soz sozu acmak » ata et ite ot vermek » sacmak » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » gorevli kişiler » catışılma » kavgaya girişmek veya tutuşmak » oduncu » cıkmak » tarikatcı » kacışmak » gufteci » altın tutsa toprak olur veya » genel kutuphane » inakcılık » cıplak gozle bakmak » gelecek zaman gorunumu » ta » goğsunu gere gere » ığrıp cekmek » isimden tureme fiil »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.