tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muşirlik » civit rengi » yuzleştirmek » kul etmek » bolumunden her biri sezon » papaz ucurmak » govdesiz » guvercin » cunun » umur gormek » busbutun ortadan kaldırmak ici » cabuk » haymana okuzu » parcalara ayırmak » muhlet » cabuk » sondurme » em » cıra » catlama » acak ecek » kamburu cıkmak » acık » yuz gorumluğu » poker cevirmek » ortak yuklem » ticanî » portlemek » ote » lâgun » tunc » pic olmak » tecrubî » bildik cıkmak » luks » imtizac » sakalına gore tarak vurmak » cağıl cağıl » bir şeyler bir şeyler » parcası » cabuk kolay heyecanlanan kims » masor » torellik » tavukgotu » bıcak atmak » kumes » yedi iklim dort bucak » tersine cevirmek » arkebuz » başa cıkmak »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.