tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
beyni sıcramak » kacakcı » etkinliğin buyuk olcude azaldı » sel gider kum kalır » kok komuru » paraşutcu » gittikce » tık » yuzergezer » tekâmul » sut kuzusu » bilişcıkmak » tumsekli » cığalanma » sur atle » civitlenmek » cıtak » mumessil » tartışma yapılan » catış » yuzunun akıile cıkmak » cem » us » gı gi gu gu » bilinclenme » ayağıile veya kendi ayağıile g » zulfuyâr » ta te » cakır pence » hucum » muduriyet » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » allah kazadan belâdan saklasın » koklemek » fluoresan » cayırlaşma » garnitur » koklemek » butunu » hayvan derisi » hâşâ summe hâşâ » cok tanrıcılık » ustune koymak » duzulmek » ele gune veya ele gune karşı » cizgi olcek » duşundurmek » letce » yuzune gulmek » cakılı »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.