tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bıcaklama » kendini bilen veya bilir » duzenek » kopuklenmek » apacıklık » parti cevirmek » cıkıkcı » civilemek » bitmek tukenmek bilmemek » perde cekmek » iyi gozle bakmamak » babî » cımbar » gostermek » hanım boceği » gunlukcu » cece » cıkışmak » kap » akca » ayarlanması » dovenci » kirec fabrikası » descartes cılık » olgun » kuşumlenmek » coğullaştırmak » anasına bak kızınıal kenarın » bant yapan kimse » cetin ceviz » bir abam var atarım nerede ol » ust alize » calpara » kotumserlik » ozel ulak » icin kullandıkları ozel olara » gozu bağlıolmak » butunu » cokturme » kulube » cubuk » odullendirmek » izine donmek » ceviri » porsume » ıncı inci » gulcu » frenk asması » somurmek » at binenin veya işbilenin kıl »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.