tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustun yapım » gecmek » umide kapılmak » sıcan dişi » gullâbi » oz devim » oğur » muellefat » cicek tacı » metalurjik » koklu » bakar kor » ye kurkum ye » ustune kuşkondurmak » fırtına cıkmak » duvesime » boluk » guneyli » onune getirilir » aklına şaşayım veya şaşarım » yukseğe cıkmak » acıkta bırakmak » uzun sivri kumes hayvanların » trampet calmak » uşuntu etmek » enfarktus » gerilim olcumu » agop un kazıgibi bakmak » yuz aklığı » solpume » gecgecleme » dağsıcanı » guc » kırmızıcizgi » gunlu » muzakere » gecer » cakıntı » arşiduşes » pas gecmek » oynama » kurek » ağır ol » futur etmemek » gomut » acıklanmak » koy » boyunduruğa atmak veya almak » surec » dokmek »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.