tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
insanların aynısoydan gelmişol » fak fuk fonu » allah belâsınıversin » dondurulan ince uzun ışık ara » gecmek » tatlısulumen » sut şekeri » ana yon » gunahıveya vebali boynuna » luleci » muptelâ » kopek » beklenmediği umulmadığıveya c » cozmek » ali » mumas » yuzunu guldurmek » boşatıp dolu tutmak vurmak » omur torpusu » deniz ucağı » başından aşağıkaynar sular dok » cokmek » kaşyapayım derken goz cıkartma » catır cutur » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gonderiliş » kureyici » goz gormeyince gonul katlanır » emanetcilik » bordur » icinde » sut otugiller » ince unlu » suslemek » usderi » kılıc kınınıkesmez » sacık » amaclamak » gobeğini kesmek » allah ın cezası » utcu » brut » maymuna benzetmek cevirmek vey » inmek » metafizik » hukmî şahsiyet » yumuşak ince kâğıt » oğan » ac bîilâc » danimarka kırmızısı »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.