tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mayıs boceği » yapılan işlem » lehce » umidini kesmek » zorun ne » davar gutmek » penceletmek » klorur » goğus tahtası » avuc avuc » icindeki en kucuk birlik » otakcı » gocmek » an aneci » potansiyel suclu » dulgerlik » mulga » cevrelemek » universal » gunduzcu » ceyizli » oruclu » curuğe cıkarmak » canının derdine duşmek » japon kaktusu » bıcak gibi kesmek » muruvvet » kamcılı » gorgulu » dokumantasyon » duduklu » onlenme » kulağınıbukmek » cakıntı » coğu zarar azıkarar » yaka paca etmek veya goturmek » mızıkcılık etmek » yuz kere » başak » yuz kızartmak » takla atmak veya kılmak » orta cağfelsefesi » kararmışve sertleşmişinsan der » soylenilmek » dokuk » kurek » sıcırgan » şeyin ayrıcalığınıanlatır » bıckıcı » yuz bulunca astar istemek »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.