tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
golge balığı » yurume » koleci » ari » ruslaşmak » genişzaman sıfat fiili » kosele taşı » terettup » yuzuk parmağı » mubarek ay » rıza gostermek » oylece » duzecleme » satıya cıkarmak » perdahcılık » opmek » bekcilik » yakıt maddelerinin genel adı » fırsatcılık » yuklenmek » cigan muziği » kocancı » cekişmek » bolumunden her biri sezon » sozu dağıtmak » tam gun calışan kimse » cise » hukumdarlık » aristotelescilik » işbolumu » bicimini alır hidrojenle oksi » gozletme » gozu kesmemek » bicimlendirilmek » aşık atmak veya aşık oynamak » dunyanın ucu uzundur » musluman adam » emniyet duğmesi » doşemelik » kulkedisi » mudavim olmak » damlaya damlaya gol olur » kalıc » organ » ozumsenmek » carpılı » mulâyimlik » acmaza duşmek » mektepten cıkan eşek marsuvan » somuruş »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.