tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sansur etmek veya sansurden ge » puskurmek » altıkaval ustu şişhane » dunur gitmek » boyle » copcu » kor şeytan » aylığa gecmek » bilincli » vak anuvislik » boşluk » catallaştırmak » ağzınıaramak veya yoklamak » kotulemek » hınc veya hıncını almak » acık » cıra dibine ışık vermek » acıkca » icine doğmak » uc boyutlu » duşgucu » değirmen taşının altından diri » cıtlama » yeni eflâtuncu » esmer kuf » humayun » davranış misal » bukulmek » munevver » arada cıkarmak » cirkefce » olumluluk » revac » alcalış » cucukleşmek » adıcıkmak » aşağıfalan yukarı » kimse » ış iş uş uş » ders ici » sondurmek » cıngar kopmak » muneccim » rufaîler karışır » tadınıkacırmak » te » ip » bıckı » nârına veya nâra yanmak » ağzına tukurmek »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.