tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nacar kalmak » duşmek » olculu » utulemek » sorguc » belediye sucları » ozelik » taban duzeyi » astsubay kıdemli ustcavuş » kut » yureği kabarmak » dokme demirden yapılmış uclar » dalgıc elbisesi » koturum » guvez » temiz yureklilik » goz kulak olmak » imalâtcı » kutle » korpecik » anac » one duşmek » kustum otu » iraklı » gonulden cıkarmak » carnacar » yureği sıkılmak » kukremek » omuzlarıcokmek » golgelenme » tul » kulfetsizce » cayırlanma » muzekkere » dalınc » golge duşurmek » ceşit » kundeye getirmek » zuppeleşme » cıkmak » borc yemek » tevettur » olcululuk » munasebet kurmak » kopya cekmek veya yapmak » kıskaclama » uckurlu » purtuk » gormek » van kedisi »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.