tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cepellilik » buyusel » garantor » yenene icilene bakılmamak » makedon » cizdirmek » kısır dongu » cimlenmek » sinus » evlerden ırak veya uzak » ucarı » gormek » koşeklemek » potifur » dumanıustunde » calıp cırpmak » avar » icine almak » roportaj » gosterir » acısozun yarattığıkırgınlık » elin veya âlemin ağzıtorba değ » harac mezat satmak » dokmek » ustune koymak » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » yayılmasınısağlayan cihaz » dorduzleme » tahammul etmek » araplaşma » catlatmak » lufergiller » hesaba cekmek » sun î tahta » kopek uzumu » duşundurmelik » kubik » ucmak » donercilik » dumen kullanmak » ışığa gocum » goz » gelen paşam giden ağam » dili damağına yapışmak veya di » buyrukcu » berhudar ol » editor » comeltmek » uzum kurusu » cimlenmek »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.