tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
asansor » cile » colaklık » sutlendirme » mızıkcılık etmek » yukseğe cıkmak » tohumu dokulmek » acem lâlesi » dolmuşucak » sarıgoz » kartezyenizm » dalı hendese » konsensus » atom cekirdeği » yuzune yazmak » zırnık bile koklatmamak » âşığa bağdad sorulmaz » gunlu » cicek evi » ciziş » şeşudu » bin yaşa » bal ozu » kokak ağac » trampetci » bortuk » moble » mutenebbih » kurek kurek » duğuncu » goz boyamacılık » bahcıvanlı » durum » beyin gucu » capalama » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » kocancı » kutuk » eltieltiyekustu » ac goz » kâğıtcı » soz boluğu » ıskartaya cıkmak » ickicilik » koşeleme » mucavir » regaip gecesi » undeşlik » oksuruklu » butunleme sınavı »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.