tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carmıh » gucendirici » elden ne gelir » simitcilik » dudukleme » ickisiz » renkci » cağlayan » brıcka » parcacı » bisulfur » muhimmat » gulunme » ic politika » goğus tahtası » infiratcılık » taclanma » olumluk » ben hancı sen yolcu oldukca » pufur pufur » munasebetli » hatır icin ciğtavuk yemek » sırtından gecinmek » murdum eriği » celmek » cıplaklık » olu » bulaşıkcı » kor boğaz » el ense cekmek veya etmek » bulunan bolum kafa ser » coğuncek » istintac etmek » gorucuye cıkmak » lugat paralamak » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » super » kotucul » tezahur etmek » yuzune tukurseler yağmur yağıy » capma » odun komuru » oz » ice donuk » kaldırım muhendisi » acıktan » ic » secmek » halıdan yapılmışiki gozlu torb » leşini cıkarmak »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.