tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
değer bicmek » gerilimolcer » pabuc pahalı » duruma gelmek » borclu olmez benzi sararır » arnavutlaştırma » eğitim fakultesi » kurit » sudreme » gecinmek » cıdama » kok kurdu » satranc taşı » adamkoku » goğus darlığı » kaynac taşı » muhakeme usulu » ağzına tukurmek » purtuklu » direktor » anonsor » kavlıc » burunmek » osurgan boceği » otostopcu » ne oluyor » orneklemek » dunku » kok doğrayıcısı » mureffehen » yaza cıkmak » sure daha surdurmek » isimden tureme isim » teressup etmek » vucuda vermek aşıyapmak » pacalık » duzenleme işleri » goğsu daralmak veya tıkanmak » olcmek hesaplamak hesap etme » ı i u u » uslûpsuzluk » tahkimat elemanlarıustune veya » cok yıllık » şeritcilik » elinden cıkmak » dağılmak » stokculuk » renkli element kısaltmasıcu » alaturka muzik » ciftelenmek »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.