tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yukseltmek » cevrik » kılıcıkınına koymak » dortkenar » uste vurmak » cene » kamcılamak » mururiye » cokmek » cikletcilik » suzulmek » yukluluk » karşılığında cinsel ilişkide b » oğrenci belgesi » rumca » temel oğretim » goz banyosu » allah herkesin gonlune gore ve » bula bula bunu onu bir şeyi » olduruş » oho » ıcı ici ucu ucu » mineral » gumuşî » capa » kopek soğanı » gormek » tostculuk » bıkıldığıbildirilir » carpan » ozumsenmek » gecirimsiz » vatandaşlıktan cıkarılmak » hurmet etmek » ihtiyat akcesi » yuz yazısı » acık kahverengi » celik macunu » cevrimli » cıkışhakemi » gumele » yahudi arapcası » ağac cileği » yer cekirdeği » munhasır » genc » gozu korkmak » gonullenmek » hanumanınıyıkmak » karacayır »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.