tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
perhiz yapmak veya etmek » gozetlenmek » kumanca » ozek doku » halvetî » duzen kurmak » cozundurme » yontem bilimsel » karşıduşurum » aslıcıkmak » şeriatcılık » dokuz yorgan eskitmek veya par » ovunc cizelgesi » başdumenci » ticanîlik » bulunan bolum kafa ser » icli » cocuk oyuncağı » gormuşgecirmiş » gecmek » burgu » yapılmışbağlantıparcası » kac para eder » aracla yakmak » luknet » sureti haktan gorunmek » mudur » camaşırlık » tekessur etmek » cehennem kutuğu » hucumbot » tek ornek » munasebette bulunmak » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » kargın » parcalanma » bisikletci » kabak cıkmak karpuz kavun vb » durtuşme » amerikan » guntun eşitliği » tevessu » kabul toreni » muteyakkız » olcusuz » oralıolmamak veya oralıbile ol » gulle gibi » toprak cekmek » dort yuzlu » cekicilik »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.