tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güçlünün zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soz gumuşse sukût altındır » acığa vurmak » sunnet ehli » sulfurimetre » araplaştırmak » tekerlek kırıldıktan sonra yol » gizil guc » cifte » buyuk hanım » yureği urpermek » davulu biz caldık parsayıbaşk » yonerge direktif » gosteri » avcıucağı » kudumzen » uşutuk » gunluk » sureklilik » dortlu » sussuz » deve kuşu gibi yuke gelince ku » kocbaşı » uflenmek » havanın gozu yaşlı » sudreme » gureştirme » odevlendirme » doşenmek » orgutculuk » ozumsenmek » vişne receli » mahalle capkını » cokmek » mudrike » bıcaklama » dili damağına yapışmak veya di » diktatorluk » mufrez » yer cokuntusu » olu doğum » caygiller » goğem » keci mantarı » populer » malta eriği » ic pazar » cıkarmak » la le » para dokmek » dağsıcanı »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.