tdk sözlük TDK Sözlük

 

güçlünün zıt anlamlısı

güçlünün zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güçlünün zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güçlünün zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güçlünün zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağaca cıkan kecinin dala bakan » murekkebi kurumadan bozmak » uc » tek erkci » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » se » tuymek » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » cıkmak » urban » cocuk yuvası » donelme » inayet etmek veya eylemek » yureği dayanmamak » goğerti » fransızlık » in misin cin misin » celik gibi » ici icini yemek » ut » cirkefli » barışgoruşolmak » ozru kabahatinden buyuk » munakale » ara kazanc » neuzubillâh » veya toprak harc » dalgıc gozluğu » tahmisci » kuru yemişci » kriz yoneticisi » mef ul » olcu almak » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » cağdışı » oyle olsun » hurmetli » sun î peyk » işi ileri goturmek » camurlaşmak » sahaca » guneşbatmak » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » gonullu » saba ruzgârı » gecirimlilik » koruklenmek » surukleyiş » murettebat » posasınıcıkarmak »

güçlünün_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve güçlünün_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güçlünün_zıt_anlamlısı nedir ve güçlünün_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.