tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
teessur » nezaket gostermek » şerit » ankara kedisi » sıcrama » satranc » g g » yuzulmek » ispenciyari » yer altıcarşısı » buyulenmek » arkaustu » tecavuz » sosyal duzen » minibuscu » yorungesine oturmak » baba koruk veya erik yer oğlu » murtefi » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » cifter cifter » yukseğe cıkmak » ad cekme » yuzsuz yuzsuz » aclıktan gozu veya gozleri kar » iyi hoşama » boğurmek » ibliscilik etmek » cifte kumrular » icermek » boşinanc » oyle » başınıkaldırmamak veya kaldıra » karşıtcıllık » bitki alkanna tinctoria » mutenavip » cakmak » celmek » edebiyatcı » gozunu korkutmak » yemişci » at gozluğu » ateşpuskurmek » ileri veya one surmek » duşkunleşmek » f k b » ciceklemek » tek kurekle mehtaba cıkmak » ozgurlukcu » ozel ad » cift dişliler »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.