tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yârdan mıgecersin serden mi » gok gozlu » solpumek » uzluk » olet » soyleyeceği olmak » ure » muzikhol » cılgınlık » kafasıcalışmak » hintce » hollândalı » rotuşcu » geldiklerini belirtmek » şumullu » kıyak kacmak » tel civi » saymakla bitmemek veya tukenme » soze yatmak » hucum » ozelik » secim yapmak » rızkınıcıkarmak » durt » mubadil » allah bilir » imanım kısa soyleyişle » koreliş » onceleri » duşman olmak » bolumlerine konulan ağırlık » değirmen taşının altından diri » duzensiz » yalın ayak başıkabak » iclenmek » kurdanlık » huviyet cuzdanı » ağacıdibinden kesmek » surme » cakıl kuşu » musemma » gomme » cıbanbaşı » koken » duzey » al veya kanlı gomlek gizleneme » duşundurucu » cim » yerlerde yetişen bir bitki me » ikinci plâna duşmek »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.