tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cinko » uzucu » gok bilimi » kopekkuyruğu » kanırtmac » yuzlenme » cıtlamak » guzel » acıcekmek veya duymak » guluncluk » cortu » mustecir » yazık etmek veya olmak » şeyleri genel olarak anlatmaya » ortak tumlec » gonul cokuşu » dost duşman » bukme » goz boncuğu » gecersiz » duşculuk » siyasetci » salca » ucret » bir dilin kelimeleriyle duşunc » danscı » cıtırdata cıtırdata » tuyune dokunmamak » namaz ortusu » asıda olmak veya asıda kalmak » sağdıc » amerikalı » gormuşgecirmiş » dehşete kapılmak veya duşmek » kuplu » tefessuh etmek » cıkıştırma » kecileşme » soylenti » musekkin » cıngar kopmak » muştereken » kurum kurum kurumlanmak veya k » organların her biri » guvem eriği » goze girmek » derisini yuzmek » evvel allah » zn » korunu kırmak »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.