tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
podosuet » yukletilmek » uyku cekmek » ortaya cıkmak » kasetcalar » ucgen » gozlukcu » yalcınlaşmak » hukmu parasına gecmek » kuşgibi ucup gitmek » efendime soyleyeyim » mucerret » romork » verilmesi ve bu sahipliğin bir » gorevlilik » yuzu gulmek » buyukce » delikli taştekne » bir suru » yuksek bir yerden aşağıya doğr » kesmeden ustten gecmesini sağl » dol eşi » bayramîlik » yer opmek » teyemmum » donbaba » onerme » mizaclı » uc » inmek » pecelemek » yoneltilmek » gercekci » bir kararda bir allah » yoneliş » urkek » boğurmek » cubuklama » su uyur duşman uyumaz » ortulme » camurlaşmak » oyuna cıkmak » teceddut » kılıc sallamak » dumencilik » gecmişi kandilli » kızılelma » cizgisel » alıcıyonetmeni » gonderilmek »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.