tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozlu » ust cene » tes it » karikaturist » işin icinde işvar » gonul kocamamak » guclukle » yuk asansoru » yureği burkulmak » gudumlemek » devir acmak » orucsuz » cokkun » onune arkasına bakmadan » inmek » gok ekseni » afganlı » kulağakacan » uc duzlemli » kıta dumdar » kutuphane » tuneme » maden komurunden cıkarılan ya » direnişci » dumanıustunde » pis pis gulmek » maddenin icinden yavaşyavaşgec » uc başlı » cenek » genişacı » yumruk atmak veya indirmek » osmanî » ahde vefa etmek » anma toreni » başına gecmek » duğmeli » f » salcalık » kıcın kıcın gitmek » bir baba dokuz evlâdıbesler d » ufurmek » kafasına vur ekmeğini elinden » enfrastruktur » bugunden yarına » koşe kapmaca oynamak » tel cekmek » arka yuz » kitapcı » ofkesini yenmek » kırık dokuk »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.