tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ogesi » tıkaclanma » nobet calmak » uzay kapsulu » gorucu gitmek » acısoylemek » surtme ağı » yureği oynamak » yeri var » urduca » Şafiî kopeği gibi titremek » dort ayak ustune duşmek » yureği yanık » acıklanmak » gozculuk » olu doğum » savaşcı » borc almak » yuksek » nufus » duğumlenmek » cakaloz » cokme » ocunu cıkarmak » yan cizgisi » tutmek » patlak goz » gerceğe aykırılık » alt ust etmek » turkceleşmek » gece ucuşu » uzerinden dokulmek giysi icin » dunya » goğsunu yırtmak » kılıclamak » kara gun dostu » sirkulâsyon » şeytan gorsun yuzunu » ozdeş » koşe kadısı » geckin » cıtlık » buyukken daha kucuk duruma get » unlu catışması » su boreği » lâfcı » yol gostermek » yayılmasınısağlayan cihaz » puskurme » yurekten cağırmak »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.