tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ors » kopru yol » şeytanın kıc bacağıveya art ay » teyemmum » yoklamak denemek tecrube etm » sumbule » calkalamak » dunyayıharam etmek » orumcek kuşugiller » yarma corbası » gozunu oymak » yaşama cabası » cıkışlarıuzerine konulan kafes » mutehassıs » cicek » sunnet etmek veya yapmak » olmek » baldırıcıplak » gani gonullu » boluntu » penceli » basıncolcer » kustere » koyun can derdinde kasap yağd » uzay ucuşu » sunnetsiz » vaktini almak veya yemek » catıkatı » aslıastarıveya aslıaslı olmama » bir yakadan başcıkarmak » sorguc » başgoz etmek » hukumdarlık » uretilmek » bulutcuk » sallanma » fırcacılık » anser » goruntu » an anevi » kimse » kapsamıolan » icine almak » batıturkcesi » vaz ıhamil » danscı » kontrolor » i » kısa gunun kârı » otucu »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.