tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
podosuet » cayırlatma » lâcivert di » acık sayım » cağanak » bolum » guneşyılı » olcu bilimi » ortac » ince karton parcası kartvizit » kokorecci » hucre bilimi » carptırış » buyutme » sual acmak » enfluanza » tarh etmek » serbest bolge » uzucu » kacırmak » mucehhez olmak » yediği onunde yemediği ardınd » cevikleşme » soz bolukleri » gecme namert koprusunden ko a » ağzınıopeyim veya seveyim » dovuş » kâkullu » kakır kakır gulmek » kostumlu » gecirtilmek » mudiriyet » albumin » ustune » başmudurluk » cağlamak » mucadele vermek » u » elini sallasa ellisi başınısal » bekcilik etmek » altın suyuna batırılmışolan » coğu » uzulme » gozcu » kutuk gibi » doneklik » sıralıcumle » derin derin duşunmek » bicki dikişkursu » candı »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.