tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kayıkcıkavgası » guvenoyu almak » kırk yıllık yani olur mu kâni » bicim » ucucu » kacmak » umitlenme » uzum guneşi » kufran » cozulme » bulunan bolum kafa ser » goruşturulmek » dalgıclık » mubayenet » celmelenme » sutre » yorungesine oturmak » yureğini dağlamak » catış » birinci cağ » catma » cevirgec » ic pazar » yukselmek » ote » kok » solpuk » cığalanma » viraneye cevirmek » gonendirmek » guney noktası » kelepire konmak veya yakalamak » binin yarısıbeşyuz o da bizde » borclandırılma » huve » buyutulme » muteşebbis » gonul cokuşu » eli boğrunde » citişme » cokbilmiş » duzgu » sağlık gorevlisi » koken bilimci » yuvaya donuş » parca » cekirdek » kafasına dank etmek veya demek » başgoz etmek » duzleşme »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.