tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tespih bocekleri » cin gulu » cenabıhak » iclendirme » kopya cekmek veya yapmak » kokensiz » kucuk ay » geri cevirmek » alârma gecmek » mutecasir » ceşitleme » tunc » mucellithane » tenakuza duşmek » cem an » asyalılık » aman derim » cıkmak » cercevecilik » suclu olmak » ti » plânor » ruyalarına girmek » cıkarılma » taşcıl » karşıtı » cıt yok » olum emri » urperme » borekcilik » afiyet uzere olmak » kaclık » soz » sıtma nobeti » capalatma » bukulmek » civitli » muzaheret etmek » buyuk şehir » avurtlarıcokmek veya avurtları » acık acık » carşaflamak » takti i » eşekcilik » omrunce » inhisara almak veya inhisarına » kok sokturmek » akım olcumu » icin icin » sucukcu »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.