tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kucukayı » guclenme » klorurleştirme » kalsiyum klorur » inatcı » kuyruksuren » ceneli » mubalâğacı » cokluk eki » gomleğinden veya gomlekten gec » tunemek » moral cokuntu » elle tutulur gozle gorulur vey » yuzuğu geriye cevirmek » tunclaştırmak » yukarı goğe doğru olan yanı » toplac » encumen » duz rakı » kılıc pabucu » yer yarılıp icine girmek veya » kutleştirmek » turuncgillerden hindistan da » maca » odul » ictima etmek » gumuşîleşmek » surmek » ordek yuruyuşu » cığralık » amerikan » yureğini eritmek veya sızlatma » korukcu » dir » kecisakalı » karagoz oynatmak » guvenoyu almak » goğus bağır acık olmak » tuydurme » kunguldemek » boyle » cevirme ağı » yerle gok bir olsa » cekim » muncer olmak » e » ders calışmak » on damak » gittikce » sercegiller »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.