tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kul olmak » buyutken doku » acemi caylak » kultursuz » yureğim yanmaz veya yanmazdı » aleyhe donmek » olmez » muzmin » iclenme » boxsalpa » pay bicmek » cağ » hanefî » kaymakcı » ulkucu » cok gormek » calışma hayatı » kucuk duşurmek » temettu hissesi » zurafa gibi » uzengilenme » sırca koşkte oturan komşusuna » busbutun ortadan kaldırmak ici » oğurtmek » hataya duşmek » zuppece » kopek soyu » ucu bucağıolmamak veya gorunme » klârnetci » yureğini hoplatmak oynatmak ve » kumeleniş » hurriyetsizlik » devam etmek veya ettirmek » dokulmek » mac satmak » mutereddit » cok ortaklı » kucumseyiş » guclendirici » buyukce » camur banyosu » gorme acısı » bas veya bas git » bisulfur » envaiturlu » kullanılır » utu altlığı » ağac » tam gun » supermarketcilik »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.