tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
daraya atmak veya cıkarmak » gozetici » ustune ustluk » yakınlık gostermek » surtunme » motorkroscu » ateş » subjektivite » sundus » hukumranlık » cıplaklar kampı » yeme icme » cıkrıksız » olcuşmek » jut » ta » carcur » nemolcer » muşevveş » başbıcağı » cıkagelmek » ağına duşurmek » cubbeci » golermek » gerilim olcumu » acınmak » yaya gecidi » beklenmediği umulmadığıveya c » yapı sebilhane » başdondurucu » gozleri berraklaşmak » gomulemek » arasında den başka anlamıyl » kırıp gecirmek » kurtaj » hizmetci » solpuk » yoklamak denemek tecrube etm » gulculuk » rumî » cizmeli » kılıc kuşanmak veya takmak » aramak » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » oz devim » mezar kackını » camlık » bahsi gecmek » sonuc niteliğinde başka bir bi » tutunluk »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.