tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gorucu » tuketme » basıolcer » menfaatci » oğle » kostek » namutenahilik » hem kacar hem davul calar » guvelenmek » munekkit » başbıcağı » mubayenet » guven duymak » goz yuvarı » gunluk defter » ağaca dayanma kurur adama ins » busbutun » surucul » gercekleştirilme » yunlu » tarafından başkasına verilmesi » boşgezmekten bedava calışmak y » boylemesine » ozluk hakkı » ancuez » kecimemesi » ara soz » gomme balkon » no » cıkmak » olan bir taş » copurlaşmak » tutun rengi » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » kabuğuna cekilmek » comert » bir dilin kelimeleriyle duşunc » tumler acı » kulluk ağzı » soz dalaşı » keciyi yardan ucuran bir tutam » gonlu razıolmamak » calmak » mulâkat vermek » major » urtiker » kayıkcıkavgası » hur teşebbus » kosnulu » surre emini »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.