tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fenalık gecirmek veya gelmek » siper guneşlik » eski defterleri karıştırmak ve » cicekleşme » dipciklemek » cekme » ozgunleşmek » ortuşme » okul oncesi » dulgerlik » ic » sokun » şansolye » karşıtı » başta veya başında bulunmak » cok sozlu » tıkırıyolunda olmak veya gitme » profesorluk » yaradancılık » tuzlayayım da kokmayasın veya » kotu kişi olmak » oltu tozu » nemceker » istismar etmek » aklınıbir şeyle bozmak » ormek » gectiği yoldan gecmek » dunku » kirec ocağı » dur » haber salmak veya yollamak » somurmek » on alım » tesetturlu » rumlaştırma » doşetmek » urkuş » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » cile » ulku » anaclaşma » cayırlık » alcak » film cevirmek » kulplu kap » doldurdukları rengi beyazdan » cobansuzgeci » gobek bağlamak veya salıvermek » korkunclaştırma » urkutmek »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.