tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicimdeki bolumler » gomlek » dehşete kapılmak veya duşmek » ozetlenmek » teknik universite » istintac » cimek » yalcınlaşma » ceşnisine bakmak » sungerleşme » yukarı goğe doğru olan yanı » alumina » bir madde » ne hâli varsa gorsun » saksıguzeli » zeytinyağıgibi uste cıkmak » puskurtme » allah ın veya tanrı nın gunu » gure » ceşnili » doşeyiş » işlemeli yollar » gocu » kotek atmak veya cekmek » keciboynuzu » tedahulde kalmak » acmak » kasavet cekmek » acem » başının caresine bakmak » kır duşmek » başdondurmek » mustelzim » acık deniz » penceleşmek » surmek » uyuz boceği » petek guvesi » sırtından para kazanmak » muzakere etmek veya yapmak » spinosum » zevzekce » borclu bulunmak veya olmak » karısıkoylu » kacak » ad cekme » bakla ciceği » cerkez » munşi » otuş »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.