tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şeffaf ışığıgeciren madde sl » icin icin gulmek veya gulumsem » acığa almak » kun » bir şey soylemek » muemmen » surme » yuzu yerde » play back » sacma » tedavul » donum » oncel » fare deliğe sığmamış bir de k » donekce » gozden duşmek veya duşurmek » durumunda olmak veya bulunmak » calarmak » panislâmizm » tesirini gostermek » duşurmek » manisa lâlesi » acılmak » gumuşuleşmek » acısal ivme » orgutlendirilmek » mahmur ciceği » cizmeleri cekmek » hedonizm » poğacacı » korkunc » sağcıkarmak » bitkisi thuya » vaadini tutmak veya vaadinde d » acıolcum » hava duzenleyicisi » orselenmek » cıplak maden » gobeği sokakta kesilmiş » ceşitlenmek » cığalanma » genel mudur » tup bebek » kece kulâh etmek » lenguistik » geri gondermek » oksurtucu » capraşık » ilâcsız » duyun »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.