tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şantoz » burokrat » ak ek » oteki aktarma oğelerine ileten » seyreyle gumburtuyu » cekmek » kalıpcılık » produktorluk » ufak capta » gozluksuz » acındırmak » ustunden başından akmak » cenesi atmak » duzlenmek » okuzluk » dondurulme » dert olmak veya kesilmek » gozetmen » boyu veya boyuna boyunca bera » dudağınıveya dudaklarını ısırm » monitor » şumullendirmek » cevirme » icerik » catkısız » kor kandil » kulluk » citmek » cağlama » hoşduruma gelmek » colaklık » dağcayırı » kılcıklı » yat kulubu » sınır acı » cekmeli » durumunda ayrılabilen parlak b » ustcavuş » olduruş » balcık inciri » duşundurtmek » muteradif » afrika domuzu » cevrilemek » guvensizlik » ağzıtorba değil ki buzesin » cubuğunu tutturmek » izlenim uyanmak » uzun parca » durumuna duşmek »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.