tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cul tutmaz » durum durum » rontgencilik » acmak » kotuleniş » papirusgiller » sul » cerezcilik » uzerine cullanmak » gucu ipliği » mongolist » kırık dolu » oturuk » veya dokunmuşpamuktan yapılan » altı b sınıflamalarda ikinci » cıkmak » oluşturduğu demet » tetikte tetikte olmak beklem » goruş » el dokunulmak veya dokunulmama » ickin » hesabınıgormek » kurek cekmek » bulamac » gozleri yollarda kalmak » muhre » kor olur badem gozlu olur kel » cağdaş » ceper » magnezyum sulfat » duğum vurmak » duğme » desinator » işaretle bir nezaket gosterisi » centiklenme » camgoz » gercek sayı » darbe vurmak veya indirmek » gokyuzu » pur » gunduzcu » kor » tekme atmak veya tekme vurmak » husnukabul » orakcılık » gostermelik » gommek » dışacı » suriyeli » alcalmak »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.