tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sunnetlemek » beklenmediği umulmadığıveya c » gobek » calgın » guveyfeneri » hu cekmek veya demek » cığır » cıkmak » hancer » ust gecit » sinirleri gevşemek veya yatışm » ceşitlendirmek » aman allah allahım » allah artırsın » turev » uyudu cocuk sevildi cocuk he » kotulemek » marmara cırası » soz almak » yufka acmak » uc birlik kuralı » donmek » guzide » yuluk » catal civi » aletler butunu » bukunmek » celik yelek » kopek uzumu » soylemek » ağaclamak » ust » cekmeceli » cıkarmak » nitroseluloz » işten el cektirmek veya cektir » belirten kural » cetin ceviz » kucukle kucuk buyukle buyuk o » aracsız » tuzuk » kacmak » su turbini » capak » goz bağcılık » ucretsiz » cebine indirmek veya atmak » da de » kor nişancılık » gostermek »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.