tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bilgic » ozenci » gun batısı » entelektualizm » gun olur yılıbesler yıl olur » muşerref » deniz veya hava savaşınıyonetm » sorulu gorunum » duş » muteselsil » uc budak » sunger » İnebolu kutuğu » yasama gucu » gomlekcilik » telgraf ciceği » carpıklaşma » duşuk » olumsuz » seruven » altmışdortluk » gozunun onunden gitmemek » buyuk abdesti gelmek » elma da alma da demesini bili » ilgincleşmek » cinler cirit veya top oynamak » ozne obeği » bitki ortusu » cuvaldız » ustunde hakkıolmak » carpıntısız » eşekten duşmuşkarpuza donmek » gâvura kızıp oruc yemek veya b » kulupler arası » ovuş » kulleme » cıtlatmak » oreke » elci » cırakman » balıkcıl » oksuzdoyuran » ilâc » cozumsel » gumuşletme » gumbedek » parcacık » cırpıcı » alıcıyonetmeni » dokumculuk »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.