tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
babacko » politika gutmek » dolap beygiri gibi donup durma » suntırac » hesap vermek veya hesabınıverm » muzminleşmek » cap » gumlemek » acığa cıkmak » tamamen veya kısmen durması » ağır soz » boylecene » koruk » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » allah selâmet versin » beli cokmek » bolunmez » oralıolmamak veya oralıbile ol » mumanaat » gelenekcilik » ortak ozne » doğrultmac » sıfırıtuketmek » cizgi cekmek » cizgi » gomulduruk » toharca » pedavra gibi veya pedavrasıcık » dolapcı » doşeli » dik bicme » suzulmek » muteferrika » kup şeker » cağrışımcı » kan başına sıcramak veya beyni » calıdikeni » minor » acısal uzaklık » İzmir koftesi » kukurtleme » akıldan gecirmek » muessif » lisan » ayınlarıcatlatmak » mustesna » cabalanmak » yuruyuşe cıkmak » sonmek » guvensizlik duymak »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.