tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
satranc vezni » acık sacık konuşmak » catlatmak » palyacoluk » paraşutcu » dorduz yumrucuklar » kapcıklı » guneşletmek » alaturka muzik » oğurtu » ozel » yarışcılık » fuzyon » kor » ictensiz » hayvan sınıfı haşere » si » mumanaat » birinden buz gibi soğumak » resim cekmek veya cıkarmak » yukculuk » cıtırdatma » yarıgecirgenlik » cek arabanıveya yalnız cek » cıngırak » cocuk » celik gibi » culcu » ağac morus » yore » borcunu kapatmak veya borctan » a e » talip cıkmak veya talibi cıkma » aclıktan olmeyecek kadar » goden » yanlışınıcıkarmak » fucceten » ne mal olduğunu bilmek veya an » yuz kere » ı i u u » kacırmak » un corbası » gecirmek » calgıaleti » ozon olcum » carıklık » iplikcilik » susletme » cimleme » camurluk »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.