tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eşbicimli » hece olcusu » olumsuz » kurum » alt ust olmak » sırtustu yatmak » acık eksiltme » rağbet gormek veya kazanmak » surumsuzluk » dustur » untu » kor » sakla samanı gelir zamanı » cektirme » orek » ipe cekmek » golleşmek » kılıc kuşanmak veya takmak » ictenliksiz » konsul » ergurmek » gumruklu » koyluluk » uc beyi » gonlune doğmak » induklec » amatorluk » mecbur kalmak veya olmak » cevir kazıyanmasın » kılıckuyruk » devam etmek veya ettirmek » mısır tavuğu » bir cokları » ustun » carıkcılık » loklemek » allah iyiliğini veya lâyığını » goğus cerrahisi » cirkefleşmek » hollândalı » ozelliklerin tumu » motivasyon » bodur tavuk her gun veya her d » cember sakal » canıcana olcmek » dokme demirden yapılmış uclar » araba devrilince yol gosteren » onunu kesmek » acısal cap » batırılmasıyla yapılan sucuk »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.