tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozukmek » oz su » cıplak alev » acıklatmak » odemek » linc etmek » gorgu » gozleri cukura gitmek veya kac » cul tutmaz » meslek ici eğitim » felemenkli » kulâhınıters giydirmek » citen » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » hallac » anketcilik » turetme » kavanco » duşurum » kuşgibi veya kadar yemek » eğmec » mustehcenlik » can ciceğigiller » renkci » goze batmak » dışarıya saldıklarısıvımadde » gostermek » berberî » neşesi kacmak » munkir » murekkebi kurumadan bozmak » puantor » sukût » mukâfat almak » komşu kapısına cevirmek » etanol etil alkol » soz getirmek » sarıkart gormek » cağcıllaşmak » gozluklu » cevre sağlığı » on tasım » got » eğimolcer » ağzına tukurmek » karbon donemi » kucuk » ciltcilik » patates koftesi » cetrefillik »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.