tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aracla yakmak » yukseltme » ortaklaşa alışkanlıkların tut » allah ovmuşde yaratmış » bakışacısı » ulu » yuz » elektrikli basac » bir cicekle bahar veya yaz olm » onemseme » tek kurekle mehtaba cıkmak » yeniceri ağası » sağyap » geri cekilmek » bolumlerden her biri kolon » ordunun hareketlerini duşmanda » ust deri » tıkaclama » hırsıza yol gostermek » canis lupus » dolaylıozne » golgelenmek » amacsız » bilincsiz » bıcak gibi kesmek » pacalık » hukumdarlık » xe » kacmaklık » sonuc yarışması » şuphe » bayramuzeri » canına duşkun » kopruleri atmak » teşebbus etmek » renkli element kısaltmasıcu » urun » gorunumlu » yetimi okşamışlar vay sırtım » sozlendirmek » iclem » ucuk » boğazına duşkun » allah kazadan belâdan saklasın » başulke » cıkmalıtumlec » yuzuk » ayağının veya ayaklar altında » ekskavator » arakcılık »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.