tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pabucculuk » keci yolu » başa gecmek » fucceten gitmek » tarih oncesi » jimnastikci » cağcıllık » başının gozunun sadakası » kufe » muferrih » puluc » boy almak veya surmek » bilgili » sadakatsizlik gostermek » gurgengiller » bicim » tacik » şoyle ki » gozunde buyumek » hırdavatcı » dokmeci » ve katımadde » cağıgecmek » pusurlu » goverme » duzletme » hayvan sınıfı haşere » allah ın işine bak » ucurum » ciğkofte » sutre » duzenek » dik ucgen » hızolcer » huzunlu » abdestinden şuphesi olmamak » ilgi cekmek toplamak veya uyan » kume » acmak » mutercimlik » topceker » vietnamlı » kacmak » cekce » kanıyla odemek » cizimci » oğuruş » iletişim aracları » suzek » duşunulmek »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.