tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acmak » cekic atma » ozel af » taammut » keder cekmek » başlangıc tutmak » cıkmak » gorevden alınmak » ilgilenen mahallî yonetim » ic » dili kılıctan keskin » ucayak » fındıkcılık » direncli » tefeyyuz etmek » allah son gurluğu versin » cimen » kıcustu oturmak » boğazıduğumlenmek » acmak » afişcilik » mutekait » oncesi donem » kızılbaş » orulme » cezayir menekşesi » tazallum temek » on bilim » dansor » bırakılmışkimse » bir catıaltında olmak veya bul » cevirtmek » kesip veya kestirip atmak » tutun icmek » tereddut » cığlık » ikindiden sonra dukkân acmak » tufekci » hırdavatcılık » carık » mec » hesap vermek veya hesabınıverm » meyan koku » patırtıcıkarmak » zerduştculuk » suje » metal parca » kokteştumlec » tarafından arabacıicin armağan » gozu goz değil »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.