tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç es anlamlisi

gülünç es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük gülünç es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gurultu cıkmak » carpışma » faaliyete gecmek » ya ya » ac ayıoynamaz » derin derin duşunmek » bugun » piramitcik » yuklenmek » kacış » linc etmek » meden » cığlık atmak koparmak veya bas » araclıjimnastik » dunyayıtoz pembe gormek » gozenekli » citmik » kunduz boceği » elden gel » gıcırıbukme » gozlerini devirmek » kulaclama » suzdurmek » goz bilimi » fırcalık » turunu miktarınıgosteren cize » cerci » koyuvermek » yoruk cadırı » buna değdi idi buna değmedi id » uzun sivri kumes hayvanların » buyuk gormek bilmek veya tutma » catkılı » oluşturduğu demet » ağzınıacmak » guzlek » bir şey soylemek » duşuncesizlik etmek » susengiller » kopru başı » hırkayıbaşına cekmek » futursuzca » muhtac etmek » buten » yedek parcacı » goz almak » al takke ver kulâh » cakşır » ucurma » gomlek »

gülünç_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve gülünç_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_es_anlamlisi nedir ve gülünç_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.