tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
anasına bak kızınıal kenarın » vergi yukumlusu » hayalinden gecirmek » gozetiş » sayıp dokmek » bu yuvacıklar topluluğunun bal » kamyonetcilik » dokumlu » fare duşse başıyarılır » suzgunluk » borc yiğidin kamcısıdır » g g » yat kulubu » estetikcilik » boşluk » ordek yuruyuşu » horguclu » cukur » beygir gucu » durme » takas veya takas tukas etmek » alt ust etmek » ac kalmak » bicki yapmak » muşareket fiili » oralıolmamak veya oralıbile ol » duşunce » umit kapısı » gurluk » gonul » gulumser » ağac olmak » bilgiclik » tuketme » duzen » birbirine duşmek » arabankurdî » supurge otu » gondermek » comaklama » alıp yurumek » gun » kotuleniş » uslûpsuzluk » tesettur modası » şeylerden her biri tabaka » vietnam halkından olan kimse » gonul ferahlığı » parazit » zumrut »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.