tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciftci » vakıf durumuna getirmek » umur gormuş » furu » yara bere icinde » gonlu kanmak » kusturmek » birimler boluğu » gobel » yakadan gecirmek » cıtırtı » melul » gozlemek » bicimci » kacmak » direncli » akaclatmak » gokkandil » coplukculuk » faaliyete gecmek » kaynac taşı » boburlenmek » m m » mubaşeret » gobek » yediği naneye bak » civici » burukca » cizin cizin » recetesiz » gun batmak » sapsarıkesilmek veya olmak » kanlıyaşlar dokmek » carpılmak » kendine susu vermek » kirli camaşır » zumre » senator » leke etmek veya yapmak » cırak cıkarmak » calmak » cam sakızıcoban armağanı » turkluk » munasebetsiz » sunguleşme » bıcak sırtı » kulce » kavanco » taşınabilir arac » yere yonelim »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.