tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muhurletme » muşevvik » cıplanma » imtizacsız » cizgi cekmek » paşa cayı » balkanoloji » tecavuz etmek » tadilât etmek veya yapmak » uşuntu » ağaclandırılmak » gorenekli » muşerref » bir yana dunya bir yana » surmek » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » kacırtmak » etinden et koparmak veya kesme » icecek » munasebetli munasebetsiz » tedavulde olmak » gozunun yaşına bakmamak » sutbaba » cekberi » mavi kuf » goz nuru dokmek » yuz tutmak » sonuc niteliğinde başka bir bi » komurleştirme » gecmiş » icin » boluk » cevreci » gece ucuşu » cekip cevirmek » kadife ciceği » kepce » kaval tufek » lopur lopur » alım satım burosu » munfesih » oğunme » yolcu taşımakta kullanılan mot » bosme » koprulu » yalın ayak başıkabak » muracaat » alcak » kabir azabıcekmek » goruculuk »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.