tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uste cıkmak » muşkulleşmek » en » destek gormek » turkleştirmek » eceliyle olmek » ay » duşunce » suzgec » acık teşekkur » uzengileme » unsuz duşmesi » sutsuz » pabucluk » hindoloji » no » anser » catal » şeyhulislâm kapısı » catır catır » amerikalılaşma » cıkılmak » mudafaa » kurtajcı » carşaf kadar » uzun oyku » dudak unsuzu » gunduzcu » hizmetlerine bakan uyeleri ha » kirecleme » kitapcılık » duşuk » dışborc » muzevir » kutuk » mulkî » karikatur » suvarilik » allah selâmet versin » musluman adam » okse kuşu » yureği yufka » sıkıntıcekmek » bula bula bunu onu bir şeyi » caput » eziyet cekmek » cabuk cabuk » cocuklar » hava duzenleyicisi » phlebotomus »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.