tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acılmak » bir abam var atarım nerede ol » kavgaya girişmek veya tutuşmak » teselsul etmek » adıcıkmışdokuza inmez sekize » hava kure » altın adıpul oldu kız adıdul » etiketcilik » bir bicimine getirmek » cencen » duşkun olma durumu iptilâ » ultimatom » kuştuyu » tecavuz etmek » goğus kemiği » ağzınıburnunu carşamba canağın » cığırtkan » cozumlenmek » camur gibi » dava etmek veya acmak » koşeyi donmek » cekmek » vukua gelmek veya vuku bulmak » nobet » tumden » surtunme » ozgul ağırlık » uste vermek » mucahit » guvenoyu » icin » celikleştirmek » olmek » avara kasnak işlemek veya donm » selâmunkavlen » olmek » guzlek » bicki dikişyurdu » kostumcu » acık » bohca » varlık icinde yaşamak » zuyuf akce » yuz kere » koşklu » bayrak acmak » cuz » donmek » operator » tertipci »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.