tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kılcık » cekmek » taraf gozetmek » ustcavuşluk » acığa alınmak » yanardoner » cemaziyulevvel » fiske fiske kabarmak veya olma » iki cenetli » cift dirsek » gozukmek » sinemacı sinemanın ceşitli ko » ezile buzule » odenekli » cay takımı » koknar sakızı » yan pala zeydun » tepegoz » yapma yapmayın yapmayınız » gonullu » elektromanyetik guc » bolmek » dogmacı dogmacılıkla ilgili » uşutmek » lehce » cakılmak » ruslaşma » eşbicimlilik » sıcan deliğine paha bicilmez o » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » dort yol » şovalye yuzuğu » ammada yaptın ha » sert bir durum almak katılaşm » uzerine bir iki guneşdoğmak » senatorluk » hallac pamuğu gibi atmak » sonsuz kucuk » sacak » polonez » dikilmişparca » cebic » adamına duşmek » c c » gecmek » beyanat vermek veya beyanatta » transfuzyon » desinator » manipulâtor » onculuk »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.