tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duğurcuk » somikok » elini kana bulamak veya bulaşt » uyuz boceği » cıtır cıtır » cil » borc odemekle veya vermekle y » goz sevdası » ozel teşebbus » gostermek » orumcekli » cıtcıtlama » bilinc dışı » kosele taşı » boluşmek » guneştakvimi » mutemayiz » seciş » li » ozgun » marpuc » taşısıksa suyunu cıkarır » ağız actırmamak » buddhizm » gozculuk » cay evi » konsolide butce » carşamba » alcalış » nacar kalmak » usderi » yaprak oynamamak veya kıpırdam » mutehassıslık » yukumlenmek » koprucu » kırmız boceği » tekcilik » sultan ahmet te dilenip ayasof » yıldızıveya yıldızları barışma » hicten » yakından bilmek veya tanımak » kılıc balığı » libyalı » muşekkel » gozu ac » sozlu » mulhem olmak » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » utme » meridyen duzlemi »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.