tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kutur kutur » ors » telâşa duşmek » crocodilus » dunurcu » kecileşmek » gumbur gumbur » karşıtı » teslim tesellum » kok » temizlemek » art bolge » somurgesi olan veya somurge el » şeşi beşgormek » envaiturlu » soyleşmek » teceddut » ciftlemek » tutumu akliye rasyonalizm » surmeleme » alcalma » denli densiz soz soylemek » kızağa cekmek » sağlık gorevlisi » yangın cıkışı » bağlaclıtamlama » ad cekimi » kıskıvrak yakalamak veya bağla » menekşe gozlu » dokuntu » havale » arnavutlaştırma » boya kızıl kok flubia tinctor » boşluk » turemek » bocek » lâf soyledi bal kabağı » comlekci » acıklayan » gozetiş » oğleyin » sesci » surrealizm » bıyık burmak veya bukmek » kabak cıkmak karpuz kavun vb » direkci » cift motorlu » gorevcilik » cekilmek » icten »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.