tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sutlu » cemaziyulevvel » sut şekeri » cer » kececi » muhurlu » nufus cuzdanı » diline dolamak virt etmek veya » memleketcilik » huruc » herkesin arşınına gore bez ver » ile beraber » iskorbut » gok kubbe » kullanılırdı » cizginme » fakir duşmek » temizlemek » korleşmek » vakit oldurmek » soylemek » kırgız » sulf » kurumek » tereddutsuz » calkanmak » lâcka etmek » alcak gonullu » kalburustu » on yargı » gozleri ışık icinde veya ışıkl » cakıllık » peşini bırakmak veya bırakmama » citileme » acık » ağac mantarı » sutun acmak » kısıkca » utulmek » hat cekmek » istencli » cemberlenmek » kofteci » teessus » gobek atmak » yemişcil » ussubay » urun » hukum » iti oldurene surukletirler »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.