tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icini sıkmak » cıkmak » ıspanaklıborek » soyundan olan kimse » suc » cit sarmaşığı » muhtac » nufus coğrafyası » bir koşeye koymak » bankadan cekmek veya almak » meydanıbirine veya bir şeye bı » maymuna donmek » yuzluk » cizmek » gormez » odu kopmak veya patlamak » dokme » kockar » acık bolge » kıcıkırık » duşunceye dalmak » goruşturmek » muhurlenme » arasıveya araları acılmak acık » ust uste » sıcramak » şipşakcı » hint inciri » merhem » korleştiriş » gozleme » olmayan bağımsız hur » bulbul » surundurmek » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » serguzeştci » reisulkuttap » citmek » hırcınlık » tecahuluarifane » soğuşme » puslu » ceyrek » dostluk başka alışverişbaşka » terutaze » oyle » cam devirmek » dublorluk » tohuma kacmak » dokmek »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.