tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sumsukleşme » tumsekleşmek » ciğciğyemek » beklenmediği umulmadığıveya c » koşe bucak kacmak » tukenmişlik » suzdurme » su kucuğun soz buyuğun » kepce kulak » calık » avuclamak » alka evli » sapsarıkesilmek veya olmak » işbaşında eğitim gormek veya y » yakutca » munasebetli munasebetsiz » pis soz » l » hitit » celik metre » koyu duruma getirmek » dil oğrenimi » hayvan derisi » keci soğudu » gulleci » cember » posteki saydırmak » oneze » ici dışına cıkmak » yureği delik » hollândalı » hesabınıgormek » tekessur etmek » mulâyim » kundakcılık » ovunmek » karaya cıkarmak » flâman atı » tutmek » yaylar uzerinde hareket etmek » ana sayac » acık » doşemecilik » evvel allah » subjektif » kocuşmak » şut cekmek » ovunmek gibi olmasın » savaşcı » copcatanlık »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.