tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hurle » cabalama kaptan ben gidemem » sora sora bağdad veya kâbe bul » ici gecmek » dort koşe » yasak bolge » ağzına bir parmak bal calmak » goruntusel » civili » allah ın emri » birinin canına ot tıkmak tıkam » mumanaat etmek » bulunan bolum kafa ser » başına belâ olmak veya kesilme » dunden » alcacık dağlarıben yarattım de » gucleniş » turkuleştirme » oğrencilik » otesinde berisinde » mız miz muz muz » co » başınıağrıtmamak veya başınızı » coplenmek » celmelenme » balast direnc » futuvvet » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » ayağına veya bacağına gecirmek » gubreli » gucleştirmek » yon » ağına duşurmek » duzen vermek duzene koymak vey » besmele cekmek » aracılığıyla duymak değmek e » buğet » bir cuval inciri berbat etmek » lâvanta ciceği » terbiye almak veya gormek » alt tarafıveya yanı » gıllugişsiz » perlon fırca » kilit kurek olmak » abdesti gelmek veya olmak » capalatmak » hoşgorusuz » kapamac » bir nesneye kece gecirmek » prescilik »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.