tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vurac » azrail in elinden kurtulmak » guz ciğdemi » divaneye donmek » muteveccihen » sb » tokac » cerceveleme » cipura » inkâr etmek veya inkârdan gelm » luks koltuk » koy koruculuğu » blof » teşebbus etmek » gosteri » cokertme » baştan kalmışveya kalma » kireclenmek » uşuntu » ozdenlik » bicimdeki bolumler » sacma » curuk veya curuğe cıkmak » ruzgârlamak » makineli tufek gibi » muslukcu » hakkıgecmek » gercek mantarlar » kızılelma » ahilik » koyuvermek » kantarın topunu kacırmak » cağrılık » celtik » kotuleniş » arışların arasından gecirmeye » barokculuk » doygun olma durumu veya gonul » tankcı » bektaşîlik » şikâyetci » sumbulî » mulhit » atlas ciceği » darulâceze » ikbal duşkunu » kuldoken » karahanlı » cay demlemek » curuf »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.