tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
değnekcilik » teverrum etmek » yaşuzum » insan bicimcilik » coraklık » odunc » ogelerin oluşturduğu butun pa » gucluk cekmek » kursu » guvec » carpmak » cıt etmek » teslimiyet gostermek » ceyizlenme » allah hakkıicin » camur atmak veya sıcratmak » ıskaca » nevri donmek » kardeşce » kuman » durtuklemek » dizleriini dovmek » bırakılmışkimse » dozunu kacırmak veya dozu kacm » cizilmek » portenin başına konulan işaret » mandepsiye basmak veya bastırm » mezhepci » namutenahi » kalvencilik » katresi kalmadıveya katresi yo » comaklamak » tıngır sac elim hamur karnım » cırpıcı » kararmışve sertleşmişinsan der » cınlamalı » ozel ulak » celik parca » secki » kaktus » cekme » kırlangıc » hucum » rusup » at » gorgu aşılayarak onceden tesp » sakalım yok ki sozum dinlensin » gorunur » lecek » fikir veya birinin fikrini alm »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.