tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dağayısı dağlarda yaşayan yab » secme yetkisi » allah vergisi » uc aşağıbeşyukarı » sucukcu » yararlanılan bir bitki corchor » kotuluk » korkunc » lop lop » oncesi donem » guvenlik » bulunan bir sıvı » merkezkac » kohne » ustalık gerektiren iş sınaat » cekme » ucretlilik » kos dinlemek » duzec » ruh otesi » gunu gecmiş » nukleer silâh » oz devinim » ofke topuklarına cıkmak » surulme » ceper » ensulin » teknokratcılık » sıralac » parcalanma » ceşitlemek » guzel duyusal » goz aşısı » mustevli » hızlıhucum » terzi cırağı » ciğindirik » gununu doldurmak » memleha » akıldan cıkarmak » yer yer kazıyarak alttaki renk » bolumlerine konulan ağırlık » pekce » bolşeviklik » cırpıntı » actıağzını yumdu gozunu » alıcıyonetmeni » surgun » gorme acısı » sıkıştırmaya yarayan alet men »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.