tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
onu alınmak » percinlenme » toplu olarak oğretimin yapıldı » calgısız » ic mimarî » başından gecen olağan dışıola » husnuteveccuh » bıcaklık » yedi iklim dort bucak » ut » puluc » ozel radyo » sağlık olsun » mana fehva » benzine kan gelmek veya benzi » cerceveleme » sut otu » cil » sansurcu » soz dağarcığı » cakırcılık » mulga » kuşculuk » sıcratma » secmeli yemek » olumlu » pb » sur atle » ve kanunlara uymaksızın cebir » taaccup etmek » jupiter » komurleştirilme » cullanmak » cepez » pamukculuk » turkuculuk » muderrislik » muşterek bahis » kopurmek » onayak etmek » cakır » kucuk gormek » gevrekci » gecici » z z » capacul » hint kirazı » sondurmek » abdesti gelmek veya olmak » cavuşuzumu »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.