tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kıptî » uretici olmayan alan » kafasına soz girmemek » feleğin cemberinden gecmiş » guzel yazısanatı » tepeli kostebek » cangal » teşkilâtcı » leh » akca yel » maoculuk » yasa cıkarmak yapmak veya koym » ilâc yapmak veya hazırlamak » camurlukculuk » acıağac » hak dini » olum sukûtu cokmek » gullâbici » keskin gozleriyle cok uzakları » mustahsil » kupleği » budist » allah bağışlasın » ozdeşleşmek » kucuk duşurmek » zurra » civisiz kalkan » k » patlıcan boreği » celişme » yoruk » butunler acı » olumcul » calıntı » sanskeritce » borclanma » gorelilik » can cumleden aziz » bulunan iri govdeli hayvan ur » kuflendirme » onune cıkmak » yarım pabuclu » kaşile goz gerisi soz » başta veya başında bulunmak » ırgat pazarına dondurmek » tunuslu » mubayenet » gonenme » beytulmal » guc »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.