tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aklına duşmek » boluk porcuk » guclu kuvvetli » soyleşi » karşıtı » tetikcilik » hak dini » tatil koyu » buyutmek » dur durak veya dur dinlen dur » amerikan salatası » guclenmek » gorevlendirme » buhtan etmek » curuğe cıkarmak » tutsulu » grejuva » ust bitken » hat bekcisi » ceşitli kavimlerinin toplandığ » kafa işcisi » goz yuvarı » soz karışıklığı » guzelleşmek » başgoz etmek » lâtinlik » yuzune duramamak » tel fırca » ik » ikram gormek » renkci » denize duşen yılana sarılır » pastorizasyon » goz » hic değilse veya hic olmazsa » kesenin dibi gorunmek » pardosu » gonlu bol » unlenmek » muhendislik » desinatorluk » bakar kor » kucuk harf » gorelik » kocbaşı » namusait » arnavut biberi » epikurculuk » gecerlik » muhallebi cocuğu »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.