tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gülünç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
literatur » suyek » arının yuvasına kazık veya cop » curuk carık » seslikci » ul » artıuc » muphem » arife gunu » yuruyuş » bisikletcilik » şarlatanlık ğı » camlık » duzensiz » sukût » tatarımsı » calkantısız » gorevli » donu » ceşnicibaşı » yasa onerisi » kendinde kullanım hakkıolan e » yaradana sığınıp bir işyapmak » temizlemek » cok yıllık » nufus sayımı » buyuk » avurtlarıcokmek veya avurtları » zıvanadan cıkmak » petek guvesi » dalkılıc » calınmak » tırpandan gecirmek » mecus » celtik » hint bademi » şobiyet » rolâns » keyif benim koy mehmet ağanın » gunahsızlık » tepetakla etmek veya devirmek » cozuntu » dovmelik » sozun ardıboşa cıkmak » elektronik muzik » dışıeli yakar ici beni yakar » kucuk » guc beğenir » goğsunu yırtmak » eğitim »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.