tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mektep gormemiş » araştırılabilen olculebilen » genc irisi » kokorecci » yuzu gormek » cek vana » kafayıyere vurmak » gumuşî » osmanlıca » bağlac obeği » başta veya başında bulunmak » kundakcı » kulustur » hereklemek » gokturkce » oncesizlik » kırbaclanmak » ezcumle » cıtırdatmak » sut kuzusu » hayrulhalef » stokculuk » anlamında ikileme oluşturur » bıcakcı » câk » eser rolyef » kayakcılık » soyletmek » vucuda getirmek » alnına kara surmek » fıcılamak » onerme » ortulu » bunun sonucu olarak da doğal ş » torpu » gorunme » somurge » hırsız kelepce » yonelme hâli » zurafagiller » uzum şırası » icli » tovbeli » cok duzlemli » ceyrek » kalite kontrolu » cabalanmak » gorgusuzluk » gonul indirmek » yarıgecirgen »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.