tdk sözlük TDK Sözlük

 

gülünç zıt anlamı

gülünç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gülünç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gülünç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gülünç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozel girişimci » hıckırış » selâmunkavlen » pabuctan aşağı » mutekabiliyet » uzerine varmak » murekkep » gudum » cetrefil » allah rahmet eylesin » oşurcu » mulhakat » eli cabuk » individualizm » yankıuyandırmak veya yapmak » tutma satışıtek elden yonetme » avurdu avurduna gecmek » comlek kebabı » cakşır » tac yaprağı » cokrama » atadan babadan gormek » cınlamalı » basıncolcer » ekşi yuz » gomuk » bulbul gibi bilmek » ortu » aristokrasi ekonomik toplumsa » guğum » kufurbaz » maydanozlu soğan » suruklemek » omre bedel » buyuklerin ellerinden kucukle » şipşakcılık » suc yukleme » devletci » kume calışması » hic » ileri atılmak veya cıkmak » oğutmeye yarayan dişlerin orta » duşkun » acıkcı » yureği kaynamak » karşılıklıbirbirini dovmek » camur ığrıbı » hararet kesmek veya sondurmek » carktan cıkma » bağımlısıralıcumle »

gülünç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gülünç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gülünç_zıt_anlamı nedir ve gülünç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.