tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gül ün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uretmek zihnî yetiler oluştur » ucuşmak » cizmek » imza toreni » catı » methiye duzmek » cıma vermek » buzme » bozordek » şurekâ » acıklaşmak » kulkedisi » koskoturum » yuzeysel » sevgi » dayak kackını » mutluluk cubuğu » yarayan cevresi oluklu kucuk » doneklik » cenet » comlek kebabı » bocul bocul » acan » kelle kulak yerinde olmak » kıyafet duşkunu » cekmek » aylakcılık » duşkun olma durumu iptilâ » şeytan elini cekmiş » onayak etmek » olcuşturmek » ayciceği » iz surmek » tongaya basmak veya duşmek » karalar bağlamak veya giymek » gun doğusu » durum » zarar gormek » boluş » koklu » cevgen » mal mudurluğu » dişini sokmek » cıkmak » bir dirhem bal icin bir ceki k » canak ağızlı » ermenice » kafa cekmek » cevrelemek » cok yavaşişyapan cevik olmaya »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.