tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gül ün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yureğini ateşalmak » gorumsetme » sumuksu » suzmek » yağlama yağı » boyu veya boyuna boyunca bera » goze almak » cuzamlı » oğan » odevlendirilme » comelmek » taşyurekli » ha hoca ali ha ali hoca » bunların arasınıdolduran ozek » lâtin cicekleri » co » yuzustu bırakmak » ickiyi bırakmak » yuk arabası » oksuzdoyuran » atma recep din kardeşiyiz » durumleme » başbaşa veya kafa kafaya verme » ili » cilemek » yeise burunmek » once can sonra canan » gosterici yardımıyla karanlık » ihtiyac » balina cubuğu » kullanılan mutfak âleti » cicekli bitkiler » istirham etmek veya istirhamda » suven » baygınlık gecirmek » keci komureni » cocuk » ac susuz kalmak » cektiri » goz yummamak » sıkca » muzecilik » gun gormez » portorluk » fıstıkcılık » başlangıc noktası » cergici » basınc » unlem » gozunu daldan budaktan veya co »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.