tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gül ün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cağrıştırma » corten gibi » goknar » mezar kackını » şuyu bulmak » uzeri » tukenmek » selâm soylemek veya yollamak » ici bayılmak » gokkandil » buğlu » gec » yeise burunmek » kethuda bey » kuşat » cilesi dolmak » bin yaşa » lâf cıkmak » yuklem » cıkıştırma » hint fıstığı » panislâmcı » pof » den bu yana » kiraz receli » gecimsizleşme » olaylarıyorumlamaya veya inanc » cakım » koprucu » gocmenleştirme » vişne receli » kupe ciceği » turkistanlı » cokelek » minor » yuzu yerde » uzunlamasına acılan oyuk » kaldırım ciğnemek » selâm cakmak » eli acık » kopekleşiş » puskurtu » alım calım » bas veya bas git » teleut » donuşumlu » nukte » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » allah taksimi » yuz gorumluğu »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.