tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gül ün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
resmiyete dokmek » tam adamınıbulmak veya tam ada » karaya duşmek » kızılelma » şansolyelik » tır » kusur » şolen » acmak » penceletmek » emdiği helâl sut haram olmak » suc duyurusu » bir koşeye koymak » cıplaklık » muhrelemek » gorsel işitsel » yedi duvel » ele gecirmek » hırdavatcı » gecgecleme » adamına duşmek » nervurlu » bıyığıyeni terleyen delikanlı » ceşitli eşya » ırakca » cinler cirit veya top oynamak » cekirge » kundeden atmak » hristiyanlaşmak » oğelerin tumu » etkinliğin buyuk olcude azaldı » hukum vermek » mucbir » kalmak » olcum » biber salcası » kore » mecbur kalmak veya olmak » lenguistik » mujdelenmek » dayalıdoşeli » tumorleşmek » muge » yuz » cuval » ozgurce » sağic » yangın yerine donmek » orum » gul gibi bakmak »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.