tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gül ün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mal da yalan mulk de yalan va » acık » guhercile » sacak » gumleyip gitmek » musemmen » işguc sahibi » bağlamak icin yapılan toplantı » nemse » balıkgozu » kıvanc duymak » ceviz ici » kundeye gelmek » goruşulme » kucuk bitkilere verilen ortak » cıkmak » puturlenmek » beklenmediği umulmadığıveya c » duzenlemek » salcalık » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » ortunmek » kultur ortamı » cok seslendirilmiş » kolcak » yakut » hukumran » sokukcu » başıbelâya girmek veya uğramak » gudum » amerika bademi » ust kat » cucuk » uzunlukta bir yanıyivli yuva » ali nin kulâhınıveli ye veli » buyucu » kıl cadır » koseyle alay edenin top sakalı » ferc » cetin » indikator » pişmişarmut gibi birinin eline » gıybetci » istimzac » buğlu » koşesiz » cilesi dolmak » yonlendirme » yakasıacılmadık »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.