tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gül ün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cantacılık » catlama » cevirmek » sucustu yakalama » starta gecmek » genizden konuşmak veya cıkarma » gecinmeye gonlu olmamak » alacabalıkcıl » ozdeşlik » imza atmak veya bir şeyi imza » kavmiyetcilik » huzunsuzluk » boy almak veya surmek » mukâfatlandırma » vokal muzik » tetik ustunde beklemek » karacaylı » gerekce » taklip bi » buryancı » kaymağıolan » cullukgiller » askere cağrılmak » kavanco » urus » nazıgecmek » edebiyatcı » hukûmet » gucu gucune yetmek veya yetmem » celik macunu » yuk » hititoloji » toprağıcekmiş » pis soz » gonenme » ceyizcilik » kurneme » organların her biri » yarıbucuk » kocaya kacmak » buzmek » sinemacı sinemanın ceşitli ko » araba devrilince yol gosteren » koşesiz » muska boreği » uc aylık » paha bicmek » tecahul etmek » bir gun evvel » arkadaşdeğil arka taşı »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.