tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gül ün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cicek aşısı » pırıldakcı » toplumsal butunleşme » cağrışım yapmak » yalanıcıkmak » sonradan gormuşluk » ac ec » gunu yetmek » danalar gibi bağırmak veya boğ » temessul » ogelerin oluşturduğu butun pa » cekirdek » sut kuzusu » şarap fıcısı » yuzunu gormemek » goz kırpmak » cağrışımlı » bakar kor » feylesofca » mudana » unite » cift zamanı » mutelezziz olmak » oğretim yılı » icinden bir şeyler kopmak » cengellenmek » comezlik » alcaltmak » meden » puskurtucu » lâfcı » tir » onunde ardında gidilmez » kohneleşmek » kireccil » yureğini hoplatmak oynatmak ve » gorevcilik » kurekcilik » donuşturulme » iblisce » cağdaşlaştırma » yurek ağrısı » hevesine duşmek » anma toreni » bilinclilik » gorucu gitmek » simitcilik » peşinde dolaşmak veya gezmek » havuc » oluşan cok duzlemli cisim men »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.