tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gül ün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cakırdoğan » aykırıduşmek » bortuk » kaşık atmak veya calmak » borc harc » lâfıgecmek » avarca » intelektualizm » felcli » ayağına veya ayaklarına kapanm » gozlenmek » olumsuzleştirme » guneşlenmek » oğreti » alcacık » kacmak » macarlık » curlatmak » spinosum » musavatsız » kesmeden ustten gecmesini sağl » pişmişarmut gibi birinin eline » kavakcılık » kotulukcu » kuşat » tokezleme » icine atmak » donuşum » ust dudak » ag » tezhipci » kulunu savurmak » tek ornek » kuskun » yukculuk » koftehor » tekme atmak veya tekme vurmak » bildirme cumlesi » ne hâli varsa gorsun » capkın » gâvura kızıp oruc yemek veya b » pomak » kâğıtcı » fiyat veya değer bicmek » olcek » gunluk guneşlik gorunmek » suveyda » onune bir kemik atmak » camurlamak » ucan kefal »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.