tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gül ün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cetin ceviz » calma » kutle » yelec » orman koylusu » celişmesiz » zuhrevî hastalık » mirac » goruşsahibi » muessir » renk vermek veya rengini belli » percemli » cay » işcevirmek » gumuşbalığı » celişmeli » i » şeyin ayrıcalığınıanlatır » gece » tutunculuk » ında inde değil » savaşacmak veya ilân etmek » olculu bicili » hakikî » fizikci » papazkactı » tup gaz » supurme » koken belgesi » kumeleşim » kucuk asya » derme catma » cıkmalıtumlec » donup dolaşmak veya done dolaş » icin kullanılır » sus pus » canıyurekten » pecelemek » cırpıştırılmak » goz kırpmak » cakmak cakmak » lâckalaşmak » ciftleme » hindu » canıyanan eşek attan yuğruk ol » akıl yaşta değil baştadır » canıağzına veya boğazına gelme » mevlevî » filozofca » katır tepmişe donmek »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.