tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gül ün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
surukletmek » soz tutmak » bortuk » bolmec » kullanılır » luzumsuz » sonumsuz » tek hucreli » gecmek » duz yuzeylerden her biri » sozleşmeli » maden yunu » bir el bir eli yıkar iki el b » duzenek » temedduh etmek » ay » arap uyandıveya arabın gozu ac » sıcan » surtunmek » yeniceri ağası » centik atmak » luks koltuk » surgu » kulplu kap » cırakman » surgulenmek » portenin başına konulan işaret » tohmetlendirme » tedahul » ustunden başından akmak » ofkeleniş » pence » kendini gostermek » oluşan cok duzlemli cisim men » catlak » goz » başına calsın » geciş » iskeleti cıkmak » cığa » satıya cıkarmak » hamam bohcası » şapka cıkarmak » kacamak » gozlemek » uzerine cullanmak » gunleri sayılıolmak » duğmelenme » gorevden alınmak » dikdortgensel bolge »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.