tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gül ün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sumbul » alıp yurumek » siperlik » cayan » kof cıkmak » mak mek » sokulmek » tadilât etmek veya yapmak » kı ki » odullendirme » kayışa cekmek » secmece » urkuş » urolog » havanda su dovmek » e » mutenekkir » cipilleşme » surgulenme » arkasında yer alan alfabetik l » menfaatci » gorunurde » goz hakkı » kume » yuksekten ucmak » sabaha cıkmamak » gureş » icin surulen kimyasal madde » fazla kacırmak » acığa vurmak » eğik bicme » citmik » toren » meddah sanatı meddahın işi » duşurulmek » deklânşor » sublime » lâfımıolur » ateşacmak » goluk » cılan » bugunku tavuk yarınki kazdan i » kekec » rumelili » terennum etmek » sozleşmeli » cıngı » cam goz » kamcılamak » torpido gozu »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.