tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gül ün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzenleşik » eşeğe gucu yetmeyip semerini d » eşitci » lehce bilimi » gecek » ileri geri surulebilen sistem » kotu yola duşmek » gozune sokmak » buzlar cozulmek » setlic » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » yuksek » talihine kusmek » dediğim dedikci » acıklar livası » olimpiyat oyunları » keci komureni » curuk » baklava borek » yorungesine oturmak » duşunuş » lâpcın » odeniş » toz pembe gormek » alt tur » kalpci » cevriyazı » icini sıkmak » cifte kavrulmuş » homoseksuellik » gosterilmek » lupletme » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » calışma odası » suzgeclemek » cıtırdayış » munasebet almak veya almamak » hıckırtma » ciylemek » cığduşmek » bicimde saplı obur ucu yassıo » bir istek ve surerlik bildirir » duşleme » tupluk » garanti vermek » enfrastruktur » perde cekmek » kayac » geri geri cekilmek » dortkenar »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.