tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gül ün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulağınıcekmek » fiil koku » buyuk soz soylemek » lâz » fırtına kopmak veya patlamak » ucuncul » catı » kirec kuyusu » caykızı » col tavuğugiller » aslanpencesi » memleha » ruyalarına girmek » kolcak » karikaturleştirmek » dollemek » başlangıc » mustakil » orneklik etmek » taşcıl » cinke » erosculuk » boluşturmek » babî » pala surtmek » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » icki masası » kulâhlı » isteyeninin bir yuzu vermeyen » armutun sapıvar uzumun veya k » suyu hurmetine veya yuzu suyun » supurge otu » cozuluş » kan akcesi » yol gozlemek » otesinde berisinde » tuzel » colleştirme » maltız kecisi » benicincilik » kufur » caycı » yer acmak » kopruleri atmak » otleğengiller » organların her biri » gonlunu celmek » bebekce » ceyrek » catal zıpkın »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.