tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gül ün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
burnu yere duşse almaz » usalize » soylemek » buyuk » kustahlaşmak » gosterge » gurultulu » msa mse » yuklu » şanlışohretli » sodyum fluorit » kucuk unlu uyumu » taklip bi » doğaustuculuk » mantık oncesi » yukseltmek » dalyan koftesi » gonulden cıkarmak » donuşlu zamir » yuzlu yuzlu » lokleme » bir don bir gomlek » catılı » teessuf ederim » milliyetcilik » yutar hucre » hukumranlık » buyuk şehir » cıkarma harekâtı » percin tabancası » zuhul » fiil cumlesi » goruşturulmek » maslahatguzar » gormek » akıntıcağanozu » centikleme » gozunu ağartmak » tazıo tazıama culu değişmiş » sureğenleşmek » kapamac » tecavuz etmek » surek » şeyhulislâmlık » goruntu » muvellidulma » doktor doktor dolaşmak veya ge » okuyup uflemek » cağıgecmek » ummîlik »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.