tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gül ün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
komşuluk etmek veya yapmak » pb » felcli » uzerine almak » kutuk » allah kavuştursun » gecirimlilik » taşınabilir arac » ust yapı » turemişisim » bildirme cumlesi » gozu kızmak » calışma » gomlek değiştirmek » perdahcılık » g g » doşenmek » arkac » cağlamadan catlamak » ik » duşunce » şeyler musavî » alaturka bilen alaturka eser » sutten ağzıyanmak » agrandisor » tac giyme toreni » yuzleşme » kulağıters taraftan gostermek » bulunan bolum kafa ser » cenebazlık » mechul » duasınıveya dua almak » yapma gubre » olan biten veya olup biten » hulleci » tekduzeleşmek » gocmek » diken ustunde oturmak veya olm » bicimde değerlendirilmesi huk » genişyurekli » gecmek » şuphe kurdu » boya koku » guc » boynu altında kalsın » koluk » ince » kedi ile kopek gibi » capar » huviyet »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.