tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gül ün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şeylerden her biri tabaka » surgulemek » soru cumlesi » uzerinde » acısal uzaklık » eski tufek » ustume iyilik sağlık ustune u » dil » anasının gozu » musveddelik kâğıt » canım » nuksetmek » şakşakcılık » yağma hasan ın boreği » cayırlatma » cozdurme » a veya e gelince » inmek » civit » soğutlu » koltukculuk » dağda bağın var yureğinde dağ » gurultuye gelmek » turuncgillerden hindistan da » delikli boncuk veya taş yerde » denetci » ustunluk duygusu » zanaatcılık » cağırmak » yorgan doşek yatmak » sunnetleme » silindir prizma vb bicimindek » muşteri » teşrifatcılık » corak » boke » sukûnetli » gı gi gu gu » gonlu kalmak » on oluş » mana cıkmak » arac » hazır bulunmak veya olmak » kaynatılmasıyla elde edilen ye » samur kurk » muteveccih » mulkiye memuru » yurek selânik » tek ceneklilik » utulenme »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.