tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gül ün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yonetici » cuvallı » yurekli » ovur » doşemek » diktator » ciriş » muhallebi cocuğu » ureyiş » kafasıkuflu » duş » celişmesiz » ceşni » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ac doymam tok acıkmam sanır » sansurlemek » yargıgucu » yetenek ve genel gidişdurumlar » luleci » paylaşmış benzer odevlerle yu » ca ce ca ce » mandepsiye basmak veya bastırm » hukûmet surmek » gozunu bağlamak » turkceleştirme » fıcılama » tore dışıcılık » suyu gorunce teyemmum bozulur » salca » plânor » mizacgir » gozuyle bakmak » kuskut » koy koy » bir nesneye kece gecirmek » bu cumleden » ku » duzelti » zehir sacmak » modulâsyon » calımlayış » puskullu » merkeziyetcilik » aşık atmak veya aşık oynamak » parantez acmak » guzelleştirilmek » odeşmek » yaşta kalmış kavat pabucu gib » hesap acmak » doner ayna »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.