tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gül ün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goğus kovuğu » tuylu » notr » bec tavuğu » bocek » cakır » işguzar » sutluce » murekkeplenme » hıckırık tutmak » caprazlık » avuc ici » sutre » bicimselleştirmek » gomulmek » munasebet » gumuşservi » catıekleri » pedikur » ciceksiz bitkiler » kornişci » trenckot » buyukce » cur et etmek » etcil » sukût hakkı » ote » boğurmek » afrika cekirgesi » ileriyi gormek » aylığa gecmek » gocuş » olumle oc alınmaz » yuksekten konuşmak » inmek » kafa işcisi » kirec cimento gibi şeyleri su » bakır sulfat » mustakim » kalafata cekmek » munasebette bulunmak » civanım » aclık » ucretlendirme » alkololcer » yureği dar » gozleri kan canağına donmek ve » husnu kabul gostermek » yolcu taşımakta kullanılan mot » ust dudak »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.