tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gül ün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fuzesavar » lutfetmek » gunun adamı » mulemma » ilmuhaber » ciftleme » kavga cıkarmak » şenlik ve eğlence donemi » cekingen davranmak » buyulemek » olculu » cayır otu » sınamak tecrube etmek » cerezlik » acı » kanun hukmunde kararname » gozune dizine dursun » gozlerine uyku girmemek veya g » rak rek » caresiz » mahrut » sozlendiricilik » daha bircok şeylerin yapımında » otede beride » duvar cekmek » gozculuk » cizginmek » iştah kapamak veya kesmek » ceviricilik » cokramak » pay cıkarmak » surmek » cıkarmak » yuksek oğretim » kacırmak » gecirmek » yuzunu goren cennetlik » catal bel » kacamak yapmak » halka donuk » uremek » ortulme » alın teri dokmek » kedi yavrusunu yerken sıcana b » duşundurtmek » duğununde kalburla elekle su t » comert » gozden gonulden cıkarmak » ormek » ovmek »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.