tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gül ün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
klorurleştirme » acınsama » guc » ev sahibi mulk sahibi hani bu » fil yuruyuşu » şişe cekmek veya vurmak » milâttan once » cok uzun uzun sure uzun olar » cıtır pıtır » nasip etmek veya etmemek » gercek kişi » ne ne » kulağına calınmak » surulme » cekip gitmek » cene kavafı » eşbasınclı » ağır soz » yuzeyinin her noktasına basınc » satranc vezni » teselsul etmek » oğul balı oğul arılarının yap » ac doymam tok acıkmam sanır » korelmek » astsubay cavuş » ustune ustluk » tekebbur » gok fiziği » meşakkat cekmek » şişe » ucurtma » butunleme » varlık gostermek » vucudunu ortadan kaldırmak » toplu sozleşme » kalcalı » lâğım doşemi » carmıh » insan icine cıkmak » kıpcak » yuz akı » guney » bin işci bir başcı » duven » ozursuz » urun yelpazesi » guluncleşme » oncel belirleme » cin lâhanası » koşegen »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.