tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gül ün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzmek » sağlam kazığa veya sağlama bağ » hic » uc » cocuk gibi » zartayıcekmek » icini boşaltmak » urkuntu vermek » acılışkonuşması » guluncleştirmek » cadır devlet » turum » tok gozlu » onluk » cocuk işi » korunma gormek » surmek » cok yıllık » muncer olmak » yonerge » beli bukuk » burc » tumeller » şolen cekmek » somurge » kalvenci » kecilik » emretti patrik efendi » edinc » guvenlik » kırcıllık » yuzune gulmek » produktor » tedavul » koydeş » kultur sitesi » cakıştırmak » işitmezliğe getirmek veya işit » gerekce gostermek » gecirgen » ortalık duzelmek » kulhanbeylik » tazıo tazıama culu değişmiş » kıvanc duymak » durumuna donuşmek » gul rengi » karun » yabancıcıta » kıcınıyırtmak » caylık »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.