tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gül ün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
puruzlenmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » kaldırıma duşmek » bağrışa cağrışa » cekmek » cevriyazı » cıkma » post scriptum » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » gonul almak veya gonlunu almak » caplamak » bana bak » kotuleşmek » acılmak » oltaya duşmek » birleşikgillerden kok sapları » deniz gecişi » giysi » gozlemek » pişmişaşa soğuk su katmak » para dokmek » munkir » gerilim olcumu » temasa gecmek » od » cıkma » yalın cumle » mukedder » gd » orneklem » unik » cizme » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » ucuz etin yahnisi yavan veya t » kutukleşme » oneri » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » kozleme » toz kondurmak veya kondurmamak » mık mik muk muk » cevirmek » centiklemek » butan » duzmek » moritanyalı » başıcatlamak » intac » ukalâ dumbeleği » dikkat cekmek veya dikkati cek » veresiye karşıtı »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.