tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gül ün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
topcu » ozgun » kuf bağlamak veya tutmak » bukturme » tecahuluarifane » kem gozle bakmak » sureklilik » bol kepce » cıplak ucret » astsubay kıdemli ustcavuş » kume » calışıp cabalamak » veya ağzının icine bakmak » formulleşme » durtuklemek » surpriz yapmak » ust » guzergâh » gok kutbu » sorumluluk duşmek » işcilik » fare deliğe sığmamış bir de k » boşinanc » art damak unsuzu » ustunden gecmek » basit cumle » gerceklemek » tukuruklenmek » copluğu » akciğer gobeği » sevap kazanmak veya işlemek » canak » alı eli » goz » guzelavrat otu » yuzunden » ucar » ozene bezene » merkeziyetcilik » cıkarma » sinir torpusu » kafesci » yuzeysel » sumer » ayaklarınısurumek » ickisiz » can cabası » acıolcum » ici ısınmak » kahır veya kahrını cekmek »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.