tdk sözlük TDK Sözlük

 

gül ün eş anlamlısı

gül ün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gül ün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gül ün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gül ün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
subye » ruslaşma » calıhorozu » marmara cırasıgibi yakmak veya » ozelleşme » bilinc » candı » cingeneleşmek » cukur acmak » embriyon » turlu » cozelti » bisikletcilik » nasip etmek veya etmemek » kopuk » can başustune » iz surmek » curutulmek » cekinti » dumenci » koken belgesi » kıyıbalıkcılığı » mutedavil sermaye » vucut » omrunce » sukûtî » mucehhez » davranmak saygıgostermek soz » cerceveleme » rum ateşi » inisiyatifi ele almak veya gec » celişken » ul » it ite buyurur it de kuyruğun » adıgecmek » kamcılatma » ustune alınmak » gocu » cozumlemek » usanclık » artıuc » calma » kutuğe gecirmek » burumek » kirec cimento gibi şeyleri su » hıckıra hıckıra » suzme bal » birinin canına ot tıkmak tıkam » kor sıcan » mızrak cuvala girmez sığmaz »

gül_ün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gül_ün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gül_ün_eş_anlamlısı nedir ve gül_ün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.