tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güneş eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muşerref olmak » onune gelen » ic tutmak veya ic bağlamak » emec » mutedair » tl » tahaşşut » ayrıduşmek » ictima » sonucunda ortaya cıkan ustun y » gormek » topcu » takarrur » sumsukluk » cember sakal » kurk boceği » duven surmek veya dovmek » cirkinseme » cenileme » goce » aynıtelden calmak » derin derin duşunmek » korleşmek » itibar gormek » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » surtme » kokleşme » bildirim odencesi » ucmak » sacak » sunmek » album » canım » ayrıtac yapraklılar » eti budu yerinde veya etine do » culûsiye » kalanlıbolme » tevekkul » ickisiz » coraklık » kendini gosteren ve bulaşıcıol » luzum yok » yukseltgenmek » gereklerine uyacak duruma soka » yureği delik » cinko » spotcu » yer ozekcil » orulu olmak » ucu »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.