tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güneş eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dollenmesiz ureme » gol olmak » koruk » uretmek zihnî yetiler oluştur » bohca » gormek » gibi cok yonlu hizmetleri en a » lâzca » humanistleşme » yenilikci » kona goce » işi başından aşmak veya aşkın » acılıştoreni » yoneltim » yuruk » doşeyiş » kor şeytan » ozensiz » yol cizmek » metalurji » verilen tek ve eşit bir varlık » surusune bereket » olcum » karga yuruyuşu » dehşete duşurmek » mulkî » musemmen » mumin » cay » carpılı » teşvikci » cubuklama » butunleme sınavı » ork » sunger gibi » ucurulma » elcilik etmek veya yapmak » soylemek » canınıdişine almak veya takmak » elcilik etmek veya yapmak » pala surtmek » kabahati birine veya bir şeye » uretim evi » levazımatcı » fennini almak veya kapmak » yeni dunya » cizgilik » mustakbel » tırtıllıbıcak » tahtalıkoyu boylamak »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.