tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güneş eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
culha » işine bak » guc kazanmak icin calışmaya ar » okse cubuğu » gunahıveya vebali boynuna » cıkışbelgesi » gecersizlik » nazıgecmek » celikleşme » sudan cıkmışbalığa donmek » arnavutlaştırmak » muzakerat » kamburu cıkmak » yonetimi iyileştirme tasarısıv » borkenek » cek valf » gonul bulandırmak » beşikortusu » cene cukuru » cıkarılış » terbiyeli corba » guducu » calkalatma » yureğini kemirmek » duzgulu » calıştırma » kara kedi gecmek » icerikli » ozur » zeval bulmak veya zevale ermek » on yaylak » supurge otu » cantacılık » hanbelî » kaşık duşmanı » allah tan korkmaz » maz mez » oruc » cakış » cavlanma » duruluş » sefa veya sefalar bulduk » operator » suvarilik » gunlu » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » buklum » takayyut » kilise canı » sutnine »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.