tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güneş eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kızamıkcık » fıstıkcılık » ozgurluk » cağdışıolmak veya kalmak » kamışatmak veya koymak » ne mumkun » allah a bin şukur » cokum » calılandırmak » kor » cenilemek » ici icine sığmamak » duk » zemheri zurafası » deli cıkmak » teşkilâtcılık » ici tez » bombardıman ucağı » kalburustu » uremik » kurk » iki cami arasında kalmışbeynam » orumceklenmek » gibi işler icin beslenen memel » mucevher tarih » zuğurtluk » camur deryası » lâzca » camurlanmak » bulunan bolum kafa ser » zahmet etmek zahmete girmek ve » yuksuk kına » suzme » rezede ciceği » beberuhi » tok sozlu » sıcıp sıvamak » donuşluluk » gonul yıkmak » acık mavi » bıcılgan » arkasında yer alan alfabetik l » işine gore » hayvanat bahcesi » kus kus » kalmak » uc başlı » art avurt unsuzu » icin surulen kimyasal madde » savaşcılık »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.