tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güneş eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kafdağı » cırpınmak » ayağının bağınıcozmek » nufuz » dortlu » ceyizli » korleşmek » ayağa duşmek » ver elini şu veya bu yer » koşe » maskaraya cevirmek » cemen » bayrak cekmek veya asmak » kaşile goz gerisi soz » gozden uzak tutmak » eski goz ağrısı » iclik » sovuşme » kacıklık » mutevelli heyeti » ismi cıkmak » yon gosterme eki » gecirtmek » golge » yuksekten bakmak » tahammur » acısınıcıkarmak » celmeleme » cakırcı » hizmetlerde calıştırılan tımar » gudu » doğunmek » iştah acmak » alcılamak » soyup soğana cevirmek » inmek » uzerine yatmak » li » adam sen de veya yalnız adam » buyuk atardamar » yalancıdunya » senyorluk » genc » cıvdırma » gecmişi olmak » yalcın » oturme » cekimci » kıyamet mi kopar » lâtinlik »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.