tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güneş eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cul » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » deplâsmana gitmek veya cıkmak » cilingir sofrası » cari ucret » is at etmek » gercekci » tedric » bocelenmek » cekimli fiil » samanyolu » ele gecmek » tuneklemek » cıkıntılarıolan organ » hızlıhucum » yuzsuzluk » okuz soğuğu » kutuk » oz kedi balığıgiller » hotanto » malikîlik » mutenazır » mayalanabilen ve coğu tatlıola » gensoru onergesi » arac » ictenliksizlik » teessuf » kunh » ipekcilik » dokmek » arşiduk » yola cıkmak » minder curutmek » tanıdık cıkmak » luleci camuru » spekulâtif » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » işin kolayına kacmak » kesip veya kestirip atmak » dudukleme » doner ayna » kedi yetişemediği veya uzanama » gecerlik » terlikci » corak » olum doşeği » cığırtma » teşbihte hata olmaz veya olmas » yağsız ilâc » muşavir »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.