tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güneş eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunluk ağacı » halisuddem » mukâfatlandırma » cember cevirmek » kalmalıtumlec » mudurluk » gumuşyağmurcun » uflenme » sağlayan parca » gozleri kararmak » avuc avuc » yarma corbası » yuzergezer » suve » karın catlağı » acık bilet » şolen » muttehiden » cicek acmak veya vermek » celik halat » boyunun olcusunu almak » icgudusel » uzum cekirdeği » percem » tekme atmak veya tekme vurmak » balıkcıl » x ışınlarından yararlanılarak » patates puresi » akrobat » cirkefleşmek » gorevli kuruluş » citmek » bitkisi lâstik ağacıficus ela » acılışkonuşması » pm » oğretmen evi » cemrenme » kapkaccı belli etmeden para v » tuyune dokunmamak » sandık duzmek » makaralarıkoyuvermek zapt edem » golgeleme » hic değilse veya hic olmazsa » taşa cekmek » şirretce » kadehcik » yoruk » orak boceği » bıraktığım bıraktığı bağladığ » diri ortu »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.