tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güneş eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mustebat » yarışcılık » venuscarığı » kazancsız » yerden goğe kadar » boru ciceği » buyucu » catal zıpkın » otre » civi » caylaklık » duşku » kurt kocayınca cakallara kopek » şovalye yuzuğu » musterih olmak » yararlanarak yasalar cıkarmaya » koken » hanım boceği » cam sakızıgibi » yiyim yeri etmek veya yapmak » hercumerc etmek » girip cıkmak » zararına kazanc sağlamak » dağarcığı » yalın bicimli sanatınıbenimsey » demetcik » tumen » ırkcılık » susleyici » afşar » gulumseyiş » yurutulme » soz varlığı » musaade etmek veya buyurmak » torun torba veya torun tosun s » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » bağlama yapan veya satan kimse » mustamel » yezidîlik » lâmadan oluşmuş arasına yerle » yuzu yumuşak » ceşnilik » sobe » veya belli bir yukseklikten aş » dizustu » şovalye » sokmek » cıvdırma » hodukleşmek » zuppeleştirmek »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.