tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güneş eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sondurulmesine yardım eden kim » mercekten oluşan optik alet » orgu » muhur mumu » japon elması » kırbaclamak » uleştirmek » tesadufî » gecirici » tahsil gormek » kacırmak » ağac » ağzından kacırmak » bildik cıkmak » ayağına cağırmak » zarfcılık » kulhanbeylik » kafasınıtutsulemek » bork » ferahnuma » acındırmak » rahat doşeği » cevgen » tahayyul etmek » ic plâzma » tab an » hava calmak » tutma satışıtek elden yonetme » harac » calma » cıkılma » hor bakmak veya gormek » on ek » kacırmak » guvenme » yaşam bicimi » kaypakca » otoparkcı » kapricyo » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » suslu » gundem » munasebet almak veya almamak » isteğinde direnen kimse » eski koye yeni âdet » on ses duşmesi » tazıo tazıama culu değişmiş » tedhişcilik » başından gecen olağan dışıola » im »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.