tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güneş eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sacma » durtuklemek » elek » kuresel ucgen » parkcılık » surgulemek » beklenmediği umulmadığıveya c » suryanîce » cozuluş » ikisi bir kapıya cıkmak » komşuda pişer bize de duşer » dilinin altındaki baklayıcıkar » sacma » yuksunme » rontgen » yuk hayvanı » murettip » camaşır leğeni » copcu » yuz yuze bakmak » percinleyiş » duşkunler yurdu » ozelleşme » urpermek » cizgi bicimindeki gecici ışık » goz yummak » duşeyazmak » altta yok ustte yok » corbacı » tazıo tazıama culu değişmiş » davul dengi dengine diye calar » gorgusuzluk » yazıya dokmek » arasında den başka anlamıyl » salepcilik » ceşitli kavimlerinin toplandığ » ayak cekmek » yetiş veya yetişin » gozleri fıldır fıldır etmek » tasar cizim » cin carpmak » romen » gure » duru » gucuk ay » sinema endustrisi » yuf ervahına veya ervahına yuf » cekmek » parşomen » donuna yapmak veya doldurmak »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.