tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güneş eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mulkî idare » cılkava » kat îleşmek » ıtlak uzre » yuceltmek » birkacı » suline » iki ahbap cavuş » tup bebek » başmudurluk » komurleştirilmek » tuylendirme » mezatcı » vucutlu » sumkurmek » allah emeklerini eline vermesi » caktırmak » kor duğum » ortak bolen » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » cardak » teehhul » pirincsi » rufaîlik » gravur » duşsel » karının saclısı tarlanın taşl » li » İsvecli » kanavice » bir gomlek aşağı » mutevehhim » cekme » gercekten » gecce » yureği yufka » ceşitli kavimlerinin toplandığ » lutufkârane » dağdağustune olur ev ev ustun » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kacamak yol » ayağının turabıolmak » kacaklık » dumbelekci » yoruk cadırı » uyur goz » ucmak » inc » juglans regia » tumgenerallik »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.