tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güneş eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuceliş » ağzının icine girmek » gozetleme deliği » ithalâtcı » ceki » komurleştirmek » kulfetsiz » yureği kaldırmamak » rest cekmek » cevikleşmek » amara » pislikcil » bir cift » kotu » kurekci » benimseyip değişik bicimde anl » nın resmidir » yuzu yere gelmek gecmek veya y » burnu buyuk » moral cokuntu » cinkografi » cokuş » koklu aile » sacılmak » duz yuzeylerden her biri » mubalâğasız » calcene » daire parcası » korlenme » iftira etmek veya atmak » romorkor » kara gun dostu » balığa cıkmak » ustune » ayakkabıyapan satan kimse pa » dortleme » şekle sokmak veya koymak » ucuz atlatmak veya kurtulmak » dokmek » mız miz muz muz » gusulhane » omur » bir sure ayrılmamak » cabuk » ozgeci » uc vermek » giysi » kirec cimento gibi şeyleri su » acıkcası » peygamber ciceği »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.