tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güneş eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bitkisi lâstik ağacıficus ela » celme » talihine kusmek » gonlunu serin tutmak » ulaşabilen yatay uzaklık » pes perdeden konuşmak » ziyanıyok » alavere dalavere yapmak veya c » camaşır sodası » omnibus » hac cıkarmak » corba icmeye cağırmak » lugatcilik » eti ne budu ne » carlık » gozlukculuk » buyukluk gostermek » tebeyyun » envaiturlu » kucuk duşurmek » başından aşağıkaynar sular dok » olu ortu » formul bulmak » korletmek » calım » keceleşmek » duet » cop tenekesi » gomlek » iyi hoşama » burokratik » vadesi gelmek veya yetmek » guclu duygu durumu » civi gibi olmak » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » andac » ogesi » musaade etmek veya buyurmak » gunah işlemek » cocuksuz » ış iş uş uş » munasebetsizlik » bicki yurdu » omur surmek » eylul » cağrıcılık » şebekci » kazgıc » ozalitci » koşe dolabı »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.