tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güneş eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
okuz trene baktığıgibi bakmak » tepeli bulbul » koyungozu » soyleşme » kotumsemek » hatır gonul bilmemek saymamak » ciğeri veya yureği sızlamak » koy imamı » cift dirsek » gobek » tefeyyuz etmek » ucluk » cevikleşme » loşca » buryan » tevekkul » jonpromiye » pacayıkaptırmak » fin hamamı » ickin » yağlıkomur » iclenmek » her ne ise veya her neyse » koruklemek » gecmek » cicek » gozlemeci » verilmesi ve bu sahipliğin bir » nufuz » kabak cekirdeği » cimentocu » nukte » butunu » yuzyıl » kotu » yuksek bir yerden aşağıya doğr » kostebek illeti » cemce » calma » kur acı » bolge » kopoğlu » frenk gomleği » olsun olsun » curutmek » bazılarıveya bazısı » kuflu » gıllugiş » kabul toreni » ittihatcı »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.