tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güneş eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
imza atmak veya bir şeyi imza » ulu » sadakatsizlik gostermek » kotek » cem » guzellik mustahzarları » haftalıkcı » cocukluk » buğe » yuz kiri » guvence » fırsatcı » carklı » kooperatifcilik » toprak cekmek » nuzullu » ticaret hukuku » ulûfe vermek veya dağıtmak » gozu takılmak » kohnemek » koşe dolabı » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » buyuk soz soylemek » bilgic » cifte kavrulmuş » geleceği varsa goreceği de var » seckincilik » şanlışohretli » şirazesinden cıkmak » cinko » cıtlatmak » kor oğlu » mumkun mertebe » goz suzmek » muracaat etmek veya muracatta » gozlemci » kollarından birinin başında bu » bir dostluk kaldı » nefsi mudafaa » duzenli ordu » sonmek » acısıcıkmak » calgın » cağırım » cizik » kemane cekme » duzelme » duzeltmek » butunluk » zuğurtleşme »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.