tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güneş eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kotek » koltukculuk » geri cekilme » kıraclaşma » acık imza » gozunden kacmamak » imparatorice » cayır otu » gunu » gonul tokluğu » ele gecmek » uretim » muessiriyet » falcete » gorgu » konstruksiyon » altın kupu » goz onu » yalın tumce » coreklenme » camaşır » caycılık » sirkuler » olcuşturmek » goruşmeci » cırcıplak » alt alta ust uste » bir turlu » a e » fakulteli » cizgi » gonc » alınır ve başına bir ya geti » gobek odunu » arasında den başka anlamıyl » tumen tumen » ic kapak » kucuk koyun buyuk ağası » suzulmek » mutelezziz » serbest olmayan » kul rengi » duyun » subvansiyon » ustunde dokulmek » şeref kıt ası » uyarlac » macasına mecesine » meşhut curumler mahkemesi » sevinc goz yaşlarıveya sevinc »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.