tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güneş eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bak » gun donumu » hafıza » al » catlak ses » astsubay cavuş » koyluk » butcelemek » guvenliği sağlamak icin yapıla » uzerine olu toprağıserpilmişgi » kap » durdurmak » ciceksimek » tervic etmek » guc » nevruz bayramı » hanefî » uclanmak » kotu kadın » yalıngoz » kızıgonlune bırakırsan ya davu » rucu etmek » soz » her gun » umran » kecisedefi » cubukcu » sıkıntıcekmek » duğmecilik » isparta gulu » uretim bicimi » şeritcilik » kırkından sonra saz calmak » tokezlenme » gulumser » yarıklardan her biri » ana baba gunu » havuc » tuyleri urpermek » a veya e gelince » lâstikli soz » amerikan » gonendirtme » deniz veya hava savaşınıyonetm » rest cekmek » cuvalcılık » kupe donmek » cemreme » di » hafta arasında veya icinde »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.