tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güneş eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
her gun papaz pilâv yemez » su orumceği » olaylarıyorumlamaya veya inanc » bulunan bolum kafa ser » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » okceli » distributorluk » kaldırıma duşmek » karadeniz de gemilerin mi batt » kan revan icinde » manisa kebabı » buyruklarının İbranî felsefes » yargıusulu » pluralizm » tacsız » caktırma » cıkışbelgesi » cizgi » ceri » gecgec yapmak » inişli cıkışlı » ebegumecigiller » muzevirlemek » icraatcı » kalleşce » cekirge otleğeni » olcuşturmek » kirişci » maraşdondurması » icinden cıkamamak » sovuşturme » okselemek » kucuk tovbe ayı » kullukcu » kilit kurek olmak » kalvenci » kostumlu » kotu soylemek » koturum » cerceveli » operator » pastırmasınıcıkarmak » cukurlaşma » iz ansızlık » eteği duşuk » calısupurgesi » yarıacık ceza evi » uykusu bolunmek » kacma » cirkefce »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.