tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güneş eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gocebeleşme » tulbent » supurtme » arak erek » punduna getirmek veya pundunu » gonderiş » muzik bilimi » araclıjimnastik » uzerinde » uşengec » cifte yemek » yosun kulu » yapılan fıcıvb » onu sıra » bahaîlik » oylesine » kırgız » goymek » muhabbet ciceğigiller » munasebeti duşmek » tahtalıguvercin » calışmak » guneşbatmak » yuz kızartmak » sonuc almak » cakmaklaşma » oturme » gelişmişcanlı » afşar » kumelenmek » bereketli ola veya olsun » sumek » taşa cekmek » başınıdondurmek » sove » yetenekli kimse » nazım turu » catma kaş » cıkmaz ayın son carşambası » genleşmeolcer » nufus plânlaması » otoparkcı » başdondurucu » cirkince » mekanikci » gon » kulucka devri » icini curutmek » cokuntu » vokabuler »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.