tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güneş eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gibi » provokator » nutasyon » umidi boşa cıkmak » ordunun hareketlerini duşmanda » muşkulleşme » acısınıcıkarmak » cekme » imza toreni » gocken » unlu duşmesi » borclu » ancuez » İlk cağ » oykuleştirmek » surnaturalizm » diskcilik » toprak kolesi » coz » guzel » sanskeritce » dostlar şehit biz gazi » su culluğu » kırgız » partoner » tekerrur etmek » acıcı » girintisiz cıkıntısız » cinleri başına toplanmak veya » muspet » makineli tufek » şobiyet » yuceltilmek » guducu » ilâcsız » bir tarafa bırakmak veya koyma » cetrefil » cil yavrusu gibi dağılmak » kibarlık duşkunu » ust uste » sacmalaşmak » diplomatca » bekcilik » gecinmek » harac mezat satmak » varlık icinde yaşamak » cokuş » teeyyut » catal sakal » bir veya tek başına »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.