tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güneş eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
katılmasıya yapılan secim » cirkeflik » muphem » dort ayaklılar » sutlâc » selâm verdik borclu cıktık » ortalığıkırıp gecirmek » tur » sun î kalp » guven duymak » lâf cıkarmak » keceleme » munhat » mutereddit » sıcratma » kumeleme » iliğine işlemek veya gecmek » mulâhaza » guven vermek » niteliği » cadısupurgesi » kursu şeyhi » kullanılan boya » karikatur » enstrumantal » koyleşmek » ulûfe vermek veya dağıtmak » eli kolu bağlıkalmak veya durm » sanatcı » muzik market » tefavut etmek » o o » mubarek » intac etmek » sonmek » şeytanın bacağınıveya ayağını » dilmaclık » cağlamadan catlamak » neler de neler maydanozlu kof » sıcana donmek » cizik » celtik kargası » ses turemesi » eline yuzune bulaştırmak » sacsız » denir » domuzdan bir kıl cekmek veya k » uretmek » kırbac » donuşlu »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.