tdk sözlük TDK Sözlük

 

güneş eş anlamı

güneş eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güneş eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güneş eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güneş eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
resim » olum doşeği » viraneye cevirmek » subjektiflik » teşebbus etmek » vucuttan duşmek » msı msi » sutu bozuk » cangırtı » guzelleşmek » kopek uzumu » gondermek » oltu taşı » ordek yuruyuşu » gulu tarife ne hacet ne cicek » cuvaş » tereddut » genişgoruşluluk » slovenyalı » tedhişcilik » scorpio » vergi kacakcılığı » hukmu gecmek veya hukum yurutm » pence pence » urkuntu » olcturme » cıldır cıldır » ballıborekli olmak » bolivyalı » otcu » olu deniz » fistul » gudum bilimi » yuvarolcer » formulleşme » allah ın cezası » ayağına duşmek » nefesi kesilmek daralmak veya » cifteli » hatırlatmak » aşcıbaşılık » hoşca » calkalayış » perde cekmek » tahassus » yıva » odunsuz » hoşduruma gelmek » kurek kemiği » yenicerilik »

güneş_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güneş_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güneş_eş_anlamı nedir ve güneş_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.