tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güven ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
madde » surumek » cengi takımı » guzel olmak » gosterişcilik » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » gorevsizlik » kacırmak » rektorluk » gulumseyiş » yapsatcılık » cılgınlaşmak » goz merceği » işsiz gucsuz » » yuzyıl » gunaha sokmak » cizmeci » uyandırmak » amac dışı » bulunmak nezretmek » majuskul » ek kok » ici pır pır etmek » grev sozcusu » arap gibi olmak » duşurtmek » tarh etmek » linumusitatissimum » kı ki » odun » cift kişilik » kanun hukmunde kararname » kışgunu » kult » elekten gecirmek » mezata cıkarmak veya koymak » yolcu taşımakta kullanılan mot » colak » acmazlık » bortme » muspet ilimler » el frenini cekmek » carşafsız » camurdan cekip cıkarmak » koylu » ceğmel » ikbali sonmek » allah a bin şukur » guducu »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.