tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güven ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pirinc unu » ukraynalı » yuzunden » getirmek hazmetmek » gonul yıkmak » kutukluk » kapıbir komşu » inci ciceği » tozculuk » işin icinden cıkamamak » goz hapsine almak » papazkactı » cingene palamudu » ciğerini sokmek » bal ozlu » başıcatlamak » yalama ucuş » şovalyelik » ahlatın veya armudun iyisini d » guzelleşme » bıckı » fransızca » tumel » kuresel gok bilimi » icki psikozu » fucur » an en » bicerdover » yukseltmek » zuhre » gunluk guneşlik » şeylerden her biri tabaka » eksik cıkmak » guvensizlik » orgu » sutkardeş » ustunu veya ustune gormek » goz aşısı » korluk » ucluk » gun almak » cevirme » gulabdan » yuzlu yuzlu » oturuk » sacıştırma » ilgecli tumlec » alt tarafıveya yanı » arasat » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.