tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güven ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alufte » tokaclamak » boğurmek » portenin başına konulan işaret » sofrasıacık » uzengileme » kap » sağlayan parca » gunahlı » şer an » tarihsel ozdekcilik » w » usteğmenlik » ana rahmine duşmek » tan ten » bir gosteride yer alan kimse » ad cekilmek » kucuk » chamaeleon » zerre kadar olsaydı » keceleşmek » bulunan bolum kafa ser » kara cumle » yurutme » eli boğrunde » iz surmek » cakıl taşı » budak ozu » cehrece » uzerine almak » ornek olmak » batakcılık » ileri geri konuşmak lâflar etm » sumuklu » yukseliş » moğol » ayak cekmek » top cam » duşurulmek » keceleşmek » verilen liste » suru » sonucunda veya birden su yuzun » caba gostermek » kacmaz » şeytanın bacağınıveya ayağını » parcasıbağlıbulunan catal » korelmek » ciftelenmek » tuylendirmek »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.