tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güven ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yıllık ve otsu bir bitki convo » canak » dovmek » obekleşme » boynuz takmak veya takınmak t » bolice » nacar » muteveccih » ortodoks » duruma gelmek » ana kızına taht kurar kız bah » arıbal alacak ciceği bilir » kendinde kullanım hakkıolan e » aklının koşesinden gecmemek » muzminlik » ackı » nefis mudafaası » bazıdingil doner bazıteker » cekişmek » secim tutanağı » sozlukcu » orgut kurmak » kacmak » uygulama » suzulmek » broşur » duşuk » kacanın anasıağlamamış » yakutca » orgu » dudağınıveya dudaklarını ısırm » kısmeti cıkmak » soylevci » olmuş » yenidunya » goruşulmek » maslahatguzarlık » cekmek » kireclik » koken belgesi » buyutuş » suruklendirme » cıdamak » gutmek » sokmek » allah gostermesin » buyumek » cıkış » oncul olmak » gelmic »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.