tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güven ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uc katlı » can ciceği » secmek » sac saca başbaşa sac saca başb » torpulu » mustait » yureği sıkışmak veya tıkanmak » pacoz » gun yağmuru » ala ele » yağışgostergesi » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » teşekkur » yolcu taşımakta kullanılan mot » uclu ganyan » ciğ » allah seni veya sizi inandırsı » ustune » oldurmek » cakmak » kısmî felc » ceribaşılık » durdurmak » minuskus » suslemeci » buyuk atardamar » bu abdestle daha cok namaz kıl » gurultu cıkarmak etmek koparm » cektirme » gozu olmak » piyango vurmak veya cıkmak » uleştirimli tuze » sıkıntıya duşmek » sırtustu yatmak » gozu uyku tutmamak » milletce » tink tank » duğmelenmek » komurleşme » mahkeme kadıya mulk değil » curutmek » kafa cıkışı » iz duşumu » akşam vakti » ucuk » cekilme » mudahale » siktir et » cinkograf » gorumluk »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.