tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güven ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
moble » şeylerden her biri tabaka » canlılara yaşama ortamısağlaya » ogesi » inmek » gozunu doyurmak » tef calsan oynayacak » oğurtu » addan tureme fiil » sarıcizmeli mehmet ağa » cenilemek » acısınıcıkarmak » kucuk asya » sunnet cocuğu » karısıkoylu » cumartesi kibarıgibi suslenmek » yıllık ve otsu bir bitki convo » hareket » ic salgı » olcunlu » struktur » işgunu » gozune kestirmek » dubeş » ucsuz bucaksız » varoluşculuk » m m » oz oğrenimli » panislâmcılık » yontemi ile hazırlanan tabla » mulâkat yapmak » lvendula staechas » dosta duşmana karşı » başıdonmek » irade beyanlarıile gercekleşen » kırıp dokmek » yamcısız » kalem komuru » haclamak » siyanurleme » kırgız » gun dikilmesi » oturu » tutmek » kamcılamak » kacırmak » mangal yurekli » canavar duduğu » ackıcı » lâcka olmak »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.