tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güven ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yataklık yapmak veya etmek » hava iyi veya fena esmek » gok bilimi » soylemesi ayıp » radyatorcu » urik asit » havan dovucunun hınk deyicisi » ogelerin oluşturduğu butun pa » birkac » yer ucmak ii » uckur » sana yalan bana gercek » işdayıya duştu » yerlerde yetişen bir bitki me » cekimli » muptelâ olmak » ağatmak veya bırakmak » pırpıtcı » duşme » gudulenme » ici dışıbir » gozlerini veya gozunu oymak » organların her biri » it » yoklamak denemek tecrube etm » kuttedek » kahkaha ciceği » menşevik » acmak » cemberli » bıcak gibi kesmek » goreneksiz » gecilme » urfa kebabı » bağa bak uzum olsun yemeye y » veya durduran parca komutator » guluncleşme » cekiye gelmez » goturumlu » yuzunu gormemek » cam yeşili » temizlemek veya parlatmak icin » mucmel » durt » mosyo » inkisar etmek veya inkisarda b » kovuşturma acmak » turev » tuvana » arslanın adıcıkmış cakallar b »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.