tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güven ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
işleri ve dışişleri bakanlıkla » demir uzerinde » cengel atış » vucuda getirilmek » nesnelerin butunu » tesanut » cicek biti » koruk gibi » orospu bohcası » otesi var mı » ruşvetci » karakeci » kendine ozgu » cumle » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » opup başına koymak » olcuşmek » endişeye duşmek » gergedan boceği » aclık » acıgormuş » tecavuz etmek » departman » puklu » kullanılan yapma yuz » catışmak » mandagozu » bugunden tezi yok » pamukcu » gun durumu » mineral » sokağa dokulmek » cantacı » camur gibi » ucmak » ickin » duzenlenme » umitli » yasa cıkarmak yapmak veya koym » dolaylıozne » alt ust etmek » cokluk » takas veya takas tukas etmek » varakcı » utulenmek » yapmadığınıbırakmamak veya koy » guneşi uzerine doğdurmamak » su culluğu » sacınıbaşınıyolmak » zulfuyâr »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.