tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güven ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ruzgârlık » bula bula bunu onu bir şeyi » yukseklik korkusu » oldurmek » cozumlenmek » sal » ortusuz » seciciler kurulu » bictirme » kadidi cıkmak » yaltakcılık » ezinc » potlac » dayanc » goze gorunmemek » cokeltme » giraffa camelopardalis » oyuncak » amerika tavşanı » pirinc orgu » kendini vermek vurmak veya cal » kufe » baştan cıkmak » goksel » gozunun onunden gecmek » ordurme » gozemek » cemen » host » duşkun olmak » az gormek » corap » kamu duzeni » kufluce » soğutmac » muhtac » benim oğlum bina okur doner d » it » gommek » taaddut » lâmba acmak » lehce bilimi » gunsuler » lâckalaşmak » soya cekmek » dert olmak veya kesilmek » tasar cizim » anasından emdiği sut burnundan » kulek » sovgu »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.