tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güven ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mutebasbıs » cil cil » mulhak » araplaştırma » kopeklemek » rehber oğretmen » basma alım satımı » ucara atmak » sapınc » dile veya dillere destan » icme » başkıc vurmak » uyudu cocuk sevildi cocuk he » yapılmışbağlantıparcası » sozunu geri almak » bicim » cepel » allah ın veya tanrı nın gunu » luknet » cıngırdatma » ciğnemeden ağız icinde evirip » ilâclama » yarma kutuğu » pulverizator » torpulenme » zaireli » donmek » umur gormuş » guzellik salonu » sukûn » dışına cıkmak » bicimselleştirmek » resmiyete dokmek » lâstikci » k » gormek » muzminleşme » pekce » hıfza calışmak » ure » etut etmek » asitolcer » gokmen » taclı » analıkuzu kınalıkuzu » cam sakızıcoban armağanı » kosele taşı » duzmek » catışmak » curmumeşhut »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.