tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güven ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acık işletme » ucuşma » doğactan » cetin » dunyayıharam etmek » cokrağan » siyaseti ve oğretisi » silâhcı » cekilmek » celmece » manisa kebabı » hunersiz » diluviyum » abıhayat icmiş » maddelerden oluşan varlığın he » kazgıc » yureğine dokunmak » demirbaştan duşmek » dokuk » yuksek » bir orman ağacıcastanea sabva » ruslaştırmak » celik gibi » tersane kethudası » karaardıc » pomakca » okyanus cukuru » arasat » parcalatma » yargıusulu » civit otu » bekci » camcak » yukunu cekmek » si » yuze soğurma » mutemekkin » muslumanlaştırma » doşemek » gore » at calındıktan sonra ahırın ka » bahce domatesi » muessese » suratından duşen bin parca olm » burnu surtulmek veya burnu sur » alımlıcalımlı » kulucka devri » ramp ışığına cıkarmak » catılma » feneri nerede sondurdun »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.