tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güven ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
metal tutturmalık fermejup k » kofter » sutculuk » cekişmek » bisikletcilik » ustenci » kara duzen » parcası » cevresel » kapıbaca acık veya kilitli » dili başka bir dile calmak » oruculuk » bonkorluk » ağzından dokulmek » yureği ferahlamak veya hafifle » gozluksuz » uretim araclarınıozel mulkiyet » kunyesini okumak » sonumlemek » uflec » bilinc akışı » pupa yelken ilerlemek gitmek » ustcavuşluk » cocuk » oz guven » ili » gac gec kac kec » kirec cimento gibi şeyleri su » papaz ucurmak » muessif » carpılma » kılıc oyunu » cevri » eltieltiyekustu » duşkun olmak » durzu » makta mekte » koken bilimi » duzmek » buyukluk gostermek » calkanmak » sirkuler » ejder ejderha gibi » uc bir » sandıktaki sırtında ambardaki » gozleği » studyo » tos » odullendirmek » tu »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.