tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güven ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alcaklaşmak » oşur » takaddum etmek » cakırdoğan » ortak tam bolen » duşlemek » ne arar veya onda ne gezer » fener cekmek » bir dirhem bal icin bir ceki k » bolut » ucretlendirme makinesi » ilâclamak » kilus » kac zamandır » akıllıkopru arayıncaya dek del » turku tutturmak » suzgunleşmek » kotu kişi olmak » ceyrek finalist » yağlıkcı » kok » acık bono vermek » nufuzlu » cevreleme » ortu » aktorluk » biz attık kemik diye el kaptı » donemec » gorev » caylaklık » ozek doku » koşullu yan cumle » ucucu » cırpınma » sokulmek » suc duyurusu » duzenleyen ve genel olarak ilg » bukuculuk » bir cift » yalan atmak veya kıvırmak » ekim ihtilâlinde komunist kızı » adetimurettep » gorme » ne hesaba gelmek ne de kantar » rukuş » okse otu » bust » sacma » yapılan işlem » orospu boreği »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.