tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güven ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ıslahatcılık » İskocca » gozu yuksekte veya yukseklerde » duzmek » sempati duymak veya beslemek » suc » kolayına bakmak veya kolayına » kurama » sonradan gorme » oksuz kalmak » sumbulteber » gozunun onune gelmek » suzuk » başcevirtmek » muteneffir » kelepcelenmek » lop lop » ukraynalı » doşenme » koşe taşı » calkantı » cıplaklaştırma » elinle ver ayağınla ara » durt » camur gibi » kullî » gonlu olmak » sinus » mico » omur adam » yucelim » gulerim veya guleyim bari » hint horozu » fuzyometre » ici hop etmek » zuğurtleşmek » dulger » tumgenerallik » konakcı » cıngar » bulgaristanlı » goz ile hedef arasında aynıciz » ırakgorur » gercekci » herkesin gonlunde bir aslan ya » ondelik » kaca kac » yuzeyinin her noktasına basınc » gozunden uyku akmak » capar »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.