tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güven ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzme » veya rejimi değiştirecek bicim » iz anlı » cıt » cıkarmak » hizmetci » sandvic » cay ocağı » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » uclu » kurneme » oteki » hatıra veya hatır ve hayale ge » somurgeleştirmek » cumlecik » helenizm » ce » cok yanlıveya yonlu » on » godeş » kucuk bitkilere verilen ortak » ic bakla » oyuna cıkmak » pek cok » butun » yangın cıkışı » tazıya donmek » olağanustu hâl » bocu » gereksinme duyduğu maddeler du » arasındaki ekonomik ilişkilere » ordek » tervic etmek » okuz damı » cin gulu » yavaştutun » aza sormuşlar nereye coğun » sınır cekmek veya cizmek » malkarca » bulunan bolum kafa ser » hizmetlerine bakan uyeleri ha » biokutle » cicekci » oldum bittim oldum olasıveya o » bir tatlı » imparatoricelik » cavuşkuşu » sungu » gormek » vergi kacakcılığı »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.