tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güven ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
beklenmediği umulmadığıveya c » pahaya cıkmak » vişnecuruğu » caprazolcer » pirinc » puklu » ustune » hapcı » coluk cocuğa karışmak » gumuşgoz » utu masası » şeref sozu » kucumseme » sutbaşı » pabucluk » tetikci » soylemediğini bırakmamak » yerleştirilmişcift camdan oluş » gozu acıklık » hakikatsiz cıkmak » dadacı » borusunu calmak » su » ileri veya one surmek » luk » uclemek » kotu olmak » curuk tahtaya basmak » guluşme » olmek » bakışacısı » gumbedek » emir cumlesi » film muziği » cevrimli » celtik » yureği yanmak » olumle oc alınmaz » gurbuzleşmek » kuncu » cakıştırma » pabuc pahalı » dilmac » ustune yurumek » cıkıştırmak » kese ciceği » kireclemek » yasakcı » somurgecilik » bicim birimi »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.