tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güven ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sabır acıdır meyvesi tatlıdır » suline » utulemek » kur asıolmak » himaye etmek » kaplıkapak » taayyuş » icini acmak » caktırma » uc etek » muziksever » oge » atcı » cat orada cat burada cat kapıa » ozdek » ondulesiz » amerika elması » ufurmek » sual acmak » moğol » basketci » surum surum surunmek » gullâbicilik » suyunu cekmek » yatak yorgan veya yatak doşek » utucu » surumek » yenilikci » lâtin ciceği » ile beraber » dağveya dağlar gibi kadar » amerikalı » calışılmak » teşkilâtcılık » gonlu varmamak » acık hesap » muessir » cocuklaştırmak » ders ici » rolculuk » ustunsemek » nacizane » şukur » orospu cocuğu » ağacsı » mutelezziz olmak » ucu kıvrık uzunca başlık » kacamak yolu » cicek suyu » uzerine koymak »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.