tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güven ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sonum » rivayet olunmak veya edilmek » pabuc » puruz » sulfat » ad koymak adlandırmak tesmiy » carşamba » oturu » aristoculuk » celmek » amerikanca » dolaba girmek veya gelmek » işişten gecmek » cuvallanmak » catıldamak » eli boşdonmek cevrilmek veya g » catışık » muzahir » genclik » huda » guler misin ağlar mısın » cantasız » aklına duşmek » duğun » gorumluk » cember » iki kere iki dort eder » cokuntu » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » dokme demirden yapılmış uclar » icini bayıltmak veya kıymak » yaprak dokumu » ay gun yılı » curuk para » kucuk harf » yore » yapılan yığın » goru » kaleminden cıkmak » maskaraya cevirmek » korletme » cır cır otmek » biyokatalizor » mulâkat » tokat atmak aşk etmek veya pat » ust » cimlenmek » gun meselesi » parca bohcası » tur ağac cember »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.