tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güven ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşmanlık » mulk » yuzustu » cepheden hucuma gecmek » bicme » ciftteker » bicimsiz » korpe » belirli gecmiş » oykuleştirmek » popularite » komuş » baklava acmak » kesir olcek » haddi mi veya haddine mi duşmu » kralice » minor » zafer bayramı » komşuluk etmek veya yapmak » soz ehli » cu » gurbetcilik » yoruk cadırı » dostca » alışverişe cıkmak » guc » taraf gozetmek » muzikolog » cil » ozdeş » ciceklendirme » iceri girmek » bir madde » dışticaret acığı » sunger taşı » yureği kaynamak » dunyayıtoz pembe gormek » ağac cileği » tapi kalmak oyunlarda » doşeme » hukum » parşomen kâğıdı » monu » ongoru » ahdiatik » gomme » vido cekmek » cuval gibi » koksu » duzeltme »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.