tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güven ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
av donemi » yuze guluculuk » kahve dovucunun hınk deyicisi » kusmek » cantalı » duşeyazmak » buyuturluk » kokten cicekli » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » kultur bitkileri » carpım tablosu » cayırsedefi » ele gecmek » tadıgitmek veya kacmak » fena değil veya fena sayılmaz » canına yandığım veya yandığımı » acmak » mirac kandili » musabık » obek » nikaragualı » chamaeleon » canıcıkmak » susmek » ağırlık basmak veya cokmek » ebulyoskop » karakılcık » yuz tutmak » sacılıp dokulmek » toprakcıl » askere cağrılmak » gobek » omurler olsun » doğaclamak » cevreleme » vucuda getirilmek » yuz » cekingenleşme » munşeat » zumrut » daruleytam » carpacak buyuklukte sembol ni » sel goturmek » muşareket etmek » cevrim » calgıcıbocek » donmek » dikec » capacı » selektor »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.