tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güven ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
citme » catma » ekmeden bicilmez » kıskac » gelen birini karşılamaya cıkan » spekulâsyon » ekip bicmek » mutebeddil » unlenmek » pic olmak » gecerletmek » onlemlerin butunu » refakatci » perşembenin gelişi carşambadan » govdelenme » cocuk » koşe rafı » gonullu » cakılmak » tefahur » işguder » oltu taşı » ağac cileği » dunur duşmek » munasebetiyle » it ite buyurur it de kuyruğun » gozlemlemek » yuklenmek » kuturtu » er » madde » kısmeti acılmak » iğne deliğinden hindistan ısey » noktalama işareti » cingen » elini kalbine veya vicdanına k » yarayan cevresi oluklu kucuk » kucukle kucuk buyukle buyuk o » hopurtulu » tulbent » mac mac » okceci » kurulur » subjektivizm » minyaturcu » nakzen gormek » şerit » ceşitlenmek » kok sap » cıngırdak »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.