tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güven ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dalık delik » apacıklık » cıkışmak » ileri goruşlu » boyle » ana duşunce » basma alım satımı » buyur » bicimdeki bolumler » ayağınıcekmek » mulâhazat hanesini acık bırakm » başmakcı » buyutmek » coban salatası » cıkarmak » goz atmak » kestiği veya attığı tırnak ola » yorgunu yokuşa surmek » dokmek » faca » veya bu anlamda birleşik isim » işbaşa duşmek » belli bir noktayıaltınıcizerek » dizginleri ele vermek » coğaltıcı » cupra balığı » kusur » muduriyet » duşuk » ac gozluluk » icim » kırk yıllık yani olur mu kâni » yapmaya yarar » kamyonetci » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » ilâclı » devenin başıpapucu veya nalı » ceki duzen vermek » kuplu » bortme » terakum etmek » kaleyi icinden fethetmek » cop atlamaz » işgucu » cekişmesiz » kaplumbağa yuruyuşu » sut kuzusu » fair play » kokensiz » yarıgolge »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.