tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güven ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu cıkmak » allah tan umut kesilmez » cengel atış » genişzaman sıfat fiili » lâfcılık » dovdurtulme » hamallığınıetmek veya yapmak » supruntucu » surgun » sonuclamak » kazıkcı » celiğe su vermek » donec » aylakcılık » enstrumantalizm » karluk » cılbır » muessese » oportunist » sunger gibi » duş » toplanmışbulunan bir sus bitki » gonullu » oluruna bırakmak veya bağlamak » temerrut » duzgun » kara duzen » cok katlıotopark » uşutucu » carşaflanma » ucuncul » gulduru » bir icim su gibi » kambriyen oncesi » cur et » helme dokmek » kim kime dum duma » orta doğu » uzerine yurumek » golgeli resim » gecen taşınabilir değerlerin b » caprazlama » ferz cıkarmak » manikurlu » işi gucu bırakmak » odobenus rosmarus » etmek » koltuğuna girmek veya koltuğun » bilgili » bahtıacık olmak »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.