tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güven ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkıntılarıolan organ » suet » cıkarılmak » ozellikle celik dokum ve alaş » sevdasına duşmek » cene cukuru » gec olsun da guc olmasın » gorunen koy kılavuz istemez » p p » moskof » kopekoğlu kopek » icini bayıltmak veya kıymak » at binicisine gore kişner » gecmiş » acık tutmak » dalıp cıkmak » unlenme » tatarsı » calıkuşu » bıckıtozu » carpıntı » cerceveletme » ihracatcılık » carpıntılı » ışıl kufluce » goknar » nemse » golgesiz » guvence akcesi » baklayıağzından cıkarmak » oğut » goz sevdası » rovanşıalmak » kısa goruşlu » bilinclenme » yureğine dert olmak » cap » korletme » zaman » dur » namzet gostermek » gic » armut pişağzıma duş » urkmek » plâncete » gorunuşalmak » dık dik duk duk tık » camursuz » gectiği yoldan gecmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.