tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güven ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıfıtlık » tezayut » munakalât » oyun cıkarmak » ceteleşmek » iyi yurekli » kâğıtcılık » kapıbir komşu » goc etmek veya eylemek » omca » elinde bulunduran kimse » gecmek » fenalık gecirmek veya gelmek » masal okumak veya anlatmak » oltu kebabı » hucre yutarlığı » calkalamak » yurutulmek » sıralıcumle » etkilerle oluşturduklarıyer de » ağaclı » kirecsiz » emekliye ayırmak cıkarmak veya » cimentolu » soze başlamak » statu » hulle » on secici » ezrail » cıkmak » yonelim » zerresi veya zerre kadar eseri » gozu bulanmak » murekkeplenmek » cifte yemek » yolunu beklemek veya gozlemek » utulu » oğleuzeri » sulbunden gelmek » muhafazakâr » boşluk » el ustunde tutmak » golfcu » moskof gâvuru » carklı » etuv » uniforma » oteki » bıcak » deve yuku »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.