tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güven ile ilgili cümleler tıklayınız. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kullî » cıkmak » dorduz » kacırmak » goz bağcılık » alcalma » cakırdoğan » eski goz ağrısı » kume » cırakma » kacan kacana » acz icinde olmak » durzî » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » fiks monu » mutareke » govermek » ic deniz » dişci » muterakim » oğurluk » uslûpcu » aycoreği » dert kupu » ne dese beğenirsin » ilham etmek veya vermek » goz kırpmadan » gozculuk » ic » koruklemek » yonetim » zekeriya sofrası » uykusu başına sıcramak » net ucret » bicimdeki bolumler » ağaclandırma » kunduz boceği » yanardoner » icerik » demir gibi cok sağlam » onsel » utarit » cesaret almak veya bulmak » gelişmişcanlı » cığırtmacı » gosterilmesinin izne bağlıolma » osmanlı » kucuk ay » cozundurmek » duldul »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.