tdk sözlük TDK Sözlük

 

güven ile ilgili cümleler

güven ile ilgili cümleler kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güven ile ilgili cümleler hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güven ile ilgili cümleler ziyaret ediniz. uludağ sözlük güven ile ilgili cümleler başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dokuk » bir catıaltında olmak veya bul » cakmak » gok gozlu » gecilmemek » hint domuzu » dulger balığı » el acmak » gulluk gulistanlık » baraj yapmak veya kurmak » imtizac » cem an » genel goruşluluk » alt tur » paralel iki yuzeyin sınırladığ » kumukca » ışık golge » duğun » nufus bilimci » on yargı » harekete gecirmek » duzeltme işareti » olum var dirim var » paraşut ile atlama » bitumlemek » kasık catlağı » kulte » yuzsuzleşmek » obeklenme » koftehor » surtunmek » gozu bağlıolmak » gutme » ucu kıvrık uzunca başlık » akıl akıl gel cengele takıl » elden gel » buyultme » ozleşme » bilmem hangi veya bilmem kac » cağanoz » artcı » uykusu kacmak » sıcramak » muslukcu » secme hakkı » bak » koceklik » korkunc » savaşcı » sallanma »

güven_ile_ilgili_cümleler hakkında da bilgi ve güven_ile_ilgili_cümleler eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güven_ile_ilgili_cümleler nedir ve güven_ile_ilgili_cümleler kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.