tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güvenli kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sodyum hiposulfit » mubalâğasız » karalâhana corbası » suzgu » ana yon » alcak gonullu » yaycizer » ozerkleşmek » lutfetmek » kırcıl » ulkeler arası » gozu gormez olmak » celgi » kızılelma » tokezlenmek » kilit kurek olmak » solpumek » tutturme » tek kurekle mehtaba cıkmak » gucsuz » bir soyle on dinle » ic tuzuk » gonder » sırtından para kazanmak » cabukca » donum » ciğkofte » antikomunist » bedcehre » başıdonmek » sove » oldukca » sandıktan cıkmak » fare cıktığıdeliği bilir » bohcalamak » mukâfat almak » ortaya cıkmak » cengelli » catlak » celtik tarlası » gumrukten mal kacırır gibi » tuberkulin testi » taşlama işiyle uğraşan usta » gercek » bir parca » cıra » ibaret olmak veya kalmak » guc » ahkâm cıkarmak » boya vurmak veya cekmek surme »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.