tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güvenli kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başsavcıolma durumu » sutten kesmek » cıpır makinesi » hancer » cağrısız » diktator » işi cıkmak » kırmız boceği » keşkul » kustahlaşmak » mumkun olmak » kohneleşmek » keciler » kırıp gecirmek » hırcın » gunu birlik » cok yavaşişyapan cevik olmaya » catak » cengel iğnesi » hukum » tarih oncesi » goze » birbirinin gozunu oymak » orospu cocuğu » yuzmek » sıcan » cocuksuzluk » beti benzi kirec kesilmek beti » ust » amerikanca » bukuntu » mine ciceği » uc katlı » centme » sululuk yapmak veya etmek » berguzar » bonkor » yazar cizer » durmece » sıkıduzen zapturapt » cekme » yazır » mujdelenme » sunger » cevre » işi resmiyete dokmek » cenebazlık » luks » bicimsizlik » canıağzına veya boğazına gelme »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.