tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güvenli kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bicimini alır hidrojenle oksi » ağzınısıkıveya pek tutmak » yuz » acık artırma » kılıclama » temizlikcilik » gineli » orgu » muteferrika » salkım sacak » verkac » mani duzmek veya yakmak » gozunu cıkarmak » su gecirmez kumaştan yapılmışt » descartes cı » ucan kuşa borcu olmak » yurutme » tumcemsi » suriyeli » calmak » birbiriyle karşılaşmak birbir » dişgecirememek » es gecmek » bir duziye » cala kılıc » cs » calma » ı i u u » hamel » sunguleşmek » sudan gecirmek » seckinlik » ik » ust cıkmak veya gelmek » allah rahmet eylesin » kırcıllanmak » gulkurusu » caktırmak » parca » kavga cıkmak » sebep olan fiziksel enerji ha » catal kuyruk » kalem komuru » cevrilmek » ruya gibi » julus terrestris » catallaşmak » camcak camcak » ispenc » carşaf »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.