tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güvenli kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buyuk onerme » hareket » musteşar » uctu uctu » opucuk kondurmak » golgelenme » duğun değil bayram değil eni » kor yılangiller » urfa cıbanı » akağac » macar » patlangac » hint kamışı » komşuda pişer bize de duşer » yureği rahatlamak » surfile yapmak » acılım » koşebent » ceng » ağaclanmak » celebilik » keci » figuratif » cakırkeyif » zayıf duşmek » elektronik muzik » golcuk » kurk boceği » pek gozlu » gume gitmek » almanlaşmak » cıngırdatmak » tabana kuvvet kacmak » kufletmek » karga duleği » kotu » sozu mu olur » yumurta kufesi yok ya » oltu tozu » ulke coğrafyası » cevre teker » gurultuye getirmek veya boğmak » guvey i » calışma dolabı » bolungu » bulbulu altın kafese koymuşlar » duz kanatlılar » acık fikirlilik » tur » duşes »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.