tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güvenli kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
taşıolceyim » catkı » bir elmanın yarısıo yarısıbu » mustevli » cıkıştırma » bulamac » mosyo » kuskun » eşekci » dunya penceresi » boyu bacadan mıaştı » şerit » oruluş » mudafi » benzi ucmak » cok gozeli » yureği yağbağlamak » gencleştirme » kurekcilik » aksi tesaduf » tekduze » zaman tuneli » gozeneklilik » ordekgagası » buyuk elci » doşemek » icin » klikci » icli dışlı » panturkizm » bileşik onerme » var varın varsın varsınlar » duğumlenebilir nesne » facunalık » yonelik birbiri ile uyumlu am » munakale » taşcıl » kadir gecesi » gozleri takılıp kalmak » muşareket etmek » cıngırak » olumsuzleştirmek » yaycizer » durdurmak » icin » acık mektup » kor » ışığa gocum » yugoslav » cağdışı »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.