tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güvenli kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
soğulme » calışılmak » ruyasında gorse hayra yormamak » corak » yuce divan » xviii yuzyıl sonunda başlayan » ici beni yakar dışıeli veya s » gunun birinde » gozu veya gozleri ustunde kalm » hırsızlık etmek veya yapmak » kireclenmek » bula bula bunu onu bir şeyi » goz ucuyla suzmek » danscı » kat îleşme » tukurmek » mufteri » ele gune veya ele gune karşı » dağarcığı » ic acıcı » yolu acmak » cakışma » yuzu kalmamak » yarıklardan her biri » cotuk » tanzanyalı » guven ışığı » bulbulun cektiği dili belâsı » sonradan gorme » bilinc » mukâfaten » sıcrama » el emeği goz nuru » cengel iğnesi » bıcak gibi kesmek » carşafsız » tarla sıcanı » malikîlik » eşeyli ureme » tarih atmak veya koymak » vazgecmek » munasebette bulunmak » us » kacmak » ozumleme » veren madde » muttefikan » yugoslav » kestiği veya attığı tırnak ola » dortcihar »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.