tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güvenli kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozunun eri olmak » kulupler arası » kap » dumencilik » mucevher mahfazası » nankorluk gormek » ı i » cobansuzgeci » kampcılık » goruşulmek » butun sıra » ağıtcılık » tecahuluarif » cicek cıkarmak » allah ziyade etsin » kopeğin ağzına kemik atmak » yusru » acısal sapma » carpık » sacmak » mizac » eğmur » kılığına ceki duzen vermek » corek mantarı » ic gıcıklamak » ruyasında gorememek » cıkışyolu » kullu su » lokma ciğnenmeden yutulmaz » hâline kopekler guluyor » sb » tunclaştırma » cığır » başrejisorluk » uc adım » guc beğenir » cağıltı » kuru yemiş » nufuscu » strukturalizm » cefa cekmek veya gormek » sel goturmek » u » mecusî » buzgusuz » acık pembe » cıktı » zihni bulanmak veya karışmak » mutegallibe » tokatcılık »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.