tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güvenli kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonlu kara » yonetmenlik » kuşuzumu » faaliyet gostermek » kulağına koymak veya sokmak » catıklaşma » ayrıduşmek » yukletilmek » zerduştî » mutehassis » gununu gormek » ustune gul koklamamak » gumuşsağolsun altın gidekosun » kayıkcıkavgası » tunc kafiye » polarma duzlemi » kısmet veya kısmeti cıkmak » eline elinize veya ellerinize » kırlangıc » torba cay » alaturka muzik » sozu tartmak » sungu » goz kulak olmak » gecmek » bir postum var atarım nerede » gunduz kulâhlı gece silâhlı » ayınlarıcatlatmak » santra cizgisi » ustune varmak » taşcılık » yargıtay » tibetli » kulaclayış » soğdca » gostermelik » kozleşme » toresel » orgutsuzluk » yasakcı » ıslahatcılık » can borcunu odemek » guven kazanmak » sacına başına bakmadan » cıfıtlık » mulhem » buhtan » sağlayan şartların butunu » donuşlu » dem cekmek »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.