tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güvenli kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uğrum » carka vermek veya carka cektir » goz bağı » yuklem birliği » yureğine bir şey cokmek » saklamak inkâr etmek » cu » kostek vurmak » somikok » virtuoz » uzerine bir bardak su icmek » kece » halvetî » mel un » cerge oba otağ » guneşlik » tureme unlu » celme atmak veya takmak » veya rejimi değiştirecek bicim » humanizm » kulak civisi » abbas yolcu » o kapımahalle senin bu kapımah » duyumolcer » camurlaşmak » esperantocu » ac » guatemalâlı » gecmek » hil at » imparatoricelik » ayağa duşmek » icindeki en kucuk birlik » bir fincan veya bir acı kahven » soz cıkmak » sabahcıkahvesi » kafasından gecirmek » suclama » gormezlik » catışmak » gulgiller » duşukluk » im » surtuk » yargıusulu » omrumun varı » bulunan bolum kafa ser » cenaze toreni » ruhiyatcılık » yırtıkca »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.