tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güvenli kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yarıcap » guncelleştirmek » yok etmek » kendini bilen veya bilir » addan tureme fiil » acık celse » hayvanat bahcesi » en kucuk birliği goze » teror » modulâsyon » cengelli » gobek » sutluce » tespih cekmek » kucumencik » el cırpmak » peygamber ciceği » tepegoz » yumruk atmak veya indirmek » recine » veya krom kaplanmışcember bici » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » sokulmek » sun î solunum » yukarı goğe doğru olan yanı » yukseklikolcer » comert » gozlerini devirmek » bir kızıbin kişi ister bir ki » yuzlerce » aclık » kanırtmac » atcılık » dalyan koftesi » indukleme akımı » soğumolcer » mum ciceği » onunu kesmek » dol vermek » tacsız » p p » muhre » hatırlatmak » ay cekirdeği » tuketici » murettebat » soz ayağa duşmek » keci » neci oluyor » tatlısu frengi »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.