tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güvenli kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
işcilik » ozne obeği » eline elinize veya ellerinize » sıcak yuz gostermek » copsuz uzum » yupurmek » ultimatom vermek » yuksek perdeden » kulâhınıters giydirmek » cıkarmak » dayanma omru » sutune havale etmek » yuzune tukurseler yağmur yağıy » boyu bacadan mıaştı » kalsiyum klorur » aylıkcı » yediği onunde yemediği ardınd » soze son vermek » yengec gibi » ne iyi » kocak » doğmelik » bizlengic » turkleşmek » cadır uşağı » cekiniş » gozu veya gozleri ustunde kalm » olum olum de hırlamaya ne bor » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » munezzeh » sumuklu » yureği dolu » oclenme » guclendirilmek » ur » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » turunc » hafifletici sebep bi » kuriyum » kara gun » omca » cıkarılmak » uşengen » ruzgârlık » akrobat » hungurdemek » ardında yuz kopek havlamayan k » kokak ağac » duşundeş » cağrınumarası »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.