tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güvenli kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
erendiz » bicimcilik » goruşacısı » cumle » tukuruklenmek » kirec kuyusu » bunun sonucu olarak da doğal ş » somurucu » olcuyu kacırmak » pusur » akciğer gobeği » cıtlatmak » tellur » af cıkarılmak » arac tığ » bilinc » kalıplarla desen yapılmışbez » sinema sanatcısı » acıklamak » carşaf carşaf » ceşitlendirmek » yarıklardan her biri » cırcır » ic etmek » remil atmak veya dokmek » ciğe » deccal » komutator » ne şeytanıgor ne salavat getir » hatırlatmak » korkak bezirgan ne kâr eder ne » sellemehusselâm » a e » cimdiklenme » zurafa gibi » citilenme » orgun eğitim » fakulteli » yuklenilmek » doğuşcu » cozumleme » mutekabiliyet esasıuzerine » cirozlaşma » tavukpencesi » tetik bulunmak veya tetikte bu » dovuşmek » ic savaş » zarfcı » ezile buzule » uzere »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.