tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güvenli kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vidoyu gormek » kıc atmak » cocukluk » kandırıcı İnandırıcı » ceyreklenmek » capraşık » calmak » okse otu » malkarca » taclı » mısır turnası » citişmek » canak yalayıcılık » tokezmek » yan gozle veya yan gozle bakma » cuş » cene kavafı » cozgun » oto parkcılık » cizgi olcek » cakmak » muvellidulma » ar » yoğurt corbası » mulhem » malın gozu » gecersizlik » uzumlu » geckin » govdelenmek » toplamak işleri icin ayrılan k » mururuzaman » cıtlama » uvey » guneybatı » mukâfat » bicimsizlik » brut » cifteli » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » şarkuteri » otekisi » kuru ceşme » hint kirazı » pencelemek » ucurma » mulâkat » yuluk » havadan sudan konuşmak » suru »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.