tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güvenli kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuz yazısı » ortulu » puskurme » celek » gomulmek » temizlemek » manisa kebabı » turumculuk » husran » cıldırma » sovuntu » saati calmak » gureşmek » elden gel » sel goturmek » paldır kuldur » sinirleri gevşemek veya yatışm » duşman » mechulât » cıkarmak » sonradan gormuşluk » kukurt » cağdaş » keciler » yem dokmek veya koymak » kopuk » carpıklaşma » cetinleştirmek » ceyrek » kucultme » soz dağarcığı » atcılık » dokme » gercek varlığıinkâr eden aşırı » yunanca » parcalıbohca gibi » tekevvun » borekcilik » manyakca » gecerlilik » kutur kutur » tup » alcak gonullu » sunnet » suclayış » eli acık » dedikodu etmek veya yapmak » gecmek » comleklemek » catışma »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.