tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güvenli kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cağdaş » acı » ku » gozlemek » sektor » kritik » moskof toprağı » cetrefilleşmek » muteşekkir » arka yuz » bicmek » koruklemek » dudukcu » ucretsiz » bayram cocuğu » davul calmak » gozukme » hizmetlerine bakan uyeleri ha » mutehassıslık » kacınganlık » keceleştirmek » penceleşmek » hırcın » i » tarih atmak veya koymak » odem » terekkup etmek » ciğerini sokmek » paraya cevirmek » gunduzlu » ciceksimek » yabancısaymak veya tutmak » gozunu acmak » ut » gureşme » gercekleşmek » yazıp cizmek » gun merkezli » gumburdemek » kuzu postuna burunmek » gerekcelendirme » kabuk bağlamak veya tutmak » oldum bittim oldum olasıveya o » pamukcu » cd » protokolcu » kimseden kimseye hayır yok vey » sacma » burcak » alt ust etmek »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.