tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güvenli kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tefe koymak veya tefe koyup ca » tebeddul » muvezzilik » camurlamak » su gibi bilmek veya okumak » gorev » vikaye etmek sıyanet etmek » yangından veya gumrukten mal k » cevirtme » ucuklama » gurultusuz » cullanmak » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » su urunleri » yuh cekmek » caylakca » gıllugişli » imtizac » bağlaclıtamlama » mutebahhir » gumuşlu » on defa veya kere » soz dinlemek veya soz tutmak » kılcal kok » ateşboceği » orgu » ustubec macunu » olumluk » goz nuru dokmek » toretanımaz » gupegunduz » akıntıolcer » cangır cungur » kullanılır » sıralıcumle » kozleşmek » gonul darlığı » ticanî » nazar değmek veya nazara gelme » cilek uzumu » buyukluk taslamak » cingeneleşmek » guzel duyuculuk » kutleme » kalcalık » yarayan kuru ince yaprak » sabaha cıkmamak » suslenmek » cakıllı » recineli »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.