tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güvenli kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yolunu beklemek veya gozlemek » kaya orumceği » pusur » aralarınıacmak » muzikci » sanskeritce » gecerleme » veya metal bolum » goklere cıkmak » kırmız boceği » cukur » ucucu » bir madde » cocuğu olmak » aşcıbaşılık » kaşlıgozlu » cığır » kırlangıc fırtınası » cakal » cilehane » tureme unlu » canak yalayıcılık etmek » puf noktası » şakşakcılık » nazizm » ucretsiz » kapkac » başaşağıduşmek » copcu » duğum » ayran gonullu » pencudu » para ile değil sıra ile » sacıştırmak » goz kulak olmak » karikaturize » turkleşme » zevki cıkmak » gozdağı » her şeyin yenisi dostun eskis » ac gezmektense tok olmek yeğdi » hint mandası » uzak doğu » ceki taşıgibi » ağac ebegumeci » para cıkarmak » pufkurmek » kafaya cıkmak » acmak » gunun adamı »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.