tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güvenli kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yağlıharc » coban yıldızı » abesle uğraşmak veya abesle iş » surtuş » bulunan mobilya » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » iceriden evlenmek » musabaka » cepci » gomleksiz » yalınc » cozum » keskin gozleriyle cok uzakları » calılandırma » cocukluğu tutmak » bir şey soylemek » kapak bıckısı » ulahca » gunluk » tarh etmek » yaşdonumu » yapsatcı » sutyen » goktırmalayan » futur etmemek » hortumlu bocekler » tokmakcı » odenekli » gıcırıbukme » sağdıclık » akortcu » donum » yeterlik onergesi » cayır teresi » minyaturculuk » oğretim » kurtajcı » oreke » gecit toreni » kapana duşmek girmek kısılmak » kılcık » cevre acı » haşatıcıkmak » bromur » cifte nağra » duşsuz » yabancıgelmek veya gelmemek » gonderme belgesi » cuk » koh basili »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.