tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güvenli kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orak boceği » suzme yoğurt » oclu » bir daha yuzune bakmamak » somurgeleşme » kucuk kopru » turlu şeylerden yaptıklarıve t » ciğlik » oğrenmek » secilmiş » işi allah a kalmak » olum sukûtu cokmek » muhur gozlu » kundeye getirilmek » yer yer kazıyarak alttaki renk » kacırmak » civisiz » ağlar gozden sahte sozden ken » oksuz kalmak » macuna » cumlecik » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » cıta » peklik cekmek » bıckıcı » kokertme » venus » bocekhane » ceşitli ogelerin perde aksesu » cullamak » acıklık » cıbanlaşma » yukseltgeme » cokbilmişlik taslamak » golgelemek » maskesi duşmek » mer iyet » kostumlu » cıngırdatmak » pazara cıkarmak » kacıntı » catal ağız » kaduk olmak » mandepsiye basmak veya bastırm » comertleşmek » pufur pufur » terakum etmek » carıklı » kac para eder » adıcıkmışdokuza inmez sekize »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.