tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güvenli kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kunguldemek » arayıacmak » amaclı » namerde muhtac olmak veya name » nufus yoğunluğu » soz gelmek » alcaltış » tekduzelik » icini karartmak » şuyu » koc » sadakatsizlik gostermek » aracsızlık » kurek ayaklılar » kalbi parcalanmak » beleşveya bahşiş atın dişine v » mustecir » buyuk kalori » zeval bulmak veya zevale ermek » notrlemek » minibuscu » patates puresi » dirlik duzenlik » uyudu cocuk sevildi cocuk he » sarımsağıgelin etmişler de kır » ağzının kokusunu cekmek » kac parca olayım » civici » formul » ayağının veya ayaklarının altı » oğur olmak » tekcilik » muhtac etmek » rumelili » kepceli » gonderilme » pence atmak » deniz altında bulunan » dostca » duzeltilmek » coğullamak » ciceklenmek » korelmek » turkolog » pabucuna kum dolmak veya taşka » murekkeplemek » ıtriyatcı » al el » ust geciş » siper guneşlik »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.