tdk sözlük TDK Sözlük

 

güvenli kelimesinin zıt anlamı

güvenli kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güvenli kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güvenli kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güvenli kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bir dilin kelimeleriyle duşunc » halisuddem » nutuk atmak veya cekmek » sual acmak » comar » sudan tavuğu » kalbini acmak » catır cutur » guzelleşme » dovuş » goz » durgunluk cokmek » bulgaristanlı » etliye sutluye karışmamak » arkasıveya sırtı yere gelmemek » uscu » babam » otakcı » ulkucu » gezercalar » rezalet cıkarmak » başkonakcı » gostermek » kufur kufur » goz actırmamak » kotu » sulfat » yureklenmek » hac » uc otuzunda » on alım hakkı » kıyıda koşede » iyi veya temiz işaltıayda cıka » tavan supurgesi » kurekci » kacırmak » ic » se » kuluckalık » butun » golet » gonderi » olcusuz » faca » manyakca » cadır yıkmak » yuksek perdeden » gumruk kanunu » mudrike » uzluk »

güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve güvenli_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.