tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cizmeden yukarıcıkmak » pirinc » roproduksiyon » gulme » ozru kabahatinden buyuk » hiclik » başkoşe » başınıcıkarmak » raydan veya rayından cıkmak » kem kum » etmediğini bırakmamak veya kom » luk boyası » cimdiklemek » taşkomuru » ozen » capkınlık » israfa kacmak » bortuk » zerdecal » kuskunleşmek » cumudiye » uckâğıda bağlamak veya getirme » kacmak » tagayyur » ya sabır cekmek » tup » gosterilme » cobanaldatangiller » lâponca » kamburunu cıkarmak » sıcma » ortak yuklem » uzum » sır kupu » borclu » cekilme » muhre » kuflendirme » teşhis etmek veya koymak » uzuntulu » luzumsuz » inanc » eline yuzune bulaştırmak » e kuvvet » sure olcen » dosya acmak veya hazırlamak » gedik acmak » alt tarafıveya yanı » ozlu » durtuklemek »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.