tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kohneleşme » kacık » sacıştırmak » ta » bolunme » duşunurluk » oge » gonlunu serin tutmak » civili » envaiceşit » botanik bahcesi » orgutsuz » mustakar » mıhsıctı » korlemeden » fıstık camı » kıptî » burokrat » fotoğrafcı » elden gecirmek » kara evli » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » teşkilâtıesasiye kanunu » cor » ozdeşlik » allah a bir can borcu var » kir goturmek » capullamak » suzulme » kanun sozcusu » şişe cekmek veya vurmak » başından gecen olağan dışıola » c » calkantı » toplumcu gercekci » yucelme » allah ın hikmeti » celmek » akşamıbulmak veya akşamıetmek » cifte kıskac » yahudi » ongorme » arkasında dolaşmak veya gezmek » bir dostluk kaldı » calımlanış » arap zamkı » yuzu secilmemek » sozu gecmek » ustelemek » burnunu cekmek »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.