tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozunu seveyim » makine veya bir kuruluşu plân » başıdinc » kesenin dibi gorunmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » duruma gelmek » gozleri fal taşıgibi acılmak » aklıbaşından bir karışyukarıve » cinler cirit veya top oynamak » phlebotomus » yaradana sığınıp bir işyapmak » yuz » kirec ocağı » turkceci » a e » suzulme » calvinci » duşuş » bulunmak nezretmek » lık lik luk luk » captan duşmek » cadır direği » isim cekimi » oğrenme » cikletcilik » m » sb » cıban başvermek » guc » cekmece » olan biten veya olup biten » para cıkışmamak » ilginc » u » kulube » diplomasıolan » deveci ile goruşen kapısınıyuk » anten yukselteci » cam sakızı » soğme » cağırtkan » kavakcılık » dilini eşek arısısoksun » ilâcsızlık » bahcecilik » tek acıklık bulunan ocak » gecende » kosemen » kirec cimento gibi şeyleri su »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.