tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kelepce » mezar kackını » tul » secme yetkisi » etciller » cıngı » yontuk duz » siz » okseme » celmek » duşeylik » yol gostermek » surme mantarları » metafizikci » caprazda surmek » muzikalite » mustevli » yoreselleşme » ikisi bir kapıya cıkmak » kocboynuzu » puruzsuz » xviii yuzyıl sonunda başlayan » oz kardeş » babaî » ayakcı » zıvanadan cıkmak » gununu gostermek » yenidunya » hint gergedanı » canak anten » gorgu tanığı » kabak ciceği gibi acılmak » yetişme » bandrollu » ucunu kacırmak » dovmek » fırıldakcılık » yer demir gok bakır » ac bırakmak » cağcıllaşmak » keci inadı » cağrışımcılık » goz ucuyla bakmak » imtizacsız » zerresi veya zerre kadar eseri » calıştırmak » deli gullâbicisi » kopekgiller » ovguculuk » caycılık »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.