tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gulu seven dikenine katlanır » carpık curpuk » dosta duşmana karşı » cansız duşmek » ust cene » granul » icten ice » maket bıcağı » uzağıgormek » cakal » cığrış » ceşnilemek » cabuk » keci » arakcılık » duzletmek » anlamında ikileme oluşturur » kırcıllanmak » gun dikilmesi » okuyup uflemek » yuklenmek » gubre boceği » yer ozekcilik » ayağıduşmek » ak gun ağartır kara gun karar » cifteli » ceper cekmek » nesne » koklu » devrik cumle » gozu buyukte olmak » duşuş » papirus » ortakcılık » gozu takılmak » kullanılan arac buat » samanyolu » ovunmek » ilâclama » cağdaş » icinden okumak » bitmek tukenmek bilmemek » koyluluk » ocbe » kara evli » kor oğlu » kohne » konakcı » dorder » seylân taşı »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.