tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gazla » kacıngan » cimentoculuk » modasıgecmek » karşıtcıllık » tum cahil » bıckın » terennum etmek » yuce divan » cocukla cocuk buyukle buyuk o » catlaklık » kul bağlamak » ciğiplik » gozune kestirmek » inmek » guntun eşitliği » panislâmcı » toharca » yuz verince astar istemek » durumleme » cirkef » dovmek » percinsiz » gece gunduz dememek » goturmek » oreke » olcusuz » onleyici » olum kalım meselesi » intac etmek » eşek sudan gelinceye kadar dov » sen sağ ben selâmet » kapıacmak » işguzar » uslûplaştırma » ustlenim » mucize gostermek » haddeden gecirmek » markscılık » suratından duşen bin parca olm » bozguna uğramak veya vermek » pacayıkurtarmak » ustun zekâlılık » gozleği » uzerine yatmak » dostluk okkayla alışverişdirh » burokratik » gozu kor olsun » şukreyleme » rolâtivite »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.