tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yaydığıgozle gorulen ışıma » gun » yuklenmek » soz getirmek » fransızlaştırma » pecelenmek » ıntı » kucuk hanım » cingeneleşme » su cekmek » juri » gonlu razıolmamak » caktırılma » eğik cizgi » borusu tutmak veya ustunde » her yokuşun bir inişi her ini » canına gecmek canına işlemek » bir kıyamettir gitmek veya kop » tevazun » nispet vermek veya yapmak » bıcaklatma » fetvayişerife cıkarmak » yuz verince astar istemek » klorolcer » cift cubuk » mizac » bolunuş » cankurtaran kulubesi » acılmak » copsuz uzum » yol gostermek » eline gecmek » okuzluk » nazınıcekmek » ruzgâr gulu » muritlik » japon kaktusu » beyaz komur » cıkar » golgesinden korkmak » gulkurusu » donme dolap » moskof » gurz » purdikkat » ortadan soylemek » ozel okul » cembersel bolge » dunyayıgozu gormemek » mustesna »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.