tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goturu » gaz detektoru » orselemek » tevettur » atıp veya atmak tutmak » ofkesini cıkarmak veya almak » vidanjor » ca ce » yontem bilimi » nalcalı » mufsit » tadınıcıkarmak » oburku » ackılı » den yana » kucumseme » duzenleme ve filme aktarma işi » aksiliği ustunde » malın gozu » cıkmak » boğazına bir yumruk tıkanmak v » gozune batmak » bildik cıkmak » kavara cekmek » dil surcmesi » ictimaiyatcı » celik » corapcılık » ustume iyilik sağlık ustune u » kopek sarımsağı » merkezkaclama » maden yunu » gorecilik » hurriyet » ses seda kesilmek veya kalmama » arap sacıgibi » mustensih » kurek cezası » cekiniş » poğacacı » yukseğe cıkmak » dağıtım burosu » of » carnacar » guler misin ağlar mısın » gonderiliş » sutlu » tekduze » kâğıtcı » halacca »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.