tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ciklet » medine dilencisi » caresiz » yalova kaymakamı » temevvuc » hint keneviri » cokelme » dikec » besiye cekmek » catışma » duduklemek » cıkış » ateşpuskurmek » cıkmak » filvaki ama » işguzarca » goz » kalcasız » cırak » otucu » kor bağırsak » guducu » duşman duşmana gazel veya yasi » catal don » yurumek » ceyizlenmek » gonul bağı » yuzunden kan damlamak » ugandalı » bircoğunu o metalin yuzeyine y » guluncluk » pusur » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » cok koyu sarırenkli guclu bir » su duzeyi » tevessul » gureşilmek » goz doyurmak » sozunu kesmek » karagozluk etmek » gonlu cekmek » cağdaşlaşmak » oldurtme » yararlanılan bir ağac acacia » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » ozgur » pulverizator » savaşcı » kok » mumanaat »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.