tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
marketcilik » cıbanlaşma » cıma vermek » citilmek » allah dağına gore kar verir » ortak mulkiyet » carşaflı » allah vere de » kavukcu » capraz kur » tabakcı » plânorcu » işini gormek » genişyurekli » cokcu » aktorluk » daha bircok şeylerin yapımında » kucuk terim » cekirdek » kul olmak » zarfcı » silâh cekmek » caba » canından gecmek » se » hırlımıdır hırsız mıdır » bon bon » cıtır cıtır konuşmak » cekmek » afrika domuzu » cıkır cıkır » tum » duşkun » gulunme » kafa yok » duşkunleşmek » yalınc » vucuda getirilmek » hukûmet gibi » goz bankası » kıvanclanma » işi başından aşmak veya aşkın » gecen » olum allah ın emri » coğdurmek » ici gecmek » kure » oruc bozmak » duşman » acık deniz »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.