tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
corbacı » uc buutlu » toz » cihat acmak » ayaklarının veya ayağının ucun » buyuk elci » carptırma » cıkartı » gumruklendirme » gorevsel » cabalama » cekine cekine » gozu kor olsun » pop muzik » hur teşebbus » sur at » can kulesi » mavimtırak esmer renkte bir el » başa gureşmek » akıllarıpazara cıkarmışlar he » cancı » sozlendirmek » aslanpencesi » percinleştirme » ceşit ceşit » demetci » gorunmez kaza » hukme varmak » keyfi bilmek biri » sal sel » duşunup taşınmak » sozleşmeli » cakıntısız » trost » buryan » orgutlendirme » oluşmuşmotorlu arac » yurutme kurulu » secmeli » goz » icki sofrası » denize acılmak » iz » alcaklaşmak » tab an » mehter yuruyuşu » yanına bırakmamak veya komamak » uşutmek » yosun kulu » muebbet »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.