tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
daim etmek veya eylemek » soz kaldırmamak » makinelerin ağırlığına dayanab » curutulme » gol kestanesi » iyilikcilik » gunu dolmak » onune geleni kapar ardına gel » turemek » doşemek » akompanyator » guz donemi » cok hucreli » ceteleştirme » inkâr etmek veya inkârdan gelm » kutin » sızıcıunsuz » başcekmek » uslûpculuk » gecim zorluğu » mulkiyet » gecim » norvecce » okultizm » gonul uğrusu » frenkce » ic etmek » sevda cekmek » sublimleştirme » dinc » kosteklenmek » dağgolu » vazgecirme » mukâfat » ne olacak » fındık sıcanı » tac beyit » koy turkusu » goze batmak » tekci » cuhalı » ve sorumluluğunu taşıyan birim » menekşe gulu » dongel » ordurme » iltibasa yol acmak » torpuleme » tumsek » cesaret almak veya bulmak » ikinci dizeleri birinci beyitl »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.