tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
akıldan cıkmamak » aylıkcı » gorelik » elden kacmak » ufleyici » normal vucut sıcaklığı icinde » tercumeihâl » beşyuzluk » bok yemek duşmek » yukseklik » yuklem » salepci » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » butun sıra » vergi kacakcısı » kaldırım işcisi » cercevelemek » neuzubillâh » zatulcenp » iltimascılık » mulkiye mektebi » elden kacırmak » cıkarmak » pence pence » yuzgec ayaklılar » okse » yurutec » dalgaolcer » gecgin » catı » carşaf carşaf » gecim zorluğu » kılıc balığıgiller » cıkmak » tuneklemek » bulunulan noktasının meridyen » olumsu » horozdan kacmak » sulfurleme » macasına mecesine » musaade etmek veya buyurmak » guvercingiller » bakır calığı » oglenagiller » gunleri sayılıolmak » helenist » yureği şişmek » coraklaşmak » korktuğu başına gelmek veya ko » tutuncu »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.