tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkarılış » ğ Ğ » akcalı » ıslık calmak » film muziği » mızrak cuvala girmez sığmaz » cencen » cıkmak » kireclenmek » surum surum » cıplaklaşma » iclilik » citmek » cizme » purtuklu » balıkcı » gecinmek » cıkarmak » hicleştirmek » carliston » cıvdırma » cember » yeni gercekci » doğru soyleyeni dokuz koyden k » halil İbrahim bereketi » def aten » operator » bir ağac ciğde zizyphus jujub » calma » gozluk takmak » camaşırcı » coğur » gozu olmamak » gecmişleri » durulmek » cıkmak » olcu » doşeli » spotcu » dumanıustunde » inmek » kaşıkcılık » meydana duşmek » otmek » ozletme » korluk » luksmetre » catışma » untu » yonelme durumu »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.