tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ayrac acmak » ezinc » bugun » donanım » cumartesi kibarıgibi suslenmek » mer iyet » heyheyleri tutmak veya heyheyl » soz sırası » devaluasyon » turşusu cıkmak » hesapcı » yukseklik » mel anet » acacak » iştah acmak » cuminum cyminum » ant icmek veya etmek » tercumeihâl » supurgelik » carıkcılık » altından capanoğlu cıkmak » alârma gecmek » catallı » on sezili » sıkıyonetim » gozu yılmak » tekaut olmak » yureğini ateşalmak » onderlik » acıklar livası » ictima » gecmek » dunya kelâmı » dokuntu » yufka yurekli » perdelerini acmak » sacıştırma » inmek » izduşuren » uste vurmak » zerduştculuk » defasında bir sayıyukselterek » cağırı » likor bardağı » burgu » marunî » diliyle tutulmak veya yakalanm » panislâmcılık » surulmek » surtuşme »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.