tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ul » kupe » duşkun olmak » hiccilik » şeyleri genel olarak anlatmaya » tahammur » duzeltmek » gonen » ucucu » mudurluk » gurluk » ağaclaşmak » ya ya » sacak kok » dunya yuzu gormemek » gomlek » olcek » işten bile değil » koktencilik » hazırlık donemi » cetince » hava kacırmak » acak ecek » parasınıcıkarmak » bicimde değerlendirilmesi huk » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » toplandığıbolum » rest cekmek » normalustu » on teker » cıl » bolucu » şoyle bir » gozu goz değil » mukemmelen » duduk gibi » orgutlu » ara acmak » ucmak » gocen » dondurmek » doğru acı » secmen » ozurlu » ikindiden sonra dukkân acmak » estetikcilik » kultur akımı » icre » cakışmalı » gozetiş »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.