tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sozel oğrenme » koyluluk » boşboğur » yarayan celik disk » istintac » percem » lâhavle cekmek veya okumak » ozdek » ru » kuflenme » calışılmak » duşcu » of cekmek » eski cağ » uzaktan bakmak veya seyirci ka » hice saymak veya hice indirgem » dinim hakkıicin veya dinim aşk » mece » dovunuş » olcum » gorevlendirme » cıra » işi uc nalla bir ata kaldı » recine yağı » gozleyici » duzeltme » ordekgiller » bağlaclıyan cumle » goğuslemek » karamusal veya karamursel sepe » kara cavuş » tik » payandalarıcozmek » tankcı » cepel » iz » kulağına carpmak » oralıolmamak veya oralıbile ol » terlikcilik » cıkışhakemi » beyaz rus » evire cevire » hakikî » ufuk cizgisi » gecim derdi » ruslaştırma » goturtme » yunan » boyunca cocuğu olmak » surrealizm »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.