tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
conk » nakışcılık » uc bucuk atmak » dokmek » zehir sacmak » guclenmek » gurultuye gitmek » ucan daire » sonmek » kopruculuk » gozleri yaşarmak » ayrıduşmek » cekirdek » insan musveddesi » kapıkethudası » oru » gungormuş » puren » kestiği veya attığı tırnak ola » su gibi aziz ol » tuba » ciğyemedim ki karnım ağrısın » poğaca » otesi berisi » pb » muslumanlaştırmak » guruldemek » suzulme » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » kor kaya » duello » deve yuku » yararlanılan bir bitki corchor » pecelemek » af buyurun » cubuk » nobetleşe » carpışmak » gecersizleşmek » bektaşî sırrı » şovalye » kamcılanmak » belini bukmek » urkmek » doygun olma durumu veya gonul » ust bitken » tepesi veya beyni atmak » demokles in kılıcı » tezgâhcılık » duruma gelmek »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.