tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
santim kacırmamak » kultivator » den yana olmak » buyume » cuhadar » cıban işlemek » tedavule cıkarmak » cicek aşısı » etkinliğin buyuk olcude azaldı » cabalanmak » acelya » jubile » oz » soru cumlesi » boşa cıkarmak » ha babam veya ha babam ha » ettiği yanına kâr kalmak » cocuğu olmak » calıkakıcı » kopru altıcocuğu » yukselme » abdestinden şuphesi olmamak » ucayak » bisulfur » calışma hayatı » cıkarınıtepmek » ayıya kaval calmak » bolumlerden her biri kolon » yan gozle veya yan gozle bakma » lâpcın » suruşturmek » pacalarıveya kolları sıvamak » uzumsu » dostca » kontrbascı » cocuklaşma » yerlere gecmek » tek yonlu yol » tur ağac cember » kosteklemek » unite » gelgecci » arap » kolen olayım » mızrak cuvala girmez sığmaz » tulum cıkarmak » toreli » ruchan » ikametgâh ilmuhaberi » pir ol »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.