tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
keceleşmek » kıcustu oturmak » kıyıya cıkmak » icinde kaybolmak » arkasına duşmek veya takılmak » soğuşturmek » el gun » olan kişilerin toplanıp toplum » zararına kazanc sağlamak » turac » gomlekci » camur ığrıbı » atlas ciceğigiller » sol acık » golgede bırakmak » penceleme » şuphecilik » korku sacmak » her boyaya girip cıkmak » kurumek » eline fırsat gecmek » surgu » sacmacı » un almak kazanmak salmak veya » yaya civisi » sozluk birimi » icten pazarlıklı » teslimiyet gostermek » gonul gezdirmek » uvey anne » f » dağveya dağlar gibi kadar » gulluk » ic » teşebbus etmek » kok » cezayir menekşesi » ors kemiği » ayağına dolanmak veya dolaşmak » folk sanatcısı » ofkeye kapılmak » guceniklik » minuskul » cıtcıtlamak » her gun » oz » olmama durumu serbestî » yenidunya » somurgeleşmek » koşe donucu »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.