tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
munakaşa » pence » cıngırakcılık » ofkeleniş » kostumlu » cuhelâ » turkcesi » ofsetci » işe yaramak veya yaramamak » gereksinme duyduğu maddeler du » kâkullu » hıckırtma » ne olur veya ne olursun ne ol » kirecsiz » kara cumle » burokratik » cur etkârlık » abakus » başdondurucu » gorme » catınma » sabahcı » calgı » donebilecek bicimde yapılan şa » cikletci » mutekebbir » melul » babacko » cıkrıkcı » el etek cekilmek » duzlem geometri » yuz kaplama » suratıkasap sungeriyle silinmi » inmek » gocmek » haclamak » guzey » icine cekmek » endişeye duşmek » vızvız boceği » elekci » sublimleştirme » gosterici » parıltı » e e » on veya beş para etmez » tuzlayayım da kokmayasın veya » kuvvetini gosterir » granduk » suluğen »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.