tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hristiyanlık » cıkarına bakmak » usanc getirmek » cekişmek » acmak » olu sezon » turk biberi » of » mandallı uzerinde mandal bulu » işgunu » nisaiye » facuna etmek » duşkun olma durumu iptilâ » susleme sanatları » sorf » supurme » butun sıra » pompalıtufek » akıldan cıkarmak » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » gorevden alınmak » yarım kure » cakma » duğun ciceğigiller » ana baba gunu » hafta arasında veya icinde » beklenmediği umulmadığıveya c » duğmelenme » muspet » recete » gul gibi gecinmek veya yaşamak » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » sebep mazeret » kulek » tutun rengi » gecirmek » bazıdingil doner bazıteker » arac ve gereclerle donatma » cinici » duşuk » vur patlasın cal oynasın » basınclamak » taraca » gocurucu » vatanî gorev » orgutlendirme » gozlerini kacırmak » kusuf » super lise » dollenmesiz ureme »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.