tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guc birliği » gunu dolmak » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » kır ciceği » gorunuş » tekaut » ozdeşleme » cermik » kriz gecirmek » co » pacalık » kacınmak » şolen » hint avrupa » coğaltıcı » icinde duymak » imparatorice » gormemezliğe gelmek » cokek » cu » mujde » sacıbaşıağarmak » ustune kuşkondurmak » şofor koltuğu » dağardında olsun da yer altın » kopoğlu » in » iceride olmak » tumamiral » civi yazısı » kat cıkmak » oluşturduğu demet » kalp akce » kuşucuşu » kızağa cekmek » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » nitelikler gosteren madde » ucayak » urkutucu » turkce » mutalâa » gecmek » bolut » arap sacına donmek » elden ayaktan duşmek veya kesi » şeyhulislâm kapısı » yuruyuşyapmak » palamarıkoparmak veya cozmek » malikîlik » tutun »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.