tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğutulmek » ac » film cevirmek » uşuntu kopekler mandayıparalar » guncellik » dişini sokmek » duzeltilme » oluşmuşmotorlu arac » kalbi carpmak » kırılıp dokulmek » yuzunu gozunu acmak » kopruleniş » uveyme » donmek » yukselme » ulku » at başıberaber gitmek » alt gecit » viskonsul » hint keneviri » mufekkire » teşhis etmek veya koymak » butun sıra » donum » durust » başmudurluk » mahşere donmek » gumuşlemek » dili acılmak » dolapcı » yaya civisi » se » cektirmek » acık hece » ceyizlik » bir ağac ciğde zizyphus jujub » catal kazık » ihtiyac duymak » cat » istenc dışı » sepet havasıcalmak » fakul » koyleştirmek » batak culluğu » kabak cekirdeği » tankcı » ağır kacmak » ağzıacık » zuhre » allah mubarek etsin »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.