tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cumle âlem » pamukculuk » turkucu » parca » adamın alacasıicinde hayvanın » kayakcılık » gozunu korkutmak » yarayan duzen » elinde buyumek » duşuncellik » korkutuk » yuk » gozunun icine bakmak » ciğerinin icini bilmek » uzum kurusu » otleğen » kuşcu » bıcak gibi » soylem » pay bicmek » zurriyet » surekli unsuz » ustenme » m2 » w w » golcul » buyukken daha kucuk duruma get » cağırtı » kefaretini odemek » yasa gomulmek » nobet calmak » derin derin duşunmek » recine kanalı » cam fıstığı » capraşıklık » biber salcası » plâtoncu » goruşturmek » yer cokuntusu » ozdeşlik » cekirdek » yaz donemi » sacıbaşıağarmak » duşmez kalkmaz bir allah » orumceksi zar » kargılık » huviyet cuzdanı » cakıldatma » buhran gecirmek » cu »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.