tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sıcma » duşunce iyilik ahmet ertuğr » durtuklemek » aklınıbir şeyle bozmak » ileri atılmak veya cıkmak » tefeyyuz » gostermek » tadıgitmek veya kacmak » affınıdilemek veya istemek » ucarı » merkeziyetci » pekin ordeği » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » iceren genel kavram » banko gecme » goruşacısı » oğlak » gam cekmek » bohcasınıkoltuğuna vermek » karikaturluk » icindeki en kucuk birlik » kaşile goz gerisi soz » evc » commek » kâğıt acmak » cıkık » bicimi » yuzu asılmak » ruşvet yemek » yumuşak unsuz » hicleştirmek » iğneli fıcı » donerci » ilâcsızlık » carpmak » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » ense cukuru » doşeme » mucver » ultrason » aralarında onceden kararlaştır » kapısıacık » konseptualizm » olculebilir » kalsa veya kalırsa » virus » gozunu gozune dikmek » kucuk minder » durtuşturmek » beşyuzluk »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.