tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamı

güz eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cobanın gonlu olursa tekeden y » uremsel » amerikanvarî » kalafata cekmek » muruvvet » goze bilimi » ustunden başından akmak » konsul » ozgurlukcu demokrasi » surata bak sunguye davran » bağırışcağırış » tesalup » avara kasnak işlemek veya donm » leyleğin omru veya gunu lâklâk » guzellik malzemesi » doşeme » murekkepci » cırağ » duğumlenme » onunu almak » men » koprucuk » cinke » acak ecek » boynunu bukmek » apoletleri sokulmek » pişirilen tatlıcorek » ciğerimin koşesi » doğunme » icerik » once » faulsuz » dilini veya dillerini yutmak » cekici » ipi birinin eline gecmek » beleşcilik » ozlenmek » guzel olmak » yiyip icmek » sutsuzluk » hodukleşme » gucleşme » taşkomuru » gece gunduz dememek » sulfit » seninki can da benimki patlıca » surgu » cekiniş » donuşturum » suzek »

güz_eş_anlamı hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamı nedir ve güz_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.