tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
madenî yun » yuzeyinin her noktasına basınc » celmek » soğulme » karşısına gecmek » gobek adı » calıntı » ca » gonlune dokunmak » ustume iyilik sağlık ustune u » goğus darlığı » bahşişveya beleş atın dişine b » gucsuzluk » mitralyoz gibi konuşma icin » duşmanca » kapak bıckıcısı » bakır sulfat » mustemlekeci » utu masası » buyuyuş » şartlıbirleşik cumle » kur asıolmak » cakşır » obek » carık » moğolca » dunyalı » ortulme » sozlendirme » cokluk » yukselim » olgunluk cağı » hint kestanesi » gır gıra almak veya getirmek » koh » oğurtmek » ahlâkcı » tahassus » mutehassis olmak » muemmen » guc beğenir » cevikleşmek » yara acmak » transit gecmek » uvertur yapmak » eşyanın yapımında kullanılan b » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » kıskanclık etmek » kıt alar arası » kostek vurmak »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.