tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuksunmek » ceribaşı » catallı » goz » mertce » tezellul » muhresenk » gepegenc » ackılanmak » dutu rubus caesus » uzerine » mulkiye idadîsi » hint pirinci » duğurcuk » gorunme » calkanmak » tekduze » basmak » nara atmak veya basmak » masturbasyon » uste cıkmak » işbaşında eğitim gormek veya y » lık lik luk luk » miktar ile indirimden sonraki » erkec » yağmurolcer » muttefikan » turkluk bilgisi » baltasıkutukten cıkmak » bal ozu bezi » hukûmeti kurmak » olcmek hesaplamak hesap etme » duğuncu » bakrac » catışılma » cay » alcaklaşma » bohcasınıkoltuğuna vermek » bahtıacık » gorucu gitmek » cubbe gibi » karamusal veya karamursel sepe » mehil muddeti » ışık gocum » lutuf dilemek » duğumlenmek » kuruluşlar butunu » duşundurme » sevinc » kumes hayvanlarını urkutup kac »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.