tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorucu gitmek » sozlu » sulfurlemek » civiletme » gerceğin doğaya uygun bicimde » tepeli dalgıc » dişdamak unsuzu » telli calgılar » duzluk » koclanmak » hayalinden gecirmek » tansiyon duşurucu » hareket » golgede bırakmak » koksu » pursıhhat » tecrube » mektupcu » muzmin » catlatmak » cıkmak » catallı » canından bezmek veya bıkmak u » hazar » ıtriyatcı » mumeyyiz » ciltci » cekmek » yufka boreği » orman koyu » duzen » pestili cıkmak » yuz vermemek » ruesa » kabuk yonetim » ciy » yukleyiş » kacan kacana » beyin gucu » avuc » gurultu cıkarmak etmek koparm » deneyustuculuk » catpat » biz kırk kişiyiz birbirimizi » hukûmet kurmak » el opmek » altın cağ » sungersi » bir sanat eserinin yapının ve » icerik »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.