tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzbeyuz » enfrastruktur » korkunclaşma » kopeksiz koye veya suruye kurt » boke » koyunun bulunmadığıyerde keciy » ruyet » capalanma » kalaydan cıkmak » soz » vahdetivucut » topukdoven » maca » cekme » ric at » koklemek » soyleyeceği olmak » akdeniz mavisi » pergelleri acmak » veya dokunmuşpamuktan yapılan » işişten gecmek » mueyyide » liman işcisi » guzel sanatlar » sokmek » goz demiri » yazdığıad veya işaret » sedefci » surmek » haclamak » uscu » tevarus » bir cuval inciri berbat etmek » hakikî » cembalo » lâf acmak » suc aleti » olum olum de hırlamaya ne bor » aba altından değnek sopa goste » manipulâtor » bulaşıkcı » taclı » yureğini acmak » yarma kutuğu » calma » cocuğu olmak » cozme » koyu duruma getirmek » pure » bulbulyuvası »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.