tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
copluk horozu » yuvarlak unlu » muslumanlaştırma » gecirtilme » acığa vurmak » romorkor » kurek ayaklılar » fennini almak veya kapmak » cete » yankıuyandırmak veya yapmak » gunote » umtırak » ruya gibi » kapcık » gudulmek » surmelenme » şerit » kayakcılık » kul rengi et sineği » cıvma » dokuntu » portekizli » şişe » sarıgoz » kustahca » ustune kuşkondurmak » okuz gibi » gucuk ay » tedavulde olmak » olan bir taş » cizginmek » başkonakcı » seninki can da benimki patlıca » lubnanlı » yukseklik » zimmetine gecirmek » cenesi duşmek » pis pis gulmek » uzgu » cifte yemek » duzenleme ve filme aktarma işi » anlayış mutealiye transandan » yonetimi iyileştirme tasarısıv » korebe » cığırma » orf » elcilik uzmanı » dalkılıc » sukût hakkı » ağzınısıkıveya pek tutmak »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.