tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozleri ışık icinde veya ışıkl » curuk veya curuğe cıkmak » ıntı » sur atlenmek » ust yapı » onculuk etmek » duzeltmen » civilemek » boylece » her horoz kendi copluğunde ote » cipura » ihtilâfa duşmek » sansurcu » başbaşa veya kafa kafaya verme » cakıcı » mumarese » temizlikci » transit gecmek » yoneltmek » lâckalaşmak » oşur » bulbul canağı » ortopedi uzmanı » caca » arkalıc » icinde pişirilmesi ve limon su » a e » oğunmek » kireclik » tarih oncesi » bicim » kıt a » goz etmek » cokmek » yonetme » icini acmak » kan cekmek » yonlu » gucu gucune » gd » konsantre etmek veya olmak » kimse » guvenliği sağlamak icin yapıla » orasısenin burasıbenim dolaşm » y » kapıalmak veya yapmak » ız » urpertme » cikolatalı » capsız »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.