tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz yummak » cumlecik » kıskıvrak yakalamak veya bağla » gume » menfaatci » orfî » astığıastık kestiği kestik » acıkta bırakmak » modul » dernekci » guvenliği sağlamak icin yapıla » rum » tunekleme » cembalo » yılan cıyan » coğu gitti azıkaldı » merak sarmak duymak veya salma » karacalı » bir baştan veya uctan bir başa » dort ustu murat ustu » inmek » gozden cıkarmak » paldır kuldur » turku tutturmak » gozden uzaklaşmak » ortopedi uzmanı » umide duşmek » ortac » potibor » sahneye cıkmak » beyaz renkte kolay işlenir ve » tedavule cıkarmak » dişozu » yureği yanmak » somurgeleştirmek » kimin arabasına binerse onun t » yureği cız etmek veya cızlamak » suryanî » gabonlu » badana etmek veya vurmak » donem » zerduştî » şikâyetcilik » tesaduf » koklendirmek » t cetveli » cenkci » goveri » balast direnc » gozu yuksekte veya yukseklerde »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.