tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
her horoz kendi copluğunde ote » acmazlık » kup » gokcul » başlangıc » hurriyetsiz » yoneltilmek » cıkılatma » uste » gurbuz » musademe » muhre » dışında kalan bir veya birden » yonetici » sahip cıkmak » acık kalp ameliyatı » durtukleme » kirecleme » koşe » muallâkta olmak veya muallâkta » kulhanbeyi ağzı » dışgucler » gozu uyku tutmamak » kul » kure » uflec » hint yağıağacı » pirinc » pacasız » ibrikci » me » ıska gecmek » cıkır cıkır » icin icin gulmek veya gulumsem » yonelim » ceşitlendirme » yuz » catlama » gumuşrengi » gunu yetmek » gelen birini karşılamaya cıkan » populerlik » regaip gecesi » emek cekmek » bektaşîlik » gıcık almak kapmak veya olmak » gozuyle bakmak » bukuntu » uzumsu » cumbuş »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.