tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonlunu pazara cıkarmak » ağustos boceği » gorelik » evlât gibi veya evlâdıgibi » durtu » duğuncu » yontem » yatak ortusu » muhrusuleyman » yuzlemece » metal parca » cuvallama » icine huzun cokmek » hurya etmek » guneştacı » nufuz etmek » hukmolunma » cirkef » zuhal » kılıc sallamak » mutemmim » catıştırmak » sergi acmak » acık police » temerkuz kampı » sozu bağlamak » koh » bektaşî babası » curutmek » canavar duduğu » mubadil » kopuksuz » almanlaşmak » carşamba karısı » dizleriini dovmek » cocuk bakıcısı » goz » ık ik uk uk » cekici » ustun » hıncahınc » kirecsizleştirmek » odemek » orum » donuna yapmak veya doldurmak » bulunmak nezretmek » ana kralice » tutma satışıtek elden yonetme » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cl »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.