tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
imtihana cekmek » yoneltilme » borc » miktar ile indirimden sonraki » kıskac » icine ateşduşmek » felemenk » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » durum » camur atmak veya sıcratmak » alcaltma » ucurumlaşmak » allah cezasınıvermesin veya al » suflîleşmek » ihtilât etmek veya yapmak » capacılık » dumenine bakmak » duşunucu » dir » catıkirişi » romanyalı » muşekkel » m2 » anasının ipini satmışveya paza » astsubay cavuş » burgu » cingene pembesi » cenesinin bağıcozulmek » ureme » kerpic » akıldan cıkmak » protesto cekmek » urkek urkek » muteallik » carşafsız » antikomunist » gonlune gore » dunya gozune zindan olmak goru » gevrek gevrek gulmek » emlâkcilik » ihtiyac duymak » veya ağzının icine bakmak » ekmeğini cıkarmak » gonlunu duşurmek » Şafiî kopeğine donmek » ceşitli eşya » taksirli suc » cekap » butunleyici » akıcıunsuz »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.