tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sozunu veya sozunuzu balla kes » alt bolum » ciceklendirmek » olup olup dirilmek » gece kulubu » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » nişangec » butun butun » gudulmek » hint kamışı » mulk » cebic » gosteriş » okselemek » mukâfat » gecişustunluğu » carpıştırma » ne cıkar » carşamba » hâli veya hâlleri duman olmak » hanumanınıyıkmak » kalem cekmek » goğus bağır acık olmak » sokmek » havadan sudan konuşmak » avaz avaz bağırmak » tohmet » mutlakcılık » icirilme » hah şoyle » dârıfulful » butunculluk » sut asidi » ortmek » kumeleşim » norvecli » sozleşme » coğu kez icinde yapıkalıntılar » temiz kanıda vucuda dağıtan or » baltık dilleri » gerceklik » arnavut » başıbutun » yediği naneye bak » kağnıgibi gitmek » ceyrek finalist » gozlerinde şimşek veya şimşekl » kendini gostermek » gorunmek » tur ağac cember »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.