tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
avuc avuc » urkutmek » neci oluyor » tumel » mek » gungormez » butun » lâmba acmak » cılgın » yeteneği maharet » bukmek » verilen unvan » catal ayak » kıc attırmak » da var ki anlamlarında kullan » niyet cekmek » gunu gecmiş » bolumunden her biri sezon » cekmek » kacmak » acıkta bırakmak » sonuclama » goz memesi » cıkmak » sıvıolcer » yonlu » koc yiğit » hukum surmek » dort ayak ustune duşmek » gosterişli » melul » donmek » cok yavaşişyapan cevik olmaya » cuvallı » temiz kanıda vucuda dağıtan or » nufus tezkeresi » traktorcu » gozaydın etmek » anaclık » kurit » civisiz » dort » şakaya boğmak dokmek veya bozm » ıssızlık cokmek » muşevvik » gonlu kalmak » pabuclarınıcevirmek » mezhepcilik » can gozdesi » bilincaltı »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.