tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kok » ici gecmek » olcu almak » koselik » distributor » ki » pahaya gecmek » basınclamak » artığı » bolşevik » dışdunya » cokelek » begdili » produktor » ustsubay » kusturmek » boluculuk » ustune yıkmak veya yıkılmak » oz saygı » duzen kurmak » deli cıkmak » matrakcı » uretmek zihnî yetiler oluştur » duğmek » okuz » şohret kapısıacılmak » ummîlik » cilesi dolmak » cete » turetme eki » cingenece » oyle » deniz otobusu » donenceli » kokenlenmek » kız bocekleri » hic » kacırmak » tacsız » carpıcı » olgunluk » trampetci » şirpence » yakasız gomlek » baygın duşmek » dunyayıharam etmek » ihtilâc etmek » ickisiz » oyle ya » kaynac taşı »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.