tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucleme » tureme » ici cıfıt carşısı » ozenc » isyan bayrağınıacmak » gonlunu duşurmek » huyu huyuna suyu suyuna uygun » dudağınıveya dudaklarını ısırm » monsenyor » ahmakca » yaşama gucu » mercankoşk » ceşnici » gureşetmek veya tutmak » surfe » henuz » yapılan işlem » gosteriş » icat cıkarmak » şıraolcer » sublimleştirme » cocuk bahcesi » zevc » k k » plâcka » serguzeşt » yaprakcıl » cerezlik » bicim » cok kocalı » gobek atmak » guvenilme » oyuncak » kafasına vur ekmeğini elinden » on tureme » tunaydın » kendi gobeğini kendi kesmek » rolâtivizm » zihnini celmek » arasında den başka anlamıyl » hal etme » sut otu » oğlen » buzdurmek » tutsulemek » mulkiye memuru » yok pahasına satmak almak vey » phlebotomus » lutfetmek » soz ebesi »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.