tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yonelim » akrobat » monatcılık » kır duşmek » etiketci » gece silâhlıgunduz kulâhlı » mudevvenat » dunden » hal caresi » diktatorluk » muzevirlik » koşeli parantez » gommek » yaşama cabası » ikiz unlu » cektirme » gozlukculuk » tezgâhcı » iyi hoşama » icine sinmek veya sinmemek » kor satıcının kor alıcısıolur » kopuklu » saraclık » sodyum hiposulfit » gugu ciceği » hava acmak veya acılmak » cifte kavrulmuş » acık işletme » turkculuk » polemiğe girmek veya girişmek » bekcilik etmek » bunlardan yararlanması » iki ucu acık boru biciminde it » somurmek » yalıngoz » sunnet » p » murebbiye » kadayıfcı » olumun soluğunu ensesinde duym » uctan uca » alnıacık yuzu ak » tavukpencesi » surukleme » yuzey şekilleri » cevrinti » cizmek » doğma buyume » cekmek » benlikci »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.