tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
afiyet uzere olmak » şobiyet » fransızlaşma » ferahnuma » makbule gecmek » cabalamak » hasret cekmek » kosemen » kulture alma » yaydığıgozle gorulen ışıma » kirec sutu » gumruk kanunu » ceneksiz » bohcasınıkoltuğuna vermek » gun » arnavut » brahman » emekliye ayırmak cıkarmak veya » rumî » oparlor » tunc » copra » icleniş » ne haber » culûsiye » ortadan soylemek » ti » saati saatine veya dakikasıdak » tutsulenme » sacmak » gonul vermek veya bağlamak » batınî » koy turkusu » ulûfe vermek veya dağıtmak » cokermek » dışgucler » yontemsizlik » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » lutuf » surcmek » tersine cevirmek » oğretmen » cf » cizimci » rolâns » nobetleşe » rum » sorgu suale cekmek » urume » muşerref olmak »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.