tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cenet » gun kavuşmak » şirazesinden cıkmak » cengelli iğne » ackılatmak » ayağınıveya ayaklarını altına » ictimaiyatcı » cene kavafı » onemlice » civitsiz » kacırmak » adamın alacasıicinde hayvanın » kuyruklu yıldız sacı » ağzınıkapamak veya kilitlemek » muzevirlik » orumcek bağlamak » omur surmek » tacsız » ah cekmek » komur gibi » donulme » canıyanan eşek attan yuğruk ol » muslumanlık » prosedur » tesirini gostermek » liman işcisi » cok cok » esperantocu » gosterişlilik » cicek » dağcamı » surgit » duz » suflorluk » sun î solunum » zuppeleştirmek » sorma kişinin aslını sohbetin » gonendirilmek » tm » beşuc » turkî » be » tir » dikensi cıkıntı » tezahurat » kacurga » zeytin guvesi » iğneli fıcı » makine gucu » portenin başına konulan işaret »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.