tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mubarek olsun » hatırlatmak » gocmek » eğitim donemi » bıcak altına yatmak » anlamına gelmek veya manaya ge » fazla gelmek veya gitmek kacm » susmek » oz » anglikanizm » ulen » gostermek » guclendirilme » brulor » donemi uc dort gun suren tehli » kemiklerden biri » mudekkik » bicimdeki bolumler » tesaduf » yonelik birbiri ile uyumlu am » acık ellilik » teessur » sungercilik » turkluk » kor şeytandan bulmak » gordurme » uretmek » bucurluk » yetenek ve genel gidişdurumlar » mizacgirlik » seruvensiz » sokulme » guc beğenir » tutme » entrika cevirmek » hatır icin ciğtavuk yemek » cirkinleştirme » olarak yurutulduğu siyasî duze » olur musun oldurur musun » kıdemli başcavuş » allah veya allahım » cekimsenme » gume » olcululuk » cocuk peydahlamak » iki cenetliler » isim cumlesi » bicimlenme » camurlatma » gunlu »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.