tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mutehammil » hangi dağda kurt oldu » cıkak » numayişci » damarına cekmek » klârnetci » gorelilik » gumuşlenmek » silâh cekmek » yuz yazısı » tekefful » oğut vermek veya oğutte bulunm » kuyu acmak » ikiyuzlu » dy » ensulin » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » dervişce » iler tutar yeri olmamak veya k » modul » mac yapmak » kostumlu » musakkafat » duz » surek » cağrıştırmak » tumeller » yuzu yerde » putursuzluk » tehaluf » yalanınıyakalamak veya tutmak » hukukcu » istencli » sokmek » koltukculuk » mujde koşturmak » cukurlatmak » muruvvetini gormek » donenme » ırz duşmanı » mudahil » sırdaşca » beyni sıcramak » erendiz » guzel » bağlayıcı bağlama niteliği ol » cokramak » pis pis duşunmek » ictenliksiz » zararlıcıkmak »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.