tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
makascı » kadayıfcılık » yazık gunah » kalın unlu » ne arar veya onda ne gezer » gume » ye kurkum ye » sulungiller » gozettirmek » alcıcı » ustun tutmak » ucurmak » tersine cevirmek » icini bayıltmak veya kıymak » durtuş » capula » acık » mechul » tuy duzmek » cekmece » abliyi kacırmak veya bırakmak » bayram cocuğu » acılmak » duşurmek » yapısı » gun doğmadan neler doğar » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » suzulmek » dilinin altındaki baklayıcıkar » bodur tavuk her gun veya her d » alt yanıcıkmaz sokak » recine » gozu bağlı » dala cıka » icten pazarlıklı » toplumcu gercekci » kucağına duşmek » nb » potibor » cınlamak » durdurmak » yapay dolleme » sutluk » su » calımlanmak » hayatınıbirine borclu olmak » karikaturluk » tesanut » tufeklik » yurutulmesini ve bunlara dayan »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.