tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
teşhis etmek veya koymak » testere caprazı » allah seni veya sizi inandırsı » gonul ferman dinlemez » guderileme » mulk » sumuk » yureği delik » dişeti unsuzu » gunsuler » ceşitlenmek » goz ile hedef arasında aynıciz » İlk cağ » catışılmak » cocuk peydahlamak » kafasına soz girmemek » rus » iadeli taahhutlu » ozeniş » sozu edilmek » kireccil » bir konuda duygularıbaşkasıile » sakalına gore tarak vurmak » orme » az » govde » ust guverte » bakkal cakkal » carpıtılmak » yun » tehaluk » urfa kebabı » kulunc » andac » zumre edebiyatı » gobelek » cicer arietinum » goğus » toz kondurmak veya kondurmamak » işi ne » yuzustu bırakmak » ıssızlık cokmek » kulture alma » aktorluk » eğilimli ortu » musaade etmek veya buyurmak » calmak » arac » ateşler icinde » suyu mu cıktı »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.