tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güz eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kireclenmek » tumden » cocuk bilimi » duzgun » itce » icini bayıltmak veya kıymak » kuskunu duşuk » hice saymak veya hice indirgem » ben hancı sen yolcu oldukca » doner sahne » yulunmek » romalı » dalkavukca » duşukluk » genclik » kaşının altında gozun var deme » tır » ter dokmek » cıkma » burumek » kendinden gecmek » yuruyuş » zenneye cıkmak » dupeduz » guneybalığı » beklenmediği umulmadığıveya c » cevrili » namaz ortusu » incelenmesi muşahede » cıkmaza girmek » cektirme ağı » capkınlaşma » arkada kalanlar veya arkadakil » işine gelmek veya gelmemek » kukreme » doşemecilik » hallac » la le » corekci » gozlukcu » ruzgârlı » mucerret » durumu » uc buutlu » somurgecilik » askıya cıkmak » kecimemesi » babıâli » uc etek » fizik gucu »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.