tdk sözlük TDK Sözlük

 

güz eş anlamlısı nedir

güz eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güz eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güz eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük güz eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sicilyalı » aktuel » yukseltmek » gunun adamı » ve katımadde » havuclu kek » tukurmek » ac » sovmek » kesmeden ustten gecmesini sağl » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » ustupu » gozunun icine bakmak » cıraklık » mutelezziz » secmece » duşundeş » cingene » cırak etmek » eline gecmek » adliye encumeni » sulumen » uzman cavuş » unlenmek » puskuruk taş » nur yuzlu » linc » catpat » fuzyometre » ac acına » cağlama » capraşmak » ocbe » İnegol koftesi » kulfetsizce » sempervirens » ıslahatcı » olgunluk » kafdağı » tepegoz » gurultuye gelmek » yuk vagonu » ormek » think tank » mumteni » ortuşmek » cekilme » değiştirmemek veya yanılmamak » yolu acık » calma »

güz_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve güz_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güz_eş_anlamlısı_nedir nedir ve güz_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.