tdk sözlük TDK Sözlük

 

güzel in eş anlamlısı

güzel in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güzel in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güzel in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güzel in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ciğkofte » testere caprazı » buğe » carpıştırmak » gommek » alacağıolsun » cl » hint sarısı » yazık etmek veya olmak » aclıktan olmek » şın » horozu cok olan koyde sabah ge » kullu su » cifte kumrular » uzerine evlenmek » girişucreti » mufret » cilingir sofrası » şohret kapısıacılmak » onune gelen » yuzeyinin her noktasına basınc » ozenip bezenmek » basıldığında duyulan kımıldama » buro » i » resulmal » cıplak maden » catlatmak » kel olur sırma saclıolur kor » arif olan anlasın veya anlar » ustune sevmek » oluşturduğu siperler borda ka » acılmak » suflîlik » kul etmek » hezaren orgu » cap » zihnini kurcalamak veya tırmal » duğumlenmek » calkantı » yakasız gomlek » ihrac etmek » cimlenmek » tekme atmak veya tekme vurmak » full time » yureğini acmak » taaffun » ucmak » epikurosculuk » ickici »

güzel_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güzel_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güzel_in_eş_anlamlısı nedir ve güzel_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.