tdk sözlük TDK Sözlük

 

güzel in eş anlamlısı

güzel in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güzel in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güzel in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güzel in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozu veya gozleri ustunde kalm » oturu » kır boynunu » hayrete veya hayretlere duşmek » gunduzluk » dol doşsahibi olmak » sefa veya sefalar bulduk » kiraz receli » normal vucut sıcaklığı icinde » dallanıp budaklanmak veya bir » tecrube etmek » milfoy » guneştekeri » duyuustu » hukûmet kapısı » kacırmak » azap cekmek » duşunceye dalmak » yuzuk parmağı » yureği yanmak » leke surmek » muvekkil » faca » sovdurmek » duello » duşundurucu » geceyi gunduze katmak » sal » rayic » ortuk » onluk » pacalık » parcalamak » denk kume » odemek zorunda olduklarıucreti » duşundaş » mutedavil » mutehavvil » cayırlamak » tenezzul » cırpıştırılmak » uşume » yapay bobrek » dunku » pirinc unu » teknik universite » tum başlılar » salkım sacak » tepesi veya beyni atmak » ufuruk »

güzel_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güzel_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güzel_in_eş_anlamlısı nedir ve güzel_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.