tdk sözlük TDK Sözlük

 

güzel in eş anlamlısı

güzel in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güzel in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güzel in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güzel in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
konakcı » surgulemek » kuvveden fiile cıkarmak » onem » pilic gibi » ust guverte » muhlet » imalâtcı » para cuzdanı » butuncu ekonomi » adamına catmak » muteakiben » gucluğu veya guclukleri yenme » arlıarından huysuz huyundan v » cabası savaşım » kuflendirmek » yerleşim yerinden başka bir ye » pluralizm » muhurletmek » sıcangiller » kac » gozleri kapanmak » bir koroğlu bir ayvaz » aksiliği ustunde » değnekci » dışıeli yakar ici beni yakar » genişletmeyi amaclayan yetkin » musamahakârlık » yayılmasınıonlemek icin kullan » kemale ermek gelmek veya kemal » gurlek » sungusu depreşmesin » oksuruk » koşe » İlk cağ » divanıhumayun » doktor doktor dolaşmak veya ge » yuzu gormek » duğum noktası » şarapcılık » musavi » soluğu bir yerde almak » coraklaştırma » hal caresi » geciştirici » benlikcilik » bak » buvelek » burclar kuşağı » ici bayılmak »

güzel_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güzel_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güzel_in_eş_anlamlısı nedir ve güzel_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.