tdk sözlük TDK Sözlük

 

güzel in eş anlamlısı

güzel in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güzel in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güzel in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güzel in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
matematikci » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » calışma saatleri » surgun avı » gelsin veya gelsin gitsi » cembersiz » yayla cayırı » tevessu » cekirdeklenmek » merkeziyetcilik » ağır kure » fark gozetmek » bir avuc » mustehcenlik » sumsuk » kucuk » gozleri acılmak » boynunu bukmek » kapricyo » yururluğe girmek » papirus » gomme balkon » kavrac » ağac mobilya » buyucek » yapsatcı » kurdan » kacmak » dun » nuh nebiden kalma » ikbali sonmek » goturulmek » topceker » goyunmek » eşek sudan gelinceye kadar dov » donuşum » ucleme » deve tuyu » mujde vermek veya goturmek » sut vermek » iki cifte » cağrılı » keyif surmek » ickin » cartayıcekmek » bufeci » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » ortturmek » bulunduğu yer basamak » kok boyasıgiller »

güzel_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güzel_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güzel_in_eş_anlamlısı nedir ve güzel_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.