tdk sözlük TDK Sözlük

 

güzel in eş anlamlısı

güzel in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güzel in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güzel in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güzel in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kaşile goz gerisi soz » kadife ciceği » kemale ermek gelmek veya kemal » somurme » arka muziği » gocurmek » konsultasyon yapmak » dışında kalan bir veya birden » pacasız » elinden kan cıkmak » cabalamak » cobanın gonlu olursa tekeden y » duzeltici » ustune atmak » hor gormek » kafasıcatlak » gecgecleme » australis » zucaciye » guvenliği sağlamak icin yapıla » cop atlamaz » kuskunu duşuk » gozleri fal taşıgibi acılmak » yukletmek » işi cıkmak » cıkar budak » ozellikle » futuhatcı » carşamba » alcalma » tercumeihâl » fizik kondusyonu » cecen » catal » can » alcılatmak » onculuk » donemi uc dort gun suren tehli » duze » cim cim » darulâceze » cifttekercilik » bodur tavuk her gun veya her d » kumbet » gozlerini alamamak » gonderme » bayram değil seyran değil en » yoneltmek » olu » si »

güzel_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güzel_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güzel_in_eş_anlamlısı nedir ve güzel_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.