tdk sözlük TDK Sözlük

 

güzel in eş anlamlısı

güzel in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güzel in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güzel in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güzel in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catma » catal kargı » civit mavisi » lokosit » ağrılarda goz ağrısı her kişi » hucre » meraktan catlamak » yuzleştirme » belirten kural » cerkezce » yureği kabarmak » cicek » duzeltme » canak » ozgunleşmek » sırma sac » onel » sonuc oyuncusu » gobek » ağac » ici cekmek » kor faregiller » koalisyon hukûmeti » carşıve pazar dolaşmak veya ge » otumluleşmek » panislâmcı » u » vekâlet ucreti » surata bak sunguye davran » yuksunme » suyukculuk » bir ceşit sıkıştırıcıalet » bey mi yaman el mi yaman » yolustu » muzik » ustune basmak » uzuntu vermek » bal ozu » ile beraber » gundaş » dolambacsız » hinduizm » maraz esenlik karşıtı » tendurust » vucuda vermek aşıyapmak » ruchan hakkı » anaclaşma » zorunlu oğrenim » acından olmek » ozlem »

güzel_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güzel_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güzel_in_eş_anlamlısı nedir ve güzel_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.