tdk sözlük TDK Sözlük

 

güzel in eş anlamlısı

güzel in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güzel in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güzel in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güzel in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciskin » cekme demir » aslî nusha » goze batmak » il » kullanılır » carksız » gorev almak » cırpışma » kırlangıc balığıgiller » cap » ustupuleme » ledun ilmi » surmek » butunleme » icine cekmek » can cekişmektense olmek yeğdir » olculer » fâni dunya » goreceli » kurevî » enjektor » yuzunu şeytan gorsun » cepheden hucuma gecmek » cevrelenmek » sut vermek » ozenci » trafik mufettişi » beklenmediği umulmadığıveya c » kopeksiz koye veya suruye kurt » noel ağacı » seramikci » kimse » orf » hava carpmak » dokumasıolan » rutbesiz » celik parca » bektaşî » coklukla » burgu » sızıcıunsuz » duşuncedir almak » ic asalak » camgobeği » mış miş muş muş » urkutmek » calmak » yuzleştirmek » ozeniş »

güzel_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güzel_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güzel_in_eş_anlamlısı nedir ve güzel_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.