tdk sözlük TDK Sözlük

 

güzel in eş anlamlısı

güzel in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güzel in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güzel in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güzel in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kanıicine akmak » cıkılatma » leffuneşir » iclik » cevirgec » vucut » calkalanmak » başcavuşluk » kulağına calınmak » hakikî » surucu belgesi » kerpicci » celtikli » boya vurmak veya cekmek surme » gurultuye getirmek veya boğmak » kofterlik » canıyanan eşek attan yuğruk ol » kelle goturmek » ciğnenme » fıcıgibi » uzerinde » ruzgâr » yumruk gostermek » top surme » kıc » acıcekmek veya duymak » ceribaşı » golgeleyiş » gunlerce » tersine donmek » dunurleşme » uckur cozmek » mahkemeye duşmek » yurumek » kullanılan arac buat » icme suyu » salca » uretim bicimi » cankurtaran yok mu » insan icine cıkmak » hanefîlik » madagaskarlı » konektor » tutun » muzik market » duşuncesini acmak » calım » nogayca » acık bono » icirik »

güzel_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güzel_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güzel_in_eş_anlamlısı nedir ve güzel_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.