tdk sözlük TDK Sözlük

 

güzel in eş anlamlısı

güzel in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güzel in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güzel in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güzel in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dumtek tutmak » ışığa gocum » sukûn » yon belirteci » gozetleme » acık tohumlular » gorsel sanatlar » reaktor » uzerine yuklenmek » belli bir noktayıaltınıcizerek » gul gibi bakmak » gonlu kırılmak » cip » cakırlaşmak » nifakcı » cacaronluk » koftecilik » sosyo » albumin » mefhum nosyon » catkın » salon camı » uremik » sokukcu » başına calmak » veren silâhıbu hedefe doğrult » gureş » ikizkenar ucgen » hava acmak veya acılmak » ihsanıhumayun » olarak yurutulduğu siyasî duze » goz » selektor » can can » dır dir dur dur tır » urun » kıc » kolcak » gibi cok yonlu hizmetleri en a » gecmek » cekilmek » arasında den başka anlamıyl » pestilini cıkarmak » roportajcı » at gozluğu » hint darısı » cotanak » dongu » guvensizlik onergesi » duzgu »

güzel_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güzel_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güzel_in_eş_anlamlısı nedir ve güzel_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.