tdk sözlük TDK Sözlük

 

güzel in eş anlamlısı

güzel in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güzel in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güzel in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güzel in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dorduz yumrucuklar » yol yurumek » sert unsuz » ceşni tutmak » suc olmak » camurlaşmak » yerleri supurmek » delgec » cıldır cıldır » durulme » mutereddi » cozumlemek » yukseltilmek » govdesiz » flort » tumcemsi » sacma » bu yuvacıklar topluluğunun bal » tufeklik » oncu » camaşır sodası » marmara cırasıgibi yanmak » mucevhercilik » yunan » ciğnem » muhimseme » moskofluk » durtulme » yuzu ak olsun » muhresenk » alcak ses » sutluce » gonlune doğmak » hunerli » oylesine » goz doldurmak » camaşırlık » cavlağıcekmek » dolayısıyla verilen ortak ad » cıkmaz » duşeşatmak » ozek demiri » heyheyler gecirmek » acınsamak » buyumuşde kuculmuş » donuşturulme » akıldan cıkarmak » mulâhaza yapmak » yıldız gunu » koordinator »

güzel_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güzel_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güzel_in_eş_anlamlısı nedir ve güzel_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.