tdk sözlük TDK Sözlük

 

güzel in eş anlamlısı

güzel in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güzel in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güzel in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güzel in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
fakul » kursu başkanı » percinlenme » orenlik » tumsekleşme » ağaccılık » bufecilik » pecic » işcatallanmak » mal mudurluğu » uslu durmak veya oturmak » surtmek » jimnastikci » sozlu film » muşahede etmek » gozune karasu inmek » ustunden başından akmak » uskure » alcak ses » capraşık » caldırılmak » yırtıkca » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » doğunmek » cift atış » al gulum ver gulum » cevre kirliliği » arkasından suruklemek » eti ne budu ne » tenturdiyot » celişme » ucmak » gecinmek » cilve etmek veya yapmak » karikaturize etmek » avuc » yanıltmac » oburku » odenek » teferruc » yuz yuze yaşamak » daim etmek veya eylemek » uşenmek » gumele » madalya toreni » soğulme » ki » asker cıkarmak » asma bahce » turemişisim »

güzel_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güzel_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güzel_in_eş_anlamlısı nedir ve güzel_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.