tdk sözlük TDK Sözlük

 

güzel in eş anlamlısı

güzel in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güzel in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güzel in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güzel in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
teslimiyet gostermek » taşınmaz varlıklarıile bunları » sual acmak » uzgun » gulu tarife ne hacet ne cicek » gok bilimci » adamına catmak » cıplaklık » sıygaya cekmek » coğullaştırma » potasyum sulfat » makedon » koklenmek » orta elci » bir calgı » calkalamak » şofor muavini » gomulemek » satın alınan erkek kul esir » tutturgac » ceşnicibaşı » oğrenim belgesi » affınıdilemek veya istemek » dekoratorluk » şerbetcilik » oğuruş » cıkış » olu salı » mana fehva » bir suru » ozellikle celik dokum ve alaş » ağustos boceği » cıkmak » suet » mut a nikâhı » tekaut maaşı » gozunun icine baka baka » Şafiî kopeğine donmek » istifcilik » rus salatası » balıkcı » onde gelmek » brut » carpışma » oğutcu » surunmek » yukarı goğe doğru olan yanı » icindeki en kucuk birlik » dalıp cıkmak » calışma »

güzel_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güzel_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güzel_in_eş_anlamlısı nedir ve güzel_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.