tdk sözlük TDK Sözlük

 

güzel in eş anlamlısı

güzel in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güzel in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güzel in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güzel in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bulanıkca » cınlatış » gorevden uzaklaştırmak » kor dokmek » kut » kan yurumek » minyatur » dışcizgiler durumu » komputer » o kapımahalle senin bu kapımah » sahip cıkmak » tuzla buz veya tuz buz olmak » okse » destek gormek » promiyer » cepecevre » ışıl kuf » şekle sokmak veya koymak » pejmurde » tarcın » uygun gormek » buğelek » cekik » dayanamamak » satranc vezni » kucuk abdest » şeriatcı » yapılmışalet » akşamın işini sabaha veya yarı » gozden uzak tutmak » ictinap etmek » kartezyen » den eylemek » itilâfcılık » ici tez » ırakca » buyultme » ustuvanî » maca beyi gibi kurulmak » kılcıklı » iki buklum olmak » suslenme » ucmak » humanistleşme » sozlendirme » tunclaştırmak » bortme » cakıl » acık taşıt » cıtırdama »

güzel_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güzel_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güzel_in_eş_anlamlısı nedir ve güzel_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.