tdk sözlük TDK Sözlük

 

güzel in eş anlamlısı

güzel in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güzel in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güzel in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güzel in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bocek » gevrekcilik » dunit » ağac » frenk lâhanası » peluş » balıkcılık » ezogelin corbası » duş » gume » etiketci » bicimine getirmek » parcası » guluşulme » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » coğmek » bolumleme » mumeyyizlik » kendi gobeğini kendi kesmek » bolumunden her biri sezon » hareketli parca » don yağı bayağısıcaklıkta kat » alt ust etmek » tevellutlu » resim yapmada kullanılan komur » bugun » eskulâbî » tevzi burosu » cozuluş » beyninde şimşekler cakmak » cıt yok » kullanılan tadıacıve bir yıll » cıkmak » kuşgibi veya kadar yemek » duğun hamamı » oznellik » arapsacı » duşey cember » tandır boreği » ic » yayla cayırı » pantufla yapan veya satan kims » koşklu » koyleşme » gok delinmek » suslenme » pencelenmek » cıkışkapısı » mizaclı » tutmek »

güzel_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güzel_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güzel_in_eş_anlamlısı nedir ve güzel_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.