tdk sözlük TDK Sözlük

 

güzel in eş anlamlısı

güzel in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güzel in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güzel in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güzel in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
granduk » gozu kesmek » kurduğu medeniyetleri kendi i » bu gozle » oksuzluk » gulculuk » kavukcu » şiddet gostermek » ortadan soylemek » tel kuf » acık hava » yağmurdan kacarken doluya tutu » ozdek » daha bircok şeylerin yapımında » hukumluluk » kilus » utusuz » cekmek » pop muzik » keceleme » kosnulme » uc birlik kuralı » alcak gerilim » cakmak » gomulme » filistinli » gelecekci » şeylerden her biri tabaka » numayişci » ne dese beğenirsin » fon muziği » işine bak » bir dokun bin ah işit dinle ka » bicimdeki bolumler » holluk » kıl kadar kalmak » ruşeym » uslu durmak veya oturmak » hırvat » murebbiyelik » kulfet » munasebetiyle » yavaşca » tepesinde havan dovmek veya de » duşundurucu » uşutme » makinelerin ağırlığına dayanab » suzulmek » oğrencilik » sap doner keser doner gun ge »

güzel_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güzel_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güzel_in_eş_anlamlısı nedir ve güzel_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.