tdk sözlük TDK Sözlük

 

güzel in eş anlamlısı

güzel in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güzel in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz güzel in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük güzel in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
trenckotlu » değer duşurumu » ozellikle » abanozdan yapılmışdilenci cana » fiil govdesi » olum allah ın emri » oylemesine » gecit toreni » hint yağıağacı » cekeceği olmak » sulfur » parcalama » ici ısınmak » gunâşık » ilgincleşmek » tetikcilik » yuzeyinin her noktasına basınc » yuzlenme » kurtluca yer palamudu » ozelliklerin tumu » cıtlatılmak » sakalıele vermek veya sakalıka » puskuruk taş » cok sesli » sorfcu » dalgacımahmut » kilitsiz kureksiz » karakacan » barut kesilmek veya olmak » pejmurde » cozuluş » capulculuk » elektrikci » nukul etmek » duşurtme » kerpic » notrleştirmek » camurlama » tumselmek » bağırsak asalağı tenya » icki » sevsinler » sonumlemek » oğretilerin genel adı akliye » ciceklik » dort elle sarılmak veya yapışm » duygularıacığa vurmak » gecerlik » kotuluk etmek veya yapmak » buyuk elcilik »

güzel_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güzel_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güzel_in_eş_anlamlısı nedir ve güzel_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.