tdk sözlük TDK Sözlük

 

güzel in eş anlamlısı

güzel in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • güzel in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için güzel in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük güzel in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
organların her biri » cocuk » tufekci » uzulmek » teşhis etmek veya koymak » koşeye oturmak » kanavice » oksuzdoyuran » carpılma » duşman » ayca » ciftelenme » cevre » cıkışma » gocken » mesket turkleri » cevirgec » şişe » sorma sormayın veya sorma gi » carmıha germek » zumre edebiyatı » klorurleştirmek » cifte kavrulmuş » urokultur » pirinc » ic deri » uleş » mukâfatlandırma » gunah işlemek » dolambaclı » gulu tarife ne hacet ne cicek » turku cağırmak » sozunu kesmek » kırılıp dokulmek » cağlamadan catlamak » suzme » dunya guzeli » ustune » nukte yapmak » takdir etmek veya eylemek » oncelikle » muhurletmek » şarapcılık » boceksiz » pabuccu » don yağı bayağısıcaklıkta kat » nakışcılık » purhiddet » okun yanlarda gosterilmişağır » tekcilik »

güzel_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve güzel_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. güzel_in_eş_anlamlısı nedir ve güzel_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.