tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın afakını ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
coğu » yerine gecmek » rn » bicimde anlatılması edebikelâ » cırcırlamak » munezzeh » sozum ona sanki guya » ofkeye kapılmak » dokuntu » odun komuru » centiklenmek » goz alıcı » ciceksiz » rezede ciceği » durdu durdu turnayıgozunden » gun koymak » kediye peynir veya ciğer ısma » catır cutur » ic su » teessuf ederim » duğum noktası » cirkin » cekeceği olmak » ickin » hedonizm » kuşsutu » capullama » ucan kuşa borcu olmak » lehce » ayyuka cıkmak » sul » dunyaya gelmek » karacam » cekişmeli » bağlac obeği » hurya etmek » cark etmek » cevirim » tutsulemek » elcilik » paracol » corba icmeye cağırmak » levuloz » salıncakcı » k » gumuşlemek » andac » olu yemeği » kok sokmek » levazımatcı »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.