tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın afakını ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kargılık » ic bellek » hal caresi » korelmek » uc kat » uretmek zihnî yetiler oluştur » başınıcıkarmak » tekcilik » sansualizm » comert » cemberlemek » tez vakitte veya zamanda » derdini soylemeyen derman bula » mulâyim » dokmek » balıkcın » duşunceye varmak » cıngı » dişci » arac » cekme » komuren » calışma barışı » olum sigortası » cd » bir duziye » ayağıyuruten baştır » geckin » başmakcılık » durust » uzerine atmak » gerek gormek » filipinli » kapıyıacmak » cıtıpıtı » doke saca » kamcılatmak » yuce » tuccarlaşmak » bukunlu » gorunuş » turlu şeylerden yaptıklarıve t » mahrut » hur » tapan cekmek » enstrumantal muzik » orak boceği » derdini marko paşaya anlat » cifte » organizmaların oluşturduğu bir »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.