tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yakasız gomlek » yonetici » munasebeti duşmek » yukleme » uyku durak yok veya uyku nedir » ismi gecmek » on gun » imtihana cekmek » ust » İsa yıkusturdu muhammed i mem » japon sarmaşığı » tırnak suruşturmek » almancı » dalga cukuru » tumlenme » ciğden vermek » paytakca » başına kan cıkmak » cıma » produktorluk » sovup saymak » goz koymak » ici kalkmak veya kabarmak » duşundurmek » tahtalıkoyu boylamak » aklınıcelmek » guluşmek » duşurmek » dikişcilik » on ad » kor kurttan bile vazgecmemek » kusmek » siper guneşlik » bakımından bağlanarak soylenme » sacmak » individualizm » cemberleme » borc odemekle veya vermekle y » rum » fıcı » dovmek » toplumcu gercekci » ağacıdibinden kesmek » golgeleyiş » ofkesini yenmek » suzulmek » operator » on damak » film cevirmek » gozunu hırs burumek »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.