tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın afakını ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
horozdan kacmak » kultur balıkcılığı » boğur » susleme » kurdan » cıkışamamak » bi » icki sofrası » saptayıcı saptayan sabit kıl » caşıtlamak » uvey oğul » yangına korukle gitmek » kemence » carpılmak » cıkıştakozu » pirinc » cocuklaştırmak » nuhuft » makinelerin ağırlığına dayanab » tenakuza duşmek » işcilik » cincilya » katma butce » picleşme » sarsakca » hurdaya cevirmek » hurle » duşurmek » artcı » u » sakalıele vermek veya sakalıka » ciroz » cıkmak » ic deri » ozur dilemek » muftehir » immunoloji » turkleştirme » kacırmak » hurdasıcıkmak » caferî » uzunc » punduna getirmek veya pundunu » kın kin » once » grejuva » gol kestanesi » ocakcı » musamahakârlık » bircok »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.