tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın afakını ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bok ustun bok » koşegen » rafinator » yardakcı » nacizane » allah manda şifalığıversin » cocuğu olmayan evli kadın » guneşcavmak » secim yasağı » sidik sokturucu » sozlendirme » beşuc » tab an » toskurtmek » vido cekmek » ihraz etmek veya eylemek » kolay işlenebilen yumuşak bir » davulu biz caldık parsayıbaşk » vay » cok seslilik » eteğine yapışmak veya sığınmak » gecit resmi » turşusu cıkmak » astığıastık kestiği kestik » gocuk » kıskanc » sıla ozlemi » kirada olmak veya oturmak » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » gosteri yuruyuşu » portlemek » yukselti » cimdiklemek » catana » taammuden » yukseltgeme » guzergâh » guzellik mustahzarları » donum » pazarlıkcı » kultur gocu » dışcevre » allah sonunu hayır etsin » cevirme » fars » ozleşmek » yalan dunya » başmurettiplik » pacavralaşmak » yumruk gostermek »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.