tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oruş » kr » si » gercekleme » know how » gormek » gomlek eskitmek » ağac oyma » saati calmak » acınsama » gonc » dort goz » icinden gelmek veya gelmemek » yanardağpuskurmesi » aramîce » cakır ayaz » gozu su icmemek » kufurbaz » kokteş » yukseltilmek » almac » bizlengic » hora gecmek » yarım kure » carkcılık » gosterme hakkı » u » bicmek » ok yaydan veya yayından cıkmak » dondurmek » hunersiz » gozu ac » dovulme » gunahıkadar sevmemek » bicimde saplı obur ucu yassıo » kokoreccilik » başsavcıolma durumu » eski cağ » kendini vermek vurmak veya cal » mutemmim » dalınc » carşıve pazar dolaşmak veya ge » mecusî » taahhutlu mektup » vikaye etmek sıyanet etmek » aklına duşmek » ıspanaklıborek » eksiltmeye cıkarılmak » bal ozu » dağdağa kavuşmaz insan insana »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.