tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacırış » tutturgac » kurkas » ağac kaplama » olum fermanı » dişcıkarmak » gocurme » goz aşısı » yureği delik » kıptî » kargın » evc » gozetici » başından gecen olağan dışıola » urunsuz » ici ısınmak » begum » munasip » buzulup oturmak kalmak » elcilik » gorme gozesi » şukur etmek » taşdoşeme » catırdatmak » kepce » ağzından baklayıcıkarmak » kara gun » notunu veya numarasını vermek » cozundurme » goz goze » buyuk balık kucuk balığıyutar » donuşlu zamir » nukteci » surtukleşme » urpertici » oznelcilik » sac saca başbaşa sac saca başb » turuncgiller » taahhutname » kuşsutu » calkalamak » arbutus uneda » duzulmek » medhusenâ » bicme » para cıkarmak » celikleşme » cencen » calar saat » gozunu gozune dikmek »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.