tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucu kıvrık uzunca başlık » cıkarmak » sıcan yolu » kaynac taşı » cotuk » marşmarş » bilimsel duşunce » yuklu » buyukluk taslamak » centiklenme » formul bulmak » gonul rahatlığı » estetikci » gonder » altın anahtar her kapıyıacar » k » gutaperka » deve tuyu » yuz vermemek » paradan cıkmak » suresiz » astsubay başcavuş » golgelendirmek » kapıyıacmak » cepellemek » pişpirikci » mechul » cala kaşık » sozu kesmek » cevirmek » babaî » soz veya lâf duşmemek » tesettur mağazası » formul » kontrolcu » tırtıl cekme » gorenekli » kuram mutasyonizm » turkmence » cubuk ağacı » tecavuz » calışma masası » gobek » gorsel işitsel cağrışım » fırın ekmek yemesi lâzım » cekic kemiği » kireclik » eşbicimlilik » yemeden icmeden kesilmek » şofor mahalli »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.