tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bugun » muziklendirmek » imparatorice » acık mektup » ucgen » tek adam gosterisi » yeni gercekcilik » cuk » parmakla gosterilmek » dirlik yuzu gormemek » beklenmediği umulmadığıveya c » olcmek hesaplamak hesap etme » koclanmak » tebesum etmek » oğutucu » cıtak » gomleksiz » grejuva » soğdurmek » mufredat » hancere » ayranım budur yarısısudur » ocakcılık » guncellemek » cabuklaştırılmak » sorfcu » intelektualizm » goturmek » tayyor » ot » icli » denetcilik » gozu kesmemek » fare duşse başıyarılır » corba olmak » dort koşe » tenezzul etmek » gecit vermek » kaşgoz işareti yapmak » caşıtlık » amac » oluruna bırakmak veya bağlamak » tullenmek » belirtilen bolum » sectirmek » ucuncul » surrealist » bildim bileli veya bildik bile » sozluk bilgisi » wc »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.