tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın afakını ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gurultuye veya patırtıya verme » yalova kaymakamı » ayrılan kimselerden kurulu der » orgutsel » bir gun evvel » donmek » topac gibi » calmak » solpumek » cilek uzumu » duzenlilik » medreseye duşmek » ceker » gumruksuz » ortulu omurgalılar » devenin başıpapucu veya nalı » anaclaşmak » citleme » tahammulfersa » tekâsuf etmek » murebbiyelik » acem lâlesi » renkli element kısaltmasıcu » acıklaşmak » nb » doven » ofkesi kabarmak » yuzu gormemek » ceki duzen » carşıekmeği » hâlden anlamak veya bilmek » lutfen » kor topal » karşılıklıbirbirini dovmek » ciğnemek » dalınc » da de ta te » koseği » buyuk defter » sursat » kutle » biri fert » alışverişe cıkmak » podosuet » bize de mi lolo » ad cekme » cın cın » allah canınıalsın » cinler cirit veya top oynamak » sut kuzusu »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.