tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oluşturduğu demet » mustefit olmak » etmediğini bırakmamak veya kom » cığır » gozu tutmamak » cukur » musamaha » catallı » pabuc » şaka goturmemek » terekkup tarzı » aktore » olum allah ın emri » icli dışlıolmak » koyuvermek » kuvet » davul calsan işitmez » duğum noktası » muteşekkir » elinden cıkmak » işduşmek » statu » ozengen » goz kesilmek » carşaf » kasketcilik » oluşturduğu demet » celikleme » ozel hayat » dizginini cekmek » cilemek » kazak » şeytan durtmek » manzarasıolan » bulbulun cektiği dili belâsı » cevirmek » oluluk » bukum » lutufkârlık » ocağısonmek » suzdurmek » gugu ciceği » dukkâncı » hispanica » sandvicci » olcmede kullanılan alet » colpalık » hayat mucadelesi » kazık kok » uzatılabilir »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.