tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıkarmak » cadır tiyatrosu » felc » macar » kucuk hanım » cekimci » oğurluk » minare golgesi » asgarî ucret » mujdelik » sur atlenme » zumruduanka gibi » mutehavvil » cengelli » cilsiz » tırnaklarınısokmek » tatsızlık cıkarmak » yunanistanlı » mece » guc » başmufettişlik » semtte oturanların tamamı » araclıjimnastik » mutegallibe » acışkonuşması » matematikci » mestcilik » ceyreklenmek » soğutmac » korletmek » cingoz » tuveyc » guneştopu » kursu başkanı » salcalık » balıkgozu » ciftcilik etmek » cekici » gucleştirmek » beti benzi kirec kesilmek beti » ceşit » setlic » celik parca » cop kovası » ozleştirmek » kok sokturmek » kotu gozle bakmak » yureği ferahlamak veya hafifle » hareketlerde bulunmak » gun gunden »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.