tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın afakını ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kukurtlu » dağardında olsun da yer altın » sutun acmak » aylıkcı » rusvalık » allah bilir » cetrefilce » donum » helâluhoşolsun » işcevirmek » carşaf » yeterlik onergesi » payandalarıcozmek » turel » odevlendirmek » saymakla bitmemek veya tukenme » baldırıcıplak » hasta ol benim icin oleyim se » duğumlu » kulplu kap » farsca » catlamak » duşunceli » suyu mu cıktı » ustune koymak » savaşacmak veya ilân etmek » taşınabilir arac » kırılıp dokulmek » iceriye atmak almak veya tıkam » kor ağac » cakmağıolmayan » gundelikci » dodurga » tenturdiyot » ardıc rakısı » masal okumak veya anlatmak » dokulmek » dokum » ayağına cabuk » dokulmek » odyometre » cullanma » genc » gok cismi » aşağıkalır yeri veya yanı yok » gonlunu duşurmek » alcalmak » altından capanoğlu cıkmak » kapsul » duzenlemek »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.