tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olcusuz » ucara atmak » cifti bozmak » supermarket » karşılıklıbirbirini dovmek » surme mantarları » yağkupu » aracsız » yuz suyu » ceper » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » paşmakcı » cokuntu » cozme » ayıp etmek veya yapmak » al takke ver kulâh » bıcaklatmak » oğurtu » odunlu » cilehane » dolambaclı » duztabanlık » başa gureşmek » cokkun » ust uste » onune katmak » yuruk » gitti gider dahi gider » ozetlenme » buyuk baba » ağac cileği » gucleştirme » dem dokmek » yuklem » boynu bukuk » kan govdeyi goturmek » bir şeyler veya bir şey olmak » cıkarış » bucurleşme » durtuşmek » kılıctan gecirmek » kalmak » banco » cakma » tarh etmek » arkadaşdeğil arka taşı » muhafazakâr » olculu » koklemek » bolumunden her biri sezon »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.