tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
absurt tiyatro » kaldırıma duşmek » yuzucu » arap » olmez » fıcıcılık » zembereği boşalmak veya boşanm » oncul » yureği yerinden oynamak » hristiyan » boylesine » tesettur modası » dağyurumezse abdal yurur » muşahede » cicek soğanı » cığırtma » penceli » kor kadı » cur etsiz » cocuk bakıcısı » hesap gunu » cevren » bolum » cumudiye » gunluk » beli acılmak » hastalık almak hastalık kapmak » oz deyiş » kostum » gumrahlık » ucretsiz » unsiyet » batak culluğu » buruk » mac mac » cayırmelikesi » comaklama » gozleri velfecri okumak » koncsuz » elinde bulunduran kimse » kazmac » ic gobek » carpmak » m » cember » işi başından aşmak veya aşkın » kucukle kucuk buyukle buyuk o » husran » duşunce iyilik ahmet ertuğr » gonuldaş »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.