tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozgu » calkalamak » kundeye getirmek » ovunc » direksiyona gecmek » doğaclama » uzerine cokmek » orulmek » mutekabiliyet » cabuklaştırmak » mahkemeye duşmek » catallı » berber dukkânı » mustevi » sacıkılmak veya sacıatmak » vucuda vermek aşıyapmak » buharlıutu » aklızıvanadan cıkmak » muzminleşme » cırpıntı » gucluluk » ceribaşı » yukseğe cıkmak » veya giysinin uzerine konulan » soz yarışı » yenik duşmek » yureksiz » koy odası » ifrata kacmak » bitki sutu » gozlerine inanamamak » in cin top oynamak veya in cin » cekirdek » cekmek » bolumsel » guclendirici » yuz » şukur etmek » dil veya diller dokmek » yuz vermemek » aksoğut » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » goz emeği » yon » musmir » tumcemsi » duzmek » can kaygısına duşmek » gomme banyo » kukurtlenmek »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.