tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın afakını ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
badi badi yurumek veya gitmek » kosteksiz » unsuzunu gosterir » katır tepmişe donmek » uvertur yapmak » u » yuzunden duşen bin parca olmak » buyuk onerme » mukaddesatcı » cocuk bilimci » felemenk » ağac arac eğirmen kirmen » toreli » yuz yuze kalmak » ruşvetcilik » comeltme » not duşmek » acıkcası » balık sutu » dunya malı » yanışolcer » cenesini bağlamak » gordurmek » yoreselleşmek » payına duşmek » yuzu gormek » cur et » boceklenme » moskof gâvuru » oyuncağıolan » cift dişliler » hapishane kackını » tore dışı » ust » kor şeytandan bulmak » yuzmek » bir cenetli » yuzune gulmek » kacmak » oldurmek » cene » ı i u u » cat pat » universal » karanlığa gomulmek » gencleştirmek » cılgınca » kızılelma » percinlemek » sacma »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.