tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın afakını ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pabuc bırakmamak » sonuclanmak » cekce » kalıplarla desen yapılmışbez » soğulmek » mirac gecesi » figuranlık » aba vakti yaba yaba vakti aba » sundurme » dokulmek » dayanabilen sağlam guclu mu » nez etme » orselemek » tuketmek » sut beyaz » universalizm » bal ozu » unsuz gocuşmesi » cağrışımcılık » yuzune tukurseler yağmur yağıy » sumkurtmek » nufus bilimi » cirişli » cep sozluğu » mutalâada bulunmak » gule gule » curuk para » vefat ilmuhaberi » kucuk » murt olmak » bugunku gunde » kurban olayım » goklere cıkarmak » caylık » gundeliğe gitmek » muco » olmayan kimse veya topluluk g » uveyme » dedikodu etmek veya yapmak » salon ciceği » kafa kocanı » allah acısınıunutturmasın » kırıp gecirmek » uzerine yuklenmek » seciciler kurulu » metanet gostermek » dişgecirmek » dokulmek » kostek vurmak » cay vermek »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.