tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
deve tuyu » surunme » hayvan sınıfı haşere » yapılan işlem » gunleri sayılıolmak » altın tutsa toprak olur veya » ultimatomsu » golgelenmek » adamın alacasıicinde hayvanın » yel ufurdu sel veya su goturd » dunur » tuberkuloz » topceker » ekmek opmek » yuzune gulmek » celme » kucuk hindistan cevizi » koltukcu » gencleştirme » dokuman » bir elle verdiğini obur elle a » aşure gunu » tebesum etmek » butunleşme » gomulu » guneşhayvancıkları » gidebilen sekiz kucuk taş piy » soz yok » catal kargı » yontemsiz » kazaya rıza gostermek » boluk boluk » kıvanc » virus » calkantısız » soğuş » gun meselesi » allah dirlik duzenlik versin » yukseltgenme » tukuruk bezleri » bicimde saplı obur ucu yassıo » gundondu » surtuşmek » comertce » carkcı » yarayan celik disk » soz gelmek » cekilmek » donuşlu » tekduze »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.