tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın afakını ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calkalamak » muştak » cobanlama » cağırtmac » kukreyiş » gozu gibi sevmek » miniskul » hint ipeği » kustum otu » astsubay kıdemli ustcavuş » oğlenci » biciminde alınan onlem » sozu ağzında kalmak » mumteni » dişcekimi » acısal bolge » sublimleştirmek » gullâbicilik » kırbac kurdu » hakas » ettiği yanına kâr kalmak » fırıldakcılık » hint horozu » uzengi » sulfatlama » cıma vermek » cabuk » kucuk bitkilere verilen ortak » rahat yuzu gormemek » kullenmek » hayvan sınıfı haşere » anadan yeni doğmuşa donmek vey » gan gen kan ken » doşekli » guveylik » boy almak veya surmek » cark etmek » coccothraustes » calkalanmak » duduk gibi kalmak » bundan boyle » ses seda cıkmamak » ili » cirişci canağı » kulâh takmak » guderi » yiğitce » ustune basmak » bolum » bir dilin kelimeleriyle duşunc »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.