tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın afakını ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bağlıuzun bir sapıbulunan arac » zararına kazanc sağlamak » ucunu kacırmak » meydan dayağına cekmek » kuheylân » portekizce » sac orgusu » kutur kutur » tartışma goturmek » curutmek » capalama » kabarmasınısağlamak kabarması » gorenek » pacacı » ic bellek » ucuzleme » muessif » dunur duşmek » sulfitleme » bıyığıyeni terleyen delikanlı » muzik bilimi » bicimsellik » goğus » gokce » gununu veya gunlerini saymak » coğuncek » goz gore gore » los » icinden konuşmak veya demek » her firavunun bir musa sıcıkar » yureğini eritmek veya sızlatma » rufaîlik » cincilyagiller » aramak » yureğinin yağıveya yağları eri » sır kupu » parcalamak » carıkcılık » ucleme » bizim gelin bizden kacar tuta » munasebetli munasebetsiz » ağzına veya onune bir kemik at » onderlik » ağzının icine girmek » rol catışması » sesci » frenk menekşesi » yun » meduz » ivmeolcer »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.