tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın afakını ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozenticilik » gulle atma » norvecce » urban » bahcıvanlık » duğuncu » pırpıtcı » guneştutulması » ust deri » ozumleme dokusu » cıkarmak » cabuk ol veya cabuk » olunmek » gencleşmek » ifrat tefritte kalmak veya bul » gozunde » avuc » sıcan deliğe sığmamış bir de » bucur » kucukluk » kosnulluk » cop gibi » yağma etmek veya edilmek » surekci » amerikalılaşmak » cekirdek kahve » orumcek kuşugiller » icli dışlıolmak » icki sefası » bicimleme » gırc gırc » ultimatom vermek » neon tupu » goz evi » kotuluk » tezayut etmek » ezile buzule » kartezyenizm » hesabınıgormek » olaylarıyorumlamaya veya inanc » sıtma nobeti » yuzer » başlangıc noktası » formuler » hic yoktan » paşacadırı » duşey cember » pestili cıkmak » liman cuzdanı » cingeneleşmek »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.