tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozu sonmek » birleşimiyle elde edilen daya » celikleştirmek » nefes tuketmek » butunlemek » catılı » catal » solomlular » karanlıkta goz kırpmak » mutenakız » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » ar er » somurulmek » canıgonulden veya canıyurekten » elhamdulillah » iş arî oy » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » uyelik dondurmak » kur yapmak » imtizac » tabakcı » samanlıkerpic » guzellik mustahzarları » hurle » olu gozunden yaşummak » icme » cu » gayrimuslim » gerekce » ciziktirmek » orgu » ac » nazi » şap gibi donmak veya kalmak » kadirîlik » borc yemek » tekâmul etmek » cocuk » doğu turkcesi » karada olum yok » ecel geldi cihana başağrısıba » epikuroscu » gonderme » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » yuz aklığı » gumuşsağolsun altın gidekosun » gur gur » goz erimi » trafik mufettişi » ne altınıbırakmak ne ustunu »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.