tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
carık » yurumek » kırkıcıkmak » carpıcı » soz boluğu » kova » toprak cekmek » olcek » guvensiz » cırpınmak » arasında den başka anlamıyl » en kucuk birliği goze » urkusuz » senyorluk » soz bir allah bir » catılmışkirişsistemi » sokağa cıkmak » cağrılma » ceşitlendirmek » rek » musabık » cevre » uvey kardeş » kireclik » dipciklenmek » kacışma » arasında den başka anlamıyl » murettebat » sırtından para kazanmak » lâtin halkları » aklınıbaşına almak veya toplam » emec » rabbena hakkıicin » camlık » gol kestanesi » kok salmak » cuk » tat kazanmak veya tadıgelmek » alı eli » kan revan icinde » aletler butunu » allah manda şifalığıversin » cicekleşme » cerge » bildiğinden şaşmamak veya kalm » opuşmek » onleyici » bardağın konulduğu yeri kirlet » olcum » calmak »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.