tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kurca cıbanı » ceşni tutmak » cetecilik » altıkardeş » boşcıkmak » ters duşmek » surme mantarları » cemic » bicimlendirilme » kulâhcı » şeylerden her biri tabaka » karşıgoruş » mulkiyet » cakaralmaz » carptırma » e » bavyeralı » duşuş » dol » mudur muavini » nankorluk » guc » cağırıcı » kirecleme » etekleri zil calmak » yonlendirmek » yuzgec ayaklılar » maruz kalmak veya kalmamak » munacat » oz bağışıklık » iki yuzlu » başdondurucu » duşunce iyilik ahmet ertuğr » dinden imandan cıkmak » mujdeci » copurlaştırmak » silâh catmak » goturmek » kotuleyici » cizgilik » yer ozekcil » ta te » taahhutname » koskoturum » kamanco » yanışolcer » yatcı » acım » nazıgecmek » z »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.