tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın afakını ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kacak » erekcilik » gozune carpmak » pirupak » koklendiriş » kuru cay » murekkepci » cubuklu » almanlaşmak » sevinc » kusursuz » gunduz feneri » matematikci » haraclı » sutune kalmak » kıpcakca » soylenme » culha » kulyutmaz » kesesine gore » dovenci » kıvanc » sakalıele vermek veya sakalıka » kıc atmak » buyuk baba » şeytan cekici » gonuldaş » gozleri buğulanmak veya bulutl » suslendirme » bicki yapmak » mizahcı » olarak tespit edilmiştir » okse » gunun adamı » unlu kısalması » glikozuri » cıtır cıtır konuşmak » ateşboceği » hafıza dağarcık » muzik corner » gormek » paylaşmış benzer odevlerle yu » gocurtme » yemin icmek » ozdeşleme » b b » mutekâsif » camurlukcu » hoşgorusuz » cok koyu sarırenkli guclu bir »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.