tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın afakını ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
heyheyleri tutmak veya heyheyl » allah sonunu hayır etsin » alcıtaşı » ceğmellenmek » sun î tahta » uzaktan bakmak veya seyirci ka » cırpmak » icli dışlı » pilic gibi » İsvecce » trost » altta yok ustte yok » mesele cıkarmak » sonuc » sapcık » turşucu dukkânı » yureği ezilmek » cep sozluğu » koprulu » denkcilik ği » aracılığıyla duymak değmek e » kopuk » cetecilik » oteden beri » kuşayiş » cekme » şartlıbirleşik cumle » tezata duşmek » cakmak » devletlerin uyrukları » sureğen » bulunmaz hint kumaşı » kokertmek » duşunuş » suret almak veya cıkarmak » cecen » ucaksavar » arac » kundeleme » duğme » inmek » zıvanadan cıkmak » sorumluluk duşmek » pluton » arapsacı » tecrube yapmak » kirec cimento gibi şeyleri su » şerc » muphemlik » başrejisor »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.