tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
im » tulbent » gosterilen » dalgıc bocekler » bortu bocek » kapıcuhadarı » karşısına gecmek » yuksek perdeden » gır gecmek » acılmak » pratik kuramsal karşıtı » acık tribun » rumlaştırma » kestiği veya attığı tırnak ola » neşvunema » gecmek » sızın sizin » cevri » acılmak » edatlıtumlec » jeofizikci » tezevvuc etmek » aristotelescilik » oğutcu » kulağınıcekmek » portlek » duşmek » tutmek » olu yıkayıcı » susengiller » mubeyyiz » gaz olcumu » aksi tesaduf » yureği carpmak » deli danalar gibi donmek » tavuk kumesi » goz banyosu » utopyacı » iki eli kanda veya kızıl kanda » benimseyip değişik bicimde anl » envaiceşitli » likor bardağı » copculuk » haşatıcıkmak » başkasına ait olan bir şeyi iz » ozalitci » » ele gune veya ele gune karşı » imanım kısa soyleyişle » yaban kecisi »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.