tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın afakını ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mustahak » salcalımakarna » yuzer top » aristotelescilik » gocebelik » suzgec » koklu » uzengilenmek » recine » imzayıbasmak veya cakmak » gorevsel » cokbilmiş » muptedi » cisenti » kuf bağlamak veya tutmak » aba altından değnek sopa goste » cıkılamak » e mi » gunduzcu » dokmek » hacvari » gonlu celinmek » secmeci » unlem » uc budak » sandıktaki sırtında ambardaki » koceklik » tedahul » portorluk » pusur » otomatiğe almak veya bağlamak » bust » ce » yukseltgenmek » ozonolcer » ecel teri dokmek » gorsel » kumbet » t » ceşitlendirmek » kaca » duz yuzeylerden her biri » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » purmelâl » rol catışması » rafızîlik » gotten bacaklı » buken » bugunden tezi yok » tam gun calışan kimse »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.