tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ihtilâfa duşmek » bahcecilik » civitsiz » nogayca » ters turs » lâtin ciceği » ne gune duruyor » cağrışımsal » puf desen ucacak » soylemek » ruyet » muselsel » keloğlan » tuy » calışma yontemi » cocuğu olmayan evli kadın » olarak belirtilmişbicimi sıyg » verim duşurmek » calışmak » ciyleme » başlangıc » dostlar şehit biz gazi » tm » muşterek » inmek » ackı » inmek » buyuklerin ellerinden kucukle » cavlı » ortuşme » uflemek » buyuk soz soylemek » cobansuzgeci » bir madde » boluşturmek » kotu » musteşarlık » cağırmak » sıcrama » aliyyulâlâ » yalova kaymakamı » amara » vefat ilmuhaberi » kur asıolmak » kup » kucumseyiş » ufunetsiz » akla sığmak veya sığmamak » iki eli şakaklarında duşunmek » utulmek »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.