tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın afakını ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
enayi dumbeleği » tecahul etmek » cin leylâğı » cocukluk etmek » kurekci » calışma gunu » manuel » surdurmek » coreklenme » gume gitmek » nobet calmak » kulâh giydirmek » kenara cekilmek » kat iyen » gozlu » teneffus etmek » kacışma » dumensiz » yuzdurulmek » nobet » bicim » guneşalmak veya guneşgormek » tuyo » cırpmak » soğuk duşmek veya kacmak » analıkuzu kınalıkuzu » dilinde tuy bitmek » catlayış » terbiyeli kofte » catışılma » kopekli » uzerine uzerine gitmek » silâhcı » değer bicmek » kedigozu » aşcıbaşı » donuşlu zamir » gonul birliği » başkıc vurmak » acısınıcıkarmak » yolcu taşımakta kullanılan mot » bicimlenmek » dipdinc » ağzına geleni soylemek » otakcı » te » orgutsuzluk » pastorize » ustluk » hur teşebbus »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.