tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
susme » sacına sakalına kar yağmak » cağdaş » pic » ortaya dokmek » ve daha başka ekonomik etkinli » ele gecmek » cifttekercilik » cıkıştakozu » televizyon bandrolu » hırsızlık etmek veya yapmak » gecinip gitmek » cırpıntılı » acıklık » tereddutle » cimlemek » germanist » siyanurleme » multezim » kuşcu » somak rhus coriafia » gunahsızlık » minder curutmek » surumcemede bırakmak » gonlu ile oynamak » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » bilek gucu » uc » zıddına basmak veya bir şey bi » elinden bir işveya şey gelmeme » canıcekilmek » kadıngobeği » cozulme » bula bula bunu onu bir şeyi » dostca » acık zaman » korktuğu başına gelmek veya ko » kakıc » midesi ekşimek kaynamak veya y » kulağınıcınlatmak » gucsuzluk » bonkor » orgucu » dilenci canağı » gecer » muhresenk » cok seslilik » ak gun ağartır kara gun karar » anaclaşma » ana yon »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.