tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mutedeyyin » sadakatsizlik gostermek » soz » duldul » yalancıod ağacı » kafasınıucurmak » karikaturleştirmek » cırpınmak » coreklenme » etut etmek » carşaflatma » recelcilik » cıkmak » hesap vermek veya hesabınıverm » tam gun calışan kimse » gupegunduz » yeri » doşenmek » şarapcı » kan cekmek » bukunmek » somestr » cirişlemek » salkım sacak » dort donmek » arnavut ciğeri » coraklaştırma » teslimiyetci » icli dışlıolmak » ortmek » gok delinmek » bakır sulfat » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » cıfıt carşısı » cakıldamak » ducar » nane likoru » cayırlamak » nur yuzlu » salakca » kopekoğlu » arac » şansolye » yureği parcalanmak » sıfırıtuketmek » kıctankara » tencere dibin kara seninki be » doner ayna » gorunuş » turkuleştirme »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.