tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın afakını ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sanat dunyası » uzerine yuklenmek » colleştirme » cikolatalı » yırtmaclı » kupur » mustemlekeci » yukarı goğe doğru olan yanı » gudum » yavaşcacık » goruşme yapmak » ağzının payınıveya olcusunu ve » şansolye » kirec gibi olmak » can alacak nokta veya yer » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » inada binmek veya bindirmek » ustune yıkmak veya yıkılmak » akce » demirbaştan duşmek » buzul donemi » mest sermest » yureklilik » humanist » calarma » hindistan cevizi » cağrı » gonderilme » uretmek zihnî yetiler oluştur » macar » carklı » buyuk sozume tovbe » cin leylâğı » ipliği pazara cıkmak » donu » maniheizm » gudulmek » renginde sapıdort koşeli olan » doneklik » rumlaşma » başkurt » iceriye duşmek » munacat » sucsuz » cakırkanat » danimarka kırmızısı » ovur » boynu bukuk » oğul cıkarmak » yuz surmek »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.