tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nargile tutunu » camgobeği » ackı » cile » otlakcılık » cicek evi » ar er » kimse » onsellik » ucuncul » mukâleme » dunyalık » gibi birtakım makinelerin işle » boburlenmek » gonderli » zuyuf » surgu » olculmek » pic » şaka goturmemek » kavurmac » hicbiri » balık kavağa cıkınca » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » sıcırganlık » turkcu » gureşci koprusu » şimşekleri ustune cekmek » avuc avuc » eylul » acık kahverengi » iki gozu iki ceşme ağlamak » ceki » cinicilik » romen rakamları » anlamına gelmek veya manaya ge » dur durak veya dur dinlen dur » dokuz koyden kovulmuş » oluşmuşmotorlu arac » alcacık dağlarıben yarattım de » kutle » gunah » silindirsel yuzey » tan sokmek » radyator » fırcalatmak » bilincaltı » uretilmek » brut » onemsenmek »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.