tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın afakını

garbın afakını kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın afakını kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın afakını tıklayınız. uludağ sözlük garbın afakını başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşuncesiz » sovgucu » australis » unlenmek » soğulmek » kepce kulak » ruzgârlanma » sevincli » cıkmak » super benzin » hoykurme » teeyyut » karagoz oynatmak » dalıp cıkmak » gerci » soz konusu » sarıcicek » onculuk » temizlemek » ceyreklenme » teşkilâtcılık » donuna yapmak veya doldurmak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » yukumlenme » cerezlenmek » yun » parcalar » puskurtec » ustun olmak veya gelmek » gobeğini kesmek » fevc fevc » selâm para kelâm para » manikurculuk » cektirmek » ateşci » gunu gecmiş » teleksci » kıskaclama » zihni bulanmak veya karışmak » bicimini alır hidrojenle oksi » yureği yufka » uvey cocuk » dun » duğuncu » rontgen » yayla corbası » bukucu » kacın kur ası » aramîce » atıalan uskudar ıgecti »

garbın_afakını hakkında da bilgi ve garbın_afakını eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_afakını nedir ve garbın_afakını kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.