tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cabalamak » mer iyet » calkalamak » civit otu » teşrifatcılık » keskin sirke kupune veya kabın » fume » gozetlemek » mevlevîlik » değnekci » kutuphanecilik » torelcilik » gurluk » koşe kadısı » goz acamamak » faturasınıbirine cıkarmak veya » golgeli » diz ustu cokmek » cağıltılı » lâckalık » burumek » milliyetcilik » yureği bayılmak » emniyet muduru » madenî yun » gunduz feneri » nar ciceği » kavrac » kandilli kufur » adaptor » sutbaşı » hungurtu » yuklem birliği » ac » guc » teşebbus etmek » kızık » inmek » dunyanın yedi harikası » universalizm » mavişmavişbakmak » mukrim » tereddutlu » kucuk » goğsunu gere gere » cotira » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » yangına korukle gitmek » pic sinek » cakmak »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.