tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hot » gozemek » istim ustunde olmak » kucuk minder » kotek » ceşnilenmek » kalensove » sırasına gore » dır dir dur dur tır » olcusuz » uşutmek » bicimlerini belirleyen ana oze » yangına korukle gitmek » ısıtıp ısıtıp onune koymak » cam sakızıgibi » buyukluk gostermek » gumleme » ayağıalışmak veya alışmamak » onceki » verim duşurmek » surgune gondermek » citilemek » sultan boreği » celebi » umitli » cıraklık » peşinden yurumek » cevirim » goz onune getirmek » gun doğmak » izine donmek » illuzyonist » yuzgec ayaklılar » acara » burnu surtulmek veya burnu sur » toz fırcası » gozetlenmek » yonerge » nobetcilik » topcu » boy almak veya surmek » milliyetci » silindirsel yuzey » oğmac » hareket » teheyyuc » sucut » gepgenc » tumselme » duru »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.