tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kotuluk » atlas ciceği » parmağınıyaranın uzerine basma » alâkayıveya alâkasını kesmek » vergi kacakcılığı » cekmek » dovuşme » doğaclama » camaşır dolabı » ilgi gormek » suit » zarar cekmek » nicin » barutcu » pece » cetrefilce » kulâh giydirmek » oyle veya boyle » duruşt » venuscarığı » maltalı » gubreli » yoneltec » cokturmek » gun meselesi » allah selâmet versin » gozu veya gozleri ustunde kalm » gul » gozlemek » calımsızlık » inmek » yuzu gormek » uryan » harac » gozetim » kepce gibi » gockun » ceşnilenme » kun » mustehzi » cıkralık » sonuc vermek » geriye donmek » alcak ses » uckâğıt » ust alize » allah bin bir bereket versin » ince unlu » gecmek » bicim »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.