tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
devam etmek veya ettirmek » kılcık » gumbur gumbur » sondurmek » elinde var » gorgu kuralları » cağcıllaştırma » kerpicci » pacalarıveya kolları sıvamak » ters yuz » yukselme » falcete » birbirine duşmek » tadıgitmek veya kacmak » lup » cakmak » garnizonlarına ve bu duzeydeki » duziko » fetva vermek veya cıkarmak » halkcı » techil » oluşturduğu demet » parcası » ağza duşmek » maraz esenlik karşıtı » arabî » eşbicimlilik » ayca » odul almak » hoykurme » soz gelişi » bir cicekle bahar veya yaz olm » cizgileşmek » mudrike » cekinmek » darulbedayi » ağac kurdu » tum » usalize » cıtkırıldım » cok yavaşişyapan cevik olmaya » bolut » ilk iki dereceyi kazanacak atı » yâruağyar » cebirsel formul » obur » tutun » kınık » muthiş » golgede kalmak »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.