tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
host » kufe » yuzyıllık » kurek » genişletmeyi amaclayan yetkin » duzenlilik » aristocu » korpecik » katmerli katmerli gulmek » orukleme » salepci » kosele » sungusu duşuk » gozunun icine bakmak » ici gitmek » gozyaşımemesi » işbirine kalmak » fıstıkcılık » rolune cıkmak » yıldız akmak kaymak veya ucmak » ara acmak » bebek olumu » donuk » derin derin duşunmek » katılmasıya yapılan secim » sırplık » curuk gaz » kapana duşmek girmek kısılmak » oh olsun » carpılma » telekscilik » cocukluk etmek » kırk bir bucuk » duzen » muzebzep » goverti » maksat gutmek » olcuşmek » otesi berisi » uleştirmek » icine cekmek » uretici » kucaktan kucağa dolaşmak veya » hiccilik » nufus bilimci » goynumek » celâlî » her gun papaz pilâv yemez » el kapısına duşmek » gelmeyen veya gelip de kıtalar »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.