tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozyaşımemesi » cekmek » cifte kavrulmuş » yargıusulu » başlangıc noktası » ağac arac eğirmen kirmen » celek » uzatılabilir » fırtına cıkmak » meydana cıkmak » akca » alt ust boreği » afrikalı » hoşgorusuzluk » cucelik » dipciklenme » duvar cekmek » boluşturme » bezekci » yuzucu » yureğini boşaltmak veya dokmek » toretanımazlık » dunyanın birşey i » zekeriya sofrası » olumsuz » goz yuvarı » dizginini cekmek » kucuk ad » feneri nerede sondurdun » kolcak » yetişen bir ağaccık corylus av » kepce » acmaz » oteki » cevirmenlik » potikare » bolmeli » fiil cekimi » lâmba acmak » yaprak oynamamak veya kıpırdam » durbunlu » on veya beş para etmez » sın sin sun sun » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » kepekci » zekâ bolumu » oksuruklu » denetcilik » artırılan bir manyetik alanın » gudumluluk »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.