tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fener cekmek » turemişisim » yuzleştirme » guzellik salonu » transit gecmek » zaman oldurmek » boşa cıkarmak » koşe kapmaca » bağışcı » uzunclu » aktorluk » toprağıcekmiş » incelenmesi muşahede » serdumen » goğus bağır acık olmak » dinamitcilik » pişirgec » acık deniz » sacula » au » kına ciceği » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » bohca boreği » karşılıklıbirbirini dovmek » neptun » celmeleyiş » gulleci » ağac mobilya » balıkcılık » mutebeddil » mustehcen » olum sukûtu cokmek » kırcıllık » afiyet uzere olmak » kıskanclık » saclarıiki turlu olmak » oğur » ardıc otu » pencere acmak » turkcecilik » veresiye karşıtı » suvari alayı » şekle sokmak veya koymak » yer ozekcilik » cokertme » teamul » mulâhaza » ustune yok » ote gun » kırk yıllık yani olur mu kâni »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.