tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
doğu turkcesi » ornek almak » goz doldurmak » n » tu » kırmızıkart gormek » ofsetci » lupcu » uc aşağıbeşyukarı » akşamdan sonra merhaba veya sa » kusmek » gumruklu » uyudu cocuk sevildi cocuk he » işaretinin iki yanındaki anlat » birleştirerek bir varlığıyenid » başınıkaşımaya vakti olmamak v » seruvenci » guzlemek » asansorcu » okul kacağı » ceşitli » levazımatcı » yuzune kan gelmek » civilemek » civili » bolme » mikro » buyuk aile » salcalı » gozcu » durumunda meyvesinden kokusuz » dârıdunya » soz goturmez » allah taksiratınıaffetsin » gonderi » kullî » carkcı » duşuntulu » umitsiz » malın gozu » sun » p » durac » yarıgolge » kulunc girmek » korkusuz iyi dovuşen kendine » kotu » guzel » gurbetci » kesenin dibi gorunmek »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.