tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sıkıntıcekmek » yureği temiz » koşeye oturmak » ac susuz kalmak » acmak » sovuntu » echel » yucelik » gecce » vişnecuruğu » slovenyalı » icsiz » utangac » buyukayı » ceşitlenmek » doşemelik » duzen » oğrenci » muteahhit » tur » palavra savurmak atmak veya sı » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » rus » sırasına gore » koklemek » grev gozcusu » karım koylu » cimlendirmek » ric at » cekimsiz » albumin işeme » ağac cileği » hesap gormek » catırdama » durust » kopeksiz koye veya suruye kurt » dolambac » sureksiz » curuk » cok tanrıcı » yer cokuntusu » her firavunun bir musa sıcıkar » yolunu beklemek veya gozlemek » soz » mukedder » yuklem » gorunme » ozensiz » kapıdan kovsan bacadan duşer » ara konakcı »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.