tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
girişimolcer » işleri ve dışişleri bakanlıkla » gerceklik » gulle gibi » acıkcası » yusufcuk » mes ul tutmak » gumuşsu » gumbedek » calınma » otcul » denize dokmek » sevap kazanmak veya işlemek » tuyme » ittihatcı » temayul » citilemek » kızılkok » kasvet basmak veya cokmek » oğureceği gelmek » hoykurme » malik » kadife ciceği » oz » yem dokmek veya koymak » bolme » sonukluk » ne soyluyorsun » sefa surmek » man men » duğumlenmek » sıcankulağı » hıckırış » kacırmak » ceşni » comak » protezi » yuruk » bas veya bas git » suciceği » ortulmek » promiyer » ayakustu » cardak » hâlden anlamak veya bilmek » tutunluk » iki rahmetten veya iyilikten b » surmedan » terakki gostermek » fenikeli »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.