tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carpıntılı » kolen olayım » mulga » kopekli » şakşakcı » ağzından cıkmak » ediyorum demek ya da hasmını » korpe » kup » hoşmerim » sıralıcumle » orklemek » surumlu » konservator » cadır tiyatrosu » ickisiz » half time » cinke » koseyle alay edenin top sakalı » lig » pencudu » sacıştırmak » dallarınıkısaltmak » sunger » işkembesini duşunmek » kotumser » topac gibi » umit serpmek » gomulduruk » lâmadan oluşmuş arasına yerle » ucurmak » gozu gonlu tok » gorunurluk » soğuk ter dokmek veya soğuk te » otturmek » hint inciri » sulumen » lâtin yelkeni » lâtin ciceği » cikolatacılık » orme » sozunu tutmak » guzelce » metafizikcilik » ic guveylik » tahayyul etmek » facetalı » makara cekmek » nufus » munezzeh »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.