tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıkartmak » jon » iğrenclik » munakaşalı » muddet » yuksekten almak » adamına gore » kemenceci » gokkuzgunlar » harbiyeli » koyungobeği » oğretilerin genel adı akliye » kaduk olmak » soylenti » okuz damı » celik kasa » duzelti » kamburu cıkmak » cıkarmak » girişimolcer » cıkmak » sakalına gore tarak vurmak » kıyafet duşkunu » ozgurleştirme » ipliği pazara cıkmak » yahudi takvimi » gocebe » urkekleşmek » muzik salonu » etek opmek » boy gostermek » gosterme hakkı » kafasınıtutsulemek » doğaclamak » garantor » guluşmek » kuluckalık » zuluf » gozleği » dili acılmak » cıkarış » guneşsizlik » temasa gecmek » mumkun » kabul kabul etme » canlılara yaşama ortamısağlaya » acmazlık » puruzlenme » sonuc vermek » cuda etmek »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.