tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acmaz » dunya malı » tumsekleşme » gunahınıvermez » iltimascılık » allah eksikliğini gostermesin » yıva » bocek gibi » ır ir ur ur » borclanmak » luks baskı » kacın kur ası » cevre » ufurmek » muftuluk » bîcarelik » butunu hars ekin » haram olsun » ateşsacmak » organ » iki satır lâf etmek veya konuş » rahatca » etci » popcu » vakitce » mumessil » yuruyuşyapmak » yureğine kar yağmak » recelcilik » oksurtmek » vasıflıişci » kerpicci » ancuez » uvey anne » rolculuk » surat duşkunu » puskurtu » olum olum de hırlamaya ne bor » fenikeli » ağız acmak » elle tutulacak tarafıyanı kalm » cu » yere bakan yurek yakan » koceklik » civilemek » urun vb » faaliyete gecmek » hoşca » cangal » ceki duzen vermek »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.