tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
otede beride » yuzu gulmek » kuruluşlar butunu » gozu bir şeyde veya bir şeyin » şimdiye kadar veya şimdiye dek » osmanlıturkcesi » zulum » kaşıkcıkuşu » ayıp etmek veya yapmak » ay gun takvimi » koc » kılıc pabucu » hukûmet konağı » cekimsiz » muhimsemek » ust alize » şar şer » boşduşmek » kadıngobeği » sahabetci » deme » gucenilme » coğaltma makinesi » munasebetli munasebetsiz » yuzdurmek » celimsizlik » gumuş » bilinc » organik kutle » camur deryası » cift cubuk » tekduzeleşmek » mukeyyifat » inmek » gec » partoner » koksu » burokrat » cap » terorcu » cember » cicek boyası » cıl » yukluluk » gıllugiş » ek » cicek cıkarmak » cavşır » ustune ustune gitmek » imalâtcı »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.