tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulağakacan » uniforma » ız » anahtar yapan satan veya onar » gozleri velfecri okumak » oğurmek » tervic » acılmak » makyavelizm » yuklu » coğaltım » sansurlenmek » denkcilik ği » kucukleşme » acıkta bırakmak » cullama » akca armudu » alcıcı » cengel sakızı » ceribaşı » el acmak » perşembenin gelişi carşambadan » nufus plânlaması » duşundurmek » veresiye karşıtı » dort dortluk » notron » boşluk » oğutlemek » buyuk ana » arabankurdî » capraşma » hızla birdenbire » tabansızlık tabansız olma duru » guc birliği » aslanpencesi » gunaşırı » olumu goze almak » yapmacık gorunumu » gubrelemek » duzmek » azrail in elinden kurtulmak » cenebaz » ses vermek veya vermemek » abıhayat icmiş » kopoğlu » bahriye cifte tellisi » comert davranmak » dekartcı descartes in oğretis » şaşkına cevirmek »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.