tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lâf lâfıacar » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » gunec » ickili » cekişken » yer tutmak veya tutmamak » subjektivizm » cenek » yuze gulmek » dalgıc tupu » cinnet gecirmek » beylikci » buyuğumsu » gecmek » mal mulk » ağzınıacmamak » mucadeleci » cekingenleşme » duşkun » promiyer » alcalma » omuzlarıcokmek » gocucu » ormek » cingen » letce » zuhul » mutehassıslık » temiz kanıda vucuda dağıtan or » yol cizmek » muteessif olmak » kap » maraza cıkarmak » akıl yaşta değil baştadır » gayrimutecanis » ay modulu » olu yıkayıcı » murevvic » bir yerde kullanılan bir yere » saturn » cıkıntı » yanal yuzey » da de ta te » duzensizlik » halebî » yularıele vermek veya yularıka » surmelenme » uyuz bocekleri » os » cıkmak »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.