tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gercekten » duzmecilik » plâstikci » yonseme » calkalamak » atlar tepişir arada eşekler e » ozellik başkalık fark » ciftelemek » tirşe gozlu » gucleşmek » uflec » mucevher kutusu » ofkesini cıkarmak veya almak » ic mimar » buzdurmek » urpermek » hintli » bayrak acmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » duşman » gozetim » gozu kalmak » lule » den yana » yaradancılık » suluk » pislik goturmek » sutanne » sunger avcısı » yukselim » arafat » bolucu » romen » kafatascı » butunu » kavunici ile pembe arasıbir re » goz kırpmadan » sorguc » cevre » al bayrak veya sancak » lig » olumune susamak veya olume koş » mutekellim » tunclama » muzayaka » urperti » kornişci » bildirme cumlesi » duğun pilâvı » uzum uzume baka baka kararır »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.