tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tevarus etmek » unlu kısalması » gan gen kan ken » siz » besle kargayı oysun gozunu » ufuruk » buro » koleli » kan kusup kızılcık şerbeti ict » muennes » gostermek » doğunme » kohneleşmek » centikleme » ceteleştirmek » kulleniş » donuşumcu » ortmek » bitkisel veya hayvansal madde » seylân taşı » kafayıuşutmek » olmez » caşıtlamak » soven » dokuntu » frenk asması » gerceğe aykırı » cuş » telekscilik » muşfik » guceniş » yerleştirilmişcift camdan oluş » ara kazanc » cizgi cekmek » burokrat » şın » barışgoruşolmak » uzum salkımı » bukmek » bıckınlaşma » ve dengeyi sağlayan organ » ozetleme » nobet » musaade etmek veya buyurmak » cıfıtlık » melul melul » buddhizm » ackıcı » run » gerekcelendirmek »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.