tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oğut » ic hastalıkları » gecer » cinko » yonetsel » cemic » deney tupu » catılmışkirişsistemi » kulliye » kopurtme » şifreli canta » suyu gorunce teyemmum bozulur » gok kubbe » guveyi girmek » bir veya tek başına » kavara cekmek » murteci » nutuk atmak veya cekmek » luks koltuk » gunleri sayılıolmak » ciğe » tutunluk » telgrafcılık » tumorlenme » gonlu tok » goreyim seni » heple hic ilkesi » kuflendirmek » dayanc » alt tarafıveya yanı » sublimleşmek » colaklık » cicek gibi » ne cıkar » tezkiyesini duzeltmek » mes uliyetsiz » izine donmek » butunleme » zumrut yeşili » boy olcuşmek » karşılığında cinsel ilişkide b » guvenilmek » carşaflı » cekingen davranmak » niyetci » ic işleri » oğutmek » istimzac » dumen suyu » munfesih »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.