tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
inhibitor » acelya » aracılığıyla duymak değmek e » cebine indirmek veya atmak » onemsizce » cekimsiz » golgede bırakmak » mercimek kofte » su » dolap cevirmek veya dondurmek » kok bilgisi » ağırlık basmak veya cokmek » ak ek » bolgecilik » donmek » koklenme » tore dışı » korluk » babac » ici kalkmak veya kabarmak » sungu » on yuzbaşı » tartışma yapılan » gomuş » onemlice » arasında den başka anlamıyl » gozunu burumek » kuluckalık » ceyrek » bulbul gibi konuşturmak veya s » ad cekmeye girmek » pirinc corbası » ucsuz bucaksız » rotuşcu » gozleme » ileri veya one surmek » kadastroya gecmek » işin icinden cıkmak veya sıyrı » mutercim » ayıkla pirincin taşını » cıkarmak » gezdirme kulağıtemizleme bici » statu » kok sokturmek » koturumleşme » cığırmak » » fit vermek veya fit sokmak » ız » uste vurmak »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.