tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tostcu » okse cubuğu » cıngırakcı » tarafından arabacıicin armağan » kulağınıacmak » ozetlenmek » gormek » goz ile hedef arasında aynıciz » lâyık gormek » boluk » nakliyatcı » cıt yok » maslahatguzarlık » stand by » sacıştırmak » duzeysizlik » fruktoz » kokertmek » ruşvet vermek » sac sakal ağartmak » gozunu korkutmak » gecenlerde » her tur gosteri yapmaya uygun » gok kubbe » pacalık » ağzınıkullanmak veya satmak » kuremsi » ayakkabılarınıcevirmek » bıcaklama » ucmak » oyle » olum orucu » nur ol » ceviklik » cepni » ozel radyo » icler veya yurekler acısı » istatistikci » coplenme » el cektirmek veya cektirilmek » umitli » şobiyet » civilemek » bolunme » icine atmak » başından gecen olağan dışıola » mujdelemek » katıyurekli » bahcelik » cift surmek »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.