tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ricada bulunmak veya birinden » cıtlatmak » nam vermek veya salmak » mutedeyyin » gorungu » pusursuz » bicim » pişmişaşa soğuk su katmak » tekduzeleşme » sonumsuz » ozden » teyemmum » dipciklenmek » gecici madde » dağsıcanı » olan insan topluluğu ulus » malik » subyan » bulunduğu yer basamak » ek kok » donencel ay » surmek » ustcavuş » gonul ferahlığı » kucuk kap » kireclenme » dikensi cıkıntı » celik cember » somurme » rucu » surtuk » gundeme almak » taklitci » uzere » susleyip puslemek » h » oğlak donencesi » anketor » cunha » turuncgillerden hindistan da » sahip cıkmak » urkutmek » arac tığ » ad cekme » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » atladıgecti genc osman » gulbeşeker » norotik » copcu » sarıcalı »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.