tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
turkceleştirmek » sarıgoz » ruh kazandırmak veya vermek » acmak » kuf yeşili » formul » iple cekmek » yer opmek » ters yuz ters yuzune donmek » yağışgostergesi » hoşgorurluk » acık hava sineması » calımlanmak » yoneltec » opucuk kondurmak » ortunmek » bulgusal yontem » kukurtatar » comeltme » korelmek » arafat » genc » durulme » durdurmak » maltalı » cemkirmek » meydanıbirine veya bir şeye bı » celtik kargası » gul » rumî » rahat doşeği » pis pis gulmek » cayır yulafı » ucteker » guzel » cay takımı » beklenmediği umulmadığıveya c » mutehakkim » gumleyip gitmek » kireclenmek » başortulu » yola cıkmak » tus » korkusuz iyi dovuşen kendine » halkalıgozler » dağarcığıyuklu » coraklık » bilincli » kosnulluk » orgu »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.