tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kızılelma » uleştirimli » koc » ofke » guneşsel » şuyu » pekiştirme unlusu » bak » puruz » grekce » allah ıcok insanıaz bir yer » dehşet sacmak » aşağıtukursem sakalım yukarıt » cıkrıkcı » yukseltgenme » suclandırılma » ic gıcıklamak » dır dir dur dur tır » guve » oz kardeş » buyrukcu » kazaya rıza gostermek » benzine kan gelmek veya benzi » calışmak » opme » kasavet cekmek » ayağının turabıolmak » mudurluk » el acmak » işin icinden cıkmak veya sıyrı » cektirici » fin » gozu alışmak » otobusculuk » dolgun ucret » alaya cıkmak » acık sacık » klikci » soze başlamak » yardımcıhucre » it surusu kadar » muteessir » bağlayıcıunsuz » allah hakkıicin » secme » fevc fevc » torel » tutsu yapmak » cay bahcesi » gobeğini kesmek »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.