tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ak ek » kuru uzum » ayağına cabuk » darbe vurmak veya indirmek » gonulluce » sıctıcafer bez getir » z » el ustunde tutmak » gozleri kapanmak » uc adım » yapılmışbağlantıparcası » guruh » duru » sıcan deliğine paha bicilmez o » celebi » etiketci » kibrit cakmak » ozgunleşmek » nufus » duzlem » rolune cıkmak » guc » turkuaz » ozbek » dalıp cıkmak » su icinde kalmak » akaclatma » cozundurme » sahip cıkmak » mirascı » tukurmek » haclamak » hidr hidro » oteki aktarma oğelerine ileten » kacırmak » pa » catlak » gerceklik » olumsuz » goğsunu gere gere » dumbelek » kinin sulfatı » sun î tahta » leke surmek » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » cengellenmek » ağac kavunu » sacmak » yuksek » ablakca »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.