tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icin » pusku » kuduz boceği » catık » icli » toskurme » surgit » ayaza cekmek » hesaba almak veya hesaba katma » kaval tufek » dikilip durmak veya kalmak » z » yedekci » citen » alt tur » vietnam halkından olan kimse » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » sıcan deliğine paha bicilmez o » yuvarlak unlu » aralarınıacmak » musrif » lâckalaşmak » golge balığı » muzipce » ustunc » cakım » paranın yuzu sıcaktır » baklayıağzından cıkarmak » yakalıkamcılılar » kulucka donemi » yuk » icici » jeton gec duşmek » ilâclı » duşkurmak » boluk porcuk » ortmek » bohcasınıkoltuğuna vermek » surgun avı » şirpence » gorevli » iceri » yiğitliğe leke bok surmemek » yulunme » ameliyat gecirmek » zırıltıcıkarmak » mujdeli » docentlik » pece » buyuk »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.