tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağır aksak yurumek veya gitmek » hevesine duşmek » sozsuz » yucelmek » oteden beri » konuk sanatcı » erincli » tadıgitmek veya kacmak » mangal gibi yureği olmak » cakırdikenlik » toprağa duşmek » yapılmışeğreti perde » methusena » ortalığıkırıp gecirmek » kulliyen » tac » cirkinseme » cı ci cu cu » guzluk » gecinim » ut » olcmek hesaplamak hesap etme » citlembik » doksan veya kırk seksen kapın » rolâtivite » ozgulemek » dağıstanlı » oldurme » duzensiz » cekmek » ozellik » biyokatalizor » cır cır otmek » ote » taşcıkartmak » yurutme » bolunen » onerme » davulu biz caldık parsayıbaşk » erinc » muktesep » turbulâns » goz bebeği » cokrağan » fenaya cekmek » ıntı » operatorleşme » deyip de gecmemek » tore dışıcılık » oruc tutmak »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.