tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cişik » cabalanma » pırpıtcı » yapılan yığın » gercekleme » kudum » son gurluğu » kucuk tovbe ayı » teverrum » erketecilik etmek veya yapmak » duşurmek » gumuşleme » yer tutmak veya tutmamak » ordovr tabağı » direksiyona gecmek » polemikci » barut fıcısıgibi » maden komuru » makascılık » inşaat civisi » seyreyle gumburtuyu » ve bilinc merkezlerinin bulund » cucuk » avurdu avurduna gecmek » ıtriyatcılık » başmufettiş » goz goz » sac » uretim ilişkileri » cekmek » yukunmek » golgelenme » golge olay » hice saymak veya hice indirgem » dikce » cizi » cene cukuru » uckur cozmek » lâtince » kokten surme » fistul » duru » orasısenin burasıbenim dolaşm » guven duymak » mudahale » kağnıgibi gitmek » fakul » lr » ictima etmek » hungurdeme »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.