tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rofle » yarıklardan her biri » ozonur » conk » duk » cıkarmak » ay parcasıgibi » camursuz » durumleme » allah omurler versin » korpe » icine kapanmak veya icine ceki » tunclaştırmak » duğme » icirik » gorsel işitsel eğitim » yedek akce » su kacırmak » celik kapı » catırdamak » salkım kupe » yuz binlerce » cekiş » bolumlemek » ucuk » değişkene gore hesaplanan sayı » enstrumantal muzik » ceker » bulbul gibi soylemek » kureme » tavukculuk » doşekli » muhakeme yurutmek » gonlunu hoşetmek » ayın on dordu gibi » ufunet » duşuncesizlik » musellem » kotuluk » parfum » soğuşturmek » turkceleşme » uleştirmek » tahammulsuzluk » caykara » goynumek » cuvallı » ayağıveya ayakları dolaşmak » yeni gineli » kıssadan hisse almak veya cıka »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.