tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz garbın anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olum olum de hırlamaya ne bor » surukleyici » gonul yakmak » bırak allah ınıseversen » dil oğrenimi » surunmek » kuheylân » koleli » cıkra » şoyle dursun » meram anlatmak veya meramınıan » koreşe » oğlen » siliscil » balıkcı » ufurmek » ormek » omur surmek » sureğenleşmek » acılmak » balcık » kavanco » bektaşî uzumu » capullamak » kucumen » olmek » ma me » munasebetsiz » halisuddem » kotuleştiriş » tahsil gormek » yuzleşmece » yukarı goğe doğru olan yanı » oğunme » hâli veya hâlleri duman olmak » kasık catlağı » bocek bilimci » ust » başınıgozunu yarmak » beklenmediği umulmadığıveya c » belirtec » cemce » bohcalamak » kılıclama » gormezden gelmek » ayağınıveya ayaklarını altına » ozverili » yukseliş » gozunun icine bakmak » uzerinize afiyet »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.