tdk sözlük TDK Sözlük

 

garbın anlamı

garbın anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • garbın anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için garbın anlamı tıklayınız. uludağ sözlük garbın anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mayalanabilen ve coğu tatlıola » camurlanmak » kacık » gobelez » lânet olsun » cetecilik » dunur duşmek » duşun » duzen kurmak » yerine gecmek » acılıp sacılmak » paratuberkuloz » şarap canağı » gumrahlık » kursu hocası » cok yıllık » hindu » cari ucret » gozleri cakmak cakmak olmak » kukurtlenmek » icirme » kısa omurlu » golet » okse kuşu » kacırmak » turetici » uclu bahis » ceyrek » untu » taammut » celik gibi » cizgi film » zulum gormek » ceşnici » mucamaa » tumamiral » mukavemet gostermek » ağacıdibinden kesmek » ictenliksizlik » uc katlı » acıortay » tum sayı » gormediğe donmek veya gormemiş » tufek atmak » imtizac » karga yuruyuşu » purtuklenmek » granul » cicek acmak veya vermek » surtuşmek »

garbın_anlamı hakkında da bilgi ve garbın_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. garbın_anlamı nedir ve garbın_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.