tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sure olcumu » yuzuk » cimdirmek » kabuk bağlamak veya tutmak » ağac minesi » dortlu final » yorgun duşmek » cevirmek » camaşır dolabı » um » satranclı » kayıkcılık » sureyazar » canına gecmek canına işlemek » borulce » palet » kuluckaya oturmak veya yatmak » teneffus » oluşturduğu tuzel varlık » cevirme » cuvaşca » dili cozulmek » yukluluk » arslanın adıcıkmış cakallar b » mutekabiliyet esasıuzerine » ne yuzle » ulkudaş » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » ric at » yuzu kalmamak » ust yapı » ticanîlik » kireclenmek » ortturme » ic » carşaflanma » luzumsuz gormek » bolşevik » cocuk gibi sevinmek » sinirine dokunmak » penceli » icerik » yontem bilgisi » orgu » ara soz » gulistan » kalan mal ve paradan paylarına » oğrenilmek » japon armudu » bire vermek »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.