tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sinirine dokunmak » parcalatmak » yapmak » olmuş » ureticilik » ortmek » tecavuzkâr » dostca » duzlem kure » bahtıacılmak » icine huzun cokmek » duvakcılık » yalıngac » tevekkul etmek » ku » koksuz » sulfur » lâmadan oluşmuş arasına yerle » yaz donencesi » goz hapsine almak » su cıkrığı » acze duşmek » cekirdeklenmek » can can » paraguaylı » tagayyur » gumrukcu » uygun gormek » organların her biri » guzide » secici kurul » başmurettip » si » poğacacılık » goruşacısı » toplandığıbolum » cık » caycı » seckinler » goz kadehi » kaleminden cıkmak » refakatci » batakcı » gercek kişi » paydos borusu calmak » duzenlemek » yeni dunya aslanı » toren » purcuklu » mayıs bocekleri »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.