tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suveyda » dır dir dur dur tır » cakıldak » gul yağı » gıc gic guc guc » kullanılması » pur » gozlerini belertmek » art avurt unsuzu » kulağıbir şeyde olmak » başlangıc noktası » tagallup » macun cekmek » uzerinize afiyet » pir ol » kuşkuya duşmek » tereddutle » jubile » ceşit » yavaşcacık » oykucu » calımlanmak » nufuzkâr » duşuncellik » kefil gostermek » ağac morus » eroscu » harac mezat satmak » taahhut etmek » surmek » goruşmeci » supurtme » calma » hint horozu » anka » selâmunkavlen » bir derece veya bir dereceye k » bankadan cekmek veya almak » guldur guldur » avurt unsuzu » berber cırağı » teslimiyet gostermek » nar ciceği » suzulmek » ulkeler arası » altlıustlu » icerleme » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » şupheye kapılmak » nufuz ticareti »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.