tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uz » terettup etmek » tembele işbuyur sana akıl oğr » govdeli » kutleşme » surmenaj » metalurji » duz » gecmek » olcucu » otmek » tu kaka etmek veya edilmek » bicim » muhendislik » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » merakına dokunmak veya merakın » donmek » olmayan bağımsız hur » mudahil » bulunan bolum kafa ser » tropikal bolge » topcu » sonum ayrımı » muft » centik atmak » kolcak » cekme » her biri mesame » icerleme » cetrefil » mustelzim » camurlukcu » sacılmak » icim » coğaltım » hic değil » mudahale etmek » duşundurtmek » pusatcı » kubbealtı » cantasız » konukcu » mirascı » nufus yoğunluğu » karburleme » korkunclaşmak » luks » guc » oğurluk » yuz surat davul derisi yuz sur »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.