tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yaşyetmiş işbitmiş » filvaki ama » şirretce » cağınıaşmak » caplamak » bahce kekiği » bir cift » gecit » cifttekerci » şukreyleme » cimenli » korunmuşolma durumu » gun tutulması » hulle » ici kalkmak veya kabarmak » hayvan derisi » başkomak koymak » ust dudak » korpecik » kırbaclama » operatorleşme » uşutucu » dumtek tutmak » kıratınıolcmek » tesirini gostermek » tanrı nın gunu » beşikci » muzikli » zuğurtleşme » know how » başbaşa veya kafa kafaya verme » bitki equisetum arvense » kıcustu oturmak » donuşturulmek » faaliyete gecmek » teceddut » burnunun ucundan otesini veya » nın resmidir » guzel » denir » himaye etmek » kavurmak işi yapılmak » benzine kan gelmek veya benzi » genişgonullu » mustamel » sıcrama tahtası » benlikcilik » oz dışı » abbas yolcu » yureklenme »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.