tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orneklendirme » turkmence » yuz » suruklenmek » mil cekmek » komur kalem » balgumeci » yukte hafif pahada ağır » ardıc kuşu » goz nuru dokmek » tullenme » yuregir » fr » ağkepce » bir bir veya bir de » icat cıkarmak » durtmek » edilen sıvımadde » oz » distributor » sunepe » frenk uzumu » ozdek » zuppe » kucuk martı » konjonktur » babaî » eğri soz » hindoloji » ceviriş » gormek » katolik » mutelezziz » calımlamak » ve dengeyi sağlayan organ » başlık atmak veya koymak » cuvallamak » calışmak » akcaağac » musait » ozetlemek » veya bu anlamda birleşik isim » gecişim » i tutmak » civitlenme » nazileştirmek » nefis mudafaası » kamcılı » cemkirmek » her biri mesame »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.