tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
a ya getirmek » selcukî » ileri gecmek » kelepce vurmak takmak veya kel » catıeteği » surucu » cebirsel formul » olcuşturmek » sublimleştirmek » buyuğu meleagris gallopavo » cırak » bildik cıkmak » hapishane kackını » veya ağzının icine bakmak » oğut » sacı » işi allah a kalmak » sertleşmek katılaşmak » ciğrenkcilik » ım » antep fıstığı » tanrı ya şukur » soz » boyacıkupu » ikili kok » temayuz etmek » eğitim » gozu ilişmek » sozcuk » cağcıllaşmak » yuzune gozune bulaştırmak » coğu kez » koşe yazarlığı » catışmak » tevazun » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » yaştahtaya veya yere basmak » coğaltma makinesi » luk » musvedde defteri » elekten gecirmek » hanya yıkonya yıoğrenmek » tazallum » sun î tahta » burumcuk » sovmek » tahkimat elemanlarıustune veya » dokmek » buzme » tahavvul etmek »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.