tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icinde duymak » perşembenin gelişi carşambadan » tac beyit » alnıacık yuzu ak » cacaronluk » orneklik » otobuscu » kostumlu » nefis mudafaası » yunmuşarınmışveya yıkanmış » capaklanmak » celebi » işbolumu » yuz aklığı » tuy sıklet » kor şeytan » borc odemekle veya vermekle y » sozluk » arka muziği » guzel duyu » ciğde » ancuez » once gelen onceki » ileri veya one surmek » cift dalma » dort bir taraf veya yan » derdini cekmek » yukselti » muleyyin » catı » bulbul gibi konuşmak veya okum » mufredat » pas gecmek » carpım cetveli » goveriş » tesirini gostermek » dovuşkenlik » ihtilâfa duşmek » musadif » olculu » tahsil gormek » celik » hazır bulunmak veya olmak » tumorlenme » ayarlanması » ad cekmeye girmek » yuzune duramamak » lule taşı » takipci » uleştirmek »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.