tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başcavuş astsubay başcavuş » burnunun ucundan otesini veya » ipipullah sivri kulâh kalmak » teşehhut » dosta duşmana karşı » cevre » capacullaştırmak » işcıkarmak » yureğinden gelmek » cene kavafı » meşhut curumler mahkemesi » kruvazor » mel anet » goresimek » ağzınıacmak » mustağni » bağımsız sıralıcumle » şukretme » gitti gider dahi gider » tekaudiye » dokmek » zıpcıktı » carpan balığı » otobus » guc » urkusuz » dışcevre » celtik » mustear » mulkiye memuru » etuv » caycı » doğma buyume » cıtlatılmak » gundem » percem » untu » balıkcılgiller » prelut » yahudi baklası » uşume » biciş » guclu duygu durumu » icine sinmek veya sinmemek » oğutcu » eski dunya » sağcıkarma » kelâmıkadim » papikci » bonluk »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.