tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hukûmet darbesi » hint tavuğu » buyukluk gostermek » şaklaban » unleme » ayrıduşmek » yuzsuzleşmek » temayul » ev acmak » uzerine almak » dernekci » lâf soyledi bal kabağı » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » yuruk » golleşmek » kuvvetten duşmek » acem » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » kuseğen » bıcak kemiğe dayanmak » limon kufu » tore » polonez » yaşınıicine akıtmak » araştırma gorevlisi » cocukca » yukte hafif pahada ağır » boşgezmekten bedava calışmak y » okuzdili » tecrube yapmak » yapmaya yarar » dumenci » kotu soylemek » cerceveletme » cıkrıkcı » korunma gormek » gluten tutkalı » aştaşınca kepceye paha olmaz » şapcılık » fesatcılık » başbıcağı » tok evin ac kedisi » iştahıacılmak » soğuşturmek » kacık » cekiştiricilik » doşenmek » gec olsun da guc olmasın » sozum ona sanki guya » suzgun goz »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.