tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rolu olmak » cekingenlik » got » kulce » parmaklarınıbirlikte yemek » gozu donmek » cit sarmaşığı » gunu gunune uymaz » cezbeye tutulmak veya kapılmak » karının saclısı tarlanın taşl » cakır cukur » dunur duşmek » kacamak yol » yoruk cadırı » orgu » bak » ın » guvenlik gorevlisi » cokelmek » kuf yeşili » allah kerim » izahat vermek veya izahatta bu » dunya kelâmıetmek » yıldız kumesi » aracla yakmak » direnc » cağdaşlaştırma » lektor » kartca » işguder » catlaklık » dort yol ağzı » yucelmek » lâcka olmak » kulleme » gercekustu » n n » murettebat » kız beşikte veya kundakta cey » methini işitmek veya duymak » sonuc niteliğinde başka bir bi » dukkân » ardıc rakısı » gurultuye veya patırtıya pabuc » şeylerden her biri tabaka » direnc » parcalarıgibi şeylerin tumu » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » hal caresi » govdesizlik »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.