tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guce sarmak » yardımcı yardım eden veya ger » veya metal kemer » carka vermek veya carka cektir » hummasıolan » yuzlenme » cemreme » sokmek » suzulmek » bilcumle » tegaful » oncesiz » ren geyiği » goğus kovuğu » acık hece » suvari » postekiyi kurtarmak » ayaklar baş başlar ayak olmak » ayciceği » vitellus » cepheden hucuma gecmek » fark gozetmek » ilgi gormek » urun » sallanma » uc » cıkarmak » torpulemek » tuylu » durdu durdu turnayıgozunden » musterih olmak » supurme » defter acmak » cekirdek » yontem bilgisi » onune dikilmek » kazan kaldırmak veya devirmek » ciceklemek » vekâlet ucreti » yureği oynamak » mulemma » kulucka donemi » virus » muziksiz » cekişmeli » garip kuşun yuvasınıallah yapa » ayağınıyorganına gore uzatmak » cekmeli » parfumculuk » orospu boreği »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.