tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
akıldan gecirmek » cicek » cağrılmak » hicap duymak veya etmek » secim » cilek uzumu » catma kaş » korukcu » peşinden yurumek » ağzına veya diline kira isteme » sinema endustrisi » pahaya cıkmak » kul rengi » ağac nemi » kuru soz » başlıkcı » salkım soğut » atadan babadan gormek » yerine kullanılır » hava duzenleyicisi » ciseme » macasına mecesine » cozgunluk » sırtından cıkarmak » hanım boceği » dalgıc kuşugiller » sozlendirme » ozelleştirme » yukseğe cıkmak » taktikci » suc aleti » babac » veya ağzının icine bakmak » hareket » bıcaklanma » odemek » catır catır » caprazolcer » icit » dolap cevirmek veya dondurmek » icat cıkarmak » gorumsetme » sut şekeri » sutkızı » muyesser olmak » cokca » bilcumle » şeytan tuyu olmak » camaşırcı » bulunduğu yer basamak »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.