tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ve burada gorevli kimselerin t » tekerlekci » cok uluslu » zorluk cıkarmak » kerpicleşmek » başına balta kesilmek veya olm » bakımından bağlanarak soylenme » kufurbaz » hucum » cevirmek » bir gunluk beylik beyliktir » yelken gonderi » cuvallatmak » koklu » oykunmeci » gozunu yıldırmak » gozu gonlu acılmak » martaval atmak veya okumak » gecmelik » kırcıllık » bağlayıcı bağlama niteliği ol » iyilik guzellik » cember cevirmek » vitellus » can cekişmektense olmek yeğdir » avusturyalı » selâm cakmak » acısal » oğretilerin genel adı akliye » ortenek » ziyafeti cekmek » şeylerden her biri tabaka » aracılığıyla duymak değmek e » ağac kaplama » tecrube » birbirine surtunmek » ayağıduze basmak » karakılcık » halil İbrahim bereketi » yatak ortusu » boluntu » busbutun ortadan kaldırmak ici » subut » dekoratorluk » durme » enfarktus » gurultulu » dumtek tutmak » gucenik » surumek »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.