tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozu su icmemek » citilmek » un corbası » nacar » casar » acığınıkapatmak » dolmuşculuk » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » başetmek veya edememek » cirişgibi » mukaddesatcı » avrupalı avrupa da yaşayan a » başına gecmek » kultur balıkcılığı » guzel » mujdeleme » kucuk kopru » kucuk mevlit ayı » kendinde kullanım hakkıolan e » gocum » ak ek » koruklenme » ostaki » dalkılıc » kabakcı » ici beni yakar dışıeli veya s » sağlayan parca » kedi ile kopek gibi » beklenmediği umulmadığıveya c » maatteessuf » cimentolanmak » rıza gostermek » suyundan yararlanılan cukur » tullenmek » sirkulâsyon » dukluk » dunya evine girmek » orneğin » sovme » mutedavil » cam fıstığı » muzeci » gozleri donmek » cağırı » cay » murdumuk » barutculuk » duzeltmek » un » bir koşeye atmak »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.