tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gibi şart niteliğinde olan bir » cesaret almak veya bulmak » genişzaman gorunumu » ozenilme » cenen tutulsun » ulah » oz itme » guclu kuvvetli » karbur » su icinde kalmak » sublimleştirme » gumruk » mustesna » gozukmek » tumlenmek » kapcık » icki âlemi » merkezkac kuvvet » cok » guvez » yalıngac » cift ayaklılar » on parmağında on huner veya ma » bolme » oksuzler anası oksuzler babas » oturak kundesi » turşu kurmak veya yapmak » karalâhana corbası » senegalli » kantara cekmek veya vurmak » kokertmek » oğutucu » ve katımadde » dol » hoşgorusuzluk » korletme » gozunu toprak doyursun » odlek » faaliyet gostermek » goruşulme » mustahkem mevki » amputasyon » havanın gozu yaşlı » gunulemek » sokum » gunaydın » cevirmek » yarım pabuclu » oncul olmak » modulâsyon »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.