tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bolivyalı » kabuğu dışına cıkmak » eline ayağına uşenmemek » cicek » maskarasınıcıkarmak » dekartcılık » yureklendirme » akbalıkcıl » gorunguculuk » sumerolog » bilânco » kacık » ışınolcer » afiyet uzere olmak » tukenmez » aristotelescilik » dişini sokmek » duvar cekmek » az kaldıveya az kalsın » carpıkca » doş » cok katlıotopark » muziksiz » yuruk aksak » veya orulen dikey duzlem » nalca » dilli duduk » kotu » cizgi bicimindeki gecici ışık » gece gunduz » merkeziyetci » duğumlenmek » duzen vermek duzene koymak vey » mece » yıldız gunu » cacaronluk » muşterek » hint sarısı » gucleniş » buyutmek » ciğnenmek » yurekli » burnunu cekmek » mucadeleci » sıcan kırı » cekim ekleri » capaklanmak » bahcecilik » koyuvermek » dışbukey »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.