tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gormek » ad » goreneksel » donanım » kufurbaz » masraf gormek » ondalıkcı » istenc » cerez » koşe bucak » cene kavafı » gobeklenmek » ortenek » cepecevre » colleşme » kucuk şalgam » icinden yanmak » fesat karıştırmak veya fesat c » parcalatma » akıllıgecinmek » butun sıra » cenesi kuvvetli » ikinci cağ » goz kapağı » gobek » goynume » tibetli » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » surekli olarak gidip gelmek » cıkmalıtamlama » cabuk cabuk » ağac morus » calışkan » hayalinden gecirmek » vekilharc » anız bicmek » dik acı » defteri durulmek » torellik » ustcavuş » kosele taşı » meyve receli » farklılaşma » kılıclama » sapınc » kullanılan mutfak âleti » l » bicimdeki bolumler » ciskin » album »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.