tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hukmî şahsiyet » temettu hissesi » dondurme » bayındır » murettep » mutearife » tebesum etmek » boynu bukuk » carpan » bicim bilimi » ankara kecisi » catır catır catlamak » oz dikeni » acıklaşmak » suikastci » gunu birliğine » sarachane » cek vana » duru » calgıcıbocek » tum başlılar » donebilecek bicimde yapılan şa » cevrelemek » kucuk capta » yoklamak denemek tecrube etm » yenilir veya yenir yutulur şey » gorme » cok sozlu » inmek » cıkmak » kuf » kulturlenmek » donem » cıkışma » m2 » sakın ha » cevrim » gocebeleşmek » hâk ile yeksan etmek veya olma » kusmek » donuna yapmak veya doldurmak » meridyen duzlemi » gokce » carpışmak » surek avı » beti benzi kirec kesilmek beti » teyel yapmak veya atmak » iki cifte » ustune ustune gitmek » gun gibi acık »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.