tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
civilenme » rengi atmak kacmak veya ucmak » bolum » adamına gore » sozlu » cepel » cırpmak » yavaşca yavaşca » olcu » pusatcı » c c » piyasaya duşmek » kosnul » ciceklik » boluk porcuk » karım koylu » cul » pacoz » capulacı » cerre cıkmak » tok evin ac kedisi » kokleştirmek » turlu » cektirmek » gercekleşmek » bocekcil » man men » kor » dilinde tuy bitmek » danimarka kırmızısı » surumcemede kalmak » tefessuh » kup » kotulenmek » gumuşsağolsun altın gidekosun » figuranlık » tumen » frenk inciri » am em » kotuleşmek » dunden » on sozleşme » soz ehli » meduz » hizmetlerine bakan uyeleri ha » allah selâmet versin » şerit » manuel » dumenci » kendi icine cekilmek »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.