tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kucuksemek » yekvucut » cokbilmişlik taslamak » glâyol » kat î olarak » yuz kiri » comert davranmak » cizi » canıcanına veya icine sığmamak » gozu buyukte olmak » dunyasından gecmek » gozunu kan burumek » oğleuzeri » ticanîlik » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » taşcıkartmak » utangaclık » acacak » serguzeşt » nufuscu » allah mustahakınıversin » ihtilât etmek veya yapmak » ruyet » dala cıka » cekme » ışıl kufler » hata etmek veya işlemek » gonul avcısı » haclı » doğal ve saydam değerli taş » ecel geldi cihana başağrısıba » golge duşurmek » tokac » banyo kuveti » dağlara duşmek » duzeltme » ustunde kalmak » plânorculuk » sektor » sağyap » musamaha » şumullendirmek » genişzaman sıfat fiili » tahassur » yeme de yanında yat » acık işletme » urkusuz » muhafız olma durumu » guluncleştirmek » diskci »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.