tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
neyin nesi kimin fesi » kendine yedirememek veya onuru » kofteci » soz yazarı » cizgi resim » orgensel » ters yuz » ustubec » imtizac » mest sermest » cakır » doner kavşak » canıcıkmak » boşdonmek » kac zamandır » gunu dolmak » şekerim » boluşme » kirec gibi olmak » marmara cırasıgibi yakmak veya » haddeden gecirmek » camcak » ucurmak » cakırlaşmak » olusu ortada kalmak » turkce » cıplaklaşma » soz » sıcırganlık » tukurme » ırkcı » rasatcı » tıpkıcekim » temiz yurekli » kucultme eki » yazıp cizmek » oncel duzen » korku duşmek veya korkuya kapı » gelenekcilik » teşhis etmek veya koymak » bolumlerden her biri kolon » jubile » hıckırık » on ses duşmesi » ruzgârsız » duz » şer an » şoyle bir » calkatma » hidrur »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.