tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guzelim » duzeyli » duellocu » işguzarca » calacak » bal ozu » cağrıştırmak » ettirgen catı » cift dalma » ruyasıcıkmak » gorsel işitsel eğitim » altınıcizmek » muzekkere » tahaşşut » penceli » cuceleşmek » kurekci » harclı » cercevecilik » citilenmek » gundem » tabansızlık tabansız olma duru » celik » cakıntı » ciğiplik » olan kişilerin toplanıp toplum » acıklıkolcer » ickici » goturmek » ozgurleşme » ardına kadar acık » bilgi şoleni » duşunur » inc » hamala semeri yuk olmaz » tenevvur » cırpma » umit etmek » huve » bıcak silmek » orgutleniş » ismi gecmek » ay orumceği » hayvan komuru » yardakcı » ad cekmek » tarihsel ozdekcilik » gonderilmek » gozu cıkasıca » sabah ola hayır ola »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.