tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozel » aklınıcelmek » hurriyetsizlik » yore » aclık » dolambacsız » cengel ceneliler » gullâc » guncelliğini yitirmek » tulum cıkarmak » kılığına ceki duzen vermek » bolşevizm » gorunur » cektirmek » başaktor » acılmak » buzdurmek » inhisara almak veya inhisarına » cekmek » cokum » hayvan derisi » surutme » cul » tanrıkorusun » kakınc » cekmek » gabardıc » muellefat » kedi gibi dort ayak uzerine du » bildirim odencesi » acmaza getirmek veya duşurmek » giderlerini tur ve ayrıntıları » vazgecmek » başa gecmek » dizleriini dovmek » solungac » cakıldak » bilim kolu morfoloji » topluluğu » kopekleşiş » İri balık ve deniz hayvanların » buğeme » muzahrefat » catıkirişi » gok kubbe » camura bulaşmak veya batmak » temizlemek veya parlatmak icin » kopru kurmak » duşman » cemenleme »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.