tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaye eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkarmak » gecmek » folk sanatcısı » borc etmek » değişim yonetimi » elle tutulacak tarafıyanı kalm » jubile » duğuncu » milliyetci » yuz » arabî » guvenlik gorevlisi » bicimsiz » sozu ağzında bırakmak veya soz » damarıveya damarları kabarmak » gecicilik » iyi gun dostu » eşcekim » benzi kul gibi olmak » parca almak » ve dengeyi sağlayan organ » hesaptan duşmek » tefessuh » guzelleme » capcak » yuruyuşe cıkmak » cemenleme » alevîlik » goz almak » karina etmek veya karinaya bas » da var ki anlamlarında kullan » oncul » bilincli » kuştuyu » pacalık » guclu » albumin işeme » at binicisine gore kişner » dovmecilik » ustune olu toprağıserpilmişgib » ciftleşme » cıkmak » mavi kuf » capacı » hurmeten » yargıtay » one surmek » ozel mulkiyet » veya ağzının icine bakmak » borusu tutmak veya ustunde »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.