tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaye eş anlamı

gaye eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaye eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaye eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaye eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dip balıkcılığı » ucayak » gerceğe aykırı » cokukluk » los » cayır otu » cift zamanı » başcanağı » gecirtilmek » butikci » devletci » tuzel kişi » cıkartılmak » tedahul » goynuk » coccothraustes » başına cıkarmak » burnunun ucunu gormemek » kelepce vurmak takmak veya kel » yaban gulu » pireyi gozunden vurmak » luks hayat » tunc kafiye » nitelikler gosteren madde » hint mandası » pic etmek » jon » ozel sektor » cekirdek » host » ozluk » lâtin » spekulâtif » cıkmak » oğrenci kimliği » kalıpcı » uste vermek » odenek » boşluk » boke » kundakcı » uzerine oturmak » tutsulenmek » bağlanmışkıl veya kıla benzer » gerektirir » yuzu yere gelmek gecmek veya y » on denetim » ya rabbi » icli dışlıolmak » zevzekce »

gaye_eş_anlamı hakkında da bilgi ve gaye_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaye_eş_anlamı nedir ve gaye_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.