tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaza politikası tıklayınız. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
katılmasıya yapılan secim » ceşitlemek » icecek » gonlu ile oynamak » ufunetli » buzulmek » guzlek » ge » yonetim » muktesep » şupheli » mucamaa » mucize gostermek » duşundurtme » su kacırmak » dun » duşunceye bağlayarak yorumlaya » tarh etmek » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » munhani » munferiden » aleyhe donmek » soyup soğana cevirmek » cokuntu » ruchan » imtizac etmek » perde cekmek » can boğazdan gelir veya gecer » cıra dibine ışık vermek » cargâh » ruyasında gorememek » İsvecli » benzi kul gibi olmak » yurek acısı » gozleri kamaşmak » ozumsemek » afişci » duğumlu » bektaşî » donuşlu catı » kurk » buzcozer » hora gecmek » gorunuş » yeni eflâtuncu » parcalıbohca » surulmek » sulun gibi » koklu aile » sanat dunyası »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.