tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaza politikası tıklayınız. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cizmek » cağcıllaştırmak » hoparlor » cıkarış » olcuyu kacırmak » tezekkur » populer » allah kuru iftiradan saklasın » dokum » yuruyuşyapmak » muessese » katolik » yureği carpmak » alt yanıcıkmaz sokak » muduriyet » u » kopek yese kudurur » zir » cift camlı » puf noktası » celikleme » ncı nci ncu ncu » kalburustu » duzenleyen ve genel olarak ilg » acıolcer » kulunc girmek » buyutmek » ec » gecimsiz » halk muziği » başortusu » bicimi » goğsunu yırtmak » gıc gic guc guc » ortak yonetim » cakıntılı » kimsenin eski saygınlığının ka » cinke » kurtun » yukseklik korkusu » banyo kuveti » aşcıbaşı » sut otu » şansıdonmek » ıspanaklıborek » alcı » nefes cekmek » cevrelenmiştahta ağırşak » kan ken » balıkcı »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.