tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaza politikası ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ardından veya arkasından atlık » acık bono vermek » boxsalpa » coğulcu » tepegoz » gunun adamı » ekmek duşmanı » fair play » kacışılma » bir icim su gibi » tumamirallik » aşure gunu » kar ciceği » suruklenmek » calıştırıcı » camurlaşmak » dar acı » muşkul » ağır aksak yurumek veya gitmek » genel ad » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » hayvan derisi » bildirim odencesi » fırcalı » yuzu gulmek » yoruk » icgudusel » ecen » el ayak veya el etek cekilmek » ruhiyatcılık » doğaclama tiyatro » buyutulme » cağ » birimler boluğu » gunahkârlık » dalgıc elbisesi » organların her biri » lâcka » allah cezasınıvermesin veya al » surume » sulu gozlu » sunturlu kufur » hulleci » inmek » lâpon » komunistlik » cenaze toreni » sulbunden gelmek » uretec » ucerli »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.