tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaza politikası tıklayınız. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğretim » premature » gosteri » cetrefillik » gun gormez » gulbahar » empresyonizm » gecişustunluğu » noron » parmaklarınıbirlikte yemek » boğ » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » dalga yuksekliği » akca » buğe » tatlısoz » gozetici » penceleşme » kafasıorumcekli » cekmek » gunah olmak » kırlangıc balığıgiller » ustun olmak veya gelmek » sumbule » sırca koşkte oturan komşusuna » ihtilâc » sırıkcı » perdenin uzerinden oynatılan » sı si su su » arkasında dolaşmak veya gezmek » ormek » nb » şansolyelik » uzerinde durmasıyla kazananıbe » kel olur sırma saclıolur kor » catkı » tulum cıkarmak » ı i u u » kotu gozle bakmak » koklendirmek » bicimini alır hidrojenle oksi » anormal » batınî » ateşcilik » ortulme » catıldama » sivil yonetim » ciceklik » yukcu » başol da istersen soğan başıo »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.