tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaza politikası ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kırlangıc » cizinti » kopcalamak » boşa koysan dolmaz doluya koy » mucadele vermek » gudumlu » kim kime dum duma » sana vereyim bir oğut kendi u » yakın gocuşme » mefruşatcılık » murit » kusmek » cakım » sahil cizgisi » koleleştirme » kutur kutur » amerikan » dunya » tur » yusufcuk » cicek bahcesi » ulke » kırımlı » sakatcı » karikaturleştirmek » curutulmek » sac » carklı » tereyağından kıl ceker gibi » on avurt unsuzu » işe yaramak veya yaramamak » bir şey soylemek » beklenmediği umulmadığıveya c » duze » kucu kucu » yonlu » ağaclandırılmak » turkiyat » siparişci » İspanyol muziği » şerefine icmek » cıkmak » catıpenceresi » ahbap cıkmak » kunyesi bozuk » otu cek kokune bak » hercumerc etmek » gecerlilik » gonlu yaralı » kopek yese kudurur »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.