tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaza politikası ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cengelleyiş » mutebeddil » acmaz » sorguclu » teessuf ederim » gidişdonuş » donuşmek » hazır bulunmak veya olmak » bolivyalı » cıldırmak » goğcek » ust cıkmak veya gelmek » mutenasip » catma » dovdurmek » hac cıkarmak » gocmen » cift surmek » fin » ovuntu » eşeğe gucu yetmeyip semerini d » kapricyo » sozu ağzında kalmak » cıpır makinesi » sorguclanmak » cephe acmak » ceki » kalcalı » cekimci » yan tumce » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » gosterilmek » bahcıvanlı » man men » individualist » nufuzlu » acış » gecimsizleşme » gecmek » gecmek » buyuğu meleagris gallopavo » teşhis etmek veya koymak » dokmek » sorguc » icerleyiş » acıklık » kâğıt yapraklarından her biri » uleştirmek » ozgulluk » inmek »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.