tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaza politikası tıklayınız. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sap doner keser doner gun ge » borcsuz » u » buz » yolu duşmek » gecek » sungersi » yardımcıyargıc » buğusu ustunde » emekleme donemi » perhiz yapmak veya etmek » galebe calmak » ihraz etmek veya eylemek » taammum » kalıtcı » cift cubuk » harcsız » sevgi » terazi » tekefful etmek » kambur ustune kambur veya kamb » temas etmek veya biriyle temas » yeregecen » yalan atmak veya kıvırmak » yanal yuzey » yuz » sacak » mutevelli heyeti » munavebe » musamere » culcu » soğmek » cinli » oğretilme » cuvaş » kızılağac » yuz aklığıgostermek » metalurji » evirmek cevirmek » durtuşturmek » gunluk defter » dorduz » işbaşa duşmek » yureği parca parca olmak » feylesofca » borc bini aşmak » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » kalafata cekmek » onlem » somurgesi olan veya somurge el »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.