tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaza politikası ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hereklemek » mutekâsif » mes ut » cerezlik » onune cıkmak » gonul rızası » daha da geliştirmek amacıyla b » sel goturmek » ust » yatak yorgan veya yatak doşek » boldurmek » cıldırış » cıkmak » kediye peynir veya ciğer ısma » odunu koparmak veya patlatmak » camgoz » boluşturmek » soylev » astarıyuzunden pahalıolmak » işkembe corbası » somurmek » terlikci » ictensiz » gozlemlemek » pirinc taneleri » ağız yer yuz utanır » yuz etmek » calarma » ic cumle » cozum » coğu » cakırkanat » gonlu cekmek » rantcılık » kukla hukûmet » den eylemek » ucukluk » nazınıcekmek » baryum sulfat » cıkmak » oğutucu diş » calkanma » munhasır » kesmeden ustten gecmesini sağl » neşvunema » hava kure » onleyici » cayırlamak » cift pencere » urkek urkek »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.