tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaza politikası tıklayınız. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
munakaşalı » gorme » şupheye duşurmek » aramîce » yuzeyinin her noktasına basınc » cileden cıkmak » capkın » allah son gurluğu versin » allah tan umut kesilmez » marksist » allah artırsın » kotuluk etmek veya yapmak » cığırtkan » reproduksiyon » kırk bir bucuk maşallah » fayanscılık » gozleri sulanmak » donme » yuzu pek » al veya kanlı gomlek gizleneme » carık » icler acısı » rontgenlemek » gecgin » suyundan yararlanılan cukur » tevarus » otesi var mı » nufus bilimci » mandepsiye basmak veya bastırm » evlerden ırak veya uzak » hafta sekiz gun dokuz » asker cıkarmak » icitmek » guzel » tumsekleşmek » bir nesneye kece gecirmek » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » ozseverlik » yarıkure » yalıbulbulu » bulunan bolum kafa ser » capsız » icin kullanılan boru oluk vey » cekmek » yetenekleri gelişmemiş cocuk » doşeme » duzmecilik » senatorluk » kotu gozle bakmak » ciğrenkcilik »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.