tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaza politikası tıklayınız. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
askere cağrılmak » duşkırıklığı » yapıldığında zararıdokunacağıd » cıplaklaşmak » ruya » onder » uleştirmek » ciceklendirmek » cıbanın başınıkoparmak » gon » meydancı avlu bahce gibi yerl » tercume » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » hayrete veya hayretlere duşmek » cekiye gelmek » acma » gereksinme duyduğu maddeler du » cımbar » cuha ciceğigillerden tohumu k » donmek » kanıicine akmak » madik atmak etmek veya oynamak » gecenek » gozeneksiz » yazboz tahtasına cevirmek » macar » ovunmek gibi olmasın » gok gozlu » kuskun kuskun » bulgurlu kofte » luterci » bulbul » goze zarı » odullendirme » karşıtı » letce » gobek adı » gulerim veya guleyim bari » estetikcilik » cello » surmelemek » gume gitmek » malkarca » calgı » acılmış dikdortgen biciminde » maraz esenlik karşıtı » sectirme » ne sularda » haraclı » bahis acmak veya acılmak »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.