tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaza politikası ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gulle » ağıtcı » voli cevirmek » ilgi cekmek toplamak veya uyan » panturanizm » molekul » cgs » ic » arakcı » carptırma » suvari polisi » kotumserleşme » disiplin sucu » mes uliyetli » bıcak gibi saplanmak » sen sağ ben selâmet » bruxelles lâhanası » dort goz » dort donmek » cerci » utulmek » boyun bukmek » boşluk » duşunme » paşacadırı » utcu » uleştirmek » plâkcılık » ayıgulu » duğun » ciğborek » bir hâl almak » izlenim uyanmak » telâşgostermek » ateşine veya nârına yanmak » bakar kor » yurumek » yuz kızartıcısuc » cırpıcı » yayla cayırı » başka işi yok mu » luknet » luzumlu » gucendirmek » kucuk minder » temel tumce » ulser » dondurulmek » akrobat » tozculuk »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.