tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaza politikası ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
heple hic ilkesi » zul » gecmek » ozalitci » calkatma » kat îleşmek » dokuntu » dokuntusuz » camaşır » kantcılık » gunah benden gitti veya gitsin » bolmeli » acılmak » ahmakca » teşekkur etmek » on ad » madde » kalbura donmek » kulâh kapmak » ne gozle bakmak » gozunde buyutmek » lutfetmek » goz aşısı » dipcik » fındıkcı » golge » hastalıklarının genel adı » ışıkolcer » it » almancılık » bocuk domuzuna donmek » carpışmak » borclandırma » uşuşme » İsvecce » yer ustu » cadır direği » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » bu gozle » kutleştirme » somurmek » tozunu almak atmak silkmek ve » muessese » dik » iceri » pilic gibi » ilikci » kup » kosemen » andac »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.