tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaza politikası tıklayınız. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ısıtıp ısıtıp onune koymak » yakut » omuz opuşmek » percem » uc » yukselti » oteki » gerceğe uygunluk » puan almak veya kazanmak » guzelleştirilmek » elini kalbine veya vicdanına k » tekduzelik » ağız acmak » u » heple hic ilkesi » bu gunlerde » yurek carpıntısı » ayrıseci yapmak » figurlu » curutulmek » cebrî yuruyuş » coğunca » caktırma » girişim olcme » teehhur » dalı hendese » belirlenen durum » hamsi corbası » himaye etmek » zumrut » bicki yurdu » ile beraber » homoseksuellik » cakmakcı » ozleşme » altın yurekli olmak » karagozluk etmek » unc » otesi berisi » buyutme » para cıkarmak » kritik » kısmetinde ne varsa kaşığında » soz cambazlığı » lupletme » tava boreği » duzenleşim » arap sacına donmek » revu » opucuk »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.