tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaza politikası tıklayınız. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hayrette veya hayretler icinde » cıkarmak » yenidunya » cevre acı » kumandı » korukcu » onerge vermek » cenesi duşuk » icin icin yanmak » one duşmek » gosterişli » yuz yuze kalmak » bicimsizleşmek » sut corbası » kundeye getirilmek » yuzde yuz » duzensiz » icinden gecirmek » yuzlenme » yoluna cıkmak » yuzeyinin her noktasına basınc » cokmek » takdir etmek veya eylemek » catal » malûm ya » taşcıkartmak » cevirim senaryosu » avurtlarıcokmek veya avurtları » yuzsuzleşmek » cok eşli » otumsuz » ozelleştirmek » telefon kulubesi » bocek cıkarmak » ammada yaptın ha » amerikanist » orgutleyiş » icini kurt yemek veya kemirmek » demetci » gostermek » terekkup » dağcileği » subjektivist » gostermek » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » goncu » derc » calışma hayatı » dovdurmek » bıcak gibi kesmek »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.