tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaza politikası ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ictepi » pişmanlık duymak veya getirmek » buyruklarının İbranî felsefes » temerrut » gozu yuksekte veya yukseklerde » oncel » yururcalar » yalın bicimli sanatınıbenimsey » ustlenmek » her gorduğu sakallıyıbabasısan » kalcıncı » allah selâmet versin » kulupler arası » burumcuk » koşe başı » cakıştırma » akgunluk » dorduz yumrucuklar » yucelik » sonucunda ortaya cıkan ustun y » murt » dort bir » adam sen de veya yalnız adam » duziko » dert olmak veya kesilmek » suzgeclemek » gıc gic guc guc » ucan kuştan medet ummak » cıt » bonkor » cıkmak » ic odun » formulleştirme » kofteci » carpış » buyuk kan dolaşımı » calgı » muzehhep » orneğini cıkarmak » sokup atmak » celmek » ateşine veya nârına yanmak » pey surmek » ozene bezene » dunyayıanlamak » yeme icme » yonetim gideri » duzelti » catıcı » lulecilik »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.