tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaza politikası ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turunu miktarınıgosteren cize » kaldırım supurgesi » soğuk cıkmak » urfa cıbanı » dunur » cayhanecilik » hucum » bildirme cumlesi » saclarıiki turlu olmak » kopeği bağlasan durmaz » soluk almadan dinlemek izleme » tuzluya mal olmak oturmak veya » ucretlendirmek » sozum ona » kıcınıyırtmak » icin kullanılan boru oluk vey » dumenci » yuzukoyun » yahudi baklası » cile cekmek » bolunuş » elini ayağınıopeyim » tarikatcı » uzunclu » bilincsizce yapılan işve etkin » mucrim » geleceği varsa goreceği de va » cercevesiz » yureğine oturmak » iceriye atmak almak veya tıkam » musadere etmek » film cekmek » ozetlenme » dilinin altındaki baklayıcıkar » norotik » yuzu kalmamak » isparta gulu » goden » yangın cıkarmak icin kundak ko » serdengectilik » cope donmek » suc duyurusunda bulunmak » bilinclendirmek » katılmasıya yapılan secim » muşahit » icitmek » ideal » boğuruş » futurist » comaklama »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.