tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaza politikası tıklayınız. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kupe ciceği » la » kılıclamak » hesaba almak veya hesaba katma » kıraclaşmak » dumduz » usta elinden cıkmak » etmek » icin kullandıkları ozel olara » ağız acmak » alcıcı » utulme » coccothraustes » gobek » iki arada bir derede kalmak » pastorize » talaşboreği » başına gecmek » borkenek » yuzmek » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » kureyve » suclanmak » ciftleme » sacmalaşma » yel ufurdu sel veya su goturd » uzerine yuklenmek » ezilip buzulmek » yazı » dunya başına dar olmak veya ge » ne haber » meyve bahcesi » gun » el etek opmek » calmak » cap » pursıhhat » gormemişlik » cubbeci » calınmak » gocebe » başkomak koymak » tahakkum etmek » gobeğini kesmek » cevirmek » kim kime dum duma » duşunuş » sumter » cengelleme » doğma buyume »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.