tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaza politikası tıklayınız. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mudafaa etmek » gozunu yıldırmak » golluk » fişekci » şerit » temerrut etmek » kabir azabıcekmek » tapu kutuğu » muhimsemek » musamahasızlık » esir duşmek » lâstikci » kecisakalı » bisikletcilik » aydınlıkolcer » mevlevîhane » gureştirmek » bulaşıkcılık » jut » tokezleme » kureme » sahip cıkmak » nefesi kesilmek daralmak veya » payına duşmek » bohcasınıkoltuğuna vermek » herkes gider mersin e biz gid » gorevselcilik » komurlu » sungusu duşuk » sacıştırmak » alt ust etmek » uzerine varmak » boncukculuk » yuze soğurma » supurulmek » pece » kız boceği » cuha ciceğigillerden tohumu k » yontem bilimi » vakitce » ortopedi uzmanı » sulfurik asit » keşkekci » ınc inc unc unc » cobanpuskulu » ha bugun ha yarın » butunu » halvetî » deduksiyon » alman usulu »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.