tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaza politikası tıklayınız. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calıştırma » cay » gayrimusmir » bulbulu altın kafese koymuşlar » cilemek » telâşa duşmek » okuyup uflemek » kulak asma » avarca » olu yemeği » ictihat » ateşpuskurmek » fluoresan lâmba » bir yapının temeline konan taş » ture » gineli » ustunde dokulmek » durtulmek » avcıucağı » divance » sınır acı » tarafından arabacıicin armağan » cokertme » sutlâc » ağac sakızı » tecanus » artistce » gunah cıkarmak » turuz otu » yaltakcılık » gocurmek » cari ucret » mal kapital » supurgelik » termonukleer » gomlek değiştirmek » kokleşme » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » allah seni inandırsın » multezim » perhiz yapmak veya etmek » gozu ac » sarıgoz » veya bu anlamda birleşik isim » tohumu dokulmek » yerel yonetim » kaygıcekmek » corba gibi » dillerde dolaşmak veya gezmek » dumanıdoğru cıksın »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.