tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaza politikası tıklayınız. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
stabilizator » gosteri » ucsuz bucaksız » durdurmak » donenmek » konukculuk » cupra » ayak ayak ustune atmak » kurek cezası » yureği kabarmak » kukurt » karanlığa gomulmek » kotulukcu » samanlıkerpic » kuturdeme » sonuc » yureği kaynamak » cakmaklı » bazılarıveya bazısı » gozleri kamaşmak » bucurleşme » baygın duşmek » her tur gosteri yapmaya uygun » gercekte » dernekci » imalâtcılık » kiremitcilik » acık » hakkıgecmek » yuzdelik » kalkmasıyla eski bicimini alab » puan almak veya kazanmak » gunah işlemek » lutufkâr » te » bebekce » itibardan duşmek » mizacgir » lâz » yuceliş » cep sozluğu » guzlek » cırnık » zodyak » temize cekmek » dun » kalkan bocekleri » dayanc » bugune bugun » golet »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.