tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaza politikası tıklayınız. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guler misin ağlar mısın » garazıveya garezi olmak » goceri » katrankopuğu » kulturlu » kurtajcı » oldurulmek » mukemmelen » evlerden ırak veya uzak » surerlik » cokertmek » manyakca » yuzleşmece » den yana cıkmak » gomme » gonullenme » boluk » toren » ağırlık basmak veya cokmek » tekâsul » gozden gecirmek » aralarında boluşmek pay etmek » pay cıkarmak » ic barış » dort dortluk » cıdama » tabutuvan » turemişisim » yugoslavyalı » kaşık calımı » davranmak saygıgostermek soz » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » ucuklama » sublimleşmek » dalıp cıkmak » taşcıkartmak » servisi yapılan yemek » arabî » obus » iki eli kanda veya kızıl kanda » koltuğuna girmek veya koltuğun » gozu gormez olmak » odeme » icerik » kurşungecirmez » bereketli ola veya olsun » davranış misal » gonulden cıkarmamak » nesneler icin guclu zorlayıcı » calık »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.