tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaza politikası ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
işci sigortası » koncerto » pabuc bırakmamak » yuz tutmak » kapıyıbuyuk acmak » kanıma gore veya kanımca » uleştirmek » başortulu » benzine kan gelmek veya benzi » hızınıkaybetmek veya yitirmek » sureti haktan gorunmek » kılcık atmak » pecelemek » bicim birimi » oluşturduğu donme eğrim cevr » sc » yureği boğazına tıkanmak » sundurme » po » rotuşlama » biskuvi » teneffus etmek » ağa borc eder uşak harc » on avurt » ici kalkmak veya kabarmak » gercek varlığıinkâr eden aşırı » potasyum sulfat » ni » tu » oğutme » tepeden tırnağa suzmek » dır dir dur dur tır » guc » cevrinmek » cuval » coplu » gunu yetmek » gostermelik » ıstırap cekmek » anaclaşma » karının saclısı tarlanın taşl » zerduştculuk » yuze cıkmak » ı i u u » dunyada » avusturyalı » kurtpencesi » acıkcı » kerem gibi sevmek veya yanmak » duzletmek »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.