tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaza politikası ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kerpic gibi » rumlaştırmak » regulâtor » boşluk » buyutme » oltu tozu » ici veya midesi kazınmak veya » onluklu » icerik » karacayca » acemkurdi » cakaralmaz » ilkoğrenim » statuko » opup başına koymak » cocuk gibi » gonderiş » uzerine atmak » akşamdan sonra merhaba veya sa » onleyen eğik bolum » tereddut » gocen » goz goz » civili » deveyi duze cıkarmak » dualist » oğrenimli » otomatiğe almak veya bağlamak » şeylerden her biri tabaka » bitmez tukenmez veya bitip tuk » ustune bir iki guneşdoğmak » hurmetkâr » acmak » secici kurul » boşluk » cağıldayış » rusva » alcılamak » denizguzeli » sedefcilik » tatar » sureolcer » bakışacısı » hava duzenleyicisi » başaşağıduşmek » hunerli » goğerti » yağışolcer » meslekleri belirten tek tip gi » sungulemek »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.