tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaza politikası tıklayınız. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
durbunlu » başından aşağıkaynar sular dok » ciğeri veya yureği sızlamak » meydanıbirine veya bir şeye bı » zırnık bile koklatmamak » ara tumce » celik kapı » yoruk cadırı » fetva vermek veya cıkarmak » alt ust olmak » guvem eriği » capaksız » teptim kece oldu sivrilttim k » cifti bozmak » acık yeşil » cabuk cabuk » esrar cekmek » ic evlilik » cıma » olcmede kullanılan alet » muellefat » oyku » ozelliği » orumcek » ictima » başına gecirmek » omursuz » sokağa veya sokaklara duşmek » kutukleşme » sucsuzluk » zumre » muhreli » munakasa » deklânşor » cıkılmak » medhusenâ » isim koku » mutecanis » cozulum » bıcak gibi » oğuruş » almancı » toplumsal butunleşme » gecit hakkı » hint pirinci » paraşut ile atlama » yuk odası » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » portleme » celme »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.