tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaza politikası ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yer altıdunyası » yarıklardan her biri » orge » lâf soyledi bal kabağı » goturme » cavuşkuşugiller » gorunuş » donmek » bayrak acmak » hukme varmak » dişeti dudak unsuzu » oltu tozu » immunoloji » ateşalmaya mıgeldin » kopek balığı » aclıktan nefesi kokmak » kokten dinci » surmek » tesettur » sunnetsiz » akciğer lopcuğu » kargabuken » sc » ic barış » ulûhiyet » telgraf uslûbu » puskurtme » ara tumce » minyaturleştirmek » icme » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » kantara cekmek veya vurmak » yuksek perdeden konuşmak » bir onerme sayılır cunku her » allah ından bulsun » halil İbrahim bereketi » hayvanın sebep olduğu hastalık » hukûmet » donuşumlu » koc burunlu » cocuğu olmayan evli kadın » acelya » temiz kanıda vucuda dağıtan or » eşgudum » cakozlama » ıtır ciceği » kırcıllanma » cıtcıt » bıcak bıcağa gelmek » gozleri dolmak veya dolu dolu »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.