tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaza politikası tıklayınız. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
evdeki pazar veya hesap carşıy » kasketcilik » ciftleştirmek » ozsel » sovdurme » ric at » ucretlerine gore duzenlenmişye » aclıktan imanıgevremek » kotuye kullanmak » cizgileme » alafranga muzik » işayağa duşmek » arlıarından huysuz huyundan v » yuz vermemek » kredi acmak » genclik » ceşit » soğuk ter dokmek veya soğuk te » sumsukleşme » ev alma komşu al » tevessu » muttehiden » guvenc » hıncsız » surum surum » puskurgec » ic ses » sonuk » celenk » cıplak resim » urunlu » kulfetli » musvedde » daha bircok şeylerin yapımında » bortme » deve doşlu » bırak allah ınıseversen » gotlar » hucre yutarlığı » dunyanın birşey i » fertik cekmek veya fertiği kır » bulbulleşmek » on tureme » icine cekmek » coğaltma » capa » cil » koyuvermek » eşitcilik » muzminleşme »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.