tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaza politikası ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
luks lâmbası » kacırmak » toz pembe gormek » hamur acmak » maniheizm » oğelerin tumu » gosterici yardımıyla karanlık » gulunme » kul etmek » mutereddit » uretmek zihnî yetiler oluştur » komurleştirilme » ozverili » tuvaletci » cimlenmek » butunleme » hıncınıcıkarmak » genişunlu » mal kapital » komurcu cırağına donmek » lokman hekimin ye dediği » hesap acmak » bronşcuk » davranmak saygıgostermek soz » umide duşmek » hint pamuğu » carpım tablosu » yaprak cay » olcusuz » mekanikci » tekelluf » yatcı » cayhane » paraya duşkun » urpermek » mart kapıdan baktırır kazma k » verilmesi ve bu sahipliğin bir » yureği delik » her gorduğu sakallıyıbabasısan » hicten » bahtına kusmek » silâh cekmek » etinden et koparmak veya kesme » bicmek » calgıcı » ihramdan cıkmak » inmek » hayvan salamandra » cıkmaz » el ile elle tutulur »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.