tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaza politikası tıklayınız. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
taşcıl » yoksulluk cekmek » geniz unlusu » mutedeyyin » giysi » cekirdeksel » bulbul gibi şakımak » kul etmek » australis » potasyum sulfat » soz dağarcığı » cıkmak » cıvgın » oldubittiye veya olupbittiye g » leninizm » olu zaman » donme » başustu » ici icini yemek » toharca » yıkmak amacıyla cekmek » karnıbuyumek » koşek » başınıağrıtmamak veya başınızı » catık cehre » şehriye corbası » gorunuş » donel » supruntu » kucuk hindistan cevizi » yuksek sosyete » alcak » tumden gelim » oğurme » ağaclı » artırılan bir manyetik alanın » dili donmemek veya donmek » hasanpaşa koftesi » turev » gungormuş » tumorlenmek » gevrekcilik » oncelikle » cantalı » kollarınıacmak » buyume » cekme demir » siktir et » tahammulsuz » dokulmek »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.