tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaza politikası ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acısınıgormek » omur curutmek » ici paralanmak veya parcalanma » cd » doğaclama » tahavvul etmek » muyesser olmak » acılmak » kayıttan duşmek veya birinin k » guncelleme » percinlenmek » araf » ozenc » curukluk » veren silâhıbu hedefe doğrult » su icinde kalmak » basit cumle » donuşlu » opturme » sunmek » ağustos boceği » kuvvet cifti » suruluş » cakaralmaz » bulamac » gozu bağlıolmak » cağcıllaşmak » surekci » gurbet cekmek » kin beslemek veya tutmak » cam sakızıgibi » habeş » celebice » yan cizmek » kuştuyu gibi » tıraşbıcağı » cokelek » koruklemek » dile veya dillere destan » lâmadan oluşmuş arasına yerle » odunsuz » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » ters duşmek » ucuklamak » teknik oğretim » mahalle bekcisi » ortakcılık » kafa işcisi » elekci » ozdek »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.