tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaza politikası ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tevehhum » maden komuru » cocuk oyunu » suz » celebilik » buddhizm » kalkan bocekleri » pacalarından akmak » muteferrik » cıkmak » arap tavşanı » bicem » mec » ayın on dordu gibi » muslim » ağzınıbıcak acmamak » mezata cıkarmak veya koymak » koyungozu » enduksiyon » yekvucut » agop un kazıgibi bakmak » iki ucu acık boru biciminde it » corba gibi » catık yuz » gozlu » dur durak veya dur dinlen dur » yapılmışiplik » kukurtatar » cerceve anlaşma » cozdurmek » kulhan makinesi » bicim » dunya âlem » okelik » kalıpları » yatcılık » sozde » cıkmak » boğaz acmak » mulkî » ic salgıbezi » avuc » lokosit » catal bıcak takımı » belediye cavuşu » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » uscu » centik » gocurmek » ciş »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.