tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gaza politikası tıklayınız. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hem nalına hem mıhına vurmak » pluralizm » tersane kethudası » gozlemecilik » cakım » dovdurulme » başına işcıkarmak » hesaptan duşmek » uvey kız » obekleşme » arışların arasından gecirmeye » surrealist » ustunde kalmak » gormek » sacmak » mumkun » leyin » ucgen » fetus » falakaya cekmek yatırmak vurm » tu » donmek » odemeli » şantor » cıkılatmak » kuf » muşekkel » etek opmek » hareket » benlikcilik » surgu » fikir hurriyeti » kıskanclık etmek » u » tek acıklık bulunan ocak » cağırı » cok buyumek irileşmek » tup » duşunme » gozu bağlı » kacmak » bulbulleşmek » gozleri fal taşıgibi acılmak » allahuâlem » can ciceği » tekelluf » olcumlemek » tupculuk » yuz vermemek » kâğıt acmak »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.