tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaza politikası ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olusunu opmek » rus » in » bicimlerini belirleyen ana oze » buyutuş » zucaciye » cemrek » kotucul » civi gibi » buyrukcu » bandrollu » demirbaştan duşmek » sovuntu » ileri geri soz etmek veya soyl » ruchan hakkı » gozu gibi sevmek » aşağıyukarıyurumek » esprituel » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » yukselme » civilenmek » selâmete cıkmak » vurut » balıkcı » govermek » cit » zihin acıklığı » bahcesi » surgun gitmek » sırca koşkte oturan komşusuna » muşkul » remil atmak veya dokmek » kutle » gecmek » cubuk » pusurlu » akcıllık » cırakman » cozulme » cığrışma » alt tarafıveya yanı » az değil » calımlanış » gecmişola » tarih atmak veya koymak » canak » sakalına gore tarak vurmak » kuldoken » kurneme » suzgunleşme »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.