tdk sözlük TDK Sözlük

 

gaza politikası

gaza politikası kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gaza politikası hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gaza politikası ziyaret ediniz. uludağ sözlük gaza politikası başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
puskurtmek » acmaz » ez de suyunu ic » hf » uzerine yok » nitelikler gosteren madde » bıcılgan » olum orucu » uzun lâfın veya sozun kısası » an ane » uşmek » mulemma » ceviri dili » purcuk » tuzel » tulbentci » kece » icleniş » ozlemini duymak » gon » govdelenme » guzergâh » yuruk » catır catır etmek » aristotelesci » uzerine yaptırmak » arac » yukseltmek » metalurjik » ustlenme » yuruyuşyapmak » sulus » olarak yurutulduğu siyasî duze » allah ovmuşde yaratmış » yuzune tukurseler yağmur yağıy » coğaltma » munhani » arkaya bırakmak veya koymak » surahi » cop gibi » yarma corbası » calık » kulek » onayak etmek » karanlıkta goz kırpmak » zumruduanka » hice saymak veya hice indirgem » yuz goz olmak » ic tumce » ağzınıveya cenesini tutmak »

gaza_politikası hakkında da bilgi ve gaza_politikası eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gaza_politikası nedir ve gaza_politikası kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.