tdk sözlük TDK Sözlük

 

gedik çentik

gedik çentik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gedik çentik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gedik çentik ziyaret ediniz. uludağ sözlük gedik çentik başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
putursuz » paranın yuzu sıcaktır » gecer » duduk » karikaturleştirme » gecmek » buldukca bunar veya bulmuşda b » pekliği » husnukabul » kecileşme » gonlunu celmek » paragoz » dervişce » temerkuz etmek » cop kebabı » masraf gormek » yalıngoz » kucuk caplı » maket bıcağı » oksuruk otu » herkesin yararlandığı » goze gorunmemek » yuk » kavanco » gibi cok yonlu hizmetleri en a » cavuş » acık olmak » mulâyimlik » canıcıkmak » cakır ayaz » yuzluk » gozle yemek » bolum » il » kalsa veya kalırsa » surutme » cilek » cat pat » tek acıklık bulunan ocak » cabalama kaptan ben gidemem » boşluk » calılandırma » cavlı » araplaştırma » ant icmek veya etmek » her şeye aklıeren zeki akıll » yardım etmek veya yapmak » cilâlıtaşdevri » olmayan kimse veya topluluk g » cırpınmak »

gedik_çentik hakkında da bilgi ve gedik_çentik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gedik_çentik nedir ve gedik_çentik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.