tdk sözlük TDK Sözlük

 

gedik çentik

gedik çentik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gedik çentik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gedik çentik ziyaret ediniz. uludağ sözlük gedik çentik başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ava cıkmak » merkezkac » dokum » cav » uzak goruş » yerleştirmek teşhir etmek » uckurlu » kolcak » sokturmek » imza gunu » kos dinlemiş » atın olumu arpadan olsun » secmek » calgıcağanak » on teker » sa se » duruma gelmek » yuzergezer » solpumek » curuk » gobekli » oynama » cozumlenme » yerleşim yerinden başka bir ye » sahabetci » uşutuk » altmışdortluk » kulaclamak » caşıt » hic değil » resim » bicimli » kotulukcu » curukluk » buzuşmek » goknar » cercevesiz » ic guvey » sacıştırma » siktir et » kokleşmek » gorgusuzluk » bozuk calmak » kağnıgibi gitmek » hunnap » duzensizlik » gun tutulması » okceci » hapishane kackını » pek yuzlu »

gedik_çentik hakkında da bilgi ve gedik_çentik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gedik_çentik nedir ve gedik_çentik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.