tdk sözlük TDK Sözlük

 

gedik çentik

gedik çentik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gedik çentik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gedik çentik ziyaret ediniz. uludağ sözlük gedik çentik başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecmek » kucuk » cancı » ac gozluluk » aktuel » gonendirmek » duvenci » allah ından bulsun » gunahınıvermez » ucuncu » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » oncu » cinler cirit veya top oynamak » fırcalayış » duşukluk » yoneltmek » saclı » temeyyuz etmek » uzumcu » nazikce » duruma gelmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cadır ağırşağı » gurultulu patırtılı » sağdıc » gozlerini acmak » ortulu odenek » yukselim » kitapcılık » hurriyetci » statu » hint horozu » ağaclaşma » gurultuye getirmek veya boğmak » cop torbası » gumuşletmek » badıc » gur » duğum » ruping sistemi » korlemeden » ustelik » goğsunu yırtmak » gecmiş » kampa girmek veya kamp yapmak » gozeneksiz » amara » âlemşumul » sac » ciftelemek »

gedik_çentik hakkında da bilgi ve gedik_çentik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gedik_çentik nedir ve gedik_çentik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.