tdk sözlük TDK Sözlük

 

gedik çentik

gedik çentik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gedik çentik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gedik çentik ziyaret ediniz. uludağ sözlük gedik çentik başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kırbac kurdu » komec » yardakcılık etmek » İskitce » calık » cıpıcıpı » usta elinden cıkmak » pabuc eskitmek veya paralamak » haclamak » butunletmek » slavistik » olculen » duver » osmanlılık » ellerin dert gormesin » yuzu acılmak » koc katımıfırtınası » mektep cocuğu » gurluk » başına belâ olmak veya kesilme » kostekli » cekme » uc iki » kulağına calınmak » hristiyanlık » gudelemek » ne hesaba gelmek ne de kantar » kaşlıgozlu » yurek karası » karışanıgoruşeni olmamak » can cana başbaşa » coğun » yureklilik » encumen » on deyi » tuhafiye dukkânı » muhliye » kat iyet » acınma » şarapcı » calımlı » gonulsuz » olcmede kullanılan alet » doşemesiz » gıcırıbukme » pamukcu » kusurlu » balıkcılgiller » dikensiz gul olmaz » ardışık goruntu »

gedik_çentik hakkında da bilgi ve gedik_çentik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gedik_çentik nedir ve gedik_çentik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.