tdk sözlük TDK Sözlük

 

gedik çentik

gedik çentik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gedik çentik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gedik çentik ziyaret ediniz. uludağ sözlük gedik çentik başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
davranmaya sebep olan sevgi du » anadan yeni doğmuşa donmek vey » rukû » duzenlenmek » guzide » gotun gotun » gunahkâr » tukuruklenme » gocebelik » turkulemek » koy muhtarı » goz akı » kasetcalar » gobelez » yon eki » goruculuk » ciftelemek » catma » togolu » dik acı » fırtına kopmak veya patlamak » ic su » carpıklaşmak » mest sermest » daha bircok şeylerin yapımında » sapcık » derc » mukerrer » kuturdemek » hukmetmek » maksat gutmek » sozlendirici » buyulemek » maketci » isteğinde direnen kimse » kiraz receli » allah mustahakınıversin » fırıldakcılık » calınmak » dalıp cıkmak » cermen » borcsuz harcsız » dipdinc » emdiği helâl sut haram olmak » celikleşme » catışmak » kraca » cukurluk » formul bulmak » seslikci »

gedik_çentik hakkında da bilgi ve gedik_çentik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gedik_çentik nedir ve gedik_çentik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.