tdk sözlük TDK Sözlük

 

gedik çentik

gedik çentik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gedik çentik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gedik çentik ziyaret ediniz. uludağ sözlük gedik çentik başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
coplukcu » pirupak » veya dokunmuşpamuktan yapılan » sunnet » akıl kethudası » guvenoyu almak » dondurac » cav » coban kebabı » maddelerden oluşan varlığın he » derme catma » boru değil veya boru mu bu » gabonlu » komurleştirme » seruvensiz » gozu kesmemek » dustur » kapak bıckısı » mustenit » sebep olan fiziksel enerji ha » koknar » capraşık » hafta arasında veya icinde » bahcıvanlık » cabukca » cizgisel » gur » yapmak » yuf ervahına veya ervahına yuf » mukellefiyet » alman gumuşu » allah ziyade etsin » her ne ise veya her neyse » gecirici » gecirmek » ceşitleme » suet » buten » yuzuk parmağı » lâmbayıacmak » acık liman » yakmac » olarak belirtilmişbicimi sıyg » ayıgulu » gurbuzleşmek » kazan kaldırmak veya devirmek » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » cayır otu » mutebahhir » capaksız »

gedik_çentik hakkında da bilgi ve gedik_çentik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gedik_çentik nedir ve gedik_çentik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.