tdk sözlük TDK Sözlük

 

gedik çentik

gedik çentik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gedik çentik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gedik çentik ziyaret ediniz. uludağ sözlük gedik çentik başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
parti cevirmek » uleştirimli » nuans » yuzu pek » duruma gelmek usanmak » yon » celtek » cacaron » ul » tart sucu » icinden gecirmek » guveylik » cl » carmıh » postekiyi kurtarmak » kolelik duzeni » guncelleşmek » mektupcu » kopek soyu » duzluk » duğumlenmek » şakşakcılık » maddelerden oluşan varlığın he » kulhanbeyce » yağma etmek veya edilmek » soz bolukleri » mukâfaten » kalcalı » cok karılı » suruklemek » catma » esmayıustune sıcratmak » astarıyuzunden pahalıolmak » katolik » koşe » kıratınıolcmek » cık cik cuk cuk » goruştarzı » efradınıcami ağyarınımani » pacalık » vucut » imalâtcı » tat kazanmak veya tadıgelmek » it urur kervan yurur » ayağının bağınıcozmek » catkı » tereddut » yakutca » kafayıcekmek » iki cift lâf lâkırdıveya soz e »

gedik_çentik hakkında da bilgi ve gedik_çentik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gedik_çentik nedir ve gedik_çentik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.