tdk sözlük TDK Sözlük

 

gedik çentik

gedik çentik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gedik çentik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gedik çentik ziyaret ediniz. uludağ sözlük gedik çentik başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
milletce » onlemlerin butunu » bicim bilimi » ahlâkca » cocuklar » cumudiye » ozleştirmeci » hanya yıkonya yıoğrenmek » gurgengiller » celik » afgan » luzum » mucevhercilik » gurlemek » vur dedimse veya dedikse oldur » buyuk harf » guvey yemeği » durumuna duşmek » bir şey soylemek » cekişmek » catkınlık » boğurtlenlik » role » cekme » aralarından kara kedi gecmek v » on uyum » cakma » carpılmak » borclandırılma » ağır aksak yurumek veya gitmek » gunduz kulâhlı gece silâhlı » slavist » vehme kapılmak veya duşmek » alkololcer » ayakkabılarınıcevirmek » cincilya » catlatmak » si » yuzde » on defa veya kere » goruşmek » ciğnemik » duzenleme işleri » musteniden » boşa cıkmak » ledun ilmi » posasınıcıkarmak » kopurtucu » olum orucu » onemsenmek »

gedik_çentik hakkında da bilgi ve gedik_çentik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gedik_çentik nedir ve gedik_çentik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.