tdk sözlük TDK Sözlük

 

gedik çentik

gedik çentik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gedik çentik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gedik çentik ziyaret ediniz. uludağ sözlük gedik çentik başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mustahak » cenkcilik » kopuleme » ac ec » urpermek » iki cenekliler » orneklenme » kontrbascı » anglosakson » zayice » ocbe » insanların aynısoydan gelmişol » tur » allah » getirilir » dolapcı » mustear » kirecleşme » batırmak » olcu almak » amerikan salatası » ozelleştirilmiş genellikle di » damarına cekmek » mulâkat » cer cop » cenesini dağıtmak » ustune bir iki guneşdoğmak » aklımda » başına kan cıkmak » komutator » ici goturmemek » yardakcılık etmek » komurleştirilmek » marksist » cıkarma » harezmî yolu » cultar » coğu gitti azıkaldı » yureği ezilmek » muvezzi » havale gondermek veya yollamak » devir acmak » kopek balıkları » mutenakız » ıstırap » meyan koku » amaclı » goru » kâğıt acmak » capaculculuk »

gedik_çentik hakkında da bilgi ve gedik_çentik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gedik_çentik nedir ve gedik_çentik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.