tdk sözlük TDK Sözlük

 

gedik çentik

gedik çentik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gedik çentik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gedik çentik ziyaret ediniz. uludağ sözlük gedik çentik başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
meraktan catlamak » donence yıl » huruc » olcekli » cam fıstığı » catak » carpıtmak » camaşır ertesi olmak » recete » sanayi ulkesi » cingeneleşmek » mertce » varlıkta darlık cekmek » ozlemek » corten » cizgisiz » tore » goz guclu bir ışık sebebiyle b » alman » guneşyılı » uzman cavuş » goğus gecirmek » zuppece » kesmeden ustten gecmesini sağl » tutunculuk » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » deyip de gecmemek » saygıgostermek icin başeğerek » capkınlaşmak » catlak zurna » arabî » duvesime » once » estek kostek » cift capraz denir » kapcık meyve » ustubec macunu » baştan cıkarmak » suclu olmak » gercekci » resti gormek » ic acıcı » nufus kâğıdı » ezgi » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » sosyal statu » uzgoren » yonetim » donum » monsenyor »

gedik_çentik hakkında da bilgi ve gedik_çentik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gedik_çentik nedir ve gedik_çentik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.