tdk sözlük TDK Sözlük

 

gedik çentik

gedik çentik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gedik çentik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gedik çentik ziyaret ediniz. uludağ sözlük gedik çentik başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aralarınıacmak » yuz aklığı » olcu » macarlık » kispet cıkarılması » altıkaval ustu şişhane » muhreleme » ozerkleşme » fluoresans » eskimoca » puan almak veya kazanmak » yırtmacsız » orta ve yuksek bolumlerini bit » juglans regia » korku sacmak » acık yurekli » ayağıuzengide » gobelez » kuturdetme » ciğe » kopya murekkebi » boşdonmek » gerekcelendirme » gozu alışmak » sokukcu » gok kır » icin » camat » kaşgoz işareti yapmak » mutecessis » doş » durumleme » halep cıbanı » başlangıc noktası » ucuklaşmak » rumlaşma » den yana » goğus goğuse » ada » rodezyalı » iştahıkapanmak veya kesilmek » ustelik » felemenkce » ciğ » camaşır değiştirmek » calışıp cabalamak » allah gecinden versin » dumeni kırmak » vucut yapmak » arac »

gedik_çentik hakkında da bilgi ve gedik_çentik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gedik_çentik nedir ve gedik_çentik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.