tdk sözlük TDK Sözlük

 

gedik çentik

gedik çentik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gedik çentik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gedik çentik ziyaret ediniz. uludağ sözlük gedik çentik başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gobek otu » suhulet » papirus » lâckalaşma » percinli » nazarıdikkatini cekmek » silâhcı » gulluk » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » hamel » şeytan orumceği » sureklilik ilkesi » alev bacayıveya sacağı sarmak » genclik » soz gosterisi » muspet » musamahakâr » karagul » gorunmez » yuksek ses » aristoculuk » hâlden anlamak veya bilmek » turk aksağı » doşeli » otmek » komşu kapısına cevirmek » kucukucu » cıplak at » bakalım veya bakayım » cekmek » bahşişveya beleş atın dişine b » bir gozeliler » coraklaştırmak » tumen » acık bono » hesaba cekmek » goz acamamak » murekkepleme » cerceve anlaşma » goceri » nifakcı » barutculuk » cokmek » carşaf carşaf » zuppeleşmek » kutleşme » kızılderili » dam ustunde saksağan vur beli » mikro » ileri goruş »

gedik_çentik hakkında da bilgi ve gedik_çentik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gedik_çentik nedir ve gedik_çentik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.