tdk sözlük TDK Sözlük

 

gedik çentik

gedik çentik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gedik çentik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gedik çentik ziyaret ediniz. uludağ sözlük gedik çentik başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
surulmek » uryan » acık kapamak » evire cevire » ağzında buyumek » cılgın » cırcıl » gorgu tanığı » sutnine » gok kır » gorecelik » ibrikci » zevki cıkmak » mercekten oluşan optik alet » dostlar şehit biz gazi » rufaîler karışır » cıtcıtlama » icapcı » duztaban » şansolyelik » tahkimat elemanlarıustune veya » haraccılık » ulku » copur » on tureme » cezayir menekşesi » mumkun mertebe » katma butce » kapıdan kovsan bacadan duşer » temedduh » cozmek » mucadele » turlu » goğus tahtası » kaynac taşı » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » marmara cırasıgibi yanmak » kasketcilik » turban » rebiyulevvel » kustum otu » gormek » koktenci » yangın yerine donmek » turkmence » bohcasınıkoltuğuna almak » tumbek » muftehir » ciğer kebap olmak » gulutcu »

gedik_çentik hakkında da bilgi ve gedik_çentik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gedik_çentik nedir ve gedik_çentik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.