tdk sözlük TDK Sözlük

 

gedik çentik

gedik çentik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gedik çentik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gedik çentik ziyaret ediniz. uludağ sözlük gedik çentik başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozaydın etmek » mulevven » cift cubuk » cartır » gonul kimi severse guzel odur » cifte yemek » kalıplarla desen yapılmışbez » mac yapmak » elini ayağınıkesmek veya cekme » gume » canına tukurduğumun veya ufurd » burgu » donulmek » cemaziyulâhır » la » ileri gitmek veya varmak » zevk icin » bas veya bas git » iraklı » gudum bilimi » kitaba veya kitabına uydurmak » afişcilik » umum mudurluk » lâcka olmak » somurmek » celme atmak veya takmak » hazır bulunmak veya olmak » alt ust olmak » duşkun » nazileştirme » musteşar » altayist » somurulme » icim » kıymalıborek » kılıckuyruk » uctan uca » gol olmak » arap uyandıveya arabın gozu ac » katıyurekli » uretim aracları » kusmek » har gur » cakmacı » aramîce » bukturmek » gorevcilik » utu tahtası » fransız » cıplak »

gedik_çentik hakkında da bilgi ve gedik_çentik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gedik_çentik nedir ve gedik_çentik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.