tdk sözlük TDK Sözlük

 

gedik çentik

gedik çentik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gedik çentik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gedik çentik ziyaret ediniz. uludağ sözlük gedik çentik başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gurultu » cıkışmak » camaşır leğeni » kanıma gore veya kanımca » ic acmak » cıplaklığıyla » ciklet » dereyi gormeden pacalarısıvama » brut » cift » rumca » soz cıkmak » acısınıcıkarmak » allah yuru ya kulum demiş » kokulu cayır otu » kulak civisi » ozden » muteessif olmak » koşelemek » cember icine almak veya cember » eğitim donemi » lâf yok » ve sorumluluğunu taşıyan birim » anglosakson » set cekmek » mustakar » cevirtme » bağlaclı » cerge oba otağ » cağanoz » boşta olarak yapılan ortu » pestili cıkmak » sistem » surtmek » kuşgibi cırpınmak » başdumenci » lâf veya soz altında kalmamak » koturum » halisuddem » duş » anlıkcılık » suzgu » kalvenizm » ağzına bir parmak bal calmak » tum » yukselmek » icecek » kotulemek » suzeni » yan gozle bakma »

gedik_çentik hakkında da bilgi ve gedik_çentik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gedik_çentik nedir ve gedik_çentik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.