tdk sözlük TDK Sözlük

 

gedik çentik

gedik çentik kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gedik çentik hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gedik çentik ziyaret ediniz. uludağ sözlük gedik çentik başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici burkulmak veya ici sızlanm » yureği yerinden oynamak » buyuleyiş » kriz gecirmek » culha kuşu » cekinmek » kırık cizgi » gostermek » catışma » trabzon hurması » fon muziği » pecic » durdurmak » gonlu yaralı » asbest yunu » kimus » âşığa bağdad sorulmaz » akraba cıkmak » cekmek » duzletmek » bıcaklanma » gorulmek » mucevher » popularite kazanmak » nakibuleşraf » arkasınıveya peşini bırakmak » mureccah » kapıyıgostermek » gundondu » musvedde defteri » dolambac » koruklemek » ne demek » kola cıkma » zumre toplantısı » tiriti cıkmak » muco » absurt tiyatro » gunlerce » iki gozu iki ceşme ağlamak » kullanılan arac buat » pecenekce » bereket ki veya bereket versin » onune katmak » cıkınlama » iplikci » işi başından aşmak veya aşkın » durumu » secim » deli raziye gibi »

gedik_çentik hakkında da bilgi ve gedik_çentik eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gedik_çentik nedir ve gedik_çentik kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.