tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kirec fabrikası » leyleği havada gormek » gozlemek » uyku vermek veya getirmek » teşekkul etmek » cokelek » cin calığı » dunyadan haberi olmamak » calışma gezisi » cağlayan » mudrir » boynu altında kalsın » direnc » iclilik » fin hamamı » anlamaya yarayan sınama » olum » dongu » tırnakcı » bıckıcı » tepegoz » cayır guzeli » caprazlaşma » juri » hukûmet » yuzmek » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » ciğerimin koşesi » birinden buz gibi soğumak » kulfetli » şeytan cekici » jole » kotumseme » gunuleme » tat kazanmak veya tadıgelmek » carpışmak » mucadeleci » cevrelenme » bac » goğuslemek » alafranga muzik » acıklama cumlesi » cap » kamışcık » guzlek » mulk » sublimleştirme » ferz cıkmak » aynıtelden calmak » calımlanış »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.