tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cırpıvurmak » cl » uzengilenme » acısal yol » canak anten » bayraklarıacmak » puruzlu » coz » oksurtmek » goz gozu gormemek » gokce » kutleşme » cakı » corap ormek » muzminleşme » ev acmak » tıkacsız » belirten liste fihrist » gonlune dokunmak » golluk » tef calsan oynayacak » kacırmak » bahce nanesi » celişme » gecek » gocurulme » cuhcuh » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » tumen » goz onunde tutmak veya bulundu » acıkcası » kralice » kimse » kirec fabrikası » akıl akıl gel cengele takıl » ışıl kufler » gec veya gec efendim » mumteni » yururlukte kalmak » gibi işler icin beslenen memel » yureği kabarmak » kuzugobeği » guttuğum domuzu bana oğretme » tecessum etmek » torpulenme » dipcikleme » mana cıkmak » katır tepmişe donmek » iclik » mustevli »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.