tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kacık » olcekli » manzarasıolan » aktualitesini kaybetmek » elini surmemek » ici yanmak » defterini durmek » kırcıllanmak » gozunde şimşek cakmak » elden ne gelir » dolap cevirmek veya dondurmek » onemsemek » geciştirme » kin » gobek calkamak veya calkalamak » darıunundan baklava incir ağa » kut » başından gecen olağan dışıola » cizinti » yuzdurulmek » gil » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » hatim surmek » kışgunu » olu yatırım » tumsekli » tur ağac cember » citleme » golgelik » ne demek » murekkebi kurumadan bozmak » cevre yolu » lâmadan oluşmuş arasına yerle » protesto cekmek » tayyor » cirkefleşmek » emir cumlesi » kirec fabrikası » coplukculuk » guneşcavmak » sacmalamak » karşıtı » paydos borusu calmak » carşıekmeği » avcunun icinde tutmak » kulturfizik » guzleme » sidik sokturucu » duşeşatmak » turkluk bilgisi »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.