tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
defol » boğurme » muzik salonu » sacmak » muesseseleşme » ictenlikle » arasında den başka anlamıyl » babasına cekmek » kulâhlı » sarıgoz » kurklu » gectikten sonra yavru olarak d » amerika armudu » alt ust etmek » acık zaman » cevre » felemenkce » yısa beraber » canorus » yalcınlaşma » kork aprilin beşinden okuzu a » cekiş » yiğitliğe leke bok surmemek » cuceleşme » yumuşak unsuz » duz » akıntıolcer » başbaşa veya kafa kafaya verme » maddelerden oluşan varlığın he » yağlama yağı » kacacak delik aramak » gumuşletmek » ucuz etin yahnisi yavan veya t » kara cavuş » zıpcıktı » karakeci » boyu bosu devrilsin veya devri » sut dişi » tersi donmek » mubarek » capulcu » yerleştirilen demir parcası » duzeltme » gul yağcı » ağackakan » farisî » kıvanc » muftu » cevrelenmek » cıvmak »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.