tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guneşlekeleri » senyorluk » protestan » ure » uflec » merhem » dalgıc kuşu » lâfımıolur » golluk » mektep medrese gormuş » bakır calığı » yerinde su cıkmak » surtuşturme » gunahsızlık » unsuz uyumu » coreklenmek » gorevlilik » gozunden uyku akmak » akşamın işini sabaha veya yarı » mubarek gun » bulunan bolum kafa ser » korlenmek » şeytan orumceği » rolâtivite » bucurluk » daraya atmak veya cıkarmak » manikur » catallaştırmak » sumeroloji » cekiştirici » makineli tufek » organların her biri » tezkiyesini duzeltmek » arap sabunu » erketecilik etmek veya yapmak » olcek » gosterir » itibardan duşmek » onculuk » başlangıc » elin veya âlemin ağzıtorba değ » cımacı » karım koylu » guvercin » mumarese » lisan » yaz donencesi » ayağıuzengide » gorenek » gozeler arası »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.