tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
evrak cantası » teamul » kuşsutu » kaşıkcıkuşu » cukurluk » eğri bakmak veya eğri gozle ba » baskısız buyumek » teşekkur » ağzınıaramak veya yoklamak » coluk cocuk » oksuz » ulser » catılmışkirişsistemi » gormemişlik » kıskac » koreltme » onlukluk » carcur olmak » manuel » meyan koku » icilmek » dilini eşek arısısoksun » gece ucuşu » yuzu kızarmak » muzik odası » ilâclanış » markscı » cıkrık » muktesep » ağıtcı » urfa kebabı » yuz aklığıgostermek » azotolcer » dongel orucu » ı i u u » allah emeklerini eline vermesi » ictenliksiz » ve bilinc merkezlerinin bulund » ortunmek » carpılmak » gulme komşuna gelir başına » hareketlerde bulunmak » orospu boreği » gorulme » luzumsuzca » yapılan resim ve bezeme işi » azerbaycanlı » catma » cağdaşlık » cuzdan »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.