tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzey şekilleri » cırpıntı » uzatmalıcavuş » pranga kacağı » yukselme » luks » gozu almamak » kume » hukumferma » cırakma » gerilimolcer » sırtustu » zaireli » himaye etmek » hacısuya atma » yoruk cadırı » kepekci » duldul » cekeleme » tok evin ac kedisi » gosterici yardımıyla karanlık » kıyıbalıkcılığı » tulbentci » yer olcumu » eline gecmek » sut gibi » cevirici dili » arzuhâl gibi veya kadar » carpıklaştırmak » ağzından baklayıcıkarmak » cıkmalı » cezayir menekşesi » ve katımadde » pic olmak » buk » rumence » taharruşetmek » ustunseme » guvenlik vanası » gunah cıkarmak » cocuksu » şeytan elini cekmiş » sacıp savurmak » salcalamak » koken belgesi » catal kundak » gosteriş » son ses duşmesi » ince karton parcası kartvizit » alaturka bilen alaturka eser »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.