tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ovunek » başcavuş astsubay başcavuş » ceyrek son » ic cokgen » bicki » bolum » ağzınıkullanmak veya satmak » canavar duduğu » cenekli » tepeli bulbul » gorevden alınmak » borulce » uzerine yuklenmek » gonlu cokmek » lokma goz » tahammul etmek » kakınc » maddelerden oluşan varlığın he » japon denizi » oyuncak » oz dikeni » pacavra » andac » deli raziye gibi » sor » allah yapısı » turk meşesi » alp yıldızı » hukum vermek » duruma gelmek » kafasıdonmek » gecmek » nikâh duşmek » ic ısıtıcı » ağır soz » cicek acmak veya vermek » tacik » kaynatılmasıyla elde edilen ye » gunaşırı » daha bircok şeylerin yapımında » cokbilmişlik » komur kalem » suzgun » cift direkli » oruculuk » kutle » kopurmek » kulağıters taraftan gostermek » yakut » techiz etmek »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.