tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şaka iken kaka olmak veya şaka » duzelticilik » cennet okuzu » normal vucut sıcaklığı icinde » kamcılama » tepeli kostebek » sifonu cekmek veya sifon cekil » kadirîlik » olumu goze almak » catal » ciğyemedim ki karnım ağrısın » enfluanza » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » canıcanına veya icine sığmamak » isim cekimi » at » dolleme » kemane cekme » bıraktığım bıraktığı bağladığ » soz yitimi » dağsercesi » elcilik etmek veya yapmak » yonetme » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » pic » cınlatma » omursuz » penceleşme » yeniceri ağası » alt ust etmek » sacmak » alt ust etmek » yuzdurulme » rumî » gure » babasına cekmek » oyun cıkarmak » hırgur » blof » yureği yaralı » acık hava sineması » calım yemek » catal zıpkın » palavra savurmak atmak veya sı » zor alıma carpmak » samî » hint baklası » muzayaka » hint bezelyesi » ihtiyac »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.