tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kirecsizleştirme » omur surmek » ic bellek » avurt satmak veya avurt zavurt » arac » bıckıevi » ozdeşlik » cihannuma » paca gunu » gozune ilişmek » ganalı » mefruşatcı » yuh cekmek » avuc avuc » kopuk gibi » ovunme » ileri goturmek » yarayan kuru ince yaprak » duzgun » sut vermek » anadolu » buyukluk satmak » turkuculuk » acınım » teberruz ettirmek » ayağına sıcak su mu soğuk su » dokuz korun bir değneği » duzgu » cevrelenme » nilufer » orumcek kuşugiller » parmakla gosterilmek » cukur » gondolcu » rb » yukarı goğe doğru olan yanı » makam şoforu » terbiyesizlik etmek veya yapma » guneşyılı » icini bayıltmak veya kıymak » rahat doşeği » avuclamak » ciritci » iki duzlemli » nuktecilik » golge » faceta » hoyratca » gıllugiş » cokertme »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.