tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gozden uzak tutmak » kurduğu medeniyetleri kendi i » cekme » buzdurmek » culûs » unsuz uyumu » pejmurde » buyuk tovbe ayı » ceng » kralice » kacamak » tecavuz » har gur » kupleği » goze carpmak » pes perdeden konuşmak » el ermez guc yetmez » urkusuz » konclu » bir ben bir de allah bilir » cek » gunlukcu » kamcılama » cekirdeksel » satın alınan erkek kul esir » restitusyon » cepelli » kunyesini okumak » cop kovası » ekti puktuler » cozulum » akaclamak » ozleştirmeci » orneklenme » mucevherat » koruk » resim » osurgan boceği » odunsuz » umit bağlamak » tıkaclanma » fıcılamak » baklava acmak » kalp akce » haraccı » kac paralık adam veya şey » ıspanaklıborek » nobet » bir cift sozu olmak »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.