tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bolutlenme » mâni i » temerrut etmek » yaradana sığınıp bir işyapmak » patron cıkarmak » guven » mutenavip » neler de neler maydanozlu kof » yuksuk » cığa » direncsiz » cıplak at » zulfikar » dizi veya dizinin dibi » bir veya tek başına » barutcu » toskurtmek » genclik » koy ağası » fırcalık » canakcılık » candır » herkes kaşık yapar ama sapını » mudekkik » divanıhumayun » bozyuruk » universite » subjektivite » kuşcu » cok terimli » turlu turlu » aclıktan olmeyecek kadar » uvertur yapmak » arabanın on tekerleği nereden » avrupalılık » gudelemek » suluk » ciftlik » surmelemek » citi yapmak » caykızı » catıştırma » hıckırış » lâponyalı » başa gelen cekilir » fakulte » kokleştirmek » rh » hanbelî » cevre »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.