tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
denizden veya denizi gecip cay » denizguzeli » cangırtı » el cekmek » cilekci » yoneylem araştırması » recete » sucunu bağışlamak veya birinin » hoşca kal veya kalın » civilenme » her tur gosteri yapmaya uygun » cıplanma » cotuk » tahammul etmek » ce » vucut ısısı » cıkarmak » koh » gununu doldurmak » kucuk » urumek » cokca » d d » goruntuleyici » cağrıştırmak » gucenilmek » denkcilik ği » kuraso » belirten kural » universiteler arası » kokten dinci » cekme » subjektivizm » pek gozlu » işin kotusu veya fenası » duruma gelmek usanmak » cumhuriyetci » doğum kontrolu » arının yuvasına kazık veya cop » dehşete kapılmak veya duşmek » yuz tutmak » cavuşluk » alcıya almak veya koymak » yapay dolleme » tuzel » alttan gureşmek » ufuk cizgisi » bir koşeye atmak » butun butune » mustahak olmak »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.