tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
camur gibi » humanist » cadır kurmak » kopurtuş » adres bırakmak gostermek veya » cocuklaşmak » orgutlendirilmek » duğuncubaşı » nufus kaydı » yol acmak » icini bayıltmak veya kıymak » gozu onunde » gonul okşamak » cekirge » ust deri » dunyayıtutmak » lugatce » memleketcilik » kafasıdonmek » mutereddi » amerika armudu » balık kavağa cıkınca » toplu goruşme acık oturum » fiske kondurmamak veya dokundu » kul rengi » goz yummamak » gomlek » aktuel » oğrenmelik » kecimemesi » tebellur » şupheci » muşir » studyo » cok uluslu » yurumek » ceki » gostermelik » odul vermek » buzgu » catılma » yuzunu gormemek » kafayıcalıştırmak » cat pat » teşrifatcılık » cumle » kap » yumurta kapıya dayanmak veya g » ozengen » ozendirme »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.