tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
icmeler » balcak » başıdonmek » ozel ulak » burnunu cekmek » bayrakcı » cıngırakcılık » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » bir kızıbin kişi ister bir ki » seyret » bukuk » doteryum » gubrelenme » bicim » cekinmek » beklenmediği umulmadığıveya c » dolek » dişgecirememek » kısmetinde ne varsa kaşığında » İskocyalı » catıklaşmak » roportaj » ay tutulması » suvari alayı » ruştiye » kefaretini odemek » cocuk oyuncağıhâline getirmek » suc » celtikli » mudrik » kacılma » kumbet » muşareket etmek » civanpercemi » lı li lu lu » kuldoken » ozdeşleme » pecelemek » buyuk baba » oğleuzeri » falcata » su duzeyi » hucre » su uyur duşman uyumaz » suzuk » bıcak gibi » yuzune bakmaya kıyamamak veya » calık » başa gureşmek » sansualizm »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.