tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bicimdeki bolumler » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » calmak » yakacak » bulunduğu yer basamak » genc » ucra » lık lik luk luk » goruşayrılığı » kılıchane » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » golleme » yonelmeli tumlec » bilmunasebe » saatcilik » cocukluk » aluvyon » kamcılılar » olan biten veya olup biten » elde avucta bir şey kalmamak » gocurtmek » işten el cektirmek veya cektir » gelinfeneri cerasus padus » acık onerme » ortodoks » yuksek perdeden konuşmak » ictenliksizlik » musluman » uleş » direncsiz » kume kume » haric » ac ec » tunclaştırmak » ic turizm » karbon alaşımı pulat » muruvvetli » seckinler » capkınlaşma » kopekleşmek » ciftci » cengi takımı » derme catma » ic oğlanı » olgunluk cağı » caltılık » duşman ağzı » batakcılık » olan ve genellikle ulkenin baş » cecence »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.