tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mes uliyetli » akşamuzeri » cadır bezi » cıngar kopmak » e hâli » starta gecmek » centikli » ofkesi kabarmak » ucleme » guzellik malzemesi » direkci » kopekleşmek » bir deri bir kemik kalmak » muptezel » luzumsuz yere » kalbi parcalanmak » avurdu avurduna gecmek » hareketlerde bulunmak » şimşekleri ustune cekmek » kalın unlulerle art damak patl » bir işte uzluk ustalık kazanm » kuyudan adam cıkarmak » tarihe gecmek » atolye resmi » duzgulu » ustunluk derecesi » odunlemek » dunya » başbaşa veya kafa kafaya verme » calmak » durdurmak » i » yarayan cevresi oluklu kucuk » recete gibi » gosteri » yureği yanmak » beşikortusu » dumencilik » mizacgir » istatistikci » otlakcı » siyaseti ve oğretisi » kuremsi » ustune » soluğu bir yerde almak » meydan acmak » unite » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » yumruk gostermek » calmacı »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.