tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkışamamak » ic donu » koc » done done » mukemmelen » vergi kacakcılığı » şukur » kusuf » kulaclamak » gulbahar » genel goruşlu » bağlac » turkuculuk » bitumlemek » coğullaştırmak » topluluktan olan kimse » ol » cıngırdatma » gorup goreceği rahmet bu » doner ayna » dır dir dur dur tır » bir onerme sayılır cunku her » başıustunde yeri olmak » surtunmek » iz » ust kat » lugatcilik » rahatca » duzen » gurbuzluk » kacışmak » usanc getirmek » verilen genel ad afsun sihir » ettiğini bulmak veya cekmek » yurunmek » hesapcı » odemeli » cekiliş » cir » cıkık » klorurlendirme » duzelmek » boşnak » tumur » ağzından lâkırdıveya lâf almak » munazaa » gondertme » cirkefleşme » akca armudu » uzerine almak »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.