tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yukumlenme » doğaclama tiyatro » l l » carptırma » ustune sevmek » almancı » sefa veya sefalar bulduk » od kesesi » oşur » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » cıban ağırşağı » husnuniyet » isim cekimi » kacıncı » husnukuruntu » cerceve anlaşma » yuk » yonelik » cıkış » İnebolu kutuğu » gozunden kacmamak » husnuniyetle » dede dedesi koruk yer torunun » veya dokunmuşpamuktan yapılan » piknikci » rus » kenarlık » tıkaclanma » boşdonmek » ucsuz » karnızil calmak » bukulgen » yatak carşafı » gorundu sivas ın bağları » turemişsıfat » camurluk » cakıştırmak » catlak » deli gomleği » coreklenmek » cubbeci » yuru ya kulum demiş » ciltci » ormek » balcık inciri » ağzında buyumek » husnutelâkki » hasretini cekmek » umum mudurluk » kor bağırsak »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.