tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
universite » kume kume » petrolcu » onerme » soz getirmek » cay » yuzlenmek » centiklenmek » oluşturduğu demet » vekilharc » gecirilme » sırasına gore » kafasından gecirmek » mirascı » mucerret » ceteleşme » yeni eflâtunculuk » duğum » boynu armut sapına donmek » muncer » ilmuhaber » deniz altında bulunan » yuruyuşkolu » cayır otu » tum başkalaşma » duşgucu » olumlu » anketor » coluk cocuk sahibi olmak » tevzi burosu » cakaralmaz » gonul birliği » koklemek » zurriyet » sert unsuz » addan tureme fiil » dokulmek » cekmecesiz » kayışa cekmek » carliston » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » acık sarı » kılıfcı » yun » coğur » yoğurt ciceği » celişiklik » başortulu » vucut » yetenekleri gelişmemiş cocuk »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.