tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kopeğe atsan yemez » ceperli » amerikan bar » unsuz uyumu » muhurlu » acılmak » dalyan koftesi » uzun oyku » gurlemek » ciziliş » cakışma » horoz dovuşu » pirinc » yer bakır gok demir kesilmek » kacmak » coban » duşman » pur » duzletme » acmak » temayul » yuksunmek » onune cıkmak » cıkışalmak » kafa cıkışı » allah a bin şukur » sivil yonetim » aşağıyukarıyurumek » sozlendirmek » iskorbut » dârıfulful » guc birliği » tac giymek » temayul » orman koylusu » duğun hamamı » boşluk » gecimsizlik » kostumluk » cumudiye » gunindi » duzulmek » aramak » posteki saydırmak » kulâh takmak » bicme » oğurtucu » carcabuk » corapcılık » kızınıveya evlâdını dovmeyen d »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.