tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
karıncayıbile ezmemek veya inc » yumruk gostermek » tozunu almak atmak silkmek ve » yukletme » hanefîlik » mak mek » butun » fiil cekimi » hiccilik » turlu » cekimleme » ağılıbocek » cadırlı » kutuk gibi » tohmetli » sıcana donmek » şeytana kulâhıveya pabucu ters » gozu goz değil » anaclaşmak » bust » dutturu leylâ » cumle » ustune varmak » yuruyuş » sacak » ceğmel » herkesin yararlandığı » icecek suyu olmak » cevirme » gorev » yureği ferahlamak veya hafifle » domuz gibi yemek veya tıkınmak » meme sungeri » yukselme » adıdeliye cıkmak » doşeli » carpık curpuk » icmek » caktırmak » soylem » ufuruk » uruguaylı » arabist » toprak koleliği » sacık » bağlac obeği » doşek » şarapcılık » başına vur ağzından lokmasını » dortkenar »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.