tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coven » nişan yuzuğu » temerrut etmek » curutmek » felemenk » gozlemleme » catma » yahudi arapcası » gecim » etcil » surgun » aksoğut » korle yatan şaşıkalkar » gosterilen » cayan » icli » benzi kul gibi olmak » basıncolcer » yararlanarak yasalar cıkarmaya » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » cekme » suya gostermek » cırptırma » mutebaki » bıckın » cangal » cıkmak » baştan kalmışveya kalma » kıraclaşmak » goz bilimi » munazara » ici gecmek » yun » cap » japon armudu » duzmek » cek » loca » cetrefilleşme » struktur » inmek » okuz » super fostat » psikolojizm » gocucu » ciceklenmek » camaşır ertesi olmak » m » gocermek » uzum pekmezi »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.