tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
culcu » cizilmek » duşurme » calarma » goz doyurmak » kurduğu medeniyetleri kendi i » timus » bıyık altından gulmek » gunu dolmak » guneşcarpmak » olarak belirtilmişbicimi sıyg » başmurettiplik » bıckıtozu » lubnanlı » pencesine duşmek » ya ya » goğus hastalığı » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kimse » pabuc kadar dili olmak » cizici » uşume » bicenek » sicilyalı » alcarak » ozgulluk » cilek receli » gayrimutecanis » ne âlemde » l » lig » mutenakız » gubreleme » orneksemek » meydana cıkarmak » canavar duduğu » ceper » olumlu tumce » pay bicmek » veya ozel kuruluşlarca odenen » uzerine almak » ufunet » al veya kanlı gomlek gizleneme » zulâl » zebunkuş » acık sarı » ultramodern » canına tak demek veya etmek » petek goz » yuz »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.