tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fırcalatma » orgutlenme » multipleks » telefon etmek veya acmak » derdine duşmek » hava acmak veya acılmak » teveccuh etmek » gecenek » cayır peyniri » olcusuz » telgraf uslûbu » arkada kalanlar veya arkadakil » kancıkca » hareket » puskurtme » mubadil » bıcak » acık sozluluk » gok evi » cat pat » gozune batmak » belirsiz gecmiş » bulanıkca » durum » hayvan derisi » arac » serceden korkan darıekmez » tıpıştıpışyurumek » duşurulmek » cemkirmek » al gulum ver gulum » hristiyanlaştırma » avanakca » guneşlenmek » ne imiş » mercimek kofte » şoyle bir » unsuz duşmesi » ustune toz kondurmamak » vahdetivucut » tefe koymak veya tefe koyup ca » şımarıkca » tahavvul » yaka paca goturmek » şovalyece » cekiştirme » girdisi cıktısı » parmak uzumu » arafatta soyulmuşhacıya donmek » kok komuru »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.