tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozyaşıbezleri » anlam kotuleşmesi » maatteessuf » tartışma yapılan » sut kuzusu » terettup etmek » şıraolcer » kulağıkirişte veya tetikte olm » carpışmak » colleştirme » soze karışmak » sacak kok » gunluk » alcaltı » oğleustu » acık soylemek » haddeden gecirmek » tavşana kac tazıya tut demek » uretmek zihnî yetiler oluştur » hâşâ summe hâşâ » te » usculuk » orgulu » dekartcılık » muft » subjektivizm » ici titremek veya titrememek » duşundeş » ha babam veya ha babam ha » yuzlenme » lâzca » goğem » goruntuleme » bugunku gunde » ruzgâr tutmak veya tutmamak » ağac balı » calyaka etmek » bektaşî uzumu » sabahlar hayrolsun » suya goturup susuz getirir » bortuk » koprulenmek » alt ust » kufretmek » on alım hakkı » tekâmul etmek » toplumsal butunleşme » defter acmak » gıllugişsiz » gomuş »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.