tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozleri takılıp kalmak » gecende » katresi kalmadıveya katresi yo » tepeden tırnağa suzmek » sungu » orneğini almak » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » soz sozu acmak » catık yuz » sozu gecmek » sokup atmak » ilkoğretim » cikolata yapan veya satan kims » takla bocekleri » kafasıorumcekli » ortaya surulmek » şeylerden her biri tabaka » allah ınıseversen » cucuklenmek » catır catır » mık mik muk muk » at gozluğu » sokuk » gonendirilme » goz » gosteri » nacar kalmak » yarayan kuru ince yaprak » namutenahilik » kopoğluluk » goynuk » oyun » keli koru toplamak » van kedisi » coz » celik kalemi » rotar » n » duzenleme ve filme aktarma işi » kucuk minder » elekten gecirmek » zuluf » badem ici » curuk » cay saati » uzun lâfın veya sozun kısası » naldoken » yurek burkmak » ozdeşlik » coğaltım »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.