tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kulyuc » hasatcı » bayrakcı » icerleyiş » bir yapının temeline konan taş » ağzının payınıveya olcusunu ve » verilen unvan » cift sayı » birleşik cumle » guvence vermek » teşkilâtıesasiye kanunu » kul olmak » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » tup gecit » kopruleniş » kacırma » taylorculuk » gıllugişsiz » gucluğu veya guclukleri yenme » kaşıkcın » ciceklik » karda yuruyup gezip izini bell » tesettur etmek » fluor » koken belgesi » tecerrut » albumin işeme » ovunc » caycı » iğne yutmuşite veya maymuna do » uğur bocekleri » muttefikan » allah ovmuşde yaratmış » suyunu cekmek » ağac mantarı » dondurup dolaştırmak » alcak gerilim » turşuya donmek » yumuşak yuzlu » gulerim veya guleyim bari » gecmişzaman » kopuk gibi » yer cekimi » mulhakat » başlangıc » turetme eki » bir veya tek başına » patlangac » cokuş » taşkure »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.