tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
haric » echel » ustune oturmak » gensoru onergesi » felc olmak » kat î olarak » unvanı » manyakca » figuran » olumsuz » karadeniz de gemilerin mi batt » gul gibi » sulûk etmek » muzik market » calkalamak » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » rolâtif » kulâh giydirmek » alıcıyonetmeni » pastırmasınıcıkarmak » tarikatcı » donumluk » yalınc » sebat etmek veya gostermek » ozgunluk » hukûmet kapısı » iştah acmak » yenilir veya yenir yutulur şey » sazlısozlu » on secim » cumle » ic cekmek » parca » olgun » nitelikli işci » yureğinin yağıveya yağları eri » atma recep din kardeşiyiz » canıcıkmak » allah » cicek sapı » hint hıyarı » ispenc » oğretmen evi » gucumsemek » ic yarıcap » değnekcilik » yeni gercekci » uretimlik » kuştuyu gibi » cemberlenme »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.