tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucucu » gorunmez kaza » tarih oncesi » sudan tavuğu » calmak » uretilmek » capaklı » unlenmek » cift surmek » dunyadan elini eteğini cekmek » katlanır taşınır cerceveli pe » vazgecme » cıban ağırşağı » gecmek » frenk menekşesi » odevlendirilme » olu gibi » yonelim » lop » korkusuz iyi dovuşen kendine » sacıtopuklarınıdovmek » duşundurme » suclandırılma » klorurleştirmek » donmek » gelsin veya gelsin gitsi » olmez otu » curukluk » cıt yok » buyutulme » tropikal bolge » olum allah ın emri » kuyruksuren » gozu keskin » bağdad ıtamir etmek » donmek » viraneye cevirmek » denize dokmek » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » nasihatci » hafifletici sebep bi » uvendire » beyin ucgeni » divanıhumayun » cokertme » ustelik » lâf yok » cocukluk etmek » kopuleme » anasınıeşek kovalasın »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.