tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tişort » radyator » munazara » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » işmar etmek veya gecmek » sr » mechulât » vus at » keci » tel civi » obek » nesne » de » hucum etmek » soz varlığı » meydan acmak » su boceği » koşe rafı » cıkmak » celikleme » cengilik » guneşyanığı » fiil koku » cultar » bilinc » katalizor » kıyamet gibi veya kıyamet kada » olcusuz » politika gutmek » kurekci » ahıska turkleri » alcılatma » acıklaşmak » romanoloji » comlekcilik » gulucuk » ciğkacmak veya duşmek » guzelleştirilme » gunlemek » germanist » kullanılan yapma yuz » cini murekkebi » ruyet » ayak cekmek » dumanıustunde » boy gostermek » buyukce » tadıgitmek veya kacmak » duzenlemek » onde gelmek »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.