tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozlerine uyku girmemek veya g » nasır bağlamak veya tutmak » guneşgunu » tutamaclı » yuzu gozu acılmak » haraccılık » goklere cıkarmak » mudafaa » vukelâ » belgegecer » oncel belirleme » cocuk yuvası » cekimsiz » cekirdekten yetişme » ayağının turabıolmak » başıcekmek » bektaşî uzumu » fırıldakcı » cekmek » ince karton parcası kartvizit » bocul bocul » nakzen gormek » yuzunun akıile cıkmak » renkli element kısaltmasıcu » celiksi » muştereken » omur surmek » ayağıuzengide » bıckı » kerpicci » uc gunluk omur » kulunu savurmak » gozunu sevdiğim » ic gecirmek » dansozluk » ozumleme » alcalış » ejektor » guneşsutu » arışların arasından gecirmeye » odenti » tecrubeli » guzergâh » dunyayıtutmak » mak mek » husnuyusuf » majuskul » bakar mısınız » likor » turunu miktarınıgosteren cize »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.