tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ticanîlik » yazı » tup gaz » hayrulhalef » eline duşmek » kucukleşmek » an aneci » cember cevirmek » tesellum » palyacoluk » muşahede » bukulgen » tup gecit » millî huviyet » kacmak » zac yağı » hint darısı » dort ustu murat ustu » maraşdondurması » onel » folk muziği » gudukleşmek » kamışatmak veya koymak » bicilmek » ordunun hareketlerini duşmanda » ne dese beğenirsin » sulfurlemek » gulistan » suzek » murebbiye » bahce domatesi » tecennun etmek » dokuman » cenesiz » veya ağzının icine bakmak » cerceveleme » depara gecmek » bolmek » meydana cıkarmak » terettup etmek » orta hizmetcisi » kolektor » polemiğe girmek veya girişmek » cıkarmak » selâmunaleykum kor kadı » muhafaza etmek veya edilmek » can ciceğigiller » gobeği sokakta kesilmiş » tesisatcılık » bolu »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.