tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
comaklama » ozetlemek » oluşturduğu tuzel varlık » cizme » nukleoprotein » col » metafizikci » sukût ikrardan gelir » elek » kopekkuyruğu » yan cizmek » bahsi gecmek » yuz geri etmek » aracılığıyla duymak değmek e » mueccel » susen » uc başlı » fusunkâr » surtuşme » cemenlemek » zevzekce » memleketcilik » sacak kok » karman corman olmak » muallâkta olmak veya muallâkta » bulunan iki dairesinden her bi » lvendula staechas » boğaya cekmek » bronşcuk » cağla » onune gecmek onune gecmek » sondurulmesine yardım eden kim » duşurmek » medica » gozlemecilik » terzi cırağı » ibrikci » dârıdunya » cekicleme » cekme » yer yarılıp icine girmek veya » sozde kalmak » cobanduduğu » sacınısupurge etmek » lâckalaşmak » muhafazakâr » karşılığında cinsel ilişkide b » sırplık » eroscu » doşeyici »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.