tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nabzınıyoklamak veya nabız yok » multefit » sebep olan fiziksel enerji ha » bombardıman ucağı » canak » rest cekmek » orakcı » calcene » geciştirmek » yargıusulu » guvenoyu » calmak » kokleştirmek » tırnaklarınısokmek » eşyanın yapımında kullanılan b » durum durum » onlenme » kucuk minder » gecmek » ruhunda guneşacmak » sabahın korunde » niyetci » madde » takdim edilmek veya olunmak » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » buyuleyici ozellik » al » kecileşmek » urkeklik » ucgen » korletmek » huseynî » tenkitci » kokusunu veya koku almak veya » eteğine duşmek veya sarılmak » kuflu » dokuntu » sonradan gormelik » bicimlerini belirleyen ana oze » acıortay » ucup gitmek » hazır bulunmak veya olmak » mudrir » surucu belgesi » goz onune getirmek » tazallum » macar biberi » capalı » bulamac » kat iyet »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.