tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş-eş-anlamlısı

geniş-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
beyninde şimşekler cakmak » karşılama toreni » tekâmul » uzunlamasına acılan oyuk » basitce » golge balığı » bahce » bolşevizm » donme ekseni » cıkarınıtepmek » kurşun dokmek » cığırtmacı » guclu » gorevden alınmak » tedahulde kalmak » guğum » descartes cılık » gecirmek » reaktor » gozetime almak » capalatma » sanatı » koselik » secim yasağı » maddelerden oluşan varlığın he » kalvencilik » sofra veya sofrayı kaldırmak v » ağaclaşma » arada cıkarmak » lehceci » kolcer » suslu uslûp » cektiri » bucurluk » dipcik » frenk cileği » şoyle boyle » evc » yore » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » toplu goruşme acık oturum » gunluk » kol kanat olmak veya germek » cevirmek » sarılgan govde » komurluk » girintili yer » kalıplarla desen yapılmışbez » yukseltmek » cift vuruş »

geniş-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş-eş-anlamlısı nedir ve geniş-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.