tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hucum » skoc » ay cekirdeği » kume » cayır » goz değmek » pek yuzlu » yuruyuş » cullanma » meridyen duzlemi » tedahulde kalmak » soz almak » buzuk » orta cağfelsefesi » merkeziyetcilik » surumek » odemek » sarıkcı » soyletmek » muşterek » koklemek » yoneylem » sıcan » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » bula bula bunu onu bir şeyi » gecişhakkı » tarih oncesi » ic guveysi » buyulu » neme yonelim » iceri » borc yiyen kesesinden yer » munadi » ortopedi uzmanı » ocakcı » şeyhulislâm kapısı » denizcakısı » turşusu cıkmak » ilâcsızlık » duma » calkayış » allah emeklerini eline vermesi » alışkılarının butunu » başa gelen cekilir » dukkâncı » catlamak » yerin dibine gecmek batmak vey » mestcilik » cizecek » yuzuculuk »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.