tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bulbulu altın kafese koymuşlar » te » dunyasından gecmek » domates salcası » hatırlatmak » cocuk duşurmek » o kapımahalle senin bu kapımah » ettirgen catı » cıkar budak » kayıkcı » hasanpaşa koftesi » nasranî » goruşmek » daussıla » ayıbınıyuzune vurmak » ozellik başkalık fark » sutu bozuk » yuceltme » bıckınlaşma » dala cıka » toplandığıbolum » culluk » kıc » yuruyuşyapmak » ciftlik » c » gozu dumanlanmak » donuşlu catı » tacsız » cokca » cicekci esnafı » kuf bağlamak veya tutmak » otobusculuk » bıcak kemiğe dayanmak » ağır kure » kacırış » lâfımıolur » oz dikeni » r r » guneydoğu » donuşum » orselemek » allah omurler versin » bayram değil seyran değil en » berat gecesi » cucuk » karnından konuşmak veya soylem » temizlemek » pluralist » cokme »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.