tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kılcıksız » gercekleştirilme » cokbilmişlik taslamak » aklıcıkmak » surundurmek » pratik kuramsal karşıtı » carice » ceper » kesip bicmek » yivacar » guzellik malzemesi » cekimsiz » calcenelik » borcluluk » doğru cıkmak » sutsuz » eşgudumcu » kotulukculuk » tl » koşebent » cekim » eğik duzlem » tutac » kunguldeme » sondurme » uyelik dondurmak » munasebetli » taşkure » cift surmek » astığıastık kestiği kestik » osmanlıcacılık » cıngıraklı » gonlune gore » şovalyelik » tarafından başkasına verilmesi » sucunu bağışlamak veya birinin » olmez cicek » gucluğu veya guclukleri yenme » su gibi olmak » yıllık ve otsu bir bitki convo » zuhre » ici icine gecmek » istihrac etmek » yumurta kapıya dayanmak veya g » cığırtkan » gonlu bulanmak » eğri bakmak veya eğri gozle ba » ic gezegen » cırak etmek » goz merceği »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.