tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
caprazlama » moskof » karıncayıbile ezmemek veya inc » dikec » caplamak » mulhit » sondurmek » odeşmek » ic cokgen » sovgu » pacoz » sacına sakalına kar yağmak » rehavet cokmek veya basmak » ceset » ustupu » coğalış » bîcarelik » bicimdeki bolumler » kamu duzeni » boya cekmek » ortmek » ar » cağırıcı » toskurtmek » ilişkilerin butunu iktisat » dokulmek » ardından veya arkasından atlık » cuvalcı » uvendire » gonlunce » şer î » sayac » cay kaşığı » guc birliği » alcılı » i » heple hic ilkesi » gurul gurul » carpıntısıtutmak » yuzu yere gelmek gecmek veya y » tink tank » goreceli » korece » tume varım » teller takmak veya tel takınma » turnagozu » cozulmek » başıdinc » otre » ceteleştirmek »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.