tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duğuncu » şal orneği » ağzından girip burnundan cıkma » den yana » bilek gureşi » turunu miktarınıgosteren cize » yemeden icmeden » yârdan mıgecersin serden mi » gulme » ozelleşme » yorgan gitti kavga bitti » cocuk dunyaya getirmek » gecgec » munekkitlik » capraz » bilgic » yalıcapkınıgiller » nacar kalmak » şovalyelik » yularıele vermek veya yularıka » sağlam kazığa veya sağlama bağ » coban boreği » uye » gece ucuşu » cağrışımcılık » ozgurleşmek » bukmek » iyi gozle bakmamak » adıkotuye cıkmak » komurlu » batakcılık » otucu » cıkarma birliği » pacavra » mısır fulu » goz ucuyla gormek » immunoloji » haber gecmek » mubalâğa etmek » gocebelik » gunluk » kulâh » iskeletli hayvan corallium rub » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » tezahurat » kayakcılık » pacarız » capak » surtulmek » cakır cukur »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.