tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cırakman » yakasız gomlek » maz mez » sacaklanmak » surutme » cıban ağırşağı » minareyi calan kılıfınıhazırla » hazırlık donemi » kullanılan yapma yuz » carpım » z » kâkullu » dort işlem » munfesih » ozenmek » comeltme » zararına kazanc sağlamak » maddelerden oluşan varlığın he » tel cekmek » acelya » tacsız » kurekcilik » cektirmek » uleştirilme » boluntu » cepellilik » sutune havale etmek » sovdurme » astsubay cavuş » mutezayit » direncli » gunu birlik » elini sallasa ellisi başınısal » kollarından birinin başında bu » duzenlenmek » kotumserleşmek » puan almak veya kazanmak » olum kalım savaşı » uzengi taşı » uzum » gucuk » kazan biri kepce » acından olmek » muhur kazmak » dilenci canağı » cuş » purceksiz » comertleşme » bahcesi » butunlenme »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.