tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tersi donmek » dovmecilik » dil oğretimi » bilgic » adam icine karışmak » bağcubuğu » ve katımadde » icki masası » fır donmek » bir avuc » lektorluk » gozeneksizlik » alcaltıcı » sut kuzusu » birbiriyle karşılaşmak birbir » angstrom » duğun değil bayram değil eni » ozelleşme » kotuleşmek » tarla acmak » goğerti » tecessus » olmezleştirme » cicek » sut vermek » tertipci » cucuk » sert unsuz » dondurmek » cevrim » oruk » ulen » gunbegun » zevzekce » ackılatmak » zerduştî » kufelik » suclandırma » zırva tevil goturmez » zam gormek » toskurmek » alt cene » sacına sakalına kar yağmak » carşaflı » kavurmak işi yapılmak » olumsuzleşme » karanlığıdeşmek veya yırtmak » prosedur » yureğine su serpmek » mongolist »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.