tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
başıdonmek » cirozluk » pomak » ki » bal ozu » yaka bir tarafta paca bir tar » mulâki » formul » deve kuşu gibi yuke gelince ku » olmayan bağımsız hur » av donemi » gunuleme » dişunsuzu » toz pembe gormek » gorunmez kaza » goyunmek » ozel hayat » cıktı » uvez » dilini eşek arısısoksun » cekmek » ilâclanmak » derecedeki yol yan yol » omrumun varı » dualist » sınıkcılık » ağaclık » sendikacılık yapan kimse » denli densiz soz soylemek » cuceleşmek » kalıpcı » kacmak » yeni eflâtunculuk » tulum cıkmak » cekmek » sacmalaşmak » parcalara verilen ad » gungormuş » olcusuz » gumul » dolmuşculuk » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cayırsız » kok » bicimsizleşme » duşuncesizlik » bîilâc » acar » cilek receli » kusmek »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.