tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
barcak » gulunmek » gobek havası » gecmek » ağaclaşmak » celmelemek » ara secim » catal » kukremek » kızık » cevirgec » mehtaba cıkmak » elektrikci » goze diken olmak » calışma gunu » sağgoru » cap » cavuşkuşu » organizmaların oluşturduğu bir » dunyayıanlamak » nufuz etmek » kor » vergi mukellefi » kısa omurlu » ihaleye cıkarılmak » politika gutmek » yazı tebliğ tebligat » goz merceği » nufus yoğunluğu » muhimseme » bağcubuğu » cilsiz » kırpıntıbohcası » cark etmek » cokculuk » fıstıkcı » yureği yanmak » kucumseme » parazit » balıkcıl » kullanılan cihaz » mana cıkmak » erosculuk » nufuzsuz » gozlemlemek » secim yasağı » muhimsemezlik » fiil koku » tersine donmek » inmek »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.