tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yarıklardan her biri » canıağzına veya boğazına gelme » puskullu » sozlu » agrostemmagithago » inmek » bitkisi gossypium » canın isterse » cevre sağlığı » namus sozu » dokum » akma hancer » ustune toz kondurmamak » unc » koltukcu » kul coreği » gelmeyen veya gelip de kıtalar » yuzmek » taammut » surucul » kâğıtcı » kokleme » gunleme » kursu hocası » başkıc vurmak » ay donumu » ev acmak » orulu olmak » kundeleme » catlayış » tebaruz » koturum olmak veya kalmak » caldırılma » kullanılan mutfak âleti » secicilik » kompresor » da de ta te » kalburustune gelmek veya kalbu » onerge vermek » huccet » kece kulâh olmak » nufus kutuğu » el pence divan durmak » konukculuk » kalburdan gecirmek » kor kaya » umitli » suzucu » cift kapı » lektorluk »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.