tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pirinc unu » muhammedî » hoykurmek » tereddut etmek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » ul » fırca gibi » ağırlık basmak veya cokmek » catallaşmak » cıkışbelgesi » gozu yememek » otlakcılık » cokkunluk » canak » buyuturluk » calım » nuksetmek » muessiriyet » sandıktan cıkmak » opucuk kondurmak » caşıt » busbutun » karantina suresi » alavere dalavere yapmak veya c » nın resmidir » sacılma » doldurdukları rengi beyazdan » beneklerle orten asklımantar » ac goz » oğul cıkarmak » uşutucu » yukletmek » akıldan cıkmak » sozleşme » addan tureme fiil » dubeş » orta oğrenim » derdini deşmek veya depreştirm » piyasaya duşmek » lâcka etmek » duze inmek » hic değilse veya hic olmazsa » cıkmak » curuf » ucgensel bolge » acık » komurleştiriş » gecer » molekul » guguk gibi kalmak veya oturmak »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.