tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kok boyası » kapıcuhadarı » feragat gostermek » yuklem obeği » suruden ayrılan koyunu veya ku » mizac » osmanlıturkcesi » gozlem » teneffus » hukme varmak » enayi dumbeleği » ici bulanmak » ozezerlik » orgu » coğaltım » ceyrek » multefit » goz hapsi » kıptî » calışma » nuksetmek » ucunu kacırmak » yazboz tahtasına cevirmek » al veya kanlı gomlek gizleneme » apoletleri sokulmek » emek cekmek » sonmek » sucustu » yerlere gecmek » cemaat ne kadar cok olsa veya » gonul acmak » carıklıerkânıharp » duztaban » sumbulî » hor bakmak veya gormek » eğri buğru » ankara kecisi » cıkmalıtamlama » kimse » ayrac acmak » gun ciceği » sepetci » musamere » murtet » akla karayısecmek » edilgen catı » bir değer karşılığında birinin » kılcık » arabist » turlu turlu »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.