tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cicek boyası » sıvıolcer » uzerinde pas oluşmak » saltcılık » y y » plâkcılık » goz gozu gormemek » kun » onemseyiş » ec » rivayet olunmak veya edilmek » gozunde şimşek cakmak » bir yapının temeline konan taş » gozetmen » ım » puskul kuyruklular » gevrekcilik » cadırcılık » tuydurme » kucuk capta » tanrıca » az gormek » duzmek » can başına sıcramak » bir gomlek aşağı » elde avucta bir şey kalmamak » dili bir karışdışarıcıkmak vey » tadilât etmek veya yapmak » kapakcık » meskût gecmek » dokumasıolan » ayakuzeri » dort gozle beklemek veya bakma » yuz geri etmek » kuf » goz sevdası » suzek » iş arî » acılmak » kokain cıkarılan en cok peru » ozdeş » uzme » muş » icecek » celim » burokrasi » sundurme » gumuşî » cağrı » unletme »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.