tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kelepce » iki el bir başicin » hicleştirmek » citi yapmak » bac » bağbahce » capar » eceliyle olmek » cevrecilik » mutekâmil » gonlunu yaralamak » cek valf » kedi gibi dort ayak uzerine du » une kavuşmak » of » dillerde dolaşmak veya gezmek » sozu ağzına tıkamak » uye aidatı » alcaklaştırma » menekşe gozlu » uncu » kafasından gecirmek » dort » mueccel » rutbe » pusursuz » gozde » luks » catışma » supermarketci » kandil gunu » cekicleme » muhur mumu » eli boşcıkmak » zararlıcıkmak » cengel iğnesi » cokertme » cıkarılmak » melâmî » emec » kazaya rıza gostermek » cevre kirliliği » sıcaklıkolcer » zararına kazanc sağlamak » aptal yerine koymak veya koyul » ozendirmek » cin anasonu » oğle vakti » elaman cekmek » boşboğur »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.