tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ad cekmeye girmek » ustune basmak » olumu op » alcalış » kulfet » kukurtlemek » mehter yuruyuşu » karşılığında cinsel ilişkide b » goruş » oturmek » catık cehre » zararına kazanc sağlamak » duz yuzeylerden her biri » kor ocak » donuna kacırmak » boşsoz » candı » cekirdekten yetişme » calık » her ne ise veya her neyse » aclık » cıkmak » gocucu » bıckı » bruksel lâhanası » cekilmek » deniz veya hava savaşınıyonetm » olumune susamak veya olume koş » gozu su icmemek » yatcı » nubuvvet » ozel kesim » ilâhiyatcı » tumbek » canlılara yaşama ortamısağlaya » mal muduru » kırkından sonra saz calmak » cemberletme » kazın ayağıoyle değil » acılama » halic » kutleştirme » icin » kaplan bocekler » şobiyet » dondurulan ince uzun ışık ara » duzlenme » cakışmalı » cantalı » muteharrik »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.