tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suslenmek » başa gureşmek » duz yuzeylerden her biri » okseye basmak » mustemleke » tefekkure dalmak » amaclılık » acık bolge » koprulenme » on belirti » koceklik » kirecleme » nutuk atmak veya cekmek » coluk cocuk » yuksek lisans » gorme acısı » dunyanın tadınıcıkarmak » acığa vurmak » tahammur » arpa boyu kadar gitmek veya yo » yonelmek » gulmece » gok bilimci » bornova misketi » cocuklaştırmak » curuk veya curuğe cıkmak » acem halayı » elini belli etmek veya gosterm » statu » surduruş » bekâr kalmak veya yaşamak » eli acık » u » namertce » ic su » sacık » cıkış » her ne ise veya her neyse » perdrix » tefekkur » ceper » sual acmak » sarnıc » carpmak » mevlâ » celişme » sutre » acık cek » acmak » koturum »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.