tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucucu » servis asansoru » uzgu » goruşbirliği » kopurmek » dolut » bocek kabuğu » calımlıcalımlı » aracsızlık » gormemezlikten gelmek » yokcu » gibi işler icin beslenen memel » koleleştirmek » yaylar uzerinde hareket etmek » balkar » paraşutlu » gosterici yardımıyla karanlık » kanavice » tekellum » buğemek » kostekleme » isparta halısı » uzerinde » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » başrejisorluk » goz doldurmak » dalınc » gurbete cıkmak » oğut » kirecsizlenme » icin » ciziktirmek » emekci » genişunlu » ulfet » hesap ozeti » zararlıcıkmak » dudukleme » kampcılık » sır vermek veya sızdırmak » dokuntu » su goturur yeri olmamak » akşamın işini sabaha veya yarı » moskofluk » guveyi girmek » catışma » bolunme » tunclamak » anasınıeşek kovalasın » at var meydan yok »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.