tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
caylık » beliren olumle sonuclanan has » duş » yok etmek » tesellum » tan ağarmak veya atmak » kalifiye işci » oğutme haznesi » cok gozeli » hanumanınıyıkmak » el etek opmek » duzluk » durdurmak » gonlu zengin » guzel duyuculuk » metal parca » celen » duzenleşik » ortodoksluk » divance » muhre » duşunme » olan boceklere verilen genel a » gelişiguzel » ic » mahmur ciceği » buyuk elcilik » meş ale » icinden cıkmak » gorev alan ic salgıda salgıla » cenileme » cenilemek » cift cinsellik » futur getirmek » ruh kazandırmak veya vermek » cengucegane » cokuşmek » oğleustu » iskorbut » sozsuz calınan parca » yularıele vermek veya yularıka » teamul » su dokunmek » aklına takmak veya aklınıtakma » nb » cemaziyulâhır » sevincli » hukumranlık » genclik » duzenlemek »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.