tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
secmek » oksuz kalmak » neci oluyor » kor dovuşu » takallus » urkutmek » cicek durbunu » tokezlenme » gorevden alınmak » başak » mel unca » celik parca » cıkarınıtepmek » olcunmek » kur acı » yuzbeyuz » beşeriyetcilik » korler mahallesinde ayna satma » tel civi » yenidunya » luzumsuz adam » sorulu gorunum » munazara » muştak » eli kolu bağlıkalmak veya durm » tercume etmek » ciğerimin koşesi » antrenor » ucu bucağıolmamak veya gorunme » cerci » kucuk » afganlı » bol kepce » orselemek » gonderici » uzuntulu » kalvenizm » caylı » bolmek » cakmağıolmayan » dunur » kukurt » dokmek » olumsuz tumce » okuz gibi bakmak » bulunan bolum kafa ser » dini butun » donekce » temize cıkmak » şolen »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.