tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ince karton parcası kartvizit » yasakcı » etiketci » karikaturleştirmek » bicilmek » kok » şumul » taşcıl » puskurtucu » cınlayış » kendi icine cekilmek » icin icin gulmek veya gulumsem » araştırılabilen olculebilen » alcaltmak » gucluk » yaşam oykusu » namerde muhtac olmak veya name » sovuş » andac » ozden » kralice » bir veya tek başına » ruhu bile duymamak » kopek uzumu » lâcin » ağıtcılık » tez vakitte veya zamanda » ors » butce acığı » dingo nun ahırı » aklının koşesinden gecmemek » kapalıyuzme havuzu » av donemi » borclu olmez benzi sararır » sudan cıkmışbalığa donmek » trompetci » yuz » piclik » ar er » nufus memurluğu » oğretilme » genişzaman gorunumu » curukluk » sabahcı » gonlu celinmek » amerika armudu » başınıdondurmek » calgıcıbocek » citlemek » veya dokunmuşpamuktan yapılan »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.