tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
amasımamasıyok » cozdurme » koşe donmeci » ne cıkar » cıldırmak » mart kapıdan baktırır kazma k » ciceklik » ustluk » cozumlemek » ilâclamak » parcalatma » sungerleşme » borc gırtlağına cıkmak » tribun » gonul koymak » kan govdeyi goturmek » urkmek » saik » camurlanma » tehevvur » gunun adamı » parmağınıyaranın uzerine basma » muşahede » mana cıkmak » cam goz » kucaktan kucağa dolaşmak veya » ceşitkenar ucgen » kucuk kopru » kirec sondurmek » oğut » carıklık » cakın » ıslahatcı » suzgec » carpıntı » yan gelip oturmak veya yatmak » hacet gormek » soze son vermek » canıcıksın » canavar duduğu » kavga cıkarmak » gunah işlemek » civiletme » rus » guveyi girmek » tehaluf » yuz suyu dokmek » hareket » kucuk sakarca » cetele cekmek veya tutmak »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.