tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
juri » bicimi » emlâkcilik » vurgun veya vurgunu vurmak » arpcı » carpıtmak » âşığa bağdad sorulmaz » cullukgiller » lâyık gormek » guzel yazısanatı » sublimleştirmek » ucak alanı » cıkarmak » yonetmen yardımcısı » dunya malı » buyuk elcilik » yurt ici » of cekmek » hareket » alcaltı » gayret gostermek » once » goz merceği » suve » olduruş » cağlama » cokuş » ici surmek » gonul acmak » muhurculuk » cipilti » musekkin » kac zamandır » temeyyuz » pejmurdelik » bicim almak » olayı » cokel » el arıduşman gayreti » duğun » ad cekmeye girmek » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » yuzunden okumak » mercimek corbası » cizgi » bir koşeye koymak » oluşturduğu donme eğrim cevr » sanat enstitusu » mutekellim » ahıra cevirmek »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.