tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cayırlık » cağırtkan » oz dışı » basmak » varoluşculuk » gucleşmek » cizecek » cit » ite ot ata et vermek » cem an » muritlik » kap » korleştiriş » doner ayna » sureti haktan gorunmek » karekok almak » ici kalkmak veya kabarmak » cekimli fiil » bulgarca » sussuz » cobaniğnesi » suc aleti » civitli » yureği titremek » gorevdaş » carice » allah utandırmasın » centiklenmek » gonderli » murekkebi kurumadan bozmak » ceteleştirme » cozulme » işine bak » yuz vermek » kanlıbıcaklıolmak » camgiller » ne olur veya ne olursun ne ol » coğul eki » ucerli » bilincsiz » gulculuk » hodukleşmek » buz » kosnul » one surmek » calım atmak veya yapmak » yon » gule gule » iplikcilik » carpılmak »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.