tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duğumlenme » zac » turel » cokturme havuzu » uzerine gelen duvar ağırlıklar » canım » torensel » cakın » cekek » cocuk dili » suclu olmak » mutehassis etmek » cıpır » kavukcu » kapanmak ortulmek » acıkgoz » aşcı » gayret gostermek » elini eteğini cekmek veya kesm » garip kuşun yuvasınıallah yapa » iciş » ağzına bir parmak bal calmak » yuklenmek » celebi » surmelemek » curuk » palyaco gibi » bitum » kadayıfcılık » hışırıcıkmak » cene yarıştırma » cam sakızı » can cekişmek » temize cekmek » sut kuzusu » cakışık » curuk iş » dokuntu » vucuttan duşmek » yağma hasan ın boreği » mulhit » ezrail » kureme » yuz yuze gelmek » tazallum temek » unvanı » bir dirhem et bin ayıp orter » n n » bazice » kelle kulak yerinde olmak »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.