tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için geniş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
supurgelik » bitmez tukenmez veya bitip tuk » pic sinek » yurukluk » ramazan bayramı » dumen boğazı » ici dışıbir » koroğlu » sıfat fiil » iğne deliğinden hindistan ısey » cerceveleme » yuzsuzleştirme » golgesinden korkmak » yuksek yaylak » kapısıacık » iskeletli hayvan corallium rub » bıcak gibi saplanmak » cubuklama » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » cemaat ne kadar cok olsa veya » oğretilerin genel adı usculuk » coğur » allah esirgesin veya saklasın » tatar ağası posta gorevi yapan » rivayet olunmak veya edilmek » unlenmek » museddes » cocuk bahcesi » gorunmek » cıkarmak » goz ucuyla suzmek » ucluk » mustemleke » oynama » asansorcu » aşağıkalır yeri veya yanı yok » koşeklemek » guneşletme » biyokatalizor » yukac » cıt yok » ustune varmak » ney uflemek veya ufurmek » eğitim donemi » bruksel lâhanası » hareket » surtuşme » cıra » amator » fır donmek »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.