tdk sözlük TDK Sözlük

 

geniş kelimesinin eş anlamlısı

geniş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • geniş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz geniş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük geniş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cocuk oyuncağı » gozunun icine baka baka » azrail e bir can borcu olmak v » un » sacmalaşmak » oz » yetenek ve genel gidişdurumlar » elden kacmak » zengin arabasınıdağdan aşırır » kafasıdonmek » bildirim odencesi » mubadele etmek » tabutuvan » macun cekmek » calışma » guc kazanmak icin calışmaya ar » sabahıbulmak veya etmek » cenesi acılmak » horozdan kacmak » cingene parası » soz acmak » uykusu kacmak » olcek cizgisi » curmumeşhut » cifte dalmak » topluluğu » goz gore gore » duzeltme » hareket » muduriyet » haber bulteni » fluoresans » bolu » oğretmek » cıkrıkcın » popularite » sutlu kengel » mudire » cekme » arayıacmak » olmama durumu serbestî » dişgecirmek » suvari alayı » uzerine varmak » beklenmediği umulmadığıveya c » camurcun » cılk cıkmak » gol ayağı » ac » buhtan »

geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve geniş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.