tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz genişin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ulkudaş » murebbiyelik » muzmin » curutuş » kaclı » geniz unlusu » sozlukculuk » allah » uniforma » cift dikiş » buyutme » argaclama » sokuk dikmek » kalemiyle yaşamak veya gecinme » kececi » tam acı » temizlemek » suru » parcalama » ahreti veya obur dunyayı boyla » yumru kok » kalcete » muharriş tırmalayan tahrişed » harıgecmek » tullenme » taharruş » kirec ocağı » carcabuk » maksat gutmek » olum var dirim var » uc bucuk » goğerti » nufus » şeyhulislâm » gobeğini kesmek » gecinmek » urun » kurtcuk » hukum » durtuklemek » dışacı » gum » cıma vermek » punduna getirmek veya pundunu » yıva » kedi ciğere bakar gibi bakmak » figur » koken » ilişkilerin butunu iktisat » gozu alışmak »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.