tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz genişin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kac parca olayım » dikkat cekmek veya dikkati cek » astarıyuzunden pahalıolmak » kacan kacana » mudafi » kulluk » ithalâtcı » ustune varmak » capullama » actırma » vadesi gelmek veya yetmek » buyuk oynamak » duşman başına » hoyuk » calıkuşu » hasretini cekmek » kemenceci » muzisyen » huzunsuz » huvelbaki » cıkıntılarıolan organ » ayağınısurumek » sumsuk » cağ » cın tutmak » bir karıyla bir koca dırdır e » bicim » orakcılık » bitmez tukenmez veya bitip tuk » surunmek » goz kamaştırıcı » gercek dışılık » pişmanlık duymak veya getirmek » mutemerkiz » dara duşmek » infiratcı » tecessum » alay gecmek » koksuzluk » dalga cukuru » yetenek ve genel gidişdurumlar » ruzgârlamak » acık » aman dedirtmek veya amana geti » catlak » ictima » catkı » catkınlık » ozetlenme » kopek gibi »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.