tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz genişin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
âlemin ağzıtorba değil ki buze » vakit gecirmek » trenckotlu » boncukcu » onculuk » kalıplarla desen yapılmışbez » coğulcu » olcusuz » dunya » yuruk » yunanlı » koyunun bulunmadığıyerde keciy » tartışma goturmemek » suru » gozden surmeyi calmak veya cek » tahkimat elemanlarıustune veya » soz başı » muvellidulma » kırbaclanma » şeylerden her biri tabaka » ahu gozlu » cevir kazıyanmasın » fitne fucur » hidrur » nazileştirmek » cicek sapı » yukseklikleri ve yol actıkları » akca yel » hareketlerde bulunmak » cakşırlı » ruslaştırma » bunun sonucu olarak da doğal ş » denize duşen yılana sarılır » cocuk olmak » ananın ak sutu gibi helâl olsu » teseyyup » oynama » ag » sulfit » cengel atmak » dipcikleme » capla » kurşungecirmez » potlac » doşeme » ucretlendirmek » obur » dumbelek » b » utu »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.