tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz genişin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alt tarafıveya yanı » ulu » sıkıntıcekmek » goturme » duğu » cem an » kimse » kurek cezası » cemenlemek » mayıs boceği » cakalboğan » afiyet uzere olmak » yulgu » doşeyici » kepce » talip cıkmak veya talibi cıkma » bezekci » erkekce » cığlık atmak koparmak veya bas » surukleyici » cetele cekmek veya tutmak » kesesine guvenmek » cıkmak » siyanur » guttuğum domuzu bana oğretme » yan gozle veya yan gozle bakma » goze batmak » ucuklaşmak » yaştahtaya veya yere basmak » gumul » iki ateşarasında kalmak » cetrefilli » copsuz » koken » kedi yavrusunu yerken sıcana b » dunya durdukca durasın » ondulâtor » bac » sozunu geri almak » kemikcik » w » ihtilâc » orgun » cetrefillik » hazarca » kapcık meyve » somak rhus coriafia » samanyolu » itirafcı » berbat etmek veya eylemek »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.