tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için genişin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
horasanlı » teleutce » gucu » catpat » yarayan kuru ince yaprak » durtmek » allah tan » gonlunu yaralamak » seyret » guclu duygu durumu » bicici » kıl cadır » muteber olmak uzere » bu veya şu kadar » pacavralaşmak » araf » dutturu » dizlerinin bağıcozulmek » metafizikci » kundakcılık » acmak » ağız acmamak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » medhusenâ » gomme » girintili yer » ackı » tek adam gosterisi » duzenlenen toplantı » bulgar » burc » cevirim » tohuma kacmak » kultur akımı » odun vermek » copluğu » arac » gol » yeregecen » neci oluyor » nufus cuzdanı » iltimascılık » coğaltmak » orta elci » bunlardan yararlanması » hızolcer » cekince » sozunu geri almak » uyelik dondurmak » cimlenmek »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.