tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz genişin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kalvencilik » surgulenmek » divance » cevrelemek » duzenleme » colluk » gomulduruk » dağıtılan bağday » olu gozunden yaşummak » nuh nebiden kalma » etut » boynunu bukmek » teeyyut » fikrini celmek » yuzuk oyunu » midesi veya ici ezilmek veya k » anasının korpe kuzusu » şohretsiz » cinli » cur etlenme » acıkağız » calımlanış » sorguc » iyi gozle bakmamak » yonetici » unsuzunu gosterir » carşaflık » bocu » eli boşgelmek veya gitmek » ust » gecmiş » goz kuyruğu » lâtince » lâfcı » allah ın adamı » curukluk » cilek » ustupu » catallanma » ucuncu kişi » celik parca » suvari sınıfı » yuvarlak unlu » mulâyemet » inmek » ateşcıkmak » yurutmek » bahtıacılmak » tek erkci » cinleri başına toplanmak veya »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.