tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz genişin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cetinleştirme » gonendirme » şeytan gecmişgibi » susen » noel ağacı » silindir prizma vb bicimindek » yoneltim » carka vermek veya carka cektir » taraf gozetmek » ziyafeti cekmek » dulger » ne denir veya ne dersin » organizmaların oluşturduğu bir » duruk » gununu beklemek » nebatat bahcesi » uzak duşmek » kırlangıc » yuzune tukurseler yağmur yağıy » cop kebabı » duzenli » en kucuk birliği goze » peşinde veya peşinden koşmak » elekten gecirmek » su » dongel » cifte vatandaşlık » ozumlenme » ceviklik » gunleme » mahkemelerinin adı » hırcın » mantıkcılık » goz yıldırmak » yuk » kıt a » surunmek » inkılâpcılık » temiz kanıda vucuda dağıtan or » allah dort gozden ayırmasın » civi » İleri bir tarihte beklenen ge » gecinmek » tup » bir dirhem bal icin bir ceki k » uflec » carpılan » ciy » munekkitlik » civileme »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.