tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için genişin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah tamamına eriştirsin » fare cıktığıdeliği bilir » on secici » uretilmek » bir coplukte iki horoz otmez » arkasınıbir şeye vermek » gecit vermek » ruzgârlık » gucun » yıkık dokuk » calpara » muphemiyet » gocmenleşmek » bir şey soylemek » icin » pluralist » sectirmek » sovmek » duztaban » kronikci » uleş » kalensove » top surmek » centik » gonul yarası » kacakcı » gucu » of » duz » alanlarıolan surekli veya gec » gumuşgoz » cakırkeyf » granulin » polarma duzlemi » buyur » ilgi cekmek toplamak veya uyan » bicimde anlatılması edebikelâ » acacak » korkak bezirgan ne kâr eder ne » parfum » gosterge » yuz binlik » kişilik tipi » kafatascılık » başına gecirmek » men » gonul dilencisi » insanlıktan cıkmak » kus kus » surgit »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.