tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz genişin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şeylerden her biri tabaka » hoşgormek veya karşılamak » goz kapağı » kaynatılmasıyla elde edilen ye » can cana başbaşa » imanıgevremek kısa soyleyişle » unvanı » acık dolaşım sistemi » soz » ic guvey » allah kahretsin » sıcmak » bornova misketi » kılıc gagalı » yanal yuzey » blof yapmak » operatorleşme » oklava veya baston yutmuşgibi » mutevakkıf » kılıfcı » ustune titremek » cektirmek » dokumculuk » potlac » bulunmaz hint kumaşı » hava acmak veya acılmak » donem » gonul indirmek » otucu » havaya pala veya kılıc sallama » canaksı » tuketici » kredisi duşmek » yarışcı » barut fıcısıgibi » turkuaz yeşili » lisan » eller yukarı » yonetmen » ic guveyi girmek » soz goturmek » olum » opucuk kondurmak » elcim » harp acmak » cekmek » vucuttan duşmek » dolambacsız » portor » gunu yetmek »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.