tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için genişin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkmak » uslûp » turkcu » guvendiği dağlara kar yağmak v » se » tahammul etmek » tumor » muziklendirmek » dansor » bukum » nobet » sokmek » kulak civisi » coğun » cubuklama » donuşlu » kosele » puskurtme tabancası » kucuk dil » oruk » icindeki en kucuk birlik » gecen taşınabilir değerlerin b » cillenmek » vucut bulmak » makine cekmek » mektep medrese gormuş » cekirdek » ici kalkmak veya kabarmak » sacak » organizator » ikinci dizeleri birinci beyitl » tatlısu frengi » cozuşme » cur etkârlık » dort koşe » bileğine guvenmek » allah tan » cın tutmak » gozaltına almak » uzaktan bakmak veya seyirci ka » munasip gormek » kıl cadır » rotarlı » ağız unlusu » oğlende » umit etmek » cığırma » karşıcıkmak » allah herkesin gonlune gore ve » gorevden alınmak »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.