tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz genişin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şuphelendirme » sondurucu » suruklemek » harput koftesi » rolântiye almak » hayır gormemek » unvanlarının başına getirilir » tukuruk otu » uretmek zihnî yetiler oluştur » kasık catlağı » oncel duzen » kader talih » toluen » tahta goğuslu » cıkmak » ağkepce » sutun acmak » cuvallanmak » civi kesmek » civisiz » koreltme » gosterge » sutsuz » toplac » ciftcilik etmek » kıkır kıkır gulmek » acık sacık » bildirmek » yarayan cevresi oluklu kucuk » kırmız boceği » aktore » cakmak » salepci » oncesiz » cırpıştırma » guclendirmek » yontem » brut » jupon » duğu » yuvaya donuş » carliston biber » oğurtu » koleleşmek » kulce » mucerrep » kok doğrayıcısı » uslûp » mitralyoz » madde »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.