tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz genişin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bicim » gumuşrengi » kusuf » geceli » ukraynalı » teşekkul » deniz gecişi » sonmek » vermek » duzmek » duruk » cermik » kadiriye » gorucuye cıkmak » supruntu » yureği sıkışmak veya tıkanmak » bukuntu » susu vermek » gozetici » gozu takılmak » sistem » sozlendirmek » cardaksız » glâdyator » mahşer gunu » tonsuz unsuz » ciğnetmek » kapakcık » gecirmek » paranın ustu » kendine gel » ında inde değil » pacalarıveya kolları sıvamak » gormemişlik » su yuzu gormemiş » copluk » can » deklânşor » ceşnili » paspascılık » icin » kaplıkapak » uzulmek » civilemek » alafranga muzik » gurlemek » gozlukculuk » ucayak » ihtiyac » yaprak oynamamak veya kıpırdam »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.