tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için genişin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allaha ısmarladık » bıcaklanmak » cayır peyniri » dokme veya taşıma su ile değir » pek yuzlu » goz onune almak » harac mezat satmak » muzikalite » yapma cicek » unlenmek » kumuk » altta kalanın canıcıksın » gorucu gitmek » kendini gostermek » gu » girişik cumle » kerpicci » acındırmak » surtunuş » şişe cekmek veya vurmak » cağdaşlık » kalıpları » kazmac » dili donmemek veya donmek » kumeden duşme » cicim » gencleştirme » dumanıdoğru cıksın » nufus bilimci » carpma » calıştırmak » ağır işitmek veya duymak » malzemeden yapılmışyarıotomati » protestan » turku » perde cekmek » kireclenmek » calışma » guvenliği sağlamak icin yapıla » arpa boyu kadar gitmek veya yo » doner » cabuk ol veya cabuk » buyuk abdest » bilişcıkmak » yuru marş » kefekiye donmek » nervurlu » surata bak sunguye davran » cingenelik » hukûmet merkezi »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.