tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz genişin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonendirilmek » cope donmek » sozluk birimi » feylesofca » catal don » ustlenim » fıcılama » duk » elekcilik » ustune kuşkondurmak » viola tricolor » kup » fon muziği » acar » gonul borcu » oğutcu » kuresel » uretim ilişkileri » sıhhî tesisatcılık » umit » gozu olmamak » yuzunden okumak » gundeme almak » modasıgecmek » fâni dunya » akıntıolcer » citme » haricten gazel okumak veya atm » gelmelerine gore taşilerletere » mis uzumu » durdurmak » yalancıcıkarmak » babasının veya babalarının cif » cokluk » cimen » ordinaryus » temiz kanıda vucuda dağıtan or » edebiyatla uğraşan kimse » donbaba » muhresenk » capacı » gumuşsuz » yureği yağbağlamak » cığlık cığlığa » yondeşacılar » o » bir dilin kelimeleriyle duşunc » tahammur » apacıklık » aralarında onceden kararlaştır »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.