tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için genişin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karnıac » ucukluk » duğuncu » meyve bahcesi » cin calığı » arpacıkumrusu gibi duşunmek » canakcılık » dehşete duşurmek » dunya gormuş » oğretilerin genel adı akliye » calmak » cakın » garnitur » yağmur yağarken kupunu doldurm » vucut bulmak » cek » oynama » duşukluk » olusu kandilli » ruslaştırmak » oruklemek » cokrama » desikator » cınlamak » urku » akıldan cıkmak » faktor » turancı » ofsetci » cınlatış » rotuşlu » arkadaşca » cıkmak » cıkmak » eski defterleri karıştırmak ve » carpıklık » soğuk duşmek veya kacmak » cıngırdamak » anma toreni » yurek selânik » yaydığıgozle gorulen ışıma » ne soyluyorsun » mes uliyet » bicimlerde tutturmalık » tan ağarmak veya atmak » yoruk » yalanınıyakalamak veya tutmak » koşeyi donmek » suzdurme » bir dirhem bal icin bir ceki k »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.