tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz genişin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
can ciceğigiller » goturuş » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » doşeme » uste » cadır direği » her dem taze olmak » icerleme » cangırdama » sutten ağzıyanmak » kaynakcacı » suruklemek » mayın dokmek » tunclaştırmak » carliston » ağzınıacmak » âdet gormek » kopurtuş » ozdek » dipciklenmek » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » coğalmak » alcaltıcı » gobek bağlamak veya salıvermek » ustune veya altına eklenen ayı » ır ir ur ur » iler tutar yeri olmamak veya k » cıkmak » beşeriyetci » obus » turk meşesi » karesel bolge » australis » kıvanclanma » turşucu dukkânı » gozu dumanlanmak » ankara kecisi » t » kor ağac » elden ne gelir » bicimi » yuksek okul » meydana cıkarmak » serdumen » yarışcılık » lokma goz » cerrahî mudahale » horasanlı » hukum » caca »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.