tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için genişin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
urperti vermek » lokma gozlu » kurkculuk » capma » kovanın ucuna yerleştirilmişme » teşerruf » hukum » bulunan iri govdeli hayvan ur » cevirim » mukellef » ayağıuzengide » ağacsı » dunyanın obur veya bir ucu » surumlu » kefil gostermek » bitmek tukenmek bilmemek » şuphesiz » gecmişzaman sıfat fiili » mevlâ » cin gulu » usdudak » şeyhulislâmlık » ozensizlik » endustrileşme » polemikci » onderlik » kaşla goz arası » uretken » cevreleme » corbacılık » buzuk » yoldan cevirmek » kur yapmak » ufurmek » cinakop » dumen suyundan gitmek » goğuslu » fenikeli » cevreci » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » veya bu anlamda birleşik isim » aklımda » eşyukselti eğrisi » mahkeme kadıya mulk değil » ustune yıkmak veya yıkılmak » cayır guzeli » sozlu » orme kepenek » kumeleniş » cıkarmak »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.