tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz genişin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuf bağlamak veya tutmak » parca » calkalamak » şohretsiz » para donmek » surnaturalizm » cokertme » kâğıt gibi olmak » soz gelmek » kullanılan yapma yuz » yuzmek » geleceği varsa goreceği de var » kecimemesi » at gozluğu » macar salamı » busbutun ortadan kaldırmak ici » suc duyurusu » masturbasyon » dovmecilik » ana baba gunu » ucuncu kişi » formulleşme » lâckalaşma » ğ Ğ » şovalye yuzuğu » celimsiz » cincilya » yemin olarak kullanılır » mutebeddil » uniforma » coraklık » gunduz » icin kullanılan boru oluk vey » kulâhınıters giydirmek » gecim dunyası » hem kacar hem davul calar » fuzesavar » ozlenme » urolog » bosme » metal parca » yuk » sur atlendirmek » yan cumle » kok » ce » goz » luzumlu luzumsuz » keceleme » bıckı »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.