tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz genişin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mağazasıolan veya mağaza işlet » gonlu celinmek » cıpıcıpı » cıkılanma » iyilik etmek veya yapmak » işaretle bir nezaket gosterisi » cingenece » gucu gucune » canavar duduğu » dostlar alışverişte gorsun diy » caşıt » yuzu asılmak » dun » yonetim gideri » gayrimusmir » onluklu » hangisinde bulunduklarınıbelir » z » duzeltmek » bicim birimi » muzik bilimci » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » yuzu gormemek » subjektivite » broşur » taclı » kurumek » kulotlu corap » dayayıp doşemek » iskeletli hayvan corallium rub » uzerine cokmek » fizik otesi » capaklanış » nufus bilimsel » canaksıhucreler » kendi havasında gitmek veya ha » cevikleştirme » hukûmet konağı » madalyanın veya madalyonun ter » hoparlor » cift capraz denir » can kulesi » yuk arabası » mustahak olmak » kilit kurek altına almak » munasebet » oylece » cıkıkcılık » ordekgagası » govermek »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.