tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için genişin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uz » marmara cırasıgibi yanmak » cimcek » pic etmek » ickin » aslanpencesi » rusluk » kılık kıyafeti duzmek » paradan cıkmak » kırlangıc » minuskus » dovmek » ozetlenmek » uşenme » mulemma » muteyakkız » obur » balkarca » cekim » mizacsız » kalkışa gecmek » ozne » kullanılan yapma yuz » cekoslovakyalı » cantacılık » okuzburnu » al bayrak veya sancak » mucerret » pala surtmek » yuzsuz yuzsuz » el etek cekilmek » mal » fındık sıcanı » taşcıl » puan almak veya kazanmak » hırgur » hasetci » uzerine bir iki guneşdoğmak » sah cekmek » gommek » kurtpencesi » kamcılatmak » cevirmek » goreyim seni » oz itme » haşatıcıkmak » olumsuzleştirmek » curuk carık » borc yemek » oğuruş »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.