tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için genişin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uflemek » studyo » yalıcapkını » zumrut » mulkî » sahip cıkmak » ağzınıopeyim veya seveyim » ici almamak » komurleştirme » postaya atmak veya vermek » cırcırlamak » maymun gozunu actı » muhre » ofke baldan tatlıdır » muthiş » otakcı » tezevvuc etmek » avuc ici kadar » doğru parcası » kotu » hukum surmek » wistaria sinensis » gunah kecisi » sakınılan goze cop batar » baklayıağzından cıkarmak » berber dukkânı » kolcak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » deli posteki sayar gibi » golgeli resim » recine yağı » oz eleştiri » surtuşturmek » on koşul » cağcıl » ruhu şad olsun » carşaflama » sıcakca » guneş » bitumlu » gozetmen » sacınıbaşınıyolmak » uşniye » kor şeytan » ac tavuk kendini arpa ambarınd » meydana cıkmak » kıctankara » yatcı » goz goz olmak » ayak cekmek »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.