tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için genişin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici hop etmek » katıyurekli » renkli element kısaltmasıcu » cinkografi » olmek » teamul hukuku » urkek » cobanlık » fincancıkatırlarınıurkutmek » kırık dolu » el emeği goz nuru » toprak doyursun gozunu » dokmek » otumsuzleşme » ezcumle » tebelluğ » cintiyan » yıkmak amacıyla cekmek » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » ağzının icine baktırmak » carpma » ateşparcası » yok pahasına satmak almak vey » acık tribun » z » vazgecirme » acısınıgormek » ac doyurmak » yukseltmek » statu » oylamaya gecmek » kılıc oyuncusu » ceyrek » acıklayıcı » comeltmek » ceyizsiz » dort cifte » ayağıveya ayakları suya ermek » hacamat etmek veya yapmak » gur » gunleri gece olmak » duşkun olma durumu iptilâ » kulfet » gecerlik » gozu alışmak » calkatma » otumlu » tehacum » munasebetli » catılı »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.