tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için genişin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
antep fıstığı » halat cekme » eşek sudan gelinceye kadar dov » surşarj » hil at » reasurans » celmek » yalıngac » secmek » beşikortusu » goz goze » gulmek » kırlangıc fırtınası » acık bono vermek » malc » bulunmak nezretmek » koskoturum » bitkisel veya hayvansal madde » cıkmak » sutbaşı » keci mantarı » kup » gravur » sutlendirmek » pas acmak » uretkenlik » sutsuzluk » ustalık gerektiren iş sınaat » cağ » tukurmek » kuşcu » zumruduanka » dava etmek veya acmak » oldum bittim oldum olasıveya o » kayı » golgeleyiş » cırpınma » evlâduıyal » ceribaşı » murekkep yalamak » hispanica » ca ce ca ce » oruc » oteki » odem » uzulmek » gozu bağlıolmak » gorev aldığıaskerî harekât » cevrinti » hunsa »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.