tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için genişin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
balık kavağa cıkınca » vektor » boşta olarak yapılan ortu » sungulu » uscu » kahrıcekilir » boru calmak » folk muziği » ustune duşmek » orman koyu » paca » yuzunu yere getirmek » koklemek » ışıkolcer » cıkmak » sukse » başa gureşmek » askerî ruştiye » cokertmek » kor » uvertur » şolen » leşini cıkarmak » secal » acık yeşil » sıra dayağıcekmek » cağrışım » ibliscilik etmek » rutbe » amaclama » kumuc » sulhcu » camurlaşmak » nobet » ocağıkor kalmak » yulgu » alacaklıcıkmak » veren alet » olarak belirtilmişbicimi sıyg » mutecaviz » fuzesavar » enstruman » surumcemede bırakmak » yuzu pek » oz devinim » tevrat » puskurtme » puskurme » capacı » carkcı »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.