tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz genişin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
civi yazısı » rab » minyaturleştirmek » hoşgorucu » posteki saydırmak » koylu » cağrı » komputer » veya başka duzenlerle işletile » guclu » kopuklenme » cıldırtma » buyuklenmek » deli kızın ceyizi gibi » ac goz » tanzanyalı » celen » anaclaşma » kutuphaneci » marmara cırasıgibi yanmak » hukum surmek » okuz damı » suzgec » doğaclama » pengo » ilâclı » cini doşemek » cozyağı » arnavut » dortleme » temerrut » kucuk duşmek » mulâyemet » cobansuzgeci » hopurtulu » tesellum etmek » menuskus » itce » ozlemini cekmek » gozunde şimşek cakmak » duzen acıklaması » cetinlik » olcu » yedi duvelle barışık » kanat acmak » hukmu olmak veya olmamak » bir soyle on dinle » puritenlik » ozdek » bulunduğu yer basamak »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.