tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz genişin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nijeryalı » uc beyliği » balcık inciri » cayhaneci » golgelik » bitki equisetum arvense » akıllıduşununceye kadar deli c » bir koyundan iki post cıkmaz » surunceme » yapmacıktan uzak duzgun anlat » techiz » uzerine uzerine gitmek » ın in un un » ackı » allah selâmet versin » acımlamak » nalcalı » goruşturme » direnc » cokek » carkcılık » guvercinlik » dam yandı icindeki sıcan da b » ortak veya kuma gemisi yurumuş » hodukleşmek » gurultusuzce » aclıktan olmeyecek kadar » guvenme dostuna saman dolduru » yuksek » kotu olmak » yureği sıkışmak veya tıkanmak » koyuvermek » recel » peceleme » goze batmak » eski goz ağrısı » duğumlemek » gune doğrulum » coğalış » yol yurumek » aykırıduşmek » soz ehli » şarap fıcısı » kebapcı » ağzınıhayra acmak » cıkışlı » kopuk gibi » cırpmak » boşluk » gonul birliği »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.