tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için genişin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ebegumecigiller » cenesi duşuk » cekik » gosteri adamı » soz ehli » gece gunduz dememek » cırak » yan odeme » tarakcı » ceribaşı » cok şişmiş » catıklaşmak » caycı » teferruc » sulfatlanma » duşundurucu » golet » imalâtcı » kukurt » goğus goğuse » gorgu kuralları » pecelemek » yağkupu » ahıra cekmek » hesaba katılmak veya katılmama » goğus cukuru » supruntu » durac » hareketin yeniden kurulmasıyla » zihni acılmak » suolcer » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » oz yaşam oykusu » cakmak » keli gorunmek » dipcik » el ile elle tutulur » tekefful etmek » cakırkanat » icerlek » koleleştirmek » deveyi duze cıkarmak » namerde muhtac olmak veya name » bisikletci » mulkiye mufettişi » hic » allah artırsın » nadasa bırakmak veya nadasa ya » cıngırakcılık » vekilharclık »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.