tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz genişin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kırsal bolge » taannut » hizmetlerine bakan uyeleri ha » cicekci esnafı » capacul » babaî » ortuş » gumrukculuk » yuzustu bırakmak » gomlek » acıkcası » once bilim » dunyalar biri in oldu » mulâyim » kuşucmaz kervan gecmez » amasımamasıyok » hapcılık » malzeme » kaynac taşı » gucu gucune yetmek veya yetmem » sonra yalnız balistik kanunlar » ileri veya one surmek » deme » icten evlilik » duzeni feodalite » ofkelenmek » tanıdık cıkmak » umit bağlamak » ahreti veya obur dunyayı boyla » ic pilâv » catkısız » gosteriş » projektor » tevekkul » guvence vermek » uretim evi » icin yaptığıhazırlık calışma » resim yapmada kullanılan komur » cayır guzeli » eylul » soylemek » hendek » uscu » arka yuz » luksmetre » au » alcaklaştırmak » canak anten » ciğnenmek » ozcesi »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.