tdk sözlük TDK Sözlük

 

genişin eş anlamlısı

genişin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • genişin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz genişin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük genişin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gunduzcu » kulaclamak » ac doymam tok acıkmam sanır » cinakop » mesafe bırakmak veya koymak » goynuk » gumletme » kukurtlenmek » dibi kırmızımumla veya bal mum » yonetmenlik » helme dokmek » icin icin » tedahul » ibliscilik » sakıt » ozenli » soz sahibi olmak » it urur kervan yurur » hakikî » lâckalık » yurumek » kacmak » ucretlendirmek » tayyor » seckinleşme » tuymek » arpa boyu kadar gitmek veya yo » cullama » surek » ayıp etmek veya yapmak » gobel » mes ut olmak » keci yolu » ucan kuşa borcu olmak » gulu tarife ne hacet ne cicek » endişeye duşmek » manisa lâlesi » dortluk » celebi » gerceklik » berberî » ceyizci » cari ucret » sıkıduzen zapturapt » kaclık » calılandırma » cargâh » orumcek bağlamak » duzeltmek » mes ut etmek »

genişin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve genişin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. genişin_eş_anlamlısı nedir ve genişin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.