tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gerilmenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mısır fulu » catlayış » boğazından gecmemek » anlaşmazlık cıkmak » surekli » tahaccur » ote beri » vererek yansıtma yoluyla oynat » kucuk burjuva » harrangurra » alıal moru mor » gunu gecmiş » beklenmediği umulmadığıveya c » mor otesi » tac » kac kec » ictimaiyat » kufurbazlık » acıortay duzlemi » nacar » cevrelenmiştahta ağırşak » uste cıkmak » cop tenekesi » viyaduk » arslanın adıcıkmış cakallar b » kok bacaklılar » gozculuk etmek » can cumleden aziz » cerkezce » tunaydın » duzenleyen ve genel olarak ilg » yureğini boşaltmak veya dokmek » keci » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » cevre bilimi » İsvecli » gosterme zamiri » karaman ın koyunu sonra cıkar » lâtin yelkeni » ilâclanış » vucut bulmak » dondurme » kutleşmek » biri » duzmece » kohnemek » petrolcu » borc yapmak » mutealiye » kacmak »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.