tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gerilmenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir koyundan iki post cıkmaz » ek odenek » uc hâl kanunu » kulağıkirişte veya tetikte olm » paca » eyere de gelir semere de » bulten » nufuzsuz » ucmak » kulucka » p » yuğruk » populer » olumlu cumle » cuvallanma » duzenek » ici yağbağlamak » yureklendirmek » sumuklu » yalınc » orgutlenme » sut » kesip bicmek » uzengisiz » zehir sacmak » şovale » cucukleşme » hangi taşıkaldırsan altından » cocukluk » gibi cok yonlu hizmetleri en a » yuzdurmek » carıkcı » kutle » kacamak » utulme » karun » akla karayısecmek » kargaşa cıkarmak » kirec » ağaclı » sonsuz kucuk » civi gibi » yandan carklı » argaclamak » granduk » buyuk oynamak » huveyda » duşundurmelik » cakmak » harman etmek veya yapmak »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.