tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gerilmenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guven oylaması » guneşyanığı » duzletmek » yapılmışarac damga kaşe » ağız unlusu » dolapcı » terekkup etmek » boyacıkupu » dir » uzerine varmak » otumluleşmek » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » tavukcu » kacmak » dur veya durun » duzenleyen ve genel olarak ilg » olcekli » dollenmesiz ureme » civanım » nobetleşmek » kopuk » servise cıkmak » duru » gun ağarmak » ucretsiz » oğreti » babîlik » buvet » gormediğe donmek veya gormemiş » soz goturmez » gecme » zimmetine gecirmek » su goturur yeri olmamak » ağlayanın malıgulene hayretmez » oğurtu gelmek » ust bitken » hukumsuzluk » şantoz » uzun cizgi » cengelleme » mucevherat » oğur olmak » kovanın ucuna yerleştirilmişme » intelektualizm » oleyazmak » cifter cifter » uygurca » kuvvetini gosterir » koşe kapmaca » donuşum »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.