tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gerilmenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cimbali » micel » corek mantarı » acık kalpli » gecmek » kuşat » nabzına gore şerbet vermek » doviz » kaşile goz gerisi soz » ne arar veya onda ne gezer » şukur » cifte kavrulmuş » daha neler » muteakip » trampetcilik » yerle gok bir olsa » gunah » yuzeyinin her noktasına basınc » sanat enstitusu » bugunluk yarınlık » bilincsizce yapılan işve etkin » sun î peyk » başında değirmen cevirmek » dovizzede » bağırışcağırış » tapıncakcılık » cekmek » piyasaya duşmek » muşkulpesent » onduleli » muzik koşesi » duduk gibi » pusur » ustune yuklenmek » surekli olarak gidip gelmek » duzce » renkci » cuhalı » şıralık uzum » kırbaclanma » kozleşmek » boylelikle » kılıchane » gorgu » sonucunda ortaya cıkan ustun y » diluviyum » golgelendirme » oyle » bilgic » munşeat »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.