tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gerilmenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekmek » ki » mulhak butce » ağzına surmemek » sırt cevirmek cevirmemek » ciftcilik etmek » siper guneşlik » muhurletmek » gozer » surtuk » herkesin gectiği kopruden sen » gok » tatarsı » ecza cantası » kendini toparlamak veya toplam » başlama » ust uste » bayrakcı » etuv » ekim ihtilâlinde komunist kızı » gunduzleri » kufuru basmak » muthiş » ciftelemek » sacalanmak » arap » celebi » duze » yuru ya kulum demiş » bitkisi thuya » corap » kacamak » ben hancı sen yolcu oldukca » gozlukculuk » gonlu kararmak » puruzlenme » crocodilus » kos dinlemek » vak anuvis » aromaticus » sutsuz » azaltmaya yarayan arac egzoz » ciğlik etmek » kosele » işi duşmek » sahabetci » tenasupsuz » pişmişaşa soğuk su katmak » ceremesini cekmek » duzleşme »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.