tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gerilmenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rukû » egeli » cekememek » coğur » onemsizlik » cicek soğanı » olum hak miras helâl » gorevlendirilmek » butunleyici » kahrıcekilir » leninist » edat tumleci » duzlem kure » guc » guneşyanığı » ambulâns » muktesep » kultur balıkcılığı » doğuşken » zararlıcıkmak » soz almak » ucarı » muşfik » hazırlık donemi » merkeziyetci » cozum » donuşluluk » atom cağı » bayağıkacmak » oğretim programı » taşınmaz varlıklarıile bunları » yolustu » cete savaşı » sıcan otu » cavdarlı » coluk cocuk » cağcıl » davetci » kuman » golgelik » hodukce » bukum » dikec » amerikanist » kacamak yolu » olimpiyat oyunları » kelepce vurmak takmak veya kel » kor » cikletcilik » dualist »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.