tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gerilmenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kireclemek » acık police » dokmek » tatarca » malik » cığır » hazarca » iğne atsan yere duşmez » element kısaltmasıau » ustune » cekmek » duduklemek » percinlenmek » celebice » ozguleme » gecmek » yer altıdunyası » ruyasında gorse hayra yormamak » tapıncakcılık putperestlik » tutuncu » yoğurt calmak » nefesi kesilmek daralmak veya » ozumsenmek » benlikcilik » dava gormek » cavdarmahmuzu » tepkili ucak » kırmızıcuruk » gulme komşuna gelir başına » sonuc » z » gozlenme » gomlek değiştirmek » cil » muzik salonu » diktatorce » filipinli » ampirizm usculuk karşıtı » yuzme kesesi » torelsiz » gradosu duşmek » cift zamanı » bağıtcı » taaddut » gucleştirmek » bir daha yuzune bakmamak » ozenilmek » ceşitli eşya » munavebe ile » uzun sivri kumes hayvanların »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.