tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gerilmenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşundurtme » cığırından cıkmak » ozel girişimci » yere batasıca veya yere batsın » mustehlik » alıp yurumek » muscardinus avellanarius » onu alınmak » cene » vurac » gozetlenmek » geciş » duztabanlık » hint gureşi » şeyleri genel olarak anlatmaya » kabuğu dışına cıkmak » sozcuk » kıyıya cıkmak » mujdelemek » kutleme » sarılgan govde » kolay işlenebilen yumuşak bir » ozdeşlemek » gonyeleme » uykusu başına sıcramak » oyle oyle » cık cik cuk cuk » capmak » yureği pek » ağzının tadınıkacırmak » ofsetci » gum gum atmak » ciğ » orumcek kuşugiller » suolcer » sıcratma » ciğtoprak » cakmak » pec » celebi » catal civi » merak sarmak duymak veya salma » mustafi » kurk boceği » gozlemecilik » pusetci » ortac » buyur » ses cıkarmamak veya etmemek » goğus kafesi »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.