tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gerilmenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cobanpuskulugiller » yatcı » eylul » cıplak » ıl » cekem » yastağac » cemberlenmek » kok boyasıgiller » ovungen » gostermek » ozur » secmeler » donence yıl » sukûnet » ağzından duşmemek veya duşurme » gecirtmek » vucuda vermek aşıyapmak » tefeyyuz » borc yiyen kesesinden yer » icirtmek » orumcek » hukumsuz kılmak » simitcilik » soğuşlemek » yoneltec » carpık » cavdarlı » mulkiyeli » grizuolcer » album » guluşulmek » cunku » baştan cıkarmak » gecmiş » dokulmek » yondeş » dovuluş » gurultulu patırtılı » olan insan topluluğu ulus » bicimi » suruklenmek » iciriş » değişkene gore hesaplanan sayı » suhulet » goz atmak » kacırmak » oğurleşmek » elekten gecirmek » sapcık »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.