tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gerilmenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
girmesiyle cıkmasıbir olmak » kaşıkcı » teslimiyetci » catma kaş » selâmete cıkmak » atolye resmi » gocerme » soz veya lâf duşmemek » cişi gelmek » yuksek oğretim » sondurmek » yakıt gostergesi » beklenmediği umulmadığıveya c » sumbulteber » gorungu » katoliklik » suyu kesilmişdeğirmene donmek » acış » kokleme » carkıfelek » muessir olmak » haraclı » davayıileri bir tarihe bırakma » kılıclı » suc » mutealiye » başbaşa veya kafa kafaya verme » kahve dovucunun hınk deyicisi » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » karşılaşmalarda sayıları uyar » ustune yıkmak veya yıkılmak » ucretli » odeniş » utusu uzerinde » cengi takımı » şohret kapısıacılmak » ali kıran başkesen » soğdurmek » ormek » cıkmak » ac gozlu » yumurta hucresi » varakcı » capkın » gormez » goğusluce » sacına başına bakmadan » allah kısmet ederse » posteki saydırmak » gok guvercin »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.