tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gerilmenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alman gumuşu » calışılmak » cumlecik » bocek kabuğu » ozumleme » kazanmak » kacırmak » aşağıyukarıyurumek » kacmak » tam ustune basmak » kontrolorluk » tac » ciylemek » urun vb » unlu benzeşmesi » sozu ağzında kalmak » musevîlik » oğretmen evi » am » kufeci » bir ağac stryhnos nux vomice » bukunlu » toskurme » kovuşturma acmak » ciftleştirme » usteleme » taşısıksa suyunu cıkarır » bir madde » film cekmek » civileme » cıkıntı » gonye » dol eşi » kursu » divan durmak veya el pence div » bolumunden her biri sezon » su » cenet » ar damarıcatlamış » kendini bilen veya bilir » gepgenc » ic hastalıkları » bugunku » turanî » ozellik başkalık ayrım » dağveya dağlar gibi kadar » ağzıcirişcanağına donmek » ozelik » bilinc » cılgınlık »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.