tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gerilmenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuklenmek » duzgun » yanal yuzey » nuktesiz » kose sakal » cırpıya getirmek » duşkunu » cırpışma » mac yapmak » kırcıllaşmak » korleşmek » perdrix » ors ve cekic arasında kalmak » otumluleşme » zumrudî » duğmecilik » vadesi gelmek veya yetmek » capkın » j j » ferula assa foetida » kırk veya bin dereden su getir » colleştirmek » camguzeli » badem gozlu » patır kutur » yuzer havuz » av donemi » bulbulleşme » mel unca » cakmak taşı » fırıldak yapan veya satan kims » olmayan bağımsız hur » ceki taşıgibi » gok bilimsel » mulhit » tedahul » duşkun olma durumu iptilâ » ruşvet yemek » gorgulu » merkezkaclama » akaclamak » gozu gormemek » acık cek » yureği soğumak » kangal kopeği » ceviri » tufekcilik » kayakcı » calımlanma » dubel »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.