tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gerilmenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
satranc takımı » koy ağası » parcalıbohca gibi » curum » yuzmek » muşteki » veya durduran parca komutator » butunletmek » bıckıevi » cıyan gibi » ana kralice » buyuk » goz gezdirmek » başına dert etmek veya acmak » ic merkez » teneffushane » cifte cubuğa gitmek » parcalanma » ses seda kesilmek veya kalmama » karaman ın koyunu sonra cıkar » oznelci » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » gozu bağlıolmak » nufus kesafeti » cerkez » duşuncedir almak » cirkefleşme » kalbini acmak » guğum » esperanto » somuruş » boburlenme » huner » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » şeytansacı » kazanıkapalıkaynamak » pejmurde » slavistik » gorgu fukarası » ozelleştirmek » başının altından cıkmak » eskimo » goz doldurmak » meşale cekmek » turkî » goruşayrılığı » umtırak » otesinde berisinde » eğitim » ezinc »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.