tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gerilmenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uncu » elden kacırmak » iz surmek » cıngırağıcekmek » korfez » ışık olcumu » cığlık » teşebbus » kongolu » gumruk » patlıcan boreği » sınır otesi » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » misyon ustlenmek » oyle ya » cağlamak » muptelâ » kac paralık adam veya şey » ortalık duzelmek » ucara atmak » goz kırpmamak » kaba duzen » cakozlamak » ağac olmak » kokak ağac » cağlamadan catlamak » elden ele gecmek » tatbik muhru » yuzuk » transit gecmek » cirişlenmek » acıortay duzlemi » papara veya zılgıt yemek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » gozunde » akıcıunsuz » ve katımadde » kumelemek » duruluş » teverrum » guneybatı » duvar cekmek » goruntulemek » cemaziyulevvelini bilmek » duşuntulu » elekci » gokte ararken yerde bulmak » surt allah surt » bitlis koftesi » sutsuzluk »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.