tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gerilmenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tumamirallik » yanına bırakmamak veya komamak » coreklenmek » el surmemek » hınc veya hıncını almak » mutemmim » hukukculuk » umum mudurluk » yureği pek » cantacı » hukmu gecmek veya hukum yurutm » ciceksever » yay » yalıbulbulu » ozel girişimci » sır kupu » donme » donencel ay » hukum surmek » uzere » havuc » cayhane » gitsin » cercevecilik » kosele gibi » gozden kacırmak » on defa veya kere » cır cır otmek » rekonstruksiyon » kanıyla odemek » işin ustesinden gelmek » dikdortgensel bolge » duzgunlu » kaca kac » cıkmak » coluklu cocuklu » kılıclı » telgraf uslûbu » dumenine bakmak » ihrac » yuz kere » terbiye almak veya gormek » dunya kadar » cokmek » govdeli » sakatatcı » durumunda dişi cicekleri yapr » kıc » mudur yardımcısı » zatulkursî »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.