tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gerilmenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
somurme » cuval » donence » cakmağıolmayan » yukumlu » donelemek » allah bana ben de sana » gobek bağlamak veya salıvermek » takayyut » goz var izan var » fayans doşemek » oğleustu » yıldırak » torpu » kızılyoruk » arışların arasından gecirmeye » yuklu » gece işi korler işi » cekmek » deniz altında bulunan » calgısız » bıcağın keskin olmayan ters ya » neler de neler maydanozlu kof » guldurucu » organizator » culûsiye » koftelik » maca mece » hakkın rahmetine kavuşmak veya » kılıclayış » sınır cekmek veya cizmek » servise cıkmak » centiklenme » sac baş » kamcılamak » ihsanıhumayun » sunger gecirmek » yuk arabası » eskimo » ucretlilik » saati saatine veya dakikasıdak » odunc alma » mece » karaimce » gotten bacaklı » sozunu tutmak » kıt a sahanlığı » guvenlik » vucut yapmak » damak unsuzu »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.