tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gerilmenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tekelluf » ulu » camur ığrıbı » sunguleme » hukumferma » ses cıkarmamak veya etmemek » yardımcıdocent » yumruk gostermek » arbutus uneda » ozelliklerine gore bu organlar » ne buyrulur » sucuğunu cıkarmak » siluryen » fıstık camı » cayır kuşu » toplu calışım » havale » unsuzunu gosterir » surgun » işini gormek » surguleme » uskure » oğrenci kimliği » genellikle orduda veya yatılıo » urkutmek » kanun hukmunde kararname » ic gobek » gozlemcilik » coban kebabı » goz kamaştırmak » buyukluk » koyuvermek » parfumcu » halk yardakcısı » ucan kale » tumel kavram » asker cıkarmak » huner gostermek » ihaleye cıkarılmak » duğumlu » sondurmek » sozsuz oyun » tenafur » cekişmeli » adamakla mal tukenmez » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » durme » likor » ağız actırmamak » guvenoyu almak »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.