tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gerilmenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciğe » okuz arabasıgibi » sarnıclı » yufka boreği » yuzu tutmamak » yuksekten ucmak » kepce kuyruk » yuze cıkmak » brehmen » istimzac etmek » alınır ve başına bir ya geti » sarıcicek » olan ve genellikle ulkenin baş » kıvanc » kâğıdından değişik olanınıbulm » starta gecmek » tekâmul » gozle yemek » şamata etmek veya koparmak » cilehane » hoşduruma gelmek » cul » surmelenmek » solpumek » gulutcu » fasikul » tufekcilik » hacet gormek » cağ » uvey cocuk » kuşcu » cağla » kecilik » huzune kapılmak » gibi cok yonlu hizmetleri en a » kacak gureşmek » goturulme » budak ozu » yalancının evi yanmış kimse i » ortak bolen » rolyef » onluklu » sırt cevirmek cevirmemek » cabukluk » bozuk duzen » gozunu kan burumek » kıc » ahıska turkleri » saygıgostermek icin başeğerek » gorelik bağıllık izafet rol »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.