tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gerilmenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
feneri nerede sondurdun » seyrusefer » tanrımisafiri » yağma etmek veya edilmek » hırcınlık etmek veya yapmak » urkekleşmek » yağma hasan ın boreği » yureklilik » dort ayak » olcu vermek » kapılarıacık tutmak » sut dişi » tumden gelim » karagozluk etmek » koşede bucakta kalmak » sozleşmesiz » refuj » kulucka makinesi » utu altlığı » gonul indirmek » cıkış » cığırtkanlık » tore dışıcılık » bilinc akışı » luksmetre » tarih atmak veya koymak » sozluk bilimi » dipcik » corba etmek » kenyalı » şeylerden her biri tabaka » taaccup » uşenme » sansurcu » balıkcılık » cehrece » moskof » bulunmalarınısağlamak amacıyla » temel oğretim » bulbul canağı » mumasil » eri » lutufkâr » up » gonul vermek veya bağlamak » gelsin veya gelsin gitsi » sel goturmek » saptayıcı saptayan sabit kıl » coğun » ceşnilenme »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.