tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gerilmenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yalıngac » onemseme » etmek » carpıkca » onemlice » musamaha » cırcır boceği » boğure boğure » bucurleşme » paraşutcu » kosteklemek » cakırlaşmak » gureşci koprusu » cayır tavuğu » golgeleyici » bulbul gibi konuşturmak veya s » one duşmek » n » duzelmek » hızınıkaybetmek veya yitirmek » genc » mudevver » teşrifatcı » turkî » lule » kucuk bitkilere verilen ortak » mudur » beklenmediği umulmadığıveya c » ceribaşı » zumrutlenmek » gobelek » bolme » el pence divan durmak » surutme » ispermecet » bircoğunu o metalin yuzeyine y » corap ormek » seckinleşme » olumsuz » urban » balık corbası » sel gibi akmak » İngiliz sicimi veya ipi ile as » parcalamak » carpma » kacmak » sozsuz » refuj » tes it etmek » inci »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.