tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gerilmenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kafasıdonmek » goruşulme » icin » caba » cucuk » gecişme » bıcaklamak » ihrac etmek » borulce » kaşıkcı » gorevsel dil bilimi » turancı » on denetim » vibrator » fırcalamak » tur » onemseme » cozundurme » cekirge otleğeni » akıntıya kurek cekmek » sumuk » başınıkaldırmamak veya kaldıra » muteharrik » puskullu » cark etmek » tuylenmek » universalizm » dokme demirden yapılmış uclar » mısır turnası » surahi » ustu savurmak » catı » cevrinmek » kıc atmak » zuht » başcanağı » guzel duyusal » etiyopyalı » tel kufluce » koşelik » cakal armudu » bol kepce » caldırmak » başyonetmen » gizil guc » lugatce » etmek icin uzerlerine konulan » bazlamac » yuksunmek » cat pat »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.