tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gerilmenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pacavracılık » bazılarıveya bazısı » piyango vurmak veya cıkmak » ovunce » gu » uretec » yankıuyandırmak veya yapmak » geciştirilme » konsul » yardımcı yardım eden veya ger » kıc attırmak » damdan cardağa atlamak » mukemmellik » sonuclanmak » lâf cıkmak » dut yemişbulbule donmek » ut acıcı » utu altlığı » gecimlilik » bolgeci » tok evin ac kedisi » tibetli » payına duşmek » cekirdek » ogesi » teller takmak veya tel takınma » kurban olayım » ic ice » konc » cilemek » taşıtcı » gozleri suzulmek » ellerin dert gormesin » sıcankulağı » soz gosterisi » yulunmek » kutuphaneci » kopukleniş » toplum icincilik » cefa cekmek veya gormek » amerika bademi » cerge » dayak cennetten cıkmıştır » veya dokunmuşpamuktan yapılan » yucelim » muşterek » olumluk dirimlik » hıckırma » ahlâkca » ış iş uş uş »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.