tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gerilmenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
an ane » acıklık » can cabası » gobeği sokakta kesilmiş » sunnetlemek » sahip cıkmak » ovur » ilâclamak » cenesiz » akşamlar veya akşam şerifler h » inmek » orneğini almak » gecirmek » kapsamıolan » sığırodu » cevrimli » bunye » yurekler acısı » kosele » tasa cekmek » cekirge şalvar » girintili yer » bir şeyler bir şeyler » tanzimatcı » lehceci » gerceğe aykırı » turt » gumruksuz » ceper » oksurmek » ortakcılık » skec » goynumek » muteyakkız » sozune gelmek » boya kızıl kok flubia tinctor » aristotelescilik » insan musveddesi » olcuşturme » cift ayaklılar » takdim edilmek veya olunmak » reva gormek veya gormemek » ortak yonetim » catlayış » bunalım gecirmek » dumeni kırmak » gucendirici » mutearife » baksana baksanıza » kullanılan tadıacıve bir yıll »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.