tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gerilmenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yurekten » kurtaj » bir yana dunya bir yana » dort » destekli butce » buryan pilâvı » ulkeler arası » nazileştirmek » ak ek » olcusuz » butunlenme » sloven » tuyleri icin avlanan bir kuşso » merhem » allah kerim » somurgeleşme » yapışık ceneliler » statu » ikizkenar ucgen » ozel girişim » bulanıkca » ic acıcı » yuz yapmak » ozellik » cığır » dokumantasyon » el etek opmek » taclanma » geldiklerini belirtmek » berguzar » koşk » caput » genel ad » turemek » yuzde yuz » goturu pazarlık » ozel » yurek selânik » cakış » devletci » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » cal » sezu » baryum sulfat » klârnetci » ayciceği » soz yazarı » ic savaş » pluralizm » kamyonetcilik »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.