tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gerilmenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icat cıkarmak » gonul yakmak » arkasından suruklemek » tekâmul etmek » kısa unlu » haclamak » koy ağası » sınıfta cakmak » tukurme » ciftlenmek » calımlı » gurleyiş » verkac » kafayıcalıştırmak » oksuz kalmak » cirozlaşmak » uzunluğu » allah duşmanıma vermesin » boynu bukuk » dunyadan gecmek veya el cekmek » cıkmak » belirtilen bolum » cekirdek » gece » susletmek » aracla yakmak » vergi mukellefi » başısıkılmak veya sıkışmak » gozunu yummak » cekic atma » meydana cıkmak » mulhak » gonlu kalmak » gucu gucune » bir dilin kelimeleriyle duşunc » keceleşmek » t » kolelik duzeni » duşunce » caput » borkenek » cıkış » gac gec kac kec » turkî » kacamak » oğrenci belgesi » jimnastikci » goz kuyruğu » yukumluluk » ay »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.