tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gerilmenin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
adınıkirletmek veya lekelemek » temize cekmek » gonul almak veya gonlunu almak » cabuklaştırmak » kavanoz dipli dunya » hipotenus » camur » buyuk hanım » oduncleşme » sumuk » um » politika gutmek » ceyizci » orgutsel » kosteklenmek » toz kondurmak veya kondurmamak » amcamla dayım hepsinden aldım » kulac » buyumek » fiil cumlesi » kazak » dunyayıanlamak » goz doyurmak » pabucculuk » ergurmek » kosnuk » burokratik » iceri » cimdik atmak veya basmak » boğurtu » demetcik » yeniceri ocağı » gecinip gitmek » şohret » komurleşme » mirascı » cifteli » ilâhiyatcı » turşusu cıkmak » li » ustune oturmak » duzensiz » kacırtma » guzellik » uvertur yapmak » catkın » dolambac » nusha » ağac » mahrec »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.