tdk sözlük TDK Sözlük

 

gerilmenin zıt anlamlısı

gerilmenin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gerilmenin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gerilmenin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gerilmenin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cirişli » cil » gozluklu yılan » koprucuk kemiği » acılama » topluluktan olan kimse » ozendirme » aclık » zehir sacmak » ne arar veya onda ne gezer » bulunan bolum kafa ser » kamcılamak » da de » bukulme » hırcınlık » calım atmak veya yapmak » serdengecti » munkir » telefon etmek veya acmak » komurculuk » gelişmişcanlı » koşe yazarlığı » capcak » ferdiyetci » ortenek » citlembik » sıcan deliğe sığmamış bir de » tuymek » soylev » cıkmak » buzgusuz » guneşsaati » olculmek » ateşcilik » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » akıl akıldan ustundur » murekkep » klorurleştirme » arac » duvenci » acılma » ardına kadar acık » marunî » yuvarolcer » resti gormek » ortmek » hamur corbası » koy ihtiyar meclisi » etut » musteşarlık »

gerilmenin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve gerilmenin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gerilmenin_zıt_anlamlısı nedir ve gerilmenin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.