tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kopekgiller » icine baygınlıklar cokmek » zerduştî » mukavemet gostermek » ozlu camur » goğusleme » yuvarlak unlu » asansorcu » yapay dollenme » gonullenme » yuzdurme » canıyanan eşek attan yuğruk ol » cetene » duellocu » onluklu » yarıbucuk » curlatmak » cubbeli » duşunceye bağlayarak yorumlaya » dışa donuk » uzunlamasına acılan oyuk » yolu acık » suyundan yararlanılan cukur » komur kalem » camur atmak veya sıcratmak » paha bicilmez » kucuk terim » ve katımadde » tink tank » sansurlenmek » sahip cıkmak » ileri geri konuşmak lâflar etm » boyu boyuna huyu huyuna » sur at katarı » oğuruş » buhtan » kemale ermek gelmek veya kemal » tartışma goturmek » ve bilinc merkezlerinin bulund » boylelikle » gozu yuksekte veya yukseklerde » gulut » uzum uzum » arnavutluk » fazla gelmek veya gitmek kacm » ten » munakaşalı » cilli » mulâyemet » baklava borek »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.