tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yukseklikleri ve yol actıkları » suc yukleme » iki cenekliler » kotu » orumceklenmek » dil » oruclu » duğun evi gibi » mevlevî » sandvic » sureduran » ote » patates corbası » muslim » catal bel » nankorleşme » kopekleniş » olumsuzluk » hele şukur » alcıpan » verilen tek ve eşit bir varlık » kafasına dank etmek veya demek » cabucacık » kor olasıveya kor olasıca ols » duzenlik » duldul » ozel » omruhayat » kucuk gezegen » cift dalma » durum durum » a e » yerleştirilmişcift camdan oluş » ic kulak » carpıklaştırma » kafa utulemek » mal mulk » irilerine kanal izmariti denir » hukum surmek » pire icin veya pireye kızıp yo » mustesna » ıskaca » beyninden vurulmuşa donmek » bektaşî uzumu » police » ustune kuşkondurmak » notr » başortusu » damarına cekmek » aleyhinde veya aleyhine soylem »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.