tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozeni » oğle yemeği » iplikci » başınıcatmak » bukuş » himaye etmek » onerme » oğrenci belgesi » hancer » bir daha yuzune bakmamak » kuspe » surgune gondermek » sulfit » durdu durdu turnayıgozunden » ceşitlenmek » tur operatoru » copsuz uzum » yapılmışalet » cuvallanmak » cemberlenmek » koreşe » kor boğaz » promonat » bicimini alır hidrojenle oksi » kan cekmek » polonez » goverme » tacsız » gorkemli » iclilik » aklızıvanadan cıkmak » dırıltıcıkarmak » soz dalaşı » gumuşsağolsun altın gidekosun » sinus » yalcınlaşma » dokunmek » saptayıcı saptayan sabit kıl » kirec kuyusu » kuney » dublorluk » itilâfcılık » hızlıhucum » girişimolcer » civit » yuzmek » fluorit » ucsuz bucaksız » cekirdek kahve » bicki yapmak »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.