tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eşbicim » yuğruk » gerektirir » bulunan bolum kafa ser » gun » cıkrıkcın » olcuşturme » ahi » yaşam bicimi » kesenin ağzınıacmak » calap » fikrini celmek » inmek » hıfza calışmak » gercek kişi » cekmek » anlam cıkarmak » gerekcelendirmek » sel gibi akmak » tebessum » canak » golalası » ustun zekâ » olcumlemek » hulle » kocekce » turku » orgutlendirilme » duğu » donuşsuz » dikdortgensel » torensel » rusvalık » acısozun yarattığıkırgınlık » enfluanza » icin » inc » uz » kotu haber tez duyulur » dizini dovmek » cur et etmek » zurafagiller » duşunulmek » surmelemek » cak cek cak cek » yusufcuk » ağacsı » bir goz gulmek » calımlılık » ciğnenmek »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.