tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boğ » baklava acmak » ortmece » suzgecgagalılar » uykusu kacmak » boşcıkmak » genellikle orduda veya yatılıo » kongovdeli » rek » bok ustun bok » bolum » kacan balık buyuk olur » temerrut » guclendirici » yukumlendirme » ballıborek » kanun sozcusu » kupunu doldurmak » ihsan etmek veya buyurmak » surgun » bir ayak once evvel » corek otu » haberleşme komunikasyon » urokultur » yuzmek » guneşlik » cuha » dovmek » ucmak » gelmic » japon hurması » guzluk » mulevven » uzerine uzerine gitmek » tutunculuk » sus icin » alcacık » letce » cıkmak » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » kor dokmek » telli calgılar » amak » gecirmek » dost ağlatır duşman guldurur » cok sağlam dayanıklı sert » tahtalıkoy » anaclaşmak » siper guneşlik » uretmek zihnî yetiler oluştur »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.