tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzune gulmek » calılandırma » uzun arac » teneffus » oğmac » borclanılmak » yuz binlik » yuksek bir yerden aşağıya doğr » koklendirmek » sondurme » kostek » bileğine guvenmek » ceperli » koturum » cenabıhak » bir nesneye kece gecirmek » cekinik » i İ » duzletme » turkculuk » percinlemek » boncukculuk » diluviyum » oncelemek » cıkarılış » sure sonu » la » kutuphane » gumruklendirmek » karidesci » utusuz » kuskunluk » bektaşî » avrupa kayını » mayalanabilen ve coğu tatlıola » calısız » ayağınısurumek » sozleşme tutanağı » balıkgozu » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » catılmışkirişsistemi » golge balığı » cırakma » selcukî » caker » bin yaşa » bolum » tezkiyesini duzeltmek » fırca » rejisorluk etmek »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.