tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yorungesine oturmak » gondermek » gelsin veya gelsin gitsi » yağma hasan ın boreği » kulce » sorguclu » cat etmek » bulunulan noktasının meridyen » cisenti » mahşere donmek » kaktus » zuhrevî hastalık » ic kulak » cur etlenmek » coğunlukla » tevarus etmek » kapalıtribun » kurutularak ufalanmışhamurdan » dedikodu etmek veya yapmak » cenesi durmamak » mesele yok » cıngıl » urunlu » bukme » duşuntulu » suflîlik » capul » haber gecmek » ses seda cıkmamak » gonlu akmak » keyif benim koy mehmet ağanın » dalga cukuru » bin yaşa » fırdondu » yuzler » ağaccık » cok gelmek » ekmeğini cıkarmak » azrail » pazara cıkarmak » kelepce vurmak takmak veya kel » turum » kan cekmek » cemre duşmek » boşluk » catır catır » keci postu » oda » genc » cıkmak »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.