tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dolleniş » hacamatcı » duşukluk » gomulmek » jubile » torpulu » buzgusuz » kakac » cicek sapı » guluncleşmek » kuyudan adam cıkarmak » bir iki demeden demeye kalmada » sağcıkarmak » karşısına gecmek » suven » fincan boreği » kuresel valf » kanıma gore veya kanımca » acmak » yureğine sinmek » nacizane » ozumseme » beşikortusu » kuşat » oyuncak » ortak yuklem » durulmek » ul » yerden goğe kadar » cr » kepce kulak » tutunculuk » inmek » altın anahtar her kapıyıacar » surutme » elden kacmak » kulluk ağzı » gumuşcun » ortuşmek » ceneye kuvvet » mulga » kılıclı » seruvensiz » uc aylar » gulup gecmek » gorev » kucumsenme » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » malikî » carptırmak »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.