tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pis soz » rucu etmek » bukulme » durumundaki bileşkenin uygulam » tuccarlaşma » şaşkına donmek » kuseğen » sevincten ucmak » komşu komşunun kulune veya tut » guzelce » calkalanış » kozleşmek » kapalıcarşı » ona gore hava hoş » cıngırak » alp eren » duşey cember » ateşduştuğu yeri yakar » cılgınlaşmak » fonetikci » dondurmek » amerikanvarî » ozezerlik » taaddut » yureğine kar yağmak » kıt a » şohreti dunyayıtutmak » sakatatcı » gocebeleşme » orselenmek » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » cobanlık » supermarketci » yağmur yağarken kupunu doldurm » kedigozu » lule lule » anonsor » cimento » oğunmek » bec tavuğu » pozitif goruntu » ahretini yapmak veya zenginleş » acısıicine veya yureğine cokme » ovungenlik » rodezyalı » aglutinin » yuzuk parmağı » camurlama » kırmız boceği » telli calgılar »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.