tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carpıntısıtutmak » ekşili corba » bir elin sesi cıkmaz » argac » ruslaşmak » ele gecirmek » paca kasnak » yonetmen yardımcısı » gobeği duşmek » yonetmelik » anlamıverir » ifrit kesilmek veya olmak » gunah cıkarmak » mak mek » bac » cince » faktor » cap » portfoy » suolcer » başlama » fr » koşe kapmaca » tur ağac cember » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » yaşakıtmak veya dokmek » mulhakat » gozden kaybolmak » donme » buyuk aile » yerleşim yerinden başka bir ye » soz veya lâf duşmemek » gunden gune » kor boğaz » citili » birinin iyi niyetini kotuye ku » rahat yuzu gormemek » renk olcme » ilgincleşme » otcul » gozleri ışık icinde veya ışıkl » portekizli » yurek acısı » ciselemek » topluluğu » imzayıbasmak veya cakmak » japon denizi » minyaturleştirmek » calık » duz »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.