tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tuccarlaşma » gonderiliş » civitlenmek » soyleyeceği olmak » sessiz yuruyuş » gokyuzu » gocuş » uclu » maatteessuf » bicim » verkac » gorelilik » yukarı goğe doğru olan yanı » alumina » bağlac grubu » tac giymek » yapılan fıcıvb » oksuz » arıbal alacak ciceği bilir » bulgar » dalkılıc » toprak sıcanı » sungulemek » dayalıtahta kalas » colaklık » altayist » acıktan acığa » vals yapmak veya etmek » calkalatmak » triportor » on veya beş para etmez » uckurluk » ucer beşer » yuzu soğuk » tadınıkacırmak » guneşbalcıkla sıvanmaz » urunsuz » arap sacına donmek » yuze guluculuk » estetikci » t cetveli » buğday surmesi » culûsiye » alacağıolsun » ilgi gormek » ustune başına etmek » insan gonlunun artığınısoyler » goruşacısı » kendiliğinden ureme » cıkmak »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.