tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cevirmek » menfaat duşkunu » iceriye atmak almak veya tıkam » buyutulmek » teşhis etmek veya koymak » semiyoloji semiyotik » korluk » koşe taşı » olumle oc alınmaz » yapılmışiplik » unlu benzeşmesi » kultur gocu » ozcesi » yıkılmayacak bir bicimde duzg » caca » başım gozum ustune » ozgurleşme » itirafcı » hesapcı » yonerge direktif » vakit gecirmek » aşure gunu » cantadan yetişmek » picleşme » mubadele etmek » uzatmalıcavuş » paradan cıkmak » parcası » luks » cıkışma » guzellik salonu » dikdortgensel bolge » caylakca » corap » goz atmak » cerceveletmek » kulağıveya kulaktan cınlasın » cebrî yuruyuş » kazaya rıza gostermek » rustik » ucayak » atıp veya atmak tutmak » kısmetinde ne varsa kaşığında » sacmalaşma » urkunc » ki » gozu dışarda » cekmek » yarayan cevresi oluklu kucuk » babaîlik »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.