tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kavmiyetci » bicim » yureği ferahlamak veya hafifle » muşir » lokoplâst » dipcik » iki eli şakaklarında duşunmek » başıdara duşmek » başortusu » bicilmişkaftan » unite » duz » cakmaklı » eşbicim » butunler » dondurme » ucmak » celtik » karikaturluk » sonucunda ortaya cıkan ustun y » pek yuzlu » guneşe karşıişemek » cark » ısparmaca » olmek » duğumlenebilir nesne » sacık » cek » onder » analizor » duşman başına » yuzu ak olsun » gec » catlaklık » murtefi » corbacı » aralarında boluşmek pay etmek » cullandırmak » post scriptum » ta ki ta uzun soylenir » camlıkoşk » kayakcılık » eşbicimlilik » kacıngan » catışmak » canın isterse » at olur meydan olmaz bulunmaz » yağma etmek veya edilmek » kılıc gagalı » yuzu secilmemek »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.