tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekirdeklenme » cakıntı » durdurmak » bonkor » zahmet cekmek » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » reva gormek veya gormemek » kir goturmek » gecme » hesabınıgormek » teminat akcesi » uretici » ac ec » yukselme » ucayak » sıralac » başıbutun » cırak etmek » tumamiral » cembersiz » kılıccı » şomine » purcek » kuru hasır veya kilim ustunde » kucuk parmak » cekel » al el » cekmece » harala gurele » kalcıncı » İskocyalı » teamul » yuz cevirmek » yeregecen » boru calmak » elinin koru » cizgi » ciziktirmek » egeli » goze gorunmemek » bağlık bahcelik ği » tatarca » kokorec » gumuşletmek » tuh » eksiltmeye cıkarılmak » başta veya başında bulunmak » zerre kadar olsaydı » tesalup » acık sacık »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.