tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dona cekmek » uremek » urkutmek » eliyle koymuşgibi bulmak » kredisi duşmek » poc » cocukluk » işi cıkmak » koruk » yerleşim yerinden başka bir ye » cevirmek » dokuz koyden kovulmuş » edilgen catı » gun kavuşmak » gecim derdi » tuberkuloz » kapitulâsyon » defasında bir sayıyukselterek » mağazasıolan veya mağaza işlet » İsa yıkusturdu muhammed i mem » yaşta kalmış kavat pabucu gib » nufus sayımı » koh basili » tebaruz » sovuşturme » ust yapı » icapcı » nasip etmek veya etmemek » fonetikci » gotten bacaklı » enstruman » cozumlenmek » distributorluk » geceli » durum durum » olmek » dilinde tuy bitmek » donme dolap » okul kacağı » carkıdondurmek » falso cıkmak » full time » yuz olcumu » torpu » ana kralice » otede beride » sungulenmek » gondolcu » kılıc uşurmek » ağzıacık veya ağzıbir karışacı »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.