tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hesaptan duşmek » kolen olayım » bulbulleşmek » boburlenme » ciğneyiş » kılıckuyruk » boceklenmek » dert dokmek » acığa vurmak » uzerine » duzelti » bir işte uzluk ustalık kazanm » mucehhez » civi yukarı » ağzına tukurmek » akce » purceksiz » gudum » kor duğum » nufuz » harrangurra » cozumcu » ovgucu » renginde sapıdort koşeli olan » markscılık » dipcik » fırcalamak » şolen » cağırılmak » luknet » buzdurme » cubbe gibi » komutator » yurumek » sacıkılmak veya sacıatmak » gozu tok » teberruken » meniskus » unsuzunu gosterir » gozu kalmak » cok uzun uzun sure uzun olar » sekiz yuzlu » capanoğlu » guneşgunu » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » camurlaşma » bolunme » tekabul » pabucunu dama atmak veya pabuc » pelikul »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.