tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cakal » ic cep » inci ciceği » doşetme » cıplak » dizleri kesilmek veya tutmamak » ust dudak » cıkarma » ahıra cekmek » gururlanmak » kelepce » savaşcı » gozenek » cok kocalılık » cam civisi » sumuk doku » olan kişilerin toplanıp toplum » sağdıc emeği » tacsız » kıskıvrak yakalamak veya bağla » dubeş » cimentolanma » hucum » muktesebat » ovmac » adres bırakmak gostermek veya » muneccim » rağbet etmek veya gostermek » crocodilus » duşuncellik » kacırmak » ceyizlik » carşıekmeği » gozetim » orucu » donmek » kulfetsizce » gonul acmak » adamın alacasıicinde hayvanın » seckinlik » cıkmak » mavimtırak esmer renkte bir el » cirkeflik » taşcıkartmak » arapsacı » ihtilât etmek veya yapmak » yuzu yok » arap sabunu » tahkimat elemanlarıustune veya » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.