tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şeyhulislâm kapısı » bisikletcilik » elci » mubalâğasız » bocekhane » matematikci » dokulmek » biciminde bağ » huthut » gunu yetmek » murevvic » kirecsilemek » dipciklemek » kemer gozu » pilot koşku » goğus hastalığı » donumluk » hukmu gecmek veya hukum yurutm » noel ağacı » uc » ortak bolen » gobek taşı » tuylendirmek » hizmetci » ferman cıkarmak » bicki yapmak » gecinme endeksi » cokmek » bahcesi » caldırma » yapılmışeğreti perde » formul » edebiyatcılık » kosemenlik » afi kesmek satmak veya yapmak » citar » tuf » goturmek » buğe » dirlik duzenlik » oz guven » ozellikle celik dokum ve alaş » genizden konuşmak veya cıkarma » cuce » orumcekli » iskeletli hayvan corallium rub » doşek » cıkıntılarıolan organ » acık » cusseli »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.