tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
masrafıcekmek » muteveccihen » soz veya lâf altında kalmamak » gostermelik » olgunluk » nufus yoğunluğu » lâpcınlı » cevir kazıyanmasın » dunyadan elini eteğini cekmek » eşyukselti eğrisi » duşman » baba değil tırabzan babası » gerceğe aykırı » mv » patron cıkarmak » huzzam beşlisi » ikili unlu » tutturgac » cıkışkapısı » yamac » molekul » mufritlik » neon tupu » somurulmek » tuy » sokağa cıkmak » zulum » iktidardan duşmek » divanıhumayun » yağma etmek veya edilmek » kul » kızılbaşlık » cotiragiller » boynuz cekmek » soz yazarı » bir turlu » durme » kul rengi » ceyrek » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » soğutlu » cıktı » tutumu akliye rasyonalizm » cubuklu » armatorluk » uzerine almak » yol gostermek » tarih duşurmek » belâya catmak girmek veya uğra » ile beraber »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.