tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
eksi uc » sozlenmek » servis asansoru » muşterek bahis » bahşişveya beleş atın dişine b » orman koyu » kucuk tovbe ayı » dondurulan ince uzun ışık ara » teveccuh » acık fikirlilik » vak anuvislik » pic olmak » onculuk etmek » dikec » parcası » elcim » beylik soz » cicek tozu » fırca » avrupalı avrupa da yaşayan a » rolune cıkmak » brahmanizm » kalıplarla desen yapılmışbez » tarla acmak » sofrasıacık » duru » ağacdelen » camaşır deterjanı » her kafadan bir ses cıkmak » kimse » hay allah » cengel sakızı » genclik » ici veya midesi kazınmak veya » kumes » sonuclandırma » govem eriği » kefaretini odemek » goruşturulmek » kutuk » muleyyin » civilenme » ipek ciceği » korukcu » evvelâ can sonra canan » keli gorunmek » dem cekmek » bobreksi » nervur » boyle »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.