tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıngırağıcekmek » nufus » beklenmediği umulmadığıveya c » sonuc oyuncusu » kucuk » bir yapının temeline konan taş » modulâsyon » gozunu kin burumek » gecişli » acık sozluluk » ust kume » kayıkcılık » varlık icinde yaşamak » gocebeleşme » yapakcı » dunyada » gol » bukuntu » acmaz » partoner » rum » oncesi donem » ay » ağac biti » nefesi kesilmek daralmak veya » muteselsil » acığa alınmak » cımbar » cabalama kaptan ben gidemem » tişort » kok » roproduksiyon » nufus kâğıdı » devletci » kabak birinin başına veya başı » kilise canı » aristokrasi ekonomik toplumsa » aşağıgormek » illustrasyon » yuz » tuh » cekoslovakyalı » inisiyatifi ele almak veya gec » colpa » boynuz takmak veya takınmak t » kokensiz » cerviş » carpılmak » cıkmak » istencli »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.