tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gucluk cıkarmak » oyun » cumartesi kibarıgibi suslenmek » hristiyanlaşmak » cevrelenmiştahta ağırşak » gâvur olusu gibi » amputasyon » fent cevirmek » ev alma komşu al » fusun » uckâğıtcılık » ankara kecisi » lâponyalı » gozu gonlu tok » ozleşmek » parca parca » murettep » flâşor » tuzağa duşmek » dunurcu » cakır pence » imanıyok kısa soyleyişle » duzum duzum » yureğini hoplatmak oynatmak ve » dumen evi » harekete gecirmek » album » tatil koyu » ortulmek » kukurtatar » kepceleme » karadeniz de gemilerin mi batt » guvenliği sağlamak icin yapıla » bitum » onder » kem goz » camurlanmak » duzec » inci » gun » kuşcubaşı » bilgic » cizgisiz » onayak etmek » cevirici » gayrimutecanis » ciğborek » acmak » arnavut » takla atmak veya kılmak »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.