tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzeltmek » karesel bolge » ustesinden gelmek » saray ciceği » cark cevirmek » kırıp gecirmek » onune cıkmak » icerme » koseği » secik » amerikan bar » tebdilihava » tir » gobek otu » mektep cocuğu » bu turlu » dokumcu » alt ust etmek » anlamına gelmek veya manaya ge » ufakca » vay » inmek » buzuşmek » cıkartma » kuram mutasyonizm » cay bahcesi » silindir prizma vb bicimindek » şeffaf ışığıgeciren madde sl » mulâyemet » dayayıp doşemek » onemli » akşamdan kalmışveya kalma » ceyreklemek » buken » camur gibi » su gosterdi » rubap » uvey evlât » dunya kelâmıetmek » mektep cocuğu » cicek acmak veya vermek » telgrafcılık » parcalara verilen ad » yapmaya yarar » caydanlık » munasebet duşmek » sırasına gore » sahaca » guclendirilme » oğur »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.