tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gulistan » tac » guz donemi » goz boyamacılık » direnişci » derme catma » yalcınlaşmak » ağız tutunu » soz olmak » bu yuzden » kriz gecirmek » oruc yemek » tup gaz » tepegoz » mubaşir » mudur yardımcısı » ozel sektor » urkutmek » surgulenme » etekleri zil calmak » catallaştırmak » bicim » başıyastığa duşmek » ağzınıaramak veya yoklamak » kacışma » yemenli » ukalâ dumbeleği » koşe » koalisyon hukûmeti » kopulemek » ızgara kofte » ballıborekli olmak » cozumlemeli » kapılarıacık tutmak » yonetim gideri » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » masa ortusu » durust » golge etmek » tukuruklemek » imza sirkuleri » ikiz unsuz » kanıkanla yumazlar kanısuyla » donuşturucu » araclı » duğmeci » tesalup » goğuslu » bakkala bırakma » el cırpmak »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.