tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kup » susen » ozendirmek » gozleri ışık icinde veya ışıkl » kıc » ustune toz kondurmamak » at başıberaber gitmek » sırıkcı » bıcak atmak » fulûs » iclilik » pacoz » balıkcın » gudumluluk » ustune evlenmek » cilenti » cirozlaşmak » secmek » cokramak » projektor ışığı » saclımeşe » tokatcı » boğazına duşkun » acık hece » alcılı » seni gidi seni veya seni seni » guzide » belirtir » corba icmeye cağırmak » ağzından girip burnundan cıkma » guluncluk » cıkarmak » gozu akmak » goyuk » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » ovmac » yağma etmek veya edilmek » helenistik » arac ve gereclerle donatma » bitkisel veya hayvansal madde » sumuksu zar » yontemlilik » surekli olarak gidip gelmek » cozulme » mustahkem mevki » gun » cıkmak » kulâhcı » ocağına duşmek » ozgur »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.