tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icerik » ammada yaptın ha » kılıclı » secik » doşeme » luzum gormek veya gormemek » kanıicine akmak » turkusunu cağırmak » yonetsel » anglikan » elden vefa zehirden şifa » madde » mukerreren » duşuk » gucendirici » caresiz kalmak » durbunlu » kapsul » yurunmek » cene yarıştırma » doş » puruzlenmek » barbeku » allah canınıalsın » cevreci » kez duz kabartılar » basıncından yararlanarak kum p » ey » arac » lâzca » maslahatguzar » nd » ackıcı » jupiter » carpıntısız » cabucak » gureşetmek veya tutmak » tavşan yurekli » ozleştirmek » gan gen kan ken » mak mek » patates koftesi » babîlik » dalgaya duşmek veya gelmek » ust kume » kirecsizleştirme » tezekkur » mumkun olmak » gulu tarife ne hacet ne cicek » half time »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.