tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sırpca » cercevelemek » duduk » anglikan » yon » uyuşmazlık cıkmak » kocek » cıpıl cıpıl » korluk » zuyuf akce » haraccılık » surekli unsuz » ortu » gun doğusu » korkunclaşmak » murdumuk » gul yağcı » cita » muhafaza etmek veya edilmek » cabuk » moskof » buro » alârma gecmek » vantuz cekmek » taş » cağrışmak » goz kararı » hukumluluk » gucenik » kacmak » tunc » sevincli » cıplak » gondermek » tercuman olmak » kelepire konmak veya yakalamak » istintac » cabukca » kopurtucu » yuzu pek » entelektualizm » flort » kurneme » yarısonuc » cek vana » bukme » ozgun » muhre » ortaklık sozleşmesi » uzerine bir iki guneşdoğmak »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.