tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
amaclı » kopuklu » kalıpcı » sozu bağlamak » afrika cekirgesi » gelip gecmek » borclandırılma » bon » tıpıştıpışyurumek » adî suclu » orta cağfelsefesi » ahıcıkmak » yularıele vermek veya yularıka » uşutmek » genel gorunum » boluntuler » oncel belirleme » zenneye cıkmak » bir parca » cileden cıkarmak » yuzdurulmek » duz » ucan top » sutlendirmek » ın » bicim » mulâki » sozune gelmek » nufuzu altında tutmak » du » koturum » başına gecmek » tahammur etmek » yorunge » cokek » buyutme » teşbihte hata olmaz veya olmas » ateşacmak » borclanmak » aracılığıyla duymak değmek e » bayraklarıacmak » bir ornek » yolustu » genclik » kosemen » alcıpan » ağaca cıkan kecinin dala bakan » gumuşcun » dongel orucu » bağlayıcı bağlama niteliği ol »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.