tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guc kazanmak icin calışmaya ar » elma cayı » acıkcası » dodurga » cumle bilgisi » duzenek » civileme » dovdurmek » dili kurusun » uretmek zihnî yetiler oluştur » deveyi duze cıkarmak » havuclu kek » bork » kumukca » allah buyuktur » lu » cekme demir » kuşgibi ucup gitmek » kirizma yapmak veya etmek » beliren olumle sonuclanan has » dokmek » satılık ziftin olsun selânik » aramak » mantıkcılık » goz » koc » var gucuyle » lokma goz » karşılıklıbirbirini dovmek » ay cekirdeği » duyun » buyuk terim » ruchan hakkı » coğalmak » hizmetcilik » cuzdan » kılcık » boku cıkmak » yonetmen » tat » doş » yuzunu guldurmek » bicim » gozu gormemek » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » artcı » edilmesi » anglosakson » icindeki en kucuk birlik » gunu gunune »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.