tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi eş anlamlısı

gezi eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
puskurtme » ittihatcılık » hayvan koklaşa koklaşa insan » gozden duşmek veya duşurmek » dayalıtahta kalas » biletci » ar er » merkeziyetcilik » fusunkâr » icilme » ustunluk duygusu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » goruşayrılığı » gucsunme » sakınılan goze cop batar » metre kup » semiyoloji semiyotik » ciğnemek » hukmu parasına gecmek » gozlerine uyku girmemek veya g » İzmir koftesi » maaşa gecmek » ekmeğini taştan cıkarmak » elektronik muzik » deniz otobusu » slovakca » surmek » dağcamı » hanım boceği » pr » pence vurmak » pluralist » allah ın binasınıyıkmak » dem tem » yurutme gucu » koşe atışı » cılgıncasına » ceyrek final » pirupak » acık yureklilik » kılıfcı » goğus kemiği » yem istemez su istemez » utangac » kanada kavağı » odeme » fennini almak veya kapmak » sun î » goyunme » avuclamak »

gezi_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_eş_anlamlısı nedir ve gezi_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.