tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi kelimesinin eş anlamlısı

gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yarışcılık » musellesat » cıkış » kurar » utu altlığı » gunu dolmak » allah tan kork » ic cumle » oğretim » korpe » cay » cangıl cungul » kultursuz » fesat karıştırmak veya fesat c » arayıp soranıbulunmamak veya o » bin turlu » gozu gibi sevmek » donel » mulâhaza yapmak » turku yakmak » tebeddul » tan sokmek » metal parca » bicim » buyu » yunlu » uykusu başına sıcramak » allah yapısı » yuz yuze gelmek » fuzyon » ağır ol » mestci » gormek » yahudilik » kaygıcekmek » cıkarmak » gomme balkon » sıcak basmak veya bastırmak » iz anıyok » pozitif goruntu » kup şeker » teneffushane » buyuk balık kucuk balığıyutar » yarım pabuclu » aza sormuşlar nereye coğun » tuyme » gunu yetmek » gosterme parmağı » bilgili » boy almak veya surmek »

gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.