tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi kelimesinin eş anlamlısı

gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ors ve cekic arasında kalmak » nukleer santral » akcakavak » ağzına geleni soylemek » sozleşmesiz » cilingir sofrası » cifte kıskac » dere tepe duz gitmek » duzluk » ongormek » kır ciceği » bulaşıkcı » girintisiz cıkıntısız » cağrıştırmak » başdumeni » ve katımadde » gozu ısırmak » arasında den başka anlamıyl » ucuşmak » suclanmak » yağma etmek veya edilmek » anglikanizm » elden cıkmak » aşağıtukursem sakalım yukarıt » boşluk » bir sozunu iki etmemek » felc » dovmek » sonuc oyuncusu » od » surgun » dudak dudağa gelmek veya kalma » comertleşmek » uluscu » gun » dokmek » arapsacı » eğilimli ortu » camaşır leğeni » kıt a » doviz » kup » suzme » tan ağarmak veya atmak » basubadelmevt » ad cekmeye girmek » hukmî » hispanica » cehre » cenesini bıcak acmamak »

gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.