tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi kelimesinin eş anlamlısı

gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
istavroz cıkarmak » solucan duşurucu » sureti haktan gorunmek » gonderli » olmayan kimse veya topluluk g » oğleyin » koşe taşı » başına belâ acmak » yıkılmayacak bir bicimde duzg » art avurt unsuzu » yunlu » cokuntu » kucuk tovbe ayı » kanırtmac » karnından konuşmak veya soylem » surukleniş » bir kulağından girip obur kula » oğrenci kartı » tekefful etmek » beliren olumle sonuclanan has » lehce » taşdoşeme » acısınıcıkarmak » basma alım satımı » kofteci » bolumlerden her biri kolon » parıltı » zuhrevî hastalık » kafasınıtaştan taşa carpmak » ferz cıkmak » plâncete » ali » hilâfetci » cıkrık » sağacık » goz boyamak » kuman » dokuz ayın carşambasıbir araya » k » mirac gecesi » oncu » cekim ekleri » viskonsul » guc » hucuma kalkmak » kalem cekmek » cevre bilimci » gercekustuculuk » calyaka etmek » ya ya »

gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.