tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi kelimesinin eş anlamlısı

gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goruntuleyici » oksitlenmeyen bir element kıs » cer cop » tokaclanma » denizkopuğu » guveni sarsılmak » calkalamak » muzikalite » felekten bir gun veya gece cal » mubarek » gure » iraklı » sutkardeş » macar ineği » carşafsızlık » yore » ac gozlu » korkutuk » kacgoc » piyasaya duşmek » percinleşmek » tuylendirme » korkunclaşmak » veresiye karşıtı » ruznamce » sacak kok » ağzına geleni soylemek » oylesine » hır cıkarmak » son gurluğu » kemane cekme » araplaşma » tarh etmek » sepetci soğudu » beneklerle orten asklımantar » tahammul etmek » olcuşmek » o duvar senin bu duvar benim » soylemek » tutunacak dalıolmak veya olmam » gore » celmelenmek » hucreler arası » cimensiz » gorunuş » yonetim kurulu » bıcak gibi » ayıptır soylemesi » cemkirmek » tuketim »

gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.