tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi kelimesinin eş anlamlısı

gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guducu » yekvucut » kacamak yapmak » coğun » goncu » somuruculuk » icli » al takke ver kulâh » tarh etmek » oşurcu » belediye sucları » dunur gezmek » kok » iştirakci » kâğıtcılık » parca » allah omurler versin » şerit » curuyuş » sarıkcı » kimse » cemre duşmek » kerpicci » nefes cekmek » kırk bir kere maşallah » catır catır » tibet okuzu » icit » ulkuleştirmek » fluoresan » fıcıgibi » gun » teeyyut etmek » gumburdetme » yuruyuşe gecmek » levuloz » farsca » olu mevsim » koy romanı » usbitken » kırbaclama » gozetmek » miktar ile indirimden sonraki » luks tarife » guzluk » mulemma » yarım elmanın yarısıo yarısıb » ic mimar » birinin iyi niyetini kotuye ku » ici gecmek »

gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.