tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi kelimesinin eş anlamlısı

gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eşkenar dortgen » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » sucut » fırdondu » bulunan bolum kafa ser » seylân taşı » kacamaklı » vehme kapılmak veya duşmek » her tur gosteri yapmaya uygun » malik » mucessem » olmuş » uzum suyu » duşuk yapmak » sokuntu » buzuktaş » otcul » inanılan iyilik kaynağı » ikbal duşkunluğu » kor kostebek » acem pilâvı » şapcılık » cay evi » gozluksuz » kınalar yakmak » kor kandil » cevirim senaryosu » şumullendirmek » cam yunu » kokertme » âlemşumul » panslavizm » gitti gider dahi gider » cicekli » carşaf » golgeye yatmak » ticaret hukuku » camurlanma » gumburtu » ac doyurmak » sanatı » tozunu almak atmak silkmek ve » gazolcer » en kucuk birliği goze » cuvalsız » gun batımı » doğal cevrelerini değiştirmele » faslı » yuzlerce » gorunmez »

gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.