tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi kelimesinin eş anlamlısı

gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cicek tozu » doğaclamak » kusmek » teberruz » goturu iş » capkınca » muşareket etmek » sıhhî tesisatcılık » cicek aşısı » allah dağına gore kar verir » felc olmak » uye olmak » cini doşemek » lâstikli soz » orumceksi zar » kor sıcan » fonetikci » basitce » bucuklu » omca » işsozleşmesi » malta humması » hırtlambasıcıkmak » kınık » goyunmek » gok adası » kızılbaş » uckâğıt » ağzıvar dili yok » kuttedek » guncellik » turkcu » gosterici yardımıyla karanlık » umur gormek » guduk » goruşulmek » tepeli dalgıc » yureklendirme » yucelme » yureği carpmak » nukte » duzelmek » ısıtıp ısıtıp onune koymak » capraşma » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » ana cizgi » samanlıgubre » istim ustunde olmak » icmece » merkezkaclama »

gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.