tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi kelimesinin eş anlamlısı

gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşunum » dunya guzeli » munavebe ile » goğus hastalığı » ustune evlenmek » kaucuktan yapılmışşilte » ağız tutunu » keder cekmek » aspirator » secmek » ofkelendirme » kor kurşun » hakikî » genel goruşme » emekliye ayırmak cıkarmak veya » duşundurucu » yabancısıolmak veya olmamak » hesabınıkitabını bilmek » umran » mustehcenleşmek » ulger » oylece » parcacık » transit gecmek » namzet gostermek » bir yerde kullanılan bir yere » muşterek » diri diri henuz olmemiş » gecici » derin derin duşunmek » catal aşı » ceyrek » ısıtma aracı » bolucu » gineli » cekirge otleğeni » musadere » duru » harezmî yolu » satışa cıkarmak » yuklem birliği » cekilme » icitmek » cıkıntı » carpışmak » yukseltmek » cap » surumcemede bırakmak » icli dışlıolmak » calma »

gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.