tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi kelimesinin eş anlamlısı

gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozlenti » oru » kotuleyiş » tahkimat elemanlarıustune veya » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » sondurucu » calışma karnesi » bolme » ucret » başında beklemek veya durmak » ozenme » koşeli ayrac » yuzleşme » belirtilen bolum » himaye etmek » cullamak » kucultmek » muzipce » cerceveleme » yonsuz » dip kocanı » percinlenme » mirac kandili » kesip veya kestirip atmak » sorma sormayın veya sorma gi » cozumlemeli » muzevir » surucu belgesi » as » suzuntu » tertipci » yuzer yuzer » kavanco » ayrıseci yapmak » turetme eki » muallâkta olmak veya muallâkta » notunu veya numarasını vermek » cadır bezi » gudeleme » um » başmakcı » zir » gul gibi gecinmek veya yaşamak » selâm soylemek » cirişli » catılı » tor » gluten » hayalinden gecirmek » top ağac »

gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.