tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi kelimesinin eş anlamlısı

gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
işbolumu » guneşkremi » tuy » cevre » koruklu » bibliyotekci » yurekler acısı » diktator » kulhanî » acılmak » gozlukculuk » tadınıcıkarmak » ağac kavunu » temas etmek veya biriyle temas » şar şer » ustencilik » yureği kan ağlamak » sumuklu » recete gibi » oğuzca » başbaşa veya kafa kafaya verme » goz onu » durumunda ayrılabilen parlak b » ak mıkara mıonune duşunce goru » daruşşifa » muesses » canım dese canım cıksın diyor » ırzına gecmek » gepgenc » maymuna donmek » can cana başbaşa » rufaîlik » muterakki » ici sızlamak » tuketici » korletmek » ozen gostermek » ovunce » şukretmek » ayıgordum yıldıza itibarım ve » ışıkolcer » gozlerinde şimşek veya şimşekl » ademimerkeziyetci » eşyukselti eğrisi » gonder » muhur basmak » işbirlikci » oduncleşme » sut kırı » kuc »

gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.