tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi kelimesinin eş anlamlısı

gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
enote » govde » her horoz kendi copluğunde ote » hava carpmak » arac » kazak » cokuntu » cehrece » ileri goruşlu » sun î cayır » bicimlendirilme » kus » kapanmak ortulmek » olağanustu hâl » omur gecirmek » uzatılabilir » olcmek » surusune bereket » kepceleme » korelme » elektromanyetik guc » leke surmek » muderris » cırpmak » bicimlerini belirleyen ana oze » kuru yemişci » başlık atmak veya koymak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kopru kurmak » gok » tahkimat elemanlarıustune veya » ciğerimin koşesi » suyu baştan veya başından kesm » kuresel ucgen » yapılmışince ve uzun şerit » oturu » ruzgârlamak » murettiplik » minareyi calan kılıfınıhazırla » frenk cileği » guvensizlik » yuzdurmek » oteleme » duduk makarnası » goz actırmamak » by pass » uye aidatı » başkomak koymak » gunu gunune » sosyal bunye »

gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.