tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi kelimesinin eş anlamlısı

gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
her tur gosteri yapmaya uygun » gok yakut » yuklenmek » yankıuyandırmak veya yapmak » arap tavşanı » yuz kaplama » cullanmak » duzenleyen ve genel olarak ilg » hesabınıgormek » alttan veya aşağıdan almak » yapma yapmayın yapmayınız » supurge » cinko » cıtlama » nesne » dili olsa da soylese veya anla » guce sarmak » alcalış » mal kapital » kapıcuhadarı » borusu tutmak veya ustunde » yerleştirilen demir parcası » rolântiye almak » kunde » goru » yonlu doğru » sersem etmek veya serseme cevi » fotoğrafcı » cıkak » gobek bağı » kacıncı » kocboynuzu » ozumsenmek » duz duvara tırmanmak » gunaha sokmak » gozyaşıbezleri » cipo » gunleri sayılıolmak » minor » sazlısozlu » gozculuk » darasınıduşmek » bir ucu sivri olarak yapılan t » yağlıgureş » osurgan boceği » yoneltmek » capalama » imparatorice » icli dışlıolmak » cicek bahcesi »

gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.