tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi kelimesinin eş anlamlısı

gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kukurtlenme » yuklemek » gucun » cevirici » cep harclığınıcıkarmak » oncu » sun î solunum » gecit vermek » onleyici » ruslaştırmak » temayuz etmek » urperti » kıdemli ustcavuş » korletmek » cağ » bıcak gibi kesmek » aracı » koy korucusu » muteferrik » yan pala zeydun » yenidunya » cozum » kolacan etmek » goreneksiz » suruluş » capak » icine cekmek » komurleştirme » cevirici » cıplak » zahmet etmek zahmete girmek ve » kuruluşlar butunu » duşgucu » surtuş » cicek tacı » bağlantıunlusu » mutehassis olmak » teberruz ettirmek » basitce » gobelek » gul rengi » maslahatguzarlık » buz » yuvarolcer » başın ağrıması başta oluşan r » tecessus » duşunceye bağlayarak yorumlaya » dikişci » arnavut » caktırmak »

gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.