tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi kelimesinin eş anlamlısı

gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gezi kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gezi kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cift vuruş » cıt » j j » munazara » dunya bir araya gelse » sacısakalıakar gibi » olum emri » carşafsız » gozlerini acmak » kufur » dilinden duşurmemek » tuyu bozuk » rahat doşeği » yuzuk » parcası » dişfırcası » kaygıcekmek » ici daralmak » ışıl kufler » guduk kalmak » goğsunu gere gere » bugunden yarına » kaleminden cıkmak » opucuk gondermek veya yollamak » acısınıcıkarmak » sozlu film » grejuva » gonul dilencisi » guveyi girmek » gostertme » değnekci » kuşak dolama bağlama kemer » goz dikmek » tenevvur etmek » iğne yutmuşite veya maymuna do » munasebete girmek » gecinmek » aspirator » ıska gecmek » cıtcıtlamak » bulgurlu kofte » kamcılı » ebegumeci » gozler onune serilmek » frenk » oz » ağac » maraba » gozunun bebeği gibi sevmek » alevîlik »

gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.