tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi kelimesinin eş anlamlısı

gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yururlukte olmak » parcalar » sozluk birimi » ediyorum demek ya da hasmını » duşkun olma durumu iptilâ » goze » boyunun olcusunu almak » tur » acelya » ihrac edilmek » yardım etmek veya yapmak » ayağının bağınıcozmek » erkekcil » onune gelen » pecenek » cığır » allah vere de » buyultmek » ozgurluk » carpışma » tokatcı » şeylerden her biri tabaka » hodukluk » gecirgenlik » alman » tutun rengi » ceşitli ogelerin perde aksesu » ahmakca » cizgi bicimindeki gecici ışık » buzgusuz » gulcu » cıkmak » baba değil tırabzan babası » istirham etmek veya istirhamda » dondurulan ince uzun ışık ara » katma butce » gonlu kanmak » başına gecmek » gecer akce » bircoğunu o metalin yuzeyine y » ayca » mudur » ciğnemik » olumlu » tecrube » ustune olu toprağıserpilmişgib » gomleksiz » supruntuluk » huzunlendirme » inanc »

gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.