tdk sözlük TDK Sözlük

 

gezi kelimesinin eş anlamlısı

gezi kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gezi kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gezi kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gezi kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ıslıklıunsuz » okuyup uflemek » ackılanma » ackı » ulser » oznel » bıcaklatma » carpıcı » cekmek » ordekgagası » canından gecmek » uclu » catal kazık » dunya yıkılsa umurunda değil » dalgıc kuşugiller » oz itme » durme » ekşi yuz » on avurt » icin icin kaynamak » iştirakci » mutehassis etmek » yuzu gozu acılmak » ozonur » cavdar ekmeği » gozu bulanmak » suret almak veya cıkarmak » nd » goz kırpmadan » guzellik » ruhunda guneşacmak » carpı » yuzyıl » kotumserlik » hasanpaşa koftesi » pence atmak » birimler boluğu » diline dolamak virt etmek veya » butikci » lâyık gormek » gudek » bicimci » arasıgecmeden » bağlac obeği » seckin sivrilmiş » inanclılık » calısupurgesi » ortadan kaldırılmasısiyaseti » yoluna cıkmak » korukcu »

gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve gezi_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.