tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz giysi\'nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hay allah » ruzgârlanmak » utmek » kalmak » curumek » şerefine icmek » yukleme durumu » cekince » cocuksuzluk » kinin sulfatı » ucerli » zam gormek » balıkcıkazağı » sacak kok » mozaik doşeme » yuzyıl » ağır ol » mufreze » muştak » cotuk » cıkışcizgisi » muduriyet » poğacacı » cinisiz » tecrubeli » uretim aracları » hiclemek » uleştirim » vus at » gotten bacaklı » suvarilik » davranmak saygıgostermek soz » kına ciceğigiller » oz yonetim » ışınımolcer » calımlama » biri yer biri bakar kıyamet o » copsuz » somurme » multezim » munazara » boşluk » ayın on dordu » cekme kat » sozel » mısırlı » duşunceye bağlayarak yorumlaya » dediğim dedikci » cengel » soğuk calmak »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.