tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için giysi\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olumsuz cumle » acılış » solpumek » noron » icin » sureğen » musluman » kulube » tufekci » tarcın » oz » olumluk » geceli » teneffus » minor » gomleklik » yaban gulu » mızıkcılık » lâf yok » akılsız başın cezasınıayak cek » ulke » fiks monu » ın in un un » cekmek » cul » kontrolorluk » turkmen » tavşan yetiştiriciliği » mayıs boceği » dar kacmak » soz kesimi » doner kavşak » soylenilme » fazla gelmek veya gitmek kacm » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » ağlayanın malıgulene hayretmez » turkulemek » cırılcıplak » şolen » gumbedek » oğutme » bolumlenmek » acık devre » dizleriini dovmek » kısır dongu » cıkış » tırmanıcıbir bitki piper nigru » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » katlanır taşınır cerceveli pe » safca »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.