tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz giysi\'nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
prusyalı » amara » uvertur » yuzune bakılacak gibi veya yuz » gorevden alınmak » ustel » ilk gosteri » yuz » madde » alıp yurumek » utu » olmez cicek » ormek » th » selâm soylemek » goz ucuyla suzmek » şeşi beşgormek » telhisci » divanıhumayun » doşetme » gonul yarası » allah utandırmasın » percemli » sonradan gorme gâvurdan donme » imtizac » cakırdikenlik » feleğin cemberinden gecmiş » ucurtma » cam yeşili » harıgecmek » dokuk » istimzac » ortak bolen » koclanmak » yapılan işlem » hic » hukum surmek » acık mavi » surekli olarak gidip gelmek » soğukca » gibi » benlik catışması » dırt dirt durt durt t » teselli mukâfatı » kaput gitmek veya olmak » sumkurmek » kamcılamak » tırnakcı » hurriyeti secmek » sonuc almak »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.