tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için giysi\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sırtcı » kosnu » gocurulme » kıc » faca » alcıpan » oğretim yardımcıları » goz acıp kapayıncaya kadar » geri cekilme » opturmek » gelinlik cağı » gure » duşunceye bağlayarak yorumlaya » şohret bulmak veya kazanmak » culcu » puan almak veya kazanmak » pacasınıcekecek veya toplayaca » cak cek cak cek » paşmakcı » gudukleşme » acmaza duşmek » gucluğu veya guclukleri yenme » munezzeh » centik » ilgi gormek » unlu turemesi » olum olum de hırlamaya ne bor » kendinden gecmek » tabiatustu » burnunun ucunu gormemek » dilinden duşurmemek » olme » mahmuz ciceği » aylığa gecmek » naturist » omnibus » hukmetme » durum » cizmek » ceddine rahmet » kandırıcı İnandırıcı » kurtaj » iz duşumu » guzlek » paraşut ile atlama » cirozluk » ifrit kesilmek veya olmak » doğmek » tur ağac cember » ateşbocekleri »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.