tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için giysi\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
enayi dumbeleği » allah selâmet versin » gozlerini acmak » yerleşim yerinden başka bir ye » tahassur » duru » zarfcılık » iktisatcı » ustun bulunmak veya gormek » eteği duşuk » gostermek » kafa goz yarmak » benimseyip değişik bicimde anl » suzgunleşmek » cekme demir » dunya başına dar olmak veya ge » allah allah » kafasıkuflu » kutle » pembe gormek » deniz orumceği » puskurtme » yaşyetmiş işbitmiş » capalatmak » temettu hissesi » gufteci » cişi gelmek » yarıgecirgenlik » yukseltmek » carpmak » cekilmek » yuz » telli calgılar » ureyiş » cavlağıcekmek » ozgunleştirmek » gozaltına almak » cıktı » kulustur » cevrelemek » pabucunu dama atmak veya pabuc » batırmak » percinleşmek » ozeme » gozu dalmak » da var ki anlamlarında kullan » keceleşmek » ustun tutmak » sağacık » gerektirir »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.