tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz giysi\'nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tutmek » guncelleşmek » arasında den başka anlamıyl » cimmek » kanıkanla yumazlar kanısuyla » acık sayım » kok kaplama » yurutme gucu » hangisinde bulunduklarınıbelir » burokratik » gurbetci » maskarasınıcıkarmak » şarkısoylemek » işayağa duşmek » uykusu bolunmek » eden felsefe ve din doktrini » icine su almak » sut kırı » altayist » puf desen ucacak » sağdıclık » cevrilmek » alaturka muzik » tacsız » mest sermest » ofkesi burnunda » insanın adıcıkacağına canıcıks » cıkmalıtumlec » gurluk » cıtırtı » ozendirmek » ozensiz » zurafagiller » guc » cirişli » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » gundelikci kadın » soylenilme » soğmek » yaban sumbulu » briketci » cevirme ağı » ucucu » ağız unlusu » koken » cart cart otmek » yulgu » mechul » acma » toplum ekonomi din kan veya »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.