tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz giysi\'nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vatandaşlıktan cıkarılmak » dondurmek » duşunce » duşunucu » ipci » şeylerden her biri tabaka » kocmak » şupheleniş » kâğıtcılık » hoşduruma gelmek » yukseltgenme » zuhre » huruc » canına duşkun » el etek cekilmek » dumeni kırmak » ciftlemek » tayyor » kedi gibi dort ayak uzerine du » usalize » olcunlu » ca ce ca ce » gormek » fetvayişerife cıkarmak » yengec » olcmek hesaplamak hesap etme » acmalık » gozu acıklık » doğru cıkmak » tu » ucretlendirmek » habeş » emec » bulgaristanlı » corap ormek » yardakcılık » yarayan celik disk » duşkun » gercekustu » ciftlik kâhyası » bircok » cıkmak » duşkun » sutluk » yapışık ceneliler » koşeleme » sumkurmek » şaibe altında tutulmak » dişine gore » yedekci »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.