tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için giysi\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
komunizm » cıban ağırşağı » hatıra veya hatır ve hayale ge » ordek » carpılmak » kesip bicmek » ayağıalışmak veya alışmamak » olcunmek » deve doşlu » sinyal muziği » caresiz kalmak » boğazından gecmemek » fluorışıl » nârına veya nâra yanmak » sanatcı » fransızlaşmak » corman » ağzına vur lokmasınıal » gonul bulandırmak » kuru yemiş » cıplanma » canlılara yaşama ortamısağlaya » yuzsuzleşmek » bunalım gecirmek » kıptîlik » kucuk minder » kuskunu duşuk » hindistan cevizi » ucuncu dunya ulkeleri » pabuclu » ağzınısıkıveya pek tutmak » gumbedek » lâf soyledi bal kabağı » olumcul » harman cevirmek » kulturluluk » abdal » mukemmeliyet » duzen » demir tavında dovulur » tur ağac cember » tagallup » teneffus » inanılan iyilik kaynağı » cepheden hucuma gecmek » kokteş » bardakcı » gorumluk » cıkmak » piknik tupu »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.