tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için giysi\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dokmek » carşafa dolanmak » zevc » gedik acılmak » gozleri acılmak » cekmek » gecim sıkıntısı » kotuye kullanmak » yetişen bir ağaccık corylus av » cinke » bahaîlik » bulunmalarınısağlamak amacıyla » tecahul etmek » buyuk şehir » gozunu alamamak » coban » universiteler arası » hareketli parca » uygun bir bicimde takılarak on » yuk olmak » cuz » moral cokuntu » cıkartı » basın ozgurluğu » umitlenme » duz kanatlılar » ovguculuk » gumuşletme » nazıgecmek » kır duşmek » anlayışgostermek » cimentolamak » duşmek » ovec » sonuc takımı » allah beterinden saklasın veya » surnaturalizm » uşengenlik » cokturmek » e » saat başıgaliba » hafifce » boynunu bukmek » ikide bir veya ikide birde » suregelmek » diken ustunde oturmak veya olm » uslenme » yalayıp gecmek » soylemek » gıybetci »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.