tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için giysi\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
secmenlik » catlatma » cay kaşığı » e mi » orgutlendirilme » karantina suresi » gonderi » yuzlerce » punc » kombe » muzmin » cınlama » dikiz etmek veya gecmek » kulunc » catışık » odetme » sukûtla geciştirmek » poğacacılık » canına duşkun » buzuşuk » ıtriyatcılık » olcum » acısal yol » ortunme » ha şoyle » kemiğine kemiklerine kadar » mentollu » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » mağazasıolan veya mağaza işlet » yuksek oranda karbon bulunan k » tereddutle » sonumsuz » cocuk oyuncağıhâline getirmek » goğus kemiği » balkar » cıplak resim » acısal ivme » ahdiatik » guce sarmak » gungormuş » murebbiye » aşcılık » centiklenmek » hic kimse » tavuk koftesi » muhimsemezlik » oluluk » goğus darlığı » ne diye » kufuru basmak »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.