tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için giysi\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muteallik » şansıdonmek » yuz goz olmak » mufit » sure » abdestinden şuphesi olmamak » kalp akce » oz kedi balığıgiller » kendine susu vermek » diken ustunde oturmak veya olm » taclı » cekinme » gutmek » zıvanadan cıkarmak » benliğinden cıkmak » celmek » cuvallama » bakla ciceği » kelâmıkadim » kreator » dokumlemek » alcıcı » duğum » tranca » muteferrika » ulkudaş » divanımuhasebat » acısoz » mektep cocuğu » odemek » mukeyyifat » duğumunu cozmek » buyuk ana » ahbap cavuşlar » maslahatguzar » traktor » işacmak » turkceleştirme » ici rahat etmek » sukûnet veya sukûnet bulmak » hıckırtmak » korkunclaşma » kok sokturmek » kontor » hopurtu » gecmek » curcur » hancerlenme » kotulenmek » geciş »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.