tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için giysi\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz alabildiğine » sefasınısurmek » gercek varlığıinkâr eden aşırı » fluoresan » colak » perdenin uzerinden oynatılan » dava etmek veya acmak » celik yelek » yuruyuşe gecmek » dalıp cıkmak » cucuk » yuk » kulağıkirişte olmak » munasebette bulunmak » cur et etmek » kafasından gecirmek » mitralyoz gibi konuşma icin » cırnık » mustakim » guzelce » sinekcil » cocuksuz » puskullu » gormek » ağaclandırılmak » turlu » pabucu buyuğe okutmak » ceğmellenme » canına tukurduğumun veya ufurd » bir tatlı » ucluk » gocurmek » kısa gunun kârı » gordurmek » kacmak » cırpışmak » doşeme » kuplu » kendi derdine duşmek » oylesine » şeylerden her biri tabaka » goz ucuyla gormek » lutufkârane » etmelerine kişiliklerini geli » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » umit serpmek » puf » narkozitor » cıkıntılarıolan organ » kacak »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.