tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz giysi\'nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşuruş » catal » rezil rusva olmak veya rezil k » komşu acı » sacma » huzunlendirmek » ozel televizyon » vatandaşlıktan cıkarılmak » calgıc » gosterici » dollenme » nebatat bahcesi » calgıcıotu » gorunur » arac » sokulme » muşteki » duyek » işini gormek » gommek » şuphecilik » golgelik » phlebotomus » mes uliyetli » hayvan komuru » taclı » kamu yonetimi » dalgıc kuşu » gotlar » eski camlar bardak oldu » paşmakcı » davul dengi dengine diye calar » duşunceye bağlayarak yorumlaya » nuh nebiden kalma » yara bere icinde » ma me » kethuda » suyu ısınmak veya kaynamak » yuksunme » gozleri berraklaşmak » sondurulme » soyundan olan kimse » ic pilâv » ozgu » voli cevirmek » dışcevre » yuksek perdeden konuşmak » cağrıştırma » kilise canı » guvey i »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.