tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için giysi\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
teleksci » veren silâhıbu hedefe doğrult » kos dinlemiş » stand bay » lule » yureğinden gecmek » ceviklik » kutle » uzum cekirdeği » koprulu » urik asit » peltek dişunsuzu » kur acı » sacma » yiğitce » cevirme » yekvucut » davar gutmek » okuz » icini sıkmak » pat kut » koşklu » yuk olmak » calışma masası » kumbet » tekefful etmek » su gibi bilmek veya okumak » serbest bolge » andac » kesip veya kestirip atmak » catal don » musamahasızlık » bakkala bırakma » sual acmak » uzunlamasına acılan oyuk » cokmek » parti cevirmek » kıcınıyırtmak » taşınmaz varlıklarıile bunları » yuzlemek » hurriyetsizlik » feneri nerede sondurdun » ic kuyu » anak enek » sıkıyonetim » mudara » utu tahtası » kendini gostermek » mulâzım » goz goz olmak »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.