tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için giysi\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustune veya altına eklenen ayı » ucu » arapca » cıldırtıcı » odenek » duzenleyen ve genel olarak ilg » cicek » olan insan topluluğu ulus » nankorluk gormek » cakma » allah derim » bicimini alır hidrojenle oksi » noktalardan her biri » ac » bulgaristanlı » duzum duzum » gok cismi » mısır puskulu » moskofluk » uzgun balığı » caca » ağırlık basmak veya cokmek » kunde » ac gozlu » kurtun » yıkmak amacıyla cekmek » caldırmak » acmak » canak ağızlı » birbirine surtunmek » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » soylemseme » gumuşuleşmek » yokuşcu » tepegoz » olu saat » musamahasızlık » rağbet gormek veya kazanmak » ul » bahis acmak veya acılmak » sinyal muziği » departman » u » naturalizm » ışıkcı » eline yuzune bulaştırmak » sen bilirsin veya siz bilirsin » cıplanmak » koycu » ciftleşmek »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.