tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için giysi\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakışma » yun » duzgun » cevirim » karekok » gozunde buyumek » man men » gozu gormemek » kullenmek » kor nokta » gozlemek » muhur basmak » cekirdekli » formul » acık kapısiyaseti » oğurtu » hodukleşme » kul bağlamak » duzgu » ote » goruşbildirmek » bir duziye » andac » cozelti » op babanın elini » doğum gunu » veya dokunmuşpamuktan yapılan » olduğu soz » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » uk » uşengec » borclu olmez benzi sararır » koken bilimsel » bulbul » başıdonmek » caşıtlama » selâm cakmak » orumcek kuşu » guneşcarpmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » komurcu cırağına donmek » masıyla mesi bir olma » envaiceşitli » okse cubuğu » olmayan kimse veya topluluk g » hesaba almamak veya katmamak » ır ir ur ur » başyemek başınıyemek » hâşâ summe hâşâ » naturizm »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.