tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için giysi\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
corek otu » cirozlaşma » ak sulumen » ba » ağız tutunu » kacamak yapmak » suslendirme » ruyasıcıkmak » gunu yetmek » rağbet etmek veya gostermek » turkuleştirmek » kece kulâh etmek » cilsiz » allah allah » fıstıkcılık » guncellik » gulbahar » hıncınıcıkarmak » onluk » gozetmek » bitki alkanna tinctoria » mavi kuf » şaka iken kaka olmak veya şaka » kufecilik » unlemek » surtuşmek » uckardeş » yol acmak » gocebeleşmek » botanikci » ustune » kac kec » gonullu » dollenmesiz ureme » kilise canı » cullanma » unlenme » gecişme » acısal uzaklık » iyilikcilik » tokac » figuratif sanat » sonuc niteliğinde başka bir bi » olum var dirim var » surunceme » baldırıcıplak » acık » kucuk dilini yutmak » dayalıtahta kalas » yosun kulu »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.