tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için giysi\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
percin » techiz » guvenme » huzunlu » kirec ocağı » mest sermest » ad cekme » cır cır otmek » en kucuk teknikciler topluluğu » arkasından suruklemek » icsiz » yakayıele vermek veya vermemek » catal » ha bugun ha yarın » tutunluk » sorma kişinin aslını sohbetin » inatcılık » uzunlamasına acılan oyuk » cekmek » sonmek » kavukcu » cevre sağlığı » kecitırnağı » yayık dovmek » meşhut curumler mahkemesi » kopru başı » hurmet » kosemenlik etmek » gecenek » u » yontem » bulbul gibi konuşmak veya okum » muteneffir » boğaya cekmek » kulce » değişkene gore hesaplanan sayı » okuler » yavaştutun » gorungu bilimi » hesap cuzdanı » ruh kazandırmak veya vermek » tarihci » icini bayıltmak veya kıymak » kureyve » oyuncak » cocuk aldırmak » mico » cizilme » antikomunist » izin cıkmak »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.