tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz giysi\'nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acık tribun » bulbul » kambersiz duğun olmaz » kırlangıcgiller » ozleşmek » cilesi dolmak » buyuklenme » teşrifatcılık » solpumek » cala kamcı » gercekci » darac » duğu » varidatcı » camca » gorkemli » kocsamak » secmen » icler acısı » duşkunler yurdu » tekâsul » surfile makinesi » parcası » ahfeş in kecisi gibi başınısal » meşhut suc » kentci » ağzıyla kuştutsa » ornek olmak » gonul cekmek » ipek boceği kelebeği » cap » cipil » zaman » luzucet » gul gibi gecinmek veya yaşamak » olumsuz » icecek » hızır » goz dikeği » muteessif » tasar cizim » goz goze gelmek » sakatcı » munşeat » durmek » ongorme » kostek » kalıpcı » mobilya yapan veya satan kimse » zebunkuş »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.