tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz giysi\'nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kaba duzen » donercilik » kreator » orneğini almak » pacavra gibi » bulaşıkcılık » dağcileği » begdili » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » koyleştirmek » mujdeci » pislikcil » borc yapmak » oylamaya gecmek » capraza sarmak » celebi » yoldan cevirmek » mulhakat » torun torba veya torun tosun s » goluk » sıkıntıya duşmek » başıcatlamak » oruk » yakasına cokmek » tevellutlu » calkanma » ısparmaca » koreşe » veren silâhıbu hedefe doğrult » onune arkasına bakmadan » guvenilir » cepel » ters turs » urkunc » kuzey kutbu » cıkmaklık » kalsa veya kalırsa » aclıktan olmeyecek kadar » fare duşse başıyarılır » olu renk » genişletmeyi amaclayan yetkin » kazan kaldırmak veya devirmek » yapmacık guluş » silip supurmek » modullu » duzensiz » rehber oğretmen » orgutsuzluk » gunu dolmak » dişcıkarmak »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.