tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için giysi\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
son pişmanlık fayda vermez vey » gozunu kin burumek » goz yummamak » korunma gormek » kuru hasır veya kilim ustunde » tezahurat » uflenmek » dovmek » duşuk » olu deniz » kullanılan mutfak âleti » cavlağıcekmek » eğilimli ortu » ağan eğen » doşemecilik » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » allah icin » kusu » babam » duzeltme » un » bulunduğu yer basamak » yuzu yerde » gocmek » eşbicimlilik » bir gun evvel » unvanı » keci postu » muzik dolabı » cekiştirmek » bocekler » aracılığıyla duymak değmek e » kosteksiz » kimse » kotulemek » ana yon » bolunebilme » cıkrıkcı » capula » dumen suyundan gitmek » cubuk makarna » ipi cozmek » top cam » atom reaktoru » mesai yapmak veya mesaiye kalm » sescil alfabe » cene kavafı » cırpıştırılmak » mulâzım » roportaj »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.