tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz giysi\'nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calışma » maca mece » ıt » gonderi » gormek » abdesti kacmak » arışların arasından gecirmeye » ofkesi burnunda » cekme kat » başlangıc » bocekciller » muşkilât cıkarmak » gece kulubu » kopru kurmak » alcaltıcı » salcalı » siktir et » ince eleyip veya eğirip sık do » bulbulkonağı » iskeletli hayvan corallium rub » işguc sahibi » gunah » haber bulteni » medet ummak veya beklemek » ic » aşcı » guzel » cıkmaza sokmak » kuskun » gecirmek » koşe » kalcalı » beşyuzluk » aylığa gecmek » ceper » yerle bir veya yeksan etmek » kırdırmak işini yaptırmak » pedavra gibi veya pedavrasıcık » curuk » hiclik » soya cekim » gorunuş » kokertmek » dışa donuk » gomulemek » guncelleşmek » sıvıolcer » goğsunu yırtmak » donemec » buğe »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.