tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz giysi\'nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
beygir gucu » vahdetivucut » aranjor » sut asidi » urkunc » guvencesiz » boğuruş » turnagozu » entelektuel » carpmak » yanlışkapıcalmak » pırlangıc » gun gibi acık » bal ozu » dumen neferi » ucmak » iyilikci » buyukken daha kucuk duruma get » sepetci » gozcu » ışık golge » it » goz hapsi » acmak » ihtiyac » bicim » yarım kure » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kaca » duğumlenebilir nesne » dalınc » guzergâh » vidanjor » yureği yerinden oynamak » yeri var » hic » ozdek » pekmezkopuğu » gevrekci » ciceksever » su duzeyi » bisikletcilik » butun sıra » cığır » pacoz » şın » suruklemek » karacayca » sut gibi » bayındır »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.