tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz giysi\'nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecmişi kınalı » hint kertenkelesi » donuşumcu » coğmek » kullanılır » karamusal veya karamursel sepe » armatur » kuşuzumu » cekic » kureselleşmek » imdatcı » dişcik » şaka soylemek » eflâke ser cekmek » kuştuyu » kıyafet duşkunu » cizginmek » gerekcesiz » koşk » cokelek » kadıngobeği » mubarek otu » ciceklenmek » soğuk duşmek veya kacmak » gumuşrengi » veresiye karşıtı » keyfinden bayılmak veya dort k » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » bahtıacık olmak » ha şoyle » ışınolcer » ilâclık » cekirdeksiz » imdada veya imdadına koşmak ve » teşkilâtıesasiye kanunu » taaffun » gecmek » edilen sıvımadde » komunikasyon » altın suyuna batırılmışolan » kâğıt yapraklarından her biri » muracaat » teavun » mine ciceğigiller » sozde » ittihatcı » zebur » recine kanalı » ciziktirme » kok »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.