tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz giysi\'nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzen vermek duzene koymak vey » başına cıkarmak » elle tutulacak tarafıyanı kalm » karbur » kacmak » sozsuz » gecmek » tumbek » boke » goruntuleme » amerika uzumu » rızkınıcıkarmak » sac » citişmek » gozu kesmemek » formul » karanlığa gomulmek » tumorleşme » oğrenci » kayakcı » cemremek » catıklaşma » bahce domatesi » ongoru » cekberi » işbilenin kılıc kuşananın » semiyoloji semiyotik » guneşi uzerine doğdurmamak » govem eriği » hint darısı » carmıh » eşbasınclı » dollenme » cıkılmak » işaretle bir nezaket gosterisi » koşe donuculuk » biciminde duzenlenen ulusal ve » başından gecen olağan dışıola » icecek » metal veya plâstik arac » cikolatacı » bocu » dort bucak » başkonakcı » culpan » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » oncel duzen » yuk olmak » akcıllık » yenicerilik »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.