tdk sözlük TDK Sözlük

 

giysi\'nin eş anlamlısı

giysi\'nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • giysi\'nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için giysi\'nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük giysi\'nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kurklu » tek acıklık bulunan ocak » dogmacı dogmacılıkla ilgili » hayırla anmak veya yad etmek » mutehavvil » bağlantısız ulkeler » koleleştirme » ters turs » hor gormek » fotoğrafcı » bıcakcılık » yureği parlamak » ortaya dokmek » mumeyyizlik » ozgurleştirme » ledun ilmi » afgan » gozunu gozune dikmek » benimseyip değişik bicimde anl » arlıarından huysuz huyundan v » dovmek » tezhipci » guveyi olmadık ama kapıdışınd » yuz tutmak » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » carşaflamak » cıngırdama » ip » doner kavşak » doğunme » bir bicimine getirmek » gun batmak » tesettur mağazası » naza cekmek » gozler onune serilmek » gecmek » surmek » ic » başıbelâya girmek veya uğramak » kukreyiş » kamcılamak » destan duzmek » capraşık » gecimini doğrultmak » kuşade » siyanurik » kostebekgiller » yumurta koku » ustunluk derecesi » kokain cıkarılan en cok peru »

giysi\'nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve giysi\'nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. giysi\'nin_eş_anlamlısı nedir ve giysi\'nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.