tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gizli nin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gocebelik » unsuz » elden vefa zehirden şifa » gıllugiş » gonullu gonulsuz » gecerlilik » iclendirmek » munteşir » sora sora bağdad veya kâbe bul » herkes gider mersin e biz gid » musrif » vurdukca tozumak » muyesser olmak » ucuklaşma » teşekkul » kuru kofte » el bebek gul bebek » regaip kandili » cala kamcı » yer cekimi » kovuşturma acmak » aile bahcesi » cepic » catlatmak » kafdağı » goktırmalayan » ağzının icine baktırmak » kelâmıkadim » zıvanadan cıkmak » man men » magnezyum klorur » gumuşî » burunmek » camur » onune bir kemik atmak » portorluk » hızır » grev gozcusu » suc duyurusu » acık yeşil » yaştahtaya veya yere basmak » duzenlemeci » golluk » nifakcı » tus » soz gelişi » gostere gostere » buyuk soz soylemek » parca bohcası » yer bakır gok demir »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.