tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gizli nin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzenek » oykulemek » cicek » kuru cayır » guneybatı » faaliyet gostermek » casar » cağmak » kırk bir kere maşallah » gucune koşmak » gunlemek » iki eli şakaklarında duşunmek » işi e vurmak » ust » lâtin » musvedde defteri » oğlenci » durdurmak » boy olcuşmek » yukumlendirmek » surcmek » polonez » sutlendirme » ıssızlık cokmek » cevre » bicimini alır hidrojenle oksi » uye » lık lik luk luk » centilme » zerdecal » ic » catır catır » orumceklenme » lek » rusum » gorev » sonuclama » copur » sansualizm » yalıngoz » cerkez peyniri » gunaydın » gucenik » utopyacı » gocebe » duzen kurmak » hasatcılık » imtihana cekmek » teşebbuse gecmek » sunme »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.