tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gizli nin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cozdurmek » dumen suyundan gitmek » comlek » tekautluk » maketci » goz yıldırmak » hareket » alacık » duğme » eşbicimlilik » mujde vermek veya goturmek » ardından veya arkasından atlık » carice » cenesini kapatmak » kosemenlik etmek » sucuğunu cıkarmak » celek » filistinli » suslendirme » nacar » muziksiz » duduk makarnası » sağlayan şartların butunu » mart iceri pire dışarı » yuksek perdeden konuşmak » zurriyet » yanaşık duzen » cerden copten » hoparlor » paradan cıkmak » fusunkâr » şeşuse » pabuc pahalı » cırakman » bize de mi lolo » capar » yuzlemek » parasınıcıkarmak » ağzının icine girmek » karikaturize » yıkılmayacak bir bicimde duzg » nesic » mineral » muspet ilimler » ciceğe kesmek » gurultuye getirmek veya boğmak » cs » tutsuluk » berbat etmek veya eylemek » murşit »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.