tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gizli nin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
celebi » gobek dansı » celimli » icini karartmak » dovulme » cıldırma » gecmez » cur etkârlık » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » tek ornek » luk » mujdelemek » zahmet cekmek » afgan » elini kana bulamak veya bulaşt » ağzıvar dili yok » yedirip icmek » goynumek » coban » gozu gibi sevmek » oz » şişe » kok » oldubittiye veya olupbittiye g » gumlemek » cizelge » puskurtuş » imparatorice » rucu » kırık dokuk » uzun yol surucusu » puskul kuyruklular » yalayıp gecmek » acık liman » say beni sayayım seni » luk » neci oluyor » yureğini acmak » capacı » sertleşmek katılaşmak » oyle » muzekkere » oğleuzeri » bektaşî sırrı » dernekci » astığıastık kestiği kestik » puruzlenmek » cicek aşısı » civici » okce »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.