tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gizli nin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nukte yapmak » dirsek curutmek » on » biri yer biri bakar kıyamet o » gozunu daldan budaktan veya co » yanlışkapıcalmak » borc gırtlağına cıkmak » sutbaba » suslu » satranccılık » sloven » hint kobrası » acacak » yonelmek » kara yuz » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » taşa cekmek » tansiyon duşurucu » zevale yuz tutmak » ayyuka cıkmak » kureyici » altından girip ustunden cıkmak » tibetce » yavaşca yavaşca » şolen » uzunlamasına acılan oyuk » plâtoncu » cıkmak » calmadan oynamak » koleniz veya koleleri » carşaflatmak » oğrenmelik » gun ciceği » cıkış » arnavut » gonulluce » dokuntulu » oz indukleme » gok taşı » kimin nesi » yarıklardan her biri » kur an » soze atılmak » pratik kuramsal karşıtı » yuzsuzleşmek » sus » genişgoruşluluk » ceviklik » cicer arietinum » bicimini alır hidrojenle oksi »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.