tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gizli nin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tesettur » cokkunleşmek » boşluk » katoliklik » mubadele » sakalına gulmek » suzulmek » cakıntılı » dansor » elinde bulunduran kimse » rıza gostermek » dunden olmuş » yarayan kuru ince yaprak » sokturmek » catana » baha bicmek » saklamak inkâr etmek » gozluk takmak » goğsu daralmak veya tıkanmak » vermemişveya vermeyince mabut » melul mahzun » oglena » mutenebbih » oksuruk » zorunlu oğrenim » acık pembe » lâf ola beri gele » mutekait » kotu » secmek » goz onu » gubrelemek » percinleniş » vucut bulmak » akca » haber gecmek » doner » bağrışcağrış » ters turs » coğurcu » ikiyuzluluk » gonul bulandırmak » ustune cekmek » ocağısonmek » fetus » pahaya cıkmak » hatırlatmak » ara konakcı » kocak » altın adıpul oldu kız adıdul »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.