tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gizli nin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uzerinde pişirilmesiyle yapıla » ozgurce » sutlu kengel » surekli olarak gidip gelmek » arabistik » şoyle bir » kesesine guvenmek » orneklendirme » skandinav » yeme de yanında yat » beliren olumle sonuclanan has » gozu veya gozleri kararmak » ekmek kufu » goğuslemek » muşebbeh » hareketin yeniden kurulmasıyla » cariyeniz veya cariyeleri » canıcana olcmek » gocmenleştirmek » soylev » gulme » catışılma » duzenlemek » tekessur etmek » catma » duğmecilik » gomlek » gecmek » mahrut » penceletmek » unlenmek » conk » donup dolaşmak veya done dolaş » ozel » kostekleniş » sı si su su » goz boyamak » goz demiri » linc etmek » cokuntu » boşluk » başından gecen olağan dışıola » alcılamak » rahat yuzu gormemek » inada binmek veya bindirmek » cıplak gozle bakmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » konakcı » catırdatma » allah taksimi »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.