tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gizli nin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıtlatmak » kem kum » cekirdek aile » dumbelekci » harbiye nezareti » cok sesli » cilek uzumu » ayağıveya ayakları dolaşmak » aman dedirtmek veya amana geti » duzeltme işareti » gonlu kalmak » dışgucler » ciğlik etmek » musteşar » secme yetkisi » bakır calığı » ozdeşleşme » ediyorum demek ya da hasmını » kutlu » buğday başak verince orak paha » kılıc balığıgiller » mes uliyet almak » urduca » cur etkârlık » dayak duşkunu » kara borsaya duşmek » sokup atmak » ayarlanması » acık alınla » mutenekkir » yukunme » cirkef » orneklenme » memleha » cubuk » ozelleştirilmiş genellikle di » guvercingoğsu » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » cok yavaşişyapan cevik olmaya » ucurma » cemberleme » gunlu » teamul » gecindirme » yuceltilme » kurar » cift yıldız » mektep gormemiş » acılma » yorungesine oturmak »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.