tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gizli nin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cepic » katıyurekli » ciceklik » erik receli » copcu » muhur » yuceltmek » ağzınıburnunu carşamba canağın » gonul avcısı » cesaret almak veya bulmak » cokelmek » oylesi » deniz altında bulunan » atın olumu arpadan olsun » sabah ola hayır ola » odu kopmak veya patlamak » canak » cezaya carptırmak » haşatıcıkmak » fırsat duşkunu » munezzeh » surec » talihine kusmek » oluşturduğu demet » catıştırma » tuplemek » cıkış » kafayıtutsulemek » başınıgozunu yarmak » baklava borek » malın gozu » kusmek » bir soyledi pir soyledi » hukukculuk » mutevekkil » doğaclama tiyatro » dubbuekber » donuşturme » icmece » kazancsız » başında beklemek veya durmak » ackılamak » ucak alanı » iki ahbap cavuş » yonetilme » yuzunden » ilâc icin yok » kokenli » ahcıbaşı » secmek »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.