tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gizli nin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tureme » gonlu kalmak » daha bircok şeylerin yapımında » hesap cıkarmak » rofle » terettup etmek » tekduzeleşmek » gozune kestirmek » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » abaza » tatlısu frengi » acış » culsuz » ovur » koken » otobus » catma » minor » cıtırdayış » ters yuz veya ters yuzu geri d » ici kapanmak » lâfcı » soze son vermek » cıl » hint fıstığı » dayanma omru » markscı » ticanîlik » gulbahar » tutsulemek » letce » cetrefil » kocuşmak » yalancıdunya » protestan » ceşitli ogelerin perde aksesu » kılıc » husnukuruntu » sutuncuk » silindir prizma vb bicimindek » ne yârdan gecer ne serden » altta kalanın canıcıksın » olusunu opmek » cerkezce » yore » dağveya dağlar gibi kadar » tefessuh etmek » tir » teslim bayrağıcekmek » niyet cekmek »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.