tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gizli nin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hakka erenler » onlemlerin butunu » mufekkire » gorevsel » orta cağfelsefesi » etrafında dort donmek » surucu » dumdar » kâğıtcılık » ickicilik » ozgul » inci » allah bir dediğinden başka soz » komurcu » ac ec » acmacı » kuşgomu » başına balta kesilmek veya olm » kadar ıskarmozlar arasına uyu » aylıkcı » oluşturduğu siperler borda ka » karşıtı » bir koşeye atmak » fondoten » kurek kurek » boyle » tarih atmak veya koymak » lutuf dilemek » dunku » cavdarmahmuzu » boburtu » buyultme » commek » bildiğinden şaşmamak veya kalm » calım » ilâcsız » tuccarlık » teberruz ettirmek » fırtına kopmak veya patlamak » tukurmek » ici rahat etmek » utu makinesi » el cabukluğu » tereddut » citilmek » herkesin gonlunde bir aslan ya » gonencli » cozunme » kulube » zaman oldurmek »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.