tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gizli nin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kullanılan yapma yuz » kutuphanecilik » otmek » orta cağfelsefesi » goz » cizmek » dukluk » yalelli gibi veya arabın yalel » iki cifte » uzerinde durmasıyla kazananıbe » ahbaplığa dokmek » duzenli ordu » alıcıgozuyle bakmak » hazır bulunmak veya olmak » koken belgesi » calgın » cıkmaza girmek » ğ Ğ » orcin » sun î » husnuteveccuh » modullu » tumlec » anasının gozu » dokme » gobelez » zararına kazanc sağlamak » sa se » aklımda » on goğus » bicimselleştirmek » dumbelekci » golge » buyukluk gostermek » ucarılık » işleri ve dışişleri bakanlıkla » sığırodu » susme » yaz donemi » ceyizcilik » işin icinde işvar » koşe donmeci » gozleri donmek » kopekleniş » gozunun onune gelmek » ayağınıveya ayaklarını altına » rotuşlamak » cıkışbelgesi » sozu kesmek » celikleştirme »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.