tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gizli nin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cabucacık » kotumser » gocme » cicek » atasozu » orumcekler » yuzluk birimler boluğu » caldırmak » keşkekci » şansıdonmek » koklendiriş » petek goz » tuylendirmek » cağcıllık » arife gunu » soz veya lâf altında kalmamak » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » gonul borclusu » uzunlamasına acılan oyuk » goresime » butuncu ekonomi » soz gelimi » gumrukcu » gumruk kanunu » yarışcı » avrupalı avrupa da yaşayan a » bulunan bolum kafa ser » cemkiriş » gupguzel » cıtıpıtı » donuşumculuk » fin » a e » mor otesi » cıkma » t cetveli » ickisiz » koklenme » kulunc » duzluk » mulhit » arpcı » sonumlemek » yan pala zeydun » cakırlaşmak » koyculuk » bağbahce » tan ten » sinema endustrisi » ort ki olem »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.