tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gizli nin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yugoslav » soruşturma acmak » uretilme » basıncolcer » ticanîlik » ayaklar baş başlar ayak olmak » bunalıma duşmek » girdisi cıktısı » ağustos boceği » zebunkuşluk » goklere cıkarmak » lâfıgecmek » bulgurlu ya gelin mi gidecek » akıcılık olceği » guduk » herkes kaşık yapar ama sapını » cingene cergesinde musandıra n » gecti bor un pazarı sur eşeği » gonlu bol » nankor » af cıkarılmak » cıplak alev » olumune susamak veya olume koş » surnaturalist » kor kor parmağım gozune » norolog » yuzlu » yurutme gucu » citilenmek » ofkesiz » sandıkcı » supermarketci » cifte kavrulmuş » icerleme » sınamak tecrube etmek » cortu » bangladeşli » duşleme » bukum » acıcekmek veya duymak » murur » duzenleyici » kur a efradı » uleştirilmek » kozlemek » catırdamak » goru » hayvan derisi » yulumek » cıkmak »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.