tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gizli nin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dalgıc » musavatcılık » edilgen catı » cokukluk » tur » yardım etmek veya yapmak » gozleri suzulmek » ozumleme dokusu » lutuf » deprem bolgesi » sakatcı » orulme » buyuk boy » sutliman » muflis » kemiksi bolge » calkalayış » kireclenmek » gosterme hakkı » duzecleme » onem vermek » ciğerini sokmek » dunur gitmek » oz ışın » rutbeli » acık taşıt » can boğazdan gelir veya gecer » yabanî mercankoşk » kalenderiye » orospu cocuğu » ice yoneliklik » dovdurtulmek » dişeti dudak unsuzu » renk cumbuşu » duzmek » dehşet sacmak » kok salmak » ihtiyac » duşundurucu » veya orulen dikey duzlem » carmıh » carpılma » dol yolu » acıolcum » gommek » kultur » sacıştırma » midibuscu » kıl cadır » ustunleşmek »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.