tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gizli nin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ortalık duzelmek » cıyanlık » ickisiz » cuceleşmek » uzerine bir bardak su icmek » curuf » tohmet » gorevden almak » yuklenilmek » induklec » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » cini doşemek » kucuk » vokabuler » uzere » ağzına kilit takmak veya vurma » celtik kargası » kulâhsız » ucurmak » murai » yankıuyandırmak veya yapmak » cesaret gostermek » caktırılma » butunletme » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » calışma gunu » ustune olu toprağıserpilmişgib » citili » asal sayılar » kufelik olmak » pişirilen tatlıcorek » urkmek » canak ağızlı » goz ucuyla gormek » gerekce gostermek » host » susleniş » canak yalayıcılık » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » yuzluk birimler boluğu » emanet bırakmak veya vermek » ulah » cıldırış » taklitci » ay cekirdeği » camca » su » alcak ses » gosterme » yurutmek »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.