tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gizli nin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucuklama » sonuc niteliğinde başka bir bi » duello » duşurmek » gulleci » kopuk » cizgileşme » acılış » yaka paca etmek veya goturmek » uleştirilme » xviii yuzyıl sonunda başlayan » başına balta kesilmek veya olm » kamcıcalmak veya vurmak » gundelik » organizmaların oluşturduğu bir » pencgâh » gayrimusavî » sellemehusselâm » istencci » w » illuzyonist » gıc gic guc guc » yemenli » vektor » beşeriyetci » ortak yuklem » acık tohumlular » bırakılan mulk veya para » uykusu kacmak » elektrikci » unsuz » donemec » hizmetlerde calıştırılan tımar » cıkrık » iltimascılık » katolik » tertipci » sulûk etmek » ayakustu » koken belgesi » değişkene gore hesaplanan sayı » onemsenmek » capkınca » ceviz ici » kut kut » uzun lâfın veya sozun kısası » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » turkistanlı » cevirmek » umit uyanmak »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.