tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gizli nin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oldurmek » on lisans » goynuk » tartışma goturmemek » gonuldaş » turetici » ayağınısurumek » xviii yuzyıl sonunda başlayan » spekulâtif » roportaj » televizyon bandrolu » başcevirtmek » gok kutbu » korletmek » korelmek » citi » sıl sil sul sul » yuz kaplama » savul savulun » kotu » goz yummak » borekci » akca armudu » dişgecirmek » bulbul gibi şakımak » sırp » celikleme » cirkefleşme » alacağıolsun » sunmek » bolge » geri cevirmek » sonmek » art avurt unsuzu » daha bircok şeylerin yapımında » hint hıyarı » veya metal kemer » katışmac » kecelenmek » buyultmek » sayısınıallah bilir » gluten tutkalı » guderilemek » cemenlemek » lokoplâst » atsan atılmaz satsan satılmaz » yere bakan yurek yakan » cebine indirmek veya atmak » yoneltmek » ustunluk duygusu »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.