tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gizli nin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ozlu » hakaret gormek » umit etmek » dallarınıkısaltmak » gıptasınıcekmek » cekirdekten yetişme » tesirini gostermek » zuhrevî » gozler onune serilmek » kopeksiz koye veya suruye kurt » acılmak » lr » catıldamak » yunanistanlı » koprulenme » palamarıkoparmak veya cozmek » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » cicekleşme » kıyıda koşede » vido cekmek » kulturlenme » seylân taşı » cekme » karburleme » hukûmet gibi » korpe » sığırgozu » olmuş » dokulmek » doşeyici » acık liman » muhendishane » bazıbitkilerin turlu organları » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » cakma kapı » dulger balığı » koşeye atılmak » gecmek » ezbere işgormek » nitelikleri sonradan yitirmek » nur ol » » başmufettişlik » umera » karikaturize » gocebeleşmek » endustrileşmek » um » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » pusatcı »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.