tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gizli nin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sonuclamak » tıkaclanmak » konuşma gucluğu » karşıtı » dik » cıkma » bolunuş » oz kedi balığıgiller » huzunsuz » levha » tarihce » tutme » ovunmek gibi olmasın » kotuye kullanmak » yakınlık gostermek » urkekleşmek » kuculuş » surur » kepce surat » carpıcı » kanıtlamak » ayyuka cıkmak » bağlanmışkıl veya kıla benzer » kacak » methiye duzmek » guneşsiz » rahat doşeği » ay orumceği » cekilmek » gozunun icine bakmak » yurek acısı » ayağının bağınıcozmek » deniz gecişi » yalan atmak veya kıvırmak » guvez » tos » muessiriyet » civili » rustik » rivayet olunmak veya edilmek » yukunu cekmek » yapısının işleyişinin ve geli » parmağınıaramak birinin parmağ » duduk » rest cekmek » tıraşıgelmek veya uzamak » işbilenin kılıc kuşananın » boğur » ahmakca » acmak »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.