tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gizli nin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
veya ağzının icine bakmak » muzminleşmek » ulkeler coğrafyası » kuskutuk » taklitci » cırpı » yapılan fıcıvb » elini surmemek » sağlamak amacıyla birbirlerind » urperti vermek » bıcak gibi kesmek » sutlu » cevirim » anlayana sivri sinek saz anla » pence pence » oğutmeye yarayan dişlerin orta » tekaudiye » jimnastikci » kucuk sesli uyumu » konvektor » duz duvara tırmanmak » şovalyelik » la le » cevrili » sevinc » lâmba acmak » iceride olmak » turkleştirme » ust baş » davul calmak » masallarda gecen dişi dev » donmek » hispanica » ici goturmemek » film muziği » gosterilmesinin izne bağlıolma » engel cıkarmak » ustu kalsın » dikişcilik » icli » gomu » citmik » bayram etmek veya yapmak » ucuk » gozleri kan canağına donmek ve » hucum » aşcılık » son bulmak veya sona ermek » dikdortgensel » ozet »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.