tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gizli nin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uclu » kulağına kar suyu kacmak » papaz her gun pilâv yemez » tac » ozentili » mancınıkcı » catma » guldur guldur » luzucet » cokgen » muessis » icine kapanmak veya icine ceki » cektirme ağı » kuculmek » unsuzunu gosterir » vur dedimse veya dedikse oldur » gormek » gozleri evinden veya yuvaların » cırpıntı » ciftlemek » cağrışımsız » iz ansızlık » koyluluk » antikomunist » toluen » somurgeleştirme » kalensove » duru » bağlac » cıkıntılarıolan organ » insanoğlu ciğsut emmiş » duzgun » perlon fırca » gedik acılmak » korukleyici » celâlî » mozaikci » civi cıkar ama yeri kalır » dışa donuk » tecrit izolasyon » kat iyet » gormek » ucaksavar » pastırmasınıcıkarmak » kilidi kureği olmamak » kılıc gagalı » gonul ferahlığı » değişkene gore hesaplanan sayı » ce demeye mi geldin » komşu acı »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.