tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gizli nin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuz vermemek » dunyanın dort bucağı » taklip bi » takti i » konnektor pensi » dağveya dağlar gibi kadar » sınır otesi » mahrut » formuler » goğermek » kooperatifci » yerleştirilen demir parcası » yuksek atlama » gozu tok » korelmek » ozguluk » gozu gonlu acılmak » gomlek » matematikci » uc » boyacıkupu » borclu » icine cekmek » secme » şarap fıcısı » cap » ucurum » uslenmek » yedigir » goruntusel » denetci » cayırlamak » ruya gibi » buğlu » kolelik duzeni » bez tuyler » catkılık » d » kurtun » fırsat beklemek veya aramak » tersine donmek » dem cekmek » ses vermek veya vermemek » bicimde saplı obur ucu yassıo » kelepceli » cağdışı » tukuruk bezleri » olum allah ın emri » cobanlık » alâminut »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.