tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gizli nin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gecmek » cehrece » sazlısozlu » uzerine » benzi ucmak » icgudusel » yarayan kuru ince yaprak » zatulkursî » uflemek » gecici » mujde koşturmak » korunmuşolma durumu » golgeleyici » garpcı » tenkitcilik » aşağıduşmek » kuzu cevirmek » cağmak » minibusculuk » yun » icin » kulhanbeyi » orneklenme » teknokratcılık » ortak yonetim » birleşimiyle elde edilen daya » coğumsama » gelinlik etmek veya tutmak » muşkule » olcum » catal sakal » bir avuc » maddelerin genel adı » ictensizlik » kaynakca » tat kazanmak veya tadıgelmek » komur gibi » deniz culluğu » cıkmak » sumsukluk » gocmen » bohcasınıkoltuğuna vermek » bicimdeki bolumler » cakmak cakmak » gosterge » ağaca dayanma kurur adama ins » cerceveli » asyalı » tedhişcilik » celâlîlik »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.