tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gizli nin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicimsellik » ucretlendirme makinesi » cekimser » menekşe gulu » ceşitlendirme » goverme » duğum » masal okumak veya anlatmak » iğneli soz » hırtlambasıcıkmak » avrupalılık » gırc gırc » hukukcu » cıldırmak » caktırmadan » ortmek » sulfatlaşma » vergi kacakcılığı » yorunge » hareket » yağlımuşteri » aranjor » yureği dayanmamak » salon ciceği » arıbal alacak ciceği bilir » mustahsil » az gormek » sakla samanı gelir zamanı » camurlaşmak » mutetebbi » ozet » dokulup sacılmak » » suzgunleşmek » acık tohumlular » lâzca » durum » colleştirme » terbiye almak veya gormek » sanskrit » luks » sonuclandırmak » huzzam » saik » catır catır » arayıacmak » acılış » muzisyen » camurluk » utcu »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.