tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gizli nin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bulunmak nezretmek » gece gunduz » koşek » hukum » akaclamak » cocuk dili » hu cekmek veya demek » kepce » yuzyıllık » munadi » acma » uc budak » terbiyesizlik etmek veya yapma » kapılar yuzune uzerine ustune » cıkmak » ağzınıacmamak » bolumlerine konulan ağırlık » tarih atmak veya koymak » kaba turkcesi » duşunce iyilik ahmet ertuğr » cekimsiz » mustezat » istenc dışı » cırpıştırılma » geciştirici » el ile gelen duğun bayram » uclanma » minyaturleştirmek » bir gozeli » surcme » dur durak veya dur dinlen dur » calma » catı » goze batmak » supurgelik » kacakcı » direkci » rontgen cekmek » ada » gozu arkada kalmak » ici icine gecmek » kireclik » gozu acık » ure » ecza cantası » top ağac » pacavracı » ibliscilik etmek » gorguluce » serdumen »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.