tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gizli nin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suflîleşme » forsmajor » makascı » dolambacsız » cak cek cak cek » değişim yonetimi » gulle atma » sovuşturme » coplu » burokrat » guneştopu » ilgi cekici » ahmağa yuz abdala soz vermeye » kavis cizmek » macarca » yuklem » ozgurlukcu demokrasi » balıkcıduğumu » yukumlu belli nitelikleri ve » kacıntı » ucgen » duşuş » kosnulu » kuflu » muhtac » hayran olmak veya kalmak » sacak » cokukluk » poğacacılık » kacamak » mantıkcılık » lokosit » cinko » havanda su dovmek » cağcıl » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » hodukleşme » gorunmez kaza » cakmak » boksor » arabankurdî » lâtin ciceği » cağrıştırmak » inhisara almak veya inhisarına » kucukleşmek » cokmek » donuşturulmek » kızım sana soyluyorum veya ded » elaman cekmek » hukûmet »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.