tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gizli nin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kıyafet duşkunu » cirozlaşma » palandoken » kıc atmak » başkurtca » bir dokun bin ah işit dinle ka » acıklamak » catma » muhur kazmak » zangocluk » gurultucu » sorumluluk duşmek » ihrac » krater golu » caprazlık » burgac » bicerdover » saygıgostermek » carpanlara ayırma » ateşli silâh » âdet gormek » cırpılmak » calınmak » minder curutmek » kopeğe atsan yemez » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » ulah » gok ada » got » ikili catı » ce » cekingenleşme » curuğe cıkarmak » potasyum klorur » yamac » citme » kunefe » duz tumlec » alevî » surc » cubukluk » ciceksiz » uc » sergi acmak » cırağ » teemmul » merkezkac » hatırından veya hatır ve hayal » gibi şart niteliğinde olan bir » yufka boreği »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.