tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gizli nin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cozuluş » cuk » inhisara almak veya inhisarına » bıckı » doner sermaye » duğumlenmek » cubuklu » gunbegun » kulte » inişli cıkışlı » olumsuz tumce » lutufkârane » sozlendirme » başkırılır fes icinde kol kır » kacıncı » ozumleme » el acmak » gobekli » guneştekeri » mustear » gensoru onergesi » cakmak cakmak » iyiye cekmek » koclanma » gocen » dost ağlatır duşman guldurur » uzerinde kalmak » rasatcı » cağrım » ayıp etmek veya yapmak » torenli » se » keci sakal » dondurulan ince uzun ışık ara » gelip gecmek » oyuna cıkmak » rejisor » maca » oncel » meydana cıkmak » gucluk » ocağıkor kalmak » odevlendirilmek » cıl » mustezat » sunger cekmek » tır » ozursuz » ne arar veya onda ne gezer » prosedur »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.