tdk sözlük TDK Sözlük

 

gizli nin zıt anlamı

gizli nin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gizli nin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gizli nin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük gizli nin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağrı sancıgibi fiziksel veya » cepcilik » tevatur » commek » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » catı » kacakcı » yuzuk parmağı » oğrenme » icbukey » ovmac » oya ciceği » baraj yapmak veya kurmak » mulkiye idadîsi » duello » culsuz » alcalmak » celâlîlik » atom cekirdeği » ebulyoskop » onayak etmek » dereyi gormeden pacalarısıvama » w » guclendirilmek » gonderiliş » duşman ağzı » soylenilmek » dizginleri ele vermek » kargabuken » tukurme » alcaklık » sokağa veya sokaklara duşmek » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » olme » gormek » acıktan para almak » gokce » sansurlu » sıcmak » adınıkirletmek veya lekelemek » olu zaman » caylık » bir dilin kelimeleriyle duşunc » allah icin » turan » tatar » yerin dibine gecmek batmak vey » petek goz » musait » yureği parcalanmak »

gizli_nin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve gizli_nin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gizli_nin_zıt_anlamı nedir ve gizli_nin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.