tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gorunuş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uc beyi » gunluk » şarapcı » veya giysinin uzerine konulan » motamot ceviri » toplumcu gercekcilik » yurutum » hiccilik » pic » doşeme » muharriş tırmalayan tahrişed » gun » cizmeleri cekmek » sokup atmak » ustcavuşluk » batırılmasıyla yapılan sucuk » yazdığıad veya işaret » duz yuzeylerden her biri » kulturel antropoloji » kendini toparlamak veya toplam » mes uliyet » duşkun » kılıc alayı » bulunmak nezretmek » kustere » duşuk » pacacı » ince eleyip veya eğirip sık do » ac » celmek » cekmek » gerceğe aykırılık » cekme » antrenorluk » duşeyazma » sozum ona sanki guya » kup gibi » yuf borusu calmak » banliyo » surungenler » davul dengi dengine diye calar » suluk vurmak » darvincilik » hac cıkarmak » cıldırtmak » gucendirmek » tarafsız bîtaraf » yureğim yanmaz veya yanmazdı » veya başka duzenlerle işletile » genişgoruşlu »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.