tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gorunuş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fırtına kopmak veya patlamak » mevlit kandili » parca » odev » para cuzdanı » başdondurucu » emen bir bitki dionaea muscica » bir kızıbin kişi ister bir ki » ucurtma » balkanlar » sonuc niteliğinde başka bir bi » boşkume » cotuk » ıskatcı » seckincilik » donuş » ledun ilmi » keci soğudu » duşmanlık » luk boyası » luknet » gonul koymak » kacıkca » hırcınlaşmak » kulâhıma anlat » topac » yaşama gucu » ovgu » ustesinden gelmek » koclanmak » ozel kesim » urunsuz » olcturme » kasketcilik » ici surmek » rolântiye almak » sokağa veya sokaklara duşmek » anlamıverir » ickili » gerekcesiz » kor fare » kumbet » vay sen misin » cırpmak » dadacı » kotu » kendini dev aynasında gormek » duşeylik » meşale cekmek » surre alayı »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.