tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gorunuş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koşe yazısı » gozlerini acmak » cırpıntı » cemremek » basın ozgurluğu » kor tapa » bilincsizlik » şeytan elini cekmiş » başkoşe » cerezcilik » kılıctan gecirmek » allah tamamına eriştirsin » ortadan kaldırılmasısiyaseti » ucan daire » ceki » kokertme » guclenmek » gun bugun » İngiliz sicimi veya ipi ile as » vurucu guc » cakaralmaz » yuksek perdeden konuşmak » civili » duşunurluk » insan bicimcilik » arlıarından huysuz huyundan v » puskurtmek » gocurtmek » ummetce » gorkemli » ezgi » oruluş » tukurukleme » lâckalık » kıyamet gibi veya kıyamet kada » coğunlukla » sucustu » ad cekmeye girmek » zulfuyâre dokunmak » cırpılma » yureği ezilmek » iştahıkapanmak veya kesilmek » bohcalamak » oz yaşam » gecmişzaman » sert unsuz » renk vermek veya rengini belli » capar » tuberkuloz » sırtustu »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.