tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gorunuş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
envaiceşitli » etiketcilik » odullendirmek » centiklenme » kopuksuz » kurit » savul savulun » cıplak » kilise canı » dişeti unsuzu » berbat etmek veya eylemek » gok bilimci » gucendirme » icerme » faktor » alâka cekmek toplamak veya uya » cekecek » orgusuz » pencesiz » yuz olcumu » hırtlambasıcıkmak » rek » bukuntu » hakas » ortak carpan » allah herkesin gonlune gore ve » orta ve yuksek bolumlerini bit » comertlik » haclı » cekirdek » yonelme durumu » gonullenmek » surulmek » taclanma » nuzul » ım » teneffus » cok hucreli » hint bademi » teberruk » gonderiş » baston gibi veya baston yutmuş » vikaye etmek sıyanet etmek » başbaşa veya kafa kafaya verme » yureğini tuketmek » makaslıbocek » insanın adıcıkacağına canıcıks » deli saraylıgibi » kola cıkma » ceşni tutmak »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.