tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gorunuş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buyutmek » cark etmek » paranın ustu » yunmuşarınmışveya yıkanmış » reflektor » gozu veya gozleri kararmak » gosterişsiz » ustune koymak » veya bu anlamda birleşik isim » sırat koprusu » uslûp » komadan cıkmak » ırakca » ortulmek » akıntıcağanozu » guzel » dert dokmek » angıc » yuzuk parmağı » yer yer kazıyarak alttaki renk » somurmek » ebussuut efendinin gelini gibi » guzide » bezi herkesin arşınına gore ve » pacavra » makedon » cozumleme » cakırdikenlik » eller yukarı » kacmak » goz hakkı » oğutucu » homoseksuel » tanrıyarattıdememek » gozlemlemek » yuzune gozune bulaştırmak » pluralizm » aramak » bitkisi lâstik ağacıficus ela » carpı » durdurmak » cavuldur » on » duzenlemek » herkesin gectiği kopruden sen » gozu olmak » ustune » kokleştiriş » genc » bırakılması »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.