tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gorunuş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
girdisi cıktısı » unvanı » capalanmak » carpıntısıtutmak » gocmek » catallaştırmak » ruyalarına girmek » kokun gecmesi » um » soyleşi » mongolistik » tevellut » sana vereyim bir oğut kendi u » ucu bucağıolmamak veya gorunme » ordurme » acığa alma » pencelenme » komurleşme » ozenme » comez » curutmek » kafatascı » allah rahatlık versin » evc » kayışa cekmek » guhercile » guzellik enstitusu » el elin eşeğini turku cağırara » mangal komuru » zıddına basmak veya bir şey bi » goz var izan var » kukurt ciceği » yukseltme » kotu » yedi duvelle barışık » nuruceşmim » oz » bıckıhane » goturtme » cılgın » kulunu savurmak » kacak gureşmek » temerrut » gorevden alınmak » surulmek » duzeltme » atolye » icini dokmek » cicek acmak veya vermek » gucu gucune yetmek veya yetmem »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.