tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gorunuş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kurelenmek » elinden bir işveya şey gelmeme » ordekbaşı » tup » olumsuz cumle » cakmak yapan veya satan kimse » inmek » dernekci » gecgin » goturmek » cepellilik » buyuk elcilik » carpıntısız » molekul » bir avuc » uzumun copu armudun sapıvar de » arasıgecmeden » adıbatasıveya adıbatasıca » sonum ayrımı » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » dokmek » inanclılık » urkusuz » dık dik duk duk tık » gumburdeme » kadehcik » sel goturmek » suzgecli » goncluk » yaradana sığınıp bir işyapmak » akla sığmak veya sığmamak » percinli » ucarı » suyu hurmetine veya yuzu suyun » carpılı » simitcilik » cergeci » boğurtlen » sunnetcilik » nufus memurluğu » o gun bugundur » mutebeddil » furu » buyuksemek » tasallup » ormek » unsuz duşmesi » sivric » cırpı » ehlisunnet »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.