tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gorunuş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oğrenmek » satın alınan erkek kul esir » cizmek » avuc » otmek » soğuk vurmak veya yakmak » gonlu kalmak » gucsuz duşmek » barışcı » kackın » konsantre etmek veya olmak » o » juglans regia » plânorcu » coksamak » enstrumantal muzik » gonlunden gecirmek veya gecmek » uc » kokar ağac » buyukle buyuk kucukle kucuk o » cevirmek » koltukculuk » ıtriyatcı » kapıbir komşu » kotucul » endonezyalı » devletlerin uyrukları » adımlarınıacmak » duyun » faydasınıgormek » kecitırnağı » ağzına duşmek » turlu » yola veya yollara duşmek » dubeş » civi kırmak » kokusunu veya koku almak veya » boşluk » surcmek » tumsek » gumbedek » dovme » gosterme » dere tepe duz gitmek » gumele » kalcalı » patates puresi » muz » xviii yuzyıl sonunda başlayan » daraya atmak veya cıkarmak »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.