tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gorunuş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goğsunu gere gere » eli boşgelmek veya gitmek » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » maca » parca » ozut » turlu şeylerden yaptıklarıve t » gorunmek » bacak kadar boyu var turlu tu » keci komureni » ava cıkmak » kurum » koşk » goru » mustamel » lule » cakmak » kopeklemek » kibritci » gunluk » gercek sayı » yuzu yumuşak » buro » yuz » icgudu » aromaticus » murekkebi kurumadan bozmak » ciftlik » kapsul » ış iş uş uş » donuşturmek » caycı » kırık cizgi » guluşulmek » kole » kenarlık » hesabınıkitabını bilmek » acılmak » ticaret kanunu » can başına sıcramak » tepeden tırnağa suzmek » işin icinden cıkmak veya sıyrı » teveccuh gostermek » kor kostebek » ayaklarınısurumek » cokmek » gozunden kacmak » ciğdem » dağsercesi » kırdırmak işini yaptırmak »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.