tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gorunuş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
parfumeri » ortmek » hodukluk etmek » secim cevresi » cukur » gozu toprağa bakmak » capaculcu » tecahul » yazdığıad veya işaret » oluşturduğu demet » yaltakcılık » ortaklaşa alışkanlıkların tut » gunluk guneşlik gorunmek » tesalup » buyucu » tanrıkayrası » usculuk » cağ » al kiraz ustune kar yağmış » makinelerin ağırlığına dayanab » burumcek » alt ust boreği » protokolcu » duzenleyen ve genel olarak ilg » carcur olmak » foyasıcıkmak » yararlanılan bir bitki corchor » oy vermek veya oyunu kullanmak » kosnu » saygıgostermek » zulum » kelepire konmak veya yakalamak » fakul » kuyruksuren » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » odun » acık ordugâh » yukarı goğe doğru olan yanı » gunaha sokmak » ayım eyim » ustume iyilik sağlık ustune u » sacmalık » arnavut ciğeri » dondurulan ince uzun ışık ara » cekmek » gozune uyku girmemek » celtik » tercume etmek » duşkunluk » teselli mukâfatı »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.