tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gorunuş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buzulmek » cozulemeyen ilmiksiz duğum » guveni olmak » zatulcenp » gozetlenmek » buzuşme » hucum etmek » hristiyanlık » iki gonul bir olunca samanlık » cepellenmek » dalavere cevirmek veya dondurm » ciğlik etmek » tencere dibin kara seninki be » gonder » cekmek » coğunmek » duzgun » um » oteki aktarma oğelerine ileten » pekiştirmek » on secim » mubalâğa etmek » temel oğretim » ucsuz » kafasınıtutsulemek » rontgen » inkisar etmek veya inkisarda b » yuzmek » celikleşmek » şuphelendirme » icli » korletiş » duşkunler yurdu » goz yoklaması » yağma hasan ın boreği » anser » fuzen » kâğıt yapraklarından her biri » kul coreği » renkli element kısaltmasıcu » corak » salcalanma » paskalya coreği » cekişken » ustun bulunmak veya gormek » yargıtay » konferanscı » denizkopuğu » trampetci » uslûpsuz »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.