tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gorunuş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuzulmek » levanten » koltukcu » gorunum » tavuk kumesi » o duvar senin bu duvar benim » başustunde tutmak » tebellur etmek » tebeddul » goturuş » iliğine işlemek veya gecmek » puruzlenmek » ozel okul » oğuz » hurluk » bugduz » golet » tezgâhcı » genişgonullu » dovuşturmek » ortunmek » buyuk tovbe ayı » kılıc gagalı » comlek » genellikle orduda veya yatılıo » duşman catlatmak » biyokatalizor » anac » citme » keramet buyurdunuz veya kerame » posasınıcıkarmak » duşunurluk » kıt a » burgu » şobiyet » yahudi arapcası » olumsuzleştirmek » bitişik tac yapraklılar » kolcak » meram anlatmak veya meramınıan » kulube » minor » korfezcik » yarayan cevresi oluklu kucuk » bugun » turedi » civilemek » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » nukleoprotein » keciboynuzu »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.