tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gorunuş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
perdah vurmak veya etmek » tel kufluce » duşey duzlem » somurgesi olan veya somurge el » libyalı » meydana cıkmak » cabuklaşma » başından gecen olağan dışıola » donekce » cıkarmak » cilekci » duvenci » corbacı » ortturmek » helme dokmek » bocekli » surme cekmek » gule gule » avcunun ici gibi bilmek » levanten » sutanne » ceyizleme » işcıkarmak » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » yeni dunya aslanı » cıyan gibi » acıktan para almak » ozur dilemek » duşun duşun boktur işin » cizi » baltasıkutukten cıkmak » bitki asparagus officinalis » yere gecmek » boşluk » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » gelgec » baklava acmak » cevriliş » calkalamak » pedikur » adliye encumeni » ucleme » ciskin » surtunme » tumselmek » gozunun icine baka baka » cihannuma » kazgıc » acımlanmak » şakaya boğmak dokmek veya bozm »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.