tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gorunuş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muteahhitlik » koktencilik » tifus » surgu » acındırmak » malta eriği » ilikci » ciğneniş » kalburdan gecirmek » kacacak delik aramak » cileden cıkmak » romen » turlu » tumel » carpılı » babasına cekmek » puskurtulme » rayic » uzerine almak » catal zıpkın » oğle ezanı » mayın dokmek » kuyu acmak » cehennem kutuğu » cocuk işi » allah ın evi » balkanlı » yurumek » sokağa dokulmek » cirişli » kucuk kumru » duşup kalkmak » ozden » nın resmidir » seruvensiz » gucluluk » kocek » can » katlanır taşınır cerceveli pe » plâtonizm » gumburdeyiş » oğretilerin genel adı akliye » ciğciğyemek » kapıyıacmak » sıcırganlık » gorevlenme » deli saraylıgibi » gorucu » kaşgoz işareti yapmak » işi allah a kalmak »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.