tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gorunuş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bolucu » olcuşmek » cağırtmac » gıllugişsiz » kanırtmac » multipleks » kuriyum » ızgara kofte » golgelendirme » kısa goruşlu » allah esirgesin veya saklasın » suratından duşen bin parca olm » tavukcu » karamusal veya karamursel sepe » kıratın yanında duran ya huyun » kolen olayım » juglans regia » kulfetsiz » kohne » catkı » nur icinde yatsın » nukleon » surmek » guveylik » yuzune bakmamak » civiletmek » caldırma » almancı » uzerine koymak » faca » figur » msı msi » dağda buyumuş » yureğinin yağıveya yağları eri » aksaklık veya bozukluk » trockici » cozulmek » uclu » sorumluluk duşmek » dort elle sarılmak veya yapışm » orf » yuzunden » daş taş » utu masası » luksmetre » karina etmek veya karinaya bas » koroğlu » murur » iki duzlemli » suyu gorunce teyemmum bozulur »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.