tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gorunuş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacak » can cumleden aziz » ayaklarının veya ayağının ucun » ustlenme » puturlenmek » cifte kumrular » gun » bortulmek » a e » mısır daki sağır sultan bile d » cene yarışı » sozde ozne » sut mavisi » tombala cekmek » ort ki olem » bufecilik » nobet şekeri » duşundurtme » muşfik » cetrefil » başınıdondurmek » cağrıştırmak » muteşebbis » suyu veya cayı gormeden pacala » ceyrek final » oksuzsevindiren » cişetmek » muteharrik » uclu » ıskaca » gumuşrengi » daha da geliştirmek amacıyla b » durumunda olmak veya bulunmak » daruleytam » kucuk ad » cimenlik » sovme » hukûmet gibi » copurlaştırmak » ciğleşmek » başın ağrıması başta oluşan r » tehyic » can cabası » bulunulan noktasının meridyen » allah yuru ya kulum demiş » cenesini bağlamak » bıckın » nuve » guderi » cocuğu olmak »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.