tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gorunuş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekichane » ne olacak » dutu rubus caesus » kamcı » sarsakca » kor kostebek » sevda cekmek » muteheyyic » calkak » kısmî secim » set cekmek » gecmek » kotek atmak veya cekmek » borcluluk » avunc » gungormuş » donebilecek bicimde yapılan şa » uvendire » bilinc dışı » gozeneksizlik » koyuvermek » huryemez » murekkeplemek » munteha » carklı » supurtmek » uzgoren » argaclamak » cekoslovak » coğuncek » koturum » pusur » partikul » ad koymak adlandırmak tesmiy » pacalık » parcacı » gozunu acmak » ağzından cıt cıkmamak » pabuc » orgutlemek » suryanî » goze carpmak » mufettişlik » teveccuh etmek » tunus gediği » gectiği yoldan gecmek » bandrollu » yardımcı yardım eden veya ger » imanıyok kısa soyleyişle » karşıxlv yuzyılda doğan felsef »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.