tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gorunuş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yurutmek » l al el » yer olcumu » secmeli » kulağınıcekmek » veya kazanc payıolarak belirli » oğretim gorevlisi » kecimemesi » celik macunu » bulbul gibi şakımak » dudukleme » gormek » tarafından arabacıicin armağan » agrostemmagithago » geyik boceği » cizinti » onemseniş » duşunceye bağlayarak yorumlaya » oğutucu » kabul toreni » kusuf » sacıştırmak » pic olmak » kıymalıborek » baba oğluna bir bağbağışlamış » uzerinde » tevil goturmek » uleştirimli tuze » koruyup iyilik getirdiğine ina » cabuklaştırmak » muşteki » guducu » gorev » ictinap etmek » yoldan cıkmak » onunu kesmek » patlangac » sendikacılık yapan kimse » kendinden gecmek » anas acuta » aklından cıkarmamak » allah senden razıolsun » mutedeyyin » cıkıntısız » cıktı » yapılmışiplik » cussesiz » japon elması » fars » kara kedi gecmek »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.