tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gorunuş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
carşaf » kusmek » hamle etmek veya yapmak » luknet » yuzeysel » dalyan koftesi » buzmek » cokkunluk » eşolcum » akciğer lopcuğu » doğuşcu » bula bula bunu onu bir şeyi » gulkurusu » mustehzi » tukuruğunu yutmak » pirinc unu » surungen » colluk » hareket » oykucu » mudara » uroloji » cap » ad cekmeye girmek » bicilme » suvari polisi » parcası » puruz » calışmak » yardımcıdocent » nasrettin hoca nın turbesi gib » gozleri kapanmak » cakmak » iki kulak bir dil icin » sarıcicek » temize cekmek » muteşekkir » dollu doşlu » goze bilimi » karikaturleştirmek » melul » kultursuz » hapishane kackını » guvenceli » korluk » cozucu » yuz akı » alcak » sın sin sun sun » taraf tutmak cıkmak veya olmak »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.