tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gorunuş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uckur » kondansator » kaca kac » harclı » cizik » tuyleri urpermek » soz » sahabetci » kafasından gecirmek » mavi boncuk kimde » kanlıbıcaklıolmak » kacırmak » gecim dunyası » gunah » matematikci » kenyalı » yuzu yok » ceyreklenmek » koyu koyu duşunmek » nuve » gece gozu kor gozu » cember makası » aksilik cıkmak » evic » her tur gosteri yapmaya uygun » temizlemek veya parlatmak icin » ofkeli » ozenilmek » gozu akmak » olcumlemek » gonlu bol » başmusevvit » gozu su icmemek » dumenine bakmak » tumselmek » turkleştirme » cinnet gecirmek » paldır kuldur » inayet etmek veya eylemek » haraccılık » muntesip » oğutme » kopcalı » acık » cağrıştırmak » kontor » bol paca » kırgızca » caltılık » yâruağyar »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.