tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gorunuş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kufeci » teamul hukuku » oğretim gorevlisi » cocuk yuvası » rest cekmek » beleşci » icitim » benliğinden cıkmak » doşemesiz » alın catısı » duşeylik » at cevirmek » kayac » tan ten » muhurlenmek » hareket » ric at » sorma sormayın veya sorma gi » kuyruk cekmek » cemkirme » ofkesiz » kucuk kopru » gozetilme » saygıgostermek icin başeğerek » cıkmak » secmek » hafifletici sebep bi » cerrahî mudahale » gule gule » dokmek » kendine yedirememek veya onuru » orneklemek » dolabı frijider » temas etmek veya biriyle temas » nakliyatcılık » allah rızasıicin » tartan arac » dustur » gonul almak veya gonlunu almak » ust geciş » muziksever » ulfet » acısal ivme » gonlu tok » korluk » arap sacıgibi » karacalılık » nufuscu » başmufettiş » rufaî »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.