tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gorunuş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşunceye bağlayarak yorumlaya » teessur » ulfet » herkesin yararlandığı » koklendiriş » subyan » bicki dikişyurdu » gumec » yoluyla bir yapının her yanını » cıra » kemane cekme » başmufettiş » genişzaman sıfat fiili » cemaziyulâhır » lâtin yelkeni » kendi havasında gitmek veya ha » ayağına sıcak su mu soğuk su » kacak » başustu » kısmeti ayağına kadar gelmek » ordek yuruyuşu » gockun » ters veya sol tarafından kalkm » araccılık » pejmurdelik » aramak » mudebbir » kan cıbanı » bahar donemi » uvey evlât gibi tutmak veya sa » yuzune bir daha bakmamak » muzik bilimci » borclu cıkmak » kıc » kusu » populerlik » kilidi kureği olmamak » altına etmek veya kacırmak » soz » meşakkat cekmek » yazı » donenme » yıva » sacına başına bakmadan » ağaclanmak » goğus cukuru » sakınılan goze cop batar » kap » olu gozunden yaşummak » mumanaat »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.