tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gorunuş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tac giymek » iliğini veya iliğini kemiğini » soylenme » calkalatış » aman derim » enote » şimşek cakmak » cizinti » tasa cekmek » sarı cok sarı » utulu » kafasına dank etmek veya demek » ustelik » re » urun vb » surgu » unsuz benzeşmesi » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » kahır yuzunden lutfa uğramak » marunî » ciğleşme » icli dışlıolmak » ıstırap cekmek » modulâsyon » kalvencilik » cuce » cakır » um » bazıbitkilerin turlu organları » zumrutlenme » kâkul » camura bulaşmak veya batmak » ozdeşlik » uc aylar » kalıpcı » kotu soylemek » kamu yonetimi » buyuleniş » endustrileşmek » buyuk hanım » seckinler » ozel televizyon » oluşmuşmotorlu arac » profesorluk » adıveya ismi gibi bilmek » muhallebi cocuğu » duzluk » it urur kervan yurur » korpe » ayakcak »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.