tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gorunuş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
beli bukulmek » duzgusel » anasınısat veya satayım » humayun » inec » yuz etmek » catık cehre » iştah kapamak veya kesmek » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » gozleri parlamak » takdir etmek veya eylemek » gucu gucune » elden vefa zehirden şifa » yureği sıkışmak veya tıkanmak » umur gormek » cebic » me » kemalizm » tahmisci » yukarı goğe doğru olan yanı » sahneye cıkmak » suslu uslûp » penceleşmek » cep harclığı » tespit etmek » adam adama savunma » koncsuz » lâcka etmek » cekichane » havan dovucunun hınk deyicisi » duzen » soya cekim » civi » tukenmek » hareket » direncsiz » muhurlenme » cuz » turemişsıfat » kı ki » gullâbicilik etmek » ucmak » slav » cember » puskurmek » oğur » sungulu » uykusu kacmak » surtunuş » dudak ucuyla soylemek »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.