tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gorunuş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
etmek » mulâki olmak » celişkili » keciyi yardan ucuran bir tutam » goruş » gun doğmadan neler doğar » yuzune vurmak veya carpmak » yukleme durumu » daha bircok şeylerin yapımında » hasatcılık » mak mek » yonetmek » yakutca » kırımlı » durdu durdu turnayıgozunden » sermurettip » cevirme ağı » bir işte uzluk ustalık kazanm » capalı » cekiniş » ciceksime » karamusal veya karamursel sepe » durumlemek » gumburdetmek » altın tutsa toprak olur veya » nez etme » bornova misketi » adetimurettep » kepce kulak » tahaccur etmek » umitlendirme » bıcaklamak » acık sacık konuşmak » yurek acısı » golgeleyiş » ihracatcı » uc boyutlu film » allah son gurluğu versin » yuz vermek » panislâmcılık » muhurdar » ahi » formuler » ciğrenkcilik » onune katmak » ozlu soz » vermek » pusuya duşurmek » bolumlerden her biri kolon » da var ki anlamlarında kullan »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.