tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gorunuş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunduz yırtıcıları » etmek » duzenleyici » iz anlı » nufuzu altında tutmak » fondoten » ciceksever » suslenmek » muteahhitlik » bilinc dışı » gobek atmak » tuydurmek » diri ortu » motivasyon » carpma » muzeci » gudum bilimi » cengel iğnesi » soğdca » sokağa veya sokaklara duşmek » on yaylak » urkutmek » eğri soz » saltcılık » ayrıcanak yapraklılar » muteessif » guluşmek » ictimaiyatcı » arapcalaştırmak » kor baca » bir baştan veya uctan bir başa » ağzına tukurmek » suyundan yararlanılan cukur » osmanlıca » yol acmak » dunyayızindan zehir etmek veya » bayram cocuğu » gostermek » mukerrer » toplu sozleşme » civitlemek » kotu » sacık » ağır cekmek » bicimdeki bolumler » yukseklik korkusu » yerine kullanılır » yerine gecmek » gomlek değiştirmek » maketcilik »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.