tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gorunuş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
rahat doşeği » noel ağacı » kotucul » civi gibi » adıgecmek » kucuk » opup başına koymak » oksuzler anası oksuzler babas » duğmesiz » yuzler » hınclı » fasikul » tazıo tazıama culu değişmiş » mutenavip » taayyun » allah bir dediğinden başka soz » lubnanlı » yeri goğu inletmek » cileye girmek » kervankıran » gulmece » avurt satmak veya avurt zavurt » can cekişmektense olmek yeğdir » uzerine yatmak » broşur » keskin zekâ keramete kıc attır » cilekcilik » eceli gelen kopek cami duvarın » muştehi » catı » duztaban » cokuntu » an aneci » haricten gazel okumak veya atm » cevrelerine saldıklarıkendiler » karantina suresi » urkmek » reseptor » gore » ucurmak » alıcıcıkmak » butunler » icten » genişce » comce » vechişebeh » konc » banyo kuveti » kumaş » gonlu celinmek »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.