tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gorunuş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calık » tevarus » ziraatcı » ile beraber » kok » odlekce » yapılan cıkmaz yazıveya resim » işin icinden cıkmak veya sıyrı » yuz » muftuluk » eşit cenetli » sonukluk » gecinmek » kırdırmak işini yaptırmak » buyuk kalori » tutsulenmek » suzulmek » tecrubesi olmak » hic değil » okseye basmak » kulağıkirişte olmak » sakalıele vermek veya sakalıka » buyuk harf » muptelâ olmak » ayakkabıyapan satan kimse pa » ebulyoskop » mefruşatcı » dinc » indukleme » kulucka makinesi » cini » mulâhaza yapmak » guceniklik » hava koprusu » cıplaklığıyla » ozonolcer » oluşturduğu demet » cala paca » kucumsenme » sal » ne care » bulunan bolum kafa ser » cimlenmek » parmağının ucuyla veya ucunda » starta gecmek » kıptîlik » gumbedek » eşeysiz coğalma » zangocluk » kosnu »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.