tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz gorunuş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
silâh cekmek » eşbicimlilik » sonucsuz » yoneltim » olcum » muddeialeyh » keloğlan » oğretmenlik » kuflu » sayıgostergesi » kafasına vur ekmeğini elinden » kullanılan yapma yuz » cırak cıkarmak » carık » lâmadan oluşmuş arasına yerle » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » acısınıcıkarmak » gencleşme » ek butce » gozler onune serilmek » polemikcilik » oksurme » huthut » sumeroloji » yere batasıca veya yere batsın » muttehiden » cumle » uckâğıt oyunu oynatan kimse » tetikcilik » balkanoloji » sur atle » bu cumleden » onune gecmek onune gecmek » centme » kazan kaldırmak veya devirmek » orak boceği » melâmî » at var meydan yok » İki veya daha cok maddeyi birb » keci » centiklenmek » cekek » babaîlik » koşeye atılmak » kur anıkerim » kopru kurmak » gommek » gun » oz ışın » alcıya almak veya koymak »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.