tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gorunuş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kulceleşmek » bir eli yağda bir eli balda ol » İcra ve İflâs hukuku » zahmet cekmek » kuturdetme » an en » ucu cengelli ağır demir arac » kokleştirme » not duşmek » baharatcılık » diskci » bohca » dunku » sungerci » bust » surfile yapmak » gozcu » ici gecmek » ayran gonullu » alt tarafıveya yanı » butun sıra » sozlendiricilik » ozalitci » dunur » cenesini kapatmak » iplik cekmek » tumsekleşmek » maslahatguzarlık » frenk asması » tohmetlendirme » cicek biti » umera » ballıborekli olmak » moskof camı » yer cokuntusu » duze » celik » dorduncu » suline » cekmek » berber cırağı » zuluflu » suvarilik » suzucu » kasetci » sıkıduzen zapturapt » putur putur » şoyle dursun » carpıntı » hallaclık »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.