tdk sözlük TDK Sözlük

 

gorunuş eş anlamlısı

gorunuş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • gorunuş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için gorunuş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük gorunuş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kılıctan gecirmek » altın kupu » cekirdek aile » guluncleşmek » yoruk » tekefful » etanol etil alkol » klorur » ufuk cizgisi » gozden gecirmek » ic tumce » munasebetsiz » tebeddul » uyelik aidatı » cacaca » yer » kasetcilik » gureşilme » kucuk » kancıklık etmek veya yapmak » surgun avı » kurşungecirmez » dumen suyundan gitmek » ruchan hakkı » yapılmışeğreti perde » kırağıcalmak veya vurmak » bir calgı » bıcak gibi kesmek » icinden cıkamamak » sepet havasıcalmak » mubadil » rolune cıkmak » telgraf ciceği » ıtriyatcı » cakır cukur » zuppe » tuzuk » tefessuh etmek » fayans doşemek » x ışınlarından yararlanılarak » tl » cozumleyici » gelecekci » gorunum » renkli element kısaltmasıcu » cul » ici titremek veya titrememek » kaca kac » yururluğe girmek » nakliyatcılık »

gorunuş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve gorunuş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. gorunuş_eş_anlamlısı nedir ve gorunuş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.