tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için guvence altına almak tıklayınız. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kırbac » paramparca » pencelemek » kandil gunu » cepic » şeytan tuyu olmak » allah ın gazabı » ona gore hava hoş » helenizm » namertce » ceşnilenme » turkuleme » ek kok » cehre » hesapcı » gun ağarmak » marpuccu » cıldırmak » yugoslav » cileli » puf noktası » gorevindeki kule » buyuk » anadolulu » ust tabaka » tumlec » motivasyon » lık lik luk luk » fevc fevc » bolum » yuzu kara » suyu getiren de bir testiyi k » gumuşuleşmek » gectiği yoldan gecmek » tulum cıkarmak » cekilmek » leninizm » ciğneme » capalanış » nufus memurluğu » geri gondermek » allah dirlik duzenlik versin » gonul akıtmak » otucu » gıybetci » uc beyi » sudanlı » onune getirilir » failimechul » mağazasıolan veya mağaza işlet »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.