tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz guvence altına almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
donuk » gelişmişcanlı » pop muzik » un » gocup gitmek » hayata gozlerini yummak veya k » surgun gitmek » guvence » yapakcı » absurt tiyatro » dunya başına yıkılmak » top atmak veya topu atmak » iceri » hintli » icine oturmak » rus » hacet gormek » bac » belirtir » ci » tezelzul » altayca » kopru altıcocuğu » yeni gumuş » cılk cıkmak » ayağınıyorganına gore uzatmak » yapma gubre » uste vermek » gecmez » sıkıysa » arkac » bekâr kalmak veya yaşamak » cilenti » tahkimat elemanlarıustune veya » turkulemek » onların temsilcileri arasındak » adıgecmek » sendikacılık yapan kimse » gure » dokulgen » okce cene » işe yaramak veya yaramamak » gostertmek » kapakcık » gule gule » uc gunluk omur » civilenmek » kutuk » topac » arkasınıbirine vermek »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.