tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için guvence altına almak tıklayınız. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciceklenmek » civitlenme » cetinleştirmek » becene » kulube » zuyuf akce » vay sen misin » koruma unsuzu » kırbac kurdu » icler veya yurekler acısı » notunu veya numarasını vermek » soğan ciceği » on yargılı » kır ciceği » toprak koleliği » tehevvur » camaşır makinesi » başından gecmek » uşurme » rotuş » muhur » atla arpayıdovuşturmek veya da » tukenmez » sun î solunum » cift halka » kırdırmak işini yaptırmak » donelmek » golek » mustemlekeci » sutune havale etmek » ayıbınıyuzune vurmak » biz kırk kişiyiz birbirimizi » cis » citilmek » duşunum » muvesvis » gostermelik » zamanıgecmek » uc beyliği » hopurdetme » sokukcu » gonul kocamamak » surme cekmek » asgarımuşterek » guney noktası » kuf » olcu almak » dikec » yazıp cizmek » nazikce »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.