tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için guvence altına almak tıklayınız. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bolumlemek » catır catır etmek » buyur » acımlamak » anlamaya yarayan sınama » bucuk » gecit vermek » sineye cekmek » duşkunleşmek » carpılı » ultimatom vermek » bitkisi thuya » cadır yıkmak » kıyıya cıkmak » adınıanmak veya anmamak » catal » sunnî » cığır » cizgi resim » kolcak » suclandırılma » kullî » carşılı » ırakca » yedek veya yedekte cekmek » nufuz etmek » kureyve » karikaturleştirmek » haymana okuzu » cıkarılma » katrankopuğu » soğut » muptezel » cadır bezi » başına balta kesilmek veya olm » horozgozu » kulucka donemi » uretim » sureduran » gunah » guc » temelli senator » kahkahayıbasmak koparmak veya » taayyun etmek » keşkekci » n n » cile » curutulme » guvenliği sağlamak icin yapıla » su dokunmek »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.