tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz guvence altına almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cark etmek » kullanılır » cıraklık etmek » ucu herhangi birine dokunmak » yardakcılık » yedikardeş » cimentolanmak » urkmek » ağzınıburnunu carşamba canağın » kayı » metafizik » canınıdişine almak veya takmak » koşelik » cemaat ne kadar cok olsa veya » eteğine yapışmak veya sığınmak » ve katımadde » cıkışkapısı » bilgic » goz acıp kapayıncaya kadar » ne yuzle » mal kapital » likor » izduşuren » duz » feleğin sillesine uğramak veya » aralarından kara kedi gecmek v » şekle sokmak veya koymak » davranmak saygıgostermek soz » pic » cullanmak » sıskasıcıkmak » calkanma » bolunuş » hic » mutecaviz » cennet okuzu » tek cenekliler » ozel sektor » cıkışyapmak » calık » regaip gecesi » gormek » teknik oğretim » un » cotuk » bicimdeki bolumler » cizgisiz » milfoy » hodukleşme » oncelikle »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.