tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz guvence altına almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cokturme » eylul » benliğinden cıkmak » goğsunu gere gere » duğme » cıkmak » uyudu cocuk sevildi cocuk he » guldurmek » yuksek tahsil » kanat acmak » surunmek » bir nesneye kece gecirmek » ağlamayan cocuğa meme vermezle » şirpence » kosnulu » gozu dalmak » yureği boğazına tıkanmak » kulhanbeyi » adıcıkmışdokuza inmez sekize » insanlıktan cıkmak » kavim » bicmek » cekik » sefa veya sefalar bulduk » canım dese canım cıksın diyor » muşahede » sozcuk vurgusu » dikkat cekmek veya dikkati cek » gereklerine uyacak duruma soka » goğus kemiği » teveccuh » kac kec » teverrum etmek » gecmiş » kamu yonetimi » mel un » rafa koymak veya kaldırmak » hristiyanlaştırmak » supurmek » kahkaha ciceği » değer bicmek » dol vermek » kopuk » işci » recine yağı » ardında yuz kopek havlamayan k » kurekci » camcak camcak » veya kazanc payıolarak belirli » konveyor »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.