tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için guvence altına almak tıklayınız. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nedamet duymak veya getirmek » zeytinyağıgibi uste cıkmak » şirazesinden cıkmak » ceşitli kavimlerinin toplandığ » cozum » guz donemi » cabalama » mufritlik » cakma » secim tutanağı » goce » olcturme » gercekten » secmeli ders » cırpıntı » tur ağac veya metalden değnek » geriye yurutmek » tercuman olmak » yururlukte kalmak » mutedavil » distributorluk » gorevlenmek » lâhavle cekmek veya okumak » cakşırsız » yuzune kapanmak » dollenme » kullenmek » ozendirmek » catır catır » ticaret kanunu » cakmak cakmak » teessuf ederim » guneşalmak veya guneşgormek » duzeltici jimnastik » bolmek » toharca » cennete cevirmek » sovme » gesneriana » yardım etmek veya yapmak » tencere yuvarlanmış kapağınıb » oturu » fabrikator » goc etmek veya eylemek » cıkılma » kece » puturlu » hangi taşıkaldırsan altından » bıckınlaşmak » populerlik »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.