tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için guvence altına almak tıklayınız. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozlemcilik » polemikci » ozlu » suvari » dizleri kesilmek veya tutmamak » madan meden » nefesi kesilmek daralmak veya » hu cekmek veya demek » yakıtcı » gunu birliğine » dondurulan ince uzun ışık ara » gecmez akce » takunyasıolan » gorevselcilik » caylakca » donuşsuz » burnunun dikine veya doğrusuna » ırakgorur » monitor » kenarlık » secmek » pırnal komuru » sumsukleşme » cekmek » şeylerden her biri tabaka » ust başı » oynama » yardakcı » i » marketci » safca » kıyamet gunu » denizcakısı » cop sepeti » oldubittiye veya olupbittiye g » ornekseme » aracla yakmak » kan kusup kızılcık şerbeti ict » gobek otu » boğ » cenebazlık » horasanlı » gomlek » tekerlekcilik » gondermek » kıt a » bir cekirdek geri kalmamak » elle tutulur gozle gorulur vey » cebinden cıkarmak » ortak bolen »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.