tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için guvence altına almak tıklayınız. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bokunu cıkarmak » guveyi girmek » kolay işlenebilen yumuşak bir » ayağınısurumek » tranca » yapılan yığın » putur putur » supurge » hayalifenere donmek » civicilik » denizde kum onda para » sacın ak mıkara mı onune duşu » luzucet » tesaduf » yarayan kuru ince yaprak » eceli gelen kopek cami duvarın » yuruyuş » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » yamcılı » cevre » kume » parcası » gurultuye veya patırtıya verme » olum » duzen » yuz yuze kalmak » yonelik » muteessif olmak » gocertme » şamata etmek veya koparmak » ciceksimek » ozru kabahatinden buyuk » arık cekmek » kandırıcı İnandırıcı » kurkculuk » al kiraz ustune kar yağmış » celik cember » ciceksever » acık kapıbırakmak » cokelti » arapsacı » carpmak » dışcizgiler durumu » sırtınıdayamak veya vermek » ağacıkurt insanıdert yer » rik a » ezbere işgormek » dans etmek veya yapmak » soz dinlemek veya soz tutmak » dunya goruşu »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.