tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için guvence altına almak tıklayınız. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duzen bağı » kalvenci » cevrili » derin derin duşunmek » dizleriini dovmek » işbolumu » boluk » oz oğrenimli » komutator » pesus » kucuk caplı » hippocastanum » pur » duşunceli » ayağına celme takmak » tasar cizimci » cisenti » bukuk » yeni gumuş » curuk » mustevli » yırtmacsız » veren madde » duzlem kure » yuksek » calık » cedik » duzce » cekeceği olmak » horoz evlenir tavuk tellenir » acısal yol » yuzu yumuşak » dispec » başına dunyanın belâsınısarmak » komunikasyon » goze gorunmemek » değişkene gore hesaplanan sayı » burudet » turşuya donmek » cancılık » kıyıya cıkmak » zeval bulmak veya zevale ermek » yuze cıkmak » tatlısoz » gozunu yummak » sıcrama » ozguleme » buyuk ana » avuc dolusu » dağcayırı »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.