tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz guvence altına almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kume » soz » eflâke ser cekmek » eskisi kadar veya gibi » ici hop etmek » yuruyuşyapmak » kesmeden ustten gecmesini sağl » ustelemek » alacam » ah cekmek » ozgurlukcu » elcilik uzmanı » dunya goruşu » ihtilâfa duşmek » yurutulmesini ve bunlara dayan » muteveffa » gozleri fal taşıgibi acılmak » muftuluk » cocuk gibi sevinmek » huzurunu kacırmak » oncecilik » pabuccu » nitroseluloz » umit bağlamak » kendinden gecmek » arif olan anlasın veya anlar » yuz vermek » oluşturduğu donme eğrim cevr » tekerlekci » arşiduşes » calkanmak » parcalama » turnayıgozunden vurmak » oksuzler anası oksuzler babas » bilinclilik » camuka » koşe başınıtutmak » her gorduğu sakallıyıbabasısan » ağıciceği » gobek » cırpınıcırpını » faaliyete gecmek » hucuma kalkmak » gozeler arası » yonetmenlik » musteşarlık » verilen unvan » mantar corbası » gosterici » duğmek »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.