tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için guvence altına almak tıklayınız. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
homoseksuellik » cevikleştirmek » projektor » ntı nti ntu ntu » hayvan derisi » kor baca » capraşmak » mani duzmek veya yakmak » yazdığıad veya işaret » kultur cevresi » urun vb » fistul » detektor » dile veya dillere destan » buyuk sozume tovbe » mudana » cetrefilleşmek » goze yutarlığı » koşeli ayrac » hamam boceğigiller » kondansator » el ermez guc yetmez » gobeğini kesmek » gozlu » tart sucu » olcmede kullanılan alet » onu alınmak » alıcıcıkmak » ciğsut emmiş » surtuşme » olumsuz tumce » halvetî » ağac nemi » tek cekirdekliler » yuksekten bakmak » boşgezmekten bedava calışmak y » dondurac » muhre » cıkmak » bolmeli » topaccı » yer demir gok bakır » cetinleşme » gozetleyici » gonlu takılmak » kolcak » sırat koprusu » kaleyi icinden fethetmek » tez vakitte veya zamanda » buyuk oynamak »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.