tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için guvence altına almak tıklayınız. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ırz duşmanı » tumgenerallik » cıkmak » buyuk yemin etmek » hafifce » tesettur mağazası » tutunacak dalıolmak veya olmam » calmak » dol vermek » ilâclık » hırcınlık » duzenek » sutkızı » duru » tostcu » bunakca » zararına kazanc sağlamak » calılandırma » şeytan orumceği » icine sinmek veya sinmemek » bulbulyuvası » rahat kıcına batmak » yaşıne başıne » gizil guc » badi badi yurumek veya gitmek » unvanı » hızla batmak » ustenmek » durtuşturme » leyin » yuk » capacı » usdudak » sıcak basmak veya bastırmak » immunoloji » buyu bozulmak » p » unleme » acara » kucuk dil » aşcıbaşılık » avar » mık mik muk muk » cirkefce » yer acmak » odunsuz » corap ormek » yardımcı yardım eden veya ger » gozden ırak olan gonulden de ı » eşeyli ureme »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.