tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz guvence altına almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suspansiyon » catlamak » mechulât » cek valf » yaştahtaya veya yere basmak » tartışma goturmek » yuz yuze gelmek » bir orman ağacıcastanea sabva » uzerinde » catkı » purcuk » muslukcu » muhlet » kesesine guvenmek » gozunun onunde olmak » unsuz benzeşmesi » ayakcı » acıktan » coğullama » cıkralık » munasebete girmek » sur atlenme » tekaut » sokağa veya sokaklara duşmek » vietnamlı » gır gıra almak veya getirmek » cemenli » ağır ol » ustlenme » cekeleme » soylenilmek » taraf gozetmek » midesi veya ici ezilmek veya k » duşundeş » guduk » cıvdırma » on bilgi » soz veya lâf duşmemek » ceşnicibaşı » yon » cok katlıotopark » gu » madde » gozetleyiş » yazlıkcı » yureği dayanmamak » duşunmek » kuyruğu kapana kısılmak veya s » keloğlan » od ağacı »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.