tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz guvence altına almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şoyle boyle » banko gecme » dayak cennetten cıkmıştır » ayağına veya bacağına gecirmek » frenk asması » bir yana dunya bir yana » isim cumlesi » şovalyelik » nervurlu » urkutucu » gon » lutfetme » tum kirpikliler » batakcı » orucu » başının altından cıkmak » mukemmellik » gozer » postekiyi kurtarmak » edeptir soylemesi » surtuk » surşarj » cerceveci » gulle atma » ağız aramak veya yoklamak » ağzına bir zeytin verir altın » cozumleyici » başoğretmenlik » cıldırma » korun istediği bir goz allah » enstitu » unletme » kullanılır » onlenmek » ilham etmek veya vermek » rest cekmek » remil atmak veya dokmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » guneşsiz » ordek » onuruna vermek » hayal gucu » nur ol » payına duşmek » haşatıcıkmak » dulger balığı » cakıllı » işayağa duşmek » toplu calışım » gobeğini kesmek »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.