tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz guvence altına almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ipcik » tıraşıgelmek veya uzamak » surgu » yonetme » guncelik » korun istediği bir goz allah » yalvac » guzel » dunyadan elini eteğini cekmek » kullenmek » başınıgozunu yarmak » acıklamak » koşekleme » sonmek » allah selâmet versin » yumruk atmak veya indirmek » cıngıraklı » lâmadan oluşmuş arasına yerle » munhal » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » ara soz » olcek » taraca » yahudi almancası » olcuşme » boşnak » malikî » acık vermek » hayvan lama glama pacos » iliğini veya iliğini kemiğini » turşucu dukkânı » kopru başı » cocuk » duzenlenmek » cem » tandır boreği » gorunuş » kufur savurmak » cok buyumek irileşmek » değiştirgec » asansor » yalavac » gurgengiller » oğutcu » icli » cevrinti » uckâğıtcı » kesip bicmek » nakliyatcılık » on koşul »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.