tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz guvence altına almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
centiklemek » gormek » macarca » mubeşşir » onel » taaffun etmek » yukseklik » sarac » hizipci » urkuntulu » gozden gecirmek » fiil cekimi » goz kırpmamak » keceleme » cekikce » kulube » hayran olmak veya kalmak » ust geciş » ici icine sığmamak » gecici » acemi caylak » cisenti » zuppe » cokal » suclandırma » korluk » balığa cıkmak » kafasıcalışmak » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » komurleştirmek » ikiz unsuz » cemaziyulevvel » hareket » mevsimi » gocuk » cakmak taşı » hallac pamuğu gibi atmak » usteğmenlik » goz doldurmak » koşutculuk » hulleci » yıldırımlarıustune cekmek » şimşek cakmak » gectiği yoldan gecmek » fertik cekmek veya fertiği kır » sc » ansiklopedik sozluk » iceri » cekoslovakyalı » dolmuşculuk »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.