tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz guvence altına almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vurac » boğaz acmak » gelinfeneri cerasus padus » kalburustu » yaşdonumu » el etek cekilmek » turkkâri » cehre » mercan avlayan kimse » gurul gurul » gece kulubu » oğretici » yalan yere yemin etmek » cizgi cekmek » commek » subyan koğuşu » ci » suflîleşme » sinek ufak veya kucuk ama mid » muptelâ » denize duşen yılana sarılır » purceklenme » cile » gozetlenmek » unsuz turemesi » salcalık » kuflenme » gozune kestirmek » karikaturize etmek » gozden gonulden cıkarmak » cıkış » kulakcı » dubel » ya ya » yuzeyinin her noktasına basınc » balon ucurmak » multezim » ozellik başkalık fark » gecişli » muşfik » olcekli » um » allah hoşnut olsun » kece » ust uste » kalp akce » don cozulmek » tuy dikmek » coğur » kontrolor »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.