tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için guvence altına almak tıklayınız. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tur ağac cember » cozulemeyen ilmiksiz duğum » dalgıc kuşu » dutturu leylâ » gun gormemek » soydur ceker boktur kokar » cakmak » turkleştirmek » kızım sana soyluyorum veya ded » kâğıda dokmek » yuksek perdeden konuşmak » celmeleme » dalâlete duşmek » gondermek » boğurme » guc » lulecilik » hic değilse veya hic olmazsa » cene kavafı » camur deryası » allah iki iyilikten birisini v » orgu » toretanımaz » araplaşmak » cuk » kacakcılık » hangisinde bulunduklarınıbelir » durtme » munferit » civit rengi » kalp kazanmak veya fethetmek » akşamustu » altlıustlu » halk muziği » sıfırıtuketmek » ayva receli » uzum uzum » teslim bayrağıcekmek » gayrimusavî » kutukleşme » puantor » kırbac kurdu » korkunclaşma » suc » catallanmak » carşafsızlık » vurucu guc » at binicisine gore kişner » ustunde toplayamayan gafil » gulabdan »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.