tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz guvence altına almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gostermek » kulağına calınmak » doş » iceri » koltuk duşkunu » otorite sağlamak veya temin et » zebunkuşluk » tuf » kulucka donemi » goze » ipekcilik » projektor ışığında olmak » ucuşmak » kutinleşme » elcim » muşavirlik » comez » yaylar uzerinde hareket etmek » kukurtsuz » kume » bir goz gulmek » bolumlenme » sıcratma » arac » felekten bir gun veya gece cal » kokusunu veya koku almak veya » davranmak saygıgostermek soz » kendini vermek vurmak veya cal » almanca » utulmek » keceleşmek » dunyadan elini eteğini cekmek » cizmek » yuzune bakamaz olmak » yer acmak » cala » ders calışmak » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » gumburdetme » tepesi ustu » fume » yarma kutuğu » dort goz bir evlât icin » cavmak » celik parca » yuzlu » nârına veya nâra yanmak » ut » hepcil » başmudurluk »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.