tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz guvence altına almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ustune yok » tutmek » ceşitkenar » gozunu yummak » gumuşsu » bir gozeliler » alay gecmek » renk korluğu » kok boyasıgiller » calımlılık » kızılderili » calgıcıbocek » nispetci » erkec » alın catısı » allaha ısmarladık » şohretli » torelcilik » yarayan kuru ince yaprak » sonuclanmak » suit » cekimser » turel » bircoğunu o metalin yuzeyine y » dokmek » ucurulmak » ceşnici » gok taşı » oşurcu » portlek » kavakcılık » furu » binin yarısıbeşyuz o da bizde » terettup etmek » musait » kozasına cekilmek » acık » tuy sıklet » tahrikci » kalp akce » canak yalayıcı » golgeli » ter dokmek » orkleme » rumlaştırma » uncu » gonul almak veya gonlunu almak » surum surum surunmek » sondurulme » mustehcenleşmek »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.