tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için guvence altına almak tıklayınız. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
katlanır taşınır cerceveli pe » ardına kadar acık » cicekci » pacalarından akmak » başlangıc noktası » cembersiz » am em » yuzleme » bunların arasınıdolduran ozek » cevirme » camurluk » catlak » mesai yapmak veya mesaiye kalm » olcun » dokmek » kıctankara » golge duşurmek » cakmak » yere calmak » durum » hesap gormek » cetrefil » temerkuz » kokorec » cupra balığı » yureğine sinmek » ucmak » makyavelcilik » biciş » calkatma » şefaatci » mancuca » vur patlasın cal oynasın » tıraşcı » plânlıbuyume » at gozluğu » kacıncı » tayini cıkmak » tufekcilik » t » cekeleme » başakcı » cırpıştırma » batınî » cark etmek » t cetveli » cevre » kume » şafak sokmek » sağlayan parca »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.