tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için guvence altına almak tıklayınız. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guzellik » eline ayağına kapanmak sarılma » donuş » sermurettip » uzum asması » sağlam kazığa veya sağlama bağ » sanskrit » her boyaya girip cıkmak » nobet » struktur » cavuş » kireclenmek » kopru » yukunme » ozenc » mantıkca » dişgecirmek » ibliscilik etmek » gockun » kapitulâsyon » hoşgormek veya karşılamak » kececi » yem istemez su istemez » orneklendirme » suruklenmek » surgu » carşamba karısı » on sezi » kırk yıllık yani olur mu kâni » fluorışı » cıplaklaştırmak » tutturme » banyo kuveti » cozumlenmek » eller yukarı » gobel » turkuaz » keskin zekâ keramete kıc attır » anlam cıkarmak » ucuk » akıl akıldan ustundur » sanat enstitusu » tasvip gormek » biciş » cağ » dişgostermek » sitteisevir kapıyıcevirir » kopekleniş » afyon cekmek » gozleri dolmak veya dolu dolu »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.