tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için guvence altına almak tıklayınız. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
penceli » gozunu cıkarmak » olumsuzleşme » dokme demirden yapılmış uclar » sepetci soğudu » gobek taşı » bok yemenin arapcası » hucreler arası » etinden et koparmak veya kesme » yakut » yuvarlakca olan tac yaprağı » luzumsuzca » sempervirens » oluşmuşmotorlu arac » suline » cokuşmek » mufettişlik » ta kendisi ta kısa soylenir » durumunda olmak veya bulunmak » su yuzu gormemiş » kureyici » muderrislik » kur a cekmek » kâğıt gibi olmak » oteden beri » alâminut yemek » kulağıkirişte veya tetikte olm » zararlıcıkmak » surre » comertce » vadiye dokulmek » bıcak bıcağa gelmek » kibarlık duşkunu » ağız ağıza vermek veya konuşma » neyce » kooperatifci » dovuluş » carpışma » goyunmek » guvenoyu almak » gecerli » yureklendirmek » caca balığı » cadır uşağı » ayakcı » amber ciceği » mahagoni » nilufergiller » nukleer enerji » on alım »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.