tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz guvence altına almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gumuşleme » pişmişaşa soğuk su katmak » kozleşme » despotca » istatistikci » demetci » dincleşme » mururiye » uremek » utanc duymak » avar » t » ağzına surmemek » bir kulağından girip obur kula » hancerleme » maymuna donmek » huzun cokmek veya icine bir hu » parcası » cizici » bahce » icli kofte » cevrinme » teamul hukuku » temeddun » pufleme » koyun can derdinde kasap yağd » koşe dolabı » topculuk » beleşveya bahşiş atın dişine v » gluten ekmeği » yuzgec ayaklılar » a ya getirmek » surumek » formul » merdane » isteyeninin bir yuzu vermeyen » eser rolyef » ali kıran başkesen » nuvaziş » inc » benicincilik » eşbicim » ozgurluk » onune arkasına bakmadan » erkekcil » donuşumculuk » hukme varmak » kara surmek » maddelerden oluşan varlığın he » eşbasınc »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.