tdk sözlük TDK Sözlük

 

guvence altına almak

guvence altına almak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • guvence altına almak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz guvence altına almak ziyaret ediniz. uludağ sözlük guvence altına almak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
detektor » cıktı » atmak muracaat etmek » koyunun bulunmadığıyerde keciy » yontuk duz » kecilik etmek » patlıcan boreği » ici bulanmak » kubik » onderlik » murekkepli » it surusu kadar » soylence » hâk ile yeksan etmek veya olma » sarıciğdem » cin sacı » canta » ne olur veya ne olursun ne ol » alcılanma » lâfımıolur » guvez » ulker » coğumsamak » du » erdiğine erer ermediğine taşa » dinamitci » yontemi ile hazırlanan tabla » akupunktur » zevk icin » gork » bir karıyla bir koca dırdır e » icini okumak » şakşakcı » ak gozlu » e kuvvet » cektirme » goz banyosu » gununu beklemek » yuzu asık » koprulu » akcıllaşmak » ahkâm yurutmek » butunlenme » herkesin yararlandığı » duşgucu » icindeki en kucuk birlik » kapıyıbuyuk acmak » dayak cennetten cıkmıştır » diskur gecmek veya cekmek » basitce »

guvence_altına_almak hakkında da bilgi ve guvence_altına_almak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. guvence_altına_almak nedir ve guvence_altına_almak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.