tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hücum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kopeksiz koye veya suruye kurt » oran » yapılan yardım calışması » muduriyet » lokoplâst » kose » cehrece » orumceklenme » kirişci » aklınıbaşına almak veya toplam » boğ » uzere » vietnam halkından olan kimse » aşcıbaşılık » kutukluk » cukurlanmak » cıkarmak » cağırmak » uretmek » alavere dalavere yapmak veya c » erdiğine erer ermediğine taşa » tadata cıkmak » tetikte tetikte olmak beklem » nicelikleri ve değerleriyle ay » comleklemek » doldurulmuşcam seramik veya c » yuklu » sırtına gecirmek » cıkınlamak » ha hoca ali ha ali hoca » kucak acmak » yalın ayak başıkabak » ağzına tukurmek » benim oğlum bina okur doner d » yuzleşme » zulum » carpma » gubrelenme » futuhatcı » suz » tebellur etmek » mureccah » gunlerce » ulkudaş » borclanılmak » dortleme » babasına cekmek » defasında bir sayıyukselterek » kecileri kacırmak » gobeklenme »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.