tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hücum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muzmin » gordurmek » şerbetcilik » koylu corbası » gozle yemek » mana cıkmak » yuzu gozu acılmak » secmeli yemek » ağzının tadınıkacırmak » gil » kapsama icine alma icerme » soylemek » olumsuz cumle » fare duşse başıyarılır » acık sozluluk » yuzuk parmağı » olcmede kullanılan alet » allah seni veya sizi inandırsı » soyletmek » onluk » sacılmak » ipi birinin eline gecmek » lumensaat » capraşıklaşma » kudumzen » kacmak » sut calmak » garnizonlarına ve bu duzeydeki » yumuşak unsuz » dağlara duşmek » şarapcı » kul bağlamak » nankorluk » sacın ak mıkara mı onune duşu » faslı » munasebette bulunmak » buyukluk satmak » seluloz » cozuluş » duzleşmek » kuculme » kacacak delik aramak » pamukcuk » calkayış » goz kulak olmak » kupleği » sırtında veya arkasında yumurt » fenikeli » uzgusuz » mufteri »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.