tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hücum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lâmadan oluşmuş arasına yerle » kaptıkactı » mesih » cirkeflik » yenidunya » butuncu ekonomi » gecirmek » suru » goğus ingini » uzerine almak » parfum » cadır tiyatrosu » veresiye karşıtı » calkantılı » muessif » dokuz ayın carşambasıbir araya » gocmen » goğusluk » cenesi acılmak » ic zar » altın cağ » bir dirhem bal icin bir ceki k » savaşcı » sansualizm » i tutmak » ustune perde cekmek » kulâh kapmak » ortalık duzelmek » arac » duse » sınır cekmek veya cizmek » cat etmek » konstruktivizm » atom cekirdeği » ceşnilenme » un » gecmiş » bazılarıveya bazısı » cukur » meskût gecmek » kazgıc » ayakcak » yuze guluculuk » dunyanın dort bucağı » bok boceği » ufak capta » dokmek » kırbaclama » cekme » arkebuz »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.