tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hücum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acık kapamak » kızıgonlune bırakırsan ya davu » dili olsa da soylese veya anla » ağzıacık » sedefcilik » cicek cıkarmak » oğmek » ciceksiz bitkiler » kuskun kuskun » yuz suyu » yarım kure » cığalanmak » taşcıl » el sozluğu » uyku gozunden akmak » teamul » cin anasonu » gozune kestirmek » uckuruna gevşek olmak » tek bicim » mulemma » butcelemek » kutuphaneci » guneşlik » bardağın konulduğu yeri kirlet » rafızîlik » sokağa dokulmek » bilinc dışı » hukûmet darbesi » kuf kokusu » mutebeddil » maddelerden oluşan varlığın he » sinuzit » bicilme » ağzına bir zeytin verir altın » sepetci » yuzu yok » arkalıc » yuzdurulmek » catma » nacar kalmak » oncul » hoşgorulu » cark » mutenakız » amatorluk » ay ey y » ana yureği » belediye cavuşu » yonsuz »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.