tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hücum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hoşduruma gelmek » hungur hungur » onune arkasına bakmadan » cumhuriyetci » hangi dağda kurt oldu » goturme » akşamuzeri » koprucu » donuşumlu » kutletmek » uzun yol surucusu » belediye sucları » ayağına uşenmemek » leton dili » bahcecilik » sessizliğe gomulmek » dışters acı » şikâyetci » cokertme » başdondurmek » kırlangıc balığı » cakşır » genc irisi » aldanc » ovmac » iki duzlemli » koşeleme » bir calgı » yıldız boceği » deney tupu » karaimce » ussubay » tat » icin icin yanmak » lâkırdısımıolur » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » ipek ciceği » ilerisini gerisini hesaplamama » alumina » bicime sokmak veya bicim verme » nazikce » cerkez peyniri » plânorculuk » pusur » fotoğrafcı » vazgecme » oğurtme » ticanî » gosterişe kacmak » cabukluk »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.