tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hücum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıban başvermek » camaşırcılık » adıbatasıveya adıbatasıca » dovuş » saclısakallı » donmek » mutevelli » bir koşeye koymak » murdumuk » cuha ciceğigiller » ozel yaşam » sağlam kazığa veya sağlama bağ » tat kazanmak veya tadıgelmek » takdir etmek veya eylemek » acısal yol » terettup etmek » dokmek » spotcu » yureği pek » gecce » ummet » gobek odunu » amaclı » gozleri donmek » camca » kubist » doğrultmac » mandagozu » muessis » surukleme » yoruk » doğal cevrelerini değiştirmele » ayağında donu yok fesleğen is » hazzınıcıkarmak » kancılarlık » kulliyetli » cember icine almak veya cember » camaşır suyu » sarayda veya zengin konakların » a e » sozu ağzına tıkamak » colak » kıraclaşma » alcılı » alıp yurumek » soylenilmek » yuz » kitaplık gorevlisi » bilincaltı » cizmek »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.