tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hücum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suclama » balkanlı » gonul uğrusu » anlamaya yarayan sınama » golge » boluk » dollenmesiz » it izi at izine karışmak » salkım sacak » carpma kapı » yelolcer » mek » biri yer biri bakar kıyamet o » yasa gomulmek » muhur gozlu » gulec » cikletcilik » cakmak cakmak » tecrube tahtasına donmek veya » terakki gostermek » esi » kulaclayış » doğma buyume » durum » gudeleme » cığırtkan » i İ » kusur » alaturka bilen alaturka eser » studyo » balcık » bitişik canak yapraklılar » musteniden » murt » inmek » kopuk » kacakcılık » terennum » balgumeci » gunu yetmek » paca » ceyrek final » calarmak » lisan » ciltci » caplamak » davetci » anac » kırlangıc donumu » kotu kişi olmak »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.