tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hücum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozu veya lâfı ağzında gevelem » calkamak » dunyalığıdoğrultmak » kirecli » cile » gumuşî » malkar » tanıdık cıkmak » pencelemek » klorur » bileşik onerme » kutlu » goruşulmek » yerleştirilmişcift camdan oluş » kireclenmek » cağcıl » ak kopek kara kopek gecit başı » serceden korkan darıekmez » camaşır leğeni » takayyut » kore » hırcınlaşma » başkurt » ses vermek veya vermemek » benimseyip değişik bicimde anl » cotanak » yuzune gozune bulaştırmak » gonul yıkmak » gulme » somurgeleşme » kırlangıc » eyyam gormuşveya surmuş » cobancantası » yureği serinlemek » başmudur » den eylemek » cıkmak » statu » vokabuler » hukumluluk » cırpınmak » bulunan kimse » ampirizm usculuk karşıtı » mudekkik » muzik corner » celmelenme » kola cıkmak » dondurmek » bobrek » mevlâ »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.