tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hücum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
monsenyor » kapıacmak » perdahcı bazıparlatıcımaddele » traktorcu » celik comak » toplum ekonomi din kan veya » alkololcer » purtelâş » fluorit » sektor » kopek memesi » yuz kızartıcı » kacırmak » slovakyalı » misyon ustlenmek » munhezim » ortulu » gomlek » yuzdurmek » camaşırlık » kapak bıckısı » ağzına bir şey veya bir cop ko » temerkuz etmek » acılmak » donmek » ilk goz ağrısı » tahsil gormek » dunya yuzu gormemek » camaşır sepeti » yuksek » ozru kabahatinden buyuk » hırdavatcı » alcılı » ceşitli eşya » otomatiğe almak veya bağlamak » osurgan boceği » yukarı goğe doğru olan yanı » allah belâsınıversin » senatorluk » hesap cuzdanı » mirac » seni gidi seni veya seni seni » yureğine sinmek » cıngırdatma » u donuşu » dağcileği » dipciklenme » uslûp » sonuc takımı » yurumek »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.