tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hücum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hallac » hic kimse » araplaştırmak » canıağzına veya boğazına gelme » yağma etmek veya edilmek » tebesum etmek » kulunc kırmak » filozofca » yureği yanık » u » duşgucu » maraşdondurması » sozunu tutmak » potasyum klorur » ictenliksiz » yukseltilmek » kambriyen oncesi » tibetli » keli koru toplamak » prosedur » yonetmen » gonulden cıkarmamak » gordurmek » gozu dalmak » sutlâc » kosnul » arıkcı » donuşlu zamir » şumullendirmek » başkasına ait olan bir şeyi iz » başakcı » yurume » gozunu yummak » işişten gecmek » captan duşmek » bıckıevi » tavukculuk » avustralya kara tavuğu » comezlik » sel gibi akmak » hal caresi » okceci » orumcek sarmak » capraşıklaşmak » okuz arabasıgibi » etme bulma dunyası » ite ot ata et vermek » camgoz » hararet kesmek veya sondurmek » yuzmek »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.