tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hücum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mel un » lehce » yeri goğu birbirine katmak » patlangac » etmek » iskele kelepcesi » şeytan ucurtması » helvacıkoku » iyi işdoğrusu » imtizac » cuvaldız » olu » ha bugun ha yarın » cekingenlik » urun » cağırım » dun bir bugun iki » değişkene gore hesaplanan sayı » gozu gormez olmak » rusluk » arabankurdî » rum ateşi » gecmiş » yıva » geri cekilmek » catlamak » citili » bolu » oğlak » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » ne olacak » tuneme » hal etmek » oteden beri » yer bicimleri » cangıl cungul » huve » cayhaneci » kosele taşı » cop arabası » hint fıstığı » catışmak » gereksinme duyduğu maddeler du » kuşatma ihata » kendini gostermek » hatır icin ciğtavuk yemek » sokulme » modasıgecmek » hulle » pek yuzlu »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.