tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hücum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suclanma » alman » kokenli » karmac » surek » pek soylemek » meridyen duzlemi » uslûpcu » suzuluş » uslûplaştırma » mudana » anac » ornek almak » unlenmek » sukûn » diktatorluk » capla » gelişmişcanlı » oksijen cadırı » kı ki » yorgan doşek yatmak » olculme » yuruk semaî » sucluluk duygusu » k » acık pazar » vermek » subvansiyon » belirtilen bolum » karakılcık » perdahcı bazıparlatıcımaddele » dort gozle beklemek veya bakma » it uzumu » tetikcilik » frenk asması » selcuklu » yazlığa cıkmak » carcur etmek » donem » mısır tavuğu » nufus coğrafyası » bin turlu » yanardoner » kıl cadır » alp eren » kusmek » parkcı » duzeme » kotulenmek » cıkmak »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.