tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hücum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciceklik » ev acmak » tenevvur » not duşmek » ozetlenmek » duzenlemek » gelmelerine gore taşilerletere » tereddutlu » ufak capta » alumina » se » sulûk » kemalizm » ne demek » un » ozdenlik » cırcıplaklık » norotik kişilik » aman dedirtmek veya amana geti » husnukuruntu » catal » İzmir kofte » boğurtmek » akcıllanma » cabuk cabuk » olu doğum » sureğen » zahmet etmek zahmete girmek ve » kan beynine cıkmak » buz » yakışıksız kacmak » kotek atmak veya cekmek » bir gomlek fazla eskitmişolmak » hoşgorulu » yer bicimleri » kotulukcu » muspet ilimler » aleyhe donmek » yureği yaralı » muteessir » muslukculuk » mujde vermek veya goturmek » bağlayıcı bağlama niteliği ol » oğuruş » gumuşu » doner ayna » hukumdarlık » gecmez » geciştirmek » acıklamak »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.