tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hücum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acılma » banyo kuveti » dili başka bir dile calmak » host » hasatcılık » yapılmışince ve uzun şerit » namutenahi » ay gun takvimi » gonulsuzce » kitapcılık » genc » gum » karacayca » allah » guzel olmak » atıp veya atmak tutmak » tenceresi kaynarken maymunu o » ickicilik » epikurcu » tıraşıgelmek veya uzamak » orgutsel » uşutmek » umuda duşmek » im » şomiz » cığırmak » cenesiz » ceyrek finalist » dort ayak ustune duşmek » onderlik » garaz veya garez bağlamak » duvenci » kopcalanma » burcak » cimdirmek » duzeltici » hilâfetci » gecende » allah son gurluğu versin » coreklenmek » tam gun calışan kimse » oldurmek » dokulmek » catlamak » gun bugun » oldurucu » gelen paşam giden ağam » başkırılır fes icinde kol kır » kosemen » mal kapital »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.