tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hücum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
maddenin icinden yavaşyavaşgec » cıbanlaşma » duşmek » cıkışkapısı » koşe » cirozluk » saygıgostermek » icten » meram anlatmak veya meramınıan » akşam yıldızı » yureğini hoplatmak oynatmak ve » yuz yazmak » ozdeş » kore » ozerklik » taşcıl » tekerlekci » sapıkca » buyuk elcilik » parıltı » burnundan duşen bin parca olma » lenincilik » pas gecmek » ic acıcı » gudeleme » uctu uctu » nicelikleri ve değerleriyle ay » tapan cekmek » dort » kirli camaşırlarınıortaya dokm » dutturu » » ılıkca » acmak » paraya cevirmek » roproduksiyon » sutsuz » rontgenci » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » ak gun ağartır kara gun karar » koc burunlu » bulbulun cektiği dili belâsı » hakkıicin » humanistleşmek » ust deri altı » lâtince » puf boreği » kap » kayışa cekmek » ic ek »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.