tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hücum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yureği kararmak » kulunc girmek » buğru » duşukluk » oklava veya baston yutmuşgibi » sonuc takımı » oluşmuşmotorlu arac » başka işi yok mu » gecim derdi » kirec » guneşyanığı » gunah benden gitti veya gitsin » kopuk » goz bebeği » icermek » sacmalaşmak » carpma » hırtlambasıcıkmak » dunyaya gozlerini kapamak veya » yısa beraber » ne care » denize duşen yılana sarılır » cırılcıplak » doğal cevrelerini değiştirmele » yer yer kazıyarak alttaki renk » parfumculuk » duzme » cok ortaklı » darasınıduşmek » gun ortası » oğurleşmek » kumes hayvanlarını urkutup kac » kasetcalar » suyu veya cayı gormeden pacala » mum ciceği » pastırmasınıcıkarmak » kamışatmak veya koymak » curcur » cekme » yureklendirmek » boşcıkmak » evirmek cevirmek » cozumleyici » mısır turnası » başıdonmek » mucadele » duzelmek » uyku vermek veya getirmek » goz hakkı » uzağıgormek »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.