tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hücum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pabuc eskitmek veya paralamak » olusu ortada kalmak » munşi » surumcemede kalmak » on ses » salcalı » istifci » muştehi » yurutmek » yureği sıkışmak veya tıkanmak » tuy sıklet » cevirtmek » yuzune vurmak veya carpmak » icinin veya yureğinin yağıerim » dudak cukuru » suntırac » suveyda » işaretci » cıkış » cirkin » gluten » suyu getiren de bir testiyi k » medreseye duşmek » arnavutlaşma » karbon donemi » camuka » hırvat » kuşmu konduracak » sınıfta caktırmak » cıplanma » tohumu dokulmek » gozyaşıbezleri » sovme » korun istediği bir goz allah » kıc atmak » gozunu hırs burumek » suet » ebussuut efendinin gelini gibi » gok kutbu » yer yer kazıyarak alttaki renk » acık » calkalamak » katışmac » kalbine gore » ısıolcumu » allah tan umut kesilmez » catallı » isimden tureme isim » ciftelemek » ovungenlik »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.