tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hücum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucleme » kok boyasıgiller » koşe » goz gormeyince gonul katlanır » kavlıc » tespih cekmek » domifinal » korpe » ozet » yureği geniş » pilic » teveccuh etmek » ispenc horozu » gulunmek » cetince » kancılarlık » suclu olmak » dokuz korun bir değneği » cozgunluk » ciğleşmek » iyi işdoğrusu » plâncete » ithalâtcılık » goruşturmek » sacık » şaşıcakır demektense kor de de » antep fıstığıgiller » kaldırım doşeyen kimse » descartes cı » goturumsuz » ı i u u » ustune gecirmek » kukurtlenme » muselles » gutmek » kufe » gece gozu kor gozu » dik acı » yalın kılıc » macar biberi » kongovde » merkez acı » kan dokmek » cerviş » gencleşme » doşeme » başmudurluk » carpma » akıllıduşununceye kadar deli c » perdenin uzerinden oynatılan »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.