tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hücum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
odev bilgisi » dalgaya duşmek veya gelmek » kacmak » nazileştirme » pirogravur » kopek soğanı » goz guclu bir ışık sebebiyle b » une kavuşmak » satranc tahtası » işgostermek » golge balığı » guvenliği sağlamak icin yapıla » ayağınıveya ayaklarını altına » gumleyip gitmek » yuzukoyun » bilinclilik » muzik koşesi » donuşme » brut » dost ağlatır duşman guldurur » maz mez » suvari » goz kesesi » sundus » carşaflatma » orumceksi » pencuse » fotr » goresime » cenesi acılmak » madan meden » sokulmek » b b » tebeyyun » egzotik corba » cadırlıordugâh » olmayan bağımsız hur » hurya etmek » tukurme » gerceklik » elini surmemek » yurunmek » davranmak saygıgostermek soz » soz misali » beklenmediği umulmadığıveya c » trost » holluk » doşeli » reflektor » adımlarınıacmak »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.