tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hücum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ense koku » od dışı » şerit » bahceci » yaşdonumu » nuh nebiden kalma » yanlarında goturmekle yukumlu » ev sahibi mulk sahibi hani bu » on » kacırış » tehaluk etmek » cozuluş » hurdaya cevirmek » umur gormek » yumurta koku » goruşmek » gercekci » başaktor » ateşcıkmak » one duşmek » muteşekkil » cartayıcekmek » kafa goz yarmak » can havli ile » duyek » kanun sozcusu » kup » ruzgâr » traktorcu » ordekgagası » delik buyuk yama kucuk » guzelleştirilme » yağlıkcı » one surmek » mulâzım » anglosakson » aşcıbaltası » bak » acmak » odenek » niyetcilik » ne ne » acısınıcıkarmak » dunyanın ucu uzundur » uzere » hayvan lama glama pacos » zihni alt ust etmek » metafizik » hilâfetci » cizgi cekmek »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.