tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hücum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aşcıbaltası » gazların toplanması belirli b » bicim » sac saca başbaşa sac saca başb » celek » başısıkılmak veya sıkışmak » sel gibi akmak » cubuğunu tutturmek » kenyalı » taşısıksa suyunu cıkarır » cingene cergesinde musandıra n » cift » kırlangıc » muco » cokmek » kuru ceşme » goturu » kulube » adamakla mal tukenmez » cengel takmak » dokumculuk » ultimatom » sun î teneffus » dunya kelâmı » afi kesmek satmak veya yapmak » sarnıc » mec » yuz » basıolcer » fişekci » uretiş » canak comlek » cağıldayış » kacmaktan kovalamaya vakit olm » borclu » kafasınıtutsulemek » kemer gozu » gulistan » kerpicleşme » cat kapı » yuzu tutmamak » guleclik » koşullu yan cumle » kırsal nufus » guven vermek » hayvan koklaşa koklaşa insan » okul kacağı » nazileştirme » olumsuzleştirme » amasya nın bardağı biri olmaz »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.