tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hücum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fırcalayış » kaleyi icinden fethetmek » kopya etmek yapmak veya kopyas » duzeltilme » bir bicimine getirmek » sarac » ince karton parcası kartvizit » tumamirallik » patron cıkarmak » gelin guvey olmak » parayıveren duduğu calar » kamcılamak » bulunmak nezretmek » nufus kalemi » dilinden duşurmemek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » hızınıkaybetmek veya yitirmek » gorunum » olcuyu kacırmak » ayyuka cıkmak » dağayısı dağlarda yaşayan yab » acmak » ortulme » cifter cifter » culsuz » olu saat » dunurluk » cıkılan catkı » kunde » aza sormuşlar nereye coğun » cıkarma birliği » empresyonizm » allah tekrarına erdirsin » argaclamak » yuklenmek » ustune yıkmak veya yıkılmak » usalize » besi oru » acemilik cekmek » fuze » bulutcuk » donme » diskur gecmek veya cekmek » cay takımı » cobaniğnesi » boşluk » gucumsemek » kışve yaz arasındaki mevsim i » yedekci » tukenmez kalem »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.