tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hücum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icat cıkarmak » yangın cıkarmak icin kundak ko » ciceksimek » bilinclendirmek » olcumleme » sure olcen » doksan veya kırk seksen kapın » mevlevîhane » dozunu kacırmak veya dozu kacm » istenc yitimi » acem lâlesi » ticaret kanunu » kalaydan cıkmak » fırcalanmak » alt tarafıveya yanı » ustunluk » karga duleği » dili donmemek veya donmek » insan icine cıkmak » utulenme » yuze cıkmak » figuran » alışkılarının butunu » arkaustu » sırtcı » demirperde » globulin » yarıkubik » ceribaşı » kuru yemiş » cavuşluk » cok şey » kabına dokmek » gozu bulanmak » yuzu yumuşak » suruden ayrılan koyunu veya ku » şuyu bulmak » calgıaleti » yırtmac » sut şekeri » dışticaret acığı » tersi donmek » ayrıtac yapraklılar » şuphe bırakmamak » akıkarasıgecitte belli olur » gozunu bağlamak » monitor » fusun » suru » guzellik mustahzarları »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.