tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hücum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
odleklik » orumcek sarmak » sunnet etmek veya yapmak » mutereddit » duşculuk » korpe » duğmesiz » bir dilin kelimeleriyle duşunc » bir ayak once evvel » kaplan bocek » beytulmal » ust » ikisi ucu bir arada tire ile » cozmek » suz » hint gergedanı » ucurmak » curukluk » dibi gorunmek » uretim evi » sutun » ufurukculuk » sapıkca » goruntusel » kalın unlulerle art damak patl » yeterlik onergesi » sumuklu » bayramlık ağzınıacmak » muteferrik » akce » solpuk » uruşmek » mustevi » sıra savmak veya sırasınısavma » cavlan » cember » sukûnet » bebek olumu » plânlıbuyume » işduşmek » cozmek » gorulmemiş » gok kutbu » kuyruğu kapana kısılmak veya s » cıra » allah tan » organ » gok ekseni » yururcalar » allah sağgozu veya eli sol goz »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.