tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hücum eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fent cevirmek » dovmelik » cığalanmak » cıldırma » kaldırım muhendisi » onune gecmek onune gecmek » gorundu sivas ın bağları » ağa borc eder uşak harc » gokce yazın » papikci » kopeğin ağzına kemik atmak » yontemlilik » banka cuzdanı » dokmek » balıkcı » yahudi almancası » lâfuguzaf » kocek » sanskrit » yaygara koparmak veya yaygaray » kıt alar arası » cocuk oyunu » alcılamak » sumbulî » gumuşsuz » a a » kırmızıkart gormek » arac » tehevvur etmek » muşahede » gardıropcu » tutmac » surulmek » subjektiflik » soz dağarcığı » kulağıkirişte olmak » cinili » baldırıcıplak » kutuk gibi » hazır duruma getirildiği omurg » saat ciceği » on sezili » dovdurtme » toz fırcası » ayağına dolanmak veya dolaşmak » işacmak » cekicilik » putursuz » carpmak » mukâfaten »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.