tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hücum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciğlik etmek » klikci » para cekmek » muteessir » manikursuz » centilmek » um » kıc » kepce » ağzına geleni soylemek » buro » harekete gecmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » afgan » su kure » ıspanaklıborek » yuzme havuzu » ucretlerine gore duzenlenmişye » ustunden başından akmak » dorduz yumrucuklar » muşarunileyh » mumanaat » sureli » ant icmek veya etmek » cabası savaşım » care » aramîce » yukluluk » cenesinin bağıcozulmek » sıcana donmek » calkanmak » cıkışma » goğus » elinden işcıkmamak » barokcu » hovarda olma durumu » carpma işareti » kumuc » ustune fenalık gelmek » dokmek » sıcrama » gercekleşme » gonulden ırak olmak » ilâcsız » cıvgın » cok yıllık » an en » ruyalarına girmek » goruşmek » mektep gormemiş »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.