tdk sözlük TDK Sözlük

 

hücum eş anlamı

hücum eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hücum eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hücum eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hücum eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pazar yerine donmek » cişetmek » icin kullanılır » corba » recete » capkınca » guzelhatun ciceği » kısa omurlu » akıcıunsuz » goturmek » taklitci » bağlac » teslimiyet gostermek » urkekleşme » guvenliği sağlamak icin yapıla » şeylerden her biri tabaka » kredi acmak » olum doşeği » ozdeşleştirme » cin leylâğı » mulkî idare » habeşî » anan yahşi baban yahşi » cezbeye tutulmak veya kapılmak » başlangıc tutmak » lâcka » yalıngoz » zirve veya doruk toplantısıvey » yurek carpıntısı » başağac » alt gecit » mahkemeye duşmek » muleyyin » filvaki ama » gocertme » kıt a » puskurme » bilincaltı » nefesli calgı » helenizm » kacırılma » naturist » kor şans » komur kayası » benlikcilik » zimmetine gecirmek » tenevvur etmek » yan gelip oturmak veya yatmak » mac yapmak » orospu bohcası »

hücum_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hücum_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hücum_eş_anlamı nedir ve hücum_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.