tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cergici » eden felsefe ve din doktrini » oncel » icermek » dunyayızindan zehir etmek veya » hamam bohcası » duz unlu » cam civisi » koprucu » cilek uzumu » allah akıl fikir versin veya a » başına gecirmek » zararına kazanc sağlamak » komuş » cocukcu » kayıttan duşmek veya birinin k » gonulden cıkarmak » kılıclama » sonuc niteliğinde başka bir bi » koklenme » helenist » tesadufî » iğne yapmak veya vurmak » cozum yolu » kocbaşı » goturmek » uzerine yok » sıkmac » sersem etmek veya serseme cevi » kulleme » gunden gune » dunyaya getirmek » kucuk duşmek » başınıkaşımaya vakti olmamak v » cıkak » frenk inciri » estetikcilik » surfile yapmak » ic denge » catıortusu » yuzune bakamaz olmak » ozdek » plâkcılık » bektaşî dedesi » hasatcılık » cağrı » gereği duşunulmek » musebbip » maca beyi » cozgunluk »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.