tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
esmer kufler » citilemek » kurban olayım » gondermek » mezur » turkcesi » kelâmıkadim » klâkson calmak » veya orulen dikey duzlem » sacmalama » şefaatcilik » kose » horoz evlenir tavuk tellenir » suclu olmak » cıkmak » somurulmek » durustluk » korpe » ozensizlik » gostermek » camaşır ipeği » gun yapmak » acılmak » burunmek » cakıntı » turdeş » icermek » dilli duduk » kecesini sudan cıkarmak » coğunlukla » gucsuzce » butunu » vergi kacakcısı » tovbe » kuvoz » civi yukarı » mantık oncesi » mahkeme aracılığıile mal ve mu » yuksek » kadayıfcı » duşkun » perdah cekmek » brahman » u donuşu yapmak » torensel » koy meydanı » renginde sapıdort koşeli olan » kendini toparlamak veya toplam » undeşlik » barut kesilmek veya olmak »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.