tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
denizguzeli » boku cıkmak » amatorluk » recel » koy yeri » kara kara duşunmek » işsiz gucsuz » surmek » luks » selâm para kelâm para » otesi var mı » ozdeşlemek » oz » donmek » ağız acmak » optikci » umitsiz » şerbetcilik » kafasınıtutsulemek » sut beygiri gibi ayakta uyumak » anlamında ikileme oluşturur » cağlayık » puskuruk kulte » kendinde kullanım hakkıolan e » kurtcuk » tuyo » duşurmek » gozu gormemek » goğus » viyaduk » bukmek » carşılı » kor şans » gam cekmek » sulu gozlu » kırk kapının ipini cekmek » ip » olcun » kıpık gozlu » gume gitmek » ustubec » orta uc » eşbicimli » bir kapıya cıkmak » muessese » turedi » yuzsuzleşme » lık lik luk luk » yokcu » eşgudumcu »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.