tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
capari » kucuk mevlit ayı » edilgen catı » kulağınıacmak » allah versin » goturmek » imtizac etmek » işacmak » unlu kısalması » hic değil » donuşturmek » okun yanlarda gosterilmişağır » prusyalı » kul rengi » gozleri fal taşıgibi acılmak » redaktor » duzenlemek » dans etmek veya yapmak » ic oğlanı » sağlayan parca » eğri yuz » oğlenci » bocekhane » kopuklu » capalanma » eyere de gelir semere de » sakatatcılık » serbest calışma » mustahak olmak » hesap gunu » kulplu kap » işgostermek » ordovr » bir yana dunya bir yana » gecer » kıskaclama » kosteksiz » kabuk bocekleri » yuzune bakılacak gibi veya yuz » dayak kackını » gocermek » yuruyuş » ahmakca » ayağının veya ayaklarının altı » percinlenmek » beyninde şimşekler cakmak » huruc » uzengisiz » anketcilik » dokuntu »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.