tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
burnunu sıksan canıcıkacak » yağlıgureş » demirbaştan duşmek » ad cekme » turkluk » lâtin ciceğigiller » cubuk » cevirtme » oğrenilmek » terorcu » yureği bayılmak » ruyalarına girmek » mutemadiyen » duğun evi » ic gecirmek » hancerleme » mundericat » felemenkli » bulunduğu yer basamak » birinden buz gibi soğumak » sonuc karşılaşması » ulger » rumence » bayramî » cıkış » babacko » kulâh » lâtife goturmek » yalın tumce » oru » dede dedesi koruk yer torunun » olsun olsun » gun gunden » gorelik bağıllık izafet rol » bunların arasınıdolduran ozek » can can etmek otmek veya konuş » kacmak » tıraşıgelmek veya uzamak » bicimde anlatılması edebikelâ » kacmak » cultar » cağınıaşmak » ayciceği » kıt a » kacmak » anlamıverir » cezbeye tutulmak veya kapılmak » lenincilik » mutenekkir » akıllıkopru arayıncaya dek del »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.