tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
birleştirme montaj » aklına geleni soylemek » siktir et » capacılık » dalyan koftesi » halk yardakcısı » acmalık » kalıtcı » başmusevvit » dokme » yonetmelik » durumuna donuşmek » gorece » cırpıcı » hint armudu » harac » korelme » şenlik gormemiş » buyuk mağaza » yoneltme » duşundurtmek » gozu cıkasıca » munasip » kanatcık » kapılar yuzune uzerine ustune » fin » yusru » icine doğmak » golge etmek » vekilharclık » ruhiyatcı » cizmeleri cekmek » carpmak » imdatcı » ma me » başkoşe » ozentisiz » cekmek » acılmak » kopekli » cılgın » catılmışkirişsistemi » uzuntu vermek » olumlu » dili olsa da soylese veya anla » ters yuz ters yuzune cevirmek » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » cumbuş » olum sessizliği » acık şehir »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.