tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kufelik olmak » cizginme » belirsiz gecmiş » leke etmek veya yapmak » borcunu bilmek veya saymak » acım » ademimerkeziyetcilik » ammada yaptın ha » gomlekli » sumuklu » yamcı » mevlevîhane » » bıyığıyeni terleyen delikanlı » portakal bahcesi » catallı » calım atmak veya yapmak » alcak gonullu » restitusyon » koleleşme » muvellidulhumuza » omur surmek » tulûatcı » dokulmek » kucucuk » cadır yıkmak » kosnul » derdi gunu » cerge oba otağ » nesne obeği » surekli olarak gidip gelmek » ici hop etmek » gumuşgrisi » kurek kemiği » yamac » gonlu ile oynamak » somikok » işguzar » posteki saydırmak » donel » numayiş » anka » guneşlenmek » kimin arabasına binerse onun t » inişcıkış » cıkmak » olcek » alay gecmek » cupra balığı » ı i u u »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.