tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
coğunme » yukleme hâli » temayuz » carkına etmek veya okumak » cırpıştırılmak » sosyal statu » utu makinesi » sakalım yok ki sozum dinlensin » cekic makinesi » gozleri dolmak veya dolu dolu » ackı » cicek boyası » kuresel » duğumlenme » buğday surmesi » ziyafeti cekmek » arnavut biberi » koseyle alay edenin top sakalı » dikiz etmek veya gecmek » surunme » goynuk » duşuş » kabına dokmek » cirozlaşmak » kepekci » sut asidi » oğrenci yurdu » bugun » ciceksimek » guc » yurekten » can cekişmektense olmek yeğdir » cıkarayazmak » gorevden alınmak » bal ozlu » cimentolu » yaşama gucu » ucan kale » ceşme » sove » murekkep balığı » tahaşşut » methini işitmek veya duymak » alaca duşmek » puruzsuzluk » ornek » suzule suzule » ayağına sıcak su mu soğuk su » goz yummamak » cekmece »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.