tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cul tutmaz » yuzmek » kayı » ceyrek son » inanclı » kelebek gozluk » murettebat » leton dili » toplu goruşme acık oturum » aclık cekmek » tezevvuc » butunsel » guzelleşme » cıkarma harekâtı » ust » moble » ustunuze afiyet veya sağlık » kof cıkmak » astsubay kıdemli ustcavuş » olcme » zihni bulanmak veya karışmak » icinin veya yureğinin yağıerim » bugunku tavuk yarınki kazdan i » kur asıolmak » tam ustune basmak » dokumlu » puf noktası » sovuşturmek » caplı » mineral » ozenilme » karikaturleştirmek » utu tahtası » cakal yağmuru » yelken gonderi » muziklendirmek » olusu kandilli » dovulmek » gercek kişi » gomlek » unsuz » meydana cıkmak » bid at » gumruksuz » biri veya bir şey icin olumsuz » ceşnileme » temulentum » catır catır sokmek » gumele » keceleme »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.