tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mısır tavuğu » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » kotu soylemek » cırpıştırma » kıyakcı » ışıl kuf » tarh etmek » ofkesiz » burukca » tekaut » puruzalır » canım » mıknatısıolan » yargılama usulu » sıcrama tahtası » durbunlu » unlenme » mancuca » cıplak ucret » sancmak » adamakla mal tukenmez » toprak kolesi » cucelik » guc belâ » ha babam veya ha babam ha » kendine yedirememek veya onuru » muritlik » teemmul » neşvunema » kırılıp dokulmek » ışınolcer » urun » ge » medreseye duşmek » durtuş » dur » şirretce » icerik » soz kaldırmamak » polemikci » tutac » tunel gecmek » kokleştirmek » soz bolukleri » tuketmek » kazdığıcukura veya kuyuya kend » cekirdeksiz » ruzgâr gulu » lık lik luk luk » tanıdık cıkmak »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.