tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuram mutasyonizm » ic hastalıklarıuzmanı » buyuk turk İmparatorluğunun uy » satılığa cıkarmak » cala kalem » patates corbası » kumes » ofkelenme » odobenus rosmarus » luks » on » ikiyuzluluk » ipliği pazara cıkmak » başına kakınc etmek » gok gozlu » marpuccu » taşınmaz varlıklarıile bunları » muthiş » hintli » lâkırdıcıkarmak » radyatorcu » esperanto » ve katımadde » olukcuk » takipcilik » yıkılmayacak bir bicimde duzg » nesne » duşun duşun boktur işin » helenistik » catır cutur » başdondurucu » soz kesimi » cıt yok » bu yuvacıklar topluluğunun bal » gokyolu » olcermek » aslıcıkmak » cok gecmeden » uzerine cokmek » gormek » arasında den başka anlamıyl » veya kazanc payıolarak belirli » yasa onerisi » kışve yaz arasındaki mevsim i » golgeleyici » rumî » kuzu postuna burunmek » korleşme » golcu » kopure kopure »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.