tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kozleşmek » yukseklik korkusu » orospu cocuğu » daire parcası » bukulgenlik » kotuluk etmek veya yapmak » sızıcıunsuz » kelâmıkadim » cermik » donelemek » ormek » şomizye » tukenme » cur etkârlık » yurek acısı » buyuk abdesti gelmek » kola cıkma » kacak gureşmek » ortu » gorsel sanatlar » ejektor » ustunluk duygusu » ve katımadde » gerekceli » gozu gormemek » donu » gok ekseni » paraşut ile atlama » ceper » durtuşlemek » dondurup dolaştırmak » topukdoven » caycı » ceyizci » gozunu kırpmadan » dupeduz » yureği parcalanmak » tup » gosterilmesinin izne bağlıolma » guvensizlik onergesi » don cozulmek » norvecce » cok şişmiş » cinicilik » ti » modulâsyon » oz oğrenim » munasebat » dillerde dolaşmak veya gezmek » kusku »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.