tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
altın adıpul oldu kız adıdul » alcaltmak » mubalâğalı » kacmak » sumuklu » catladın mı » kok » gecinmek » koz » muktesep » yakınlık gormek » ağzına tukurmek » oz denetim » işe yaramak veya yaramamak » muennes » cur et » iceri » gucun » tunclaşma » kanıtlamak » dortnal » kulluk » geleceği varsa goreceği de var » korlemeden » darulfunun » allah ziyade etsin » ozdek » başıbutun » buyrukcu » odevlendirmek » sabahlar hayrolsun » delgic » etiketcilik » muneccimbaşı » cirkinsemek » paraşutcu » operatorluk » yuz kiri » bisulfur » ısıolcumu » yuze gulucu » talihine kusmek » arap gibi olmak » kucuk terim » usanclık » oportunizm » sır vermek veya sızdırmak » dikişcilik » dunya bir araya gelse » gozu takılmak »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.