tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pilot bolge » sacıştırma » yuz » suruş » yedigir » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » buyuklu kucuklu » aşağıtukursem sakalım yukarıt » olcu » mustaceliyet » mubeyyiz » masallarda gecen dişi dev » dilmac » partikul » ulger » muellif » duşunce alışverişi » pac » herru » oğutulmek » muessese » kelepcelenmek » bir postum var atarım nerede » guzelleştirilme » sure aşımı » gercekleştirilmek » kat î olarak » fr » elektronik muzik » gonlu kalmak » turac » yuksek perdeden konuşmak » hınclı » guclukle » musrif » donum » kara kara duşunmek » butunsel » turnayıgozunden vurmak » si » boylesine » tukuruklenme » şeyhulislâm kapısı » protestan » guleğen » bir elin sesi cıkmaz » kok » kopek yese kudurur » dışcizgiler durumu » aza sormuşlar nereye coğun »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.