tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arac » mururiye » faydasınıgormek » nukte » ucretlilik » tevarus » catırdatma » horoz olur gozu coplukte kalı » tavşan boku gibi ne kokar ne » surgu » rukû » hukum » goruş » turbe » husnukuruntu » cavdarsız » kitapca » hallac » aldanc » kitapcılık » kurt gibi kemirmek veya yemek » sozum yabana veya sozum meclis » cember sakal » taraca » cozulemeyen ilmiksiz duğum » ağan eğen » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » musterih olmak » uzun unlu » uctaş » gumuşlu » iceri » cengelleme » ipekci » cocuk oyuncağıhâline getirmek » tek cenekli » gelsin veya gelsin gitsi » birleştirme montaj » yutar hucre » on » adıgecmek » yalın cumle » gomulmek » inmek » surgun » yureğini pek tutmak » carşaf gibi » cezasınıcekmek » su gibi olmak » kayıkcılık »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.