tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
palyacoluk » benimseyip değişik bicimde anl » barışcılık » goze gorunmemek » etiketci » puruzsuzluk » buzlar cozulmek » kok boyasıgiller » cokertme » yol acmak » carkcı » mevlevîhane » gecen » kornetci » yureği oynamak » burnunu sıksan canıcıkacak » methiye duzmek » gulumseyiş » gokyuzu » dumduz » sokulme » ortuşmek » ciftleşmek » kelepce vurmak takmak veya kel » tart etmek veya eylemek » harman dovmek » leton dili » talip cıkmak veya talibi cıkma » inmek » barışcıl » utopyacı » reduksiyon » su goturur yeri olmamak » karşılıklıbirbirini dovmek » cuk » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » duyuustu » duzeltme » duğmesiz » ne haddine » yağmurolcer » catal sakal » cağırılma » cıkışma » afrika cekirgesi » sur atli » perde cekmek » halk yardakcısı » torpido gozu » seyreyle gumburtuyu »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.