tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozel girişimcilik » carpıtmak » sahaca » cekmek » ciftleşme » catallaşmak » olu » destekli butce » ozel girişim » şeytan ucurtması » saygıgostermek » guncelleşmek » kullanılır » orta hizmetcisi » acıcekmek veya duymak » teşerruf etmek » bana da demesinler » şirazeden cıkmak » enstrumantalizm » gufte » subut » sonlu buyukluk » metal tutturmalık fermejup k » cırpı » kamburu cıkmak » ağzıacık ayran delisi veya bud » saba ruzgârı » centiklemek » dokme demirden yapılmış uclar » cul » cuşka » taaccup etmek » yontma taşdevri » uslûpsuzluk » kurca cıbanı » tezahurat » ne alıp veremiyor » malikî » dunya » ceşitli ogelerin perde aksesu » yarayan cevresi oluklu kucuk » kutleşme » lok » copcatanlık » gobeğini kesmek » tekduze » guclu » işportaya duşmek » ustune varmak » yuceltmek »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.