tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surunmek » gozemek » mucize gostermek » cay kenarında kuyu kazmak » olmayan bağımsız hur » ozerkleştirmek » rolânti » cimen » kurdî » şoyle ki » gozlerini bayıltmak » bancolaşma » olmuşveya pişmiş armut gibi el » purtuklenmek » duşurmek » duşeslik » gununu gormek » sumuklu » baklayıağzından cıkarmak » duduk » kara cumle » tuyu bozuk » sozu kesmek » kalbi carpmak » orman cayırı » karikatur » gecindirme » soz birliği etmek » danscı » epikurcu » olan kişilerin toplanıp toplum » elektromanyetik guc » afişci » bilinc » saat on bir bucuğu calmak » sel gibi akmak » panislâmcılık » gec kalmak » mercan avlayan kimse » soylemediğini bırakmamak » secicilik » veya başka duzenlerle işletile » burnunun dikine veya doğrusuna » iskele kelepcesi » ar er » kara kara duşunmek » ucretli » ortme » mumbit » cok tasım »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.