tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ruh kazandırmak veya vermek » penceletme » tandır boreği » guclu kuvvetli » cocuk bakıcı » guvey i » kırcıllanma » mudafaa » kaldırıma duşmek » palamarıkoparmak veya cozmek » celişkisiz » keci postu » teşebbus » akca pakca » koşe » surmek » dovuşcu » busbutun ortadan kaldırmak ici » paspascılık » bağ » coraklaşmak » bac » donelemek » merak etmek k kalın okunur » kur a » bir dilin kelimeleriyle duşunc » oksuz kalmak » ozel af » koşe yazısı » kurdî » gocup gitmek » tedahul » borc yiyen kesesinden yer » korluk » ici goturmemek » calık » cicek acmak veya vermek » pop muzik » yureği cız etmek veya cızlamak » cıtlatma » allah bağışlasın » lâf cıkmak » yuz kere » goz nuru » corbacı » yulume » kuskunu duşuk » sutkızı » orgen » el surmemek »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.