tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
doşem » ic hat » ayranıyok icmeye atla veya ta » donuşsuz » yenicerilik » gozetletmek » bektaşîlik » tevellutlu » cehennem kutuğu » iliğine işlemek veya gecmek » icini cekmek ic cekmek veya ic » it gibi calışmak » oncu oyun » aşcılık » yalancıdunya » kin gutmek » surumek » gonder » mahmur ciceği » cizgi » munasebet kurmak » cıkmak » teşekkul » bilmunasebe » cift kol » madik atmak etmek veya oynamak » cağırım » calıbulbulu » uzerine » capa » derc » şeyleri genel olarak anlatmaya » olunme » dikensi cıkıntı » dudak cukuru » kendini toparlamak veya toplam » bıcak atmak » yuzune kapanmak » hristiyan » su icinde » anlayışgostermek » karşısına gecmek » sanskrit » ahdiatik » dam yandı icindeki sıcan da b » tohmet » ozleştirmek » aramîce » komurleştiriş » kos dinlemek »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.