tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yukarı goğe doğru olan yanı » onunu kesmek » arapcalaştırmak » boncukculuk » sozlendiricilik » gecici » pejmurde » korun istediği bir goz allah » kalem cekmek » gonul rızası » norotik kişilik » tokat atmak aşk etmek veya pat » teessus » uyelik aidatı » leh » carşaflatmak » dilini kesmek veya kesip oturm » brut » gudu » kuf bağlamak veya tutmak » ceker » gecimlik » amaclı » bağlamak icin yapılan toplantı » dalgıc » kacınganlık » zulum gormek » gocmenleşmek » okce » eline ayağına uşenmemek » illustrasyon » orta ve yuksek bolumlerini bit » ozgun » obek obek » mustelzim » golgeleyici » ic denge » ruşvet » iyilikcilik » onem » supurgeci » acık vermek » perdah cekmek » tokac » mutearife » lâz » gozyaşımemesi » yuzlenmek » bahtıacılmak » ayva tuyu »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.