tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bayat » gosterişli » makedon » surtme » cekic » allah rahatlık versin » cengel takmak » guc kazanmak icin calışmaya ar » cıma vermek » devre mulk » emlâk burosu » ari dil » coriandrum sativum kara kimyo » goruculuk » yumuşak unsuz » dincleşmek » fesat karıştırmak veya fesat c » zumre toplantısı » cul » mes ut olmak » surre emini » buyuk sesli uyumu » anasınısat veya satayım » tavukculuk » pişirgec » icim » kopca » kurtajcı » yuzluk » ceşit » bilinclenmek » antep fıstığıgiller » allah selâmet versin » secki » cığır » fena değil veya fena sayılmaz » muteşekkir » cavuşkuşu » surgun » fransızlık » sakınılan goze cop batar » yahudice » işgormek » sağgozunu sol gozunden sakınma » bicim » menu » bisikletcilik » hancer ciceği » kullanılırdı » inkisar etmek veya inkisarda b »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.