tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dokturme » soğukca » sumuklu » dedektor » dunya gozu ile gormek » cıtlatış » bir dilin kelimeleriyle duşunc » sıkıduzen » kokleştiriş » zift yesin veya ziftin pekini » korkunc » dortleme » yer » yarayan kuru ince yaprak » turk biberi » dışdunya » ağac » almanlaştırmak » taksit odemek veya taksit verm » oğleustu » ust alize » acık tribun » cehennemin bucağıveya dibi » ayrıbaşcekmek » murekkeplenme » torun torba veya torun tosun s » buyuk » suzgeclemek » cıkmak » nefes cekmek » kirada olmak veya oturmak » endişeye duşmek » yaptıklarıgosteri » gomulmek » suyunu cekmek » cığırtkan » vergi kacakcısı » allah veya allahım » munasebet » mutehassis etmek » uvey kardeş » olu gozu kadar » kelle kulak yerinde olmak » den yana cıkmak » tebelluğetmek » bir gunden bir gune » surumcemede kalmak » yontem bilgisi » koşeye cekilmek » katranıkaynatsan olur mu şeker »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.