tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olu » aralarında onceden kararlaştır » ce » od » cıraklık » cicek gibi » koleleştirme » cok gelmek » guneştekeri » yanlışhesap bağdad dan doner » cinici » masa ortusu » devrik cumle » cevre yolu » gerektirir » ummetcilik » muhur gozlu » kece » kulturlenmek » ne denir veya ne dersin » kocek » tercumeihâl » yusru » kantara cekmek veya vurmak » cepecevre » zuppeleştirme » mal » kok » camaşır leğeni » kırağıduşmek veya yağmak » hakir gormek » paraşutcu » not duşmek » durmek » kalın unlulerle art damak patl » bicimlendirmek » cekirdeksiz » kolay işlenebilen yumuşak bir » devaluasyon » kosemen » husnuteveccuh » mubaşeret » formul bulmak » işbirlikci » icinden kan gitmek » gozunu acmak » kurum kurum kurumlanmak veya k » at başıberaber gitmek » yureği carpmak » taayyuş »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.