tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
portor » koalisyon hukûmeti » boğazına duşkun » devletcilik » mufret » birbirine surtunmek » gonul hoşluğu » cığır » oh olsun » carkcıbaşı » carktan cıkma » ornek » tecavuz etmek » dikec » yuruk » durdurmak » pacarız » keramet buyurdunuz veya kerame » aleyhinde veya aleyhine soylem » uzerinde » orman cayırı » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » kambersiz duğun olmaz » kirecyeren » koruma icgudusunun bir bicimi » renkli recine » olumsu » ac ec » kacmak » tureme unlu » ucretlendirme makinesi » cozulum » hakikî » cam devirmek » beklenmediği umulmadığıveya c » gun ortası » muge » surduruş » başıgoğe ermek veya değmek » cıkışcizgisi » eğlendirici guldurucu davranı » kumeleme » cevirmen » kapanmak ortulmek » gonul cekmek » kalca » muzik koşesi » umurumum teki ters soyleşiyle » kırmızıcizgi » goz akı »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.