tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coğu » cıban » şuphelendirmek » sukse » ciğdem » zafer bayramı » unlu kısalması » ackılanmak » fulûs » savaşcı » donme » ehlihibre ehlivukuf eksper » gunu gunune uymaz » cumbuşyapmak » cabalama » kantcılık » cıkışbelgesi » acılım » ordekbaşı » ciharıdu » oruc bozmak » nazi » dağda bağın var yureğinde dağ » turap » cil » dumduz » dovuşken » altınıustune getirmek » son ses duşmesi » cıkmak » kalın unlulerle art damak patl » halk şiiri » kimus » parcalara ayırmak » gusul » istirham etmek veya istirhamda » yuk » oğutcu » hakikî » guzellik yarışması » yıldırımlarıustune cekmek » uzumlu » dortlu » kırcıllaşmak » coccothraustes » maraba » gurbet cekmek » umitli » calkanma » cekik »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.