tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sebeplerle ortaya cıkan iktisa » oğretmenlik » butunu hars ekin » durumundaki bileşkenin uygulam » un almak kazanmak salmak veya » okuzburnu » acık sacık » ne denir veya ne dersin » ve katımadde » oz » cırpıvurmak » cekilmek » gonul uğrusu » yunan » cıkış » mektep gormemiş » boke » dallarınıkısaltmak » duzgun » tazallum » anlamıverir » cozunme » sozsuz oyun » koyuvermek » ustenmek » full time » palet » orgutculuk » hic » rest cekmek » gozu tutmak » tespit etmek » polonez » muzikalite » alcak yaylak » arafatta soyulmuşhacıya donmek » ruchan hakkı » vicdan azabıcekmek veya duymak » cıyan » cingenece » gumrukculuk » biri cok olmak » mık mik muk muk » hulûs cakmak » koreliş » turku yakmak » tac atışı » gure » neye uğradığınıbilememek veya » muezzinlik »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.