tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sondurmek » ac » cır cır » duğmeli » gez goz arpacık » yukletilmek » gozu veya gozleri kararmak » acıktan para almak » can ciceğigiller » başınıcıkarmak » distributorluk » arabî » potibor » duver » cıkıntı » catkılı » cilâlıtaşdevri » dağlıc » derinlik olcumu » duşunulmek » yer yarılıp icine girmek veya » opup başına koymak » odunu koparmak veya patlatmak » carşaflamak » donemec » gozu tok » uzgusuz » oğleustu » direksiyona gecmek » oz » zangocluk » uşme » teressup etmek » ofkelenmek » bir onerme sayılır cunku her » gecirici » teşebbuse gecmek » celimsiz » devenin başıpapucu veya nalı » yuz yuzden utanır » kanadalı » camlık » gercekcilik » dişeti unsuzu » iyi soylemek » karun » batoz » koyun can derdinde kasap yağd » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » ozeniş »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.