tdk sözlük TDK Sözlük

 

hür eş anlamlısı

hür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yolgecen hanı » ay gun yılı » ki » otede beride » ağzıyla kuştutsa » ayak cekmek » cıkagelme » on oda » sokuş » comert » aracı » cardak » cağıl cağıl » maraşişi » kulağına carpmak » yeri var » peygamber ciceği » dokmek » kacmak » tenisci » musamere » muessir olmak » alt yanıcıkmaz sokak » cingenece » ordek » arnavutluk » pilic gibi » kutle » değişkene gore hesaplanan sayı » ordunun hareketlerini duşmanda » guzelleme » cimentocu » catana » uvertur yapmak » yureği yarılmak » bolen » tuysuz » cennet okuzu » karayca » kapricyo » lu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » beklenmediği umulmadığıveya c » ad » kur yapmak » duşunurluk » etiyopyalı » soğmek » fotoğrafcı » acık yurekle »

hür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hür_eş_anlamlısı nedir ve hür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.