tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hürriyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oz » duşundurtmek » figuratif » cekimsiz » kirli camaşır » bıcılgan » fişacmak » boya fırcası » mineral » aracı » karanlığa gomulmek » doneklik » faktor » gozlenme » musavatsız » havalara ucmak » kabul kabul etme » gunduz » doruk cizgisi » kurk boceği » ışıl kufler » celme atmak veya takmak » soz yarışı » cıplak maden » mulevves » mineral » salon ciceği » afrikalı » yapılmışince ve uzun şerit » başınıucurmak » dil cıkarmak » tovbe » dolambacsız » ruh cokuntusu » gok ekseni » yalın uslûp » boğurtlenlik » lâfcı » şimşek cakmak » birbirinin gozunu cıkarmak » australis » oz » mulkiyet » geyik boceği » toprak cimento » icerlemek » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » inmek » mulhem » aman allah allahım »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.