tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hürriyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureğim yanmaz veya yanmazdı » boy gostermek » cozumleyiş » ceng » duvel » hırsız kelepce » uretmek zihnî yetiler oluştur » ateşcilik » gercekleştirilmesi » dukluk » plânlıbuyume » ciğlik etmek » amonyum sulfat » buyumek » ferz cıkarmak » İzmir koftesi » bugunluk » cakma » yetenekli kimse » keyfi bilmek biri » karşıtcıllık » sonucsuz » oznel » gok kuresi » aletler butunu » rontgen cekmek » cekmek » kacmak » cur et » fırcalatma » surukleyici » curuk iş » cıplaklaştırma » muessir olmak » sidik sokturucu » yavaşgel veya ol » duztaban » mulemma » unlu benzeşmesi » hukum surmek » teknokratcılık » cotira » carnacar » uzumun copu armudun sapıvar de » gosterişlilik » calgıcılık » yureksizlik » odenen prim karşılığında bu iş » kutle » zekeriya sofrası »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.