tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hürriyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkar budak » dovuş » medreseye duşmek » yureğine od veya ateş duşmek » hallac pamuğu gibi atmak » kulfetli » mektep cocuğu » gecersiz » can boğazdan gelir veya gecer » kopuk » eu » goturu » orumcek bağlamak » calkalamak » mec » gelgec » ozdek » cermen dilleri » ceviriş » lâğım su yolu vb nin gereken » ihaleye cıkarılmak » tuy duzmek » kotuye cekmek » ammada yaptın ha » icecek » zukâm » gorgusuzluk » fıcıcı » mo » yazıp cizmek » kutuk » otumluleşme » dumen kırmak » donmek » gobel » tıkaclanma » top atmak veya topu atmak » butan » şoyle boyle » can cumleden aziz » edinc » kireclemek » hint domuzu » oncel » amputasyon » at gozluğu » yapılmışeğreti perde » orgu » cakmak » cağırtmac »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.