tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hürriyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
deveci ile goruşen kapısınıyuk » olsun olsun » yuz tutmak » ustubec » kuşsutunden başka her şey var » temiz kanıda vucuda dağıtan or » duzen vermek duzene koymak vey » cobanaldatangiller » gozlukculuk » yıldızısonmek » kaptan koşku » pecelenmek » kara duzen » acık hava tiyatrosu » gunluk guneşlik » ustunluk duygusu » ic yuz » işi gucu bırakmak » turnagecidi » sessiz yuruyuş » zihni alt ust etmek » muşavir » munasebet » kofte » yıl donumu » tevehhum » caba gostermek » dort dortluk » canakcı » acmak » kopru kurmak » cekmeli » aranjor » tetikte tetikte olmak beklem » kupe donmek » yedek parca » tropikal bolge » klârnetci » cekim » usanclık » dunyayıharam etmek » cekinme » durtuşturme » suz » koydeş » duşunurluk » cicer arietinum » onsellik » duzeltmek » yureği pek »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.