tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hürriyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
meslek ici eğitim » yurutme gucu » girişucreti » baklava borek » domuzdan bir kıl cekmek veya k » alcaltma » yurek darlığı » husnuhat » surmek » ufak capta » kabuk bağlamak veya tutmak » surme » guzelce » ciceklemek » kacamaklı » kostekleyiş » guzide » turetmek » kofteci » boşluk » rufeka » goz yummak » orge » ur » kafa işcisi » ve daha başka ekonomik etkinli » surcturmek » cifte atmak » olu yıkayıcı » sırasına gore » arac » kanadıaltına almak veya birini » potikare » bocekler » uc boyutlu » kamcı » rencperlik » kakır kakır gulmek » futur » toplu olarak oğretimin yapıldı » yureğini dağlamak » kirli cıkı » dayanc » surekli » tersane kethudası » gozunde buyumek » sozde kalmak » murettiphane » ağac kaplama » dovmek »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.