tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hürriyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ad cektirmek » bildik cıkmak » alacabalıkcıl » dayak duşkunu » luzum gormek veya gormemek » sperma ana hucresi » akca » luk » yonetim kurulu » orumceklenmek » geniz unlusu » infiratcılık » goturmek » cadırlı » yalavac » hareket » carşaflanmak » tarh etmek » itham etmek veya ithamda bulun » nefesli calgı » ceyizlenme » olcu » mer i » onune gecmek onune gecmek » portekizli » yalayıp gecmek » mut a » perhiz yapmak veya etmek » turan » tiriti cıkmak » mart iceri pire dışarı » ustune yurumek » tohmetli » işi bir şeye vurmak » hint keneviri » dalgıc gozluğu » stokculuk » turkuleştirmek » acık liman » lutfetme » akıcıunsuz » murekkep balığı » soz temsili » tur » koken bilimsel » oz dışı » buyuk » teklif tekelluf » cift dirsek » muteveccih »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.