tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hürriyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boşluk » luzucî » duğmeli » yapmacık guluş » kocu » bıcaklama » cizdirmek » munşeat » n » tevil goturmek » butunsel » lokma ciğnenmeden yutulmaz » doğrultmac » lokoz » yasa cıkarmak yapmak veya koym » ustune yuklenmek » keceleşme » urkek » kalburdan gecirmek » conk » rahat bırakmamak veya vermemek » hac » yanından bile gecmemiş » bolum » kurtpencesi » eli varmamak veya gitmemek » uzerine yaptırmak » ozu sozu bir » buyuk ana » catırdatmak » değişkene gore hesaplanan sayı » kuluckalık » cap » lâtin ciceği » acık tutmak » stereoskopik cift » gorme » yuzeyinin her noktasına basınc » itilâfcı » kornişcilik » ustunluk kompleksi » oksuz » anadan gorme » silindir prizma vb bicimindek » bobrek taşı » pis soz » slovakca » kupur » sescil alfabe » don gomlek »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.