tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hürriyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
telâşa duşurmek » camlıkoşk » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » uleşilmek » boşnakca » lâfımıolur » guvensizlik duymak » butunler » capaculluk » ecza cantası » unvanı » tezata duşmek » kopuleme » cıkıkcılık » masoz » icki masası » zerre kadar olsaydı » kavim » tatlısulumen » ortaya dokmek » goruş » esperanto » literatur » pacal » lâf veya soz altında kalmamak » maddelerden oluşan varlığın he » katranıkaynatsan olur mu şeker » uretken » sonucsuz » cifte atmak » gurluk » maddelerden oluşan varlığın he » cedik » kızılcam » maddelerden oluşan varlığın he » emek cekmek » kelepce » kampa girmek veya kamp yapmak » cekmek » silindir prizma vb bicimindek » cıkış » madde ağı sem » cifte yemek » sıcan deliğe sığmamış bir de » camur ığrıbı » cıkışlarıuzerine konulan kafes » mulkiyet » gozlerini veya gozunu oymak » calmak » etmek »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.