tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hürriyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fırcalanmak » icin icin gulmek veya gulumsem » gozluk » basıolcer » coplu » hıckıra hıckıra » lâmbayıacmak » gumrukcu » muşterek bahis » kotulemek » yaylar uzerinde hareket etmek » durulme » cevabıdikmek veya dayamak yap » gumele » baklava borek » goz bağcılık » kut » allah dort gozden ayırmasın » kusurat » gul » kırk kapının ipini cekmek » salcalık » duğmeleme » taammut » cekememek » kafasında şimşek cakmak » karalar bağlamak veya giymek » cuka » gume » gonlunun dumeni bozuk » derdini soylemeyen derman bula » nerede hareket orada bereket » gonul hoşluğu » arabanın on tekerleği nereden » hicleştirmek » musteşrik » unlu kısalması » cetecilik » gozetlenme » emlâk burosu » oğul balı oğul arılarının yap » aklınıbaşına almak veya toplam » keli gorunmek » kitapca » cevikleşme » goymek » başustu » gecinilme » konsultasyon » cobanlık »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.