tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hürriyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kolay gele veya gelsin » gır gıra almak veya getirmek » ic guveyinden hâllice » cinko » ceviriş » tuh » yedikardeş » başıcatlamak » karagul » burc » İsvecli » uzun lâfın veya sozun kısası » kur » yakacak » yısa beraber » metal parca » gozunden kıskanmak » gomlek değiştirmek » kusurlu » oğlenci » zac yağı » canak comlek » el opmek » saban surmek » gobel » bicimlerde tutturmalık » gozukmek » tenasup » dokmek » tohmetli » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » israfa kacmak » bilmece cozmek » yuzde yuz » gok kuresi » o duvar senin bu duvar benim » cıkmaz ayın son carşambası » atom cekirdeği » kukurtlenmek » para cıkışmamak » yuz tutmak » kına ciceğigiller » mutedeyyin » yerin dibine gecmek batmak vey » sonuc niteliğinde başka bir bi » haraclı » gerekce » katgut » studyo » olmayan bağımsız hur »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.