tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hürriyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şovalye » insanların aynısoydan gelmişol » arşiduşes » aile butcesi » mavimtırak esmer renkte bir el » coğaltış » tarafa olmak veya cıkmak » şer î » okuz gibi » boyle gelmişboyle gider » gozunun onunden gecmek » duduk makarnası » onemsiz » uğuru acık » tavanına cokmek veya yıkılmak » somuruş » coğunluk » mudahil » mayalanabilen ve coğu tatlıola » ruyasıcıkmak » dansoz » altından girip ustunden cıkmak » azrail in elinden kurtulmak » sovgu » başınıdondurmek » sozsuz oyun » uyarlac » gotlar » duzayak » horozu cok olan koyde sabah ge » mucmel » yuz yuze yaşamak » yere goğe koymamak veya koyama » cakma » doner ayna » cozumleyiş » sonuclamak » karagozculuk » butun sıra » karikaturleştirmek » cıtcıt » kulleme » kocek » duzgu » ne dağda bağım var ne cakalda » gozu bulanmak » yiyim yeri etmek veya yapmak » şupheye duşmek » mukemmelen » vinc »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.