tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hürriyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hayal gucu » veya metal bolum » hat cekmek » malta taşı » kapıacmak » bocekciller » gardıropcu » ciğnenme » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » ucler » ortak veya kuma gemisi yurumuş » oğle paydosu » pacalarından akmak » sektor » gorunurluk » oğle vakti » uleşilme » ozbek » kacırılma » telli balıkcıl » sabaha cıkmamak » goturmek » hakkısukût » cıkarcılık » camur ığrıbı » surmek » carşaf gibi » bir an once » buhran gecirmek » mosyo » ağzına veya onune bir kemik at » surnaturalist » gun ola harman ola » mutekait » olculebilir » dalgıc gozluğu » cıban » cakmağıolmayan » muhur gozlu » oksuruklu » ellerin dert gormesin » sakatatcılık » muderrislik » bicerdover » cıvmak » gun yapmak » ekim ihtilâlinde komunist kızı » kulceleşmek » dalkavukca » japonca »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.