tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hürriyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
lâckalık » guven » mubaşirlik » erkekcil » guzlek » icirtmek » sozleşme tutanağı » kıcustu oturmak » uste » orumceksi » x ışınlarından yararlanılarak » fabrikator » goruş » centiklenmek » calyaka » sunger doku » nuhuft » muzikalite » oncel duzen » duzeltmek » tuba » mineral » duz baskı » canım » boyle » yol yurumek » cimlendirme » puskurme » on deyiş » cicekli bitkiler » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » kaba duzen » tecessum » elinden cıkmak » altmışdortluk » ozleyiş » goyunmek » soylemesi ayıp » keciboynuzu gibi » sıl sil sul sul » sutluce » cıngırağıcekmek » ne diye » yureği sıkışmak veya tıkanmak » keceleşmek » busbutun ortadan kaldırmak ici » okse otu » goz actırmamak » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » karagozculuk »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.