tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hürriyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
holoturitler » oğle paydosu » jubile » somurmek » cevirim » seckinleşmek » mutevakkıf » desinatorluk » kulunc girmek » fırıldak ciceği » demetcik » uzuntu » cıplak » coraklaşmak » bir değer karşılığında birinin » suzgun bakış » sozleşme » cantacılık » camura taşatmak » sıkıysa » catlama » doşeme » ustune bir iki guneşdoğmak » t cetveli » gubresiz » avrupalılık » gucluk » galebe calmak » ırkcılık » pedikurculuk » hisse cıkarmak » martaval atmak veya okumak » palet » cangırdama » karşıtı » muştereken » yeni eflâtunculuk » alcıya almak veya koymak » oluşmuşmotorlu arac » bir madde » emdiği helâl sut haram olmak » yontemlilik » ipi cozmek » kullanılan arac buat » halebî ordaysa arşın burada » kure kuşağı » kin » turnagozu » balık kavağa cıkınca » cobanlık etmek »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.