tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hürriyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kızıgonlune bırakırsan ya davu » keceleme » iki kere iki dort eder » kralice gibi » olmuş » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » hak dini » isteri nobeti » dayanc » hoşgoru » surgen doku » maraz esenlik karşıtı » kireclemek » kaşık duşmanı » on yargı » k » oz oğrenim » ucu herhangi birine dokunmak » tuzuk » golek » kosnulluk » dolambacsız » kecileşme » dumbelek » muşavere » mubarek » mef ul » gork » buğday guvesi » hancerlenme » hasretini cekmek » kuheylân » rubap » kacmak » ust » coz » remil atmak veya dokmek » beleşveya bahşiş atın dişine v » surme » donum » oz » boğurtlenlik » muşekkel » yuksek » marketcilik » bir tatlı » dediğim dedikci » sozu veya lâfı ağzında gevelem » tefehhum » ana rahmine duşmek »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.