tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hürriyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catırdamak » sonra yalnız balistik kanunlar » cektirme ağı » omca » ağız tamburasıcalmak » ote » ceşnicilik » dışdunya » goruşme yapmak » guvenilirlik » yaradana sığınıp bir işyapmak » dışa donuk » ucu kıvrık uzunca başlık » ust tarafı » dolaba girmek veya gelmek » henuz » guzel duyu » grek » katışmac » yahudilik » cinici » putur putur » acan » copurina » meydan bir şeye veya kimseye k » gosteriş » uzatılabilir » bırakılması » gumuşî » muselles » teşebbus » ilk gosteri » cift camlı » faaliyet gostermek » kı ki » cocuksuluk » comce » kesmeden ustten gecmesini sağl » soylemek » detektor » guc » ucan kuşa borcu olmak » canına duşkun » bicimde saplı obur ucu yassıo » orgulu » gok bilimci » mızıkcılık » ismi cıkmak » bocek kabuğu » kafa kocanı »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.