tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hürriyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
inmek » İskocyalı » muhendishane » az gunun adamıolmamak » kotu olmak » gozler onune sermek » denkci » patlangıc » peştuca » caprazvari » bir dirhem bal icin bir ceki k » olum allah ın emri » jimnastikci » goz » tutamac » aşık atmak veya aşık oynamak » rasatcı » olu dalga » boya fırcası » cekingenleşmek » sacmak » sun î » parca almak » itiyat etmek veya edinmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » tatlıdil guler yuz » otleği » belini bukmek » gecirgenlik » sokağa dokulmek » altından girip ustunden cıkmak » doldurulmuşcam seramik veya c » mineral » ağır aksak yurumek veya gitmek » tuzel » acılım » avuc dolusu » caca » hint hurması » falcete » yureğinden gecmek » kilit kurek olmak » citlemek » turkuaz yeşili » dilmaclık » majuskul » goturu » bula bula bunu onu bir şeyi » doşeniş » duz yuzeylerden her biri »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.