tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hürriyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olcusuz » tuplu » tepetakla gitmek veya yuvarlan » bolumlenme » secim tutanağı » muhresenk » omursuz » gozetici » kızılkok » kapsul » zulcelâl » sutlu » kustere » kufur » kahır veya kahrını cekmek » sungulenme » acılmak » nukleer santral » kandil gunu » allah selâmet versin » yukselti » ardına veya arkasına duşmek » coğdurmek » ucsuz bucaksız » bir bicimine getirmek » para cıkışmamak » camaşırcı » eşiğine yuz surmek » diz cokmek » tukenmez kalem » carpılış » yuzu gozu acılmak » fin » sabaha cıkmamak » ekmeğini taştan cıkarmak » işleri ve dışişleri bakanlıkla » celikleştirmek » transit gecmek » geri gondermek » cekilmek » gozleği » ihracatcılık » dayalıtahta kalas » osmanlı » nobetcilik » tatlısu frengi » ongorme » malın gozu » hititolog » aşcıbaşı »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.