tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hürriyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ondulesiz » glâyol » uzak doğu » cıkılan catkı » kirecsilemek » kosnul » surup gitmek » harac mezat satmak » cıplak » cift dalma » biokutle » ust » kuşum » borclanmak » cocukluk » ote beri » olum doşeği » odul » allah veya allahım » tekaut olmak » eşeyli ureme » dortluk » cok fazlı » odevli » olcek » cenesi acılmak » tehyic etmek » guhercile » ici erimek » yerinde su cıkmak » buk » cemaziyulâhır » gunah » uc parmaklı » yuz binlik » cıplak ucret » kacırtma » pilot bolge » ustten » ahkâm cıkarmak » kukurtlemek » calışmacı » cokelti » allah mustahakınıversin » hizmetlerde calıştırılan tımar » ilham etmek veya vermek » birinci gelmek veya cıkmak » on avurt unsuzu » icbukey » yengec gibi »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.