tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hürriyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kıcına bakarak veya kıcına bak » arpa boyu kadar gitmek veya yo » icin icin gulmek veya gulumsem » kılukal » mest sermest » boyu boyuna huyu huyuna » kesenin dibi gorunmek » adı » sağlık gorevlisi » goruşme » hızınıkaybetmek veya yitirmek » guldur guldur » pantufla yapan veya satan kims » kullemek » cağırmak » ozgunluk » gosterici yardımıyla karanlık » dokmek » yaşam guvencesi » gozu korkmak » oykuculuk » hazır bulunmak veya olmak » iceriye duşmek » neler de neler maydanozlu kof » ademimerkeziyetcilik » rusvalık » msa mse » mubaşeret » guncelliğini yitirmek » maddelerden oluşan varlığın he » cokuntu » yore » pic olmak » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » saklamak inkâr etmek » guvence vermek » tehaluk » ducar olmak » yuksekten ucmak » suyu nereden geliyor » o duvar senin bu duvar benim » utu masası » surcme » guvelenmek » cıkartılmak » başkoşe » oğlen » cinili » ciğden vermek » oyun »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.