tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hürriyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orman gulu » budist » oğutucu » andac » hukûmet surmek » cıkmak » oğurtleme » eceliyle olmek » cırpınmak » cizilme » duru » dortluk » ici hop etmek » lâzca » zuluf » yukselme » goz hapsine almak » yurutmek » duğumlenebilir nesne » nukte yapmak » tekaut olmak » ulaşabilen yatay uzaklık » elektronikci » sozluk bilimci » başarıgostermek veya kazanmak » mısır daki sağır sultan bile d » cevre » gecinmek » nuh nebiden kalma » musaade etmek veya buyurmak » sozu cevirmek » tumamiral » levuloz » tırnaklarınısokmek » ozel televizyon » bereketli ola veya olsun » fırsat duşmek veya cıkmak » tatlıyerinde bırakmak veya kes » cekingen davranmak » sergi acmak » cerkezlik » ciğerimin koşesi » uvey evlât gibi tutmak veya sa » başustu » kokleştiriş » basketci » bolme » kırpıntıbohcası » gonlunun dumeni bozuk » kosele gibi »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.