tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hürriyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muşekkel » gobeklenme » mutareke » umran » parca » zıvanadan cıkmak » k k » fişacmak » uckur » hurya etmek » gosterici yardımıyla karanlık » doşek » kacınılmaz olan şey » şurekâ » surumek » girdisi cıktısı » lugat paralamak » gun doğusu » değirmen taşının altından diri » gozunde şimşek cakmak » gunberi » enfarktus » hayvan koklaşa koklaşa insan » dunya bir araya gelse » ikram gormek » gomec » capar » kokenli » kacılma » yer acmak » tum » yuzeysel » muzecilik » koşe başı » flort » hakaret gormek » yaban kecisi » servisci » cileye girmek » takas veya takas tukas etmek » kalafatcılar » sutolcer » secmece » teehhul » bin işci bir başcı » haram olsun » ruznamce » turlu şeylerden yaptıklarıve t » catlak » bir o yana bir bu yana »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.