tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hürriyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
korelmek » pecelemek » İskitce » suclanma » basın ozgurluğu » u donuşu » ahlâkca » da de » ad koymak adlandırmak tesmiy » banliyo » comeltmek » hurriyet » mulk » sokağa veya sokaklara duşmek » benzine kan gelmek veya benzi » kuskunu duşuk » serceden korkan darıekmez » umit bırakmak » bicimselleştirmek » anasınıeşek kovalasın » tertibe duşurulmek » diplomasıolan » bukum » cakır » icin » başoğretmen » gozunden kacmamak » gozleri dolmak veya dolu dolu » elini kalbine veya vicdanına k » ahcı » donmek » muşterek » halebî ordaysa arşın burada » cağırtı » gurlemek » resulmal » başlangıc tutmak » sutluk » piramitcik » avrupalılık » guven yazısı » karanlıkta goz kırpmak » celmeleyiş » kalkmasıyla eski bicimini alab » at pazarında eşek osurtmuyoruz » farisî » kulağınıacmak » kosnulluk » donmeli » cene yarıştırma »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.