tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hürriyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuf borusu calmak » guncelleme » buyuklu kucuklu » cokkunleşmek » host » gomlek » oteki » duyuustu » bicimlendirmek » sutun acmak » dokum » veren silâhıbu hedefe doğrult » ici gecmek » buyutken doku » yedek parcacılık » surgun avı » benlikcilik » duşman » coban » ropdoşambr » avuclama » ileri geri soz etmek veya soyl » sut dişi » iki buklum olmak » carşaflık » onayak etmek » carıkcı » ovunc cizelgesi » kızağa cekmek » şupheli » havaya pala veya kılıc sallama » merkeziyetcilik » ahmakca » cerezlik » cember » doktor doktor dolaşmak veya ge » acma » elinde bulunduran kimse » verilen tek ve eşit bir varlık » oğunme » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » traktorcu » yuz » cekemez » kaygıcekmek » uzerine varmak » boylece » cifte dalmak » ekşi yuz » karbon donemi »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.