tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hürriyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kostekleniş » eski pusku » gobek adı » filozofca » gollenmek » cizgi resim » icin » kokenlenme » yoruk cadırı » yureği dar » am em » calkanmak » satranc takımı » fiil govdesi » beygir gucu » ağız aramak veya yoklamak » ga » aleyhe donmek » yok pahasına satmak almak vey » can cekişmek » parca almak » gu » hezaren orgu » bulamac » acısınıcekmek » elinden bir işveya şey gelmeme » ucucu » kozleşmek » gule oynaya » muz » harala gurele » gurultu cıkarmak etmek koparm » muşteri hizmeti » muellif » duşleme » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » guneydoğu » kırbac » sacılmak » zumrutlenmek » santrifuj » civilemek » yeniceri » calıkuşugiller » surtuşme » belirsiz gecmiş » sozunde durmak » kutikul » duğun hamamı » ackılatma »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.