tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hürriyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
parcacı » bakac » durulmek » elinde bulunmak veya olmak » ilgi gostermek » dışında kalan bir veya birden » sorgu suale cekmek » kulunc girmek » ozdeş » purtuklu » elcilik » kirli camaşırlarınıortaya dokm » ustupu » gun » teşbih etmek veya yapmak » suje » icermek » musveddelik » orumceksi zar » cocuklu » calışma » simultane » calışma dolabı » muhre » goğusluk » bu yuvacıklar topluluğunun bal » vazgecmek » davranışcılık » kurnemek » coğu zarar azıkarar » dışbukeylik » kopek memesi » yerleştirilmişcift camdan oluş » karaağac » allah son gurluğu versin » dalgıc tupu » darulbedayi » eğitim enstitusu » surulme » gosterir » urperti » ciftlenme » cekmek » cakıştırmak » olum » tanışcıkmak » cavdar » darvincilik » namus sozu » cekimolcer »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.