tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hürriyet eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cadırlı » kireclenme » acık ellilik » brahmanlık » parcalama » secmeli » suzgec » surc » koken » kore » gotlar » gunuleme » ozel ad » icini yemek » alttan veya aşağıdan almak » kacırmak » durum » cılgın » karekok » sağdıc » oğle yemeği » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » say beni sayayım seni » mutenekkiren » gozlemek » gonencli » lup » sıcan deliği bin akce » tink tank » kursu şeyhi » ofke » kuturdetme » kacırga » okul kacağı » biri yer biri bakar kıyamet o » uz » gumruklemek » yemeden icmeden » yaprakcıl » tumor » gil » gece gunduz dememek » guvenlik vanası » uşniye » cavuşkuşugiller » herkes kaşık yapar ama sapını » koşe yazısı » populizm » duzeltmen » caldırma »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.