tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hürriyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
urperti » x veya rontgen ışınları » resim » kâğıt acmak » bahce » iyi gun dostu olmak » sur atli » muselsel » maca mece » yuzulme » mutekebbir » duşuntulu » kucuk duşurmek » altlıustlu » gullâbi » icini parcalamak veya parca pa » buyuk aile » masraftan cıkmak » ticanîlik » gozleği » golgelenme » lutuf » kafa yok » dunur duşmek » hortumlu bocekler » denizcakısı » hint kertenkelesi » cıkartılma » odu bokuna karışmak » kemiklerden biri » yoresel » akac » iki cıplak bir hamama yakışır » capraşıklaşmak » tutme » yururcalar » kulağınıcekmek » muptelâ » cıngırak taşıyan uzerinde cın » balıkcıduğumu » oğurluk » bir gozeliler » asgarî ucret » yahudice » muhursuz » zaviye » donmeli » pr » borc odemekle veya vermekle y » karidesci »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.