tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hürriyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğrencilik » parca başına » kirada olmak veya oturmak » istenc » gobek » cırpı » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » arasında den başka anlamıyl » onculuk » bolumlerden her biri kolon » mutekabil » psikolojizm » gezercalar » kumeleşim » kayac » oluyu guldurmek » buğday surmesi » k » kok sokmek » burgac » unsuzunu gosterir » turku cağırmak » ceyiz duzmek » başcevirtmek » otmek » cizgileme » kukla » duzleşmek » buyulemek » uc nalla bir ata kaldı » donmek » surgit » canın isterse » ceşitli ogelerin perde aksesu » calma » ucretli » rastık cekmek » boşluk » ılı ili ulu ulu » cevrili » carşıve pazar dolaşmak veya ge » cuz î » gul gibi gecinmek veya yaşamak » ucma » cayır otu » cicek yaprağı » sokturme » catlak ses » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » tatar boreği »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.