tdk sözlük TDK Sözlük

 

hürriyet eş anlamı

hürriyet eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hürriyet eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hürriyet eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük hürriyet eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
liman cuzdanı » ağzınıacmak » tumsek » oncecilik » ten » kur an veya ekmek carpsın » cırılcıplak » at gozluğu » babamın veya ustamın adıhıdır » akıllıkopru arayıncaya dek del » kor boğaz » rus » pusku » konkasor » kursu » dans etmek veya yapmak » gozlerini acmak » goz kırpmak » işlemeli yollar » kız bocekleri » sanatı » kedi veya eti ne budu ne » ic dunya » fume » cumbuş » catak bayrak » pratik kuramsal karşıtı » sarnıc vagonu » cimlenmek » ruh olcumu » ic acmak » yuz goz olmak » ozleşmek » orseleyiş » cekmeceli » dunya durdukca durasın » koşe yastığı » terennum » şaklaban » arasına veya aralarına karışma » secmen » ceyizli » yukleyici » madik atmak etmek veya oynamak » takarrur » akcaağacgiller » goz kamaştırmak » ismi gecmek » kazgıc » tek bicim »

hürriyet_eş_anlamı hakkında da bilgi ve hürriyet_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hürriyet_eş_anlamı nedir ve hürriyet_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.