tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzgun » orta ve yuksek bolumlerini bit » musteşarlık » pirinc » gobeklenmek » carka vermek veya carka cektir » embriyon » calgıcalmak » kan cıkmak » dehşete duşurmek » olaylarısonucu elde edilen bic » cevirmenlik » arasıveya araları acılmak acık » suclanmak » deve kuşu gibi yuke gelince ku » doşemek » taban tepmek veya patlatmak » guldeste » acem » cucuklenme » tersi donmek » yakınlık gormek » hint sarısı » sağlayan parca » organizmaların oluşturduğu bir » kocu » kavgaya girişmek veya tutuşmak » goğus goğuse » yazı tebliğ tebligat » kopurmek » babîlik » koy ekmeği » once bilim » vadesi gelmek veya yetmek » kedi veya eti ne budu ne » ropdoşambr » su yuzune cıkmak » icinde duymak » husran » curukluk » gencleştirmek » poğaca » ucmak » renginde sapıdort koşeli olan » bilincsizce yapılan işve etkin » tutturgac » tek ceneklilik » tek kurekle mehtaba cıkmak » od » arasıgecmeden »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.