tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
durme » seyrana cıkmak » ice kapanık » lopcuk » toplumsal butunleşme » gozunun icine bakmak » yardımcıdocent » yer yer kazıyarak alttaki renk » cizgisiz » yapmacıktan uzak duzgun anlat » surtme » figuratif » mizahcılık » darvincilik » cin carpmışa donmek » ustluk » teselsul » gonul yakmak » koy ağası » resimlerin sesli veya sessiz k » fırtına kopmak veya patlamak » ak ek » ustune vazife olmamak veya değ » medine dilencisi » catlamak » vak a » gucluğu veya guclukleri yenme » amerikanca » purcekli » naturizm » bıcağın keskin olmayan ters ya » hayvan derisi » dostluk kantarla alışverişmis » allah utandırmasın » rufaî » beyin ucgeni » catlasa da veya catlasa da pat » buyuk anne » fındıkcılık » sepet havasıcalmak » mektep gormemiş » ım » tunus gediği » ortulu » uretici » editorluk » somalili » faraşgibi veya faraşkadar » avantur » ciharıdu »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.