tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mucellitlik » doğum gunu » cap » mustemleke » cekinme » curukcul » sc » calap » oke » nukleer silâh » ekip bicmek » folk muziği » televizyon bandrolu » yureği sıkışmak veya tıkanmak » kotuleşmek » vucuda vermek aşıyapmak » mohs olceği » yenilir veya yenir yutulur şey » kurt kopeği » gorenekli » soluk almadan dinlemek izleme » gravurcu » lop » gecmek » cikletci » kafkasyalı » tunemek » dekorator » paradan cıkmak » başıgoğe ermek veya değmek » mutercimlik » lâğım cukuru » dunya » ak don kara don gecitte belli » studyo » gonlunu duşurmek » yumruk gostermek » arkasına duşmek veya takılmak » oncel belirleme » luks » olumu op » her tur gosteri yapmaya uygun » ile beraber » ceşit » gonul almak veya gonlunu almak » saat on bir bucuğu calmak » bağımlısıralıcumle » soğutgiller » kumanca » suslendirme »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.