tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calışma saati » atsan atılmaz satsan satılmaz » bulunan bir sıvı » kucuk harf » selâm soylemek veya yollamak » az bucuk » boru ciceği » dortluk » cın tutmak » ickin » baharatcı » sağcıkarmak » guzlemek » gonulden cıkarmak » koşeye cekilmek » kor boğaz » carıklık » guzel duyu » yonlu doğru » kacı » butunu hars ekin » lak lek » goturu tur » m m » tutun » maaşa gecmek » gozune sokmak » hizipcilik » muttehit » hukumler ve izlenecek yollar » tuvana » gumuşlenme » toreci » ucuz » korleştiriş » birleşimiyle elde edilen daya » aclıktan olmeyecek kadar » soyundan olan kimse » deve yurekli » boşgezmekten bedava calışmak y » perdah vurmak veya etmek » suzulmek » cop » siyanurleme » capullamak » şeyhulislâmlık » cozgun » aba gureşi » oğrenci » catmak »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.