tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
abes kacmak » peygamberokuzu » capacullaştırmak » gumuşlu » ucurumlaşma » coğun » bacak kadar boyu var turlu tu » baksana baksanıza » acıklamak » cekmek » bir sanat eserinin yapının ve » boşa cıkarmak » yemin icmek » birbirine duşmek » mes ul » bicim birimi » cağlama » dilmac » alcılamak » kopuleme » cifttekercilik » osurgan boceği » frenkce » batakcı » cekiş » gonderiliş » mulâkat vermek » kaldırım doşeyen kimse » gok bilimsel » yol acmak » ciftelenme » kocmak » icimlik » canaksıhucreler » hoşgorurluk » olum sukûtu » gozetleme » ucak alanı » kutukleşme » gommek » mufreze » urkutme » comlekleme » kacırmak » okun yanlarda gosterilmişağır » katıve cıkıntılıorgan » kitaplık gorevlisi » şukran » cozuluş » kulceleşme »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.