tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duğumlenme » uc dort » arkadan soylemek » futurizm » kıcına bakarak veya kıcına bak » oreke » yuksuk kadar » toplu jimnastikte yapılan hafi » sıcan deliğe sığmamış bir de » oldurmek » cılgına donmek » gunduz » allah aratmasın » yetişmeyesi » daha neler » pire icin veya pireye kızıp yo » cokum » yenidunya » guc belâ » yasa gomulmek » uclu » hilesi hurdasıyok » gecmek » teptim kece oldu sivrilttim k » koleli » guneşin alnında veya guneşin a » calışma saati » gocmenleşmek » soylem » bağcubuğu » yol gostermek » cercilik » kucumsemek » torelcilik » el ayak veya el etek cekilmek » suya duşmek » yakınlık gormek » vazife » maraşişi » carcabuk » seninki can da benimki patlıca » munasebetiyle » besle kargayı oysun gozunu » muhre » muctehit » yuzmek » ozdeşleme » kul kole veya kul kurban olmak » dokulmek » cunup »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.