tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dunyanın ucu uzundur » tenceresi kaynarken maymunu o » kumes » gecmek » hoşgoru » melul melul » fırcalı » haber studyosu » mutevakkıf » marketcilik » akıl akıl gel cengele takıl » kurallıcumle » cay vermek » uretmek zihnî yetiler oluştur » corap sokuğu gibi gitmek veya » nar ciceği » satranc vezni » mulemma » etiketcilik » canakcılık » gozluklu » el » muslumanlaştırma » enstruman » cıkıştırma » ayağıduşmek » allah eksik etmesin » lık lik luk luk » buyuk aile » bayram cocuğu » hic değil » kopru kurmak » oğutmek » ısıtıp ısıtıp onune koymak » lâfıgecmek » ediyorum demek ya da hasmını » gecici » statu » ahcı » şurekâ » sonra yalnız balistik kanunlar » arakcı » alt tarafıveya yanı » kopurme » ve katımadde » kafasınıtaştan taşa carpmak » gorevsiz » ucleme » durtuşturmek » kendisini değiştiren calışma s »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.