tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzerlik » yuzler » gocer konar » cağrılma » amac gutmek » yedi iklim dort bucak » dunya » gozu tutmamak » rolâtivist » cıkma durumu » fırdondu » dağveya dağlar gibi kadar » kosele » taban duzeyi » yuz bulmak » huzunlu » domuzdan bir kıl cekmek veya k » temettu » cokmek » sefa geldin veya geldiniz » popculuk » oyuncakcı » eli acık » coluk cocuk sahibi olmak » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » mulâyim » gozlemek » catıeteği » cıramoz » oruc » tezahurat » cusseli » boğazıacılmak » gecmişi olmak » durtuş » duru » yuzsuzce » gerekli gormek » bilimsel duşunce » nukul etmek » yuksek perdeden konuşmak » surmelemek » calım » cemic » ne yârdan gecer ne serden » dort cifte » suc duyurusu » supurge » belediye encumeni » vermemişveya vermeyince mabut »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.