tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuz aklığıgostermek » gorumluk » curuk carık » ustunsemek » olan biten veya olup biten » bir gozeliler » diz ustu cokmek » spinosa » usbitken » sonuc almak » bakac » sukse yapmak » bal alacak ciceği bilmek veya » bel kundesi » muzekkere » gomme kilit » kırağıcalmak veya vurmak » ic dunya » bulunan bolum kafa ser » olumle oc alınmaz » omurlu » tukeniş » baygınlık gecirmek » cakışmalı » etuv » bictirme » rolune cıkmak » yuzu tutmamak » rusluk » boşa cıkarmak » kok sokturmek » zihnini kurcalamak veya tırmal » guler yuzluluk » cetele cekmek veya tutmak » gozdağıvermek » donuşumcu » dizi veya dizinin dibi » işi bir şeye vurmak » adınıanmak veya anmamak » tur ağac veya metalden değnek » muhtac etmek » kluz » korelmek » tumorleşme » bağlaclı » şupheye duşurmek » daha bircok şeylerin yapımında » allah ın adamı » acılmak » yalınc »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.