tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duduk » mutebaki » ciceklik » ustune guneşdoğmamak » kacmak » durtme » surunmek » ici ezilmek » cağırtmac » el icin yanma nare yak cubuğu » sozum ona sanki guya » cığırtkan » bir gozeliler » ceviri » sayac takımı » dini butun » gumuşsu » sayıştay » surgu » sacmak » avrupalı avrupa da yaşayan a » ilerisini gerisini hesaplamama » kultur cevresi » surucu belgesi » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » bakla ciceği » gozu gitmek » ahcıbaşı » zembereği boşalmak veya boşanm » ustunden atmak » organı » ac kalmak » başmufettişlik » yuz » sifonu cekmek veya sifon cekil » gormediğe donmek veya gormemiş » hangi taşıkaldırsan altından » nefes cekmek » yukseğe cıkmak » korkunclaşma » ikindiden sonra dukkân acmak » sut kuzusu » bir catıaltında olmak veya bul » gozlenmek » ramp ışığına cıkarmak » genel gorunum » in » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » hatırıicin » pacalık »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.