tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
beşuc » allah selâmet versin » burnu yere duşse almaz » altmışdortluk » yuklu » cocuksu » yureği oynamak » oz kedi balığıgiller » erincsiz » bitumlu » icine oturmak » nuzullu » buruk » mujdeleme » hesap gunu » yararlanarak yasalar cıkarmaya » okseye basmak » gecirmek » sonuc takımı » deniz ussu » duğumlenmek » girdisi cıktısı » duzenli » cicekci » bıcık » icirmek » tahkimat elemanlarıustune veya » ihtiyac » salıncakcı » denk duşmek » omurlu » carka vermek veya carka cektir » muspet » yılan cıyan » guzlek » pişpirikci » yuzu olmamak » ortulu odenek » tombala cekmek » bicimci » cabuk cabuk » alt cene » cakıldatmak » susleme » kimseden kimseye hayır yok vey » dunden hazır veya razı » kalite cemberleri » coğdurmek » saat on bir bucuğu calmak » coğunlukla »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.