tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağır soz » kopekoğlu kopek » odobenus rosmarus » purtuklenme » telgraf uslûbu » muftuluk » nabzınıyoklamak veya nabız yok » bahcelik » dilmaclık » derdini dokmek » tekâmul » gorup goreceği rahmet bu » bugunden yarına » kucuk tovbe ayı » yer cekimi » oncu » ağızlıkcı » bu yuvacıklar topluluğunun bal » kabak ciceği gibi acılmak » guzellik mustahzarları » it » soz » permece » catlamak » cuz î » dorduncu » gelinlik etmek veya tutmak » yuzeyleşmek » guncelleştirme » boşsoz » vak anuvis » colleşmek » ictinap » cığgibi buyumek » surutme » kulupcu » tuzluya mal olmak oturmak veya » posasınıcıkarmak » kulhanbeylik » mercimek kofte » ic evlilik » coluk cocuk » cıldırasıya » mal kapital » cantacı » akdarıpanicum » dokumcu » tepeli bulbul » bicimdeki bolumler » gozunden kacmak »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.