tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağrışımlı » catılmışkirişsistemi » kucuk caplı » pırıldakcı » korpe » hopurtu » cevre » comezlik » lenincilik » kireclemek » uşutmek » calışkan » aksaklık veya bozukluk » ciceklendirmek » orseleme » catallaştırma » cemkiriş » yuzer » lâf cıkarmak » İngiliz sicimi veya ipi ile as » dol doş » huseynî » struktur » petek guvesi » başmufettiş » gozetleme deliği » cok sozlu » cul » elci » gonlu takılmak » kulyutmaz » cıkınlama » kurek kurek » mukavemet gostermek » gobeği biriyle bağlıveya berab » cobanaldatan » bağlayıcı bağlama niteliği ol » ız » golge olaycılık » deli raziye gibi » olcum » dokuntu » fotoğraf cekmek » pabuc » sucsuzluk » cisemek » pabuc bırakmamak » gumuşrengi » cubuk » gorungu bilimi »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.