tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yer yarılıp icine girmek veya » cıkmak » gecişme » duşleme » soğuk calmak » pahaya cıkmak » olmezlik » hurluk » elma da alma da demesini bili » yakut » kunh » guzelleştirmek » kendi duşen ağlamaz » karışanıgoruşeni olmamak » dikişci » kuafor » duşman » mısır turnası » nuktedanlık » cekmek » olumcul » duşurmek » cıkış » goğus goğuse » nârına veya nâra yanmak » ricada bulunmak veya birinden » başıdonmek » tuzel » politika ile uğraşan kimse si » itiyat etmek veya edinmek » induklemek » kaptan koşku » uranus » keceyi suya atmak » hicten » celenk koymak » gecme » yuzustu » doğru cıkmak » muhlet » okseye basmak » kostek vurmak » cantacılık » gormece » kucuk » cevirmek » bıcık » kostek vurmak » başağac » oralıolmamak veya oralıbile ol »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.