tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
komurlu » zodyak » ufuruk » oncu » sacına ak duşmek » inhisara almak veya inhisarına » gelini ata bindirmişler ya na » kultur bitkileri » kuvet » muyesser olmak » renk vermek veya rengini belli » kuşgibi veya kadar yemek » oportunizm » uzengi taşı » yuklu » helvacıkoku » doşemek » sefa veya sefalar bulduk » ovunme » karamusal veya karamursel sepe » istenc yitimi » ciftlemek » teneffus » gozculuk » kutuphaneci » basıncolcum » cak » kuresel » camurdan cekip cıkarmak » suveter » icinde » ozdeştirme » şeylerden her biri tabaka » gomulu » ulkuculuk » cıkılamak » zurafa » teşbihte hata olmaz veya olmas » takarrur » uzuntu vermek » buyucu » umit kapısı » mujdelemek » ya rabbi » cınar » oğuz » kılıc bacak » sac ağartmak » ışıl kufler » catılma »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.