tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
murekkep olmak » işcilik » carliston marka kereste » cıkartmak » boynuna gecirmek » sivric » goz » dizustu » şekle sokmak veya koymak » muzecilik » noron » sutkardeş » carktan cıkma » carpılmak » cencen » broşur » cıngar » yer olcumu » eğri bakmak veya eğri gozle ba » sağgoru » alcılanma » mac satmak » haric » cıkışyapmak » yureği soğumak » gurultulu patırtılı » gercekleme » cur etsiz » ala yuntlu » bin bir ayak bir ayak ustune » kan dokmek » halk şiiri » başoğretmenlik » musamere » melul melul » odenmek » gravurcu » mutereddit » olağanustu » kacınma » kirli camaşır » civitli » muşkulât » curuksuz » haram olsun » icirilme » cart cart otmek » cihat acmak » icki » civi yazısı »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.