tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
karşıcıkmak » cıplanma » gozu tok » uyku durak yok veya uyku nedir » canis lupus » gelip catmak veya gelip dayanm » istencsizlik » dallıgullu » sunnetleme » gurultulu » işi ne » soya cekim » cimdik » durmek » oduncleşme » sıhhî tesisatcılık » obekleşme » oğurtu » gorunme » zihin acıklığı » dol almak » boru ciceğigiller » okuyup uflemek » gır gıra almak veya getirmek » cıkmak » kurelenmek » allah ın evi » tavus tuyu » ip » balığı falyanos balaena misty » cozucu » kotu gozle bakmak » soylevci » bobur » tur ağac cember » techiz » kıcın kıcın gitmek » portfoy » başlangıc noktası » frenkce » ic hastalıkları » olcu almak » muteaffin » efendime soyleyeyim » gorev alan ic salgıda salgıla » ozunlu » canlısı » uykusu kacmak » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » merkezkac »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.