tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olum oranı » carşaf » burnunda veya gozunde tutmek » cıkarsama » ayca » sıcramak » cekinti » ahmağa yuz abdala soz vermeye » bilek gucu » cil » kalcasız » gozune hicbir şey gorunmemek » golluk » cile » takayyut » allah ından bulsun » kacırmak » muzakere » komurleşme » cimentoculuk » bunların arasınıdolduran ozek » oz kedi balığıgiller » ceşme » carptırmak » tarafından başkasına verilmesi » ucmak » hurufîlik » peşinde veya peşinden koşmak » bacak bacak ustune atmak » muzik salonu » siktir » kulâh giydirmek » gonlunden kopmak » geciş » lupletmek » cit » kabine duşmek » gozleri sulanmak » goz aşinalığı » masallarda gecen dişi dev » techil etmek » gulkurusu » şoyle bir » kutinleşme » bilgili » astsubay ustcavuş » koreli » kılıccı » caresiz kalmak » kancıkca »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.