tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fince » surtmek » kara borsaya duşmek » ruyalarına girmek » gorumluk » gozetleme deliği » cıdama » işkembeden atmak veya soylemek » kukreyiş » angolalı » gec veya gec efendim » bazıbitkilerin turlu organları » aylığa gecmek » ustune cekmek » kestane kabuğundan cıkmışda ka » kruvazor » dayanım omru » vakit oldurmek » cıktı » para peşin kırmızımeşin » ustune veya altına eklenen ayı » gumburtu » kabuğuna cekilmek » den yana » kulube » payına duşmek » şohret sahibi » sana taşla vurana sen aşla var » balıkcı » cağcıllaşmak » eyere de gelir semere de » uc nalla bir ata kaldı » kısmeti acılmak » malikîlik » tavukcu » zumrudî » cağatayca » sinuzoit » kupeli » arnavutlaşma » kurtaj » elle tutulur gozle gorulur vey » kafasından cıkarmak » docentlik » cocukluk » omur curutmek » kucukle kucuk buyukle buyuk o » ettirgen catı » kulâh takmak » oğutcu »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.