tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şeriatcı » gorevlendirmek » ahdicedit » kufran » şomiz » ulu » turuncgillerden hindistan da » doşeğe duşmek » keyfi kacmak » hiccilik » hasta ol benim icin oleyim se » uflenme » diktatorce » ruzgâr almak » mufrit » gazolcer » sun î gubre » bulunan iri govdeli hayvan ur » uşuntu etmek » endonezyalı » oyle olsun » tezahur » seciciler kurulu » gecim zorluğu » cıkılan catkı » celikhane » hesap etmek kitap etmek » kişiye ozel » mucadele » yağmurdan kacarken doluya tutu » burc » gerekce » sovuş » bugune bugun » calışılmak » yuze cıkmak » kuşgomu » hercumerc » acmaza duşmek » bağlantıunsuzu » tevettur » a ya getirmek » gonderiliş » catır cutur » yapısının işleyişinin ve geli » unlu benzeşmesi » yuzune bakamaz olmak » remil atmak veya dokmek » butun butun » cevirim »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.