tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
celikli » lâtin cicekleri » gencleştirmek » neci oluyor » puruzlu » ofkelendirme » curutulmek » tunel » cakmağıolmayan » kırıp dokmek » gecit toreni » cekişmek » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » cıkıntılarıolan organ » buvelek » dediği cıkmak » dort başımamur » ondulesiz » yuz bulmak » iliğine işlemek veya gecmek » ihtiyac » utulemek » canlılara yaşama ortamısağlaya » acıklık » berguzar » yanlarında goturmekle yukumlu » turt » boru ciceğigiller » şumul » pusetci » mulâhaza » bildirme cumlesi » ele gecmek » başbaşa veya kafa kafaya verme » surgun » nefsini korletmek » saik » hukumdar » sungerleşmek » eti ne budu ne » oğutuluş » ve katımadde » nobetci » goynume » ic mimar » hungurdeme » cığralık » esmer kuf » carkcılık » bir dokun bin ah işit dinle ka »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.