tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dunden bugune » bir cokları » uste » kat îleşmek » parcalanma » koftecilik » blof yapmak » duello » bağlar » duzguncu » penceletmek » ufleyen alet » benzi kul gibi olmak » bohcalama » gozu kalmak » celebice » koltukcu » celenk » devetuyu » murtefi » sulfat » oke » yerleştirilen demir parcası » kotu olmak » kume bulut » parcalara verilen ad » uşmek » civilemek » cağdaş » denizde kum onda para » suruşturme » durbunlu » muslukculuk » cankurtaran kulubesi » yuzunden » pozitif bilimler » cekişmek » eşekci » aclıktan gozu veya gozleri kar » cekiştirici » inmek » gundelik » yumru kok » cocuk » allah yapısı » otomatiğe almak veya bağlamak » guzellikle » kına ciceği » acıolcum » barut fıcısı »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.