tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
melul mahzun » uzere » lâckalaşmak » gomleklik » ebegumecigiller » siktir et » urkmek » yapma » hodukce » tuy ağırlık » cepin » aile bahcesi » kıyamet gibi veya kıyamet kada » birleşik cumle » carşaf » cincilya » şekerim » hicbir » ada » mudahale etmek » pof » serdumen » korece » ceşnisine bakmak » ofkesi kabarmak » keci » kamcılamak » gormek » sırca » cınlak » gomulme » super lise » iyi gozle bakmamak » mucrim » olum oranı » arpa boyu kadar gitmek veya yo » carkıfelek » teferrut » coraklaştırma » peşinde veya peşinden koşmak » helenizm » uşutme » surgu kolu » sozune gelmek » on teker » oyun cıkarmak » geceyi gunduze katmak » kafkasyalı » surmedan » ozen gostermek »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.