tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız eş anlamlısı

hırsız eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hırsız eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
borclu » soz konusu » hapcı » bir turlu » sucluluk » on şart » koken bilimi » olmek var donmek yok » muctehit » kuduz boceği » temizlemek » cenesi oynamak » başından gecen olağan dışıola » tırtıl cekme » coraklaştırma » borkenek » buro » oğretilerin genel adı akliye » aramak » cicekcilik » ele gecirmek » İslâm dininden olan kimse » kumelenmek » vukelâ » sunmek » bir gunluk beylik beyliktir » buyuk kalori » guzey » cehresi bozulmak » ağlar gozden sahte sozden ken » hizmetcilik » gulunc » dırt dirt durt durt t » bebekce » percinleyiş » ovunmek » ictihat » mechulât » duşuncel » dem cekmek » uzmek » ozel mulkiyet » gonul bulandırmak » gomlek » pursıhhat » bağrışa cağrışa » kalın unlu » kalkan bocekleri » perulu » kulağına carpmak »

hırsız_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hırsız_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_eş_anlamlısı nedir ve hırsız_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.