tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız haydut eşkiya tıklayınız. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayrıduşmek » gozlukcu » yukluluk » tac » duzayak » ayaklarınısurumek » arabî » coksamak » dağlıc » yukseltmek » cingene pembesi » duzenleyen ve genel olarak ilg » yapmak » kentcilik » perşembenin gelişi carşambadan » eline duşmek » kispet cıkarılması » gorunme » icin icin kaynamak » peşkeşcekmek » suzme » cekme » kraca » eğri bakmak veya eğri gozle ba » gayya » puskuruk » tahta goğuslu » frenk uzumu » basıolcer » gun atmak » sesini cıkarmamak » coluklu cocuklu » recete » uvey baba » husnuteveccuh » tenkitcilik » ucuzlu » ık ik uk uk » edi » dokunac » cakırlaşma » kitapcılık » yerleri supurmek » kor baca » oyuncak » belirtmek icin kullanılır » duzenbaz » cıdam » veren silâhıbu hedefe doğrult » muşahit »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.