tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız haydut eşkiya ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ermenice » besle kargayı oysun gozunu » ulu » on sezi » oksuz » arac » yolgecen » kulhanî » capulcu » işi duşmek » zekeriya sofrası » gunlerce » yonden » calgıcılık » fırcacı » cil » bazımadde fiyatlarının ustune » govdesel » devletle » kırk yılın başıveya başında » ara soz » boynunu bukmek » guncellik » u u » seyreyle gumburtuyu » eli acık » puskurme » ustune » kulak asmak veya asmamak » guzelleştirmek » gobeği sokakta kesilmiş » duğmelemek » cıtırdatma » purneşe » kopekoğlu kopek » belirtir » bir tatlı » kumaşcılık » yemeden icmeden kesilmek » başıbelâya girmek veya uğramak » karun » bobrek ustu bezi » grek » ozetlenmek » yaya gecidi » bam teline basmak veya dokunma » hurmet » goze zarı » goruntuluk » kockar »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.