tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız haydut eşkiya ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ture » iyi hoşama » oznelcilik » cekiye gelmez » kokune kibrit suyu dokmek veya » fark gozetmek » ayağıveya ayakları dolaşmak » gumrukleme » huner » gozluksuz » mudahale » kamcıbaşı » kaucuk » dişcilik » akıllarıpazara cıkarmışlar he » cevirici » allah bin bir bereket versin » copcatan » yankıuyandırmak veya yapmak » maddelerden oluşan varlığın he » acısoylemek » ongorulme » otumluleşme » devletlerin uyrukları » cerkezlik » bircok » hurya etmek » arzuhâl gibi veya kadar » teşebbuse gecmek » honduraslı » guc birliği » seckin sivrilmiş » frenk » yuz yuze » musevvit » yuz sabunu » dağdağustune olur ev ev ustun » kalkışa gecmek » koc » geri cekilmek » dolambaclı » cocuk oyuncağıhâline getirmek » bîgunah » gobek atmak » gonulsuzce » piyango cekmek » kıl cadır » benden soylemesi » hicbiri » bahce makası »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.