tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız haydut eşkiya ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozcuk » para parayıceker » cile » sinekcil » okcu » ayırac » husnukabul » kıcına bakarak veya kıcına bak » inmek » zarifce » tur ağac cember » şenlik ve eğlence donemi » hristiyanlaştırmak » alcılama » sen bilirsin veya siz bilirsin » dispec » pur » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » koklu » tel in mitingi » oğrencelik » muzminleştirme » gudeksiz » cağdaş » roproduksiyon » luzumlu » bombardıman ucağı » vucudunu ortadan kaldırmak » kirecsizleştirme » dala cıka » turk meşesi » ustune olu toprağıserpilmişgib » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » kamışkalemleri acmak icin kull » kırbaclamak » başkomak koymak » seramikcilik » kok » kostum » durtuklemek » macar biberi » ustunkoru » grev sozcusu » sacılmak » soğdurme » manipulâtor » onleniş » cekmek » sınava cekilmek » kostebek illeti »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.