tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız haydut eşkiya tıklayınız. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
omur curutmek » kepceli » calmacı » surmek » hesap acmak » alcılı » bıcak gibi kesmek » yurutmek » salt coğunluk » onluk » yonetici » yemeden icmeden kesilmek » dunyaya getirmek » kısır dongu » alcak » bir kızıbin kişi ister bir ki » catıarası » ac ec » cokertme » yuksek gerilim » şeşudu » uveymek » yururlukte bulunmak » uygurca » coraklık » roportor » kınık » tohuma kacmak » alcaltı » barut fıcısıgibi » hukûmeti kurmak » kulaclama » ucuşmak » acelya » tagayyur » yabancılık cekmek » kıskac » duygusal duşunme » sokmek » dâhiliye mutehassısı » arap olayım » ic yarıcap » allah ıveya allah ını seversen » mukeyyifat » core otu » ferman cıkarmak » sunnet cocuğu » kupe » anız bicmek » gollemek »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.