tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız haydut eşkiya ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıngıraklıyılangiller » frenkleşmek » tecahuluarif » kaclık » olu gozu kadar » notrleştirme » sureduran » gucendirmek » aktualitesini kaybetmek » akşamlar veya akşam şerifler h » gorunen koy kılavuz istemez » kokteştumlec » uzum uzume baka baka kararır » catal kuyruk » lektorluk » cullandırma » gore » bukunmek » secme suresi » korukcu » oğretmek » juglans regia » lâckalık » yanardoner » kursu şeyhi » odu kopmak veya patlamak » catılmışkirişsistemi » rolâtivist » araclı » gununu doldurmak » gostermelik » yuf borusu calmak » ceneleşmek » kalem acacağı » penceletmek » yuzucu » cingene parası » arkasınıveya peşini bırakmak » araplık » ac doyurmak » tefessuh etmek » somurmek » cok gozeli » şar şer » cıkmak » başına cıkmak » yahudi » dunya yıkılsa umurunda değil » ceşit » butunu hars ekin »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.