tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız haydut eşkiya tıklayınız. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nukleer » pencudu » cullandırma » boke » filipinli » alın catısı » murc » kendi kabuğuna cekilmek » hastahaneye kaldırmak veya yat » uzun sivri kumes hayvanların » yerle gok bir olsa » yavaşca yavaşca » el işciliği » gobelek » cam yunu » ucu kıvrık uzunca başlık » acık ağızlı » z z » değişimli unsuzler » kulâh kapmak » umum mudurluk » ceper » ağacıdibinden kesmek » canım dese canım cıksın diyor » yarayan celik disk » dur veya durun » ortmek » cağırmak » xe » sac ağartmak » oldubittiye veya olupbittiye g » dunya » yarayan kuru ince yaprak » namibyalı » oluşturduğu siperler borda ka » gaile acmak » cekicleme » patlangac » sacma » odlek » orgutlu » sumsuk » yukleme hâli » pırlangıc » nilufergiller » golge » gorevlendirmek » terbiyesizlik etmek veya yapma » futuroloji » iclenmek »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.