tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız haydut eşkiya ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sırtustu yatmak » yağmur olsa kimsenin tarlasına » ağıt yakmak veya tutturmak » fırıldakcı » donmek » cekicleme » boy almak veya surmek » ağac kavunu » tuy sıklet » ciceklik » gobek » kacmak » nev i şahsına munhasır » mutevazı » nişanıatmak veya bozmak » genel mudurluk » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » cekmece » yandan carklı » cıldır cıldır » tenasup » kerpicci » gumuşu » nasihatci » horoz evlenir tavuk tellenir » kapkac » lâpon » ictihat » resulmal » yazı » gravurcu » hâli veya hâlleri duman olmak » kuturdetmek » yuksek » tink tank » taşkomuru » kalıplarla desen yapılmışbez » gomulemek » mış miş muş muş » dağıstanlı » gunleri sayılıolmak » a e » cıdam » bicim birimi » mutenevvi » cınarlık » tacik » gununu gostermek » pr » oz ışın »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.