tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız haydut eşkiya ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acıciğdem » duşkunleşme » cukurlatmak » sıcan kırı » curum » coğdurmek » oz saygı » fırsatınıduşurmek » cay takımı » muradif » ustunde durmak » yarasın » kaldırım muhendisi » soz olmak » pis pis gulmek » yakın cağ » inşaatcı » gonul darlığı » gozu tutmamak » ortaya cıkmak » camuka » munasebetsiz » izlenim uyanmak » kokteş » kup şeker » donme » ispenc horozu » kopuk » İslâm dininden olan kimse » kafasından cıkarmak » cağıldama » guzelleştirilme » muft » balıkcılık » ustunleşme » aklında olsun » doktor doktor dolaşmak veya ge » rontgenlemek » uslûpculuk » kıdemli başcavuş » cep harclığı » gulbank » girintili yer » icin surulen kimyasal madde » mubahase » allah aratmasın » kıcın kıcın gitmek » uckâğıda bağlamak veya getirme » kırkgecit » acık pazar »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.