tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız haydut eşkiya tıklayınız. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gudukleşmek » corekcilik » bukuluş » kelebek gozluk » sozleşmek » kocsamak » arakcı » eline duşmek » tercume etmek » muhursuz » uc » orulu olmak » telekscilik » gosterme zarfı » naldoken » duzelmek » granul » turk aksağı » umitlendirmek » goz kulak olmak » odemli » bebek olumu » ortturmek » durtuşturmek » kavgaya girişmek veya tutuşmak » oğle uykusu » şirazeden cıkmak » capraza almak » rotuş » niteliği » lutfen » rum » dokulgen » dolut » anketci » tel in etmek » katıve cıkıntılıorgan » elektrometalurji » ozlu un » cizmek » ozendirmek » ekim ihtilâlinde komunist kızı » sovup saymak » ackıcı » cok hucreliler » kulhan makinesi » cıtlatmak » figur » yolu duşmek » cepcilik »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.