tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız haydut eşkiya ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cevrinme » karman corman olmak » helâluhoşolsun » formulleştirme » ucaksavar » gozaltı » akıntılı » zumre toplantısı » yururcalar » dollenme » lupten » acık » borcunu bilmek veya saymak » cekim » donum » torbada veya cantada keklik » ucuk » icin » duduklemek » meydana cıkmak » akıcılık olceği » şohret salmak » nakışcılık » noel ağacı » mal mudurluğu » celikleştirmek » miktar ile indirimden sonraki » gozunu cıkarmak » kece kulâh olmak » parazit » radyator » vehme kapılmak veya duşmek » anten yukselteci » başgostermek » yuzdurmek » elinden geleni ardına arkasına » seci » dili bir karışdışarıcıkmak vey » uleştirmek » tedavul » avrupa kayını » emlâkci » işin kotusu veya fenası » ove ove » yalıbulbulu » kapıdan kovsan bacadan duşer » her firavunun bir musa sıcıkar » başıgoğe ermek veya değmek » cengi kolu » neler de neler maydanozlu kof »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.