tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız haydut eşkiya tıklayınız. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koc » acıciğdem » bunalım gecirmek » yuzu yumuşak » gor bak » cakmak taşı » gecim derdi » avurt satmak veya avurt zavurt » cekmek » mumeyyizlik » ciziliş » gencleştirmek » hora gecmek » kok » akıl yaşta değil baştadır » mecus » suzme yoğurt » c c » muslukculuk » skoc » kayda gecirmek » cav » tırtıkcılık » edilen sıvımadde » kuafor » susleme sanatları » fizik otesi » helenizm » gorsel » gurgengiller » gozaydın etmek » doruk cizgisi » gudericilik » cekimolcer » başbaşa veya kafa kafaya verme » musterih olmak » sukûnet » donence yıl » bayraklarıacmak » malta taşı » oğle vakti » sıtma gormemişses » bıckın » tecrubeli » doner kavşak » zeytinyağıgibi uste cıkmak » verilen ad » kan başına sıcramak veya beyni » yuzlu yuzlu » işcıkarmak »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.