tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız haydut eşkiya tıklayınız. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kaucuk » vay anam vay anasını veya va » cavmak » cop arabası » esprituel » calıfasulyesi » lok gibi oturmak veya cokmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » rıza gostermek » molekuler » garip kuşun yuvasınıallah yapa » şuphe etmek » durtuş » taban duzeyi » kalite cemberleri » cakılıp kalmak » susleme » zararına kazanc sağlamak » papaz ucurmak » gozum cıksın veya kor olsun » surtukluk » ozel televizyon » unce » lâmbayıacmak » meddah sanatı meddahın işi » olmezleştirme » alcacık dağlarıben yarattım de » hesap acmak » durtmek » ak sulumen » balıkcıl » pastorize » karşıcıkmak » ozsever » kırcıllaşmak » tutmek » bulamac » goğusluk » gunote » kukurtatar » muşkulâtlı » muştemilât » tutac » soyleyiş » dunya » cıkarsama » sutlu » nukleer silâh » canıcıksın » cehennem kutuğu »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.