tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız haydut eşkiya tıklayınız. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tedhişcilik » uzerine gelen duvar ağırlıklar » didik didik etmek veya olmak » geckin » cakıcı » aclık » mustesna » yol gozlemek » endustri » aşağıfalan yukarı » gozu toprağa bakmak » gıcık almak kapmak veya olmak » kulluk kolelik » corak » uzun yol şoforu » hristiyanlık » tuylu » carşaflanmak » ağız tamburasıcalmak » ucmak » pabuc bırakmamak » deniz uzumu » başına cıkmak » icine etmek » elekten gecirmek » cekmecesiz » umitlendirmek » domuz gibi yemek veya tıkınmak » sun » madikci » kavlıc » humanist » fark gozetmek » dort » resti gormek » cokmek » dağarcığıyuklu » gurz » zuhul » ca ce ca ce » kuresel » acık tribun » capalatmak » buyuk lâf etmek » işgormek » ruhiyatcılık » gumrukcu » sut ağacı » hoşmerim » kaya ucmazsa dere dolmaz »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.