tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız haydut eşkiya ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yunan » yuzergezer » suc yukleme » tumcemsi » susen » gubrelenme » guneşli » canım » bildiğinden şaşmamak veya kalm » şantoz » ici titremek veya titrememek » calkak » kambriyen oncesi » gozetleyici » ac doyurmak » secim » gelişiguzel » duzenleme ve filme aktarma işi » aktualitesini kaybetmek » kostum » bolumlenme » kozunu paylaşmak veya pay etme » top tufek » dallarınıkısaltmak » fusun » otleğengiller » dışacı » pacalık » barca » kapana duşmek girmek kısılmak » kopurme » ucgensel bolge » kacta » golgeleme » bulunan bolum kafa ser » goz bağı » uzun oyku » allah ından bulsun » dualist » yurek carpıntısı » oncesi donem » orta doğu » ortenek » dediğinden dışarı cıkmak » an en » başlık atmak veya koymak » muzik koşesi » ucak » calısupurgesi » bolunmez »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.