tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız haydut eşkiya ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fırcalatma » puskurtu » cayır guzeli » cevza » kimse » tereddutle » her gun » taclanma » goz bağı » buro » dişdudak unsuzu » comeliş » catır catır » koruk » oksuzdoyuran » huseynî » kara surmek » soz almak » icim » kirli cıkı » başakcı » catal iğne » uvey anne » sağdıc emeği » mulevves » kopcalanma » kundeden atmak » it » mutekellim » aklına şaşayım veya şaşarım » gercekleşmesi imkânsız » ozdeş » caykara » ust » oluşturduğu demet » coban salatası » atıp veya atmak tutmak » kedi yetişemediği veya uzanama » oğurtu » guvec » gozetme » kirec kuyusu » cakışmak » solungac » tel kuf » inec » konsolide butce » aramîce » un almak kazanmak salmak veya » gunâşık »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.