tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız haydut eşkiya tıklayınız. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bilmem hangi veya bilmem kac » cizmecilik » penceleşme » potlac » yumurta kapıya dayanmak veya g » muracaat » yuzuculuk » sundurme » carpıtmak » kotu olmak » surtuşturme » oralıolmamak veya oralıbile ol » merkepci » patır kutur » guvenli » mubaşeret » kalca kemiği » sukût » halic » turlu şeylerden yaptıklarıve t » b » cenen tutulsun » her biri mesame » beli bukulmek » cıma » hint armudu » kalifiye işci » taşcılık » taclanmak » cotira » sabah vaktinde » tıraşfırcası » yureğine su serpmek » gozleri bayılmak » cekicleme » humanizma » onunde ardında gidilmez » cekiştirme » namutenahi » kul » kopuksuz » arkada kalanlar veya arkadakil » dort dortluk » calılık » calgıcıbocek » ce demeye mi geldin » takla atmak veya kılmak » gol başı » carliston » zırnık bile koklatmamak »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.