tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız haydut eşkiya ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başından aşağıkaynar sular dok » ağac nemi » yan cizgisi » imalâtcılık » yoluna cıkmak » bonkor » sucluluk duygusu » vergi yukumlusu » gulme komşuna gelir başına » gecmek » karagul » toplu olarak oğretimin yapıldı » akca » te » gozetmek » ek » bu yuzden » operken ısırır » zuğurt » dayanım omru » ustune evlenmek » burclar kuşağı » alcılamak » camur banyosu » coriandrum sativum kara kimyo » aşık atmak veya aşık oynamak » uvey evlât gibi tutmak veya sa » cenkcilik » cokel » dağdağustune olur ev ev ustun » kuyruğunu tava sapına cevirmek » sağlık olsun » yureği carpmak » vaz ıhamil » hint avrupa » haraccılık » kok komuru » carpım cetveli » oğurluk » durum durum » kulhanbeylik » iki arada bir derede kalmak » kopca » gosterilmesinin izne bağlıolma » deli gomleği » odeniş » hesaba dokmek » yarım elmanın yarısıo yarısıb » cop torbası » utangaclık »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.