tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız haydut eşkiya tıklayınız. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dolapcı » cercilik » kor » duğum » turlu » eklemek karıştırmak ilâve et » iyiye iyi kotuye kotu demek » cekic atma » e e » tuccarlaşmak » kılıc kınınıkesmez » tur » donem » cıkıntısız » gozlerini kacırmak » suruklendirme » icine atmak » ceşitleme » hindu » pluton » calarma » guven ışığı » tam acı » dem cekmek » boğa » suregelen » acık yurekle » dokmek » şimşekleri ustune cekmek » buklum buklum » yuksuk makarna » makam şoforu » tulum cıkarmak » dukkân » hedonizm » paytakca » uygun duşmek » utusuz » mubaşir » ic » kustahlaşma » at binenin veya işbilenin kıl » cul caput » gayret dayıya duştu » carşamba » olduresiye » uzerine almak » sungerleşme » gorelilik » seckinler »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.