tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız haydut eşkiya tıklayınız. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozden gonulden cıkarmak » ustcavuşluk » lâtin cicekleri » oda » varidatcı » anketor » etkin oğretim » kufran » cingene » kahrıcekilmez » duduklu tencere » tutsulenme » ruyet » bereketli ola veya olsun » milletce » değişkene gore hesaplanan sayı » gelsin veya gelsin gitsi » kıymalıborek » huzzam » eğir koku » koltukculuk » ickinlik » ipi curuk » baskın cıkmak veya gelmek » durumuna gelmesi gerilme karş » hırgur cıkarmak » tokmakcı » buyumek » gercekleşme » ız » kazak » gercek mantarlar » ballıborek » yonsuz » tezevvuc » ustu kalsın » lehce » cifteli » fırsat duşmek veya cıkmak » bulamac » surundurmek » carşaflamak » teamul hukuku » subjektivizm » oğutucu diş » tanıdık cıkmak » gercekleştirilmek » baksana baksanıza » can can etmek otmek veya konuş » corak »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.