tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız haydut eşkiya ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cengellemek » mumin » cop torbası » turuz otu » muzakereci » tanzanyalı » alımlıcalımlı » emeklilik cağı » guzergâh » toplu goruşme acık oturum » cakırkeyif » arnavut bacası » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » soz varlığı » ic merkez » nohut oda bakla sofa » uc » numarasıolan » aza coğa bakmamak » imanına kadar kısa soyleyişle » aclıktan nefesi kokmak » işguc sahibi » durumu » geometrik cizim » docent » helenizm » kurulu duzen » hacamat etmek veya yapmak » kirec gibi olmak » dunyada » puskurtucu » tebeddulât » on ses duşmesi » cırpıntılı » hızlısağanak tez gecer » parcacık » gonye » kıta dumdar » capkın » amac » kurum » calma » suclandırılmak » cekirdekcilik » cığlık » başaktor » acık yara » okul oncesi » şımarıkca » buyuklenmek »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.