tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız haydut eşkiya ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bukuş » ikinci dizeleri birinci beyitl » allah senden razıolsun » munasebet » yuklemek » goruntu » kabul toreni » cobanlık etmek » gumburtu » denize acılmak » odemeli » ileri gitmek veya varmak » topuk calmak » muhtaclık » soylemek » alt ust olmak » sukûnet veya sukûnet bulmak » girit kekiği » oyle » mış miş muş muş » se » guneşi uzerine doğdurmamak » oteden beri » hukumdarlık » cakıl kuşu » kelepce » tespih cekmek » odunlemek » yukseltgenmek » ar » hoşca » calı » maca » tiriti cıkmak » murebbiye » bulunan bolum kafa ser » zift yesin veya ziftin pekini » allah beterinden saklasın veya » dallanıp budaklanmak veya bir » turumculuk » kotu haber tez duyulur » darvincilik » kustahlık » puskuruk kulte » ust » curcur » hucumcu » norotik » yahudilik » ters yuz ters yuzune donmek »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.