tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız haydut eşkiya tıklayınız. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustune koymak » ciceklendirme » gozleri takılıp kalmak » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » karanlıkta goz kırpmak » suet » ozverili » urun » bahriye cifte tellisi » ne olur veya ne olursun ne ol » erinc » korluk » ar » kacılma » sinir kupu » dumenine bakmak » duzen » keceli » duz » bulunan bolum kafa ser » yuruyuşe cıkmak » rahat doşeği » nane likoru » on bilgi » bulgar » koleleştirmek » cizgileşmek » dokumleme » bezekci » el bebek gul bebek » tıpkıcekim » yuzustu » boyacıkupune girmişgibi » hicci » donmeli » onemsizce » coraklaşma » kaput gitmek veya olmak » nemceker » gururlanmak » alcılamak » oldurucu » arkasınıbir şeye vermek » goz ucu » ciceklenme » işin icinden cıkmak veya sıyrı » cokuk » sonucunda ortaya cıkan ustun y » gurlek » dunya »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.