tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız haydut eşkiya ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uste vermek » sarıciğdem » gorevli kişiler » luzumlu » im » meydan bir şeye veya kimseye k » taahhut etmek » ak don kara don gecitte belli » kuflu » ozellik başkalık ayrım » goncu » ikiyuzlu » soz dizimsel » faca » munfail » tamamen veya kısmen durması » olmez » ustun zekâlılık » butcelemek » tranca » yuzsuzce » otesi var mı » goreceli » cokelge » cankurtaran yok mu » gonlu cokmek » susu vermek » tehacum » gecmek » hızla batmak » suru » mustahak » akbalıkcıl » maddelerden oluşan varlığın he » kosemenlik » cımkırmak » kitaba veya kitabına uydurmak » temayul » murettip » guneştutulması » duduk » cilesi dolmak » zuyuf » ortulmek » cıkarım » celik » muhlik » cumbur cemaat » toplumsal butunleşme » surdurum »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.