tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız haydut eşkiya tıklayınız. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kacılma » doğactan » acık » mezatcı » konsensus » akşamın işini sabaha veya yarı » duzlem kure » u » alcılama » aclık grevi » olmez cicek » humanistleşmek » cekiye gelmez » hukmu gecmek veya hukum yurutm » bir elmanın yarısıo yarısıbu » altınıustune getirmek » cekme » saatci » buvet » kancılarya » dudağınıbukmek » endustrileşmek » gurleme » balina cubuğu » ucurumlaşma » iki rahmetten veya iyilikten b » dollenmek » olmek var donmek yok » dokulme » gurultu bastırmak » seslendirmek işi veya bicimi » gum gum etmek » oncel duzen » ornek almak » cakaralmaz » şamata etmek veya koparmak » centikli » ic zar » konakcı » kelepcelenmek » kılıc balığı » gobek adı » sonuclanma » u » ac ec » cene yarışı » kelepce » bicimde anlatılması edebikelâ » harac » muneccimbaşı »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.