tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız haydut eşkiya ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tamamen veya kısmen durması » golgeli » kacmak » icinden cıkamamak » dokme » katranıkaynatsan olur mu şeker » oyle veya oyle yağma yok » gecgeclemek » ceviri » sozculuk » bir bicimine getirmek » mahagoni » recelcilik » yeri » savaşacmak veya ilân etmek » tenceresi veya tencereleri kay » faaliyet gostermek » ş Ş » goresimek » ilginc » ebussuut efendinin gelini gibi » soz veya lâf işitmek » kocu » yatakcı » yuzerlik » acık ciro » burnunda veya gozunde tutmek » tasasısana mıduştu » cok » niyetci » kulunu savurmak » musadere » ayağına sıcak su mu soğuk su » kotuleşmek » dağıstanlı » cennet okuzu » umit etmek » inada binmek veya bindirmek » arşiduşes » sonuclanmak » unleme » gormek » afrikalı » mukerreren » yorunge » ağıciceği » borcunu bilmek veya saymak » cihanşumul » treni kacırmak » kokusunu veya koku almak veya »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.