tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız haydut eşkiya ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ipek boceği kelebeği » on vurgu » boşnak guzeli » gelenekcilik » tebellur » doğa otesi » cakmak » nedamet duymak veya getirmek » gecersizleşme » nez etme » sovgucu » gomuk » hakir gormek » dalkılıc » taklitci » mudavi » gozden kacmak veya gozunden ka » hatırından veya hatır ve hayal » icinde yuzmek » atladıgecti genc osman » cin leylâğı » mektep gormemiş » gunahınıcekmek » bıcak gibi kesmek » viskonsul » bankadan cekmek veya almak » bayrak toreni » cıramoz » tumel kavram » vişnecuruğu » cağın gerisinde kalmak » maden yunu » celebi » acma » gosteren » cıtırdatış » gozu yememek » iclendirmek » fume » cıfıtlık etmek » gonderilmek » yukunu almak » nicin » namaz ortusu » birleştirme montaj » utme » gumleme » cavdarsız » komurleştirilme » golermek »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.