tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız haydut eşkiya tıklayınız. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
palamarıkoparmak veya cozmek » sektor » doşenmek » neon tupu » komutator » cıtlama » tokatcı » taşcı » guvey i » oz saygı » okseleme » aza sormuşlar nereye coğun » kufretmek » kan dokmek » sinolog » bak » ucuculuk » ust diş » cukur » iz ac » hepcil » guvelenme » kıl kecisi » bîgunah » puskuruk taş » acıklanmak » kışıgecirmek » catış » alt bolum » şaşkına cevirmek » şupheye duşurmek » curutulmek » kucaktan kucağa dolaşmak veya » sıcan » granul » cicek yağı » şolen cekmek » caprazlaşmak » sus » cıkarılma » ıslıklıunsuz » ağzıvar dili yok » duz yuzeylerden her biri » gulucuk » sunnet ehli » hucum oyuncusu » kıta dumdar » gecirmek » caltı » yol acmak »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.