tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hırsız haydut eşkiya tıklayınız. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sulfamit » gozunun yaşına bakmamak » gunun adamı » hedonizm » kerpic » veya orulen dikey duzlem » malik » fazla mal goz cıkarmaz » amplifikator » yandan carklı » genellikle orduda veya yatılıo » gencleşmek » mongolistik » yağcekmek veya yapmak » lop » rufaîler karışır » evrat cekmek » rus » altlıustlu » celişik » tevettur » alâka cekmek toplamak veya uya » bilincsizce yapılan işve etkin » kırlangıc donumu » bir suru » onur uyesi » gozu tutmak » cağırılma » secme suresi » cukurluk » cıkarmak » duzey » munekkit » goruşbildirmek » soğe » calmak » suyu kesilmişdeğirmene donmek » mukellefiyet » burgu » kumaş » gecirmek » kucuk » veya ozel kuruluşlarca odenen » acmak » peşinde veya peşinden koşmak » değnekci » inmek » kayı » allah dokuzda verdiğini sekizd » değnekci »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.