tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız haydut eşkiya ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acılmak » surup gitmek » ihrac etmek » yurutmek » caprazlamak » tekemmul etmek » sokulmek » carcabuk » gozunu dort acmak » cam fıstığı » cekmek » yukun » sure » gosteriş » dunya evi » bağımsız sıralıcumle » cipo » formul » munakalât » borcluluk » sunepe » gonlu bulanmak » duzen kurmak » sonuclanmak » başak bağlamak veya tutmak » ası esi » mudafaa » gure » dokmek » ileri gitmek veya varmak » kutuk » urperme » ruzgâr ustu » bir gozeliler » arozoz » bokun soyu veya bok soyu » kandilli kufur » muziklendirmek » carşaflı » sunnet » sert bir durum almak katılaşm » tumen » kamcıkuyruk » sublimleştirmek » doşgomu » yapılan yığın » yan cizmek » gozleri dolmak veya dolu dolu » akbalıkcıl » cerkezce »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.