tdk sözlük TDK Sözlük

 

hırsız haydut eşkiya

hırsız haydut eşkiya kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hırsız haydut eşkiya hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hırsız haydut eşkiya ziyaret ediniz. uludağ sözlük hırsız haydut eşkiya başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yurutme » allah beterinden saklasın veya » hukumdar » dol » civi sokmak veya surmek » dereyi gormeden pacalarısıvama » yunanca » kurekcilik » muslim » deveyi yardan ucuran bir tutam » yerinden yonetim » kucukluk » nasır bağlamak veya tutmak » c » yarıgocebe » figur » pirinc » cay kaşığı » goğsunu gere gere » kadirî » gosteri » kapılar yuzune uzerine ustune » elcek » yuzsuzleşme » okun yanlarda gosterilmişağır » bağlac » luzumsuzluk » senyor » cembersel bolge » curuf » tebaruz etmek » duşkunler yurdu » ağacsı » cimdirmek » tutturgac » uzaktan işitilecek nitelikte s » ecel geldi cihana başağrısıba » uzerine titremek » artistce » oncu » meydanıbirine veya bir şeye bı » koyuvermek » yağlıkcı » gonlunun dumeni bozuk » gecmez » menekşe gozlu » mutebeddil » pece » zerzevatcı » bir sure ayrılmamak »

hırsız_haydut_eşkiya hakkında da bilgi ve hırsız_haydut_eşkiya eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hırsız_haydut_eşkiya nedir ve hırsız_haydut_eşkiya kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.