tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hısım eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celmece » capalı » cullandırma » cıkmaz » allah hakkıicin » cercevelenmek » gurultucu » bicimlenme » kıyıya cıkmak » gostermek » guzellik » somurgeleşmek » istenc » muhimsemek » başcavuşluk » gunec » termoelektrik cifti » boşkume » aracılığıyla duymak değmek e » basubadelmevt » pozitif bilimler » pusursuz » acmak » moskof » kireccil » iadeli taahhutlu » soz atmak » calılandırma » cıkışvermek » yarayan cevresi oluklu kucuk » acık dolaşım sistemi » uslu durmak veya oturmak » acem lâlesi » fedakârlık yapmak veya gosterm » » hintli » uşengeclik » şeytanın bacağınıveya ayağını » sacıuzun aklıkısa » yılan ciceği » cıkarma » servis asansoru » buyuk aile » cekkin » adı » cekel » kanada kavağı » altınıcizmek » yuz yuze gelmek » inanılan iyilik kaynağı »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.