tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hısım eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uykusu kacmak » utulemek » ucma » turdeş » etiketci » durumunda olmak veya bulunmak » gozu uyku tutmamak » mustensih » golge etmek » hesap gormek » sonuclandırmak » suya goturup susuz getirir » ağır ol » cok seslilik » sur atle » gokce » yonlu » durumu duzelmek » mutebasbıs » gaz olcumu » kalmak » ağustos bocekleri » himaye etmek » icine atmak » gunah işlemek » ici gitmek » anlam kotuleşmesi » kumes hayvanlarını urkutup kac » kullanılan tadıacıve bir yıll » gonlunce » doğal cevrelerini değiştirmele » acar » cark etmek » kırgız » arıbal alacak ciceği bilir » ilgec » ciğindirik » lule » ciftlik kâhyası » ipi curuk » capanoğlu » balcıklı » kusurlu » cimenli » ac ec » acık kapıbırakmak » ulen » surdurumcu » catır catır » aklından gecirmek »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.