tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hısım eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duver » uzere » savaşacmak veya ilân etmek » ana baba gunu » ummî » alışkılarının butunu » juri » buyutmek » uste cıkmak » burum » kocbaşı » gok taşı » tecavuz » gorulmek » gonye » oz direnc » duzlenme » gecenlerde » duzelme » duşunulmek » ciftleme » cinleri başına toplanmak veya » inmek » ackılamak » kesesine gore » kazık kok » kose sakal » hidr hidro » cemkirme » başcevirtmek » bobrek » sırat koprusunden gecmek » muneccim » acık sacık » kasavet cekmek » belirtmek icin kullanılır » ortulu omurgalılar » pusetci » hucum » gunlemek » eşeyli ureme » saat on bir bucuğu calmak » a a » camaşır sodası » veren silâhıbu hedefe doğrult » guzel guzel » suflîleşme » cubuk » gumuşrengi » zulfuyâre dokunmak »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.