tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hısım eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
salcalımakarna » adıcıkmak » gusulhane » suvari polisi » bolmek » dişci » plâncete » dublorluk » kebapcı » kirli camaşırlarınıortaya dokm » cocuk » zorunda kalmak veya olmak » parcası » kıskac » di li gecmiş » gun ciceği » etmek » ozlu » iz an etmek » dışacı » maktul duşmek veya olmak » ogelerin oluşturduğu butun pa » olu gozu kadar » cağmak » şobiyet » orgutlu » işin icinden cıkmak veya sıyrı » ya rabbi » kul kole veya kul kurban olmak » citleme » poğaca » duşurulme » koşeyi donmek » bıcaklamak » darulbedayi » oğretmen evi » aristocu » gepgenc » boğazıacılmak » butunletmek » smacor » arac ve gereclerle donatma » uvez » caylık » kopya cekmek veya yapmak » gecgecleme » calkantı » cekicilik » doşemcilik » kıs kıs gulmek »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.