tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hısım eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sun » simitcilik » catılı » capraza sarmak » icine sinmek veya sinmemek » gozunde » muteradif » oyuncak » soz birliği etmek » cencen » ozelliği » bilcumle » bircok » otturme » kac parca olayım » el ile elle tutulur » hafriyatcı » dunyalık » pabuctan aşağı » bağırıp cağırmak » kukurtleme » surmek » catal gormek » pala cekmek » şukreylemek » aristotelescilik » kafadan gayri musellâh » ilk gosteri » kalıplarla desen yapılmışbez » doşemeci » bicilmişkaftan » ceper » cevrecilik » calışma yontemi » muruvvetli » kıssadan hisse almak veya cıka » un » cıkar yol » odemek » ilginc » tureyiş » maarifci » mubarek » ayca » cay bahcesi » mirac » bordur » tukenik » cıkrıkcılık » yamac »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.