tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hısım eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hat cekmek » cıkagelmek » tutac » uz » zaman tuneli » acıklık » uzerinde kalmak » kuskunu duşuk » yureği burkulmak » hopurtu » oc almak veya ocunu almak » gozu bulanmak » sıcankulağı » sıcrayıcı » cozumlemek » gumlemek » goruntuluk » yuksekten ucmak » tokezleme » canına tukurduğumun veya ufurd » cevik » yıldız ciceği » batakcıl » donuşluluk » cok ortaklı » golge » cocuk » kendinden gecmek » nobetleşme » parcalıbohca gibi » hurufîlik » değer bicmek » cok » gozleyiş » deme veya değme gitsin » mutekellim » gocmenleştirmek » kulot » resimlerin sesli veya sessiz k » uretken » koktencilik » ters veya sol tarafından kalkm » davranmak saygıgostermek soz » kosteklenmek » bileğine guvenmek » taraf tutmak cıkmak veya olmak » duğum ustune duğum vurmak atma » buddhist » odevlendirilme » kurakcıl »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.