tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hısım eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alcalma » boşinanc » cok seslendirilmiş » mulkiyeli » menu » kacmaktan kovalamaya vakit olm » istenccilik » tuk » keciye can kaygısı kasaba et » citmik » yerle gok bir olsa » gostermek » umidi boşa cıkmak » kongovdeli » ovme » sutbaşı » on teker » cocuksuz » goktırmalayan » hukûmeti devirmek » macun cekmek » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » acığa vurmak » ic tuzuk » cirişlenmek » kafasıorumcekli » nikâh duşmek » ilk goz ağrısı » mine ciceğigiller » cotira » etme bulma dunyası » lâğım su yolu vb nin gereken » duzeltmek » yalvac » top gibi gurlemek » pozitif bilimler » bulunan bolum kafa ser » ortadan soylemek » cekişmeli » doşemesiz » maca kızı » iki eli boğrunde kalmak » olum tazminatı » mutebeddil » ulku » orgun » golge » bukmek » otekisi » karşıtı »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.