tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hısım eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ut acıcı » koşeli parantez » cul caput » yurekli » parca parca » suveyda » soz meydanı » mubalâğacılık » guneşlemek » keşkekci » otmek » kalbi carpmak » on bilim » el cabukluğu » modulâsyon » puskuruk » tavşan boku gibi ne kokar ne » hukumferma » mueddep » kusurlu » kosteklenmek » buklum » kosteklemek » alacaklıcıkmak » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » el ile gelen duğun bayram » frenk » kırıp gecirmek » yardımcı yardım eden veya ger » sutlendirmek » dikişcilik » kahır veya kahrını cekememek » yugoslavyalı » goz bağcılık » supurulme » sukse yapmak » hayata kusmek » gonlunu yaralamak » secmen kutuğu » cıkrık » cocuk » gozunu cıkarmak » dort ayaklılar » tutac » huseynî » hesap ozeti » doner kavşak » salur » cit » uskure »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.