tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hısım eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muttefikan » tu » yaşıyerde veya toprakta sayıla » duşe kalka » oğurtmek » ağaclı » oduncleşme » hukûmet surmek » pabucunu dama atmak veya pabuc » sinekten yağcıkarmak » kukurtlu » fıcılama » kullanıma hazır duruma getiril » kucurek » papirus » rontgencilik » işin icinden cıkamamak » suclandırma » yukseltmek » kapalıgecmek » olumluluk » mulkî idare » endustrileşme » capraşmak » od » dolek » ligden duşmek » munasebet » kızılelma » duşuncelilik » uyku basmak veya bastırmak » gobekli » ici kabul etmemek » lâtin ciceğigiller » donmek » parcacılık » bir kulağından girip obur kula » karacaylı » actırma » goce » sansurlenmek » asurca » abdal » guceniş » gure » ant icmek veya etmek » motivasyon » parcalatmak » aralarında onceden kararlaştır » mudara etmek »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.