tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hısım eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yukseğe cıkmak » karamusal veya karamursel sepe » dar acı » gayrimutecanis » fedakârlık yapmak veya gosterm » doner » cuval gibi » aza coğa bakmamak » tutmek » cavuş » kopek dişi » tepegozler » kopure kopure » run » opuş » ic zar » ağız tamburasıcalmak » korluk » teeddup » oylelikle » yere yonelim » bolunme » bayramî » golge gibi » beşyuzluk » duzenleyen ve genel olarak ilg » kopcalanma » gucluluk » kıvanc » gonul akıtmak » gundem dışı » kac para eder » bok yemek duşmek » hışırıcıkmak » recine kanalı » icin » mutekellim » fırcalayış » cilekeş » tırtıl cekme » cokuntu » mulkiye mufettişi » yukarı goğe doğru olan yanı » jubile » tokaclama » isli kuf » cicekleme » unlu » jubile » sonum »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.