tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hısım eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pacayıkaptırmak » muzmin » lu » amerika bademi » yurumek » karun » cıkmak » cebi delik kimse » kepce gibi » koc katımıfırtınası » icre » aylakcı » gurultusuz » cok koyu sarırenkli guclu bir » teklif tekelluf » vazgecmek » cevrelik » on deyiş » kokenlenmek » slavist » camur » sap cekmek » adıcıkmak » cuvallamak » cangır cungur » tur ağac veya metalden değnek » hatırlatmak » guncelleştirmek » kucuk karyola » yer demir gok bakır » borclu » surulme » smacor » tokezleme » carpma » gozune ilişmek » gorulmek » sınıfta cakmak » kuflenmek » cekic atma » tercume » mufritlik » celme » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » gemisini yurutmek » cembersiz » isim govdesi » cok yanlıveya yonlu » siz » nufus cuzdanı »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.