tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hısım eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ici icine gecmek » uretilme » pencik » acınım » icinden konuşmak veya demek » iskeletli hayvan corallium rub » papaza kızıp oruc veya perhiz » ucuculuk » kukremek » astar surmek veya vurmak cekm » urunsuz » pekliği » eğik duzlem » kaptıkactı » golgelendirmek » uzerinde durmasıyla kazananıbe » yayla ciceği » surgit » cilekeşlik » haber cıkmamak » mufettişlik » capraşmak » ucurmak » celtik » tranca » endonezyalı » urperme » l » cevrim » akıkarasıgecitte belli olur » gonulden cıkarmamak » gonul yarası » bir coplukte iki horoz otmez » popcu » guceniş » yuzer top » kopeksiz koye veya suruye kurt » kulturlenme » mutevazi » ıslık calmak » cingenelik » catı » goze gorunmemek » obeklenme » itirafcı » kopekleşme » icindeki en kucuk birlik » kuluckaya oturmak veya yatmak » ormek » altta yok ustte yok »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.