tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hısım eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tevazun » sırtınıdayamak veya vermek » cercevelenmek » calkanmak » carpık » ic » donercilik » okuzdili » catık » pilic » rumlaşmak » otostopculuk » armut pişağzıma duş » duzleme » uc beş » lâfcı » curcur » gepgenc » guc » culsuz » ciftcilik » cok buyumek irileşmek » sallanma » duzensiz » sağlayan parca » zuyuf » norotik karakter » gerceğe uygunluk » rolcu » ciğnemek » imam osurursa cemaat sıcar » apoletleri sokulmek » bolme » neye uğradığınıbilememek veya » patron cıkarmak » golgeleyiş » okuzun altında buzağıaramak » kaynatılmasıyla elde edilen ye » donum noktası » kıpcakca » katlanır taşınır cerceveli pe » eu » kocek » secmeler » beklenmediği umulmadığıveya c » gozetletmek » gocertme » candı » yurutme kurulu » arapcalaştırmak »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.