tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hısım eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzustu bırakmak » ote » acem halayı » vurucu guc » tumeller » duğmecilik » cullanmak » popularite kazanmak » işkilli buzuk dingilder » suolcer » taclanma » cıban » kazık kok » onune gecmek » duşeslik » ligden duşmek » biyokatalizor » acıklaştırma » mobleli » kontrolcu » cakşırlı » kurek cezası » iyi gozle bakmamak » akıl akıl gel cengele takıl » kamcılanış » duğumlu » sağlamak amacıyla birbirlerind » kolcak » şeritcilik » haber bulteni » cizgilenme » goruntu » cerceveletmek » mustefit olmak » yamalıbohca » sual acmak » eşkenar ucgen » cıtır cıtır etmek » temettu hissesi » buyuk gormek bilmek veya tutma » cekimci » hava calmak » yun » kulağınıcınlatmak » bitlis koftesi » mutefennin » cevirme » olu sezon » statuko » tavukcu »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.