tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hısım eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
utopyacı » hangi ruzgâr attı » ruzgârlı » calkanmak » ic bağlamak » dunurculuk » murtekip » od dışı » goğus hastalığı » konuk koşesi » kor değneğini beller gibi » ammada yaptın ha » gurultusuzce » anan yahşi baban yahşi » araf » mustefit olmak » goncu » cil yavrusu gibi dağılmak » kulunu savurmak » ac ec » surme » cıkak » tutunacak dalıolmak veya olmam » ecen » kul kesilmek » mirascı » değişme olayı tekâmul » usanclık » guneşlekeleri » oturak kundesi » lâtifce » ayağının bağınıcozmek » bicem » editor » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » zumrutlenmek » celek » sol ic » surgun avı » cırılcıplak » bulgur corbası » umit » citili » domuzdan bir kıl cekmek veya k » bıckı » icinde kaybolmak » acıklığa kavuşturmak » tupluk » kırbaclama » her ne ise veya her neyse »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.