tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hısım eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kamcı » fetiş » nasır bağlamak veya tutmak » parfumeri » likor » mulkî idare » kutleştirme » gumruklemek » denir » hungur hungur » sokuntu » pocuk » oncul » kacırtma » silgic » gurultuye gelmek » cıkmalıtamlama » bolmeli » orgu » guvelenme » cetele » sumuksel » tul » eziyet cekmek » cıvmak » gozlenme » doner » haber cıkmamak » karşıtı » fr » soylenilme » numayiş » unsuzunu gosterir » ustune oturmak » goturmek » guncellik » coz » cocuk duşurmek » gozune ilişmek » it » cıkmak » yahudi tapınağı » guvercin » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » cığrışmak » acık bono vermek » gurultu bastırmak » havanın gozu yaşlı » fayanscı » lubnanlı »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.