tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hısım eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cift ayaklılar » kuturtu » ileri gitmek veya varmak » ortmece » parcalarıkaynaştırma işi veya » kanatcık » beşpence » başıicin » yarım elmanın yarısıo yarısıb » kucukle kucuk buyukle buyuk o » gozdağı » yuzucu » cimlenmek » can cana başbaşa » gondermek » yucelme » hulleci » olcturme » benliğinden cıkmak » ozerk » hâk ile yeksan etmek veya olma » cakır ayaz » alt tur » cenek » duzmek » gun almak » şukur etmek » caca balığı » allah kahretsin » guneşsel » tevil goturmek » duz » donum noktası » kopru başınıveya kopru başları » surekli olarak gidip gelmek » tokatcılık » muncer olmak » hotanto » gostermeci » muz » f f » cıkmak » dar goruşlu » kuflendirme » vergi kacağı » karşısına gecmek » guneşlekeleri » orum » ulkucu » hoşca »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.