tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hısım eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mobleli » bulbulleşme » gucsuzce » bid at » tekâsuf etmek » temedduh » plâstikcilik » kıvrakca » acmaz » soz vermek » kıpcakca » işaret yay ayrac » araplaşma » kopurtucu » tesetturlu » ileri goturmek » omur torpusu » kakac » lâkırdıyıezip buzmek » bitkisi thuya » gume gitmek » guvenlik borusu » duzmek » yok pahasına satmak almak vey » neme yonelim » goz kararı » ayın on dordu gibi » hazarca » tacik » leffuneşir » cerkez tavuğu » sutre » purcek » gecinmeye gonlu olmamak » yapmacıktan uzak duzgun anlat » camura bulaşmak veya batmak » suzdurme » cimnastikci » tunclamak » binin yarısıbeşyuz o da bizde » acık teşekkur » boru ciceği » surulme » yangından veya gumrukten mal k » cıngırak » kındırac » zeytin guvesi » başlıkcı » başınıucurmak » yasa gomulmek »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.