tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hısım eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
adıdeliye cıkmak » tıkaclanma » caldırılma » ra » yahudice » munakaşalı » ucleme » icinde yuzmek » gomulmek » doğru durust » celebice » yuk » kâğıda dokmek » kulyuc » fırıldakcı » tepeli bulbul » ihsanıhumayun » bektaşî » opucuk » sumuk » tepesine veya başına binmek ve » cığralık » hint hıyarı » portlemek » cengellemek » capalamak » itibardan duşmek » bir fincan veya bir acı kahven » pacalık » şovale » cetrefillik » guneşletme » yerleşim yerinden başka bir ye » uzun sivri kumes hayvanların » konsantre etmek veya olmak » abes kacmak » kuvet » gurultuye getirmek veya boğmak » goden » tuz ekmek duşmanı » gudulenme » cavlanma » musluman » eti senin kemiği benim » ici kalkmak veya kabarmak » karadağlı » catmak » keceleşmek » mayalanabilen ve coğu tatlıola » cevre bilimi »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.