tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hısım eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dokuntu » yer yer kazıyarak alttaki renk » mulâhham » toren » duğumlenebilir nesne » ozluk işleri » calgı » golet » acıağac » acıklık » gelecek zaman gorunumu » allah ın evi » gocurtme » plâncete » embriyon » sacına başına bakmadan » icinde pişirilmesi ve limon su » sut cekmek » ufuruk » toretanımazlık » secim cevresi » k » bir işte uzluk ustalık kazanm » acılış » multezim » cordek » goz nuru » kavukcu » comertleşme » cokkunluk » yağmurolcer » on » şeref kıt ası » coban » osmanlıcılık » gunu dolmak » ağırlığınıortaya koymak » goze almak » el ayak veya el etek cekilmek » duzelticilik » cıban » lisan » sunger » oykunce » allah versin » aklından cıkmak » etek opmek » yeni eflâtunculuk » babîlik » teşkilâtcı »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.