tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hısım eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ız iz uz uz » bir parca » dalkılıc » ayrıcalık tanınmak veya goster » kuplere binmek » cokeltmek » lâfcı » istizan etmek veya eylemek » fark gozetmek » topac » orgutleyiş » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » ozelleştirmek » carpık curpuk » muslukcu » hukme varmak » carşaf » cor » zumrudî » kufur savurmak » capaksız » sackıran » tecahul » aklımda » eroscu » sutuncuk » kulte » ustune duşmek » acıciğdem » kuveytli » bilmem hangi veya bilmem kac » sağlayan parca » mars » uckurluk » şoyle dursun » ayın on dordu » susleme » yoluyla bir yapının her yanını » hat cekmek » uckâğıt » zucaciye » duğun » unsuz gocuşmesi » somurgeleştirmek » kustum otu » monitor » banko gecmek » gocuk » kulhanbeyce » calı »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.