tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hısım eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozden uzaklaşmak » depremcizer » cengelsi » sinekcil » curuk » guzellikle » kına yakmak koymak surmek vu » cekirdeklenme » carpmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ucret » alt tur » koklu aile » cevrelerine saldıklarıkendiler » cakozlama » bukulu » futursuzca » ortunmek » keciboynuzu gibi » dort ayaklılar » curutmek » kopru kurmak » sovuntu » hg » cekimli » gumrukcu » cıkıntısız » tuylenmek » cevirmek » buyutmek » gozleri cakmak cakmak olmak » capaksız » tunclaştırmak » şofor ağzı » guzelleştirilme » biri veya bir şey icin olumsuz » kurelemek » kaucuklu » gercekten » alufte » temerrut » soz gelmek » kuşade » bitki organizmaları » ayrılmışalan » gunsuler » beklenmediği umulmadığıveya c » hindistan cevizi » ozgunleşmek » afrika domuzu »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.