tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hısım eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kume calışması » acıklama yapmak » kopuk gibi » taşıolceyim » sıcak basmak veya bastırmak » cencen » kocek » oruc » bakımından bağlanarak soylenme » şofor okulu » kızıl otesi » cekeleme » gozu gormemek » portfoy » gul gibi bakmak » di li gecmiş » nakzen gormek » mecus » el elin eşeğini turku cağırara » avuclamak » cabalamak » mubalâğalı » geciş » gecmek » bolmek » cumle » teneffus etmek » konuk sanatcı » on avurt » cor cop » en kucuk birliği goze » son ses duşmesi » cıkarmak » azrail » tombala cekmek » kulplu kap » pece » duzleme » soylem » duşuntulu » sapcık » ibadet de gizli kabahat de » muştereken » dan den tan ten » pabuc bırakmamak » boykotculuk » universite » yedi kat yerin dibine gecmek » uzgun » ağzına vur lokmasınıal »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.