tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hısım eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir gun evvel » monitor » kuseğen » elden ayaktan duşmek veya kesi » gucsuz duşmek » ucuz atlatmak veya kurtulmak » carpan » gorenekcilik » kosele » beşeriyetci » danışıklıdovuş » karaburcak » cavuşkuşu » cok sesli » kullanılan yapma yuz » cemaat ne kadar cok olsa veya » yukseğe cıkmak » perdenin uzerinden oynatılan » camurlaşma » ekmek kufu » argac » ateşacmak » kurdan gibi » dağyurumezse abdal yurur » kaynac » olmek » oz oğrenimli » azrail e bir can borcu olmak v » projektor » picleşmek » envaiturlu » dilli duduk » icimlik » cıkıntısız » para ile değil sıra ile » kok » uzum şekeri » kasketcilik » muziksever » kok boyasıgiller » aza coğa bakmamak » curuk veya curuğe cıkmak » duşunceli » kılcıklı » kuremsi » istediği gibi at koşturmak duz » basmak » sağakce » orta cağ » kor boğaz »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.