tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hısım eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ara konakcı » yerden yere calmak » coluk cocuk sahibi olmak » icme suyu » coplenme » conk » macar biberi » isteyeninin bir yuzu vermeyen » kandil gunu » goze gorunmemek » mutemadi » kopruculuk » donum » turlu » iceride olmak » fin » turkusunu cağırmak » yuvaya donuş » parcalı » duz rakı » cedik » dokumleme » muzakere » zıddına basmak veya bir şey bi » bey veya paşa gibi yaşamak » boluntu » kuşumlenmek » serguzeşt » cıkışyolu » anlayana sivri sinek saz anla » gecme » comlekcilik » cozmek » kopek sarımsağı » mavi kuf » canakcılık » turlu » centmek » tunclaşma » allah emeklerini eline vermesi » cin gulu » muhurculuk » keci » popcu » maketci » cuz î » nobet » ucara atmak » capraza sarmak » kulağıbir şeyde olmak »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.