tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hısım eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duzenek » gozunu yıldırmak » ceviri » demek ki demek oluyor ki » danscı » cıkışhakemi » gormemişlik » gocebelik » fırcalatma » narkozitor » cıngar kopmak » kahpenin dolu » gokturkce » yakışıklı » kırıp dokmek » lık lik luk luk » aclık grevi » abbas yolcu » cirozluk » ayağınıveya ayaklarını altına » sinekcil » cul » dikilip durmak veya kalmak » camcak » gunce » bonkor » capaklı » başbıcağı » tecavuz » olan kimse » yukseltme » goze » camurluk » iki cifte » guc gelmek » ceşitli kavimlerinin toplandığ » beşuc » ayağınısurumek » bir arpa boyu gitmek veya yol » endustrileşmek » mandepsiye basmak veya bastırm » pekiştirmek » uckur cozmek » buyuk oynamak » adamına duşmek » ozellikle celik dokum ve alaş » gelecek zaman sıfat fiili » pluviyometre » makine cekmek » guclendirici »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.