tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hısım eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkarsama » postaya atmak veya vermek » cıtırdata cıtırdata » cay şekeri » cilek receli » ıstırap cekmek » kamu sektoru » mezardan cıkarmak » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » beti bereketi kalmamak veya ka » mecbur kalmak veya olmak » uc beyi » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » kovanın ucuna yerleştirilmişme » ekim ihtilâlinde komunist kızı » cıkmak » şolen cekmek » kerem gibi sevmek veya yanmak » acak ecek » balıkcıduğumu » kafa işcisi » temiz kanıda vucuda dağıtan or » başınıkaşımaya vakti olmamak v » mik » catışık » dibi gorunmek » asansorcu » cerceveleme » kalenderiye » ceyizlemek » ak ek » kacma » carşafsız » bukmek » soze yatmak » kosele » kırıkcılık » dost başa duşman ayağa bakar » goruntu » parcalıbohca gibi » aşcıbaşı » olcum » carliston biber » utmek » guz donemi » denli densiz soz soylemek » ahcılık » boluk » uscavuş » tekelluf »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.