tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hısım eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozleri cekik » kafdağı » sulun » sorf » nervur » mahkeme aracılığıile mal ve mu » sungu » istatistikci » jut » yonetim kurulu » hucreler arası » celimli » gundem » boğa » sondurulmesine yardım eden kim » portenin başına konulan işaret » dort yanıdeniz kesilmek » sutana » kısıtlayan kısıt altına alan » kırbac kurtları » duşkun olma durumu iptilâ » kafa yok » antep işi » merakına dokunmak veya merakın » akca » cakmak » aday gostermek » e » ahfeş in kecisi gibi başınısal » odetme » nasır bağlamak veya tutmak » şoyle bir bakmak veya goz atma » goz kırpmamak » kulâhlı » epikurosculuk » aradan cekilmek » mudrik » mustevli » bonkor » cekmek » ustunkoru » gudek » supurmek » ocağına duşmek » kece » tulum cıkarmak » hukum surmek » işgunu » hırcınlaşma » arnavutlaşmak »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.