tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hısım eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hakkıodenmez » cağırtma » olcek cizgisi » cezaya carptırmak » zurriyet » boğa » kur an veya ekmek carpsın » pic kurusu » kufuv » bıckıhane » kucuk terim » icki masası » durulmek » taşcıl » duşun » tekefful etmek » melul melul » telgraf uslûbu » dunyayıgozu gormemek » kupeli » dokmek » yahudi » bolumlerine konulan ağırlık » korukcu » koşe koltuğu » astsubay kıdemli ustcavuş » avuc avuc » ovunek » donmek » toz fırcası » dulgerlik » denizden cıkmışbalığa donmek » surur » urku » catra patra » ozden » dili donmemek veya donmek » acık » acmaza getirmek veya duşurmek » gumletmek » yaya koprusu » baston gibi veya baston yutmuş » bereket ki veya bereket versin » zevale yuz tutmak » calkanmak » cay evi » dort donmek » aslan yurekli » torel » hint pamuğu »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.