tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hısım eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
doş » guler yuzlu » masturbasyon » doşeme » oncel » gozune bakmak » uretmek zihnî yetiler oluştur » taammuden » tekerrur » gun gecmek » paylaşmış benzer odevlerle yu » potasyum klorur » bahcesi » suresi haftayım » takdim edilmek veya olunmak » surcturme » secim yapmak » ustsubay » ağac » copurlaştırma » halk şiiri » goruntu » olunme » yanlarında goturmekle yukumlu » yeri goğu inletmek » gosterilmek » gecmek » muessif » ciceksiz bitkiler » iclenmek » calıp cırpmak » ozdeksel » dert edinmek veya etmek » urolog » yağma etmek veya edilmek » ust diş » kan cıkmak » mundemic » elde avucta bir şey kalmamak » mueyyide » sinus » ufunet » beslenme cantası » got » koreltmek » yataklık yapmak veya etmek » lâfcı » yontem » cop » cozum »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.