tdk sözlük TDK Sözlük

 

hısım eş anlamlısı

hısım eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hısım eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hısım eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hısım eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cabucacık » amak » cile » ala yuntlu » dovuşcu » cd » borcluya yazdığıbildiri » ağız acmak » sırat koprusunden gecmek » eskişehir taşı » burokrat » haric » kamcılama » kanlıbıcaklıolmak » yatak cekmek » zuht » gozetlemek » carpışmak » cekişli » rukun » gozune karasu inmek » muhit yapmak veya edinmek » gerekce gostermek » eğen » uslûplu » sacıştırmak » hintce » makine veya bir kuruluşu plân » paraşutcu » rabbena hakkıicin » icler acısı » durum durum » deplâsmana gitmek veya cıkmak » olculen » cumlecik » bakar mısınız » tutsu yapmak » musrif » onların temsilcileri arasındak » adam sırasına gecmek veya girm » porcus babyrussa » cakmak » macar » ibadet de gizli kabahat de » haricten gazel okumak veya atm » oz yaşam oykusu » hurmet » acmak » furu » umuda duşmek »

hısım_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hısım_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hısım_eş_anlamlısı nedir ve hısım_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.