tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hızlı eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acıklık » martaval atmak veya okumak » calyaka » yatak ortusu » cıkmak » buzmek » kacma » gostertme » gonul borclusu » catışılma » ozgurce » curuk » nedamet duymak veya getirmek » usdudak » yararlanarak yasalar cıkarmaya » tenevvu » tadıgitmek veya kacmak » corak » verilen liste » mortoyu cekmek » tezata duşmek » hafta ici » iki gozum iki gozumun nuru » yazlığa cıkmak » mujde koşturmak » coklukla » cepez » maca mece » acık deniz » gunduz » antikomunizm » edep yahu » sozde kalmak » cocukcu » b » cucuk » duello » mız miz muz muz » tarafsız bîtaraf » toz pembe gormek » haberleşme komunikasyon » catlamak » zararına kazanc sağlamak » gozde » copurina » kuşatma ihata » kapsama icine alma icerme » nufuzsuz » carşamba karısı » detektor »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.