tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hızlı eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
korleşmek » yuzde yuz » oltaya duşmek » odeme » ardışık goruntu » basmak » basınclısu » revac » ulke coğrafyası » olu sezon » kursu » dik acı » pas gecmek » ucuşmak » iki cami arasında kalmışbeynam » cıkra » bir soy » kuştuyu » indukleme » cokgen » koru korune » teessuf etmek » gecgec yapmak » maden komuru » dunur gitmek » yer demir gok bakır » reflektor » mili » halep cıbanı » ulûfe vermek veya dağıtmak » duve » deli danalar gibi donmek » mukâfat almak » ma me » tanesi » bicim » surunceme » ipin ucunu kacırmak » yuzdurme » cam sakızıgibi » teveccuh etmek » cığalanmak » catırdama » konargocer » duşuncesiz » oda » mutalâa » ilginclik » orta elci » calgıorağı »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.