tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hızlı eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boğurtme » mustakar » borclanma » kotumserleşme » somurulme » brahman » eşbicimli » dumencilik » durum » toplu calışma » gungormez » kepce kulak » iftira etmek veya atmak » peşinden yurumek » coğmek » yapısı » koturum » kopeksiz koye veya suruye kurt » araplaştırma » cekel » ayağıveya ayakları suya ermek » catallaştırma » mektepten cıkan eşek marsuvan » tecrube » naciz » guzluk » hurmetkâr » carice » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » melul melul » zr » tel civi » karamusal veya karamursel sepe » doğa otesi » yuzu yazılıkalmak » ustune koymak » kilit kurek altına almak » cıkmak » yuzer havuz » mulhem » goruculuk » tuketmek » boyle başa boyle tıraş » cıkarmak » gozunun icine bakmak » yazık gunah » lâpon » santrifuj » cifti bozmak » beşpence »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.