tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hızlı eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cicek acmak veya vermek » kufelik » tufek catmak » bulbul » gumuşî » ozdeşlemek » sevgi » uflemeli » ciceklik » tavşan boku gibi ne kokar ne » aile bahcesi » deduksiyon » capalanma » guluncluk » oğurmek » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » canıağzına veya boğazına gelme » arap » ağac cileği » senyor » ulkucu » hakas » organizator » sozunu kesmek » l al el » konuk koşesi » pacavralaşma » kok sap » cevher » on soruşturma » cakış » cocuk yapmak » cemaziyulâhır » allah a emanet olun » kucağına duşmek » gul ustune gul koklamamak » ciftleştirmek » lece » almancılık » surungen » tur ağac cember » dokmek » tekduzeleşme » lık lik luk luk » sempervirens » celiksi » kumeleşme » figuranlık » kirec » beyanat vermek veya beyanatta »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.