tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hızlı eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kırıp gecirmek » dovuşkenlik » uygur » avuc ici kadar » cirkinsemek » sovuşme » recete » kuskun kuskun » kucumen » kırk veya bin dereden su getir » teşehhut miktarı » buyutmek » kup » catma » unite » tespih cekmek » muzayaka » sondurulme » duşman olmak » mudrir » yuzdurulme » allah rızasıicin » luks hayat » ozek ağacı » canım » yuksekten ucmak » viola tricolor » nesic » bayramîlik » cıkmak » ruh gocu » venus » sonuc niteliğinde başka bir bi » yureğine oturmak » cepcilik » kılıc calmak » civi gibi » kultur varlıkları » batakcı » zemberekci » ici gitmek » tohuma kacmak » dur durak veya dur dinlen dur » gunluk ağacı » sonuclandırmak » secilmiş » subekli » gonlunu kaptırmak » garnitur » dişgecirmek »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.