tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hızlı eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
eli ermek veya ermemek » cubbeci » son gurluğu » daha neler » elini ayağınıkesmek veya cekme » yarayan cevresi oluklu kucuk » ictenlik » dumenci » ilâhiyatcı » kufletmek » busbutun ortadan kaldırmak ici » cumhuriyetci » an en » sıkıduzen » nârına veya nâra yanmak » corbaya sinek duşmek » oykuculuk » paraşutlu » recellik » recete gibi » oğrenmek » aslanpencesi » kundak sokmak veya koymak » sultan ahmet te dilenip ayasof » allah dort gozden ayırmasın » goz kamaştırmak » ruzgârlanmak » mucadeleci » tunclaşma » dondurulan ince uzun ışık ara » ovur » uzunlukta bir yanıyivli yuva » sureksiz » cokmek » acık vermek » sınır cekmek veya cizmek » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » kalafatcılık » ortulme » guveylik » koltukcu » aktualite » buz » sonmek » goturumlu » kopurtucu » cakmak taşı » civi gibi » yardımcıhucre » ciğde »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.