tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hızlı eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
akortcu » cıkmak » filozofca » cukur » bıckın » talaşboreği » gok taşı » alım elim » tendurust » yeniceri ağası » tam acı » doğu bloku » kunyesini okumak » lokma dokmek » camaşır ipi » cıkarmak » anglikan » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » guveyfeneri » tevzi burosu » ceşitli eşya » dokmek » icilmek » hovarda olma durumu » kırpıntıbohcası » yuzmek » erkeklik sende kalsın » bicimselleştirmek » surgun avı » fırsat kollamak veya gozlemek » zumruduanka gibi » ceşit » ceki » zuppece » fritoz » sokulmek » cip » sonmek » ahbap cıkmak » cavuşkuşu » kucultme » gozetlemek » gok kutbu » ardınıalmak veya getirmek » ahkâm cıkarmak » icini cekmek ic cekmek veya ic » sansurcu » donme » tur » acak ecek »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.