tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hızlı eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iki eli kanda veya kızıl kanda » cicek » catılış » işkembe corbası » uc hâl kanunu » acısal yol » gozleme » noktalıvirgul » ozellik başkalık fark » hareketlerinde tutarlı sağlam » rabbena hakkıicin » başına gecirmek » gun » geciştirilmek » kolacan » başına işcıkmak » cala kalem » ol dediği yerde olmek kal ded » dumen bedeni » munderic » tokatcılık » uc bucuk » puturlenmek » terbiyeli kofte » yorungesine oturmak » tencere yuvarlanmış kapağınıb » incelenmesi muşahede » uscu » dalga gecmek » hint darısı » ne olacak » cok uzun uzun sure uzun olar » oylece » ufurukculuk » etuv » geri gondermek » meslek secmek » guven beslemek » cıkmak » kara yuzlu » govdelenmek » calıştırış » ic gecirmek » kervankıran » orta hizmetcisi » bir ağac stryhnos nux vomice » fikrini celmek » ic tureme » dolleme » ıskartaya cıkmak »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.