tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hızlı eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buyutec » yureği ferahlamak veya hafifle » dokmek » cevrelenme » tac » kup » uzerine yuklenmek » ur » hic kimse » atla arpayıdovuşturmek veya da » ruchan hakkı » jon » arşiduk » f » folk sanatcısı » bahce makası » yuzyıllık » kamanco etmek veya edilmek » kılıfcı » mak mek » elektrometalurji » coğullaştırma » gostertmek » cekilmek » ust cene » guzel » el ile gelen duğun bayram » cektirme » karagoz oynatmak » cıkrık » manipulâtor » kosnulluk » kulis calışması » kırlangıc » sublimleştirme » bolumlerden her biri kolon » alkışcılık » kumandı » kacacak delik aramak » insanlıktan cıkmak » olunmek » gozlemci » duldul » icin kullanılan boru oluk vey » horoz olur gozu coplukte kalı » cıplak » saymakla bitmemek veya tukenme » cırpıya getirmek » ağzının muhru ile » başustune »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.