tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hızlı eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
inhisara almak veya inhisarına » goturme » carka » frenk maydanozu » goreneksel » hoparlor » cıngırakcılık » canaklık » zihni bulanmak veya karışmak » duzelti » yargıcevresi » gibi » kulağına soylemek » korletmek » amacsızlık » gosteriş » uzatılabilir » İngiliz sicimi veya ipi ile as » dunden hazır veya razı » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » yuklenilmek » dik ucgen » sac sakala karışmış » olumcul » kalıpcı » bıckıevi » gozune kestirmek » surrealist » ust tarafı » carpıtılma » olcun » geri cevirmek » cozyağı » goruculuk » eski pusku » munasip » eltieltiyekustu » paslanmaz celik » cığırma » sacıbitmedik yetim » copurina » cığırtmacı » tuylendirmek » celikleşme » odeşmek » kahpe dolu » gozetlemek » gurecilik » iz » kafkasyalı »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.