tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hızlı eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kucuk karyola » fluorit » cetrefilce » gomlekcilik » on yargılı » eşbicimlilik » şeyleri genel olarak anlatmaya » bıcaklama » allah ından bulsun » voli cevirmek » perulu » duzenek » muthiş » cizi » ipipullah sivri kulâh kalmak » monitor » polonez » teessur etmek » yuce divan » gonlu yaralı » cakma » cakma kapı » inc » istenc yitimi » gulgiller » sana taşla vurana sen aşla var » enstruman » kostek olmak » sac orgusu » surdurumcu » ceşnileme » yukluluk » himaye gormek » bicimselleştirme » gecimlilik » organların her biri » soğdurmek » icerme » suzuk » deneyustu » acık » calgısız » musamahakâr » cuzdan » gobek » pek gozlu » gozunun onunden gecmek » goturu iş » mortoyu cekmek » gun durumu »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.