tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hızlı eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kup » yastağac » bromurlu » allah kavuştursun » guvenoyu vermek » ehlisunnet » kasavet cekmek » hor gormek » fayanscı » glâyol » fetiş » acığa almak » gulumseyiş » karışım » iceri girmek » geciş » la » un » kul etmek » coklarınca » potasyum klorur » uflemek » suc duyurusunda bulunmak » tam gun » manisa lâlesi » kapıbir komşu » an en » yuz kızartıcı » soz » sırca koşkte oturan komşusuna » oğureceği gelmek » koftehor » oz tahta » mutemerkiz » yuzunu yere getirmek » tekefful etmek » oğretilerin genel adı usculuk » cığırma » allah versin » ceperli » duzen » salt coğunluk » rovanşıalmak » cokluk » makedon » sucustu mahkemesi » monitor » cekik » lisansustu » ağzına bir parmak bal calmak »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.