tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hızlı eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
iştahıkapanmak veya kesilmek » cıkılatma » cardak » icten » rusca » gu » allah ıcok insanıaz bir yer » goğusluk » germanistik » gibi birtakım makinelerin işle » kurduğu medeniyetleri kendi i » millî guvenlik » ne gunlere kaldık » duşeşatmak » acıkağız » bitkisi gossypium » uvey oğul » kayıkcıkavgası » darulâceze » sana yalan bana gercek » gokturkce » acıklığa kavuşturmak » puskurtmek » gun balığı » ustat » hispanica » kostek » turkluk » ceşmibulbul » cıkma durumu » olmek var donmek yok » duğumlenebilir nesne » batınî » işsozleşmesi » guneşlekeleri » ic » lâstikci » kotu goz » cantacı » ders ici » isteğinde direnen kimse » tek kurekle mehtaba cıkmak » yuksek » hoşgoru » gok bilimci » okuyana bırakan oyun muamma » hırcınlaşma » cember » cokturme » elini kalbine veya vicdanına k »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.