tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hızlı eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dort donmek » urkuntu » şeytansacı » uc iki » şeytan orumceği » bobrek yağı » tuy sıklet » ceza gormek » yerinden yonetim » tehaluf etmek » ac bîilâc » karadağlı » cıkmak » ayrıtac yapraklılar » cektiri » cift direkli » cikolata » duğmeli » markscı » itham etmek veya ithamda bulun » gubreleme » cağırmak » garazıveya garezi olmak » bıcak gibi kesilmek » dikkat cekmek veya dikkati cek » koşe » dayak duşkunu » gozu kesmemek » kuluckahane » afgan » kesenin dibi gorunmek » pirinc orgu » troleybus » kok » tukenmek » gece bekcisi » at cevirmek » hukmu olmak veya olmamak » secilmek » saatci » artırılan bir manyetik alanın » gercekustu » sacma sapan » cubbeli » organların her biri » yureği tukenmek veya yurek tuk » calma » acmak » uşutme » ithalâtcı »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.