tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hızlı eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cay bardağı » ulkeler arası » deli cıkmak » citilemek » fulûsuahmere muhtac » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » v » guneşlik » ucuzleme » tefessuh » cumbur cemaat » bolşevik » coğdurme » aclık » bir cekirdek geri kalmamak » operken ısırır » dollenme » medreseye duşmek » yenik duşmek » duzenleşik » canıcıkmak » dekoratorluk » ruyalarına girmek » surgun » duzen » devre mulk » kacmak » tarakcılık » yukseklik korkusu » w » saban surmek » buyuk » uste vermek » hodukluk etmek » İsvecli » cıkmak » borclu » bilincsizlik » donuşlu zamir » durmece » cozumleme » catınmak » murtet » demetci » torpulu » kırıkcılık » ciftetelli » doğmelik » muhlet vermek » kufretmek »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.