tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hızlı eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bağırsak asalağı tenya » avcıucağı » yer demir gok bakır » duğumlenebilir nesne » zuğurtluk » cekme » ilâclı » eteğindeki taşıdokmek » sutlu » kılıchane » cok kocalılık » bektaşîlik » duzenleyen ve genel olarak ilg » guclendirilme » sunnet ehli » boşnak » ve bilinc merkezlerinin bulund » ustune basmak » konstruktivizm » vakitce » kotuleniş » cenilemek » ayağına dolanmak veya dolaşmak » reaktor » husran » mektepten cıkan eşek marsuvan » hoşmerim » gosterişcilik » zorunlu oğrenim » tersine donmek » sut dişi » cağma » teyemmum » sut kuzusu » orum » parcalamak » koru korune » gonul avlamak » kacınma » usanc vermek » genel goruşme » etmek icin uzerlerine konulan » cozmek » gocurmek » bolumlerden her biri kolon » suzme » unsuz uyumu » suzgec » sandvicci » gorev »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.