tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hızlı eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozuyle tartmak » kotu gozle bakmak » aday gostermek » delgic » sut asidi » tukurduğunu yalamak » gobeği catlamak » oğrenmelik » tac yapraklı » kaldırım işcisi » yoneltme » allah eksikliğini gostermesin » felâketlerin acılıetkilerini d » kurek kadar veya papuc kadar d » bocek cıkarmak » sozunu veya sozunuzu balla kes » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » hazarca » capraz ateş » orulu olmak » eğik bicme » ben hancı sen yolcu oldukca » kostumcu » oteleme » calmak » yeryuzu » zam gormek » yaprakcıl » hasatcılık » kuru gurultu » oğretim yardımcıları » mustacelen » ruyasında gorememek » cayırlık » kabahat etmek veya işlemek » makaslıbocek » mudur » zuppeleşmek » polonyalı » cıra dibine ışık vermek » acıklaştırma » goz gozu gormemek » yuregir » ciğnemek » goturmek » doke saca » darac » dukluk » icecek suyu olmak » cakşırlı »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.