tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hızlı eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bulbulun cektiği dili belâsı » kavgaya girişmek veya tutuşmak » oh olsun » oldurmek » endonezyalı » calımlı » ilgilenen mahallî yonetim » baraj yapmak veya kurmak » suyu ısınmak veya kaynamak » omur surmek » kılıclı » tarafından arabacıicin armağan » hancerlenme » is at etmek » munasebet » cekimsiz » kâğıtcılık » kacış » hırcın » kustahlık etmek » etkinliğin buyuk olcude azaldı » pacavra gibi » kulturlu » ic yarıcap » capalı » ter dokmek » ucleme » cs » oğretilerin genel adı akliye » kutle » artık gun » kalensove » fetus » durust oyun » donuşme » guzel yazısanatı » protezi » mancuca » atolye resmi » acısoylemek » usanc vermek » ehlisunnet » mes uliyet » sap yiyip saman sıcmak » surerlik » ortak veya kuma gemisi yurumuş » merdane » başıdonmek » top cam » acık yara »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.