tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hızlı eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yaygara koparmak veya yaygaray » olcuyu kacırmak » sungulenme » cayırmelikesi » yoksun bırakmak etmek veya kıl » şapcılık » cıban başvermek » gundem » carpışmak » cek arabanıveya yalnız cek » ortac » cıngı » başmudurluk » kostumlu » suslenmek » ucgen prizma » kırcıllık » hukmunde olmak » glikozuri » su boceği » donduruş » lık lik luk luk » acemkurdi » gonul yarası » kur yapmak » oyuncakcılık » yukcu » curmumeşhut hâlinde » alım satım burosu » goz onunde tutmak veya bulundu » corekci » kacmak » muteakip » yola veya yollara duşmek » cepci » onun icin » gayrimunasip » dun cin olmuş bugun adam carp » acık » fal acmak veya bakmak » cağırtmak » catanacı » acık acık » yemek cıkarmak » an en » suzdurme » kısıtlayan kısıt altına alan » duğun hamamı » cardaş » oz su »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.