tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hızlı eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
civi » ara cumle » basıncolcum » aşağıfalan yukarı » mıhsıctı » cırpınmak » mufrez » cakıldatma » son bulmak veya sona ermek » masa ustu yayıncılık » allah dirlik duzenlik versin » doğu turkcesi » pabuc bırakmamak » omru uzamak » mevlâ » alıcıgozuyle bakmak » cemkirmek » fak fuk fonu » sun » cubukluk » cırpmacı » sureğenleşmek » amerika uzumu » sevap kazanmak veya işlemek » tu » gugu ciceği » hicten » davranmak saygıgostermek soz » ceşnicibaşı » yeri » cek » emeği cekilmiş » değişkene gore hesaplanan sayı » portenin başına konulan işaret » ozlem » zeytinyağı sirke dokulerek ya » gullâbicilik » odemeli » aromaticus » fotoğrafcı » burunmek » delgic » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » gozu acık gitmek » grek » yoğurtcu » gozunun capağınısilmeden » ad koymak adlandırmak tesmiy » guneş » otobus »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.