tdk sözlük TDK Sözlük

 

hızlı eş anlamı nedir

hızlı eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hızlı eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hızlı eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hızlı eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecmişleri » suzuluş » cakmak cakmak » statuko » cevre bilimsel » acemce » ablakca » ucteker » tukurmek » ınca ince unca unce » cabuk » yuz tutmak » biri nusha » gozu olmamak » cıkış » en kucuk birliği goze » pişekâr » recel » ceddine lânet veya yedi ceddin » durumunda dişi cicekleri yapr » sonucunda ortaya cıkan ustun y » suclandırılmak » garazıveya garezi olmak » toprak cekmek » işci sigortası » onculuk etmek » gonlunu serin tutmak » dun » ucurtma » mukavemetci » gumruklu » dolapcı » aracı » gumburdeme » gozunde şimşek cakmak » govde » cadır yıkmak » buzlar cozulmek » aristotelescilik » sozluk bilgisi » cığırtma » icrek » carpan » teşebbusu ele almak » sebep olan fiziksel enerji ha » yuru ya kulum demiş » ustunkoru » gore » allah kabul etsin » cekilmek »

hızlı_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve hızlı_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hızlı_eş_anlamı_nedir nedir ve hızlı_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.