tdk sözlük TDK Sözlük

 

habilitasyon

habilitasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • habilitasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz habilitasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük habilitasyon başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suzmek » kemenceci » sırasına getirmek veya sırasın » marunî » devrik cumle » yurekten » keceleştirme » murşit » acılıştoreni » devetuyu » ağac mobilya » oneride bulunmak » ileri uc oyuncusu » caylıkek » kokensiz » namertce » sağgorusuzluk » kacmak » kohnemek » manikursuz » gazla » denizgulu » muşareket » tampon bolge » golluk » eğlendirici guldurucu davranı » surgun gitmek » restitusyon » ortturmek » okse kuşu » coğdurmek » paraşutcu » ust » cubukluk » buzdurmek » gun almak » kayda gecirmek » eski dunya » komurcu » goreyim seni » buyuk atardamar » vermek icin bir araya getirilm » genel goruşluluk » ucurumlaşmak » sokel » cancılık » bir icim su gibi » prescilik » eskimo » borc yemek »

habilitasyon hakkında da bilgi ve habilitasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. habilitasyon nedir ve habilitasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.