tdk sözlük TDK Sözlük

 

habilitasyon

habilitasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • habilitasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz habilitasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük habilitasyon başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başına gecmek » comelme » tepesi ustu » bahce » mufreze » muhafız olma durumu » oğan » orgutsuz » ozgunluk » ın in un un » cicek soğanı » dovdurtulme » geri cekilme » sıkıduzen » cekic atma » carkacı » geri cevirmek » oğreniş » cizgileşme » ciğde » sulfur » uflemek » ayağının veya ayaklar altında » bicimsizlik » duşman ağzı » suvari polisi » kur a efradı » tahavvul etmek » zorluk cıkarmak » yağlıkcı » guzel duyu » pırıldakcı » muselles » elin veya âlemin ağzıtorba değ » temiz kanıda vucuda dağıtan or » silindir prizma vb bicimindek » osmanlıcacılık » fitne fucur » gozlemek » vietnamlı » gosterilmesinin izne bağlıolma » cinko » cevre » sozu cevirmek » ciğnetme » seciş » calımcı » musekkin » kucuk » koncerto »

habilitasyon hakkında da bilgi ve habilitasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. habilitasyon nedir ve habilitasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.