tdk sözlük TDK Sözlük

 

habilitasyon

habilitasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • habilitasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz habilitasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük habilitasyon başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cevre acı » turan » keceleşmek » vus at » ulusculuk » allah yarattıdememek » acık soylemek » gozlerinin icine kadar kızarma » etmek » işmar etmek veya gecmek » uzlaşma sağlayan » duello » cizmek » rengi atmak kacmak veya ucmak » ust uste » gucumseme » tarhana corbası » kurt kopeği » gecersiz » yurumek » gitsin » şafak sokmek » cekimli » başcevirtmek » icindeki en kucuk birlik » suret almak veya cıkarmak » hanım boceği » sozcuk hazinesi » ağırlık basmak veya cokmek » cunup » solpumek » okseleme » gozu gonlu tok » cıtırdatma » munasebete girmek » gesneriana » mucver » yaradana kurban olayım » mulâhazat hanesini acık bırakm » sur atle » surtme » dun » nefesi kesilmek daralmak veya » icini sıkmak » dili varmak veya varmamak » alt ust etmek » ay aydın hesap belli » amerikan » arpcı » boduc »

habilitasyon hakkında da bilgi ve habilitasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. habilitasyon nedir ve habilitasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.