tdk sözlük TDK Sözlük

 

habilitasyon

habilitasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • habilitasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz habilitasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük habilitasyon başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
calkanmak » yonlendirmek » sozu gecmek » guneşletmek » yeteneği maharet » sezu » birleşimiyle elde edilen daya » catırdamak » ilâcsız » kaldırım işcisi » secimlik ders » ci » ust deri » yalavac » işler acılmak » cok kocalılık » zenneye cıkmak » saban surmek » bıckıtozu » oykuleme » catma » acık mavi » surtuşturme » gudeksiz » gelinlik cağı » ozgulluk » mukemmeliyet » acısal uzaklık » koşegen » ciceksiz » oyle gelmek » bunalıma duşmek » aklının koşesinden gecmemek » bahaîlik » kotuye cekmek » babasıtutmak veya babalarıustu » izazuikram » citi yapmak » f k b » cıkarmak » rukuş » profesorluk » suikastci » cıtlatmak » sermayeyi kediye yuklemek » ozellikle celik dokum ve alaş » kireclik » ric at etmek » cakıl yol » munfesih »

habilitasyon hakkında da bilgi ve habilitasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. habilitasyon nedir ve habilitasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.