tdk sözlük TDK Sözlük

 

habilitasyon

habilitasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • habilitasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz habilitasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük habilitasyon başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uflemek » ağzının icine baktırmak » duzlem geometri » guldu gulecek » camaşırlık » cop kovası » gecimsizleşme » gac gec kac kec » dun bir bugun iki » imtihana cekmek » akıl icin yol veya tarik birdi » gi » kapılarıacık tutmak » yuk » cile » devaluasyon » halay cekmek veya tepmek » anonsor » mektupcu » cocuk yuvası » havalara ucmak » on yuzbaşı » balıkcın » milâttan once » calışkanlık » imalâtcı » kahır veya kahrını cekmek » yeri var » curuk para » dansoz » yıldız akmak kaymak veya ucmak » sempati duymak veya beslemek » otmek » gozleme » gecirimsizlik » hg » gonulsuzce » catıkatı » ki » surundurulme » ic » ihtilâc etmek » otobuscu » akupunktur » bolmek » boşol veya olsun » boylelikle » yonetici » ağzına veya diline kira isteme » peşine duşmek veya gitmek »

habilitasyon hakkında da bilgi ve habilitasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. habilitasyon nedir ve habilitasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.