tdk sözlük TDK Sözlük

 

habilitasyon

habilitasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • habilitasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz habilitasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük habilitasyon başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kaptıkactı » cığlık atmak koparmak veya bas » olum kalım » goz kaşsuzmek » aracılığıyla duymak değmek e » bicki yapmak » korfezcik » turlu şeylerden yaptıklarıve t » duzenek » sumuklu » tıkaclama » bir arpa boyu gitmek veya yol » rolune cıkmak » gokcek » dortlu final » puskurtu » uzak gocuşme » metafizik » suruklemek » butun » organların her biri » cekicleme » keloğlan » ozelleştirme » catışmak » cekişmek » oturuk » gun olur yılıbesler yıl olur » moblesiz » altın koku » cekme » yol acmak » mustefit » konukculuk » gozetilmek » nankorleşmek » carpıklaşmak » mumkun mertebe » suven » olumlu dunya » surat duşkunu » başıbelâya girmek veya uğramak » kilimci ile kor hacı » gobel » muttefikan » suclanma » duğu » kulluk kolelik » kantcılık » temizlemek veya parlatmak icin »

habilitasyon hakkında da bilgi ve habilitasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. habilitasyon nedir ve habilitasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.