tdk sözlük TDK Sözlük

 

habilitasyon

habilitasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • habilitasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz habilitasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük habilitasyon başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carıklık » etmek » recelcilik » mitralyoz gibi konuşma icin » paşmakcı » yalın bicimli sanatınıbenimsey » temerrut etmek » duğum » su » kece kulâh etmek » pic » suc işlemek » cercevelemek » yuksek » cur etli » ağzınıveya cenesini tutmak » surek avı » uslûplaştırmak » iclendirme » cicek » ustunuze afiyet veya sağlık » yuzu olmamak » bohcasınıkoltuğuna vermek » borclu » buyuk başın derdi buyuk olur » eski dunya » soğuşturmek » hizmet ici eğitim » gurultu » cıkmalı » camurlu » gozunde olmamak » mahalle capkını » kuşku beslemek veya kuşku duym » pirinc taneleri » pence penceye gelmek » mur » turkleşme » insanlıktan cıkmak » ol » ana baba gunu » dalgıc kuşu » askere cağrılmak » tunuslu » calışma » yore » dondurmek » soz etmek » cobancantası » gozunu yummak »

habilitasyon hakkında da bilgi ve habilitasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. habilitasyon nedir ve habilitasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.