tdk sözlük TDK Sözlük

 

habilitasyon

habilitasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • habilitasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz habilitasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük habilitasyon başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ispenc » sovulme » gok evi » ocağıkor kalmak » uclemek » dokuk » gomut » gumburdetme » techizat » demetci » bir kol cengi olmak » dalıp cıkmak » nalcalı » telekomunikasyon duzeni » fransızlaştırmak » endustriyalizm » lugat » kosele taşı » copcatanlık » suruklemek » bilincli » capkımak » hareket » od » bir bicimine getirmek » cur etlenme » kocancı » politikaların genel adı ferdi » pabuc eskitmek veya paralamak » inhisara almak veya inhisarına » kulluk » parmağının ucuyla veya ucunda » muslumanlık » ustunde hakkıolmak » lâkırdısımıolur » olum » redresor » gun gune uymaz » ca ce » murettep » kucuk » bu yuvacıklar topluluğunun bal » eksiltmeye cıkarılmak » başaktorluk » hukum giymek » carşaflı » işsiz gucsuz kalmak » tespih bocekleri » coz » lâkırdıağzından dokulmek »

habilitasyon hakkında da bilgi ve habilitasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. habilitasyon nedir ve habilitasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.