tdk sözlük TDK Sözlük

 

habilitasyon

habilitasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • habilitasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz habilitasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük habilitasyon başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
grev gozcusu » cetrefilli » urbanizm » gecirgenlik » kulfet » cozumleyici » cumudiye » kırdırmak işini yaptırmak » muteselli » catınmak » cumle » gonul rahatlığı » ciceksimek » dondurme » aracılığıyla duymak değmek e » maktul duşmek veya olmak » umur gormek » kopru kurmak » ince karton parcası kartvizit » yuzleştirmek » kulube » comeliş » kırıntıkulte » cakal armudu » korkunc » faraşgibi veya faraşkadar » olumluluk » sansurlemek » cingeneleşmek » cişik » dekorator » figurlu » mineral » bir guzel » sokmek » donebilecek bicimde yapılan şa » sumbul » pabuc » bıckınlaşma » yuzuk » gittikce » gudumlu » klorurlendirme » ruzgâr ustu » lâcka olmak » yumuşak unsuz » harac » can cıkmayınca veya cıkmadan h » uzerinde » taclı »

habilitasyon hakkında da bilgi ve habilitasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. habilitasyon nedir ve habilitasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.