tdk sözlük TDK Sözlük

 

habilitasyon

habilitasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • habilitasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz habilitasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük habilitasyon başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guldu gulecek » baha bicmek » gun » gorevlenme » ne mumkun » kacırmak » nufuzlu » is at etmek » ahi » kortizonlu ilâc » duzelme » kalp akce » sut mavisi » ongoru » gecende » cicek sapcığı » catpat » rumluk » muzik » ciceksiz » el cektirmek veya cektirilmek » kan emebilen halk arasında ba » yuzde » hıckırık » uslûpsuzluk » takayyut » doğru soyleyeni dokuz koyden k » tagayyur etmek » bolumlendirme » buyultme » balast direnc » inişcıkış » sovulme » pabuctan aşağı » yetenekli kimse » isteri nobeti » gungormuş » cumhuriyet bayramı » cepelli » ara tumce » rumelili » cirozlaşmak » gozaltına almak » muzikci » ozdenlik » tel cekmek » mitral kapakcığı » cember » leyleği havada gormek » govdeye atmak veya indirmek »

habilitasyon hakkında da bilgi ve habilitasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. habilitasyon nedir ve habilitasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.