tdk sözlük TDK Sözlük

 

habilitasyon

habilitasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • habilitasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz habilitasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük habilitasyon başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ruzgâr gelecek delikleri tıkam » hint hurması » gozleri fal taşıgibi acılmak » uşengeclik » tac giymek » resim yapmada kullanılan komur » curuklu » duzen teker » yağsız ilâc » carpmak » dolayısıyla verilen ortak ad » bolumunden her biri sezon » cıkık » muhurleme » mahmur ciceği » mutekebbir » luleci camuru » ozgecil » cihannuma » ihtilâc » ustluk » piknik tupu » calıştırış » yere yonelim » onarım gormek » başıgoğe ermek veya değmek » destan duzmek » koftun » caşıtlama » musemma » dağınıkca » orgutlenmek » ya ya » calık » tekessur etmek » dalıp cıkmak » celik parca » cay » comak sokmak veya koymak » turkuculuk » kruvazor » yatak cekmek » monitor » boyacıkupune girmişgibi » kucuk oynamak » meydanıbirine veya bir şeye bı » neyin nesi kimin fesi » vererek yansıtma yoluyla oynat » tecessum » isimden tureme fiil »

habilitasyon hakkında da bilgi ve habilitasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. habilitasyon nedir ve habilitasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.