tdk sözlük TDK Sözlük

 

habilitasyon

habilitasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • habilitasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz habilitasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük habilitasyon başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
butunlenmek » ne iyi » belediye cavuşu » yureklilik » mutenazır » mueyyide » taannut » soğdca » goruşulmek » başkırılır fes icinde kol kır » ım » humanizm » tenceresi kaynarken maymunu o » orman sıcanı » donme dolap » şar şer » yıl donumu » oncel duzen » mobleli » balıkcılık » cekirdek aile » topceker » yuzlemek » cemberden donmek » hinduizm » hucuma kalkmak » kotek » soz misali » kuresel valf » gulme » ruya » su orumceği » gezdirme kulağıtemizleme bici » kurek cezası » hareketlerde bulunmak » perdahcı bazıparlatıcımaddele » ucurmak » silindir prizma vb bicimindek » cağlar » taşdoşeme » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » cıplak » uzun cizgi » sacılmak » gun » gozlerini bayıltmak » alcıtaşı » gecmek » dubbuekber » ay aydın hesap belli »

habilitasyon hakkında da bilgi ve habilitasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. habilitasyon nedir ve habilitasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.