tdk sözlük TDK Sözlük

 

habilitasyon

habilitasyon kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • habilitasyon hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz habilitasyon ziyaret ediniz. uludağ sözlük habilitasyon başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yakadan gecirmek » sozunu tutmak » gomme » oğut vermek veya oğutte bulunm » cevreleyiş » yukletme » bektaşî uzumu » oğlenci » yureği yaralı » ozetleme » cıkık » acan » eliyle koymuşgibi bulmak » elektrik carpması » run » sinus » dortkenar » ruh olcumu » siparişci » ozellik başkalık ayrım » boğur » yabancıgelmek veya gelmemek » cekelez » gururlanmak » pala cekmek » iceriden evlenmek » cimdiklenmek » el » benimseyip değişik bicimde anl » tevzi burosu » veya dokunmuşpamuktan yapılan » cencen » hukmu var veya yok » takla atmak veya kılmak » parca » cizgi bicimindeki gecici ışık » empresyonizm » cunupluk » nalcalı » kâğıt yapraklarından her biri » gockun » şark cıbanı » sahabetci » carpılma » tavşan yurekli » goğus gecirmek » catışma » kurallara ve yontemlere gore k » dilli duduk etmek » kuşumlenmek »

habilitasyon hakkında da bilgi ve habilitasyon eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. habilitasyon nedir ve habilitasyon kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.