tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadise eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acık police » yukarı goğe doğru olan yanı » capkınca » sırtınıdayamak veya vermek » film cekmek » tehyic » guneydoğu » sovgucu » kurekcilik » hataya duşmek » sulfatlama » yontemli » allah gecinden versin » aşcıbaşılık » goruntusel » ipekci » mekanikcilik » cekince koymak » yer yarılıp icine girmek veya » kel olur sırma saclıolur kor » duşuk » hoşgormek veya karşılamak » kıratınıolcmek » hurmet » yuksunmek » kucukucu » ustune » cok sağlam dayanıklı sert » rantcı » imalâtcı » bağlac » civit mavisi » gunu birlik » oburu » ne alıp veremiyor » bilinclilik » korkusuz iyi dovuşen kendine » oğrenimli » şaşkına donmek » karikaturleştirmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ic kulak » turkuaz yeşili » surme » dudukcu » paraya duşkun » fon muziği » otumluluk » tutsulenmek » cussesiz »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.