tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadise eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ren geyiği » kitaplık gorevlisi » ortalığıkırıp gecirmek » calgı » cizmecilik » nicelikleri ve değerleriyle ay » otostopculuk » mulkî idare amiri » soz gelmek » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » anlayış mutealiye transandan » şeffaf ışığıgeciren madde sl » duşsuz » ağzına kilit takmak veya vurma » kufelik olmak » ozentici » omuz opuşmek » koy koruculuğu » murdesenk » once gelen onceki » bac » filipinli » hazır duruma getirildiği omurg » zebur » koc yiğit » basıp gecmek » sonme » cektirmek » gercekleme » değnekcilik » suzgu » bazıbitkilerin turlu organları » ilâclamak » usanclık getirmek » ozensizlik » cakmak » yuzsuzce » kuyudan adam cıkarmak » sitteisevir kapıyıcevirir » kulucka donemi » ustunluk kompleksi » gomlek » slovak » ufleyen alet » ovmek » anma toreni » kulfetli » kulhanbeylik » yuz yuze kalmak » porcus babyrussa »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.