tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadise eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uzerine almak » yurek darlığı » su duzeyi » caycı » buyuk abdesti gelmek » hal etmek » işbirinden bitmek » toskurtmek » kirecleşmek » maslahatguzar » civitli » kısmet veya kısmeti cıkmak » ceşitkenar » goreli » uclu bahis » bocek cıkarmak » cengelli » sanatcı » kenyalı » kaldırım ciğnemek » cilenti » mavimtırak esmer renkte bir el » gufte » uzengilenmek » super » yediği onunde yemediği ardınd » akcıllık » acıkca » golleşmek » ters acı » abbasî » sorgucsuz » tat » ceribaşı » peşinde veya peşinden koşmak » kuyudan adam cıkarmak » soz dizimsel » durdurmak » suciceği » ağrı sancıgibi fiziksel veya » donuşme » babasının veya babalarının cif » sırplık » guc gelmek » gorunuş » teressup etmek » doşetmek » tukuruklemek » yukumlenme » yerine gecmek »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.