tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadise eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dolmuşcu » caput » celmelemek » istimzac » ufleyici » duşkun olma durumu iptilâ » mustait » huzunlenmek » leyleğin omru veya gunu lâklâk » sah cekmek » cil cil » cokeltmek » fetiş » arabistik » strukturalist » halebî ordaysa arşın burada » kurdî » cekilme » guzide » mes ut olmak » husnu kabul gostermek » ic hastalıklarıuzmanı » cişetmek » cay » yuzeyinin her noktasına basınc » gormek » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » ceviri » muneccim » gorevli kişiler » aramca » imalâtcılık » tulbentci » gungormuş » ceddine rahmet » golet » tefekkur » rolâtif » calıştırış » nobetcilik » murailik » şakaklarıağarmak veya beyazlan » guneştopu » bekâr kalmak veya yaşamak » uscu » gonlu gani » rayic » sineye cekmek » kılıfcı » muzik dolabı »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.