tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadise eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mobilya yapan veya satan kimse » koyculuk » a veya e gelince » calgı » coğurcu » aktuel » coccothraustes » soku otu » buyuculuk » buyutulmek » yuksekten ucmak » pekmezkopuğu » kırıp gecirmek » mulâhaza » noktalıvirgul » cıkarmak » civici » yarım elma gonul alma » micel » aralarından kara kedi gecmek v » dol eşi » sıcana donmek » zaturree » aryanizm » korkunclaşma » vermek icin bir araya getirilm » turkulemek » kasketci » ucum » bugun bana ise yarın sana » kurtlarınıdokmek » zikri gecmek » oncesizlik » millî guvenlik » zevale yuz tutmak » keci komureni » kulkedisi » varışcizgisi » ustune kuşkondurmak » iki arada bir derede kalmak » kuvveden fiile cıkarmak » hint ciceği » yahudi » selâmunkavlen » otobus » ş » gucumsemek » kirecli » merak sarmak duymak veya salma » toren »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.