tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadise eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
civici » park etmek veya yapmak » demir sulfat » salca » mubahase » cıkmak » mucevherci » hukûmet darbesi » yuksek ses » korun istediği bir goz allah » catal kazık » celebice » lutufkârane » guneştopu » donmek » turancılık » dalgıclık » coluk cocuk elinde kalmak » kuresel ucgen » poliuretan » dugâh » boya kızıl kok flubia tinctor » klorur » cift » arapcalaştırmak » suryanîce » munhal » bucuklu » yakışıklı » ilk gosteri » uc aylık » ınc inc unc unc » sarıciğdem » akıl akıl gel cengele takıl » cucukleşmek » organik kutle » cıtırdatmak » ciceksiz » ic yuz » cil » bal ozuluk » fındıkcılık » cek » mufteri » kıptî » citmek » gecirmek » nur ol » nalcasız » cabuk kolay heyecanlanan kims »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.