tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadise eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kucuk koyun buyuk ağası » cop » ortadan kaldırılmasısiyaseti » yurumek » kor değneğini beller gibi » tekere comak sokmak veya taşko » coban aldıbağa gitti kurt ald » soz goturmez » kohnemek » kofteci » durdurmak » acık bono » boşsoz » belirtmek icin kullanılır » ust » cıkarılmak » iki rahmetten veya iyilikten b » amerika tavşanı » muşkule » uflec » karacalı » ustune duşmek » mısır daki sağır sultan bile d » araplık » sonuclamak » icten pazarlıklı » korlemeden » tamam mı » rontgencilik » ev alma komşu al » hat cekmek » sacmalık » olu » du » kısa goruşlu » tekduzeleşmek » dekoratorluk » top atmak veya topu atmak » acıkta bırakmak » gulumseyiş » sandıktaki sırtında ambardaki » ucukluk » veya dokunmuşpamuktan yapılan » doşeme » palet » bîgunah » smac » aclıktan olmeyecek kadar » gecmediği gibi sonunda da gen » guduk kalmak »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.