tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadise eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
carşaf » ister misin » turnayıgozunden vurmak » gumele » para parayıceker » ipek boceği kelebeği » fırcalı » kupe ciceği » carpma işareti » turna gozu gibi » adıustunde » carıklı » metal kap » nervur » orta oğretim » turku » mustefit olmak » gok adası » fotoğrafcılık » gostermek » yağma etmek veya edilmek » hancer ciceği » peşine duşmek veya gitmek » ornek almak » somak rhus coriafia » koc » iz » kalıplarla desen yapılmışbez » doşekli » iki eli birinin yakasında olma » mecbur kalmak veya olmak » gorunguculuk » canından bezmek veya bıkmak u » dansoz » kundeye getirmek » oya ciceği » bozordek » yuzune gulmek » ayrık kume » cekimsiz » got » muntesip » ustune alınmak » camurlatmak » fırsatcı » nesne » catı » u » yurek selânik » bir şey soylemek »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.