tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadise eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oz yaşam oykusu » urduca » cetrefillik » alnac » duzeltici » naturist » kuturdeme » husun » yuksek » tıkırıyolunda olmak veya gitme » muzekkere » kuğu gibi » kibritci » eline duşmek » corba » yaban sumbulu » pusur » ihtiyac » ulkuleştirilmek » kayıkcı » bucurleşme » mal kapital » butunu bel kemiği » buğet » sirkuler » dışdunya » oluşturduğu demet » kayışa cekmek » gungormuşluk » peceleme » tembele işbuyur sana akıl oğr » geri cekilme » guvercin » bicim birimi » yuz » gozunu ustunden ayırmamak » yayılmasınısağlayan cihaz » secilmiş » cevre » felemenk » gezercalar » tezgâhcı » yenilikci » gorunum » muttehiden » tam gun calışan kimse » kullanılır » celmelenme » cekiştirici » uk »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.