tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadise eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hanefîlik » yurek » cekmek » belirlenen durum » engel cıkarmak » kacamak » kırcıllanmak » boşluk » cap » hukum surmek » etiyopyalı » gozunu korkutmak » ara tumce » yeni dunya aslanı » uzak goruş » silâhcı » bolumlerine konulan ağırlık » yatcı » koseği » mubaşeret » hamala semeri yuk olmaz » cıtırtı » bunların taklidi olan madde » cekce » ır ir ur ur » acıciğdem » gozetici » kul olmak » toplu olarak oğretimin yapıldı » yureği oynamak » ma me » tekellum » duzeyli » pireyi gozunden vurmak » kocancılık » guncel » yollara sokaklara dokulmek » super cimento » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » beşeriyetcilik » yontem bilimi » başınıkaldırmamak veya kaldıra » tullenmek » terzi cırağı » mustahzar » ayağıile veya kendi ayağıile g » gokcul » cağrınumarası » kohneleşme » oğurtu gelmek »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.