tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadise eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oğrenmek » teessur » dağılmak » gun gormez » kosemen » baştan kara gitmek veya etmek » une kavuşmak » cokme » noel ağacı » koy yeri » gazla » hesaba cekmek » kotu olmak » muhendis » sarıkcı » cerkezce » dik » kurt » azaltmaya yarayan arac egzoz » ucmak » boru calmak » elinden cıkmak » oğle paydosu » tel kufluce » cukura duşmek » yemeden icmeden » hır cıkarmak » fıcıcı » sutten ağzıyanmak » kirec » pasor » slav » elde avucta bir şey kalmamak » cıkarmak » etiketcilik » kendi kendini yemek veya kendi » keyfi kacmak » golgelendirmek » oldurmek » cok duzlemli » abliyi kacırmak veya bırakmak » eksik cıkmak » monatcılık » yolun acık olsun » elinden bir kaza veya sakatlık » calık » yahudi almancası » rantcı » hava koprusu » koc »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.