tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadise eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bak » bitişik canak yapraklılar » gormek » muzakere » işayağa duşmek » balcık hurması » cevrilemek » guneşyağı » guven yazısı » evdeki pazar veya hesap carşıy » karacalılık » kos dinlemiş » nargile tutunu » duğuncu » liyakat gostermek » buyutme » tel in etmek » yuze gulmek » koknar » oğrenilmek » orgu » kume kume » yb » muamele gormek » surekli olarak gidip gelmek » at olur meydan olmaz bulunmaz » işi bir şeye vurmak » cekecek » cırpmacılık » rantcı » allah tamamına eriştirsin » kok komuru » cağrışım » gormek » turkculuk » cozum » şark cıbanı » cayırlaşma » yuzu kızarmak » muvellidulhumuza » oge » tuylendirme » angstrom » guzlek » cağlama » yere goğe koymamak veya koyama » otomatiğe almak veya bağlamak » tekeline veya tekellerine alma » yontem bilimi » ucu cengelli ağır demir arac »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.