tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadise eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozenip bezenmek » goturmek » boşluk » gunu birliğine » yuzu pek » acmak » coğun » korkunclaştırmak » fındıkcılık » entelektuel » beşyuzluk » orgucu » soluğu bir yerde almak » boşta olarak yapılan ortu » benlikci » bicimini alır hidrojenle oksi » bilgili » ci » kusme » balıkcılık » hakikî » takke duştu kel gorundu » yağlıkcı » taze ot gormuşeşek gibi » elhamdulillah » ceyreklenmek » goreceli » lutesyum » boğure boğure » tutmek » calap » z » kethuda bey » yuzu yumuşak » cığ » aracılığıyla duymak değmek e » descartes cı » aklıbaşından bir karışyukarıve » ic deri » murtesem » koksuzluk » lokma dokmek » surtuk » temerrut » sıcankulağı » cişi gelmek » nervur » gozlerini bitirmek » dağsercesi » servisci »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.