tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadise eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tukenmezlik » amentu » bocek bilimi » asyalı » olcmek » kapalıbolge » ciceğe kesmek » atıp veya atmak tutmak » lvendula staechas » nufuzu altında tutmak » guvenme dostuna saman dolduru » gorunumlu » bakar kor » usteğmenlik » arayıp soranıbulunmamak veya o » suzuk » avanturiyer » sutlendirme » ardında yuz kopek havlamayan k » ruzgârlık » aracla yakmak » uvey ana » acığa cıkarmak » gozlerini devirmek » buklum buklum » cokturme » ihtiyac » cekoslovakyalı » ne dese beğenirsin » carık » cevrinti » ufurukculuk » bağlanmışkıl veya kıla benzer » iğneli soz » soz cambazı » takdir etmek veya eylemek » cişi gelmek » bir o yana bir bu yana » el ile gelen duğun bayram » yukleme durumu » bukturme » think tank » piramitcik » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » gagavuzca » her boyaya girip cıkmak » gulutcu » ahbap cavuşlar » usulsuz » muşahede »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.