tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadise eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cay fincanı » mutehammil » elcim » flutcu » yazıyıcıkarmak veya sokmek » calışkan » cul » bir sure ayrılmamak » goğsunu kabartmak » bugunden tezi yok » gelin boceği » geciş » gozleyici » mayıs boceği » korkunc » olcuşme » entelektuel » ticanî » dovuşmek » on belirti » acıkgoz » hakka erenler » itibardan duşmek » surrealite » soya cekim » ote » gonendirtme » hareketi » macuna » coğaltmak » cakalboğan » kuşsutunden başka her şey var » fuzyometre » cifte vatandaşlık » olay cıkarmak » somurgecilik » catılmışkirişsistemi » seckincilik » cıkma » kumelenmek » koltukculuk » dun » orgutleniş » sacak » calımlanış » indirme bindirme » girişik cumle » burc » kopeklenme » tezahur »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.