tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadise eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
inkisar etmek veya inkisarda b » acık fikirli » dunyaya gozlerini kapamak veya » bolumlerine konulan ağırlık » aldanc » aracılığıyla duymak değmek e » percin » kontrbascı » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » cenesi duşuk » teveccuh » sucustu yakalama » lâstikli soz » cirozluk » cankurtaran canı » boğurtmek » cocuğu olmak » kotu » kırımlı » cıplaklaştırmak » cur etlenmek » boşluk » buz ustune yazıyazmak » donu » soğan ciceği » gormek » butunlenme » ozelleştirilmiş genellikle di » gumuşlemek » uzengi » keyif surmek » kaşla goz arası » cıtırdatma » kulup » sansurlenmek » hurdaya cevirmek » sağlamak amacıyla birbirlerind » tumselme » briketcilik » dağda bağın var yureğinde dağ » kat îleşme » pestilini cıkarmak » erendiz » oluyu guldurmek » kavlukarar » tıraşıgelmek veya uzamak » cullama » bebek olumu » borekcilik » hurle »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.