tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadise eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kozleşme » işacmak » kubist » şaka goturmemek » topluluğu » umidi boşa cıkmak » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » şerbetci otu » ozenti » murettiphane » karının saclısı tarlanın taşl » temize cıkarmak veya cıkartmak » soz sırası » on tureme » cavuş » felekten bir gun veya gece cal » brahman » acacak » dovuşkenlik » mujdeli » gostermek » duzgun » olum tazminatı » cicek acmak veya vermek » funda sıcanı » acar » ozenticilik » uzgorur » ahmakca » kafa ici » cıkmak » ucurum » baryum sulfat » yalıngac » dağarcığındakini cıkarmak » el ustunde tutmak » boynuna gecirmek » tuzuk » ardına veya arkasına duşmek » kulhanbeyi ağzı » odeşme » guclu » modulâsyon » sacıştırmak » makineli tufek » slavist » kaşıkcıkuşu » cakıl kuşu » yuz » kacılma »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.