tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadise eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
burokratik » gonlunden gecirmek veya gecmek » yunlu » cok karılılık » uygur » art avurt unsuzu » oğlen » juri » ıskarca » damgasınıvurmak » sancmak » uzerine bir bardak su icmek » ciskin » kendini dev aynasında gormek » surumlu » gozleri donmek » kasketci » muaf tutmak veya tutulmak » oğretim gorevlisi » egeli » tutsulemek » daha bircok şeylerin yapımında » unc » dara duşmek » calışkan » cıkış » puskuruk » mucadele » dort » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » sut » capacılık » ustubec macunu » kulâh » sora sora bağdad veya kâbe bul » korelmek » sodyum klorur » ayıyuruyuşu » alt tarafıveya yanı » turlu şeylerden yaptıklarıve t » yarasın » teptim kece oldu sivrilttim k » feylesofca » koşe » gok delinmek » gecersizleşmek » zerduştî » dağarcığı » donulme » y »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.