tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadise eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tebellur » okceli » maddelerden oluşan varlığın he » dort ayaklılar » ses vermek veya vermemek » ders gormek » catıştırmak » muşterek » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » tıngır sac elim hamur karnım » uretme » hırs burumek » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » şekle sokmak veya koymak » sansurcu » kup » telli calgılar » kamcıbaşı » edilmesi » taharruşetmek » levazımatcı » yureği bayılmak » alkışcı » dışa donuk » dokuluş » muzaheret » inmek » cakma » fakir duşmek » muhur mumu » basın dunyası » sanatı » obus » bıcaklı » koşe kapmaca oynamak » saptan oluşan ekin bicme aracı » yureği kaynamak » kustahlaşma » guvenmek » acık » cekmek » bicimsiz » on soruşturma » sutuncuk » yengec donencesi » rızkınıcıkarmak » munakasa » cakıldak » meraktan catlamak » zumre toplantısı »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.