tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadise eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tarafından arabacıicin armağan » ceneli » suzmek » yuzune karşı » cakır » yuksekten konuşmak » tetik ustunde beklemek » mitral kapakcığı » surunmek » ta te » percinleme » hucum » sutsuzluk » harclı » silindir prizma vb bicimindek » gozden surmeyi calmak veya cek » bir olcude » adama donmek veya benzemek » yuzuş » ucuzdur vardır illeti pahalıd » goz bebeği » var varın varsın varsınlar » am em » kulağıveya kulaktan cınlasın » kolelik » yahudi baklası » kutuphaneci » gormek » tuyleri urpermek » bohcalamak » kadıngobeği » iflâs anlaşması » muneccim » munakaşa goturmemek » inmek » vitellus » koklemek » an en » ceteci » gecindirmek » sur at katarı » dol doş » kostebek illeti » cimenli » huner gostermek » kalsa veya kalırsa » cırağ » gosterişci » uşumek » icine sinmek veya sinmemek »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.