tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadise eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vergi kacakcısı » secme suresi » guncelleştirmek » cillenme » surata bak sunguye davran » taşıma veya dokme su ile değir » granulin » amplifikator » rebiyulevvel » calımlı » duşman catlatmak » pislik goturmek » başdumenci » gumruklendirme » gunlemek » gecici » cizgi » nusha » guc » dokuntulu » allah duşmanıma vermesin » cıkıntılarıolan organ » cok tanrıcılık » meydan bir şeye veya kimseye k » şantoz » vektor » cobanlık » deme veya değme gitsin » ip » ekim ihtilâlinde komunist kızı » kara borsaya duşmek » golcul » yuz yazmak » mucmel » yalan cıkmak » İslâm dininden olan kimse » coğuncek » gok » ağzınıveya cenesini tutmak » fırsatcılık » alt ust » tac » ne hâli varsa gorsun » duğum duğum » gozetlenme » balcık » ca ce » mucerret » cizgi film » mustefit etmek »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.