tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadise eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kucukluk » kuşkuya duşmek » notr » cene yarıştırmak » gostermelik » ozdenlik » ilgi gormek » kuculuş » icin » akıl erdirememek veya ermemek » one surmek » alumin » gumburdemek » adamına duşmek » kontor » vazife » yer acmak » cinleri başına toplanmak veya » comelmek » dokunca gormek » emanet bırakmak veya vermek » kocmak » gecinmek » ut » toplumsal butunleşme » ictenliksiz » ceviri » kasa » yuzdurulme » camurcuk » gozleri acılmak » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » muvekkil » takdir etmek veya eylemek » icim » celtek » kendi kanatlarıyla ucmak » oğretim programı » oteki aktarma oğelerine ileten » başmurettip » amac » hamam bohcası » kotu » donmek » boyle » tıraşıgelmek veya uzamak » konc » birey ustu » buzulmek » puskulcuk »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.