tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadise eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muzakere » ozendirme » ozsever » temedduh » baccı » ozeni » torpulemek » yureğine od veya ateş duşmek » moritanyalı » yureği katılmak » lâhavle cekmek veya okumak » cember gecirmek » cay demlemek » acemkurdi » teberruz » icinde duymak » comertce » saban surmek » pazar ola » soylenme » duzleşmek » domuzdan bir kıl cekmek veya k » teslim bayrağıcekmek » cokertmek » cozgu » kupe » kultivator » domates salcası » supermarket » acısınıgormek » acmak » taayyun etmek » allah rızasıicin » kupeli » eteği duşuk » ad cumlesi » yuruyuşe gecmek » vur patlasın cal oynasın » murekkep » cetinlik » gecinilmek » fakir duşmek » enduksiyon » gorevlendirme » kacmaktan kovalamaya vakit olm » saat on bir bucuğu calmak » emec » saymakla bitmemek veya tukenme » bicki yurdu » ucmak »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.