tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadise eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gelip gecmek » sacmalık » cıkmak » cizgi » himaye gormek » butun » icin » alak elek » bıcak vurmak » hatırlatmak » sonuc almak » cokmek » kubbealtı » mayıs boceği » ici ısınmak » rumluk » pirogravur » bortme » şirazesinden cıkmak » guzelce » kacmak » kume » yuzme havuzu » ikram gormek » pey surmek » kapılar yuzune uzerine ustune » cubbeci » kabul kabul etme » dumen yapmak » gozunde buyumek » aklına takmak veya aklınıtakma » duduk » cağırıcı » arasında den başka anlamıyl » pompalıtufek » gozlenme » celik » elcim » minibusculuk » ozumsenme » esas vaziyete gecmek » guneşcarpmak » icli dışlıolmak » korelmek » muşkulât » gac gec kac kec » cala paca » kotu » ceşit » nakşibendî »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.