tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadise eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uc bucuk atmak » tedavul » pecenekce » tepesine veya başına binmek ve » icinde pişirilmesi ve limon su » yayla cayırı » kısa cizgi » lisan » yureğine kar yağmak » tartan arac » catı » gormez » secmek » hâk ile yeksan etmek veya olma » doviz » sacıkılmak veya sacıatmak » partoner » ozverili » temerkuz etmek » turkmen » atladıgecti genc osman » pacacı » yuvarolcer » supurge calısı » gonul avutmak » mizacgir » cakma » goz pınarı » yuz tutmak » başkasına ait olan bir şeyi iz » cozulme » fug » hakikatsiz cıkmak » kitaplık gorevlisi » tur operatoru » şenlik ve eğlence donemi » dışında kalan bir veya birden » akıl oğretmek » devetuyu » bir şeyler veya bir şey olmak » ustune atmak » cift cubuk » cekişmek » karşıtı » marmara cırasıgibi yakmak veya » gunaşırı » duşe kalka » dokuntu » sığırgozu » dokmek »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.