tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadise eş anlamlısı nedir

hadise eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadise eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadise eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadise eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
takdim edilmek veya olunmak » bitki ortusu » uslûpcu » yenilir veya yenir yutulur şey » otre » ay » calgıcı » muezzin » kulâh » durumu » niyaz etmek veya eylemek » ustume iyilik sağlık ustune u » mukemmelen » sokulmek » luzum yok » it uzumu » pastırmasınıcıkarmak » kem gozle bakmak » vokal muzik » gozu yılmak » calışılmak » gok cismi » duşman catlatmak » caldırmak » sut kuzusu » ikisi bir kapıya cıkmak » tukenik » unsuz turemesi » guvenc » başına gecirmek » on alım hakkı » zulâl » ozel girişimcilik » ispenc » masal okumak veya anlatmak » usta elinden cıkmak » yakasına asılmak veya yapışmak » grekce » sil » aracsız » kakac » yaşcayır » beygir gucu » zuluflu » bir hâl almak » onunde ardında gidilmez » kılcık » turemek » yalvac » acısıicine veya yureğine cokme »

hadise_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve hadise_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadise_eş_anlamlısı_nedir nedir ve hadise_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.