tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzu asık » yuruyuş » acık bilet » duşman olmak » turkluk » yalova kaymakamı » catal kuyruk » duz » cıkacak » kackın » cıkmaz » boya cekmek » koşelik » dovunuş » girip cıkmak » oldu olacak kırıldınacak » cicekli » bu sıcağa kar mıdayanır » kısır dongu » tutmek » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » tumselmek » mesih » parca » cırpıcı » ustundeki ustunde başındaki b » yuzune tukurseler yağmur yağıy » elektrik duğmesi » bağlık bahcelik ği » cıtır cıtır konuşmak » başıacık » cekmek » hınc » boynuz takmak veya takınmak t » bir dokun bin ah işit dinle ka » od » alcaklaşma » oz yonetim » mudahale » yedi duvel » catıştırmak » aklına geleni soylemek » tebellur » İsa yıkusturdu muhammed i mem » gubrelenme » buk » taşcıkartmak » temerkuz etmek » minder curutmek » gonlunu pazara cıkarmak »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.