tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadisenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ozel girişimci » dualist » donanım » gucendirmek » cekingen davranmak » donercilik » surucu belgesi » dağda bağın var yureğinde dağ » ihtiram kıt ası » yuzu gulmek » otumluluk » nufusunu cıkarmak » noel ağacı » cekişmek » cankurtaran kulubesi » cilesi dolmak » dam yandı icindeki sıcan da b » once bilim » fırcalanmak » cunup » curuk carık » borek acmak » grekce » duellocu » hurdaya cevirmek » kulâhıma anlat » yuregir » ateşolmayan yerden duman cıkma » baştan cıkmak » kafasından gecirmek » yuzune karşı » sakalıele vermek veya sakalıka » sonme » ust perdeden konuşmak » muneccimlik » bicimsizleşme » caktırma » sozlendirme » aclıktan olmeyecek kadar » nevri donmek » gerekce gostermek » kerpic gibi » bir kulağından girip obur kula » cağrışımcılık » inişcıkış » tezellul » cerviş » lupten » oruc acmak » cozmek »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.