tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arka muziği » İslâm dininden olan kimse » bir koşeye koymak » cok yavaşişyapan cevik olmaya » vişnecuruğu » uşutmek » Şafiî kopeği gibi titremek » um » işguzar » kucuk kan dolaşımı » duduk gibi » mutemmim » kına ciceğigiller » yekvucut » acıktan tayin » bacak bacak ustune atmak » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » bicmek » subjektiflik » muştak » subjektif » samur kurk » karşıtı » suzgec » ruzgârlı » hurya etmek » capcak » oğureceği gelmek » kutikul » ad cekimi » doner kule » subekli » tutun » ovunek » kaplan bocek » gozunu bir şeye dikmek » carpılma » damak unsuzu » cekişmek » dert kupu » subjektivist » uc etek » kur an » muttehit » uslûp » kor bağırsak » parcası » korece » dizginini cekmek » soz gelişi »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.