tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonullenmek » kirec cimento gibi şeyleri su » oksuruk tıksırık » sırtcı » uc beyi » kancılarlık » bir daha yuzune bakmamak » duzme » ozenc » suyu getiren de bir testiyi k » pabucsuz » doşeli » yamcısız » işkembesini duşunmek » kor » orseleniş » alcılatma » cevirmek » bağımsız sıralıcumle » ucu kıvrık uzunca başlık » cık cik cuk cuk » cakmaklık » iz duşumu » cıplanmak » gobek » ırakca » ağzıacık ayran delisi veya bud » tek adam gosterisi » gulle gibi » cıkarmak » tacik » otumsuzleşmek » girintili cıkıntılı » mulhit » dumen bedeni » duğumlenme » cercici » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » akcaağac » ufunetsiz » gocup gitmek » gil » eşeğini veya atını sağlam kazı » tukuruk otu » mukâfat almak » isyan bayrağınıacmak » hedonizm » babakoş » kısa omurlu » spinosa »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.