tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadisenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uc aylık » er » carcabuk » duşundaş » şolen » kuculmek » bilinclendirme » fluorışı » dekartcı descartes in oğretis » herkesin gonlunde bir aslan ya » alcaltma » yabancısaymak veya tutmak » begum » gork » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » seruvensiz » ihrac » kozasına cekilmek » ustunkoru » nervur » ornek » bilinclenmek » cakıl kuşu » citme » avans cekmek » carpılı » lâfuguzaf » in hali » rukun » yuksek tahsil » gol kacırmak » aryanizm » yapılan cıkmaz yazıveya resim » ihtilât etmek veya yapmak » etmek » guclendirilmek » koktencilik » supuruş » kafasınıucurmak » yazıcevrimi » kaypakca » e kuvvet » acma » kullenmek » mubaşirlik » boğurtme » duşeslik » calım yemek » davar gutmek » gelecek zaman sıfat fiili »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.