tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olan bir taş » likor » lâtifce » soku otu » n » capullama » hukmu olmak veya olmamak » cifte kumrular » gercek kişi » murekkepli » percinleştirme » yaltakcı » cuş » cumleten » pabucu buyuğe okutmak » arac » cozum » dunyayızindan zehir etmek veya » aklınıkacırmak » allah artırsın » yontma taşcağı » musavatcılık » kurallara ve yontemlere gore k » oksuruş » yuz aklığıgostermek » babîlik » almac » kukremek » allah iki iyilikten birisini v » cekichane » tuy duzmek » oportunist » akupunktur » beygir gucu » ucmak » cirkin kacmak » cıban başvermek » goynumek » brove » presci » iciliş » ağaccılık » yerine kullanılır » oru » kalmak » dokme » basıolcer » urfa cıbanı » surgen doku » dar kacmak »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.