tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadisenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suret almak veya cıkarmak » canakcı » gunlu » yuzu gozu acılmak » soz » eğmec » muennes » deke duşmek » omur curutmek » cemberlenme » purtuk » secilmek » seckinleşmek » mes uliyetsizlik » hâli veya hâlleri duman olmak » oğutucu » okuz gibi » gec » sursat » onem vermek » art damak unsuzu » ağza duşmek » kalmak » kokleştiriş » şeyhulislâm » kırlangıc » malkarca » dilli duduk » ucmak » musebbip » derecedeki yol yan yol » etkinliğin buyuk olcude azaldı » gecirtilme » monsenyor » mustakim » cuceleşme » kopurtmek » davranmak saygıgostermek soz » cevrilme » klorolcer » telhisci » ruya » sudan cıkmışbalığa donmek » gule gule » keci mantarı » ruhiyatcılık » buyutmek » kolacan etmek » sozunde durmak » sonuc oyuncusu »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.