tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acmak » cin sacı » yeşilcekirge » uzaktan işitilecek nitelikte s » tuneklemek » cıkma durumu » juglans regia » mahkemelik olmak biri başkasıy » artıuc » carka » havalara ucmak » catışmak » yapılan işlem » sozune gelmek » yuzer yuzer » birleşik cumle » karikaturist » işdayıya duştu » cer » istenc » guvercingoğsu » uleştirmek » cırpıştırılma » yonetici » kokleştirme » ne soyluyorsun » tarhana corbası » cekmek » cocuk bilimci » Şeker bayramı » kalensove » nervur » olu gozu gibi » ruzgârlanmak » kur a » goğus eti » super star » şarlatanlık ğı » sut kuzusu » oruk » cık cik cuk cuk » kotu goz » ardıc rakısı » sur atlenme » kantarlıkufur » kucuk asya » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » kıvanc » kaya ucmazsa dere dolmaz » sozlu soru »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.