tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kotumserlik » argac » tecrubesizlik » sulfurik asit » acısal ivme » dansor » brahmanlık » duşman olmak » vechişebeh » keskin zekâ keramete kıc attır » gozlerinin ici gulmek » kırbaclamak » ağac nemi » teavun » beslenme cantası » diri ortu » eşit cenetli » nukul etmek » ayaklarının veya ayağının ucun » guzlek » urunsuz » sinuzoit » dansozluk » mayalanabilen ve coğu tatlıola » ozel ulak » ahfeş in kecisi gibi başınısal » kukla » ucurumlaşmak » puruzlenmek » dibi kırmızımumla veya bal mum » keyfinden bayılmak veya dort k » az kaldıveya az kalsın » cevher » cu » nuvaziş » ustune olmamak » ar er » salcalık » bolmeli » yuh cekmek » doğmek » gul rengi » donuşumculuk » faydasınıgormek » muzikolog » kostek » dalık delik » iclendirme » sozleşmek » yeni eflâtunculuk »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.