tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadisenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozlukcu » koyuvermek » goz » hucum etmek » pacavralaşma » imanıyok kısa soyleyişle » bir dilin kelimeleriyle duşunc » sonuclanma » oh cekmek » gozlemek » korduğum » sokuntu » fıcılamak » sunguleşme » yekûn cekmek » ruslaşma » modulâsyon » hurdasıcıkmak » cıtpıt » zebur » fransız » perdah vurmak veya etmek » calgın » catırtı » kucak acmak » ilk once » secme suresi » ekmeğini cıkarmak » yureğine sinmek » kolcak » sozum ona sanki guya » orumceklenmek » bir hucreli » ozgunleşmek » lâfıgecmek » cimdik » kervan yıldızı » kamışcık » bicim » lâtin dilleri » donu » aşcıbaşılık » ust » ust gecit » nufuscu » suzmek » kuşgibi cırpınmak » aradan cekilmek » dorduncu cağ » dutculuk »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.