tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iğne yapmak veya vurmak » fetiş » utulemek » geriye yurutmek » buyuklu kucuklu » malın gozu » kirecsileme » acmazlık » catıekleri » durumuna gelmesi gerilme karş » oho » gomulme » cingoz » cicek yağı » calışılma » hayat gecirmek » icin icin gulmek veya gulumsem » bolumleme » dehşete duşurmek » epikuroscu » cek arabanıveya yalnız cek » cozundurme » celme atmak veya takmak » beşyuzluk » havanda su dovmek » merdane » tovbe etmek » hayra karşıolmak » deniz ucağı » taylorculuk » zurafagiller » kac » gumruklu » sut dişi » girintisiz cıkıntısız » olumsuzleşmek » ustun » goğus sesi » ozel teşebbus » lâstikci » soyleşme » hodukce » yakasıacılmadık » ceribaşılık » kılıckuyruk » ses vermek veya vermemek » saclarıiki turlu olmak » cakıntısız » kacmak » ciceklemek »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.