tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadisenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sıtma gormemişses » ne âlemde » icinden cıkamamak » ozdeştirme » x x » madan meden » muzelik » dolapcı » astsubay kıdemli ustcavuş » ozur dilemek » boynu altında kalsın » ihracatcı » cifteli » parca » kucuk dağlarıben yarattım deme » kulfetli » cinko » kambersiz duğun olmaz » kaca kac » aralarında onceden kararlaştır » icten evlilik » boşnaklık » muzehhep » muzikal » lâf acmak » kamışkalemleri acmak icin kull » yonelme durumu » cocuk gibi sevinmek » cift dalma » cırpınmak » surtunme » kışve yaz arasındaki mevsim i » cevre » asma kopru » ac gozluluk » kadıngobeği » ile beraber » calışma masası » kolcer » bulunan iki dairesinden her bi » kapının ipini cekmek » başyonetmen » acmaza getirmek veya duşurmek » oğrenci » ne munasebet » bocekkapan » dinclik » tamam mı » hint pirinci » kız boceği »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.