tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
doşetmek » koruksuz » ayağına celme takmak » okcu » yakınlık gormek » cubuklamak » bulunulan noktasının meridyen » colpa » gensoru onergesi » gecim kapısı » terettup etmek » dumen » cifteleme » sayıgostergesi » ibaret olmak veya kalmak » munasebet almak veya almamak » kara gun dostu » carpışılmak » arnavut biberi » tulyum » cekimsizlik » canım » catal gormek » lup » her biri mesame » pacalı » başına işacmak » capkın » cok ayaklılar » coğdurme » acılmak » munakaşalı » katresi kalmadıveya katresi yo » kuşkuya duşmek » murettip » suruluş » catma » iler tutar yeri olmamak veya k » bronşcuk » elden kacmak » kuzguna yavrusu şahin veya ank » eti budu yerinde veya etine do » imalâtcı » urkusuz » gunberi » gorgu tanığı » pusursuz » iftihara gecmek » ne bicim » uleştirme sıfatı »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.