tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadisenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağzınıbıcak acmamak » para peşin kırmızımeşin » bukunmek » gormek » orkleme » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » dovuşturme » dokulup sacılmak » uğur ola veya uğurlar olsun » borcluluk » her firavunun bir musa sıcıkar » şarap fıcısı » somurgeleşmek » evc » yuz » gecmiş » dortnala kaldırmak » hasta ol benim icin oleyim se » acıklık » boceklenmek » guzel » kok » kok » goz » cekmek » sakın ha » ustune titremek » tokezlemek » bicim » ortak mulkiyet » başaktorluk » tefe koymak veya tefe koyup ca » gelinlik etmek veya tutmak » ha şoyle » suruklenmek » hintli » rezalet cıkarmak » unsuzunu gosterir » cozulum » kısmetinde ne varsa kaşığında » harman etmek veya yapmak » cicekleme » luzumsuz » ic kulak » soz ebesi » surat veya suratı bir karış » cevrelenmiştahta ağırşak » geri cevirmek » ben hancı sen yolcu oldukca » acık bilet »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.