tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muzminlik » cıkagelme » dumanıustunde » ruzgâr tutmak veya tutmamak » acmaz » geniz unsuzu » soz » gulerim veya guleyim bari » guneşyılı » yatcılık » unsuz turemesi » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » ceşni » ku » bolum » dulger » pusatcı » sur atlendirmek » domuz gibi yemek veya tıkınmak » minibuscu » kotu olmak » yalın ayak başıkabak » tırnak gostermek » oteden beriden » plânor » koyleşme » tonsuz unsuz » guneşgunu » iki duzlemli » gecirmek » buna değdi idi buna değmedi id » merak etme k kalın okunur » corak » tokmakcı » oğunme » ic ısıtıcı » ici daralmak » def aten » yukseklik » uzengileme » copleme » hatıra veya hatır ve hayale ge » parca » coğdurme » uzunc » icin icin yanmak » ucluk » turum » secal » kırıntıkulte »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.