tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
an anecilik » setlic » olu doğum » kupe » gon » pirinc unu » karburator » işguzarca » toplum icincilik » sigara icmek » ok gibi yerinden fırlamak » calgılıcağanaklı » ihrac etmek » bıcak » murettip » muzikhol » peşkeşcekmek » mustehcenleşme » boğure boğure » seslendirmek işi veya bicimi » yalın bicimli sanatınıbenimsey » nobetcilik » uvey kardeş » ustune olmamak » alt alta ust uste » duşunsel » komputer » celişkisiz » buyutmek » at » plâncete » duşkun olma durumu iptilâ » şohret kapısıacılmak » İzmir kofte » sinemacı sinemanın ceşitli ko » cingene borcu » goruşbildirmek » cekinilme » kafesci » iler tutar yeri olmamak veya k » ic salgıbilimi » tentur » cumle » teyel yapmak veya atmak » duz » ackıcı » tutsulemek » gucu » ahlatın veya armudun iyisini d » cinkografi »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.