tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
her gun » avaz avaz bağırmak » cevikce » başulke » iceri » goz » murdesenk » acık sarı » man men » kopeklemek » cepcilik » tezgâhcılık » cakşırlı » delikli taştekne » kure » takla boceği » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » ote yandan » uşutme » cene yarıştırmak » havuc » acındırma » halacca » uvey evlât gibi tutmak veya sa » tuy dikmek » seci » alcaltı » ac bîilâc » duğumsuz » cepel » kilimci ile kor hacı » bunye » kosemen » uzum turşusu » turanlı » pir ol » dumen suyu » yuklu » sungercilik » cifttekercilik » lutuf » gozden cıkarmak » bas veya bas git » gerilimolcer » ceneleşme » kardeşce » bolum » gosteriş » munevver » olcun »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.