tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadisenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zeytinyağı sirke dokulerek ya » ozelik » formule » tulum cıkmak » cınlatma » cevgen » yon belirteci » furu » tum kirpikliler » yaygara koparmak veya yaygaray » gocum » dalga gecmek » tunclaştırmak » inc » yukseltgenme » bolge » uretmek zihnî yetiler oluştur » kopek memesi » canıcanına veya icine sığmamak » durzu » cevirme » kuafor » slovenyalı » forsmajor » cakmak » silip supurmek » guclenmek » zırva tevil goturmez » boğurtmek » mubarek » kunduz boceği » olum var dirim var » cesaret almak veya bulmak » muscardinus avellanarius » kucuk bey » cağdaş » goruntusel » teşhis etmek veya koymak » uyur goz » kaduk olmak » gucu ipliği » camuka » cingene parası » puskurme » tuzla buz veya tuz buz olmak » durtulme » calkanmak » bir yana dunya bir yana » kuskunluk » bu yuvacıklar topluluğunun bal »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.