tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tehaluk etmek » gokce » gun » nc » gozeneksizlik » caresiz » fumerol » unvanı » makbule gecmek » ciğsut emmiş » ezilip buzulmek » kakınc » hiclemek » eskimo » ac tavuk kendini arpa ambarınd » kıvanclanma » muhreli » doşeme » ayağıile veya kendi ayağıile g » tespih cekmek » korece » at » kartezyenizm » veya dokunmuşpamuktan yapılan » sus icin » koşklu » kahrolsun » gorevlilik » ulser » dizlerinin bağıcozulmek » kelin merhemi olsa başına sure » gunduz » kıskaclamak » Şafiî kopeğine donmek » c c » onunu kesmek » su kesmek veya su kesilmek » koltukcu » nefesli calgı » sur atle » andac » celik gibi » su yurumek » taşcılık » ortalığıkırıp gecirmek » gondermek » toplandığıbolum » kunhune varmak » bitumlemek » yureği burkulmak »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.