tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olumun soluğunu ensesinde duym » kor talih » komur kalem » elden ele gecmek » cetinleştirmek » başına gecmek » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » yuklu » İslâm dininden olan kimse » kosem » kopru başı » akaclama » tek hucreli » mucahitlik » kumultu » cole donmek » rencperlik » dovuşturmek » dayanabilen sağlam guclu mu » murekkep » mulhak butce » cubbe » hukukcu » sermayeyi kediye yuklemek » dort yol » kurca cıbanı » sondurme » kacakcı » cıkralık » kamyonetcilik » ahlâkcılık » kustahca » hamur corbası » ulke acmak » iğrenclik » organ » buyukken daha kucuk duruma get » cıplanma » ucuculuk » istihrac etmek » gercek dışılık » yuzlu yuzlu » cari ucret » aslıcıkmak » munebbih » ağzına vur lokmasınıal » ici sıkılmak » gonlunden gecirmek veya gecmek » dediğim dedik otturduğum veya » yapsatcı »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.