tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadisenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
korunma gormek » el cektirmek veya cektirilmek » katoliklik » hic değil » guzelim » sahneye cıkmak » cıtlık » duzenlemek » sulukcu » oksuz kalmak » yuzustu kalmak » cıkmak » gozetici » butunlemeye kalmak » ozdeşlik » cekirdekci » dondurmek » meraka duşmek » toprağıcekmiş » horoz dovuşu » kucultme » oksuruklu » kalıc » ucu herhangi birine dokunmak » descartes cılık » odleklik » mektep kacağı » gosterim » sumuklu » ozezer » şuphelenmek » kor alan » kacırmak » tırtıl cekme » uc catal » turkî » la le » tarcın » iktidardan duşmek » uzengi kemiği » yoneltmek » lâfıgecmek » dir » yargılama usulu » hamlac » ciğ » himaye gormek » hanya yıkonya yıanlamak » cekimsiz » cağrım »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.