tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadisenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
silâhcı » cıkmaza sokmak » yağlıkcı » varlık gostermek » cobanaldatangiller » adımlarınıacmak » goze bilimi » kızılderili » ceyreklenmek » gorev » allah tan kork » portlemek » boşluk » oğutme » bıcak » surmeyi gozden cekmek » muşkulpesent » gecirim » utu bezi » gecinilme » catırdamak » duyuustu » gonlu razıolmamak » oğut » hırvat » munhat » korleşmek » kacırış » an en » imparatorice » c » muhimsemek » ayağına veya ayaklarına kapanm » araplık » guc » kucuk unlu uyumu » kuşgibi cırpınmak » guc beğenir » celik yelek » kısır dongu » teşehhut » sozlenme » karacalı » zıpcıktı » gecindirme » var varın varsın varsınlar » gonenmek » bıcak gibi kesmek » sert bir durum almak katılaşm » mucmel »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.