tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gumul » kupe » gok » on sozleşme » mustakim » ozdeşleşmek » kılcal kok » hak dini » oğutucu diş » alnından opmek » alcarak » yuzdurmek » kurtpencesi » muhlik » barışcı » bas veya bas git » tır » kireclenmek » parasınıcıkarmak » unlu kısalması » yukunmek » canak yalayıcı » başında değirmen cevirmek » puluc » saati calmak » figur » metre kup » aristotelescilik » cıkıntı » tıraşcı » mac mac » ucteker » aklından cıkarmamak » gozu dunyayıgormemek » kırk yılın başıveya başında » teneffus etmek » orneklem » kusura bakmamak veya kalmamak » kullanılan arac buat » teknikci » ağız tamburasıcalmak » acıklamalı » durumu duzelmek » karaman ın koyunu sonra cıkar » munteşir » cini doşemek » isim govdesi » yukseğe cıkmak » golermek » kulfetli »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.