tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
merkeziyetci » saat başıgaliba » durtuşlemek » cıkıntı » maraşişi » bilinc akışı » elekci » patlayıcıunsuz » iletişim aracları » maddelerin genel adı » paca » golgede kalmak » ulu » sınır otesi » fırsat kollamak veya gozlemek » gudulmek » sanskeritce » ure » dağveya dağları devirmek » tam maaşla tekaut veya emekli » cırpıgibi » ıncı inci » aramak » akşamuzeri » dukluk » revacta olmak » kokleme » batınî » u » goz kuyruğuyla bakmak » sokmek » pastorizasyon » frenkleşme » coluklu cocuklu » cakıltı » ruşvet yemek » kıs kıs gulmek » kor fare » kuşne » yonelim » muzikolog » kalsa veya kalırsa » surgit » taşınmaz varlıklarıile bunları » ayaklıkutuphane » arabistik » mecbur kalmak veya olmak » kaldırac » goyunme » kalaydan cıkmak »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.