tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mustelzim » ipipullah sivri kulâh kalmak » dokumantasyon » operatorluk » sırasına gecmek » kahkahayıbasmak koparmak veya » duzenlemek » halisuddem » renkli element kısaltmasıcu » cucuk » vadesi gelmek veya yetmek » goturmek » kullanılan yapma yuz » uslûpculuk » kehkeşan » gonulluluk » pacalık » film cekmek » mn » temel onerme » ok gibi yerinden fırlamak » esprituel » her biri mesame » arak erek » ciftelenmek » gun ola harman ola » gorevlendirmek » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » yivacar » papaz ucurmak » barut fıcısıgibi » adamın iyisi alışverişte veya » tutsu yapmak » namutenahilik » kalbini acmak » cok karılı » curuf » fransızca » başına taşduşmek veya yağmak » baryum sulfat » cay » ses yonetmeni » mudiriyet » urunsuz » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » turku soylemek » sokuk » goc » kunguldemek » vak anuvis »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.