tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duru » doşenme » rotuş » kuflenme » canıcıkmak » gorkemli » irilerine kanal izmariti denir » serbest olmayan » kucuk » yuksek okul » toskurmek » kuşcubaşı » goruşme » kopeğe atsan yemez » geri donmek » sivric » gun » cimek » dort ayaklılar » nesneler icin guclu zorlayıcı » kostek » mustakil » şipşakcı » caldırmak » son ses duşmesi » ustune atmak » kâkullu » İcine karışan demir hidroksit » ele gecirmek » olum orucu » benzi ucmak » kozlemek » cağrıcılık » defteri durulmek » sınıkcılık » dordun » sozum yabana veya sozum meclis » cirozlaşmak » yasa sozcusu » paralel yuz » caplı » revaluasyon » cil » yururluğe konmak » oykulemek » koc yiğit » facalı » guzel » hareket » utme »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.