tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadisenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sorfcu » aktor » nefesli calgı » yemin olarak kullanılır » arının yuvasına kazık veya cop » kaba duzen » ana avrat duz veya dumduz gitm » acışkonuşması » cul » ust insan » a dan z ye kadar » yetenekleri gelişmemiş cocuk » tezayut » mes uliyetsiz » suruklemek » suzuluş » cozumleyici » yan gelip oturmak veya yatmak » ozellik başkalık fark » ocakcı » duşculuk » cokelek » suzulmek » tuyleri diken diken olmak » capraşmak » ruhu şad olsun » zulcelâl » kopeklemek » otede beride » ayın on dordu » gonul rızası » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » dara duşmek » ulûfe vermek veya dağıtmak » kutuk » unce » potasyum sulfur » koclanmak » portfoy » ganalı » durust oyun » yaka paca goturmek » lokun » pecesiz » cıfıt carşısı » kupe ciceğigiller » aclık cekmek » musteşarlık » bitişik tac yapraklılar » allah a bin şukur »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.