tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureği kaldırmamak » koprulenme » mustevi » sovmek » cicek bahcesi » gorulmek » gozeneksiz » bulunan bolum kafa ser » mucerret » kethuda » yolsuz yontemsiz » gorkemli » acık olmak » puruzlenmek » subjektiflik » catak » rolyef » orgutleyiş » surekli olarak gidip gelmek » calıkuşu » işini gormek » kocan bağlamak » kolcak » ganalı » iki eli şakaklarında duşunmek » on vurgu » ustune varmak » zimmetine gecirmek » dulger » gonlunu pazara cıkarmak » caker » icini dokmek » kotu olmak » dışticaret acığı » cop kebabı » bolmec » moritanyalı » oğle ezanı » kıvanclanmak » keci sakal » gaz olcumu » carpıklık » sulunluk » ari dil » surtunme » icirtme » teessus etmek » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » cikolata » nevaleyi duzmek »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.