tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
girişucreti » tullenmek » gecilmek » boğa » cencen » tarakcı » ozletmek » kacırılma » cene yarışı » helvacıkoku » ozelleştirilmiş genellikle di » ağaclık » mangal yurekli » boy olcuşmek » gecme » tuy sıklet » avuc ici kadar » adam icine karışmak » kaşık calımı » kralice » suslendirme » bol paca » polonez » murettebat » şeytan gorsun yuzunu » icinde kaybolmak » cekişmek » bir koşeye atmak » durumuna duşmek » ozdek » yer cekirdeği » otleği » yonetim » goruntuluk » ucuncu » cap » yuzune kapanmak » sumbul » gonendirme » ve katımadde » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » ceddine rahmet » duztaban » gorevden uzaklaştırmak » arkasında yer alan alfabetik l » m » sınır cekmek veya cizmek » sınıfta cakmak » goğuslu » ekmek opmek »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.