tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hadisenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
imanıyok kısa soyleyişle » sıcakca » orneğini almak » ic başkalaşım » dokulmek » burudet » başkurt » yan gozle bakma » ornek almak » kerpic dokmek » maraz esenlik karşıtı » pes perdeden konuşmak » dortnal » curutulmek » dosya acmak veya hazırlamak » yağlıkomur » hakka erenler » duşkun olma durumu iptilâ » cozumleyici » korelme » inmek » gozetme » rumlaştırma » kırkağac kavunu » yumurta okce » ic » cokelekli » imtizac » gulu seven dikenine katlanır » buyuk sozume tovbe » dilinden duşurmemek » carliston » oğurtu gelmek » kafasıcalışmak » pacalık » gaz olcumu » yuksek » secmeci » silip supurmek » yontem bilimi » kollarıveya kol ve pacaları sı » maraza cıkarmak » tekessur etmek » veren silâhıbu hedefe doğrult » deniz orumceği » suresiz » duşunce » hint hurması » yuz olcumu » faceta »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.