tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadisenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arasat » siluryen » cakıldatma » calma » durdurmak » butun butun » yuze cıkmak » yuz yuze bakmak » bağlar » palamarıkoparmak veya cozmek » gayrimutecanis » soz bir allah bir » bata cıka » kılıc » anglikan » husnuyusuf » gecirmek » z » peşinde veya peşinden koşmak » yarım pabuclu » ne olur veya ne olursun ne ol » muellif » ic guveyi » guc » kavis cizmek » soruşturma acmak » cavuşuzumu » kızağa cekmek » toplamak işleri icin ayrılan k » eğen » kotek » sorguc » geciştirilmek » şuphe kurdu » keceleme » kem soz kem akce sahibinindir » surum surum surunmek » muşkilât cıkarmak » yağlımuşteri » dokunme » berber dukkânı » arjantinli » duzmeci » acmak » mukellef » direksiyona gecmek » soğukca » bocu » namertce » acından olmek »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.