tdk sözlük TDK Sözlük

 

hadisenin eş anlamlısı

hadisenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hadisenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hadisenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hadisenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yukselim » yonetmek » soz atmak » care » mahrut » ic guveylik » ici gecmek » yarım elmanın yarısıo yarısıb » aspirator » on belirti » yargıusulu » deveyi yardan ucuran bir tutam » ikide bir veya ikide birde » koprucu » obek » gonendirtmek » bolgesel » kor yılangiller » mehmetcik » balcak » kurkculuk » yuk » hasretini cekmek » guz » turkiyat » dalgıc tupu » kriz gecirmek » sozlenme » ummî » uvey cocuk » dizleriini dovmek » cekmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » ana yureği » difuzyon » kılıclayış » gozunu ustunden ayırmamak » ic acmak » kırbac kurdu » bortturme » gumuşcu » cıkmak » cırpı » orumceklenmek » cişik » gundelikcilik » kepce kuyruk » hesap gunu » hint bezelyesi » capalı »

hadisenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hadisenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hadisenin_eş_anlamlısı nedir ve hadisenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.