tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hakim kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
itibar gormek » trabzon hurması » birkac » goz » kulturluluk » canıcekilmek » buyuk » sonum ayrımı » guz » tımarhane kackını » abesle uğraşmak veya abesle iş » cıkılmak » ak don kara don gecitte belli » oralıolmamak veya oralıbile ol » orman koylusu » koşeli ayrac » kuştuyu » surtunuş » gumuşlemek » imanıyok kısa soyleyişle » kollarınıacmak » kıyıbalıkcılığı » kefaretini odemek » hulûs cakmak » tavukculuk » soylevci » coccothraustes » oncesizlik » ucuk » oğretim gorevlisi » yuksek basınc » hesaba almamak veya katmamak » şovalye » mahrec » sap cekmek » yalıngoz » acıklayan » nutuk atmak veya cekmek » cekmek » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » butunlemeli » cokmek » ustatlık » teamul » kor boğaz » cağlamak » duz » cakıldak » cozulum » geri cekilme »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.