tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hakim kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cakırlaşmak » surfe » araba devrilince yol gosteren » tarakcı » olumcul » son gurluğu » altına etmek veya kacırmak » kececi » geciştirici » fıstığıda denilen bir ağac pis » tulbentci » mustakar » cokum » temize cıkarmak veya cıkartmak » epikurculuk » kındırac » tır » cenet » mandallı uzerinde mandal bulu » canıgonulden veya canıyurekten » guneşkremi » donmek » tunaydın » acık fikirli » oğurtucu » ustunden başından akmak » ucurmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kume » muncer » hasta ol benim icin oleyim se » arasına veya aralarına karışma » murettip » parcalarıgibi şeylerin tumu » kana boyamak veya bulamak » kalıpcı » corekci » fransız » suflî » salcalık » mustensih » umitlendirme » karikaturluk » gumrah » yonetmenlik » sungerleşmek » serdengecti » yufka boreği » berat gecesi » bahaîlik »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.