tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hakim kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bozordek » pacavracı » ırgat gibi calışmak » cevirme » ustume iyilik sağlık ustune u » japon elması » burukca » kucu kucu » kusmek » aycoreği » percinleyiş » marmara cırasıgibi yakmak veya » parti cevirmek » dokmecilik » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » marketcilik » revu » ceddine rahmet » kepce » iyi gun dostu » tepegoz » yureği dolu » ust cene » iki gozum iki gozumun nuru » işguzarca » kufretmek » tahtalıkoyu boylamak » co » ekşi yuz » bordur » ıp ip up up » takunyasıolan » viyaduk » cozumcu » muzik » yonlu » kat iyen » citileme » cete savaşı » cevreci » icli » cat » calma » bordur » cift kol » profesorluk » bilincsizlik » pabucunu dama atmak veya pabuc » seyrekce » kapıyıbuyuk acmak »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.