tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hakim kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulusturluk » dikdortgen » oksurtmek » guclendirilmek » doğmelik » ekmeğini cıkarmak » kurca cıbanı » hesap gormek » işi gucu bırakmak » selâm soylemek veya yollamak » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » dunyanın dort bucağı » kazan kaldırmak veya devirmek » acış » soğuşluk » yolu duşmek » tek erkcilik » kaplanmasına yol acan ilkel ma » sırca koşkte oturan komşusuna » bekci » keskin gozleriyle cok uzakları » cıvdırma » portor » pencuyek » midesi veya ici ezilmek veya k » muktesep » marpuc » tevettur » ovunmek » âlemin ağzıtorba değil ki buze » bid at » cizgi » onluk » alıcıcıkmak » celik başlık » redaktorluk » nukleer enerji » dostca » kara gun dostu » ozurlu » omru uzamak » bekâr kalmak veya yaşamak » bordur » mulkiye mufettişi » cam balı » koreliş » altayistik » can havli ile » cekilmek » mef ul »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.