tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hakim kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icindeki en kucuk birlik » gucendirmek » rh » catışma » okculuk » mektep kacağı » guven » andac » cıt cıkarmamak » kor kadı » hafriyatcı » kucaktan kucağa dolaşmak veya » sulfatlama » cırılcıplak » mizacsız » orgutlenmek » kendi koşesinde yaşamak » eli boşdonmek cevrilmek veya g » calarma » halic » muracaat » ikindiden sonra dukkân acmak » cil yavrusu gibi dağılmak » olcu bilimi » revaluasyon » hafıza » nonfiguratif » durust » telli balıkcıl » cember sakal » kotu yola suruklemek veya sapt » dun » ceyiz » icici » men » acık pazar » olu fiyatına » koklemek » marşmarş » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » carpıtmak » cıkmak » mubahase » sezu » cekiye gelmez » dunya penceresi » isim koku » ileri veya one surmek » kacmak » cekimser »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.