tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hakim kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gonul hoşluğu » adam adama savunma » tetik bulunmak veya tetikte bu » cok kocalı » curuklu » mineral » cıvlamak » cırak » caşıtlamak » musterih olmak » ve bilinc merkezlerinin bulund » deveyi duze cıkarmak » gunu dolmak » goğus sesi » taaccup » kacar » pacalık » turkmence » sapsarıkesilmek veya olmak » adamın iyisi alışverişte veya » acısoz » parıltı » suclu » kalite kontrolu » comaklama » gomlekcilik » goğuslu » kıraclaşmak » ust » mefhum nosyon » patır kutur » yuzuk takmak » muşevveş » gumuşcun » gozleri donmek » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » muterakim » cubbe » gunluk » gercekleme » gecim dunyası » uste vurmak » cene yarıştırma » sıfat fiil grubu » duşsuz » gozluk » cavuldur » guduk kalmak » duvakcılık » icerikli »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.