tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hakim kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sağlık gorevlisi » kusmek » acmak » cekecek » turku tutturmak » tb » birleştirme montaj » roproduksiyon » diktatorluk etmek » inmek » soz zinciri » muallâkta olmak veya muallâkta » ic guveyi » cekmek » suntırac » boğurtmek » cokuntu » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » uzengilemek » muteneffir » uyku gozunden akmak » bicimini alır hidrojenle oksi » arpasıcok gelmek » dunya malı » kebapcılık » hukmu gecmek veya hukum yurutm » balıkcıllar » civileme » okuzburnu » zuppeleştirmek » secim tutanağı » sacılıp dokulmek » nisaiye » sahip cıkmak » yunanlı » veya metal bolum » kıskaclamak » pusur » izdivac » uşurmek » comak sokmak veya koymak » telâşa duşurmek » duşunce » bir kararda bir allah » hareketi » madenî yun » buzlar cozulmek » itin gotune veya kıcına sokmak » oduncu » kumbet »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.