tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hakim kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mustevli » gır gıra almak veya getirmek » hesap ozeti » meydancı avlu bahce gibi yerl » cekmek » barbeku » duasınıveya dua almak » gercekustu » umit bağlamak » goğus cukuru » fikstur » cit sarmaşığı » oru » servis asansoru » yuzeyinin her noktasına basınc » kosemen » duzenleyen ve genel olarak ilg » hınclı » selektor » gok gozlu » muftu » elinde bulunduran kimse » etut » nacar » ordovr tabağı » tuydurme » eşeğe gucu yetmeyip semerini d » camaşırhane » surtuşturmek » tarihcilik » fak fuk fonu » cıplak alev » konservator » fluorit » camaşır deterjanı » tentur » duğumlenme » ustun » lvendula staechas » dağdağa kavuşmaz insan insana » goverme » başustunde yeri var » işaret yay ayrac » coğulculuk » bohcalama » her biri mesame » rontgencilik » ikisi ucu bir arada tire ile » oyle » mektepten cıkan eşek marsuvan »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.