tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hakim kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donuna kacırmak » bicim » curum » kucuk ad » ovgu » surukletmek » balgumeci » tanzimatcı » arnavut biberi » azot karışımıgaz » onerti » muhayyersumbule » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » tecennun etmek » studyo » mezhepcilik » topuk calmak » kur yapmak » cıkıntılarıolan organ » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » pedikurculuk » ce » gecirtilmek » aldanc » acık bolge » gulbank » koordinator » veya ozel kuruluşlarca odenen » soylemseme » cıkılatma » golgelenme » gozeneksizlik » curutmek » taktir etmek » catışmak » goz gozu gormemek » artırılan bir manyetik alanın » icit » gil » teslim tesellum » cavdarmahmuzu » orgutcu » tarh etmek » cakmak » bicerbağlar » ortulme » yazıp cizmek » gani gonullu » kapıbir komşu » us »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.