tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hakim kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gocertmek » pacalı » korkunc » muzakerat » pusur » İki veya daha cok maddeyi birb » nazınıcekmek » koşe donuculuk » dehşete kapılmak veya duşmek » koftelik » ateşparcası » murekkep » soz cambazlığı » ahkâm yurutmek » yatağa veya yataklara duşmek » orgutlenmek » boy almak veya surmek » donuşturucu » olu ortu » arka veya sırt cevirmek » zayıf duşmek » yenik duşmek » lâluebkem » tehevvur » korpe » ici dışına cıkmak » yalanıcıkmak » muracaat » yapsatcılık » işguc edinmek » kupe ciceği » huzun » mustehcenlik » l » cift capraz denir » ceyrek » yucelme » cimentolamak » acıktan para almak » oğutmeye yarayan dişlerin orta » muhrelemek » malûlluk » kıc atmak » notr » ku » calkanma » bobreksi » curutmek » coluklu cocuklu » yonelmek »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.