tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hakim kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tan ağarmak veya atmak » sozleşme tutanağı » duzeysizlik » opuşme » buğday surmesi » gumrukculuk » değişkene gore hesaplanan sayı » cakal armudu » onleniş » tab an » temerkuz etmek » izin cıkmak » duşku » bric » sen sağ ben selâmet » cevre » tecrube » unvanlarının başına getirilir » gocertme » peşine duşmek veya gitmek » fırcalanmak » tekduze » cekmek » etme veya etme yahu » col » elekci » dokumasıolan » ne hikmetse hikmettir » hic » utulenmek » hamle etmek veya yapmak » t » potasyum sulfur » burgu » cağanoz gibi » mercimek corbası » tehyic » cınarımsı » bobrek » ihrac » goze batmak » cb » beyaz renkte kolay işlenir ve » konuk koşesi » flâman » iğne atsan yere duşmez » tezahur » hırkayıbaşına cekmek » kufe » kuduz bocekleri »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.