tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hakim kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dortnala kalkmak » yan tumce » kucuk dağlarıben yarattım deme » ikindiustu » mukeyyifat » catırdatmak » vucut vermek » ateşci » bir yerde kullanılan bir yere » seruvenli » oğrenci bileti » bağlantıunsuzu » acıktan para kazanmak » yalancıdunya » acem » zubde » urunsuz » ultimatomsu » nabzınıyoklamak veya nabız yok » kendi koşesinde yaşamak » cadır catı » ali nin kulâhınıveli ye veli » goz kamaştırmak » ince eleyip veya eğirip sık do » gokkandil » uc aşağıbeşyukarı » studyo » cıkarcılık » civicilik » olcmede kullanılan alet » cokturmek » yârdan mıgecersin serden mi » soz birliği etmek » şupheci » su » canım » mercimek kofte » nufus kesafeti » bicimini alır hidrojenle oksi » sopa atmak veya cekmek » yer olcumu » mukemmelen » mulk » buyuk » gozu bağlıolmak » olumsuz tumce » teleut » faca » acıklamalı » tenevvur »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.