tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hakim kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
temizlemek veya parlatmak icin » cıkışma » kurduğu medeniyetleri kendi i » ce demeye mi geldin » gomlek değiştirmek » aşağıtukursem sakalım yukarıt » palavra savurmak atmak veya sı » kendine yedirememek veya onuru » suru » omur » duşman olmak » cınargiller » kan cekmek » para cekmek » ligden duşmek » umur gormuş » ağac sakızı » kendi koşesinde yaşamak » suruklemek » ırzına gecmek » yuksekten atmak » kabul gunu » ağırlığınıortaya koymak » catal sakal » cintiyan » boy olcuşmek » cımacılık » duse » ustune evlenmek » muzevir » kınalar yakmak » cavuş » gorunmek » cıkartmak » gureşminderi » ceyiz » akşamıbulmak veya akşamıetmek » kurek » donem » munasebetli » uzerine » gunbegun » stokcu » başından gecen olağan dışıola » avuc veya el acmak » akıl akıldan ustundur » duşmez kalkmaz bir allah » ağacıkurt insanıdert yer » ovunc » parcalara ayırmak »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.