tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hakim kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bilgic bilgic » telekomunikasyon duzeni » uzumculuk » evic » sonradan gormuş » kulplu kap » citleme » ara secim » buyultmek » botanik bahcesi » kacırmak » buyuk » sut otugiller » dualizm » kara yuz » gokyolu » fırca cekmek » dupeduz » peceleme » kibar duşkunu » cf » turedi » mudafi » caldırmak » sağlayan şartların butunu » utmek » kafasısersem sepet olmak » suvari » veya belli bir yukseklikten aş » masa ortusu » alevîlik » yetenekleri gelişmemiş cocuk » goz yummak » comleklemek » emekliye ayrılmak veya cıkmak » dolut » munasebetini getirmek » kullanılırdı » kalafatcı » gercek sayı » durulmek » kapkaccılık » koroğlu » soğukca » ziyanıyok » luksmetre » pabucluk » ar er » ağzınıaramak veya yoklamak » goturulme »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.