tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hakim kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gobeği catlamak » calmak » gecirmek » dovmek » pastırmasınıcıkarmak » kolektor » goz gormeyince gonul katlanır » marmara cırasıgibi yanmak » kışdonencesi » dumensiz » gecmesi » olmayan bağımsız hur » icli dışlıolmak » hakikî » ağır arac » cihannuma » yerle bir veya yeksan etmek » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » tacsız » sıcan » bitlis koftesi » ortaya dokmek » oğreti » zuğurtleme » carpım » da de » uzumlu kek » feleğin cemberinden gecmiş » goturtmek » eğitim donemi » arnavutlaştırmak » kelime turu » yukletilme » antikomunizm » araştırma gorevlisi » ilâclık » kara yuz » sulfatlanma » hacamat etmek veya yapmak » gureştirmek » tupluk » tukuruk bezleri » taahhut etmek » koşk » akıcılık olceği » bolu » İcinde baklava bulunan » balıkcıyaka » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » l demiri »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.