tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hakim kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekirdek » hamle etmek veya yapmak » oyuncakcı » tunclaştırmak » acmalık » cıkarılış » ruzgâr gibi » kocekce » gosteriş » kokune kibrit suyu dokmek veya » bukulmek » biyokatalizor » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » başlangıc noktası » sun » bel kundesi » kırsal bolge » kalp carpıntısı » gobeklenmek » urfa peyniri » nisaiye » hatırlatmak » ozgurce » el etek opmek » odiyometre » catıklaşma » ol dediği yerde olmek kal ded » kara evli » rum » ağzında buyumek » karşıtı » sozde » cılgınca » kırcıllık » munkir » kacgoc » tezkiyesini duzeltmek » mucahitlik » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cıtlama » nuh nebiden kalma » kul tablası » iki buklum olmak » surulmek » icinde pişirilmesi ve limon su » naturalist » goğuslu » dunya âlem » ote » camaşır sodası »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.