tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hakim kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tukurduğunu yalamak » kacırmak » haricten gazel okumak veya atm » mektep cocuğu » varlıkta darlık cekmek » ansiklopedik sozluk » gosterişlice » hesapcı » renkli recine » at pazarında eşek osurtmuyoruz » yapılan resim ve bezeme işi » işayağa duşmek » genc » olmek » cıtırdayış » punc » dort dortluk » kokoreccilik » gun doğmak » burnundan duşen bin parca olma » mubalâğasız » meydanıbirine veya bir şeye bı » cıkmak » hukûmet » cıkmak » cekimci » tarla acmak » cipilti » kolay işlenebilen yumuşak bir » sureğen » halacca » ıslak sıcan » cizecek » ukraynalı » soylenilmek » satranccılık » doviz » luzumsuz gormek » odev bilgisi » unite » yaşama cabası » aklından gecmek » nazileştirmek » ac gozlu » yukarı goğe doğru olan yanı » kazgıc » ağaclanmak » duello » dolmuşculuk » husnu kabul gostermek »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.