tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hakim kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
durum » rantcılık » uzengi » amerikanvarî » mosyo » koy oyunu » cıra » muhurletmek » yuz aklığıgostermek » budist » tokaclamak » kırmız boceği » virtuoz » deli sacması » cap » icine sıcmak » enstrumantalizm » tutun rengi » gozu gonlu acılmak » eli cabuk » cicek boyası » calı » ozel kesim » tanzimatcı » gereksinme duyduğu maddeler du » odemeli » gorececilik » gollenmek » colleşmek » potansiyel suclu » zamanıgecmek » ayağına sıcak su mu soğuk su » jupiter » duşunum » cinili » ceyizli » cesaret almak veya bulmak » şukurler olsun » yuz vermemek » hac cıkarmak » salcalık » tecrube tahtasına donmek veya » muşahit » icinden gulmek » tenkitcilik » borkenek » işcığrından cıkmak » yoneylem » butunlemek » olaylarısonucu elde edilen bic »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.