tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hakim kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dovdurme » amasya nın bardağı biri olmaz » cıkarma harekâtı » veya dokunmuşpamuktan yapılan » yuzuk parmağı » gutmek » hâline kopekler guluyor » munafıklık » donmek » catık yuz » buzuktaş » cıkarmak » uzerinde kalmak » cizginmek » ceper » summettedarik » gecit resmi » ustun yapım » pek soylemek » puren » kufur » ağzına veya onune bir kemik at » venus » muvellidulma » cerkez » ayağınısurumek » tumgeneral » mağazasıolan veya mağaza işlet » doğuşcu » percemli » yurumek » cadır bezi » ikinci cağ » luterci » cetrefilce » sureti haktan gorunmek » yureğini eritmek veya sızlatma » luzumsuz yere » bicilmek » cipil » acığa vurmak » sağgorusuz » uğrum » tuydurmek » tertipci » demetci » civili » senyorluk » kotu olmak » siyaseti ve oğretisi »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.