tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hakim kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
herkesin gectiği kopruden sen » aracılığıyla duymak değmek e » oglena » yureği dar » rebiyulevvel » ozemek » ilk once » bocek » gonlu cokmek » cektiri » carık » tam maaşla tekaut veya emekli » aramca » tunguzca » arka veya sırt cevirmek » tecrube etmek » bizlengic » kusur » ic gezegen » murtesem » kentci » hukum » dort koşe » guttuğum domuzu bana oğretme » cıfıt carşısı » temerkuz kampı » lopcuk » percinleştirme » gosterdiği yetenek veya guc » camaşır sepeti » kırdırmak işini yaptırmak » formul bulmak » temeddun » duz kanatlılar » yureğinden gecmek » oğuz » ciftleşmek » tereddutsuz » cekmek » cete savaşı » caycı » tepegoz » cicek cıkarmak » gozunden uyku akmak » kac » yuz kızartıcısuc » oğutme » gomec » kancayıtakmak veya atmak » tevekkul »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.