tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hakim kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hiclik » cekmek » salkım soğut » zul » saclımeşe » tekduzeleşme » bicim » orf » bicem » rahat yuzu gormemek » giysisi » icine su almak » tutun » ozgul ağırlık » inekcilik » bolgeci » ve kanunlara uymaksızın cebir » goz kulak olmak » muterakim » kalıplarla desen yapılmışbez » golgecil » gulmek » cıfıtlık etmek » cevgen » eksiltmeye cıkarılmak » lâzım gelmek veya olmak » gomlekliler » kullanılan yapma yuz » haber cıkmamak » uretmek zihnî yetiler oluştur » buzuktaş » eşekci » kırbac » okuz soğuğu » hazır bulunmak veya olmak » pencesiz » doşemek » yuze duramamak » cirişli » kult » brahman » sun » sonucsuz » muzikci » zulâl » tutuncu » maltız kecisi » harp acmak » mufreze » tekessur etmek »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.