tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hakim kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ortakcı » lutfetmek » aynıtelden calmak » ust » mucevher mahfazası » cala paca » tumsek » yukleyici » olumu op » bayrak cekmek veya asmak » deniz cıkmak » menekşe gozlu » acmazlık » sinema sanatcısı » golcuk » uzengi kemiği » cekek » kucuk » cıkartma » oruc » borcsuz » muslumanlaştırmak » ek butce » mushil » turetici » kızılelma » taclı » ozensizlik » fesat karıştırmak veya fesat c » mağribî » gozuyle tartmak » sudan gecirmek » gunu yetmek » gonul akıtmak » sakatatcılık » buyuk mağaza » mantar ozu » cozuşmek » tac » telâşgostermek » guzlek » yuz bulunca astar istemek » kapısıacık » inmek » tef calsan oynayacak » curumek » cekmek » cağrışımlı » soylenti » kuru yuk gemisi »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.