tdk sözlük TDK Sözlük

 

hakim kelimesinin eş anlamlısı

hakim kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hakim kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hakim kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük hakim kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kepce kulak » dişozu » liman cuzdanı » buzuk » departman » cıkmak » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » gozunde » tevettur » treni kacırmak » eli dar veya eli darda olmak » by pass » sun » rehavet cokmek veya basmak » işini gormek » gumruk » sandıkcılık » cuz » bir dilin kelimeleriyle duşunc » seluloz » cirkince » ozumlenme » tatar boreği » borclu olmez benzi sararır » kureselleşme » asbest yunu » yapılan yığın » bayındır olma durumu umran » dışyarıcap » dokum » hoşgorusuzluk » keyif benim koy mehmet ağanın » işmar etmek veya gecmek » doğaclamak » uzlaşma sağlayan » o gun bugundur » dansor » sevgi » atıp veya atmak tutmak » okuzgozu » zorunda kalmak veya olmak » corku » caldırış » cuha ciceği » yukumlu belli nitelikleri ve » sureti haktan gorunmek » muteessif » değnekci » seruvensiz » benlik catışması »

hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve hakim_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.