tdk sözlük TDK Sözlük

 

hal-i pür melal

hal-i pür melal kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hal-i pür melal kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hal-i pür melal tıklayınız. uludağ sözlük hal-i pür melal başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kocekce » tuy ağırlık » modasıgecmek » Şafiî kopeği gibi titremek » cakmaklık » vibrator » ozluk » ummîlik » ucleme » goz kaşsuzmek » fıcıcılık » gudum » yuklu » duşman » oğureceği gelmek » cukurlu » mustakbel » yonetimsel » caylı » golge duşmek » cok ayaklılar » kosem » tanrıkayrası » frenk uzumu » kuskun » başbaşa veya kafa kafaya verme » gupegunduz » burgulu » icindeki en kucuk birlik » uyku basmak veya bastırmak » ici veya midesi kazınmak veya » duzen kurmak » molekul » f f » cat » kocuşmak » it izi at izine karışmak » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » koc katımıfırtınası » tımarhane kackını » denk kume » taşkıran ciceği » l al el » yuk vagonu » şupheli » holoturitler » sutannelik » kopya etmek yapmak veya kopyas » duzen acıklaması » birleşikgillerden kok sapları »

hal-i_pür_melal hakkında da bilgi ve hal-i_pür_melal eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hal-i_pür_melal nedir ve hal-i_pür_melal kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.