tdk sözlük TDK Sözlük

 

hal-i pür melal

hal-i pür melal kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hal-i pür melal hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hal-i pür melal ziyaret ediniz. uludağ sözlük hal-i pür melal başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zihnini kurcalamak veya tırmal » arka kapıdan cıkmak » bahce » duzecleme » şefaatci » yezidîlik » ere gitmek veya varmak » gumburtulu » ceper » cenetli » erkecsakalı » gostermecilik » msa mse » veya bu anlamda birleşik isim » papaza kızıp oruc veya perhiz » sulfurimetre » işi başından aşmak veya aşkın » bıcak » bayramlık ağzınıacmak » maoculuk » prosedur » miktar ile indirimden sonraki » su kesmek veya su kesilmek » fâni dunya » hukûmet kapısı » ricada bulunmak veya birinden » tokat atmak aşk etmek veya pat » sansurlenme » parkcı » aycoreği » gocebelik » gozleri berraklaşmak » kacak gureşmek » hint pamuğu » avantur » donuş » elektrikcilik » boluşum » doğru durust » allah versin » duzmece » sacına sakalına kar yağmak » vurdukca tozumak » sofra ortusu » cavuş » şukreyleme » ma me » gocer » cekinmek » ucar »

hal-i_pür_melal hakkında da bilgi ve hal-i_pür_melal eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hal-i_pür_melal nedir ve hal-i_pür_melal kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.