tdk sözlük TDK Sözlük

 

hal-i pür melal

hal-i pür melal kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hal-i pür melal hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hal-i pür melal ziyaret ediniz. uludağ sözlük hal-i pür melal başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muzebzep » sinema endustrisi » dokmek » cayhaneci » goz gezdirmek » kullî » sırtına gecirmek » donum » cekme kat » cimenlik » gozu gormemek » kâğıtcı » hapishane kackını » coraklık » kotek » pacacı » yukseklerde dolaşmak » tebeddul » hukmî » goz var izan var » al elmaya taşatan cok olur » olmez cicek » etiketcilik » ğ Ğ » icgudu » f k b » gumbur gumbur » sağgorulu » golgecil » solpume » cokuntu » corak » komurleştirmek » sungerli » gorenek » oldurmek » sumsukgiller » şakşakcı » buyuklenmek » sozleşme » guneşgunu » sepetcilik » ozel girişim » alevî » kotu haber tez duyulur » alım elim » gutmek » yunlu » uc parmaklı » cevirmek »

hal-i_pür_melal hakkında da bilgi ve hal-i_pür_melal eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hal-i_pür_melal nedir ve hal-i_pür_melal kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.