tdk sözlük TDK Sözlük

 

hal-i pür melal

hal-i pür melal kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hal-i pür melal kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hal-i pür melal tıklayınız. uludağ sözlük hal-i pür melal başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozellik başkalık fark » oğmac » muhre » hicap duymak veya etmek » cadır uşağı » secme suresi » ortme » kalemiyle yaşamak veya gecinme » cenevizli » ciğleşmek » gundeme getirmek » kosele taşı » odemek » cağdışı » donuşlu fiil » icerleme » lule lule » cipo » hukukcu » citişme » yatak carşafı » ucmak » guvenoyu vermek » doğum ilmuhaberi » allah yapısı » devletlerin uyrukları » yuk » sonmek » sumek » kacmak » tevekkul » goz dikeği » cırak cıkarmak » calar saat » deli cıkmak » eli ermez gucu yetmez » lokma dokmek » cop arabası » uleşme » bir icim su gibi » ongorulu » yatcı » balıkcı » urun yelpazesi » dovuş » ağac » yağlımuşteri » goz kuyruğu » icmek » bicim »

hal-i_pür_melal hakkında da bilgi ve hal-i_pür_melal eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hal-i_pür_melal nedir ve hal-i_pür_melal kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.