tdk sözlük TDK Sözlük

 

hal-i pür melal

hal-i pür melal kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hal-i pür melal kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hal-i pür melal tıklayınız. uludağ sözlük hal-i pür melal başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hristiyanlaşma » cay takımı » gozlerine inanamamak » ucgen prizma » paraşutcu » hıckırtmak » gumburtu » govek » gozu almamak » gocum » ac gozluluk » ulkuleştirmek » muleyyin » gecirgenlik » formuler » ucuk » dunyanın yedi harikası » kopurme » dumen suyundan gitmek » olum hak miras helâl » cıra » canlıozdekcilik » gozleri fal taşıgibi acılmak » gul gibi bakmak » var gucuyle » kırlangıc donumu » el cekmek » ici bayılmak » itilâfcı » gostermek » ucum » kanlıbıcaklı » eşgudum » gure » paca gunu » marunî » pandul » bazlamac » geri cekilme » ciltci » ayağına uşenmemek » kopoğlu » operken ısırır » oturmek » urun » yuz tutmak » ağkepce » tazıo tazıama culu değişmiş » rehber oğretmen » birbiriyle karşılaşmak birbir »

hal-i_pür_melal hakkında da bilgi ve hal-i_pür_melal eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hal-i_pür_melal nedir ve hal-i_pür_melal kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.