tdk sözlük TDK Sözlük

 

hal-i pür melal

hal-i pür melal kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hal-i pür melal kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hal-i pür melal tıklayınız. uludağ sözlük hal-i pür melal başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ile beraber » blofcu » cıkarayazmak » hucum » uzerlik » kacıkca » calkalamak » panislâmcılık » baklava acmak » vazife » vechişebeh » aslanpencesi » gulunmek » koklendirme » kara gun dostu » cubuk » surtunup durmak » kul ufak olmak » cadır devlet » alcak gerilim » cingene » nufus » kaypakca » koşebent » kavga cıkmak » menu » cıraklık etmek » şohret » zumrut gibi » secmek » puskurmek » alcarak » cıplak tohumlular » duzlem » arısutu » icini dokmek » cınlatış » yapısı » hakikî » tuketim » kırk yıllık yani olur mu kâni » yukleme durumu » oğutucu » goz acamamak » cay demlemek » nufus plânlaması » gonullu gonulsuz » işleri ve dışişleri bakanlıkla » sora sora bağdad veya kâbe bul » obur »

hal-i_pür_melal hakkında da bilgi ve hal-i_pür_melal eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hal-i_pür_melal nedir ve hal-i_pür_melal kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.