tdk sözlük TDK Sözlük

 

hal-i pür melal

hal-i pür melal kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hal-i pür melal hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hal-i pür melal ziyaret ediniz. uludağ sözlük hal-i pür melal başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ruşvet yemek » odul » yan odeme » icli » gok adası » affınıdilemek veya istemek » catal ayak » husnukuruntu » yahudice » yuze gulmek » kopru » cemre duşmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » uzum pekmezi » cıtıpıtı » aristocu » olum hak miras helâl » kukreme » gun yağmuru » opucuk kondurmak » parcacı » manikurlu » suryanî » tetikcilik » ozdek » unlenmek » tedafuî » keciboynuzu » ceşni tutmak » taammut » başbaşa veya kafa kafaya verme » karikaturleştirme » yakasıacılmadık » davranmak saygıgostermek soz » tepkili ucak » ikbali sonmek » r r » imbikten cekmek » catal » cikolata » bayındır » yuzsuzluk » kulusturluk » calıkuşugiller » keli koru toplamak » dağlıc » zulfuyâr » cussesiz » gostermelik » statu »

hal-i_pür_melal hakkında da bilgi ve hal-i_pür_melal eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hal-i_pür_melal nedir ve hal-i_pür_melal kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.