tdk sözlük TDK Sözlük

 

hal-i pür melal

hal-i pür melal kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hal-i pür melal kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hal-i pür melal tıklayınız. uludağ sözlük hal-i pür melal başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
done done » yuzune bakmaya kıyamamak veya » testiyi kıran da bir suyu get » soz etmek » akşamuzeri » orgu » civicilik » ulkeler coğrafyası » carpmak » kılığına ceki duzen vermek » cozum » tahtalıkoyu boylamak » cevrili » taammut » başmufettiş » kelepceli » ağaclı » dokmek » işportaya duşmek » yureği sıkışmak veya tıkanmak » kolcak » koşe yazarlığı » tencere dibin kara seninki be » tebeyyun » mustakil » cıkarmak » sozde » duğuncu » suyunu cekmek » ay tutulması » kok işareti » lisan » dili donmemek veya donmek » ozumlenme » deve doşlu » komunist » cekim ekleri » cırpıipi » gurultu cıkarmak etmek koparm » yuzuncu » guneşcavmak » corak » muzminleşmek » unlemek » bulbul kesilmek » haberin olsun » butunleme » rolânti » duzenleşim » gecişmek »

hal-i_pür_melal hakkında da bilgi ve hal-i_pür_melal eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hal-i_pür_melal nedir ve hal-i_pür_melal kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.