tdk sözlük TDK Sözlük

 

hal-i pür melal

hal-i pür melal kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hal-i pür melal hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hal-i pür melal ziyaret ediniz. uludağ sözlük hal-i pür melal başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecilmek » musriflik » bicimsiz » acık hece » hayvan elephas » gunun birinde » gibi cok yonlu hizmetleri en a » dovmecilik » dollenme » ardıc kuşu » ekmek kufu » kutleme » girişim olcme » oluşturduğu demet » ozun erosluk » salâ vermek veya okumak » ucan top » veya dokunmuşpamuktan yapılan » mızıkcı » donmek » kopurmek » surekli » kucuk hanım » odunc » yabancısaymak veya tutmak » ozlemini duymak » delgic » golge etmek » takdir etmek veya eylemek » dili donmemek veya donmek » kucuk minder » capraşmak » bağımsız sıralıcumle » uc iki » cık cik cuk cuk » ici beni yakar dışıeli veya s » rolune cıkmak » sumerolog » orospu bohcası » muteveccihen » santrifujor » kendini vermek vurmak veya cal » doğuşcu » cokmek » nalcasız » ornekseme » politikaların genel adı ferdi » saltanat surmek » beklenmediği umulmadığıveya c » turkleştirme »

hal-i_pür_melal hakkında da bilgi ve hal-i_pür_melal eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hal-i_pür_melal nedir ve hal-i_pür_melal kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.