tdk sözlük TDK Sözlük

 

hal-i pür melal

hal-i pür melal kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hal-i pür melal hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hal-i pür melal ziyaret ediniz. uludağ sözlük hal-i pür melal başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
perlon fırca » ufleyen alet » hangi ruzgâr attı » ozensiz » taraca » reseptor » catışmak » yuk » ceğmellenmek » acılmak » medhusenâ » ağzınıhayra acmak » gomleğinden veya gomlekten gec » don gomlek » ergurmek » duve » cağlayış » bakar mısınız » elektrikli basac » bileğine kadar veya bileklerin » yuzu soğuk » oğretim yardımcıları » zembereği boşalmak veya boşanm » op babanın elini » mulhak » subap » dongel orucu » kollarınıacmak » ozel radyo » dır dir dur dur tır » bulgurlu ya gelin mi gidecek » merkeziyetcilik » gercekli » kuplu » nalcasız » gurlemek » oz beslenen » cır cır otmek » allah rızasıicin » sansurlemek » muteessir olmak » komur kayası » kacamak » uzum pekmezi » tercuman » coğu kez » oyuncağıolan » hippocastanum » karanlıkta goz kırpmak » zararlıcıkmak »

hal-i_pür_melal hakkında da bilgi ve hal-i_pür_melal eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hal-i_pür_melal nedir ve hal-i_pür_melal kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.