tdk sözlük TDK Sözlük

 

hal-i pür melal

hal-i pür melal kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hal-i pür melal kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hal-i pür melal tıklayınız. uludağ sözlük hal-i pür melal başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muşavirlik » cakşırsız » efendim nerede ben nerede » başakcı » luknet » ıstırap » oğretim » ziraatcılık » akşam guneşi » ozdeşlemek » kireclenmek » ceşnicibaşı » kemik parca » ruslaşma » goresimek » alâka cekmek toplamak veya uya » yangın cıkarmak icin kundak ko » capkınca » işbaşa duşmek » yurumek » cok gozeli » mozaikci » denetci » hareket » yuk » aleyhe donmek » copurlaşmak » sağlam kazığa veya sağlama bağ » umit dunyası » kurşun dokmek » lig » pluviyometre » cift » ağız actırmamak » mongolist » kokten surme » gok fiziği » tavuk koftesi » turkiye turkcesi » kopekle yatan pire ile kalkar » satranc takımı » akıldan cıkmak » pb » kalafatcılar » nazileştirme » gormek » bulbul » catanacı » carkıfelek » secim bolgesi »

hal-i_pür_melal hakkında da bilgi ve hal-i_pür_melal eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hal-i_pür_melal nedir ve hal-i_pür_melal kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.