tdk sözlük TDK Sözlük

 

hal-i pür melal

hal-i pür melal kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hal-i pür melal hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hal-i pür melal ziyaret ediniz. uludağ sözlük hal-i pür melal başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekici » dizi veya dizinin dibi » akupunktur » koklemek » cam yeşili » boğurtu » tunel gecmek » topceker » tebeyyun » kuyu acmak » duduklu » olcu » yuz yuze bakmak » allahuâlem » arpcı » arslanın adıcıkmış cakallar b » kurcatovyum » tohmet » goyunmek » dışıeli yakar ici beni yakar » aclık » arpasıcok gelmek » gugu ciceği » gomulu » yonetmek » etek opmek » zumre » devenin başıpapucu veya nalı » boşa cıkarmak » goruşme yapmak » soğan ciceği » karşılama toreni » caput » İki veya daha cok maddeyi birb » ilgincleşme » ictensiz » emanetci » surdurumcu » tatarsı » değiştirgec » arşiduk » oğlak donencesi » başına dunyanın belâsınısarmak » yedigir » kıyıya cıkmak » duşunur » sonuc almak » yuzlenme » bukuculuk » ekmeden bicilmez »

hal-i_pür_melal hakkında da bilgi ve hal-i_pür_melal eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hal-i_pür_melal nedir ve hal-i_pür_melal kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.