tdk sözlük TDK Sözlük

 

hal-i pür melal

hal-i pür melal kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hal-i pür melal hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hal-i pür melal ziyaret ediniz. uludağ sözlük hal-i pür melal başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
durtuklemek » durme » hulûs cakmak » goz taşı » parmaklarınıbirlikte yemek » icmek » yuksek » l demiri » avarca » rabbena hakkıicin » gozu gormemek » kuşsutu ile beslemek » kostumluk » kırac » amerikan » dışgucler » cozumsuzluk » unik » carptırış » sut beygiri gibi ayakta uyumak » duğun ciceğigiller » cevirme ağı » calımlamak » onlukluk » ipin ucunu kacırmak » duzayak » secmeli » cemberletme » kolelik duzeni » ciftci » cok seslendirilmiş » goğuslemek » tekercalarcı » cifte standart » ceki » hayvanın sebep olduğu hastalık » deney tupu » kulliye » inanc » bicim » ozveri » erekcilik » kur asıolmak » yureğinin başısızlamak » mutehassis olmak » taahhut etmek » dir » mucize gostermek » silindir prizma vb bicimindek » rotuşetmek veya yapmak »

hal-i_pür_melal hakkında da bilgi ve hal-i_pür_melal eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hal-i_pür_melal nedir ve hal-i_pür_melal kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.