tdk sözlük TDK Sözlük

 

hal-i pür melal

hal-i pür melal kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hal-i pür melal kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hal-i pür melal tıklayınız. uludağ sözlük hal-i pür melal başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozunu kapamak » yurutme kurulu » ismi cıkmak » copluk » kuzum » parca parca etmek » buyuk para » cilesi dolmak » arapca » kus kus » kirecci » olu » hafızıkutup » fıstıkcılık » dun » kufletme » gozu gibi sakınmak saklamak ve » karşıtı » elhamdulillah » hacısuya atma » mes ul » sıkıntıya duşmek » kutuk » oğutmek » cotanak » cakmaklaşma » kıratın yanında duran ya huyun » ıslık calmak » kacamak yol » ış iş uş uş » calkalatma » basınclısu » muhallebi cocuğu » zulfaris » horguc » uste vermek » yarayan cevresi oluklu kucuk » it surusu kadar » yenidunya » kulusturluk » bolucu » duşuncesiz » ozendirme » işbaşında eğitim gormek veya y » dostluk okkayla alışverişdirh » soğurme » bugunluk yarınlık » carpacak buyuklukte sembol ni » kor talih » partizan olma durumu veya part »

hal-i_pür_melal hakkında da bilgi ve hal-i_pür_melal eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hal-i_pür_melal nedir ve hal-i_pür_melal kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.