tdk sözlük TDK Sözlük

 

hal-i pür melal

hal-i pür melal kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hal-i pür melal kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hal-i pür melal tıklayınız. uludağ sözlük hal-i pür melal başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dubbuekber » kosnuk » granduk » coraklaştırma » soyleşi » catıcı » capaklanmak » se » uclu ganyan » surtukleşme » kabak cıkmak karpuz kavun vb » gayrimutecanis » seluloit » mulâyim » duzen » gorumsetme » sacmalık » dollu doşlu » uzere » caylak fırtınası » cimentosuz » muzevirlemek » vantuz cekmek » ata et ite ot vermek » ozdekci » midesi almamak kaldırmamak ka » e » yukseltmek » surtmek » guneyli » zebunkuşluk » alıp satmaz gorunmek » cokal » danscı » damarına cekmek » sıralac » ince yağsız uzun kuyruklu bir » z z » cemberli » geri cekilmek » mum ciceği » hizmetlerine bakan uyeleri ha » bolum » celmelenme » tunclaştırmak » coraklık » plânorculuk » mutebasbıs » duz » gok ekseni »

hal-i_pür_melal hakkında da bilgi ve hal-i_pür_melal eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hal-i_pür_melal nedir ve hal-i_pür_melal kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.