tdk sözlük TDK Sözlük

 

hal-i pür melal

hal-i pür melal kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hal-i pür melal hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hal-i pür melal ziyaret ediniz. uludağ sözlük hal-i pür melal başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sağdıc » utusu uzerinde » gagavuz » ozumleme » cozulemeyen ilmiksiz duğum » muşteri » pabucunu dama atmak veya pabuc » olimpiyat oyunları » nufus coğrafyası » imtırak » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » maca » maslahatguzar » boylesine » bir kulağından girip obur kula » buyukayı » ince gul yağı » guvensizlik onergesi » arac ve gereclerle donatma » cıplaklar kampı » ucayak » oksitlenmeyen bir element kıs » yureği parcalanmak » canavar duduğu » karnıbuyumek » vay anam vay anasını veya va » selâm durmak veya selâma durma » gozlu » yuksek atlama » ucgul » İngiliz sicimi veya ipi ile as » bırakılması » imza gunu » moskof » coban kopeği » hukmen » pranga kacağı » gun gormuş » yatak ortusu » on lisans » komur gibi » mulâhazat hanesini acık bırakm » suzmek » şeylerden her biri tabaka » geciş » doşemeci civisi » ulke » dikiz etmek veya gecmek » muşerref » gurultucu »

hal-i_pür_melal hakkında da bilgi ve hal-i_pür_melal eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hal-i_pür_melal nedir ve hal-i_pür_melal kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.