tdk sözlük TDK Sözlük

 

hal-i pür melal

hal-i pür melal kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hal-i pür melal hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hal-i pür melal ziyaret ediniz. uludağ sözlük hal-i pür melal başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tepegoz » terzi kendi sokuğunu dikemez » yol acmak » cıplak » dongel orucu » vur patlasın cal oynasın » defter acmak » surulmek » mac yapmak » duzen » kucumseme » tl » kesip veya kestirip atmak » cıngı » allah ın veya tanrı nın gunu » paragoz » cemenleme » orge » gozemek » yureği goturmemek » copluğu » tanıdık cıkmak » merkeziyetcilik » donem » tarlada izi olmayanın harmanda » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » ozel kesim » dosya acmak veya hazırlamak » ruzgâr ustu » burokrasi » cullamak » ruhiyatcı » celâlîlik » cek » ortac » başıcatlamak » cifte kumrular » uretmek zihnî yetiler oluştur » gun ağarmak » gozlerine inanamamak » cıkmaz ayın son carşambası » mızıkcılık etmek » hisse cıkarmak » delikli taştekne » canıcekilmek » ferdiyetcilik » ortmek » cercevelemek » ici almamak » kap »

hal-i_pür_melal hakkında da bilgi ve hal-i_pür_melal eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hal-i_pür_melal nedir ve hal-i_pür_melal kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.