tdk sözlük TDK Sözlük

 

hal-i pür melal

hal-i pür melal kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hal-i pür melal hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hal-i pür melal ziyaret ediniz. uludağ sözlük hal-i pür melal başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gecende » darasınıduşmek » lâzca » polemikci » tandır coreği » duşunulmek » capaklanma » parcası » onunce veya onunden » barokculuk » rumence » bulaşıkcılık » tansiyon olcmek » gosterişci » bobreksi » haclılar » almanlaştırmak » aklında olsun » koklenme » butikci » başına corap ormek » arac » ceteleye donmek » işguder » kumaşcı » dede dedesi koruk yer torunun » duşmanca » cart cart otmek » mektupcu » kucuk caplı » ettiren ozellik tınnet » soz kesimi » taahhutlu » pasor » elek » w » gunebakan » icerik » geldiklerini belirtmek » oğleuzeri » ciğnemek » cubbe » eskişehir taşı » cıkıştırma » entelektuellik » rofle » deyip de gecmek » gunleri sayılıolmak » tukenmez » surmek »

hal-i_pür_melal hakkında da bilgi ve hal-i_pür_melal eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hal-i_pür_melal nedir ve hal-i_pür_melal kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.