tdk sözlük TDK Sözlük

 

hal-i pür melal

hal-i pür melal kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hal-i pür melal kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hal-i pür melal tıklayınız. uludağ sözlük hal-i pür melal başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ada cayı » cocuk gibi sevinmek » konsensus » cenesini dağıtmak » ortak bolen » karşıcıkmak » vay anam vay anasını veya va » derisini yuzmek » av ev » catlama » granul » inmek » yahudi pazarlığı » sevir » soz zinciri » cekiş » c » cevrimsel » ac ec » allah vermesin » ağaclaşma » hemzemin gecit » nişanıatmak veya bozmak » yuzulme » olu » mahrut » burgac » cat orada cat burada cat kapıa » carkıfelek » murettep » dokukluk » akaclama » cift » hurmetli » yol acmak » mulkiye mektebi » sulûk etmek » kostumluk » cok partili » eti senin kemiği benim » gazla » yalın uslûp » kopeğin ağzına kemik atmak » diz ustu cokmek » etmek » dizleri kesilmek veya tutmamak » afrikalılık » pence pence » arap rakamları » hukmu gecmek veya hukum yurutm »

hal-i_pür_melal hakkında da bilgi ve hal-i_pür_melal eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hal-i_pür_melal nedir ve hal-i_pür_melal kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.