tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için halk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
onemsiz » gecer » umtırak » dunya evine girmek » sulfurleme » sonum » oğretim » kara duzen » nufus yoğunluğu » aletler butunu » ciğnemek » cok gecmeden » sefa surmek » başıustunde yeri olmak » verilen genel ad afsun sihir » muşterek » onerme » guvensizlik duymak » eri » cok » dumen cevirmek » surmelik » kopeğin ağzına kemik atmak » gudek » acık duruşma » plânorcu » s s » paraşut ile atlama » bıckıevi » ozgun » uğrum » ucuş » civilemek » pusetci » gubre gazı » şeytanın bacağınıveya ayağını » cengelleme » oğunme » zevkinde olmak veya zevkine ba » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » kartca » cifte koşmak » gur » geckin » hungur hungur » rebiyulâhır » sabahıbulmak veya etmek » sevir » kose » dernekcilik »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.