tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz halk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
odenek » g g » muhakeme yurutmek » dort elle sarılmak veya yapışm » keciler » rolântide durmak veya calışmak » civileme » sozu ağzına tıkamak » mushaf » gecinmek » calkantılı » gecirmek » yol yurumek » yuz surmek » takaddum » vazgecme » dunurluk » cevre » kenarda koşede » cemkiriş » buyuleniş » omuzlarıcokmek » ayın on dordu gibi » rukun » oğrenci » puruzalır » telgraf uslûbu » rufaîlik » kur asıolmak » allah ın hikmeti » ne sularda » odevcil » cevirmek » dolmuşculuk » molekul » tuzsuz durgun su ortusu » sayıp dokmek » bicim » yurumek » ic hastalıklarıuzmanı » kısa gunun kârı » goz kapağı » cekicilik » bicimini alır hidrojenle oksi » ozenme » kor bağırsak » pur » gecmek » borcsuzluk » batıl inanc »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.