tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için halk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kendini gosteren ve bulaşıcıol » kurtaj » police cekmek » mis uzumu » şeylerden her biri tabaka » tekniği » bakla ciceği » kefekiye donmek » burume » ozursuz » haraccı » zimmetine gecirmek » ihtilâc etmek » bilinc » ici bayılmak » kor sıcan » okse otugiller » yuk vurmak » bitli veya kurtlu baklanın da » kultur » dokmek » nukleer santral » gecilmek » onel » cocuk bakıcısı » lutfeylemek » gecmek » rumlaştırmak » cıtlama » cıldırasıya » uzum turşusu » yalancıcıkarmak » kurakcıl » karikaturist » hukûmet darbesi » ibaret olmak veya kalmak » muşabehet » buyuksemek » yekûn cekmek » unlem » yayla ciceği » maraz esenlik karşıtı » pejmurde » surmeli » allah versin » los » cer cop » husnuteveccuh » kamışatmak veya koymak » kullenmek »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.