tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz halk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağkepce » soz vermek » para ile değil sıra ile » eğmur » olan bir taş » panslavizm » carşaflık » gepgenc » nukte » kaşık atmak veya calmak » soylenmek » bicici » olmezlik » ust » on » paylaşmış benzer odevlerle yu » cınlak » cizgileme » cıkmak » cağıldama » calıdikeni » unc » hot » icler veya yurekler acısı » nufus kaydı » ici ezilmek » ureyiş » kacanın anasıağlamamış » bicenek » duygusal duşunme » luferci » odetme » imtizacsız » gozu olmamak » tefeul » goturmek » tek secici » goru » cağırılma » piramitcik » bıcak gibi » tel kufluce » dili damağına yapışmak veya di » cimdik » yapmacık guluş » ilâc yazmak » bucuk » surgun » mutevelli heyeti » sublimleştirme »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.