tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için halk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tac » cırnık » koaptor » aldanc » golluk » dokup sacmak » olcu » bulbul gibi şakımak » dunyalık » bayındur » golcu » tunek » cokertmek » sacına başına bakmadan » sun » batırılmasıyla yapılan sucuk » koyuvermek » ceper » celişmesiz » himaye etmek » sirkuler » kucuksemek » cıtırdatma » ız iz uz uz » mubalâğa » ağzıacık » kuşumlenme » cumleten » anlamaya yarayan sınama » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » bir yerde kullanılan bir yere » methiye duzmek » gozlerini fal taşıgibi acmak » kısıkca » kosele » şeytan tuyu olmak » havuc » kok salmak » cıldırmak » ciğduşmek » ellerin dert gormesin » manyakca » opuş » gozu arkada kalmak » kıptîlik » olsun olsun » kuduz bocekleri » parcalara ayırmak » harbiye nezareti » otoparkcı »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.