tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için halk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muze gibi » başıgoğe ermek veya değmek » gorgu » icin icin yanmak » caprazlaşma » tukurmek » dışarıcıkmak » karikaturist » şukretme » duzenleme » alcılatma » cicekci esnafı » cırpıvurmak » başmudur » amentu » ayıuzumu » kacırtmak » dumen suyu » orseleme » icine kapanmak veya icine ceki » yuzuculuk » rumence » suzdurmek » kuturdemek » acık sayım » duzenek » coluk cocuk sahibi olmak » kat î olarak » yarım gun » zayıf duşmek » gozlerini devirmek » kaca kac » ackılama » pantufla yapan veya satan kims » tava boreği » mudiriyet » germanistik » dondurulan ince uzun ışık ara » somikok » cicek cıkarmak » ucuklama » mustevli » alafranga muzik » tumlec » leninizm » baccı » kirec » karanlığa gomulmek » gelenekcilik » isim cumlesi »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.