tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için halk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rukû » gununu gormek » hesaba dokmek » arnavutlaşmak » muhurlemek » sınamak tecrube etmek » tazıya donmek » yukleme » kadınduğmesi » ağaclanmak » cıngırağıcekmek » cubuklu » osmanlıca » yuzerlik » bağlanmışkıl veya kıla benzer » sokuntu » dilli duduk etmek » calkantı » kalcasız » celimsiz » yağlıgureş » cur et etmek » duzmeci » gomlek değiştirmek » konsolitci » oz denetim » tur » gocmen » sozunde durmak » zararına kazanc sağlamak » puruzlu » kutle » yonetim » ozdeşleme » ağız ağıza vermek veya konuşma » ozsel » cingene duğunu » arabasınıduze cıkarmak » uğur boceği » gozu kalmak » sıfıra sıfır elde var sıfır » her horoz kendi copluğunde ote » balıkcı » muzakerat » gucleştirme » camaşırlık » lule » yalancışohret » kamışcık » kucuk »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.