tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz halk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sıcratmak » gayrimumkun » yankıuyandırmak veya yapmak » cemberli » hayata kusmek » yukseğe cıkmak » mis uzumu » yureği parlamak » muteveffa » nazınıcekmek » canıltı » icine dokunmak » uğur ola veya uğurlar olsun » hurriyeti secmek » furu » oğle uykusu » ustune yurumek » tır » celik macunu » koltukcu » sondurmek » oyuncağıolan » sanskeritce » cağdaşlaştırmak » umidi sonmek » komputer » cember cevirmek » cevre bilimi » bıcak yarasıonulur dil yarası » acısal hız » balcık hurması » ve katımadde » moble » bir tarafa bırakmak veya koyma » unlu catışması » uzerine olu toprağıserpilmişgi » sut kırı » diğer ceşitli hizmetlerin butu » puritenlik » ıcı ici ucu ucu » avrupalılık » hayat gecirmek » bocek gibi » cuhcuh » kokensel » buyultme » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » yer acmak » carşaf » avunc »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.