tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz halk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ormek » buzuluş » ala ele » surtuş » kalite cemberleri » ustune tuz biber ekmek » actırmak » yontma taşcağı » duzulmek » burnu yere duşse almaz » burumcuk » hayal duzeyi » mutedeyyin » curcur » gır gır gecmek » sonuc niteliğinde başka bir bi » hukum » duduk » yuzucu » kutuphane » cankurtaran yok mu » gozu ac » birleştirme montaj » kopruden veya kopruyu gecincey » at var meydan yok » cektirmek » sercin » batakcı » mantıkcılık » suzgecgagalılar » durumunda dişi cicekleri yapr » ofke baldan tatlıdır » cakıntı » orta ve yuksek bolumlerini bit » mosyo » miş » ortaya duşmek » gorev alan ic salgıda salgıla » eğmur » cıkmak » ağzının icine girmek » dostluk başka alışverişbaşka » i » ad cektirmek » gercekcilik » cam devirmek » gecme » ure » cıkışmak » salâ vermek veya okumak »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.