tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için halk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
keyfini cıkarmak » gucumseme » sevinc » alka evli » burc » cıplak resim » tesettur modası » pirupak » suruklemek » dokme » kulâh peşinde olmak » avşar » yarın obur gun » calıştırma » topcu » kapucin » başağac » er » ac gozlu » hallac » munteşir » cabuk kolay heyecanlanan kims » icsiz » cay evi » carşılı » karina etmek veya karinaya bas » w » unlu turemesi » toz kondurmak veya kondurmamak » ac gozlu » secilmiş » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » cıdamak » icsiz » boru ciceği » muteveccihen » guc » ağız actırmamak » riyazet diyet rejim » coğaltma makinesi » yağhucresi » cala kaşık » altın eli bıcak kesmez » muhakeme usulu » âşığın gozu kordur » ackılanmak » elektronikci » eline duşmek » la le » başustunde tutmak »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.