tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için halk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eski tufek » gostermek » yahudi » ceşni » gosterme sıfatı » yuzu soğuk » yuzunu gormemek » onemsiz » dillerde dolaşmak veya gezmek » atmak muracaat etmek » penceleşme » kukremek » gonul bağı » yerinde su cıkmak » beytulmal » otumsuzluk » muzminleşmek » doldurulmuşcam seramik veya c » şeytan durtmek » cozulmek » tekcilik » sozel » gozu bağlıolmak » işbolumu » kucumencik » olcerme » gunduzlu » oksuz » cift dişliler » hollândalı » cıngıraklıyılan » meş um » ustat » cıkıntılarıolan organ » gerekce » olarak yurutulduğu siyasî duze » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » kacamak yapmak » pecelemek » tuyleri urpermek » sovyet » buyuk onerme » sozu gecmek » başdondurucu » tovbe » huda » duşundurmek » buk » mutesanit » muteferrik »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.