tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz halk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucgen » cayırlamak » cığırtmacı » kına ciceği » etekleri zil calmak » maraşişi » poğacacılık » barbeku » lâğım su yolu vb nin gereken » sure aşımı » ozellikle » kokertmek » mustebat » kufur » hukumran » sucustu » gosterişsizlik » d » tepegozler » yuz akıile cıkmak » corek » şeritcilik » tanrıkorusun » eğilimli ortu » gozum veya gozumun nuru » cekem » allah tan umut kesilmez » duzenek » golge gibi » taşa cekmek » ozleşme » hazır duruma getirildiği omurg » guneşbalcıkla sıvanmaz » goc » uzgunluk » gecmek » bukluk » gâvura kızıp oruc yemek veya b » cin lâhanası » kısır dongu » bulbul gibi soylemek » el openlerin cok olsun » uzucu » surmelenme » kuğu gibi » azap cekmek » el surmemek » tan ağarmak veya atmak » tarih oncesi » calkalamak »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.