tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için halk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cokuntu » cekirdek » bağırıp cağırmak » ok gibi yerinden fırlamak » sut cekmek » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » granduk » ciğleşme » tarih atmak veya koymak » cicek durumu » yon » kaşıkcıkuşu » koklu » munasebetli munasebetsiz » olcme » hesap ozeti » kulup » kuspe » cozulmek » etiketcilik » takayyut » caput » haraccılık » duşkun » turkuculuk » fıstıkcılık » sacı » kırbaclamak » fikir yurutmek » deniz culluğu » kumultu » dayak duşkunu » kucuklu buyuklu » ahıra cevirmek » catıortusu » taannut » yalan cıkmak » kok » beyin gucu » jimnastikci » secmece » durtuşme » yuzune duramamak » flort » acı » icat cıkarmak » su boceği » gomlek » akdeniz mavisi » darulfunun »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.