tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için halk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşunce iyilik ahmet ertuğr » koyungozu » alcak gerilim » flâman » âdet gormek » » dunden » işi resmiyete dokmek » sokmek » tumur » sure daha surdurmek » taşıma veya dokme su ile değir » duzleşme » bayrak toreni » imza sirkuleri » kurar » cekiye gelmek » kireclenme » kiraz receli » halkcılık » oke » sokme » cengel iğnesi » baskul » yureği burkulmak » cağcıllaştırma » tutamac » ebulyoskop » vidanjor » cozulmek » bıcaklamak » dokum » rukuş » diz cokmek » sozlu » kucuk duşurmek » muteyakkız » perde arkasında veya arkasında » gozcu » cifte koşmak » cimdiklemek » sozleşmesiz » kosnulluk » guneşbatmak » taclanma » tekefful » munasebetli » kırkıcıkmak » iştahıacılmak » urduca »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.