tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için halk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bankada veya aracısında actırı » onune gecmek » hızla batmak » cıkarış » kibarlık duşkunu » muzaheret » kulağına carpmak » oldurtme » gecende » moğolca » cevirmek » kulak kepcesi » koklu aile » durdurmak » civili » ic salgı » acık duşme » paramparca » acmak » cıvgın » boyle » ic lâstik » asker kacağı » taklip bi » senator » cicek gibi » sacmalama » pekiştirmeli ozne » reasurans » cekiştirmek » ic gıcıklamak » ıslahatcı » nu » suzuluş » boğazına bir yumruk tıkanmak v » kor ocak » ikizkenar ucgen » ictenlikle » icini bayıltmak veya kıymak » unvanı » isim govdesi » yavaşca » acık vermek » kuflu » alım satım burosu » potasyum sulfat » sumuksel » ekmek carpsın » it ite buyurur it de kuyruğun » yukletmek »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.