tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için halk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekimli » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » cayırmelikesi » cuzdan » sacıntı » kufretmek » puren » ziyaretci » rabbena hakkıicin » koşeyi donmek » canak yaprağı » cilingir » eşgudumcu » afrika menekşesi » anonsor » kopek sarımsağı » uc boyutlu » cıpır makinesi » tufeklik » cakar » duğurcuk » yağolcer » ders calışmak » deniz uzumu » koktencilik » dunyaya kazık cakmak veya kakm » salon ciceği » guneşyağı » uc iki » dışyuz » guzelhatun ciceği » durtulme » hesabınıkitabını bilmek » temessul » gâvura kızıp oruc yemek veya b » iceren genel kavram » jupon » gunduz » surcme » catkı » sutun » gomleksiz » uslu durmak veya oturmak » hakikî » ozenme » kadirîlik » ve katımadde » oge » strukturalist » rotuşetmek veya yapmak »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.