tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz halk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yem istemez su istemez » buhtan etmek » dehşete kapılmak veya duşmek » burunmek » toskurtme » yureği sızlamak » gok » kutluk » gunluk » guvenlik borusu » duğmesiz » cini murekkebi » pastorize etmek » kotu kişi olmak » koken » acılmak » bolumlenmek » nasranî » canıltı » cekip gitmek » madde » lâmadan oluşmuş arasına yerle » bana dokunmayan veya beni sokm » samanyolu » gozetme » kraldan cok kralcıolmak » lupletmek » midibus » korlemeden » cocuk oyunu » gonlunu serin tutmak » cantacılık » gumuş » gocmenlik » secim yasağı » allah bir » acmak » bilincli » karşılaşmalarda sayıları uyar » celik » guzergâh » alıal moru mor » tuhafiye dukkânı » utmek » duzeysizlik » cıkık » cek valf » merdane » soluğu kesilmek veya tutulmak » cekirge otleğeni »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.