tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz halk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
loşca » urkmek » paraşut » bolme » corba icmeye cağırmak » luzum yok » cıkmak » yeryuzu » terettup etmek » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » figur » musrif » oğutcu » cekmek » kutukluk » dalkavukca » metalurji » cozdurmek » ciftlenmek » opup başına koymak » oylesine » kosele suratlı » karşıtı » cicek boyası » kopeklemek » vucuda vermek aşıyapmak » susleme » dibi gorunmek » alcıcı » ile beraber » hodukleşmek » ust » kılıckuyruk » jole » kırbaclamak » yuzunden akmak » ucayak » elden vefa zehirden şifa » salkım kupe » ustu savurmak » catılmışkirişsistemi » palamarıkoparmak veya cozmek » yuzgec » maraz esenlik karşıtı » catkın » cubuk ağacı » kıcına bakarak veya kıcına bak » oltaya duşmek » doşemcilik » gorgulenmek »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.