tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için halk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sunnet ehli » iceriden evlenmek » cevre kirliliği » yatcı » hukumran » fincan boreği » damak unsuzu » yetenekli kimse » museddes » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » ihtiyac » pencelenmek » butunleşmek » hancerleme » dolaba girmek veya gelmek » acmak » duzmek » cağırtmac » gecilmek » hedonizm » diği eli beri inceye kadar » boynuz cekmek » carmıh » kullukcu » buyukbaş » koktenci » yankıuyandırmak veya yapmak » tukuruk bezleri » rumca » olcekli » buryan » hayata kusmek » ilâclık » cekilmek » surcme » mucerret » icermek » bahis acmak veya acılmak » gecim » dongel » kırc » dalgacımahmut » sonuc vermek » sutcu » ağustos bocekleri » cerrahî mudahale » gonenc » ozlem » etmek » kurulu duzen »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.