tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için halk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kurdanlık » kotucul » sevinmek sev in sevdirmek se » kan gutmek » canak » durzu » turnayıgozunden vurmak » ucurulmak » camıcerceveyi indirmek » fırcalatma » kapıalmak veya yapmak » kabul toreni » gorunur » bağlaclıyan cumle » buyu yapmak » fare deliğe sığmamış bir de k » turanlı » cemrek » kızım sana soyluyorum veya ded » dy » rastık cekmek » oz kesit » duzenleyen ve genel olarak ilg » tezekkur » muthiş » coğulculuk » şefaatci » vasatî sur at » cırpıştırılmak » suresiz yayımlanan duyuru » ucuculuk » surat duşkunu » bulunan bolum kafa ser » ic bellek » am em » afrikalı » cızlamıcekmek veya cızlam etme » ancuez » kepce kuyruk » kırsal nufus » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » masraf kapısıacmak » on uyum » acelya » ictima » culsuz » elini kalbine veya vicdanına k » yuzde » yuz tutmak » rahat yuzu gormemek »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.