tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz halk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ters yuzu » calkanma » pusur » gozu cıkmak » soğdca » uc parmaklı » sarıgoz » yureği boğazına tıkanmak » aluminyum taşı » yureğine inmek » uygun duşmek » lâtin yelkeni » ittihatcılık » gonlu cokmek » durumunda meyvesinden kokusuz » duşuk yapmak » hafıza » haşatıcıkmak » gureşci » durdurmak » muptelâ » copcatanlık » kazıma » cıtlamak » bir ucu sivri olarak yapılan t » kocan » mantık oncesi » kucuk minder » zul saymak » haber studyosu » temas etmek veya biriyle temas » boğurtu » nesne obeği » muhur pensi » donme » koprunun veya koprulerin altın » traktorcu » kacırmak » ciceklik » kotumsemek » gonlunu kaptırmak » altayca » acmak » sepet havasıcalmak » sacıuzun aklıkısa » cop sepeti » telgraf cekmek » cevrilme » buyruklarının İbranî felsefes » gungormez »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.