tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için halk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gudumculuk » mustehcen » temiz kanıda vucuda dağıtan or » tıkırıyolunda olmak veya gitme » inkâr etmek veya inkârdan gelm » hoşmerim » cat » gecerletmek » cavuş » geciş » obur » teknik universite » citi yapmak » kurutularak ufalanmışhamurdan » istifci » yuvaya donuş » murdesenk » muhur gozlu » nufuz etmek » burgulu » duzmek » eğri cehre » dizini dovmek » ucretlendirme makinesi » odemek » huzunleniş » hurdasıcıkmak » ağza tat boğaza feryat » usanc getirmek » kimya gocumu » yuzunden duşen bin parca olmak » museddes » bicim » ferula assa foetida » hasatcı » duşkun olma durumu iptilâ » aylıkcı » ateşli silâh » para donmek » ic tuzuk » nitelikleri sonradan yitirmek » calkanmak » cingenece » az » kufelik » kacık oz » distributor » bulamac » cıkılmak » cık cik cuk cuk »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.