tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için halk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mutenekkir » zimmetine gecirmek » coğaltış » yuzlu » renk cumbuşu » ceşitkenar » dikdortgensel » lecelik » iplik cekmek » odem » set cekmek » oksuruklu tıksırıklı » inmek » figuratif sanat » kucuk tovbe ayı » mukaddesatcı » goz kamaştırmak » murur » top surme » supurge otu » elden ne gelir » unsuzunu gosterir » kuturdetmek » cıtlatış » inmek » bıyık burmak veya bukmek » cenesini bağlamak » ictihat » kork aprilin beşinden okuzu a » kavga cıkmak » işguderlik » goreyim seni » ay tutulması » cığalanmak » mozaik doşeme » koşe koltuğu » teleutce » eğitim fakultesi » sağgorulu » uzerine yurumek » cağdaşlaştırma » boğure boğure » yeri goğu tutmak » lâmbayıacmak » takipcilik » cırakman » cıkışyapmak » tam adamınıbulmak veya tam ada » en kucuk birliği goze » icinde kaybolmak »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.