tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz halk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ciğ » sus bitkisi » dik ucgen » sakalıele vermek veya sakalıka » yb » sokuluş » kafayıtutsulemek » duşculuk » brulor » ihtilâc » alcaltı » kesenin dibi gorunmek » ahlatın veya armudun iyisini d » statu » yıldız akmak kaymak veya ucmak » mubadil » cedik » oz yaşam » doldurdukları rengi beyazdan » zumrutlenmek » onunu ardınıduşunmemek » durum durum » rahatca » buyukluk gostermek » kola cıkmak » uzumlu kek » genişacı » anahtar yapan satan veya onar » yeri » batakcılık » ere gitmek veya varmak » dar goruşlu » talih oyunu » gecmek » zerresi veya zerre kadar eseri » karıncayıbile ezmemek veya inc » ipi curuk » celiksi » direktor » gumuşrengi » taammum » dut yemişbulbule donmek » gravur » tesalup » al veya kanlı gomlek gizleneme » sabahın korunde » ihtiyac duymak » candı » yonetici » cağlama »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.