tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz halk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
unsuzunu gosterir » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » acım » cizikli » tecrube etmek » umitlendirmek » kunduz boceği » canorus » gumuşlu » satılık ziftin olsun selânik » ciğnemik » purizm » allah hoşnut olsun » marksist » felc olmak » dovuşme » duz kanatlılar » buyutec » yol yurumek » koyuvermek » kurneme » citişme » endazeyi kacırmak » yıldırımla vurulmuşa donmek » dereyi gormeden pacalarısıvama » ozletmek » setlic » icinden okumak » nacar » goruşulmek » yuksuk kadar » cicek durumu » ozge » yuk vagonu » odenekli » dalga gecmek » dokmek » oruk » tokaclama » tek erkcilik » curuk » elekcilik » gecmek » duğun alayı » ciharıdu » dokulmek » ruyasında gorse hayra yormamak » mutemadiyen » işacmak » iğneli fıcı »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.