tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz halk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guzel duyu » halka veya âleme verir talkını » unca » ortodoks » celebi » başdondurmek » ferdiyetcilik » ayrıbaşcekmek » gobekli » ciltci » ucuşmak » carpan » gonendirilmek » mutenakız » demir sulfat » eylul » cinler cirit veya top oynamak » genel mudurluk » donme dolap » her boyaya girip cıkmak » cepel » cığır » alacam » arac » oğretmenlik » methiye duzmek » kucumencik » carıklık » kemale ermek gelmek veya kemal » avustralyalı » panel kopru » gomuk » uc dort » tavşan yetiştiriciliği » kıskac » cevirmek » gosterişsiz » topaccı » pic etmek » minuskus » neptunyum » cakıldama » acıt » komurleşmek » c » uzumunu ye de bağınısorma » yureği hop etmek veya hoplamak » sureklilik gosteren » ofkeli » goğsu daralmak veya tıkanmak »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.