tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için halk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
can can etmek otmek veya konuş » uşme » yurutmek » kulunc girmek » kesenin ağzınıacmak » yuruyuş » celişik » diğer ceşitli hizmetlerin butu » eşit cenetli » kureyve » nufuzlu » her tur gosteri yapmaya uygun » sureti haktan gorunmek » corak » avantur » orgucu » mak mek » kamcılayış » koşe » tersine cevirmek » itilâfcılık » comelmek » gunu yetmek » ici rahat etmek » sarkaclama » cukur » redaktor » başortulu » kacak » zemheri zurafası » micel » cıkmak » yuksekten ucmak » gozuyle tartmak » frenkce » catlamak » guvenceye bağlamak » fuzyon » harekete gecmek » buyuturluk » buro » sove » kol boreği » gumuşuleşmek » sacıbitmedik yetim » uzun yol şoforu » yol acmak » mehil muddeti » cocuk olmak » curuklu »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.