tdk sözlük TDK Sözlük

 

halk eş anlamı

halk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • halk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için halk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük halk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kundelemek » yuklemek » oğuz » murekkepleme » bilişcıkmak » caprazlamak » şupheye duşmek » muşkulleşmek » caprazda surmek » servise cıkmak » soylenmek » kulliyet » cıkmak » kokleniş » caylık » bircoğunu o metalin yuzeyine y » allah selâmet versin » surutmek » muhliye » ozelliği » acmak » gecmek » katır tepmişe donmek » denetci » salt coğunluk » deniz ucağı » takdir etmek veya eylemek » kavanco » bir dilin kelimeleriyle duşunc » sur atlenmek » operatorluk » kerpic » numayişci » mustehase » duşunce » cozmek » duğun corbası » busbutun ortadan kaldırmak ici » terekkup etmek » dışbukeylik » hıckırmak » tehyic etmek » kopek soğanı » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » muthiş » haber cıkmamak » guvenceli » gun almak » aralarında onceden kararlaştır » tebessumsuz »

halk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve halk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. halk_eş_anlamı nedir ve halk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.