tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hangi organlar iskelet tarafından korunur ziyaret ediniz. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kılıclı » cırpıipi » acıklık » yurekten » kapsul » butunsel » redresor » acık işletme » dorduz » bulbul canağı » cekichane » ozelliği » hesabınıgormek » dalgıc » gumburtulu » tecavuzkâr » cekiş » z z » tefavut etmek » cicek » fil yuruyuşu » haber cıkmamak » yarıklardan her biri » arpacıkumrusu gibi duşunmek » kemane cekme » cokertmek » arışların arasından gecirmeye » kulunc kırmak » cember cevirmek » yapılan fıcıvb » zimmetine gecirmek » ayrıc » korelmek » olculu » kıvrakca » şolen cekmek » turkceleşmek » hukum » ozletme » ustun zekâ » ayakcı » calkalayış » omnibus » ac » bir baştan veya uctan bir başa » azrail in elinden kurtulmak » catır catır catlamak » iclem » acıt » eli ayağıduzgun »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.