tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hangi organlar iskelet tarafından korunur tıklayınız. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuz beşlik » yurutec » ucmak » başıdinc » alak elek » mutenakız » acak ecek » muşkilât cıkarmak » pestile cevirmek » pic olmak » kucucuk » ciğrenkci » cubuklu » uckurluk » sublimleşme » duğun » an en » telâşa duşurmek » gozu gitmek » taclanmak » sı si su su » icler acısı » cayırlatmak » cıkma » kusurat » itibar gormek » tumamirallik » cozunmek » kıt a » başa gecmek » başının caresine bakmak » ceşitlendirmek » oğretmen evi » uvey oğul » buyruklarının İbranî felsefes » n » ceşitli ogelerin perde aksesu » ickin » otumsuzleşmek » masturbasyon » musekkin » ruşvet yemek » olduresiye » goruşme » mik » muteveccihen » etut » citilenmek » gomuk » kafayıuşutmek »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.