tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hangi organlar iskelet tarafından korunur tıklayınız. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
inişcıkış » iz » lâf veya soz altında kalmamak » boğurtmek » guzel » hareketlerde bulunmak » malta palamudu » cekmek » dovdurtmek » cılgınlaşmak » cay kenarında kuyu kazmak » ucuculuk » truk » efendime soyleyeyim » organların her biri » butce » korelme » duzenlenen toplantı » arkaustu » yuzsuzleşme » top atmak veya topu atmak » acıkta bırakmak » subjektif » teknikci » ustune yatmak » kor » capar » urun » ağaclanma » acığa vurmak » hurya etmek » sual acmak » ambulâns » kopurme » mef ul » icler acısı » peştuca » yan urun » cingen » etme bulma dunyası » gunce » cokelek » pedavra gibi veya pedavrasıcık » kok sokmek » dilinin altındaki baklayıcıkar » haymana okuzu » moğol » buzme » paracol » bok pusur »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.