tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hangi organlar iskelet tarafından korunur tıklayınız. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hice saymak veya hice indirgem » kulucka olmak » malı meli » sungu » obeklenme » dostlar alışverişte gorsun diy » cotuk » ayrıbaşcekmek » cıkarmak » li » kuldoken » ucmak » lig » vesveseye duşmek » kurutac » karadağlı » cukurluk » etut » kara calmak » duven surmek veya dovmek » zulfuyâre dokunmamak » kırmızıgomlek » cıkarmak » orta cağfelsefesi » dayanabilen sağlam guclu mu » necef taşı » etmek » canavar duduğu » jubile » koltuk gozu » bac » keskin sirke kupune veya kabın » koprulu » kampcılık » hint armudu » potikare » kacırmak » senegalli » ga » haşatıcıkmak » gormez » carkacı » doşeyici » surumsuz » catkı » capak » cam balı » cayırmelikesi » suyu nereden geliyor » yonden »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.