tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hangi organlar iskelet tarafından korunur ziyaret ediniz. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sıcan deliği bin akce » catır catır catlamak » kafadan gayri musellâh » rufaî » ciftleştirme » sozune sahip » kıcustu » musavat » guzergâh » mes ul olmak » tumselme » carpma » iltibasa yol acmak » gulmece » tesellum » pecelemek » cek valf » guzluk » kitaplık gorevlisi » mustevi » bıcak atmak » duse » pastorize etmek » yer camı » oflicinalis » ağzına kilit takmak veya vurma » caferî » koceklik » redaktorluk » urfa cıbanı » duduk » mısır puskulu gibi » kul gibi » tatlısoz » pufur pufur » başcavuş astsubay başcavuş » halkalıgozler » bicimcilik » acılıp sacılmak » acıklık » coğurcu » gul ustune gul koklamamak » sokmek » kokunden halletmek » buyuk dalga » gozden uzak tutmak » gozune girmek » taharruş » aracla yakmak » kadehcik »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.