tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hangi organlar iskelet tarafından korunur ziyaret ediniz. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acmak » sulfurleme » yan odeme » akumulâtor » yureğinin yağıveya yağları eri » isteyeninin bir yuzu vermeyen » duzeltme işareti » cemaat ne kadar cok olsa veya » turkoloji » ic başkalaşım » kaldırıma duşmek » kırcıl » gıcık almak kapmak veya olmak » ince unlu » oncecilik » muptelâ » yuzdurmek » barut kesilmek veya olmak » amaclılık » hırcın » canlılara yaşama ortamısağlaya » pacoz » tahtalıguvercin » kardeşkardeşi atmış yar başın » subap » daha bircok şeylerin yapımında » kustahlaşmak » sac sakal ağartmak » surgulemek » cip » susletme » calgıcağanak » karşıcıkmak » uflemek » onunu kesmek » tık » goce » doğum gunu » ana kralice » muflis » dubel » ucar » başıyastık yuzu gormemek » gozetilme » muzik market » on sezi » sermayeyi kediye yuklemek » police » dipcik » daire parcası »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.