tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hangi organlar iskelet tarafından korunur tıklayınız. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkmaza sokmak » canak yalayıcılık etmek » zimmetine gecirmek » kur » punduna getirmek veya pundunu » duşkun olma durumu iptilâ » cevirmek » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » denizden veya denizi gecip cay » mahrec » uzerine atmak » perde cekmek » pozitif bilimler » zenneye cıkmak » ruşvet yemek » fotoğrafcılık » buzuşuk » saltcılık » surgulemek » oğrenme » gok bilimsel » oksijen cadırı » on alım » honduraslı » kulunu savurmak » madde » arasında den başka anlamıyl » cam fıstığı » transit gecmek » comce » konvektor » gudu » yuzmek » gorevdaşlık » tukuruğunu yutmak » kantcı » kırdırmak işini yaptırmak » parantez acmak » dediği cıkmak » bir ornek » duduk » goze bilimi » guvem eriği » doluya koydum almadı boşa koy » tel in » hititoloji » hristiyanlaşma » nuksetmek » gozu dışarda » alt tarafıveya yanı »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.