tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hangi organlar iskelet tarafından korunur ziyaret ediniz. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
coğaltmak » goklere cıkarmak » lugatce » iki yuzlu » yontuk duz » zuppeleşmek » urkek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » yarayan celik disk » kotu adam » icicilik » buyuleme » bağbahce » kıyak kacmak » eğitim enstitusu » kor satıcının kor alıcısıolur » kanavice » ge » gormek » tehevvur etmek » comar » cunha » durmece » gece gunduz dememek » gommek » cingenelik » kulağıkirişte olmak » tekduzelik » cor cop » gum gum atmak » mizac » allah omurler versin » calmak » gonderiliş » mubalâğasız » oteki beriki » goturmek » hint kamışı » dosya acmak veya hazırlamak » kulakcı » arşiduk » tekerrur etmek » cimentolu » hasret cekmek » gun doğmadan kimliği soylenmez » kukremek » gozleri bayılmak » durulmek » yuze soğurma » torun torba veya torun tosun s »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.