tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hangi organlar iskelet tarafından korunur tıklayınız. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cağırıcı » kopeğe hoşt kediye pişt demem » dolek » ledun » cekinmek » murevvic » muvesvis » umitleniş » fırtına kopmak veya patlamak » gorunmez » sorgucsuz » cozdurmek » guzluk » sunepe » corbaya sinek duşmek » ozel okul » acık ordugâh » su carpmak » aracı » allah tan » bicimsiz » yuk » ağacıdibinden kesmek » kazıma » ikinci dizeleri birinci beyitl » parmakla gosterilmek » gozden surmeyi calmak veya cek » acıcekmek veya duymak » kiminin parası kiminin duası » pejmurde » başbaşa veya kafa kafaya verme » olur musun oldurur musun » mek » telekscilik » gonul dilencisi » ezilip buzulmek » calgılıcağanaklı » ust cıkmak veya gelmek » » cok eşli » yuzunun akıile cıkmak » hulûs cakmak » bir ağac ciğde zizyphus jujub » koreltmek » gure » gol kestanesi » camursuz » korun istediği bir goz allah » gecerlilik » patır kutur »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.