tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hangi organlar iskelet tarafından korunur ziyaret ediniz. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cermence » seyrusefer » ay gun yılı » yuzuk » cince » rubap » iskorcina » arazi acma » cengel takmak » gobek havası » barışcılık » dediği cıkmak » kestiği veya attığı tırnak ola » kâğıdından değişik olanınıbulm » kalıpcı » cepellenmek » penceli » izinden yurumek » yutar hucre » olcumlemek » kopurmek » yuklenme » bir yiyip bin şukretmek » pekmez kopuğu » dağveya dağlar gibi kadar » goruşme » hesapcı » candı » cekişmeli » salur » kusmek » ahmakca » yonerge direktif » yelec » oğretici » bicimlerini belirleyen ana oze » neyin nesi kimin fesi » merkez acı » cıvgar » kırsal bolge » engel cıkarmak » deli cıkmak » dizleri kesilmek veya tutmamak » cok hucreli » akşamuzeri » daha bircok şeylerin yapımında » mayın dokmek » ana bir baba ayrı » sutolcer » telâşa duşurmek »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.