tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hangi organlar iskelet tarafından korunur tıklayınız. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acık pazar » nefes tuketmek » teessur » akaclama » uc bucuk atmak » bolme » amputasyon » kofte » ofkelendirme » yatakcı » acacak » istirham etmek veya istirhamda » kokensel » duşuncellik » dipcikleme » cıkışnoktası » eşyukselti » mumas » carpıştırmak » ciğerimin koşesi » inmek » subyan » borc » macar ineği » tanzanyalı » yılan gomleği » film cekmek » yorgan gitti kavga bitti » karışım » gomu » kusturmek » korece » yururlukten kaldırmak » surungen » musavatcılık » iltibasa yol acmak » yenilir veya yenir yutulur şey » caktırmak » olağanustu » ustunden başından akmak » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » guvensizlik » imalâtcı » cennet okuzu » ust alize » cok ayaklılar » yekûn cekmek » cıfıtlık » bicki dikişkursu » olumsuzleşme »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.