tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hangi organlar iskelet tarafından korunur ziyaret ediniz. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir tarafa bırakmak veya koyma » calma » dort ayak » ozdeştirme » gundem dışı » obek » olukcuk » madan meden » mucellithane » bicimsel » muhurlemek » yamcı » cift desimetre » gecmek » suhulet » guldurucu » maskaraya cevirmek » toretanımaz » allah hakkıicin » catal » haricten gazel okumak veya atm » kacınılmaz » dişgostermek » sıtma gormemişses » murşit » guguk gibi kalmak veya oturmak » oğle namazı » konvektor » depremcizer » manikurlu » tetik ustunde beklemek » cırpınmak » kusura bakmamak veya kalmamak » sozlukculuk » maddelerden oluşan varlığın he » capraşıklaşma » coğunme » koz » keceli » erinc » ucsuz bucaksız » cabucacık » aylakcı » cengel » agrandisor » şomuz » tabak sevdiği deriyi taştan ta » strukturel » duzenli » tanışcıkmak »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.