tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hangi organlar iskelet tarafından korunur ziyaret ediniz. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mavimtırak esmer renkte bir el » guven mektubu » torelcilik » rumence » yureği dayanmamak » ney uflemek veya ufurmek » pic etmek » ure » biciminde duzenlenen ulusal ve » kapkaccı belli etmeden para v » cağdaşlaşma » kapısınıcalmak » bugun » dam yandı icindeki sıcan da b » dava gormek » kullenmek » kumuk » zaman tuneli » duz » yuksekten ucmak » gozu almamak » sucuğunu cıkarmak » unlenmek » ustlenmek » pecete » ozengenlik » ipek boceği kelebeği » gorumluk » eski goz ağrısı » soğuşmek » salkım soğut » mufreze » kacıkca » gunun birinde » suflorluk » yanışolcer » yumuşakca » cığırış » album » ciftlik kâhyası » bukulu » koyungozu » duğmeleme » muthiş » icgudulu » capkınlık » ozon olcum » cumbuşlu » arap sabunu » yuzyıllık »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.