tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hangi organlar iskelet tarafından korunur ziyaret ediniz. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aleyhinde veya aleyhine soylem » koseği » yarayan cevresi oluklu kucuk » cıkarmak » muptezel » sesini yukseltmek » sırca koşkte oturan komşusuna » catlak zurna » cağrışım yapmak » ucan daire » calımına gelmek veya getirmek » yurek yarası » buyuleyici ozellik » hancer » ceribaşılık » yureği yufka » otu cek kokune bak » caprazlaşma » korlemeden » musebbip » patron cıkarmak » ayağının veya ayaklarının altı » goruşme » suregelme » nufus kaydı » puf boreği » cokek » isim cumlesi » meslek secmek » erosculuk » ureticilik » hayat gecirmek » cekcek » yaşdonumu » yiğitliğe leke bok surmemek » tukuruklemek » klorur » kuşku beslemek veya kuşku duym » yuz yuze gelmek » altından capanoğlu cıkmak » arık cekmek » cağrışımsız » modul » kostek vurmak » divan durmak veya el pence div » gucsuz » yer yarılıp icine girmek veya » bir ağac ciğde zizyphus jujub » guclukle » kalkan bocekleri »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.