tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hangi organlar iskelet tarafından korunur ziyaret ediniz. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allah gecinden versin » cirkinleşme » yapay dollenme » bıckı » » gorunum » topal eşekle kervana katılmak » x veya rontgen ışınları » o gun bugundur » yetki kanunu » hukmu parasına gecmek » vekilharclık » ay tutulması » acmak » başınıkaldırmamak veya kaldıra » İcra ve İflâs hukuku » bicimselleştirme » haddi mi veya haddine mi duşmu » kolektor » kaca kac » cengel takmak » danimarka kırmızısı » cok buyumek irileşmek » ozur dilemek » hambelî » pacacılık » kunde » cangal » ciğnemek » cakışmak » calık » koruk » canıcıkmak » boluntu » kopuklenme » portenin başına konulan işaret » taşcılık » supermarket » van kedisi » yenicerilik » neyce » calmak » piknik tupu » ayakkabılarınıcevirmek » kırıp gecirmek » kolcak » ekmeğini cıkarmak » cokca » surculisan » yukumlu belli nitelikleri ve »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.