tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hangi organlar iskelet tarafından korunur tıklayınız. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
taş » yuz surat davul derisi yuz sur » cıkrık » kerpic » cozumleyici » aclık » cicek aşısı » cakmak » husnuniyetle » mak mek » koklenme » bukulgen » mana fehva » yara acmak » guzlemek » cıpır » maraba » yonetmek gorev ve sorumluluğun » carşaflamak » mubarek » sokuntu » poğacacılık » iyilikci » umitlendirme » irilerine kanal izmariti denir » cıngırakcılık » catak » toskurme » ciğnenmek » yureği yufka » spinosum » ucu » onlemek » uygun bir bicimde gosterildiği » toplac » camaşır ertesi olmak » kotu » dip balıkcılığı » yapılan işlem » şurekâ » bulbul gibi konuşmak veya okum » cıralık » urku » yoneltmek » alcıpan » mujde » dumen evi » okce » yağmur olsa kimsenin tarlasına » ucuzdur vardır illeti pahalıd »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.