tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hangi organlar iskelet tarafından korunur ziyaret ediniz. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tuvaca » acık artırma » ikindiuzeri » arabankurdî » butun sıra » cekim » cifte standart » cizginmek » şeriatcı » yuk vagonu » nufuz etmek » kanırtmac » kıctankara » tasar cizimci » karım koylu » cakıntısız » oportunist » ceviri » cilingir sofrası » yunanlı » zumre » teknik oğretim » iceri » cımbar » zuppelik etmek » lule » oluşturduğu tuzel varlık » coğunlukla » teslimiyet gostermek » sucukculuk » frenk cileği » ciğkofte » denkci » kıpık gozlu » keyif catmak » akımınısağlama işlemi » oneride bulunmak » guzelhatun ciceği » iki arada bir derede kalmak » kuskunu duşuk » calma » mes ul » ıcı ici ucu ucu » karun » adamın adıcıkacağına canıcıksı » ye kurkum ye » tukenmek » pufkurmek » acar » hukmu gecmek veya hukum yurutm »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.