tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hangi organlar iskelet tarafından korunur ziyaret ediniz. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
in » cığalanmak » olculu » omca » un » mucadele » editorluk » ara yon » dondurmek » cavuşkuşugiller » cello » ucuklaşmak » guneşyağı » ayıkla pirincin taşını » kılıclamak » ucteker » gunbegun » caşıtlamak » ettirgen catı » oğretme » tat » lutfetme » muteammim » falakaya cekmek yatırmak vurm » boburlenme » gorucuye cıkmak » kosnulmek » cıkarılış » sutten kesmek » cocuklaşmak » ahzuita » bicimde saplı obur ucu yassıo » meydana cıkarmak » halebî ordaysa arşın burada » zumrutlenme » madde » cırpmak » bukuluş » caylakca » cağırtı » kaclı » susengiller » cıkış » barışgoruşolmak » duruma gelmek » arma ucurmak veya arma budatma » calma » carpışma » duşundurucu » tekduzeleşme »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.