tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hangi organlar iskelet tarafından korunur tıklayınız. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cuz » goğus » uslûpcu » goğus goğuse » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » ozetlenme » toz » sureti haktan gorunmek » cicek biti » celişkili » İslâm dininden olan kimse » mubayenet » dunya kelâmıetmek » dalıp cıkmak » hicleştirmek » kara cavuş » ne care » kacırmak » burumcek » gibi » pabuc » dunurluk » nazileştirme » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » kılıclı » dilli duduk » kucumsenmek » gocertme » arbutus uneda » onune bakmak » mucavir » mulâkat » kıskac » guvercingoğsu » sabahlar hayrolsun » yolu duşmek » tatlısu frengi » elektronik muzik » tekme atmak veya tekme vurmak » n » koşe kapmaca » un » yuzsuzleştirme » dışbukey » doğru cıkmak » cekememek » saksıguzeli » gunuculuk » bir ben bir de allah bilir » odullendirme »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.