tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hangi organlar iskelet tarafından korunur tıklayınız. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bunun sonucu olarak da doğal ş » puruzlu » geziye cıkmak » şuphe bırakmamak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » duet » acmaza getirmek veya duşurmek » capalanmak » aksilik cıkmak » uzerine yuklenmek » calılandırmak » acmak » ortu » munferit » yurek karası » on yargılı » gorelik » gıllugiş » kıraclaşma » canak » eğmecli » yuzde » allah ovmuşde yaratmış » dort donmek » cubbeci » gece kulubu » vazgecirme » cakıl kuşu » tumen » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » surmek » gorevlendirilme » cılgınlaşmak » tokat atmak aşk etmek veya pat » alp yıldızı » yoneliş » başına tac etmek » keceleşmek » forsmajor » ciceklenme » ağzınıopeyim veya seveyim » koprulenmek » oğretmen evi » juri » boru değil veya boru mu bu » y y » yurutulmesini ve bunlara dayan » apoletleri sokulmek » ric at etmek » ici icine sığmamak »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.