tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz hangi organlar iskelet tarafından korunur ziyaret ediniz. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soz goturmek » yaptıklarıgosteri » corlu » surtme » munteşir » ust » cakıştırmak » once can sonra canan » ucak alanı » uckur » anayasacı anayasayısavunan an » soyundan olan kimse » musaade etmek veya buyurmak » muzayaka » oturuklu » hatır icin ciğtavuk yemek » gozleği » dogmacı dogmacılıkla ilgili » amaclı » tup gaz » icini curutmek » koh basili » kolan cekmek » minuskul » sovuşturme » kotu » gure » uzeri » pluralizm » cakal yağmuru » ara tumce » derme catma » turt » gumruklemek » ne ekersen onu bicersin » dostlar alışverişte gorsun diy » icinde duymak » uckuruna gevşek olmak » bahcesi » muhabbet ciceğigiller » kacırmak » gonlu kalmak » gormek » statu » kukla » uclu » catlayış » cerge » bitkisi thuya » arap »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.