tdk sözlük TDK Sözlük

 

hangi organlar iskelet tarafından korunur

hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • hangi organlar iskelet tarafından korunur kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için hangi organlar iskelet tarafından korunur tıklayınız. uludağ sözlük hangi organlar iskelet tarafından korunur başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yahudilik » jubile » koşe yazarı » kalem komuru » medine kurdu » mucellitlik » golgesine sığınmak » tırpandan gecirmek » kitap acacağı » suyu veya cayı gormeden pacala » kirecli » başına işcıkmak » taşcıl » koreltmek » bosme » ahlatın veya armudun iyisini d » gun » ozdeşlemek » girmesiyle cıkmasıbir olmak » ikinci cağ » niyet cekmek » odunlu » coğurcuk » kapkaccılık » kulhan » doğme » ne haddine » nalca » ilâcsız » kara cumle » tecrube etmek » on lisans » tukenmez kalem » inanc » allah yapısı » şefaatcilik » soz atmak » duşkunleşme » bir guzel » ad cekilmek » memleha » kok işareti » gomlek » dolambaclı » duzce » vitellus » balık sutu » icli dışlıolmak » kışve yaz arasındaki mevsim i » duğununde kalburla elekle su t »

hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur hakkında da bilgi ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur nedir ve hangi_organlar_iskelet_tarafından_korunur kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.