tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ic politika » bol kepce » tasasısana mıduştu » kayıkcılık » cicekci esnafı » bir şeyler veya bir şey olmak » hic değil » kunguldemek » temerrut » iclendirme » yulume » cağanak » cekmece » dalgıc elbisesi » gozleri yaşarmak » eski dunya » kavanco » gocme » anlamında ikileme oluşturur » sıcrayıcı » buddhizm » yaltakcı » produksiyon » munazaa » uzun unlu » kolacan etmek » nikaragualı » nukleer enerji » pusur » felekten bir gun veya gece cal » hayvan salamandra » cıplak at » tab an » ağzından dirhemle cıkmak » acığa almak » cıkmak » kucuk dalga » yapılan resim ve bezeme işi » butun » kalkışa gecmek » kuskun » pabuc pahalı » carkcı » mutehassis » kucuk » kok işareti » gosterme » yağışduzeni » amputasyon » duğmelenme »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.