tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ırgat pazarına dondurmek » kulâh » dârıdunya » produktor » kabul toreni » yapma gubre » cizilmek » bir veya tek başına » luks mevki » inmek » treni kacırmak » şeriatcılık » atıp veya atmak tutmak » yılan gomleği » cekirdek » fransız » ayağına celme takmak » yezidîlik » afiyet uzere olmak » kos kos » bombardıman ucağı » rustik » sel goturmek » sutnine » dayanc » ozlu » deme » gozleri yollarda kalmak » gecmek » gozunu kan burumek » sonmek » cakma kapı » supurgeci » yuzleşmece » parca parca etmek » olculu » sunnîlik » hesap vermek veya hesabınıverm » lehce » yarıkure » dişunsuzu » ruşvet almak » ağzından cıt cıkmamak » tutununu tutturmek » imza atmak veya bir şeyi imza » duşukluk » gecim » bazımadde fiyatlarının ustune » inakcılık » ıcığınıcıcığınıcıkarmak »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.