tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gerceklik » mudur yardımcısı » duvakcılık » ali kıran başkesen » etme bulma dunyası » cucuk » gorunmek » hâline kopekler guluyor » kibar duşkunu » sunguleşme » ayaklarınısurumek » cek vana » duşuk » toreci » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » hurmeten » berat kandili » ciylemek » istencli » fındıkcılık » alcak basınc » ucgen » purhiddet » gokkuzgungiller » kaymağıolan » ulke » imdatcı » goz boyamak » boğa gureşi » aykırıduşmek » kurt » değişkene gore hesaplanan sayı » beygir gucu » ansiklopedik sozluk » comeliş » tuyu bozuk » yere goğe koymamak veya koyama » hippocastanum » cakıldamak » cekimserlik » sucsuzluk » anglikanizm » ust perdeden » başustune » gozlemcilik » girintisiz cıkıntısız » kadayıfcı » baygın duşmek » gozlerini kacırmak » itham etmek veya ithamda bulun »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.