tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yeni gineli » calıştırmak » kunguldemek » kalite cemberleri » guvernor » ortulu » gozu kesmemek » kacıngan » r r » kutuk » yazıp cizmek » anasına bak kızınıal kenarın » sumerce » teneffus etmek » sıcrama » tiriti cıkmak » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » kutukleşmek » cerci » bu gunlerde » yuzukoyun » bir elin sesi cıkmaz » fırcalanmak » nalca » nusayrî » tu » ulke » silindir prizma vb bicimindek » tarcın » gozluklu » hunerli » cat etmek » şumul » flâşor » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » kucuk hanım » cığ » top surmek » uroloji » cobanın gonlu olursa tekeden y » oylesine » oğrencilik » onemlice » bugun » fermantasyon » ferdiyetcilik » ozellik » yalıngac » boşluk » calıkakıcı »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.