tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicki yapmak » fırsatcı » beyaz rus » kopuk » allah ne verdiyse » malik » b » kaynakcılık » boşluk » hesapcı » olcucu » duşculuk » kucuk bitkilere verilen ortak » yuksek oğrenim » ele gecirmek » nuktedanlık » dokmek » urpertme » borc harc » golgesinden korkmak » hayvan derisi » tumcemsi » ateşli silâh » kucuk sakarca » ceki » ictenliksiz » zararlıcıkmak » cul » acmak » yupurmek » uc vermek » vişnecuruğu » ozel girişimcilik » oykuculuk » tunemek » bahce nanesi » cile » kulplu kap » cengel iğnesi » cokrağan » yuksuk kadar » doşeniş » bokelik » olcek » ulker » hic değilse veya hic olmazsa » terorcu » namibyalı » sozum ona » cok yıllık »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.