tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz haraci toprak ziyaret ediniz. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muteveccih » kumukca » cıkmak » ardına kadar acık » kacılmak » yahudilik » muzikci » dudak unsuzu » baktıkca alır » balcık » ici pır pır etmek » korleşme » dokup sacmak » kırıkcı » başa gelen cekilir » mızrak cuvala girmez sığmaz » kos dinlemiş » donum » gozu kaymak veya kacmak » yapıldığında zararıdokunacağıd » mulâyim » duşunmek » ozengenlik » demir gibi cok sağlam » yan cizgisi » gerec » camlık » hititolog » yuzu asık » akışkanın gecişini ayarlamaya » koyun can derdinde kasap yağd » oğrenme » gonlu varmamak » amac dışı » icini kurt yemek veya kemirmek » korlemeden » kepce surat » yola cıkmak » danca » iki eli boğrunde kalmak » suvari » dort goz bir evlât icin » saray ciceği » ordurmek » ay tutulması » işi ileri goturmek » mağribî » bektaşî uzumu » yapsatcılık » donme »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.