tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz haraci toprak ziyaret ediniz. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lokma dokmek » pirinc » emec » ağzına verilmesini beklemek ve » sanatı » culsuz » luksmetre » yurumek » kadastroya gecmek » paraşut ile atlama » cıkın etmek » suregelmek » soz ruşveti » huner gostermek » sağlam kazığa veya sağlama bağ » durtmek » cepci » acık devre » camurlanmak » cekmek » ahi » kayıkcılık » kamcılatmak » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » ust başı » rumî » siyanurleme » cıtırdatış » kucuk bitkilere verilen ortak » kandırıcı İnandırıcı » torbada veya cantada keklik » gulleci » bir ilcenin en buyuk yonetim g » mundemic » carliston biber » kotumsemek » demetcik » icinden cıkmak » mecus » dokmek » ciselemek » cubuğunu tutturmek » dovdurtmek » işbirinden bitmek » gunindi » gerekce » koclanmak » kır boynunu » puan almak veya kazanmak » gozleri sulanmak »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.