tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz haraci toprak ziyaret ediniz. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonendirilmek » rolcu » tıkırıyolunda olmak veya gitme » buyuk defter » sağlayan şartların butunu » mes uliyet » şerefine icmek » aclıktan nefesi kokmak » imza toreni » koprucuk kemiği » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » catılmışkirişsistemi » buzuşme » boğazına bir yumruk tıkanmak v » şovalye » carevic » soz gelmek » kırlangıc » ickisiz » duşkunler yurdu » mutenevvi » başa gureşmek » kılıc kuşanmak veya takmak » cıtkırıldım » gozetleyiş » ic » acık pembe » kılıc uşurmek » golgeli » turetme eki » cozumsuz » dunya » yunanca » miş » sizin » catlatma » cekirdekci » bir cicekle bahar veya yaz olm » yıkık dokuk » sozlendirici » ilişkilerin butunu iktisat » aslanpencesi » gorumce » uluş » kahır veya kahrını cekmek » donuşumculuk » naldoken » kirec sutu » goz değmek » sepet havasıcalmak »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.