tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
manzarasıolan » yağışolcer » elini cabuk tutmak » cıkmak » tecessum etmek » catlatış » cuzdan » koklemek » her boyaya girip cıkmak » yaparlu » yapılmışalet » il » coğur » kendinden gecmek » şoforluk » bağırışcağırış » gungormuş » gozu dumanlanmak » tenkitci » gul gibi bakmak » calkantı » kılıc kınınıkesmez » ordek » sutlenme » goz ucu » gecmişzaman sıfat fiili » kamburu cıkmak » patlayıcıunsuz » frenk menekşesi » ve katımadde » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » acık zaman » cılgın » ust sınıf » frenkce » naturizm » dokulup sacılmak » humor » kapsama icine alma icerme » duz yazı » muzakerat » gununu veya gunlerini saymak » zekâ bolumu » cokkunleşme » pic sinek » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » allah selâmet versin » sunnetli » tullenmek » ne imiş »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.