tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dongu » başından gecen olağan dışıola » acar » yağışolcer » pabucsuz » populer » cevik » kul kole veya kul kurban olmak » gunah » şoyle bir » yetkili yargıc » tebeyyun » rovanşıalmak » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » carşafsız » saclımeşe » duzenleme » gozluk » saray ciceği » ense koku » arap rakamları » suvari » eşyukselti eğrisi » gozum cıksın veya kor olsun » sunger doku » guneşlik » bundan boyle » ırakgorur » amerika elması » evrak cantası » buyukbaş » ozenticilik » cipura » cardaksız » tahaccur » figuratif sanat » kâğıtcı » arkasında dolaşmak veya gezmek » kusku » cingenece » capraşıklık » teessur etmek » purik » elinden bir kaza veya sakatlık » sacın ak mıkara mı onune duşu » dişci » gozu acık gitmek » on tasım » gocup gitmek » dava gutmek »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.