tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cetrefillik » karşılıklıbirbirini dovmek » gol başı » kalburustu » cıban » turkcu » allah buyuktur » duden » bulunmalarınısağlamak amacıyla » turkce » vişnecuruğu » bir turlu » enfarktus » merkezî ulke » centiklenmek » parcası » allah yarattıdememek » tup » buyuk elcilik » bıcak bıcağa gelmek » serguzeşt » duduk gibi » ozen gostermek » yururlukte bulunmak » allah sonunu hayır etsin » goz nuru » on yaylak » tek tuk » ağac arac eğirmen kirmen » mahmur ciceği » dunyalar biri in oldu » muzakere » kasavet cekmek » cektirme » icine su almak » gecerlemek » comertleşme » ceteleştirme » on soz » bolivyalı » ele » ceddine rahmet » cifte kavrulmuş » munasip bulmak » subut bulmak » kışgunu » yumuşak yuzluluk » uretim ilişkileri » tesadufen » cember »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.