tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
carpmak » bıckı » ıstırap » duşuncedir almak » calcenelik » renkci » sozlendirmek » duzenlenme » parmakla gosterilmek » kılıcıkınına koymak » yukseltmek » calım » duzmek » kuşgibi cırpınmak » goruntu » cipil » gecerlik » kat îleşmek » luzucî » ciftehane » onluk » koşeklemek » cizgileşme » ahlatın veya armudun iyisini d » surtulmek » yuzunden » muşahhas » icecek suyu olmak » cekem » hacivat » işduşmek » duğun dernek » celikleşme » husran » kul etmek » muşerref olmak » sozun kısası » tahmisci » dipciklenme » beşpence » carmıh » ağzıtorba değil ki buzesin » genel ad » gunahıveya vebali boynuna » gozleri yollarda kalmak » kor hat » corbaya donmek » kılıclı » sokel » dumbelek »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.