tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şoyle bir bakmak veya goz atma » bir tatlı » cıkarmak » torun torba veya torun tosun s » şerit » pluton » alâminut yemek » parşomen kâğıdı » yedikardeş » guneşdil teorisi » mektep cocuğu » pluralist » gocuk » emekleme donemi » kac » cıdam » gozu gormemek » kampcılık » cene cukuru » sifonu cekmek veya sifon cekil » cıkmak » umuda duşmek » potasyum sulfur » ciğeri parcalanmak » kraca » yoneltilme » gocuşme » cevirim » ceki » ciftlemek » ideal » cikolata yapan veya satan kims » partoner » ucuk » acık yeşil » transit gecmek » ak duşmek » takipci » te » yangınıkoruklemek » ağacsı » doğum kontrolu » kulbastılık » teleutce » cok » cin lâhanası » surgunlerinde kokulu yağbuluna » ust bitken » yumruk gostermek » gocmenleştirme »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.