tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
parmağının ucuyla veya ucunda » anlamaya yarayan sınama » ic guveyi » yaşama gucu » kacak » kurum kurum kurumlanmak veya k » allah yarattıdememek » uretmek zihnî yetiler oluştur » calıştırmak » duzeysizlik » dur veya durun » bant yapan kimse » duşut » curutulme » guven » dunurculuk » olumle oc alınmaz » ciğleşmek » coban yıldızı » karikaturleştirmek » yabancılık cekmek » cicek acmak veya vermek » mitral kapakcığı » hint hıyarı » naturmort » duz yuzeylerden her biri » patlayıcıunsuz » mudir » saraclık » cozumlenmek » oğur olmak » metalurji » ne iyi » ustune yuklenmek » bordur » oksuz » sm » hırlımıdır hırsız mıdır » kotuleyici » pırlangıc » duzenleme » cıtak » dalga cukuru » kap » gungormuş » berguzar » acık police » alttan gureşmek » gecen » bicilme »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.