tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
onune gecmek onune gecmek » uretici » camaşır » kebapcı » icine doğmak » goğuslemek » gecen » icten pazarlıklı » pay bicmek » dilini kedi fare mi yedi » kucuk capta » acık kapıpolitikası » kulucka donemi » allah manda şifalığıversin » calkantı » ciftlenmek » nın resmidir » yonetici » komutator » catal » terekkup tarzı » hukmunde olmak » hızır gibi yetişmek » baba oğluna bir bağbağışlamış » mutlakcı » alâka cekmek toplamak veya uya » osmanlıcılık » ağzından cıkmak » uc duzlemli » yuzde » carmıha germek » gecim sıkıntısı » ozel radyo » acmak » gorev » icini sıkmak » cepellenmek » bir o yana bir bu yana » kuplu » subye » suclandırılma » topcu » dokmek » rumen » olumluk dirimlik » camaşır mandalı » uzerine varmak » catıeteği » toplu goruşme » hukumferma »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.