tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz haraci toprak ziyaret ediniz. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dayanabilen sağlam guclu mu » kralice » jole » ozel kesim » hititce » duşunce iyilik ahmet ertuğr » surdurumcu » kırık dokuk » cimentosuz » yuzunu ağartmak » kulunc girmek » acık soylemek » calıştırmak » eğitim fakultesi » sıcan duşse başıyarılır » ateşalmaya mıgeldin » gomuk » sosyokulturel » koşklu » muruvvetli » musluman adam » duzenleyen ve genel olarak ilg » kongolu » muhresenk » alcacık » sıcramak » dokmek » klorurlendirmek » birinin canına ot tıkmak tıkam » fesat karıştırmak veya fesat c » rehavet cokmek veya basmak » ulfet » benzi ucmak » son pişmanlık fayda vermez vey » cizi » soku otu » acık fikirli » tebelluğ » gorev almak » ust » boya vurmak veya cekmek surme » zulum » nufus kalemi » tumsek » oğle paydosu » corbacı » cocuk oyuncağı » hırsız kelepce » camur » fıcıcı »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.