tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz haraci toprak ziyaret ediniz. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icin » cizme » kamışatmak veya koymak » sonradan gormelik » nikâh duşmek » temevvuc » goz alıcı » cemrek » iceri » gokdelen » yurutmek » acık kapıbırakmak » ceşitlenmek » aynıkapıya cıkmak » yukselti » rustik » adam kıtlığında veya yokluğund » cantada keklik » cıktı » gundelikli » hangi ruzgâr attı » cevre kirliliği » cevza » okse » cizdirme » frenk menekşesi » ses cıkarmamak veya etmemek » hastahaneye kaldırmak veya yat » isim koku » mo » yoğurtcu » cemrenme » guncek » kurtcul » diplomatca » dışyuz » mukedder » istencli » tervic etmek » mujdeci » mes uliyetli » ayaklarına veya ayağına kara s » karakacan » genclik » actırma » sıcrama » durulmek » canavar duduğu » guven yazısı » cıtlatılma »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.