tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hak yerini bulur veya hak yerd » cekim » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » caktırma » veya giysinin uzerine konulan » gozetmen » yurutmek » tekcilik » yufka boreği » fluorit » orgu » pocuk » omur adam » yarayan cevresi oluklu kucuk » uretim aracları » purhiddet » aman derim » tumlenmek » mulk » fluoresan lâmba » koltukcu » mezatcı » gol kacırmak » icimli » ortbas » muzelik » baba oğluna bir bağbağışlamış » henuz » sefalet cekmek » bilinclendirmek » gumruksuz » ilâc » bilimlerinin ortak adı riyazi » bolumleniş » surnaturalist » celik kasa » uslûp » fistul » kesesine guvenmek » cok » secmece » kulfetli » bronşcuk » tenkitci » oksuruk otu » gume » kendi kendine gelin guvey olma » mel un » nukleer » cınlak »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.