tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz haraci toprak ziyaret ediniz. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
emlâk burosu » olusunu opmek » tekduzelik » ceker » tevarus etmek » dostluk okkayla alışverişdirh » ateşparcası » bilgili » atolye resmi » yorgunu yokuşa surmek » parcalıbohca » cerkez tavuğu » yakadan gecirmek » muşteki olmak » celen » cıl cil » yazı tebliğ tebligat » cift capraz denir » suklum puklum » buyuk atardamar » gun bugun » buyukle buyuk kucukle kucuk o » suc duyurusu » gucleşmek » gun » pancar gibi olmak veya pancar » maraşdondurması » ay aydın hesap belli » ucer » celişme » koşeli parantez » oglena » hangi taşpekse katıysa başını » beytulmal » gulme » cile » terzi cırağı » konukculuk » gecirmek » karşıtı » gozleri donmek » gozle yemek » incelenmesi muşahede » ucma » değişme olayı tekâmul » fetva vermek veya cıkarmak » ucar » dişeti damak unsuzu » cok yuksek ve otsu bir bitki z » gosterge bilimi »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.