tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz haraci toprak ziyaret ediniz. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » kendini bilen veya bilir » boşdonmek » yuregir » yuruyuşe gecmek » tartan arac » horoz olur gozu coplukte kalı » sun î » gokce » kılıc oyunu » ahlatın veya armudun iyisini d » bicem » zuluf » şukreylemek » ovunc » dunyaya gelmek » imtırak » cubuk ağacı » icerlemek » iştirakci » zerduştculuk » size veya sizlere omur » civi » inada binmek veya bindirmek » kul etmek » allah ın kulu » cırpınmak » fince » cınlatma » temize cıkarmak veya cıkartmak » facuna » gorulme » mongolistik » recelcilik » muhurlu » dugâh » konferanscılık » gume gitmek » hukmunde olmak » cevirmek » formuler » ispermecet » temedduh etmek » culpan » kızamıkcık » guvenirlik » dol » kumeli » ters duşmek » oncesi donem »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.