tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz haraci toprak ziyaret ediniz. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâfımıolur » sacılış » dunku » hukmî » yanına bırakmamak veya komamak » yuksek perdeden konuşmak » ustluk » fındık sıcanı » nukte yapmak » adıbatasıveya adıbatasıca » cıkmak » yahudilik » pilic » gumuşservi » şohret salmak » başdonmesi » cıkışcizgisi » i tutmak » şişkofte » boluk » oz » nakşibendîlik » cit sarmaşığı » mirac gecesi » muge » kefekiye donmek » ustunde hakkıolmak » karşıtı » ceğmellenmek » oz direnc » başa cıkmak » mubadele etmek » girip cıkmak » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » donelemek » cukur » altı b sınıflamalarda ikinci » silip supurmek » cifte kavrulmuş » gergedan boceği » koknar sakızı » gece işciliği » kimyasal yollarla elde edilen » ahıra cekmek » nufus coğrafyası » dalgıc kuşugiller » iz ac etmek » amerikanist » bağlanan sert nesne » medreseye duşmek »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.