tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz haraci toprak ziyaret ediniz. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alcaklaşma » kumukca » yetiştirilen bir bitki lycoper » ortmek » cıngıraklı » um » oğle tatili » colpalık » kulağınıacmak » hayvanat bahcesi » alcak kabartma » lek » genişgoruşluluk » tek secici » cevre » ihsan etmek veya buyurmak » enstitu » pesus » ezgi » giysi » namerde muhtac olmak veya name » komurlu » direktorluk » dunku » musavi » sonukluk » omru vefa etmemek » bıckınlık » burclar kuşağı » oz su » cebi delik kimse » bac » ac » cullanmak » omur gecirmek » kırık dokuk » durtuşturme » ben hancı sen yolcu oldukca » tanrıile şeytan arasında surek » dalı hendese » arnavutlaştırma » buyutmek » ufunetli » gecinilmek » calıdikeni » değişkene gore hesaplanan sayı » kriz gecirmek » olcuşturmek » odenek » sundus »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.