tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suclu sayılmak » otmek » dokulmek » surmeyi gozden cekmek » ağac kaplama » olcek » calkak » celik » celtik tarlası » vekâlet ucreti » cenesi duşuk » yuz » canının icine sokacağıgelmek » mufrez » ara konakcı » bıcaklatma » sunger gibi » cerrahî mudahale » catpat » gozlem » gecer akce » cık » bir orman ağacıcastanea sabva » akıldan gecirmek » viraneye cevirmek » teyemmum » surtmek » lâcin » cengel atmak » altayistik » adama donmek veya benzemek » bin turlu » ilkoğretim » uyudu cocuk sevildi cocuk he » lâfımıolur » ak gozlu » kuşum » gundelik » turlu şeylerden yaptıklarıve t » mulhakat » insanlıktan cıkmak » yapılmışarac damga kaşe » fincancıkatırlarınıurkutmek » suret almak veya cıkarmak » cehre almak » orulu » seyreyle gumburtuyu » kavmiyetci » ikiyuzlu » kor oğlu »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.