tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tenezzul » suzgecgagalılar » gecmişola » yun » korlenmek » karagul » munasebet duşmek » ciceksimek » geleceği varsa goreceği de va » gokkandil » cıtlık » ic evlilik » ici kalkmak veya kabarmak » tanrıvergisi » secmen kutuğu » suhulet » cakır ayaz » ce » cay bahcesi » cennete cevirmek » sovuntu » kemalpaşa tatlısı » toplamak işleri icin ayrılan k » goyuk » dede dedesi koruk yer torunun » bicimli » yağlama yağı » sorfcu » butunu hars ekin » sağelinin verdiğini sol elin g » tebessumsuz » yureğinden gelmek » kubik » gıcırıbukme » kazmac » muteşekkir » başının derdine duşmek » istifci » kopek memesi » ozlemek » p p » cıkmak » sulumen » cepellenmek » pirupak » ilâclı » pabuc » pek yuzlu » ture » ruzgârlı »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.