tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecinmek » duğun değil bayram değil eni » olduresiye » dortkenar » guncellemek » kur asıolmak » burudet » vals yapmak veya etmek » gecilmek » bicimdeki bolumler » bakar mısınız » soz veya lâf duşmemek » satışsozleşmesi » gozetime almak » sultan boreği » gecmişi olmak » canaklık » bir catıaltında olmak veya bul » duz » sokuk dikmek » corten » si » catallaşmak » zirve veya doruk toplantısıvey » urunlu » ucuncu » haclılar » ut » gulkurusu » kopuk gibi » elinde bulunmak veya olmak » ballıborek » yuk hayvanı » gollemek » bir goz gulmek » kalanlıbolme » sığırgozu » fucur » siyasetcilik » cabucacık » gonder » elden ne gelir » cıkmak » baksana baksanıza » sovuşturme » ciskin » orkleme » carşafsız » bıckıcı » benzi ucmak »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.