tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuklemek » bohca » katma butce » haşatıcıkmak » calkalanmak » somurgesi olan veya somurge el » eskişehir taşı » bulunan bolum kafa ser » kok doğrayıcısı » boyunun olcusunu almak » asma bahce » gecirmek » mukavemetci » cozmek » kun » top cam » sudremek » nemolcer » citlemek » gecgec yapmak » silâhcı » duzeltmek » cicekci esnafı » yenilir veya yenir yutulur şey » borkenek » kor yılan » gonlu celinmek » centmek » cok eşli » uslenmek » temas etmek veya biriyle temas » kucuk » yureğine işlemek veya yureğe i » ceper » cınayaz » kompresor » butunu » boşinanc » mık mik muk muk » bilinclendirme » dayanc » kirecsiz » cantacı » cırpışma » cift koşmak » donup dolaşmak veya done dolaş » suzuntu » gonul avcısı » cekim » yuksekten konuşmak »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.