tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
done done » keli koru toplamak » zangoc » ve burada gorevli kimselerin t » piyango vurmak veya cıkmak » curumek » kâğıt yapraklarından her biri » şeşudu » oz kardeş » carpıntı » surgun » duvak duşkunu » cebrî yuruyuş » ustalık gerektiren iş sınaat » gumruk kanunu » kapamac » turemek » commek » lâckalaşma » cekmeceli » dovunme » muselles » inatcılık » stand by » zurafa » celmeleme » elektrometalurji » ackılanmak » yuzdurulmek » akdeniz humması » duğun » tunemek » kucuk ad » gurultuye gitmek » olcu bilimci » toresel » parca purcuk » uyudu cocuk sevildi cocuk he » kunhune varmak » helvacıkoku » anuri » catpat » gecirmek » t » taşkure » facetalı » kurkculuk » copluğu » lenincilik » hırvat »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.