tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağacıkurt insanıdert yer » teslim bayrağıcekmek » mucevher » calıştırmak » tam adamına catmak » major » cek valf » yonlendirmek » sesini yukseltmek » kunyesi bozuk » eşbicimli » kayışa cekmek » salur » ust » bulunulan noktasının meridyen » guneşbatmak » bıckınlaşma » mueddep » oğutulme » cizinti » antik cağ » cetinleşme » iraklı » yuzluk » modul » cok ortaklı » calarma » bir koroğlu bir ayvaz » acığa vurmak » tapu kutuğu » muşkul » muft » cekmek » tuplemek » munakalât » koordinator » cuppe » carpmak » bazlamac » musamahasız » coraklık » hodukleşmek » goden » ufurmek » butun sıra » kaplan bocek » celmek » ak duşmek » gonenc » golleme »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.