tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yer cokuntusu » kutup yıldızı » ık ik uk uk » acısal yol » kirecsilemek » kesip bicmek » durtuşturme » acısıicine veya yureğine cokme » olmuş » caycılık » durdurmak » somurmek » arap olayım » tuhafiye dukkânı » ağatmak veya bırakmak » takdim edilmek veya olunmak » f » kuru kofte » ne hesaba gelmek ne de kantar » yurutmek » doş » buyuk amiral » formul » eski koye yeni âdet » cizili » asitolcer » muntesip » yuzer havuz » yuklu » gozettirmek » tutumu akliye rasyonalizm » koreşe » bugunku » ic mimar » akıllıduşununceye kadar deli c » cakırdikenlik » uğur boceği » zeytin guvesi » muphem » delikli boncuk veya taş yerde » yureği sıkışmak veya tıkanmak » gucuk » soğuk vurmak veya yakmak » sutlu ot » madde » okulu asmak veya kırmak » cozulme » perde cekmek » mutebaki » cul caput »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.