tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz haraci toprak ziyaret ediniz. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz kulak olmak » munasip bulmak » cil yavrusu gibi dağılmak » cullamak » kalburdan gecirmek » kotulemek » eşiğine yuz surmek » aluminyum taşı » yolu duşmek » dunyalık » cakmağıolmayan » cakar » daire parcası » belirtec » sırtustu » koken » hurriyetsiz » su culluğu » copcatan » ş Ş » cirişli » bilincsiz » cıkışvermek » ic başkalaşım » musemmen » gıcırıbukme » gorucuye cıkmak » cocuk ruhlu » tezata duşmek » pabuccu » acıklar livasıolmak » oğle ezanı » takdim edilmek veya olunmak » kara gun » kırıp dokmek » ağzının icine girmek » muvellidulhumuza » sayac » pecete » kuskunleşme » kapıyıbuyuk acmak » suruklenmek » akşam guneşi » tacsız » ordurme » bekcilik » cizgi roman » acık » yuzu gulmek » koyuvermek »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.