tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz haraci toprak ziyaret ediniz. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
satranclı » icin » ciroz » ruesa » gercekleştirilme » patırtıya veya gurultuye verme » deniz gecişi » mil cekmek » kırılıp dokulmek » alcak gerilim » goz merceği » calma » luleci » od ağacı » okuz gibi » yalancının evi yanmış kimse i » koturumleşme » tedhişcilik » cucukleşmek » hoşgoru » ucsuz » urumek » turkuaz » kok kırmızısı » uluş » başına cıkarmak » tukeniş » cokmek » ferc » romanyalı » coban aldıbağa gitti kurt ald » diz ustu cokmek » gedik acılmak » cepel » toskurmek » teessuf ederim » gercekli » aklının koşesinden gecmemek » ulûfe vermek veya dağıtmak » acılıştoreni » icinde kaybolmak » cekingenlik » ız iz uz uz » paragoz » goresimek » gibi » yuz » cırpmak » ceyizci » cerci »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.