tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz haraci toprak ziyaret ediniz. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boşluk » glâdyator » formul » puskurmek » gozlukcu » ha hoca ali ha ali hoca » kıskanclık » suya gostermek » girit kekiği » amac » ar er » umur gormek » kukla » calışma yontemi » loca » akac » kafasından cıkarmak » muhafız olma durumu » duğun dernek hep bir ornek » bicimini alır hidrojenle oksi » keşkekci » duşkunler yurdu » cav » burokratik » tarikatcılık » kasa » ayağının bağınıcozmek » guc mevkide kalmak » soylenmek » cengellemek » tebesum etmek » kucuk abdest » şukurler olsun » manuel » ağıtcı » cocuk bezi » kadirî » ropdoşambr » dı di du du tı ti t » yuz vermemek » ozursuz » asker kacağı » kor baca » oğretmek » oynama » yuruyuş » cifter cifter » aşcıbaşı » gerekce » film cekmek »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.