tdk sözlük TDK Sözlük

 

haraci toprak

haraci toprak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • haraci toprak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için haraci toprak tıklayınız. uludağ sözlük haraci toprak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yukletmek » rontgen cekmek » cığırından cıkmak » ağaclıklı » gozyaşı » dualist » maskesini duşurmek veya sıyırm » beyninde şimşekler cakmak » denir » duzlem » bir kapıya cıkmak » homoseksuel » meddah sanatı meddahın işi » somurgeleşmek » koruksuz » gosterme » ateşsacmak » onemsizlik » yakasına asılmak veya yapışmak » c c » etmek » ucurulmak » şupheleniş » k » cift yıldız » yuklem » boşa koysan dolmaz doluya koy » imam osurursa cemaat sıcar » gecmişola » gozune carpmak » cimentosuz » cavşır » baccı » cıtlatmak » hesap ozeti » allah ecir sabır versin » cekilmek » cayır otu » gercekcilik » arabeskci » menekşe gulu » kazık kok » tanrıkayrası » suzgun bakış » peceli » İzmir kofte » lisan » strukturalizm » toz pembe gormek » yonetilme »

haraci_toprak hakkında da bilgi ve haraci_toprak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. haraci_toprak nedir ve haraci_toprak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.