tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harp zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cirkef » sozleşmeli » âşığın gozu kordur » durtuşme » kemenceci » giysi » ozonur » it uzumu » gudum » olmayan kimse veya topluluk g » bektaşî uzumu » himaye etmek » cantalı » hint avrupa » birleşik cumle » cekiştirici » top atmak veya topu atmak » cok ayaklılar » ortulu » dortluk » başulke » yaya gecidi » pedavra gibi veya pedavrasıcık » dokulmek » recine kesesi » hazar » kalp carpıntısı » alıcıyonetmeni » taayyuş » cekmek » reomur » yuz kiri » baha bicmek » duşkunleşmek » gozu donesi » tembele işbuyur sana akıl oğr » cobanaldatangiller » celişme » toz fırcası » kırıp gecirmek » yonlendirmek » sun » capraz » umur gormek » yengec donencesi » kufe » deniz ussu » fizik gucu » balıkcı » hızlıhucum »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.