tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harp zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
formulleştirmek » surfe » duşuk » oğrenimli » inisiyatifi ele almak veya gec » luleci » tahta goğus » gozune girmek » olcek » sulukcu » borc etmek » guler yuzlu » eşek sudan gelinceye kadar dov » amerikalılaşmak » kırk yılın başıveya başında » oğretim » ucret » birbiri ustune gelmek » kapsamıolan » suyu getiren de bir testiyi k » kursu hocası » odemek » kılcıklı » sızıcıunsuz » ruşvet » duşunce iyilik ahmet ertuğr » işin icinden cıkmak veya sıyrı » dovmek » dayanc » aşağıfalan yukarı » calgılı » gunebakan » sut kuzusu » sebze corbası » cozulme » carpıtmak » duşkun olma durumu iptilâ » kuyruk cekmek » bazıbitkilerin turlu organları » duldul » zul saymak » yanından bile gecmemiş » diplomasıolan » solucan duşurucu » sulfurleme » boluculuk » saraclık » sel » kukurtatar » boyle gelmişboyle gider »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.