tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harp zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
canıcanına veya icine sığmamak » bakımından bağlanarak soylenme » cam yeşili » bolu » yerine gecmek » bacasıtutmez olmak » munekkit » el acmak » dikkat cekmek veya dikkati cek » ekmeğini cıkarmak » yuklu » yuz gostermek » tekâmul etmek » acmalık » utopi » mucevherat » isim cekimi » boyacıkupu » orumcek » tahakkum » koşe dolabı » cenek » cubuklu » uyandırmak » boğaz icinde kavga var » uretmek zihnî yetiler oluştur » mulkî » catışmak » muşabih » korukculuk » gumruk » soru cumlesi » sozun kısası » muşterek » kontrolorluk » celişkili » yakasız gomlek » goruş » sondurme » himaye etmek » bicimde saplı obur ucu yassıo » gurbetcilik » aklınıcelmek » sus pus » mutevehhim » kuyruklu yıldız cekirdeği » naturalizm » kalleşce » dunyayıgozu gormemek » saban surmek »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.