tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harp zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuştuyu » ust sınıf » komurcu » cakır » gecici madde » korletme » celimsiz » cengi » terekkup » icindeki en kucuk birlik » u » pekmezkopuğu » birkacı » muteveccihen » kralice gibi » modasıgecmek » ev acmak » koy oyunu » yalavac » coreklik » sozlendirme » cirişli » saygıduymak veya beslemek » haber ucurmak » duz kap » cuvalcılık » muessese » şifreli canta » ornek almak » bilmece cozmek » sinema endustrisi » uc bucuk » buyurun cenaze namazına » cimentolanma » cınargiller » genizden konuşmak veya cıkarma » bir gunden bir gune » ısıtma aracı » koknar sakızı » olcturme » hızınıkaybetmek veya yitirmek » cicek yağı » arşiduk » felemenk » kotucul » sucustu » sacısakalıakar gibi » camaşır » alıc » tukurduğunu yalamak »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.