tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harp zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
daha kolay ve cabuk ulaşmak am » işe bak » dunden » tumgenerallik » suslu puslu » cuvaşca » oykucu » veya giysinin uzerine konulan » guneştutulması » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » duvel » yedi gomlek uzak olmak » cocuğu olmayan evli kadın » da de ta te » gostermecilik » gule oynaya » bir ben bir de allah bilir » cullanma » tedavule cıkarmak » eyere de gelir semere de » olcu » citlembik » bicimci » zemheri zurafası » dokmek » goverti » tamamen veya kısmen durması » surpriz » zuppeleştirmek » ağlamayan cocuğa meme vermezle » figur » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » ıtır ciceği » kin gutmek » yolu acık » tadınıkacırmak » doğuşken » sut kuzusu » yukunu almak » cetrefil » gecirimli » on gun » ceşnili » fotoğrafcı » olmayan bağımsız hur » dilmaclık » denli densiz soz soylemek » pay bicmek » puantor » gıc gic guc guc »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.