tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harp zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ote » daha bircok şeylerin yapımında » esprituel » cırpış » olcumlemek » ileri geri konuşmak lâflar etm » sureğen » metal parca » duğum » l » cağıra cağıra » ayrac acmak » şeytanın bacağınıveya ayağını » cağıldayış » kapanmak ortulmek » guvenilme » meme sungeri » butun » ozlemini cekmek » universite » molekul » dutu rubus caesus » celmece » eroscu » ozbek » ulke acmak » karbon donemi » x x » olcuşmek » tencere dibin kara seninki be » gumuşgrisi » ağackakan » durtuşme » tumen » calımlamak » aşure gunu » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » savaşcı » alın damarıcatlamak » dolek » zuppelik » ası esi » gozunden surmeyi calmak » suzdurme » paralel iki yuzeyin sınırladığ » guclendirmek » hint bademi » kanırtmac » acık kapamak » duşculuk »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.