tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harp zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akca armudu » mulkî » mustebat » karamusal veya karamursel sepe » saksıguzeli » kaba duzen » armator » tibet okuzu » kacılmak » yurutmek » unsuz ikizleşmesi » pislikcil » yırtmaclı » gozler onune sermek » sulus » kir goturmek » cekirdek » veya orulen dikey duzlem » duzenli ordu » yer sıcanı » duşkun » duğurcuk » rusva » sozune sahip » boluşturme » gorme » civi civiyi soker » tekduzeleşmek » garantor » cıngı » cağdaşlaşma » catal gormek » kotuleşmek » cozulmek » yuz yapmak » sakatatcılık » cok gozeli » herkesin yararlandığı » yer demir gok bakır » ışığa gocum » torpulemek » regaip gecesi » hil at » koy romanı » donenceli » bıckı » bodur tavuk her gun veya her d » her kafadan bir ses cıkmak » prelut » gonul yakmak »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.