tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harp zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kırıkcı » muşahhas » olcumlemek » guzelavrat otu » camur ığrıbı » soz konusu » acze duşmek » olcusuzluk » turşuya donmek » ceper » turkuleşmek » denetci » onem vermek » cuk » bust » cerceveli » kemence » fasikul » uclanmak » baltasıkutukten cıkmak » urpertili » mutenasip » cıkarmak » ticaret hukuku » puan almak veya kazanmak » yargıgucu » uzmek » boluşme » guz » eşelemek işi yapılmak » ortusuz » kırlangıcgiller » tatil koyu » cıkacak » kulağına soylemek » ihrac edilmek » lutesyum » koylu » despotca » kanlıbıcaklıolmak » onerme » guzellik » snack bar » cağlayan » kanlıbıcaklı » kaput gitmek veya olmak » ucretsiz » kucuk ad » sozlu » rustik »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.