tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harp zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hesaba dokmek » gostermek » bıcak bıcağa gelmek » azaltmaya yarayan arac egzoz » secmenlik » mektepten cıkan eşek marsuvan » mak mek » cehennemin bucağıveya dibi » kavukcu » soylemek » madde » lutfetmek » yuluk » allah ın hikmeti » corbacı » elden kacırmak » muvellidulhumuza » beklenmediği umulmadığıveya c » suzme » ozgurce » kambriyen oncesi » antrenor » bak » cıldırtıcı » dunya kelâmı » yayla cayırı » ateşsacmak » cayır yulafı » cakal » yalın tumce » carıklıerkânıharp » coluk cocuk sahibi olmak » nobet calmak » mechulât » gul » sun î gubre » maydanozlu soğan » soğmek » dişgecirmek » kıcıkırık » secim cevresi » terettup » dayanc » ciftelenmek » cinko » kecitırnağı » sakatatcılık » goyuk » cepel » elcim »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.