tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harp zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gensoru onergesi » ozenci » yayla ciceği » el cırpmak » yukseltgeme » sun î kalp » bolumlenme » gormek » coğunlukla » berbat etmek veya eylemek » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » bukuculuk » catlatmak » doner kavşak » goruculuk » gecmek » maskesi duşmek » dir » himaye etmek » donekce » gocer » calgılıcağanaklı » guzellik kralicesi » tuy sıklet » sescil alfabe » utanc » kâğıt gibi olmak » tebessumsuz » huzun cokmek veya icine bir hu » guzergâh » kılcık atmak » tapu kutuğu » cıkartı » akşamlar veya akşam şerifler h » icki » goverti » mutevazi » oğurtmek » aslıcıkmak » cicer arietinum » muzik » gosterişci » mumin » cocuk » ve katımadde » yengecvari » her biri mesame » dovuşme » oykunce » gozluk takmak »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.