tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harp zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yukleme durumu » sunger » acımlamak » mac » doşekli » muddeialeyh » sozleşmeli » ucma » gonulluluk » olcuyu kacırmak » plâkcı » allah ın adamı » tarafsız bîtaraf » guvelenmek » aslan » ho » hizmetlerine bakan uyeleri ha » gerilim olcumu » ucmak » orospu bohcası » kimse » iktisatcılık » hizmetlerde calıştırılan tımar » butce acığı » muntehir » ce » suruluş » copurluk » kulhanî » adana kebabı » gucluk » kuf bağlamak veya tutmak » hoduk » menu » olumsek » hizmetcilik » uzum guneşi » uc buutlu » ışıkcılık » cıkarmak » kacık oz » başta veya başında bulunmak » ic tuzuk » minuskul » kacgoc » uzerinden atlamak » korpe » evrat cekmek » hizmetci » balkarca »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.