tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harp zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uzerine » kirli cıkı » vucuda gelmek » ac doymam tok acıkmam sanır » yaşıne başıne » ortodoksluk » bulamac » secde etmek secdeye varmak vey » ictepi » gorme » koşk » duşurmek » ultimatomsu » ceyreklenme » duğmek » dumen suyundan gitmek » pt » tanıdık cıkmak » kırılıp dokulmek » turancı » yarıkubik » cengi takımı » soğuk duşmek veya kacmak » olan insan topluluğu ulus » buz ustune yazıyazmak » bicki yurdu » uşenme » goruşme yapmak » iceri » kacmak » operken ısırır » bıyığıyeni terleyen delikanlı » gomulmek » acık vermek » cifte nağra » olcme » ozentisiz » cektirici » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » mumbit » orneklik etmek » supruntu » bulbul gibi bilmek » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » zaviye » seksuel » surek » bulunan kopuren su » cirişci canağı » mustafi »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.