tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harp zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soz kesmek » murt olmak » lufere cıkmak » ucurum » cekici » cıkıntılı » bahriye cifte tellisi » umide duşmek » cehreli » yureği yufka » kazmac » gozluksuz » eti ne budu ne » bayram cocuğu » carnacar » porsukluk » duşunup taşınmak » cır cır » şişkofte » roman dilleri » cekirdek » gubrelenmek » ardışık goruntu » şeylerden her biri tabaka » kapısınıcalmak » cift pencere » sonucunda ortaya cıkan ustun y » rotuşlamak » posasınıcıkarmak » gorenekcilik » izinden yurumek » ceşnicibaşı » yapakcı » doşemecilik » şukreylemek » karman corman olmak » inmek » cıkmak » mahkemelik olmak biri başkasıy » kuskunu duşuk » kafatascı » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » cağırtmak » guler yuz » tumgenerallik » zafer bayramı » arkasınıbirine vermek » olumune susamak veya olume koş » guluncluk » havan dovucunun hınk deyicisi »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.