tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harp zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
panislâmizm » gorgusuz » parcalama » yuk » duz » ayıuzumu » yamac » kır duşmek » surum surum » tekâmul etmek » acık yureklilik » sıfırıtuketmek » pastorize etmek » calvincilik » cıkmak » ustalık gerektiren iş sınaat » yurutme » munebbih » film muziği » cavalye » kutur kutur » cavun » gok adası » ozenti » dili kurusun » nukleer silâh » toprak sıcanı » yapılan fıcıvb » buyuk sesli uyumu » ağzından baklayıcıkarmak » gucenilme » icin » soyleşi » kalafatcılar » sozunu geri almak » kokenli » mandallı uzerinde mandal bulu » opup başına koymak » anam » dunyanın birşey i » mektepten cıkan eşek marsuvan » yaşcayır » gercekci » kupe » bağışcı » gecirtme » surveyan » renk olcme » ipipullah sivri kulâh kalmak » susleme »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.