tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harp zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hitit » alt cene oynamak » konsensus » tekduzelik » tutac » cıngırdak » iki kulak bir dil icin » aşinalık gostermek » genişzaman sıfat fiili » beliren olumle sonuclanan has » cam yunu » acısal » hıfza calışmak » pamukculuk » diği eli beri inceye kadar » ag » ulke » tasa cekmek » sor » piknik tupu » cokmek » su carpmak » akşam ahıra sabah cayıra » bahcecilik » dokum evi » kapakcık » gerekli gormek » kedi veya eti ne budu ne » sıfırıtuketmek » pufkurme » fulûsuahmere muhtac » cene yarıştırma » film cekmek » gecmek » durdurmak » ayakkabılarınıcevirmek » boşluk » koalisyon hukûmeti » soylemediğini bırakmamak » muthiş » ici rahat etmek » yağmur olsa kimsenin tarlasına » olum doşeği » mecalsiz duşmek » kona goce » acık hava » cırpıcı » soz » guler yuzlu » onsel »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.