tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harp zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
puslu » takdir etmek veya eylemek » sır kupu » apoletleri sokulmek » merak etme k kalın okunur » cozelti » yuz yapmak » tullenme » yapılan yığın » cember » ferahnuma » ici gecmek » cevreleme » micel » koşe dolabı » on ek » cerceveletme » ozon olcum » ureticilik » surdurme » mundemic » kece » kotumserleşmek » kur a cekmek » orucsuz » picuta » yoruk » se » guncellik » ağız aramak veya yoklamak » kuf » hakir gormek » ust başı » cikolatacı » hukum » curuk veya curuğe cıkmak » calmak » faullu » soz gecirmek » cirkin » beylik soz » kutlesel » yureği parlamak » prospektus » cıkışlarıuzerine konulan kafes » kredisi duşmek » ırkcı » buyuculuk » cavuşluk » duşuş »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.