tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harp zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
musellesat » orgutleyiş » mal da yalan mulk de yalan va » half time » bunye » bulbul gibi bilmek » gozlemek » cıkmak » kacırmak » kapılar yuzune uzerine ustune » sempervirens » duşkırıklığı » ili » şumullu » cığırtı » sunnetsiz » uleştirme » sectirme » coğunca » yerle gok bir olsa » testere caprazı » kediye peynir veya ciğer ısma » ciğiplik » yukumlendirmek » cıkış » guneşlekeleri » koşeyi donmek » şomuz » tore dışı » yukac » copurlaşma » beyaz renkte kolay işlenir ve » sıcratmak » andac » muzakere » cığırtkan » yakıacmak » goynuk » etme veya etme yahu » nevaleyi duzmek » r r » vaktini almak veya yemek » afşar » acık kalp ameliyatı » acılmak » buyuk » danimarka kırmızısı » lr » demec vermek » gercekci »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.