tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harp zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pekiştirmek » alcak » at pazarında eşek osurtmuyoruz » nemse » donuna kacırmak » akla ekle » ciğnem » kazdığıcukura veya kuyuya kend » anam » ciğciğyemek » toplumcu gercekci » yosun kulu » cekic » kolan cekmek » munhani » koltukcu » kuşumlenme » goturumlu » para parayıceker » cinke » caprazda surmek » bir karıyla bir koca dırdır e » bulbulleşme » duz » sırasına gore » bu yuzden » cozucu » murekkepli » duşurmek » kupe ciceği » ceper » pusursuz » gozu akmak » gonul meselesi » mufrez » aşcılık » genişce » turkucu » kumandı » pişpirikci » savaşcı » uleştirme » ofkeleniş » ağzınıveya cenesini tutmak » yuzeysel » surmeyi gozden cekmek » cekimci » olmayan kimse veya topluluk g » kutletme » hıckıra hıckıra »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.