tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz harp zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hakikî » lâf cıkmak » sulukcu » allah tan kork » mutemadiyen » sac orgusu » oluşturduğu donme eğrim cevr » nerede hareket orada bereket » yaşam oykusu » elektrik supurgesi » sonukluk » gecmiş » catal iğne » harput koftesi » carkcıbaşı » pestilini cıkarmak » jut » cemen » cok partili » yapılan işlem » gecimlik » kuraso » başlangıc tutmak » servis otobusu » calgıcalmak » gomme » imdatcı » cağıltı » cokuş » cınlayış » kecileşmek » huryemez » oksuruk » ozellikle celik dokum ve alaş » soz goturmez » smacor » icin » başıdonmek » verkac » konclu » itilâfcı » sokulmek » bilincsiz » mufritlik » davranmak saygıgostermek soz » tebaruz ettirmek » yureği temiz » kafa yok » başıdara duşmek » gozleri kan canağına donmek ve »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.