tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harp zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cilek receli » on ses » bir kol cengi olmak » ac » gonul » ev ev dolaşmak veya gezmek » yazır » balıkcılık » ağza tat boğaza feryat » calgı » gun batmak » yurutmek » cingene borcu » cıkış » berhudar ol » yukarı goğe doğru olan yanı » şomizye » purin » duzen teker » e kuvvet » elekten gecirmek » eteği duşuk » cağdaşlaştırmak » doşetilme » soğulmek » ezile buzule » acıcekmek veya duymak » bu yuvacıklar topluluğunun bal » en kucuk teknikciler topluluğu » ruzgârlanmak » renkci » cakılı » kopulemek » mece » cingenece » gule gule » caprazlama » acıklık » ucurumlaşma » duğun evi » filipinli » sur atli » durumunda olmak veya bulunmak » yonlendirme işi » gumleme » dalgıc bocekler » kelepceli » monitor » pencere acmak » bir cift sozu olmak »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.