tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harp zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sı si su su » dağcayırı » kamyonetcilik » cağrışımsız » zuppeleşmek » duşurmek » calmacı » hızlısağanak tez gecer » kongolu » oz » muthiş » cantacılık » sercin » capar » hatırlatmak » pas gecmek » cift dalma » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » departman » uveyme » davranma » civili » sorf » fenike portakalı » camurlanmak » lokma ciğnenmeden yutulmaz » nobetleşme » kuspe » cozumleme » oğan » gomulu » cokturme » taraf gozetmek » arafat » bant yapan kimse » gırc gırc » siperlik » olcum » turkuleştirmek » onerti » eski dunya » cağma » acmak » gozlemecilik » hindoloji » ure » cubukcu » ağan eğen » taammum » cozundurmek »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.