tdk sözlük TDK Sözlük

 

harp zıt anlamı nedir

harp zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • harp zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için harp zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük harp zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nankorleşme » pas gecmek » okuz gibi bakmak » canis lupus » sağlayan parca » sozu gecmek » ortusuz » borulce » icten ice » mutercem » yuzune bir daha bakmamak » sırma sac » tanıdık cıkmak » menşeviklik » ustun zekâlılık » cengel atış » kubik » sunnetsiz » luzum var » lâpon » gozlemecilik » cukur » akşam guneşi » kulâhlı » uzatılabilir » ozru kabahatinden buyuk » ongorulme » koltukculuk » acık fikirlilik » celmek » edinmek hissetmek » bıcaklamak » babîlik » yengec donencesi » narkozitor » umur gormuş » bıckıevi » deli posteki sayar gibi » tebessumlu » baba oğluna bir bağbağışlamış » surme » cıkarına bakmak » carşamba karısı » akıntıcağanozu » up » toplu calışma » ş » ağzıacık » ıska gecmek » ozentili »

harp_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve harp_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. harp_zıt_anlamı_nedir nedir ve harp_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.